HEEMSKERK WAS ZEKER VAN KAMPIOENSCHAP NICOLS SPORTIEF Situatie Pinguïns is slecht Sparks vergooide tegen RCH de laatste kans Kampioenschap Giants na HONKBAL- winst tegen Terr as vogels CIJFERS Kwaliteit op gravel WOC Janssen schitterde in jeugdtoernooi Snarta toch zonder Skipper Rooswijk dé verliezer 'i W 107, nut M M1,M „CLAY” 2 I De Nederlander 1 Deze krant houdt u op de hoogte! ►l ij K UWD 78Jt 70, N SB- MAANDAG (Van onze honkbalmedewerker) 1963 kon - dsen Aktie ’68 sterk n 1 Naam KI I De Nederlanders vormen een volk dat uit mannen en vrouwen bestaat. Wan- «M «a 123,08 282,Ot W 154» 30,® isaoo 88,» 182,10 soa 75,41 3i4a Ja, ik wil op de hoogte blijven via de IJmuider Courant/Beverwijkse Courant.* U kunt mij noteren voor een maandabonnement kwartaalabonnement jaarabonnement HAARLEM. Met grote voorsprong op de naaste concurrenten heeft Tetramin Nicols dit weekeinde het kampioenschap van Nederland gepro longeerd. Stadgenoot Aktie’68 wist het kampioensfeest van de Nicols- spelers nog wel een dag uit te stellen door zaterdag met 2-1 na 10 innings de derby tegen Nicols te winnen, maar Sparta verleende alle medewer king door zeer verrassend tweemaal van Olga Ado te verliezen (5-4 en 1-10). Dit betekende dat Tetramin Nicols met nog vier wedstrijden voor de boeg een niet meer in te halen voorsprong van 10 punten op de rang lijst had verkregen. Voor de vijfde maal sinds de oprichting in 10C2 Nicols de kampioensvlag hijsen. Drie pitchers neer men spreekt van ”de Nederlander” kan dat een man of een vrouw zijn. Als men het heeft over ’’bekende Nederlander” kan men zowel Mies Bonman als Karei Appel op het oog hebben. Een Nederlandse vrouw kan in alle ambten en funk- ties doordringen, maar zij moet dan gedogen dat zij met een mannelijke term wordt aangeduid. Ellis Berger is een kwis- master, Irene Vorrink is een minister, mejuffrouw Pieterse is een raadsheer. Er is één uitzondering: Juliana is geen koning. Uitzonderingen moeten er zijn, en daarom moeten er ook uitzonderlijk goede kranten zijn: SPORT If getraind door Piet Kraak. s (Van onze softbalmedewerker) Hans vari Driel Krol gaat uit op de thuisplaat. Catcher Kelley van Nicols ontvangt de bal eerder. (Van onze honkbalmedewerker) ?x- in- n (Van onze honkbalmedewerker) ft •4 5,« ui RCH Cementbouw startte in de ope- ningsinning overdonderend. Van Meete ren met een driehonkslag en Leyenaar met een tweehonksslag waren de grootste animators voor de drie punten die de Terrasvogels heeft Luycks Giants geen strobreed in de weg kunnen leggen. Het Santpoortse negental verloor zaterdag met 10-0 in zeven innings. Werper Kui pers van de Vogels moest zestien honk- De stand: L. Giants 26-46, Sparks 25- 38, H. Storks 25-25, RCH 25-29, Neptu nus 25-27, PSV 26-14, Terrasvogels 25-7, OG 25-6. B 9 u sche val- Dr ioei- i de De stand: Hoofddorp 11-18- VUC 12-16, Rooswijk 11-15, Wassen 12-15, Bloemen daal 12-10, Laakkwartier 12-8, TYBB 11- 4 2,7 ?M 64,» 7S,« 53, 83,11 88, 38, 28jl 195,5ft 42.» Toa 87,80 86, St «a sa 218,01 151,00 w w w ?«a oea 162, 178,Ot 43» 186,00 osa 124,01 193,0» 48,01 152,50 100.» 33,1 173,» 237,» 204a 93, 44a 82» 285,8 355,5 324,5 23,4 684,0 slagen toestaan, terwijl Terrasvogels zelf maar twee honkslagen produceerde. Met Arie Paap op de plaat was het gisteren niet veel anders. Ook Paap kreeg zestien honkslagen om de oren. Steve Methew sloeg voor Giants een homerun. in zijn finale iets te makkelijk gehad, op de stand 3-5 in de eerste set kreeg de Amsterdammer Elstrodt last van duize lingen, die pas op 4-2 in de tweede set weer wat afzakten. Toen was het echter te laat. Wiersma rondde de zaak kundig op 6-2 af. Bij de meisjes kunnen vooral Vera Bruggeman en Marjet Krijger terugzien op een geslaagd toernooi. Vera won moeiteloos in haar eigen leeftijdsgroep, terwijl Marjet zelfs in twee leeftijds groepen wist te winnen. De overwinning bij de oudste meisjes behaald zijn door in een halve competitie de drie anderen: Prager, Alessie en Maitimo, in elk twee sets te verslaan. UITSLAGEN: Meisjes t.m. 12 jaar: finale Bruggeman- Wessels 6-1 6-2. Meisjes t.m. 14 jaar: Cupers- M. Lembeck 6-3 6-2. Meisjes t.m. 16 jaar: E. Lembeck-Cupers 6-4 6-4. Meisjes t.m. 18 jaar: Krijger-E. Lembeck 6-4 5-7 6-1. Meisjes t.m. 21 jaar: Krijger-Prager 6-2 6-4, Krijger-Alessie 6- 3 6-2, Krijger-Maitimo 6-4 6-2. Jongens t.m. 12 jaar: Finale Leyten-Mes 6-1 7-5. Jongens t.m. 14 jaar: Steede-Leyten 4-6 6- 4 7-5. Jongens t.m. 16 jaar: Janssen-P. H. Wiersma 6-2 6-3. Jongens t.m. 18 jaar: Jans- sen-Hak 6-4 7-5. Jongens t.m. 21 jaar: Wiers- ma-Elstrodt 7-5 6-2. H.D. t.m. 16 jaar: v. d Sman-Ekker—Brandjes-Bent 6-3 6-3. H.D. t.m'. 21 jaar: Janssen-HakBruggeman-Schmidt 7-6 6-3. G.D. t.m. 16 jaar: Beeren-SchmidtCu- pers-v. d. Sman 6-3 6-2. G.D. t.m. 21 jaar: Beeren-SantingPrager-Alessie 6-1 63-, Een tegen Schut Copex DSS op winst gebrand Bloemendaal zag al in de eerste inning de illusie wreed verstoord. Fatale veldfouten enerzijds en slagwerk ander zijds bracht de gasten binnen een slag- beurt met 0-5 aan de leiding. Bloemen daal, dat zich achter het werpen van Annelies Tesselaar goed herstelde, kreeg tegen Ineke Mulder en de haren echter weinig kansen om het getij te doen keren. Verder dan het redden van de eer kwamen de Whites niet. Eindstand 1-5. HAARLEM. Met nog vijf competi- tieronden voor de boeg zal de softbal- competitie de komende twee weken een ongemeen spannend slot tegemoet gaan. Aan de staart van de ranglijst is de positie van de Pinguins na de 1-4 neder laag tegen Terrasvogels vrijwel uitzicht loos. Evenals tegen Tempo Team HHC hield de Heemsteedse formatje echter lang stand. Op het werpen van Tinie Box kon Tcrrasvogels maar sporadisch tot werkelijke prestaties komen. Fouten moesten de Birds in de tweede inning zelf te hulp komen om via Karin Herf voor de eerste run te zorgen. Tot twee keer toe heeft Rooswijk een grote kans gehad om toe te slaan. Zelfs met drie honken bezet en nog niemand uit werd er niet gescoord. Toch opende Rooswijk in de vierde inning de score door Visser na een honkslag van Arends. Door fouten nam Wassenaar een 2-1 voorsprong. Fouten beheersten het ver dere verloop van de strijd en werper Boekling verzocht op het laatst uit na righeid om gewisseld te worden. ,.We hebben kansen genoeg gehad”. Boekling en In den Bosch wierpen samen 10-2-4- 4. Nieuwenhof gooide voor Wassenaar 11-2-8. Hoofddorp hoefde zich niet erg in te spannen om de twee punten mee naar huis te nemen. In de beginfase bood Laakkwartier nog wel enige tegenstand, maar allengs liep Hoofddorp naar een ruime 15-5 overwinning uit. Poot en Kieyer gooiden voor Hoofddorp samen 6-4-3. Bloemendaap nam tegen TYBB in de eerste inning een 0-2 voorsprong door Prins en Van Kersen. Van Roon bracht beide partijen weer iets dichter bij el kaar, maar TYBB kon Bloemendaal niet meer volgen toen de ploeg luitliep naar 6-1. Werpersresultaten: Lindeman (Bloe mendaal): 10-1-7-1, Van Roon: 1-2-10-2. Dit jaar speelde Nicols voor de der tiende maal in de hoogste klasse van de honkbalcompetitie. Het seizoen verliep verre van ongelukkig. Al in de beginfase begonnen de concurrenten voor de titel, met name Sparta, OVVO en Aktie ’68 tegen elkaar punten te verliezen, terwijl Nicols, een enkele misstap daargelaten, gestadig door ging met winnen. Halver wege de rit troonden de landskampioe nen al met een ruime voorsprong van zes punten boven aan de ranglijst en kon het haast niet anders of Simon Heemskerk c.s. zouden opnieuw de nati onale titel gaan binnenhalen. Voor Kennemer Interspost OG bete kende het Amsterdamse succes dat de ploeg nu gelijk met Shell de voorlaatste plaats op de ranglijst deelt. Tegen het voor de titel bepaald nog niet kanSIose Tempo Team HHC verweerde de ploeg van coach Piet der Nieuwe zich voortref felijk. Wei liep de ploeg uit Haarlem - Noord ai in de eerste inning een 3-0 achterstand op toen Elly Nijhuis en Yvonne Serne honkslagen gaven en Els Spee vrjje loop en Marjjke Sytse- ma hiervan konden profiteren maar daarna was Tempo Team behoudens in de zesde inning kansloos. Onze Gezellen dat in de vierde inning na slagwerk van Marian Cops Tineke Hoenderdos en Nelleke Reijnders tot 3-2 terugkwam scoorde in de zesde inning op een drie honkslag van Marian Cops zelfs de ge lijkmaker. In de verlenging had de thuisclub aan een inning voldoende om de 4-3 winst te realiseren. Eendrachtige samenwerking tussen Conny Broere geraakt werpster en Joyce Cripsijn perfecte stootslag resulteerde in de winnende run. Door het succes van Nicols zijn de prestaties van Aktie ’68 enigszins op de achtergrond geraakt. Ten onrechte, want de ploeg van Wade Jensen bedreigt de tweede plaats van Sparta op de ranglijst sterk. De slechte mentaliteit waar de Amerikaanse coach een aantal weken geleden over klaagde heeft zich dras tisch gewijzigd, wat in de duels van het voorbije weekeinde naar voren kwam. Een 1-0 nederlaag en een 2-1 overwin ning waren de oogst op de landskampi oen. Een voortreffelijk resultaat. Jensen: „Ik ben erg tevreden. Dat wij van Nicols zouden verliezen als Douglas Morton voor hen zou gooien wist ik bij voor baat. Morton is de beste pitcher die er op dit moment in Nederland rondloopt, met hem op de heuvel wint Nicols van de New York Yankees”. ROTTERDAM (ANP). De Deen Ar ne Skipper komt definitief niet terug naar Sparta, de aanvaller, geboren in Naskov, heeft in die plaats een huis gekocht en heeft het vaste beroep als lasser weer opgevat. Hij heeft in de Deense competitie al weer gespeeld voor Bok (Sparks): 4-3-8, Drayer-Kroder 8-4- 7. Gisteren sloeg RCH in de zesde in ning toe. Door fouten aan Sparks-zijde en honkslagen van Leyenaar, Prijs en De Boer liep RCH uit naar 5-1. Het punt van Sparks werd gemaakt door Van der Broek op een squeeze play met -Van der Burg. Sparks probeerde nog wel van alles, maar verder dan 5-3 kwamen de Haarlemmers niet. Van der Burg en Kops göoiden voor Sparks 4-4-9 (Ron Groot is aan de elleboog geblesseerd) en Kaestner voor RCH 7-0-7. -■ De priori op l maart bij ^ieek geen enkele argu- ‘vattën. ..We Viget^^ Kees - --c- 0-3-2, Bene Boin (3 1/3 inn) 1-0-4-1. De stand: Tetramin Nicols 24-38, Sparta 24-28, Aktie ’68 Kinhelm 25-26, Olga Ado 26- 26, Lottgering Schoten 22-22, OVVO 3-20, Dorias Quick 4-19, Orwo HCA W22-11. dn* in.xpratf^ kunnen krap, zeg: dan nng b.i tr op 1 maart advies heel met ons de in.-’prl worden I kaarten J De HR. afwegen paalde zi worden rui imen. ..Het I Uingsmogeli] ©ruikbaar c latbaar. Er t? prioriteit Vgd- en Igd- en te welzijn 1 in het ook Het veldwerk van Onze Gezellen was in de twee wedstrijden tegen Montreu Neptunus van een zeer redelijk peil, maar aanvallend kwam de ploeg uit Haarlem-Noord er niet aan te pas. Andy Bellm gooide de eerste wedstrijd voor Onze Gezellen 6-1-8-3. Ton Koehorst produceerde gisteren nagenoeg dezelfde cijfers: 6-2-9-1. Onze Gezellen kreeg wel wat scoringsposities, maar dit resulteer de niet in punten. Neptunus zag zater dag drie en gisteren twee spelers over de thuisplaat komen. Wie het hoofdklassteschap in degrada tiewedstrijden zal moeten verdedigen is een nog nauwelijks te beantwoorden vraag. In het duel met BMZ EDO vero verde Shell twee uiterst kostbare pun ten. De aanvankelijk wat mat spelende EDO-ploeg hervond zichzelf pas in de laatste slagbeurt. Op dat moment leidde Shell echter al met 4-0. Shell, dat in de vierde slagbeurt de leiding genomen had door Ria Kruyk, forceerde de beslissende voorsprong in de zesde inning. Met reeds twee nullen lieten Wil Kuypers en Truus Wit achtereenvolgens Marian van Ginhoven in de steek. Met een twee- honksdag van de uitblinkende Hilda Foks leek de strijd toen definitief ge streden. In een alles-of-niets offensief kwam EDO echter door toedoen van Wil Kuypers en Truus Wit nog terug tot 4-2, maar de beslissende klap, die ook Marja van Dusschoten en Marian van Ginho ven hadden moeten scoren, bleef achter wege. Heemstedenaren produceerden. Pas na dat Drayer van RCH in de vierde inning van de heuvel werd gehaald kom Sparks zeven punten produceren. Werpersresul taten: HAARLEM-IJMOND. Luycks Gi ants is zo goed als zeker kampioen in de eerste klasse A geworden. Sparks, dat heel lang uitzicht had op het kampioen schap heeft de laatste kans vergooid door in dè tweede wedstrijd tegen RCH Cementbouw met 5-3 te verliezen. De eerste wedstrijd wonnen de Haarlem mers nog met 7-4. Terras vogels heeft Luycks Giants zeker niet de pas af kunnen snijden, want de Santpoorters verloren twee keer kansloos. Onze Ge zellen heeft twee goede wedstrijden ge speeld tegen Montreu Neptunus, maar het goede spel was niet voldoende om een overwinning uit het vuur te slepen. Het kampioenschap van Luycks Giants is nog niet helemaal officieel, want Sparks heeft nog steeds een protest bij de Bond lopen. Ik krijg de IJmuider Courant/Beverwijkse Courant* de eerste 14 dagen GRATIS! '(doorhalen wat niet gewenst wordt.) één ruk kampioen zouden worden. Wij beschikten om te beginnen over drie pitchers van zeer goede tot uitzonderlij ke kwaliteit: Douglas Morton, Jan Dik Leurs en Bouke Vakers. Verder hadden we voor bijna elke plaats in het veld een dubbele bezetting. Om moeilijkheden te voorkomen hebben wij daarom vast gesteld, dat iedereen een zelfde aantal innings zou mogen spelen. Dit plan heb ben we bijna volledig uitgevoerd. Alleen Fokke Jelsma en Jersey van Doornspeek hebben om redenen van tactische aard wat minder gespeeld. Deze opzet heeft de rust in het team bevorderd, waardoor we vooral in het begin zeer gemotiveerd hebben gespeeld. Naarmate onze voor sprong op de ranglijst groter werd, ging er wat felheid verloren, waardoor de siagprestaties wat minder werden. Tegen Aktie ’68, naar mijn mening een zeer sterke ploeg, sloegen we dit weekeinde erg slecht en het 2-1 verlies in het tweede duel was dan ook volledig op zijn plaats”. Wanneer het Nicolsbestuur de spe lers van het huidige eerste team bij elkaar kan houden, komt er aan de overmacht die op dit moment ten toon gespreid wordt voorlopig nog geen einde. De spelers van Nicols behoren weliswaar niet meer tot de jongste categorie, maar leeftijd behoeft zeker geen nadeel te zijn. Eerste honkman Boudewijn Maat (33): „Een flink aantal van onze spelers is rond de dertig. Op die leeftijd speel je, mits in conditie, het beste honkbal. Ik ben er zelfs van overtuigd, dat wij volgend jaar nog sterker zullen zijn dan nu het geval is geweest. De routine is groot evenals de kwaliteit. De geest in de ploeg is erg goed. Wij gaan gewoon door met winnen”. Straat Plaats- (gewenste vakje zwart maken en deze bon in een ongefrankeerde open enve- lop sturen naar Damiate Pers B.V., Antwoordnummer 416, Haarlem.) - Lottgering Schoten deelde met Dorlas Quick de punten. In Amersfoort werd met 5-2 verloren voornamelijk door het instorten van de jeugdige pitcher Henk Meyer in de tweede inning. Gebrek aan pitchers maakte dat Meyer ook in het Mulierstadion moest starten. In de vijfde inning werd hij opnieuw voor Beidschat ingeruild. Schoten stond toen achter met 4-1. In de zevende inning kreeg Dorlas- pitcher Rijk v.d. Bunt het zwaar. Drie honkslagen op een rij van Jim Sieval, Arie Bogaart en Frank Bailey maakten dat I.ouis Jacobs op de heuvel kwam. Het hielp niets want Schoten haalde nog vijf kostbare runs binnen. Uiteindelijk werd met 8-4 gewonnen. Heemskerk: „Toen wij de voorberei ding op de competitie er op hadden zitten was ik ervan overtuigd, dat we in „KROON OP MOOISTE HONKBAL” Christiaan Oudendijk, die aan Sant- poortse zijde nauwelijks in moeilijkhe den kwam, moest in de derde inning toch de gelijkmaker incasseren. Drie veldfouten op een rij brachten Anneke Smit over de thuisplaat. De iets grotere inhoud van Terrasvogels leidde in de vijfde inning tot een nieuwe voorsprong. Zonder dat de Pinguins er iets aan konden veranderen was het slaggeweld van Ludy van Mourik, Hone Vos en Karin Herf goed voor twee runs. De defensief goed voor de dag komende thuisclub, die voor het eerst na lange tijd weer de beschikking had over cat cher Heleen Leepel, kon tenslotte niet voorkomen, dat winnende werpster Christan Oudendijk in de zesde slag beurt voor de 1-4 eindstand zorgde. Coach Simon Heemskerk van de landskampioenen vertelde reeds voor dat er een bal geslagen was aan iedereen die het horen wilde, dat er in Nederland nog nooit een team van een zelfde kwaliteit als dat van de Nicolsforma tie had gespeeld. Deze grootspraak werd Heemskerk niet door iedereen in dank afgenomen. Men verweet hem een „Cas sius Clay-mentaliteit”. Heemskerk heeft echter nooit een woord teruggenomen van de lof die hij zijn spelers bij voorbaat toedichtte. In tegendeel, naar mate de competitie vorderde kon hij aan de hand van de resultaten bewijzen, dat zijn team het sterkst was en het mooiste en nuttigste honkbal speelde. Stand: Schut Copex DSS 23-26 Ter- rasvogels 23-36, Tempo Team HHC 23- 34, BMZ EDO 23-24, Bloemendaal 23-20, Kennemer Intersport OG 23-14, Shell 23-14, De Pinguins 23-6. Het midweekse programma start dinsdagavond om acht uur met het duel tussen Terhpo Team HHC en Bloemendaal in het Noorder- Sportpark. ^nte echter a) Arende 1,6 miljoeK n zijn voor 29 miljod Lorden met prioriteit] leende. ze vast te stelt Len Jongeren komt nj \te zien van het neiy ^k in gen enkel' fan norm a- Jeugdraad op het verzoek. --ritei- i„ao.bij de :J<’egen een van ons pgrond en ent werd”. Jgaven van L gemeente ren over de I Jeugdraad I heeft ovëri liere instel-J uit de ver» Ij op gelijf ■sloten'.’, laa I nu gebeu» 1)0 totaal Ivoor onsz» teen discus de f 2,50 '1 (Van onze tennismedewerker) HAARLEM-IJMOND. Het enige open jeugdtoernooi dat het distrikt Haarlem rijk is, het „WOC-jeugdtoer- nooi”, is weer een doorslaand succes geworden. Zaterdag heeft het, in redelij ke getale opgekomen, publiek op het park aan de Zeeleg in Overveen kun nen genieten van fyna finalepartijen. De algemene tendens van het toernooi 1976 was: een matige bezetting bjj de meisjes tegenover een kwalificatief erg sterk be zet jongenstoernooi. Toppers in het jongenstoernooi waren de met kop en schouders boven de anderen uitstekende Hak, Wiersma, El strodt en in het bijzonder Frank Jans sen. De Noordhollandse kampioen bleef het gehele toernooi zonder setverlies, en liet jeugdtennis zien van een klasse zoals men dat in Haarlem nog niet gewend is, of het zou van Dirk Wiersma moeten zijn. Als aardigste finalepartijen van het toernooi kunnen de partijen Janssen- Hak 6-4 7-5, Wiersma-Elstrodt 7-5 6-2 en de dubbel Janssen-HakBruggeman- Schmidt 7-6 6-3 worden genoemd, waar bij vooral de dubbel, met veel vuurwerk aan het net, de handen veelvuldig op elkaar bracht. Dirk Wiersma heeft het HAARLEM-IJMOND. Rooswijk is de grote verliezer in de race om het kampioenschap. De pupillen van coach Loek de Jong bleven in Wassenaar tegen Gemako op 3-1 steken. Hoofddorp ver stevigde haar koppositie door een 15-5 overwinning op Laakkwartier. Het duel tussen Serac TYBB en Bloemendaal ein digde in een 6-1 overwinning voor Bloe mendaal. Tetramin Nicols ooooioooxisl. Aktie ’68 Kinhelm OOOOOOOOOisO (vrijdag 13-3 gespeeld) werpers: Steef v. d. Sluis (8 inn) 7-1-6-1, Douglas Morton (9 inn) 11-1-1-0. Aktie ’68 Kinheim 0001000001is2, Tetramin Nicols 010000000 is 1. Werpers: Jan Dik Leurs (1 Inn) 4-0-11-1, Nol Beenders (10 inn) 12-1-9-0. Homerun: Bill Kelley, solo (Nicols). Dorlas Quick: O41ÖO0O0xis5, Lottgering Schoten: 010001000 is 2. Wërpers: Carlos van Heiningen (9 inn) 6-0- 8-1, Henk Meyer (2 inn) 2-3-2-1, Herman Beidschat (6 inn) 1-0-2-0. Lottgering Schoten: 1 0 0 0 1 0 5 IxlsS, Dorlas Quick: 0 0 0 3 1 o 0 0 0 is 4. Werpers: Henk Meyer (4 1/3 inn plus twee man) 1-0-8-2, Herman Beidschat (4 2/3 inn) 2-0-2-0, Bijk v. d- Bunt (6 inn plus drie man) 5-3-11-1, Louis Jacobs (vier man) 0-0- 2-0, Winston Gibbs (2 inn) 1-1-2-1. Olga Ado: 01100002 OOOlisS, Sparta: 001000630000 is 4. Jaap Pameyer (7 2/3 inn) 08-10-1, John van Westrenen (3 1/3 inn plus een man) 3-2-2-0, Bart Volkerijk (12 inn) 7-2-10-2. Homeruns: King Zschuschen (solo) Bonald Janse, met een man, Bart Volkerijk, solo (alien Ado). Sparta: 00000000 1 Is l.Olga Ado: 0 0 5 0 0 0 1 3 1 is 10. Werpers: Ferry Neuteboom (9 inn) 13-2-3-2, Koos v. d. Mark (7 1/3 inn plus drie man) 3-4-10-3, Hamilton Bichardson (1 2/3 inn) 1-0-2-1. Homeruns: Jaap Bijl met drie man, Bo- nald Janse met een man (beiden Ado) Orwo HCAW: 0 0 0 0 0 0 3 0 0 is 3, OWO: 000300100 is 4. Jan Hijzelendoorn (6 2/3 inn plus drie man) 6- 1-12-1, Leon Krljnen (2 1/3 inn) 1-1-2-0, Ade Fijth (9 inn) 3-0-7-7. OVVO: 000000003000 is 3, Orwo HCAW: 001101000002is5. Werpers: Leon Krijne (6 2/3 inn plus twee man) 4-2-7-4, Jan Visser (5 1/3 inn) 2-1-5-0, Kees Wijdekop (8 2/3 Inn plus drie man) 8-

IJmuider Courant | 1976 | | pagina 17