in J- Fe Pc u iriseZte GBirdy' P- Neveda WOL superieur in kwaliteit en kleur p: (WWW) ■T Hooghoudt p: :'.A Ai i OLGA II lil Ml 1 IM I) t i M ee ■i %i Z A 1 Fh «X)NAC> tiger products Sir A f K 8 3 ÏT 16 I? 13 .J LZZ SÖ 7 33 39 0 Rl 50 51- 59 ^7 70 79 UNITRAVEL (iKH 6 y contant, belastingvrij Te besteden naar eigen keuze. Denkt u eens in wat u daarvoor allemaal kunt kopen of wat u daarmee kunt doen. Dromen worden werkelijkheid. I"IIW tooijaangeyeqde modeiti llirisiipudtextiel l JONGE DUBBELE GRAANJENEVER^ BETER LEVEN 12 10 II 13 15 L2Ï !4 3 33 32 35 38 33 3 !37 33 51 52 53 63 65 f100.000. BRIEFKAART Uw oplossing: Uw oplossing: SLAGZIN PUZZEL 4 MEER WEEKHOOFDPRIJZEN espresso-appa- 38 IJsselstein WEEKPRIJZEN Een Citizen Quartz Cryston CL j x VOOR AUTO’S EN MOTOREN Naam Adres:. Plaats: Verticaal: 1. Heldendicht; 2. stad in Brazilië; 3. keurtroep; 4. voegwoord; 5. (dames)kle- dingstuk; 6. geleiachtige stof voor brandbommen; 7. graf kuil; 8. noodsein; 9. stich- tingskosten (afk.); 10. graan soort; 11. plaats in Gelder- Vijfde prijs: Een unieke Olga springboxkombinatie, bestaande uit een stalen onderstel, een dikke polyetherlaag en een matras. Geeft allure aan uw slaapkamer. Een aanbieding 54. eerste vrouw; 55. Amster damse dierentuin; 57. Chine se munt; 58. stekelig dier; 60. natie; 62. nationaal insti tuut (afk.); 63. hetzelfde; 65. bouwmateriaal; 67. iedere; 69. korter kan het niet; 70. het vermogen om te spre ken. Vierde prijs: ƒ2.500,- zo maar in 't handje. Om eens wat extra's te kunnen kopen. Zevende prijs: Retourpassage voor 2 personen, met auto, in Achtste prijs: Een Sankyo Sound Camera XL - 25S. Een geschenk ter waarde van 945,- van Transcontinenta B.V. te Amsterdam Tiende prijs: Een Sankyo filmcamera CM 300, ter waarde van 499 - Een geschenk van Transcontinenta BV te Amsterdam. Per briefkaart: naast de normale porto van 40 cent plakt u tenminste 1.25 (en ten hoogste 5 gulden) aan geldige Neder landse postzegels extra ten bate van het Nationaal Fonds Beter Leven. Vermeld duidelijk naam en adres (liefst in bloklet- ters) en de slagzin die u in de puzzel hebt gevonden. (Zie voorbeeld) LET OP: Het postbusnummer is in DEN HAAG I I I Een Aero Flame Hobby Set, ter waarde van ƒ41.50 Aangeboden door Molen Techniek BV. West- zaan. Een prachtige SAROME-aanste- ker naar keuze ter waarde van 200,Aangeboden door SA- ROME te Rotterdam. Een Braun Quick Curl, de Braun stoomkrultang ter waarde van 52,50. Aangeboden door Braun Electric Nederland BV te Rijswijk. De trekking wordt wekelijks verricht door notaris J. H. Birkhoff in Den Haag, bij wie ook de oplossingen en het daarin voorko mende aantal letters voor de periodeprij- zen zijn gedeponeerd. Eerste prijs: 5.000,- schoon in de hand. Om mee te doen wat u wilt. Derde prijs: Een luxe Philips all-transistor, 66 cm. Een Inventum éénpersoons zwak stroom onderdeken type HN 41, winkelwaarde ƒ158,— Aangebo den door de Kon. Fabriek Inven tum Bilthoven. Vierde prijs: f 2.500,- zo aan u uitbetaald. Om verborgen en onuitgesproken wensen mee te vervullen. Achttien prijzen Een tafellaken en vier vingerdoekjes merk 'Bir- dy" ter waarde van 27 50. Een geschenk van Van Heek-Scholco Textielfabrieken B.V., Almelo. Twaalf prijzen: Een Jago shawl van ƒ15,— aangeboden door jan van Gooi, Amsterdam. t.w.v. 1.250,- van Olga Matrassen LMF B.V. te Leiden. ZESDE PRIJS: Een Singer zig-zag naaimachine type Starlet Compact ter waarde van 649,- aangeboden door Singer B.V. te Amsterdam. Achtste prijs. Een waardebon van 500,- te besteden bij één der filialen van Witteveen's Modemagazijnen B.V. te Amsterdam. Negende prijs: Een waardebon van f 500,- te besteden bij één der filialen van Witteveen’s Modemagazijnen B.V. Niett als lesji aopvoe Iets be was da geleerd 'hoofdz van in< te bew een kt Beeldr Pete: soonlij hebber ons zie sprake klerke GE© MAG een totale waarde van ƒ4.999,30 van importeur N. F. VAN GELDER B.V. te Amsterdam. Tweede prijs: De wereldberoemde serviezen van WEDGWOOD en het zwaar verzilverde CHRISTOFLE bestek zijn een hartewens van allen, die van een feestelijk gedekte tafel houden. U kunt een uit 81 delen bestaande samenstelling winnen van het fraaie ovenvaste Quince-servies van WEDGWOOD en de 87 delen in cassette van het eigentijdse Concorde van CHRISTOFLE. Een geschenk met een totale waarde van 4.998,- van importeur N. F. Van Gelder B.V. te Amsterdam. Zeven prijzen. Een Zareska-kruis- steekloperpakket, winkelwaarde 37.—, compleet met wol, naald, stramien en werkbeschrijving Aangeboden door Hageo. Henge- lo/O. Tien prijzen: Een Martex electri- sche deken ter waarde van ƒ119,—. Aangeboden door MAR- TEX-Holland BV te Haarlem. Twee prijzen: Een Martex-Nigro Fonduepan (electrisch), een ge schenk van 169.van MAR- TEX-Holland BV te Haarlem. Een BOSCH Halogeen mist'am nensef TOIJRING-R r doe-hef zelf verpakking (geheel oom pleet) Een geschenk ter waarde van f 128.92 van Willem van Rijn BV te Amsterdam Zevende prijs: Skol bier. Elke week een feestelijke prijs: 26 kartons a 24 blikken t.w.v. 542,88. Wees blij met Skol in blik, Skol. Thuis bezorgd door SKOL Brouwerijen N.V. te Breda. Olga maakt 't bereikbaar HILV eigenlij heeft. I Sjef Rs (morgei televisi aan de gelegen heeft gr klaar. I doen: v tenmin wel dej wordt 11 - middi plan boom niet u rond, Eerste prijs: De nieuwe, kleine Ford Fiesta L, net als zijn broers erg veilig en zeer betrouwbaar. Een geschenk van FORD NEDERLAND, met een winkelwaarde van 11.159,-. Het Rijke Slapen 29 teru tem „2 „En ven. Jc selii hij tl Een modieus Irisette-pakket be staande uit een eerste klas dons deken (goedgek. door de Ned. Ver. v. Huisvrouwen) en een la- kenovertrek. Een geschenk van 300,van IRISETTE Nederland BV. 1,25 of meer c. 3224129 Damiate Pers B.V. i i Twee prijzen: Een Neveda Weef- pakket (dessin 7603), ter waarde van 30,—. Ook een geschenk van de Leidsche Wolspinnerij NV, Leiden Achtste prijs: Een mann automatische jector model _1800. waarde Twaalf prijzen: Een uitgelezen drankenpakket (inhoud 12 fles sen) plus een 36-delig Bistro glasservies, een kabinetje met onderzetters en 2 spellen (54) kaarten. Een geschenk van ƒ200,— van Distilleerderijen wijnhandel Hooghoudt BV te Groningen. Derde prijs: Een massief ei ken parketvloer van ca. 40 m2, of meer indien de huiska mer groter is, dan wel naar keuze massief kambala, mas sief massanda of massief bruinhart, alles 23 mm dik. Twee prijzen: Een verlichte globe met dubbel-effect kaartbeeld, de gebergten in voelbaar reliëf, bol- diameter 25 cm., winkelwaarde 100,—. Een geschenk van de Eerste Ned. Globe Industrie, Veerallee 5 te Zwolle, die iedere puzzelaar tijdens de puzzelaktie een cheque aanbiedt van 25, die kan worden verzilverd bij aanschaf van een verlichte globe. (Aanvragen op bovenstaand adres). Bij juiste Invulling ontstaat op de regels 27 en horizontaal de slagzin, die wij u vragen In te sturen. Twee prijzen Een Conac accu type 54434 ter waarde van 176.12. Een geschenk van Con tinental Rubber BV Amersfoort. r Horizontaal: 1 Aanstoot ne men; 7. waarop in keuken eten bereid wordt; 13. mu ziekinstrument; 14. bloeiwij- ze; 16. soort antilope; 17. gehoororgaan; 18. toiletdoos; 21. kippenverblijf; 22. lid woord; 24. geluid van een ezel; 25. bijwoord; 26. Israë litisch Weekblad (afk.); 32. onder andere (afk.); 33. zie 25 horizontaal; 34. honing drank; 35. ad interim (afk.); 36. dat bent u zelf; 38. met genoegen; 41. kleurstof; 43. vreselijk; 44. tennisterm; 46. behoeftig; 47. tijdperk; 52. tijdperk van grootste kracht; Een koffiezetapparaat Type HK 31, ter waarde van ƒ99,— aange boden door Koninklijke Fabriek Inventum te Bilthoven. Een set Oude Beroepen kop en schotels, ter waarde van 21.75, een geschenk van Nutricia BV te Zoetermeer 5.000,- contant: R M J v Berge Henegouwen, Corn Schuytlaan 158. Leiden: Een Philips kleurentelevisie: J. W van Beek Bandijk 33, La thum. 2.500,- contant Mevr Wetzels Gerards, Bergstraat 8, Belfeld (L); Een Olga sprlngboxcombinatie: W J. v d Capellen, Overijsselse- laan 45, Heemstede Een Sankyo geluidsfilm projek- tor: C Eekels, Com de Houtmanstraat 4 L -:s Z t' - l I 5, Den Bosch; Een Singer naaimachine: Mevr W van Dalfsen-Bruintjes, Burg, ten Veldestr 81 Genemui- den Een half jaar Skol bier: H Degen, v. Welderenstr. 14, Val burg (Gld), Een waardebon van Witteveen van 500.-: A J. M den Os-van Tongeren, Haarlemmerstraat 246a, Leiden: Een waardebon van Witteveen van 500, A. H Maarleveld v. d. Krans, W Bontekoestraat 113, Hilversum; Een Neveda Smyrnakleed J. J Dieckemann. Potgieterstraat 139 Oss: Darde prijs: De wereldberoemde serviezen van WEDGWOOD en het zwaar verzilverde CHRISTOFLE bestek zijn een hartewens voor allen, die van een feestelijk gedekte tafel houden. U kunt een uit 108 delen bestaand, fraai, ovenvast Sterling-servies van Wedgwood winnen en de 87 delen in cassette van het eigentijdse Concorde van Christofle. Een geschenk met Vijfde prijs: Een AEG afwasmachine type Favorit de Luxe E, ter waarde van ƒ2.065,-. Aangeboden door N V. Elektriciteitsmij. AEG te Amsterdam wekkerhorloge: mevr P v d Veen-v. d. Brink, A-weg 26a, Gro ningen; S. P Westerbos, Zilver- geldstraat 21, Utrecht: mevr. C. A Prinsze-Backer, Ooievaarstraat 13. Zaandam Een Irisette donsdeken lakenovertrek: G. J. Brinkers, Wehmekamp 38, Markelo; Een Hooghoudt drankenpakket: N. A C, Jansen, Oosterhesselenstraat 229, Den Haag, N. L. Takardingan, Feithlaan 49, Roosendaal: mevr E H T. van Berne-van Aerle, Houtsdonk 28, Helmond; mevr C van Gils, Het Oord 75, Den Haag: mej. M G F. van der Weiden, O v„ Rijsselberghestr, 37, Breda, me vr M. A Osinga-Schipper, Stikke Hezelstr 71, Nijmegen, mej J. Y, Lensing, Van Hogenhoucklaan 122, Den Haag, mej. R de Groot Tullekensbocht 9, Beekbergen, mevr, Slort Van Braunstraat 68 Zevende prijs: Een retour voor twee personen (plus au to) in special cabin van Euro poort naar Huil, aan boord van de comfortabele ferry- schepen van North Sea Fer ries, Rozenburg. (Postbus 1123). Ter waarde van 950,- Smid, Rijksweg 113-O-H-B, Gro ningen; mevr A, C. Schuller-Pol, Antillenweg 9, Nijmegen; A F. W M. Verstijnen, Holleneind 5, Haa- ren (N-Br); H. J. Verhuist, Perzi kenstraat 13. Naaldwijk (ZH), Een Nutricia set „Oude Beroepen kop en schotels: T. Daling. Isabel- lastraat 8, Eindhoven, Een Zares- ka-kruissteekkussenpakket rpe- vr. A. T. Lardnoois-Duyn, Dale- straat 71, Banholt (Mheer), H. A van Enst, v. d. Vondelstraat 22. Goor: D, Dijk, Kraneweg 79, Gro ningen; A. Vis, Livingstonelaan 317, Utrecht, R. F. de Moor, Doeff- straat 128, Arnhem; W. S. van Balen, Koekoeklaan 16. Den Haag, J. W. Smit, Pieter Breughellaan 8, Hillégom; Een Jago-shawl. mevr E Schenke-ter Horst, Roombeek straat 27, Enschede mevr J. Poelstra-v. Dartel, IJssellaan 21, Son (N-Br); J P M. van der Ven, Zeven prilzen Een Zareska-kruis- steekkussenpakket. winkelwaarde f 20. compleet met wol, naald, stramien en werkbeschrijving Een geschenk van Hageo. Hen- gelo/O Een set TIGER-products. inhou- dende een veelheid van handige hulpjes in de huishouding zoals: een ijsblokjeshoudec. magneti sche flesopener. vleesschalenset, maatbeker met deksel etc. ter waarde van 125.Een ge schenk van Verkoopmij. Plastic Varia BV te Geldrop. Oplossingen u mag net zo veel inzen den als u wilt moeten zaterdag a.s. in ons bezit zijn. Wel voor elke oplossing een aparte girokaart of een aparte brief kaart aebruiken. Nat. Puzzelaktie I Damiate Pers B.V. Postbus 10129 Den Haag special cabin, Europoort-Hull ter waarde van 950,-. Aangeboden door North Sea Ferries, Rozenburg. (Postbus 1123). Negende prijs: Een Zanussi diepvrieskist Type R/Z 1076F, ter waarde van ƒ698,- en aangeboden door Verkoopmij. Zanussi B.V. te Alphen a/d Rijn. Vijfde prijs: De nieuwe Singer Futura zig-zag naaimachine met elektronisch brein, een openbaring op naaigebied, ter waarde van 1.699,-. De ze primeur wordt aangeboden door Singer B.V. Zesde prijs: Een heel jaar voortreffelijk SKOL Bier (52 dozen van 24 blikken). In Ne derland gebrouwen en hoe! Een geschenk van Skol Brou werijen B V. te Breda. Vijf prijzen, een originele Ita liaanse schapewollen autowas- handschoen Giemme NT, rubber gevoerd. Winkelwaarde ƒ13.95. Van G. van Amersfoort Import- Export te Zeist. Extra duizendjes: Van de ex tra postzegels, die u boven de 1,25 op de briefkaart plakt en van de extra giro- stortingen boven de 1,25 wordt 20% gestort in een pot. Notaris J. H. Birkhoft heeft een aantal data vastge steld tussen de periodeprij- zen, waarop hij die pot uit keert in ronde bedragen van 1.000,-. Dat betekent voor een aantal goede oplossers in die week een biljet van 1000 gulden. U kunt die pot spekken door méér dan 1,25 bij te plakken of te gireren: een extra kans op een duizendje en een extra steuntje voor het goede doel. Stockholmstraat 46. Haarlem: me vr. C, Dissel, Dr Schaepmanlaan 6, Zeist, H Schuil, Kamperfoelie- weg 20, Paterswolde; P. J Veraar Koomansstraat 28, Hilversum. E. Hijlandes de Boer, Oever 14. Be verwijk, mevr P. de Bruijn Bomer. Pottebakkerstr 37a, Oosterhout (N-Br); mevr E Dijkhuizen-Tim- mer, Provincialeweg 5, Godlinze: mevr. A. Huyben Kuijpers, Brech- terhoeflaan 80. Bergen op Zoom; mevr J Jurjens-Zandman, Rem- brandtstr. 29, Vnëzenveen: L, Densing, Europalaan 747, Bruns- sum Een Giemme autowashand- schoen: A. Vos, Gastelseweg 110, Roosendaal (N-Br); K. A. de Klerck, Lijsterbeslaan 62, Rijswijk (ZH) J. Janssen, Vleutenseweg 425, Utrecht; C. Vooges, Harmen- jansstraat 88, Haarlem; B. M. Kloppenburg-vl Baren, Joh. tar Horststr. 54, Enschede Tweede prijs: 5.000,- kontant in de hand. U kunt er mee doen wat u wilt. Zesde prijs: Een Sankyo geluidsfilmprojektor Sound 60Ö, winkelwaarde ƒ1.235,-. Een geschenk van Transcontinenta B V., te Amsterdam. land; 12. geweven band 15. ten bedrage van; 19. hoog hartige houding; 20. vreemde munt; 23. gast voor de maal tijd; 26. heilige vogel in Egypte; 27. goudstaaf; 28. serieus; 29. voordat; 30. be kende term uit de taalkunde; 31 roofvogel; 32. moment; 37. niet modern; 39. opgeld; 40. rivier in Utrecht; 41. voor (Frans); 42. kampeerverblijf; 45. voortbrenging; 46. sier plant; 49. vorm van nemen; 50. televisie; 51. uitbouw; 53. beroemd strand van Venetië; 56. koningstitel in Peru; 59. inwoner van Estland; 61. honderd gram; 64. bijwoord; 66. lengtemaat; 68. bergruim te. Per postgiro, voordelig en eenvoudig: u maakt minimaal 1.25 over op boven staande girorekening. De slagzin (slechts één per girokaart) schrijft u op de voorzij de onder "Mededelingen". Géén girobe- taalcheques inzenden. (Zie voorbeeld) Een Moulinex Espresso-apparaat. zonder moeite maakt u voortaan de heerlijkste espresso en andere koffie-fantasieën. Kompleet met 2 espressokopjes. Winkelwaarde 195,- en aangeboden door Moulinex BV, Gouda. Over de uitslag kan niet worden gecorres pondeerd of getelefoneerd. Gewonnen prijzen kunnen niet worden geruild, even min kan daarover worden gecorrespon deerd met de betreffende fabrikant of de ze krant. BELANGRIJK: Tel vooral het aantal letters N dat voorkomt in de oplossingen van de puzzels 6, 7, 8, 9 en 10. Noteer het aantal. Mét de slagzin van puzzel 10 vragen wij u het totale aantal letters N uit die 5 puzzels 6, 7, 8, 9, 10) op te geven. U dingt daardoor mee naar de prachtige periodeprijzen. Dus voor elke periode (5) geldt een letter, met die vijf letters kunt u een woord vormen waarmee de grandioze finale-prijzen kunnen worden gewonnen. Drie prijzen een Citizen Quartz Cryston LC (Elektronisch) wek kerhorloge het absolute sum mum van precisie-techniek, ter waarde van 598 50. Een ge schenk van Importeur J. Hart BV te Ouderkerk a/d Amstel. Een verchroomde „Duetdubbel wandige theepot, inhoud 10 kop pen. van ƒ45, en aangeboden door Metaalwarenfabriek G. Bre- demeijer BV te Hilversum. Tiende prijs: Een prachtig Neveda Smyrnakleed (Dessin 3159S), een geschenk van de Leidsche Wolspinnerij N.V. te Leiden ter waarde van 400,-. Een hairstyler, Type GH 2, ter waarde van 78,van de Konin klijke Fabriek Inventum te Biltho ven. Een Neveda Wandkleed (dessin 7434), ter waarde van ƒ60,— aangeboden door de Leidsche Wolspinnerij NV te Leiden. Een Aero Flame Rechaud, ter waarde van 69.75. Een ge schenk van Molen Techniek BV, Westzaan. Per 1 oktober is de BTW verhoogd: de winkelwaarde van de prijzen kan daardoor hoger zijn dan aangegeven. straat 34, Zoetermeer: J. H. M Koopman, Oude Loosdrweg 155, Hilversum: mevr M P. Theunis- sen-v. Kempen, G P Blankman- str 40. Den Helder; H. J. Janssen, Hietveldweg 31, Beekbergen (Gld); D. J. Bouwmeester, Kon Wilhelminalaan 20, Schalkhaar, mevr C. M. Ferdinandus-v. Rijt, Thorbeckestr, 68, Nijmegen; mevr. A. Ch. Blok-Wanders, Pr. Hendrik- pl 51. Leidschendam. C. E P. v. d. Berg, Beatrixstraat 1, Rijen (N- Br); T P. M. Mouris, Gerard Dous- traat 3, Helden: Een veriichte glo be van de Eerste Ned. Globe Industrie: mevr, De Wit Roesela- restraat 408, Breda, J. Verburg, Dljklaan 70, Bergambacht; Een Inventum koffiezetapparaat: A Emons Hazeleger 97. Cuijk Een Inventum hairstyler: T. G de Bóer, Rozenstraat 46. Raalte Een Aero Flame Rechaud: L Ooster- G, van Noort, Van Wesembeke- straat 85, Vlaardingen. Een Blrdy tafellaken en vier vingerdoekjes: 0. Vos, Nico Bulderstraat 29, Hoogkerk, G. H. Pronk. Nieuwe Maanderbuurtweg 730, Ede (Gld); mevr. Willems, Oranjestraat 5, Middelbeers (N-Br); mej. C. C, Verheij, Schiedamseweg 146-c, Rotterdam; mr, v. Waesberghe, Pr Margrietlaan 1a, Waalre (N-Br); V Gerson, Broeksittarderweg 150-b. Sittard; G. Flik, Boraxstraat 147, Groningen; mej. A J. M, Vogel, St Leonardusstraat 51, Eindho ven, M. J. van Eijk-van Daesdonk, Corellistraat 372, Tilburg, D. Storm, Kaapseplein 32. Den Haag, A. M. E. H Grégoire, Grimbeert- straat 5a, Maastricht; E, Hieter, Hobbemastraat 51, Amersfoort; M, Melskens-v Dijk, Mosterdhof 172, Westervoort (Gld). T. van Schalm Kruiskamp 9. Amersfoort. H, OPLOSSINGEN GEVEN KIJK OP LEVEN Philips kleuren, échte kleuren! Dat ervaart u als u straks de gelukkige winnaar bent van deze fantastische Philips kleurenontvanger. U geniet van het royale 66 cm grootbeeld, de natuurgetrouwe kleuren, het kristalheldere geluid en de uiterst comfortabele bediening. Dit is pas/ écht TV! Deze luxe Philips all-transistor heeft een winkelwaarde van 2,545,- en is een geschenk van Philips Nederland B V. nen, ter waarde van rond 10.000,-. Deze unieke reis wordt aangeboden door het Reisbureau Unitravel in Den Haag (tel. 070-60.88.37). Spe cialisten in Indonesiëreizen. hoff, Weth. Nijboerstraat 64, Nieuw-Leusden; Een Neveda Wandkleed: mevr H. Sikkens Tromp, Gr. Houtweg 101, Bever wijk (NH): Een Braun stoomkrul tang: H. M. Pulles, Burg. Hercken- rathlaan 49, Ammerzoden; Een Duet theepot: L. Berkelmans, To renstraat 4, Helvoirt (N-Br); Een Aero Flame Hobby Set: A Gel ling. Rhijngeesterstraatweg 79, Oegstgeest. Een Zareska kruis- steekloperpakket: W L. Dokkum, Gravestein 30, Gouda; Th. Jongs- ma, Van Veldekelaan 13, Geleen. mej. G. Mulders, Boekweitstraat 27, Veldhoven. A. C. v. Wuijckhuij- se-Mouthaan, Leisstraat 9. Alblas- serdam. A. J. Haans, Kroendelhof 71, Tilburg: mej, T. Brouwer, Dol lard 341, Zwolle, P. J. L. Gubbels, Tuinstraat 1, Susteren, Een Neve da weefpakket: mevr. H. Jansen Klumperstraat 26 Schajjk )n-Br) Denk erom: tel en noteer de letters N voorkomende in de oplossingen van de puzzels 6, 7, 8, 9. 10. Wij vragen bij puzzel 10 naar het aantal. vliegen of naar een ander reisdoel. U vliegt met de Bel gische Luchtvaart Maatschap pij Sabena. i i i kinder- diapro- Winkel- 329,-. Een ge schenk van Transcontinenta B.V. te Amsterdam. Tweede prijs: Een totaal ver zorgde 27-daagse rondreis door Indonesië - Java, Bali, Sumatra - voor twee perso- Krommenie; M. Wallet, Stations weg 193, Woudenberg; mevr B. E. M de Kam-Hablé, Appelstraat 154, Den Haag; J. Migchels, Kerk dijk 18. Lieshout; Een Saromé aansteker: P G. M. Rombouts, Prov.weg 55, Oosterhout (N Br); Een Moulinex raat: mevr K. Brand-Giethóórn, Edelstenenbaan (U); Een Conac accu: J. S. Ben ders, Klaverstraat 32, Nijmegen. J. Jansen, De Esdoorn 39, Didam, Een Inventum éénpersoons zwakstroom onderdeken: G Ame- link, Randerstraat 26 Deventer: Een Bosch Halogeen-mistlam- penset mej A van Kalkeren, Kerkstraat 11, Ommeren Een set Tiger-products: mevr J. v. Kreeke Vijverlaan 9 Kolhorn, Een Martex electrische deken: J. v. Vreden- daal-v. d Akker. Juhanaweg 22. Maarssen H, Veenstra Gr Adolf- "n Beer nneen •kku I I Den Haag 1 1 Een geschenk rond 5.000,- van Noordelijk Dis count Parket, te Leek dat ook het leggen van de vloer en de afwerking verzorgt. Vierde prijs: Twee vliegtic kets a 2.000,- per stuk. U kunt er b.v. mee naar Canada Eerste prijs: De nieuwe, klei ne Ford Fiësta Ghia, optimale luxe en comfort gecombi neerd met veiligheid en be trouwbaarheid. Een geschenk van FORD NEDERLAND met een winkelwaarde van 13.427,-. RMOs’ PÜZZBLSTAl 23 O

IJmuider Courant | 1976 | | pagina 8