Agenda Haven J. Vrijhoef Koning 1976 POLITIEKE HAPPENING IN HEEMSKERK DRAAIDE UIT OP GROOT FAMILIEFEEST Witte Tejater opende seizoen met CJP-manifestatie Tentoonstelling missiezending in Driehuis Stork Velsen leverde laatste twee gastanks Verloting levert KIC f 4000 op Laatste stukje Zeeweg wordt geasfalteerd lspam c -3 I 0A 3D' w-"X I I lx VAN HSV: Nieuw succes voor leest RELIGIEUS GETINTE >vera JONGERENAVOND IN KOFFIEBAR a leest ivera AUTO’S IN BRAND OPTREDENS OP STRAAT EN IN WITTE TEJATER TROK ENORME BELANGSTELLING koor „De Geelvinck Kort IJmond-nieuws IN WIJK AAN ZEE c o o k 7 IJMOND 1 1 19 7 6 M A A N D A G OKTOBER a eest very Nieuw seizoen 1 Castricum I 1 O VELSEN Velsen-IJmuiden Workshops Beverwijk Heemskerk Wijk aan Zee In en om Haarlem Ut» L...V wK Rb K 21.30 u.: 9-00-9.30 voor a.s. Veel belangstelling trokken zaterdagmiddag de straatoptredens van The Dutch Rythm Steel Band met de clowns van The Great (Van een onzer verslaggeefsters) 99 „GiiZ'z- u. (Van een medewerkster) IJMUIDEN. De Christelijke Gere formeerde Kerk in IJmuiden heeft in de vacature van ds. R. van Beek beroepen ds. W. van Sorge in Schiedam. Het feest werd verder opgeluisterd door Javier Lavandera, die Latijnsame- rikaanse liederen bracht en de Spaanse Cen- 9.30 BIOSCOPEN Corso Theater, Dorpsstraat. 20 ly”. Belangstellenden dienen zich liefst zo snel mogelijk aan te melden (uiterlijk 15 oktober) door een bericht te sturen naar het Witte Tejater. postbus 269 in IJmus- den. het Rotterdamse Penta Theater, volgt een dansgroep van oorsprong die mime zang en tekst met de dans heeft gecom bineerd. De plannen voor 1977 zien er als volgt uit: Centrum met „Spiegels", wellicht onafhankelijk Toneel, Hauser Orkater. Baal en De Appel met try-outs. Het zal van de goedkeuring van de begroting afhangen of deze plannen gerealiseerd kunnen worden. Salt Lake Mime Troup. Heel wat mensen werden hierdoor gean imeerd om in de namiddag en ’s avonds de rest van het program ma van deze CJP-manifestatie in het Witte Teater aan de Kanaalstraat te gaan bekijken. DIVERSEN DINSDAG 12 OKTOBER Openbare bibliotheek. Wijkerstraatwegalle leeftijden 19-21.30 u. DINSDAG 12 OKTOBER Openbare bibliotheek. De Zwaanstraat 4a: volwassenen en jeugd 14.30-17.30 u. VELSEN-NOORD Het algemeen be jaardenkoor „De Geelvinck” uit Velsen- Noord heeft vrijdag in de „De Speel doos” in Zaandam zijn muzikale steentje bijgedragen aan de herdenking van „1Ó0 jaar Noordzeekanaal en IJmuiden” met de- uitvoering van de werken „Hör, lasz die Horne schallen" en „Ich fahr dahin”. Voor het optreden met de beide num mers kreeg het koor totaal 51 punten van de juryleden Albert de Klerk, Felix de Nobel en Anton de Beer. Het rapport vermeldt de aantekening „Bravo”. Je zoudt niet zeggen dat hiet een bejaar denkoor is opgetreden. Prijzen werden niet toegekend maar deze lovende uit spraak van de jury, die daarin ook dirigente Jeanne van Asselt betrok, werd zeer gewaardeerd door de leden van „De Geelvinck". VELSEN. De 35 leden van Hengel- sportvereniging Velsen hebben afgelopen zaterdag hun negende competitiewed strijd gespeeld. Er werd gevist in het Noordhollandskanaal. De inzet was de Koningstitel 1976 en hoewel de vis moei lijk te verschalken was, bleek de heer J. Vrijhoef na het meten winnaar te zijn geworden. Na deze inleiding van het Witte Teja- terseizoen start volgende week het pro gramma met een serie voorstellingen van de theatergroep Kompost, op vrij dag, zaterda en zondag. Voor zaterdag 30 oktober staat het Katheater op het programma met het stuk „Rosé”, twaalf november komt het Nieuw Theater met de vrije productie „Freule Jolie”, voor negentien november is de mime-kunste- nares Nola Rae met haar nieuwe po- gramma gecontracteerd, terwijl voor de 27ste november het Japanse poppencircus Bambi op het programma staat. Deze opvoering, waarin poppenspel in mime worden gecombineerd, is bedoeld voor volwassenen.. Op 4 december wordt toneelgroep Het Volk uit Haarlem verwacht met „Het verhaal van de dierentuin”, waarna de laatste voorstelling in 1976 gegeven door Bioscopen City, maandag en dinsdag 20 uur: „One flew over de cuckoo’s nest’’. TENTOONSTELLINGEN Museum Beeckestijn, Rijksweg, Velsen-Zuid Stijlkamers en oude gebruiksvoorwerpen. Ge opend dagelijks van 10-12 en 14-17 uur ’s Maandags gesloten. Pieter Vermeulenmuseum, Cultureel trum Moerbergplantsoen, dagelijks van tot 12 en van 14 tot 16.30 uur. Stadhuis, bezichtiging op werkdagen tussen 9 en 12 uur. Tuin Beeckestijn, tentoonstelling Ameri kaanse kunstenaar Peter Chinni DIVERSEN Sociaal Advies Bureau Dinsdag: Cultrueel Centrum, Moerbergplantsoen 22, IJmuiden, 9- 10 uur. De Mei, 11-12 uur, Geelvinckstraat 23. Velsen-Noord. De Haven 14-15 uur, Schipbroe- kenweg 6, Santpoort-Noord. Centrale bibliotheek, Plein ’45. maandag 19- 21.30 uur; dinsdag 10-12.30 uur en 14.30-17.30 uur. Jeugd alleen ’s middags. Filiaal Zeewijk 10-12.30 uur en 19.00-21.30 uur. Jeugd alleen ’s avonds. Velserbad, vrij zwemmen, maandag 16-17.15 uur: dinsdag vrij zwemmen 6.45-8.00 uur en 12.10-13.10, 16-17.15 en 20-21.30 uur. Zwemles dames van 8.50-9.20 uur. Bejaarden van 9.15- 10.00 uur. Instructiebad, dinsdag moeders. Hervormd Wijkgebouw. Radarstraat IJmui den aanvang 20.0Ö uur: Ned. Chr. Voruwen- bond afd. IJmuiden-West, Lezing „Vrouw in de Ontwikkelingslanden”. Driewieler - De invaliden-brom- fiets, die vorige week d oor de politie achter wat bosjes langs de Bosweg werd aangetroffen, blijkt ontvreemd te zijn uit het revalidatiecentrum Heliomare in Wijk aan Zee. Inbrekers aangehouden - In Amster dam zijn twee mannen aangehouden die hebben bekend, in de nacht van 3 op 4 September te hebben ingebroken in een fotohandel in de Beverwijkse Beverhof. Van de buit met een waarde van f 3700 is een klein gedeelte teruggevonden. Vernieling - Van het bijkantoor van de Nederlandse Middenstandsbank aan het Beverwijkse Kennedyplein is maan dagmorgen vroeg een grote ruit inge trapt. Helicopter-landing - Op het hoofdveld van de Kennemers op Sportpark Adri- chem is zondagmorgen rond half een een Noordzee-helicopter van de KLM geland met aan boord twee bij een onge val op een booreiland gewond geraakte mannen. Beiden zijn in het brandwon dencentrum van het Beverwijkse Rode Kruis Ziekenhuis opgenomen. Ook de workshops van het Witte Te jater zullen doorgaan. Voor liefhebbers die „hun ei” niet kwijt kunnen bij de toneelverenigingen gaat de workshop moderne dramatische vorming van start. Wie de leiding zal hebben, hangt van de groep af: de groep zal zelf mogen kiezen. Wanneer er genoeg gegadigden zijn voor een andersoortige workshop (bij voorbeeld decorbouw, theatertechniek, mime of cabaret) zal ook voor deze onderdelen een groep worden gevormd. De afdeling IJmond van de Spaanse Communistische Partij heeft zich afgelo pen zaterdag min of meer misrekend. De door haar in de Heemskerkse Dr. Prin senhal georganiseerde Spaanse dag is niet uitgedraaid op een politieke happe ning, maar op een echt familiefeest. Er heerste een gemoedelijke en gezel lige stemming op deze bijeenkomst, wel ke door ongeveer driehonderd Spanjaar- De laatste en beslissende wedstrijd van de zomercompetitie wordt 16 okto- van de zomercompetitie wordt 16 okto ber gehouden. De uitslagen van de afge lopen weekeinde gehouden wedstrijd, zijn: 1. J. Vrijhoef 262 om; 2. J. Pieterse 242 om; J. Smeets jr. 167 cm; 4. W. Stet 157 cm; 5. A. Jongbloed 152 cm; 6. A. Schaaper 129 om; 7. W. Koelwijn 124 cm; 8. H. Otte 91 cm.; 9. W. de Vos sr. 84 cm; 10 j. de Graaf sr. 49 cm. Aan het feest in het Witte Tejater gingen zaterdagmiddag enkele straatop- tredens vooraf van The Dutch Rythm Steel Band met de twee clowns van de The Great Salt take Mime Group. Dit gezelschap speelde in Santpoort op het Burg. Weertplantsoen, in IJmuiden op de parkeerplaats bij de Horna en op het Marktplein. Vanaf ’s middags vier uur traden in het Witte Tejater op de zelfde Mime- groep en de bijbehorende band, terwijl tijdens de avonduren na het optreden van deze groep film werd vertoond en de avond werd afgesloten met een zeei geanimeerd optreden van het Theo Loe vend! Kwartet. In z’n geheel was deze manifestatie, die tevens het theaterseizoen van het Witte Tejater inluidde, een prettig en gezellig verlopende bijeenkomst, die ook tot grote tevredenheid van de organisa toren heeft geleid. volksdansgroep „Brisas de Espana”. De Flamingo-gitarist Juanito Martin met zijn dansgroep en de humorist Chus uit Asturië leverden eveneens een aandeel in het welslagen van dit massale fami liefeest. Het orkest „Los Tamaros” ver zorgde de muziek tijdens het grote bal. Vanaf 12 uur werd er op het terrein van Inter-Heemskerk een voetbaltoer nooi gehouden. De Utrechtse Spanjaar den kwamen als overwinnaar uit dit toernooi. BIOSCOPEN Kennemer Theater, Zeestraat. 18.45 en 21.15 u.: „One flew over the cuckoo’s nest”. 19.30 u.: „Last tango in Paris”. Luxor Theater, Breestraat „Turks fruit”. TENTOONSTELLINGEN Kennemer Oudheidkamer. Huize Schey- beeck, Velserweg. Geopend op woensdag van 14 tot 16.30 uur en op donderdag van 19.30 tot 21.30 uur. Voor groepen op aanvraag bij P. Prins. Lijsterbeslaan 23, Beverwijk, tel. 25120. Stadskantoor, Pres. Kennedyplein. Expositie wandkleden van mevrouw M. Floris; geopend tot en met 5 november tijdens kantooruren. DIVERSEN MAANDAG 11 OKTOBER Openbare bibliotheek. Kerkstraat 44 en Am- stelstraat 44: volwassenen en jeugd 19-21 u. DINSDAG 12 OKTOBER Hulpdienst Help een handje. Maandat tot en met zaterdag van 8-10 u.: Zeestraat 81. tel. 24617. Sportfondsenbad, Kuikensweg. Geopend 9-12 en 13.30-15.30 u. Openbare bibliotheek. Kerkstraat 44: vol wassenen 14-17.30 u„ jeugd eh speel-otfteek 15- 17.30 u. Alarmnummers. Politie en brandweer 25555. milieuklachten 96000. IJMUIDEN De zaterdagavond in het Witte Tejater gehouden manifestatie Cultureel Jongeren Paspoort is een groot succes geworden. Niet alleen het straat- ontreden en de opvoeringen in het witte Tejater zelf hebben groot en enthousiast gehoor gevonden, ook het doel van de manifestatie - het Animeren van de verkoop van Cultureel Jongeren Pas poorten- is tot z’n recht gekomen. Zo’n zestig jonge mensen kochten zaterdag in het Witte Tejater een CJP, een groot succes - aldus de afdeling culturele zaken van de gemeente - dat zelfs de verkoop on de kunstmarkt heeft over troffen. Het totaal aantal bezoekers liep zaterdag tegen de tweehonderdvijftig. DRIEHUIS. De Stichting Katholiek Bejaardencentrum Kennemerland houdt in Huis Ter Hagen in Driehuis een missie-zendingstentoonstelling. De ten toonstelling duurt van 13 tot en met 20 oktober en is geopend van 10.00 tot 12.00, van 15.00 tot 17.30 en van 19.30 tot 21.30 uur. Mw. Ten Kate van de Hervormde Raad voor de Zending zal dinsdagavond 19 oktober praten over haar werk in Irian-Jaya (het vroegere Nieuw-Guinea). Dezelfde avond die om 19.30 uur begint, zal ook pater F. Gielens over zijn werk in Afrika vertellen. Een en ander zal met dia’s worden verduidelijkt. 19 en WIJK AAN ZEE. In Wijk aan Zee zijn zondagnacht twee auto’s in vlam men opgegaan. De oorzaak lijkt brand stichting. De politie stelt een onderzoek in. Rond een uur kwam bij de politie de melding binnen, dat op het Julianaplein een auto in de brand was gevlogen. De eigenaar van deze wagen deelde mee, z’n auto de. hele dag niet te hebben ge bruikt- Wel had hij een portier nie* afgesloten. Op weg naar deze brand zag de be manning van de brandweerauto op de Verlengde Voorstraat tegenover het Boothuisplein een andere wagen in vuur en vlam staan. Daar de auto vlak bij <een tankwagen geparkeerd stond, bluste men eerst deze brand. Ook hier was een portier niet afgesloten, terwijl voorts een witte plastic jerrycan op de bodem van de wagen werd aangetroffen. 19 en IJMUIDEN. —Het laatste stukje Zee weg, dat nog niet geasfalteerd is, verliest eind oktober zijn klinkerbestrating. Tus sen het Plein 1945 (bij garage Berend- sen) en de Tussenbeeksweg zal de Zee weg daarvoor vanaf 20 oktober geduren de twee weken voor alle verkeer zijn Afgesloten. Het verkeer dat vanaf Driehuis of de Heerenduinweg de Zeeweg oprijdt in de richting van IJmuiden-centrum wordt omgeleid via de Cederstraat, Minister van Houtenlaan. Stationsweg, De Noo- straat en Plein 1945. Wie vanaf Plein 1945 naar Driehuis of Heerenduinweg wil rijden, moet dezelfde weg in omge keerde richting afleggen. De wegomligging is met borden aan gegeven. De N.Z.H.-bussen 70 en 71 ma ken dezelfde omweg, met dien verstande, dat de bussen in de richting Haarlem via de Groeneweg rijden en niet via de Cederstraat. Het Zeewegziekenhuis blijft van alle kanten behalve vanuit de richting Plein 1945 bereikbaar. De riolering onder de Terrasweg in Santpoort, tussen de Hoofdstraat en de Berglaan wordt vernieuwd- Daarvoor wordt deze weg de komende weken bij gedeelten van kruispunt tot kruis punt afgesloten. De werkzaamheden zullen vijf tot zes weken duren en beginnen maandag 18 oktober. Wegom- leegingen worden door borden aangege ven. Tijdens deze werkzaamheden zullen woningen, die geen eigen aansluiting op de hoofd riolering hebben, daarop worden aangesloten. BIOSCOPEN Cinema Marquette, Ruysdaelstraat. „De gendarme van Saint Tropez”. TENTOONSTELLINGEN Donkey Shot, A. Verherentstraat. Expositie over Zuid-Afrtka; geopend tot en met n oktober. DIVERSEN MAANDAG 11 OKTOBER Zandkraai, Handelstraat. 19.30 u. klaverjas sen. DINSDAG 12 OKTOBER Kinderboerderij, Vrijburglaan. Geopend 11- 17 uur. Gemeentehuis, Raadhuisplein. 20 u. vergade ring commissie jeugdzaken over nieuwbouw Licht en beleid CRM. Openbare bibliotheek. Kerkweg 45: jeugd 15.30-17.30 U. Alarmnummers. Politie .39111, brandweer 32121. milieuklachten 96000. VELSEN-NOORD De laatste twee van een serie van zes tanks, die bij Sterk Velsen gebouwd zijn voor Liquid Gaz Equipment in Edinburgh zijn vrij dag naar Emden gesleept. De beide tanks, 27 en 30 meter lang met een gezamenlijk gewicht van bijna 500 ton zijn vrijdagmiddag op een ponton gezet en door de zeesleper Helgoland uit Em den naar de werf Cassens in deze plaats gesleept, waar de tanks worden inge bouwd in de daar in aanbouw zijnde gastankers. Bij Stork Velsen zijn alweer anders en nog grote gastanks in aan bouw. Vrijdag aangekomen: Prinses Margriet, Leith; Stad Sea, Cont. Plat, IJmuiden; Makiri Smits, Londen, IJmuiden; Saku- mo Lagoon, Rotterdam; Expo, Par, Vel sen; Lynx, Bergen; Rudby, Port Cartier; Ocean Master, Itea, IJmuiden; Immen, Harlingen; Union Star, Humber, IJmui den; Sullberg, Wilhelmshaven; Niels Hendrik Abel, Middlesborough, IJmui den; Kis Skou, Thames; Nornews Lea der, Skogn; Gerd, Erith; Eddystone, Londen; Esteff C. Defelice, Gulf Miss en Cherokee, Cont. Plat. Vrijdag vertrokken: Ulla Tholestrup, Arklow, IJmuiden; Alert, Wisbech; Smit Loyd 16, Cent. Plat; Ronnes, Swansea, IJmuiden; Helga S, Aalborg, IJmuiden;' Thyra Bherens, Goole; Helgoland, Em den; LGE 1, Emden, Velsen; Eamo, Stet tin, IJmuiden; World Duet, W. Afrika, IJmuiden; Falkur, Halmstad, IJmuiden. Zaterdag aangekomen: Star Asahi, Londen. Velsen; Stor, Hamburg; Moray Firth 4, Dordrecht; Marie Christine, Norsbron, Beverwijk; Neptunus, Tanan ger, IJmuiden; Rasmus Tholstrup, Ar klow, IJmuiden; Izhamales, Leningrad, Zaandam; Mercurius, West Indie; Thea K. Frederiksvaerk, IJmuiden; Temple Arch, Londen; Jemrix, Rochester, IJ muiden; Vedette, Antwerpen; Olympic, Prestige, Antwerpen, IJmuiden; Faience, Gunnes; Artic Shore, Cont. Plat, Velsen; Tor Britannia, Gothenburg; Norman Carrier, Cont. Plat, Velsen; Mary De Felice, Cont. Plat; Marty De Felice, Cont. Plat; Derrick Barge, Cont. Plat; St. John, Delfzijl; Venus Dundee; Jubi lation, Rochford; Carabeka 8, Dublin, IJmuiden; Farel, Par; Merack, Belfast; Stolt Zeus, Antwerpen; Esther Bech, Fleetwood; Margreet, Par; Taucher O Wulff, Lulea; Kent Shore, Cont. Plat, IJmuiden; Stirling Swoard, Cont. Plat; Pegu, Rotterdam. Zaterdag vertrokken: Leknes, Simons- vik, IJmuiden; Erika Schulte, St. Maar ten; Niels Henrik Abel, Belfast, IJmui den; Falcon, St. John; Mercator, Aal borg; Craby, Key West; Sea Fyer, Cont. Plat; Adrastus, Antwerpen; Ccean Tri ton, Santos; Norness Leader, Skoga; Rollnes, Rotterdam; Astin, Noordzee; Paulina Brinkman, Kings Lynn, IJmui den; Kisskou, Gunnes; Makiri Smits, Swansea, IJmuiden; Jemrix, Rochester, IJmuiden; Losvity, Thames; Karin, Pa lermo; Roma Star, Rotterdam; Uvero, Wisbech; Sandved, Hamburg; Kisten Tholstrup, Arklow, IJmuiden; Hammo- nia, Hamburg; Tor Britannia, Gothen burg; Neptunus, New Castle, IJmuiden; Hermann Helene, Falkenberg, IJmuiden; Elly, Narvik; Doce Angra, Gdansk; Bli- tas, Le Havre; Vedette, Poole; Artic Shore, Cont. Plat, Velsen; Main Ore, Monrovia, IJmuiden. Zondag aangekomen: Leonidas 21, Duinkerken; Geise, Ridham, IJmuiden; Falknes, Rotterdam, IJmuiden; Theodo ra, Port Jerome; Medina, Londen; Elbe, Las Palmas; Teutonia, Aarhus; Lachs, Vjele; Yuma, Cuxhaven; Sommen, Gru- vin, Zaandam; Sumes Sun, Canada; Aro ma, Hamina; Jearix, Rochester, IJmui den; Neutron, Wisbech, IJmuiden; Roger, Par; Abdan Martin, Cont. Plat; Trinitas, Hamburg, IJmuiden; Twin, Boston; Ba- destein, Bremen; Ulas, Cadiz; Stein- bjoern, Bergen; Rane, Ala; Birgit-B, Hel- singor. IJmuiden; Wischhafen, Hogenas, IJmuiden. Zondag vertrokken: Hellas, In Eterni ty, Tilburry; Stoer, Hamburg; Venus, New Castle; Bischof stein, Panama; Estef - fe De Felice, Cont. Plat; Sullberg, Bor deaux; Taucher otto Wulf, Noordzee; Clio, Odence, IJmuiden; Carabeka 8, Weston Point, IJmuiden; Otto, Kolding, IJmuiden; Jacob v. Heemskerk, Rotter dam; Maersk Berge 4, Rotterdam; Stir ling Swoard, Gr. Yarmouth; Yuma, Esbjerg; Geinse, Solvesborg, IJmuiden; Neutron, Kings Lynn, IJmuiden. Maandag aangekomen: Arcturus, Ke- mi, Velsen; Brunvard, Sharpsborg; Nip pon Reefer, Antwerpen; Fleur, Londen, IJmuiden; Christopher M, Runcorn. Maandag vertrokken: Arona, Rotter dam; Lachs, Kopenhagen. IJMUIDEN. „Youth for Christ in IJmuiden” geeft zaterdagavond 16 okto ber een religieus getinte avond in haar koffiebar in de Ichtusburcht aan de Fahrenheitstraat. Folkgroep „Prepare” verleent muzikale medewerking. DIVERSEN MAANDAG 11 OKTOBER Openbare bibliotheek. De Zwaanstraat 4a: volwassenen en jeugd 19-21 u. den met hun gezinnen werd bijgewoond. De stemmen van de sprekers gingen meestal verloren in het geroezemoes van de belangstellenden en de vele tientalle jonge kinderen gaven ook duidelijk blijk van hun aanwezigheid door het laten knallen van ballonnen en het royaal gebruik maken van toeters. MUZIEK Grote of St. Bavokerk (ingang Oude Groen markt 23). Di. 20 u.: Concert door Albert de Klerk. De Ark (Nieuw Heiligland): 20 u. Literaire instuif met Syll Damave, Ellen Wilmink, Bies van Ede en Paul de Ridder met een muzikaal intermezzo. BIOSCOPEN Cinema Palace (Grote Houtstr.) 15.30 en 20 u: „De tien geboden” a.l. Frans Hals (Frans Halsplein) 19 en 21.15 u.: „Meisjes die geen kleintjes willen”, 18 j. Lido (Houtplein) 14, 19 en 21.15 u.: „The man from the organization”, 14 j. Luxor (Gr. Houtstr.) 14 en 20 Havelaar”, 14 j. Roxy (KI. Houtstr.) 14.30, „Walt Disney’s Fantasia” a.l. Studio (Gr. Markt), 14, 19 en 21.30 u.: „East of Eden”, 14 j. Cinema Quirinus Internationaal (Lange Veerstr.) 14, 15.15, 19, 20.15 en 21.30 u.: Teen ager Stoeipoezen”. 18 j. VELSEN-NOORD - Voor de grote verloting van de voetbalvereniging „KIC” in Velsen-Noord die ten behoeve van de bouw van tribune en uitbreiding van zondagmiddag in deze kantine een zeer grote belangstelling. De trekking geschiedde door notaris A.D.Th. Bruy- ning uit Beverwijk met assistentie van de vrouw van voorzitter J.E. van Don gen, erevoorzitter E. Sanders en een pupil. Voor het begin van de trekking kon de heer L. de Vries, voorzitter van de KIC-bouwcommissie aan voorzitter Van Dongen symbolisch een cheque van vierduizend gulden aanbieden,de uit vloeisel van de verkochte loten- De heer Van Dong en was zeer dankbaar dit be drag te mogen ontvangen waaruit bleek vaststond dat zeer velen „KIC-voetbal” een goed hart toedragen en het mogelijk maakten de wensen op bouwtechnisch gebied te kunnen vervullen. u.„Max 21.15 u.: Ox**. ^(JUJUil^lRhimijmfll Jj"’

IJmuider Courant | 1976 | | pagina 7