Veel activiteiten in jubileumjaar 4 >vei Alleenstaandencentrum houdt Open Huis nieuw onderkomen Auto ramde tunnelwand Haven Caravan gestolen Agenda Klappen in een café Rabo-speld voor A. Tabak Regionalisering ambulancedienst verloont traag In de Vishal r ERASMUS 99 BTW- tarief IJMUIDEN Stadsschouwburg 1 pi DONDERDAG 3 0 SEPTEMBER IJMOND 19 7 6 7 BEVERWIJK Velsen-IJ nniiden In en om Haarlem City 1 OKTOBER nieuw nieuwe tabellen nu verkrijgbaar SAMSON KLUWER BORN 17.50 12.50 6.95 BOEKHANDEL Heemskerk Velsen-Noord Beverwijk V k (ADVERTENTIE) TVIJ viert 75-jarig (ADVERTENTIE) ie infor (Van een onzer verslaggevers) ie-avon Films b ölwb hebben raai <sh, MUSEA u. 45, De la: A kind: 9.45-10.30 WIJK AAN ZEE 4a: u.: 24 behr i in IJ letzelfd houden. Op 13 mei van dit jaar heeft onze krant al aandahct besteedt aan de histo rie van de vereniging. Misschien is het daarom beter om een blik in de toe komst te werpen. In het kader van het jubileum mag de turnvereniging op 20 november van dit jaar de Nederlandse Kampioenschappen in sporthal Zeewijk in IJmuiden organiseren. Verder kijkt de De caravan is later gesignaleerd ach ter de wagen met een Duits kenteken, die reed op de weg naar Amsterdam. In die richting wordt nu door de politie gezocht. Alarmnummers. Politie en brandweer 25555 milieuklachten 96000. De zaterdagavonden voor alleenstaan den gaan in Velsen-Noord in elk geval Zondagmiddag wordt het komisch-tra- gische verhaal van de film die goed was voor vijf Oscars onderbroken door een brok heldhaftigheid. Mooie vrouwen en gespierde knapen zwermen rond Hercu les in zijn strijd tegen Rome. Onver schrokken woestelingen, goed verpakt in harnasachtige jassen en fladderende len- delappen. Deze overzichtsfoto werd genomen in 1936 tijdens het 35-jarig jubileum van TVIJ. IJmuiden, Lange Nieuwste 243, tel. 13144, Santpoort, Hoofdstr. 234, tel. 378371. het be- F J .erdag I in het imsbeek donder jk, in d< mie aai l van d( >e werk rland t erkgroep werkne ïrken ii Pereg ri ng vooi uiden ai en eei tentoon- ste dee zal ook en et de ver- ■rlanden is vee zij van. and van en ovei bekijkt, kinderen zij hen Kennemer Theater Kennemer Theater aan de Zeestraat heeft de Beverwijkse primeur van de onder vijf Oscars bedolven rolprent „One flew over the cuckoo’s nest” van regisseur Milos Forman te pakken ge kregen. De verrichtingen van Jack Ni cholson en Louise Fletcher als respectie velijk patiënt en hoofdzuster in een psychiatrische inrichting zijn tot en met woensdag te bekijken in Kennemer 1. Een aanrader voor elke filmliefhebber. Kennemer 2 prolongeert voor de derde week Sergio Leone’s western „Once upon a time in the west”, met fraai acteurwerk van onder meer Henry Fon da. Let op het intrigerende achtergrond- muziekje. In de nachtvoorstellingen op vrijdag en zaterdag brengt Kennemer Theater „Intiem rapport”, terwijl in de kinder- matinee Dik Trom zijn dorpsgenoten amuseert. ng ove p, voor .tichtini over d amolooi entus houdin roten e (Lange u.„De ried wo sduizem s een a Jmonde e makel t of ali door maar indien de financiële middelen toereikend zijn, wat weer afhankelijk is van mogelijke subsidie van de IJmond- gemeenten, w il men ook overgaan de vrijdagavond toe te voegen. Deze avon den zullen dan meer speciaal zijn be doeld om de alleenstaanden tussen 30 en 50 jaar een ontmoetingsgelegenheid te bieden. Dankzij de medewerking van vele vrijwilligers en grotendeel in eigen beheer heeft het onderkomen een pas sende aankleding gekregen. De brandvei ligheid is daarbij tevens in acht geno men want er zijn speciale branddeuren aangebracht en op de bovenverdieping is een extra muur opgetrokken. De ingang van het centrum is aan het Stratings- plantsoen omdat ook hier de toiletten en de garderobe zich bevinden. De bo venverdieping is verhuurd aan een assu rantiekantoor en een schoonmaakbedrijf. Vele vrijwilligers(sters) hebben de laat ste weken de handen uit de mouwen gestoken om de inrichting van het ver bouwde pand aan gezelligheid te d oen winnen. (Van een onzer verslaggeefsters) VELSEN. Even na een uur vanacht is in de oostbuis van de Velsertunnel een personenauto, bestuurd door een 32- jarige man uit Schagen, met hoge snel heid tegen de vangrail en de tunnelwand aangereden. De bestuurder liep geen verwondingen op. Hij had alcohol gedronken en is ter ontnuchtering ingesloten in het hoofdbu reau van politje. De auto, die totaal werd vernield, moest met een takelwagen uit de tunnel worden gesleept. (Van een onzer verslaggeefsters) IJMUIDEN. Vanaf de *Radarstraat in IJmuiden is deze nacht een caravan gestolen. De caravan, merk „Adria”, ver tegenwoordigde inclusief inventaris een waarde van 9000 gulden. lijve ondergaat. Jack Nicholson in een glansrol als de simulerende Randle Mc. Murphy. Volkomen gesloten voor getiranniseerde geslachtsleven dat staat bij de gratie van hersenpeuteraars en stringente medicaties, slaagt Randle er in zijn lotgenoten mee te krijgen in ’n gedragspatroon dat door de leiding als provocerend en derhalve onduldbaa' wordt ervaren. Mc. Murphy en het hoofd van de afdeling zuster Mildre:’ Ratched komen voortdurend met elkaar in conflict. Scènes die afwisselend een triomfantelijk en ontroerend karakter hebben. Onverwoestbaar lijkt de man die zijn medepatiënten een aantal vreug devolle uren bezorgt. Hoogtepunten daarbij zijn een onverwachte vispartij, een spelletje basket-ball en een gefin geerd ooggetuigeverslag van de world series van de in Amerika zo beroemde baseballwedstrijden. Belangrijk aandeel bij al die acties gestichtsleiding de mede-patiënten de hoofdrolspeler. (Van een medewerker) BEVERWIJK.- De Coöperatieve Rabo bank heeft in de kantine van het vei linggebouw de eerste jaarvergadering na de fusie tussen de Raiffeisenbank en de Boerenleenbank gehouden. Tijdens deze bijeenkomst werd aan het aftredende lid van de Raad van Toezicht, de heer A. Tabak, de zilversen Rabo-speld uitge reikt. De bank hoopt omstreeks de jaarwis seling ’77-78 haar intrek te nemen in het nieuwe hoofdkantoor aan de Breestraat. zo deelde voorzitter H. Bruins mee. De kantoren aan de Zeestraat en de Bree straat zullen worden afgesloten. In Vel sen-Noord gaat de bank het kantoor aan de Wijkerstraatweg door aankoop van een belendend perceel vergroten. Er waren verschillende bestuursmuta- ties. Voorzitter Bruin stelde zich wegens vertrek naar Noord-Brabant niet meer herkiesbaar. In zijn plaats werd gekozen de heer C. de Goede, directie-lid van Aspa in Zaandam. Namens de centrale bank richtte de heer Van Wingerden het woord tot het heer A. Tabak, die na 30 jaar lidmaat schap van de Raad van Toezicht de bank gaat verlaten. Hij kreeg de zilve ren Rabo-speld en de hierbij behorende oorkonde. De heren A.Dames, lid van de Raad van Toezicht, en C. Kuijs, be stuurslid. ruilden van functie. J. Koster, bestuurslid, werd tot lid van de Raad van Toezicht gekozen. Vanaf vrijdag kan het lang verwachte tweede deel van De Peetvader worden bekeken. Na de dood van Don Vito Corleone peetvader nummer 1 worden de praktijken van de maffiage- voelige familie Corleone voortgezet door diens zoon Michael. Alles lijkt eindelijk pais en vree te worden tussen de grote rivalen. Dat zou echter een voortijdig einde maken van Mario Puzo’s verhaal. Een gezamenlijk opgebouwd imperium blijkt toch weer goed voor een ineen storting met alle daaraan verbonden ge volgen voor de in dat opzicht gevoelige maffia-clan. Zondagmiddag zijn de beelden op het scherm van de Stadsschouwburg wat minder dreigend. De Vrolijke Piraten van Schateiland vinden na een heleboe’ spannende avonturen de schat waar het allemaal om is begonnen. Een gezellige tekenfilm waar jong en oud zich een paar uur kostelijk bij kunnen vermaken „One flew over the cuckoo’s nest” Jack Nicholson als Randle Mc. Murphy „in gesprek” met zuster Itsu en één van de „black boys”. kening wordt geplaatst; „Het is de laat- voor de vereniging te krijgen. Het is om moedeloos van te worden als je steeds hoort dat de mensen „geen tijd” heb ben”. Desondanks is het bestuur met zeven leden compleet. Het zijn de dames De Jong, Meesters, Uiterwijk Winkel. De Krijger en Geyteman en de heren Dam mers en Jongsma. Als meisjesleidsters fungeren de drie eerst genoemde dames in net bestuur, tesamen met de dames Bos en Van Vuuren. ’Hoofdleider is de heer T. Burgers en trimleider de heer Schroor. Voorzitter Jongsma hoopt dat de receptie morgen slagen zal: „Ik ver wacht in ieder geval een hoop belang stelling’'. DIVERSEN VRIJDAG 1 OKTOBER Openbare bibliotheek. De Zwaanstraat volwassenen en jeugd 19-21 u. LUXOR THEATER Luxoi aan de Breestraat heeft deze week drie films op het programma staan. Tot en met zaterdag draait „The killer elite”, waarin acteurs als James Caan en Robert Duvall in een regie van Sam Peckinpah huiveringwekkende avonturen beleven. Beiden zijn lid van een particuliere veiligheidsonderneming. waarin intriges en bedrog hoogtij vieren Wie van dezelfde regisseur „Strawdog” heeft gezien, weet dat met zinderende spanning en klamme handjes rekening gehouden moet worden. Van zondag tot en met woensdag draait in di>t theater „La Béte”, waarin Lisbeth Hummel op gezag van regisseur Walerian Borowczyk aan de vooravond van haar huwelijk tot de ontdekking komt, dat haar verloofde een beestmens is. Voordien heeft ze uiteraard de meest wilde avonturen beleefd. De zondagmiddag matinee wordt ge vuld met Hercules verovert Atlantis”, waarin de legendarische held na met de gruwelijkste doden te zijn bedreigd uit eeindelijk toch als triomfator uit de strijd komt. (Van een onzer verslaggeefsters) IJMUIDEN. In een café aan de Ir. J. Dirkstraat in Oud-IJmuiden is afgelo pen nacht een vechtpartij ontstaan waarbij over en weer wat klappen vie len. Enkele lieden liepen hechtwonden op: verder bleef de schade beperkt. Tegen een 18-jarige en een 21-jarige IJmuidenaar is procesverbaal opge maakt. turnclub nu al met verlangen uit naar de uitvoering die in februari 1977 wordt gegeven in de Stadsschouwburg. „We willen er het komend jaar echt een sportief jaar van mkaen”, aldus voorzit ter Jongsma van TVIJ. „Niet dat er in andere jaren geen activiteiten op het programma staan, want we zijn constant bezig met, organiseren.” Dat is natuurlijk wel nodig ook in eeh vereniging die momenteel 350 leden telt. Naast de turnlessen in de Orionzaal, de Radarzaal, de Eenhoorn, Sluiswijk. Ossendorpschool en de Paddestoel, geeft de vereniging ook huisvrouwen de gelegenheid om de spieren in beweging te zetten. Elke maandag-, dinsdag- en donderdagmorgen zijn in totaal zo’n vijfenzeventig huis vrouwen actief. Verder zijn er ook uit gewerkte plannen om binnenkort een jeugddag te houden. De juiste datum hiervan is echter nog niet bekend. Hoe wel de vereniging de touwtjes nu net aan elkaar kan knopen -enkele jaren geleden zat de vereniging financieel na genoeg aan de grond- heeft het bestuur gemeend om de leden en oud-leden een jubileumgirokaart te zenden. Van de binnengekomen gelden zal een neuwe bandrecorder worden aangeschaft. Er zijn in totaal zo’n 600 girokaarten de deur uitgegaan. Het gaat, de vereniging op dit moment voor de wind, hoewel er ste tijd bijzonder moeilijk om kader door voorzitter Jongsma wel een kantte- behalve de van Dramatisch hoogte punt is een nachtelijk feestje compleet met veel drank en mooie vrouwen. Na de roes van de feestvreugde valt Randle ten prooi aan de praktijk van de ge stichtsleiding. Zijn verblijf in de inrich ting resulteert in een lobotomie die van een „echt” mens niet meer overlaten dan een vegeterend wezen. Voor wie zijn geloof in de waardigheid van het mense lijk bestaan dreigt te verliezen na het aanschouwen van deze tragiek is er Chief Bromden die geheel op zijn eigen manier de gestichtsleiding toch als „ver liezer” uit de ongelijke strijd laat ko men DIVERSEN DONDERDAG 30 SEPTEMBER Vrijburcht, Vrijburglaan. 19.30 u. openbare raadsvergadering. VRIJDAG 1 OKTOBER Kinderboerderij, Vrijburglaan. Geopend 14- 17 u. Zandkraai. Handelstraat. 20 u. kienen. Donkey Shot, A. Verherentstraat. 20.30 optreden vrouwenband „Big Mama Blues Company” Openbare bibliotheek. Kerkweg 45: volwas senen 14-17.30 en 19-21 u., jeugd 15.30-17.30 u. Alarmnummers. Politie 39111. brandweer 32121, milieuklachten 96000. Woensdag aangekomen schepen. Loire, Noordzee; Garycane M 716, Noordzee; Syese, M 715, Noordzee; Alemcon, Noordzee Barneval, Noordzee; Lyceron, Noordzee; Robert Alario, Noordzee; Janet Thriot, Noordzee; Choc Tow 4, Noordzee; Amstelland, Bremen; Oliver, Hamburg; Tender Turbot, Noord zee, IJmuiden; Amanda, Antwerpen; Charisma N, Hamburg, IJmuiden; Ek- fors, Brake; Sea Bure, Cont. Plat, IJ muiden; Kingsnorth, Calleo; Oisterpart- ner, New Castle, IJmuiden; Dorthe, Tur- nath. IJmuiden; Polar Argentina, Cana da; Kent Shore, Cont Plat, IJmuiden. Woensdag vertrokken schepen Ronnes, IJmuiden, Newport; Ashurst, Stettin; Kentshore, IJmuiden, Cont Plat; Saturnus, Esbjerg; British Seveen, Ko penhagen; Jemrix, IJmuiden, Poole; Tor Scandinavia, Gothenburg; Rechtsitsa, IJ muiden, IJmuidien, Pireaus; Amazon, Noordzee; Grindal, Goole; Gazelle, Koog a.d. Zaan, Boston; Mary Ann IJmuiden, Gibraltar; Rijnberg, Delfzijl; Maasborg, Delfzijl; Sachenstein, Christobal: Vigs- nes, IJmuiden, New Castle; Scholrover, Ostende; Pacific, IJmuiden, Schevenin- gen; Regentspark, Avonmouth; Stainless Anne, St. Nazeirre; Tender Turbot, IJ muiden, Cont Plat; Jupiter, Hamburg; Janet Theriot, Cont Plat; Robert Alario, Cont Plat; Kenrix, IJmuiden, Poole; Keizersgracht, Delfzijl; Patriastar, Rot terdam; Irina, Delfzijl; Ebenaezer, IJ muiden, Londonderry; Pirola, Granvill; Dorthe, IJmuiden, Hamburg; Star Pola ris, Veilsen, Cont Plat. Donderdag aangekomen schepen Pirola, Noorczee, IJmuiden; Thuringia, Bremerhaven; Estestrom, Antwerpen, IJmuiden; Heidelberg, Le Havre; Haico Holwerda, Grangemouth; Heinrich knuppel. Felextowe: Erik, Rotterdam. Donderdag vertrokken schepen Mercandian Express, Rotterdam; Azo- la, Kopenhagen; Tljuntank 1, Duinker ken; Sae Bure, Cont Plat; Lloyd Altami ra, Hamburg: King Leonids, IJmuiden, Cleveland; Aspen, Bremen; Oliver, Ham burg: Windhund, Hamburg; St. Andreas, Goole. DIVERSEN DONDERDAG 30 SEPTEMBER Openbare bibliotheek. Wijkerstraatweg: vol wassenen 19-21 u. VRIJDAG 1 OKTOBER Openbare bibliotheek. De Zwaanstraat leeftijden 14.30-17.30 u. (Van een onzer verslaggevers) HEEMSKERK. Wethouder A. van Herpen is geschrokken van het eisenbe- sluit van staatssecretaris Hendriks inza ke de regionalisering van het ambulan cevervoer. De Heemskerkse wethouder vindt de indeling van de regio’s en dekwaliteits- eeisen van de staatssecretaris zodanig, dat het oprichten van een ambulance- vervoersdienst voor de IJmond nog ver in het verschiet ligt. „Het eisenpakket heeft niet aan onze verwachtingen vol daan”. aldus de wethouder, die opmerkte, dat de IJmond of met Alkmaar of met Haarlem contact over de regionalisering van de dienst zou moeten opnemen, winnen kan dit doen via nummer 39000 Aan de woensdagmarkt werd aange voerd: 828 kg tong; 13 kisten tarbot en griet; 4 kisten kabeljauw; 15 kisten wij ting; 207 kisten schol; 84 kisten schar; 110 kisten makreel; 31 kisten diversen. PRIJZEN IN GULDENS. Per 1 kg: grote tong 13.19; grootmid- deltong 13,51-13,45; kleinmiddeltong 12,53-12.01; tong één 12,51-11.49; tong twee 11,79-10,42. Per 40 kg: tarbot 274-188; griet 122- 104; kabeljauw drie 184; kabeljauw vier 152; schol twee 114-112; schol drie/77-63; schol vier 62-47; wijting drie 90-61; makreel één 42; makreel twee 35-22; schar 54-32; horsmakreel 36-32; rode poon 63-50: bot 26; krab 32. VELSEN-NOORD.- Het „Alleen staandencentrum”, dat gedurende een aantal jaren zijn activiteiten heeft kun- ien ontplooien in buurthuis „De Schans” in Beverwijk en zich sedert begin au gustus kon vestigen in het voormalige pand van Bekker Modes aan de Wijker straatweg te Velsen-Noord, za izondag- middag 3 oktober om drie uur met een „Open Huis” het thans betrokken pand officieel in gebruik gaan nemen. De familie Van Amersvoort heeft van „De Schans” afscheid moeten nemen om het werk voor de alleenstaanden uit heel de provincie Noord-Holland en zelfs daar buiten verder te kunnen ontwikkelen. IJMUIDEN. - Het is morgen precies vijfenzeventig jaar geleden dat de Turn vereniging IJmuiden (TVIJ) werd opge richt. Voor het bestuur reden om dit jubileum met een receptie luister bij te zettnen. Deze receptie wordt morgen middag van 18.00 tot 20.00 uur gehouden in Hotel Royal” aan de Kennemerlaan te IJmuiden. IJMUIDEN-VELSEN Na circa een half jaar overal volle zalen te hebben getrokken komt vanaf donderdag, „One flew over the cuckoo’s nest”, een van de betere rolprenten van de laatste jaren naar IJmuiden. Naar de roman van Ken Kesey verfilmde Milos Forman het ver haal van een inrichting voor geestelijk gestoorden gezien door de ogen van de doofstomme Indiaan Chief Bromden. In de film is het accent verlegd van de man die het gestichtsleven observeert naar een patiënt die dat leven aan den BIOSCOPEN kennemer Theater, Zeestraat. 18.45 en 21.15 u.: ..One flew over the cuckoo’s nest”, 19.30 u.: ,,Once upon a time in the west”. Luxor Theater, Breestraat. 19 en 21.15 „The killer elite”. TENTOONSTELLINGEN Kennemer Oudheidkamer. Huize Schey- beeck, Velserweg. Geopend op woensdag van 14 tot 16.30 uur en op donderdag van 19.30 tot 21.30 uur. Voor groepen op aanvraag bij P. Prins, Lijsterbeslaan 23. Beverwijk, tel. 25120. Stadskantoor, Pres. Kennedyplein. Expositie wandkleden van mevrouw M. Floris; geopend tot en met 5 november tijdens kantooruren. DIVERSEN DONDERDAG 30 SEPTEMBER Wijk aan Duin. Wilgenhoflaan. 20 u. theater Amsterdam. St. Jozefzaal, Arendweg, 20 u. Vrouwengilde. VRIJDAG 1 OKTOBER Hulpdienst Help een handje. Maandag tot en met zaterdag van 8-10 u. Zeestraat 81, te lefoon 27617. Sportfondsenbad, Kuikensweg. Geopend 9-12 en 13.30-15.30 u. RUAZ-studio, Van Weerden Poelmanstraat. 17-19 u. afscheidsreceptie echtpaar Harkema- Nieuwland. Nieuwe Slof, Kerkstraat, 20 u. bridge-drive. Openbare bibliotheek. Kerkstraat 44: vol wassenen 14-17.30 en 19-21 'u„ jeugd 15-17.30 en 19-21 u.; Amstelstraat 44: voilwassenen en jeugd 14.30-17.30 en 19-21 u.; Kingsford Smith- straat 110a: jeugd 15.30-17.30 u. BIOSCOPEN City, donderdag en vrijdag 20 uur: „One flew over the cuckoo’s nest” Stadsschouwburg, vrijdag 20 uur: ,,De Peet vader, deelll”. Filmhuis Velsen, Kanaalstraat 257, aanvang TENTOONSTELLINGEN EN MUSEA Pieter Vermeulenmuseum, Cultureel Cen trum Moerbergplantsoen, geopend van 9.30 tot 12 en van 14 tot 16.30 uur. Tuin Beeckestijn. Tentoonstelling Ameri kaanse kunstenaar Peter Chinni. DIVERSEN Alarumnummers: Politie 19033; Ongevallen dienst 15400; Hoogovens 02510-96000; Brandweer Santpoort 370750, Velsen-Noord en IJmuiden 20750. Badhuis, Snelliusstraat, vrijdag geopend van Openbare Bibliotheek, Plein 45, vrijdag; uur. Filiaal Zeewijk: 14.30-17.30 uur. Gezinsverzorging en hulp aan bejaarden en langdurig zieken. Velserduinweg 52. Ma. t.m. vrij. 9-10 uur. Tel. 02550-11830 en 22169. Velserbad: Donderdag: vrij zwemmen 16.00- 17.15 u. Vrijdag’: vrij zwemmen 6.45-8.00: 12.10- 13.10; 16.00-17.15 en 19.30-20.45 uur; Bejaarden van 9.15-10.00 uur; zwemles dames van 10.00- 10.30 uur. Instruct.iebad: uur. over di amolooi ’er gast erkzaan i Noord de bui rdag 1 ed”, me ederlan litenlan u.„Taxi SCHOUWBURG Stadsschouwburg Wilsonsplein). Vandaag Theatergroep Perpekt: „Met moer en vork”. Toneelschuur I (Smedestr. 23). Vandaag en morgen 20.30 u. Stichting Multi Media: Even tails”. Schuur II Vandaag en morgen 20.30 u. Kabaret Inkeep: „De grote Boodschap’’. BIOSCOPEN Cinema Palace (Gr. Houtstr.) 15.30 en 20 u.: „De tien geboden”, a.l. vrij. 24 u.„Slachting in Chicago”, ft j. Frans Hals (Frans Halsplein) 19 en 21.15 u.: „De „nichten” van Charlie”, 18 j. vrij. 23.30 u.: „Blauwe bonen voor twee binken”, 18 j. Lido (Houtplein) 14, 19 en 21.15 u.: „Skyri- ders”, 14 j. vrij. 23.45 u.: „Wat meisjes lekker vinden”, 18 j. Luxor (Gr. Houtstr.) 14 en 20 u.: „Max Havelaar’’, 14 j. vrij. 23.45 u.: ,,Le Mans”, 18 j. Roxy (KI. Houtstr.) 14.30, 19 en 21.30 u.: „Op de tippeltoer”, 18 j. vrij. 24 u.: „Vincent, Francois, Paul”, 18 j. Studio (Gr. Markt) 14. 19 en 21.15 driver”, 18 j. Cinema Quirinus Internationaal Veerstr.) 14. 15.15, 19. 20.15 en 21.30 verknipte kameraman”, 18 j. Moeder en lis I DE BESOMMINGEN WAREN: HD 103 f 6.550. UK 48 2.330. UK 56 6.000. UK 78 45.140, UK 123 5.440. UK 135 en 145 4.140, UK 234 1.620, VD 20 1.160, YE 25 1.430, IJM 27 1.610.

IJmuider Courant | 1976 | | pagina 7