C Damiate Pers Akoestiek Concertzaal eist perfecte speeltechniek i ssr Agenda Thuis in de buurt Per spoor heel Nederland door Haven f BOUWMARKT KkEUR B.V.» IJmuider Courant/ Beverwijkse Courant Voor de halve prijs op reis NPO VERZORGT FEESTELIJKE INWIJDING fotografen Bazaar in DICK KUIJS BESPEELT Koudenhom 54 Op zaterdag 30 oktober 1976 of zondag 31 oktober 1976 Diawedstrijd amateur- paviljoen Westerhout Benoemingen in commissies F CARILLON o Thema-bijeenkomst Kerk en Samenleving 1 - .’II I I IJMOND 19 7 6 V R IJ D A G 2 2 OKTOBER Velsen-IJniuiden Heemskerk Velsen-Noord Beverwijk lil en om Haarlem OPEN HAARDEN GASBLOKKEN EN Naam Adres tel. 023 - 321212. Ü-: ■BF-T? ACCESSOIRES. GROTE SORTERING 1 1 Wat er ook gebeurt in de buurt, wij zijn er ’t eerst bij met de IJmuider Courant of de Beverwijkse Courant. Noteer ons daarom voor een maandabonnement kwartaalabonnement jaarabonnement Op de IJmuider Courant of de Beverwijkse Courant, (aankruisen wat gewenst is). Wij krijgen de krant de eerste 14 dagen gratis. n D n Plaats Maak uw hokje zwart en stuur deze bon in een open envelop zonder postzegel naar: Damiate Pers B.V., Antwoordnummer 416, Haarlem. In samenwerking met de Nederlandse Spoorwegen kunnen wij onze abonnees weer een unieke „Spoordag" aanbieden. Een dagkaart 2e klas kost u nu slechts f 15,— (i.p.v. f 29,50) een kinderkaartje (4 t/m 9 jaar) f 7,50. I 8.00 - 12.30 uur 13.30 - 18.00 uur zaterdags van 8.30 - 16.00 uur Belangrijke, interessante, ongewone en lezens- waardige dingen gebeurd in uw omgeving? Als eerste zijn er altijd de IJmuider Courant en de Beverwijkse Courant bij. Want die zitten nu eenmaal ’t dichtst bij het vuur. In IJmuiden zelf. In Kennemerland. En in verre omstreken. Blijf op de hoogte met wat er bij u in de buurt gebeurt. Neem nu een abonnement. Wijk aan Zee - VS. Q O van P. ZWAANSWIJK. V u.: DIVERSEN (ADVERTENTIE) Thuis in huis „Het Openingstijden: dagelijks van IJmuider Courant: Beverwijkse Courant: Bouwmaterialen P.V.C.-artikelen Wand- en vloertegels Open haarden Ijzerwaren Verfwaren Elektra art. Sanitair Tuinartikelen Hout- en plaatmat. BEVERWIJK. De jaarlijkse bazaar in paviljoen Westerhout ten bate van het bejaardenwerk wordt gehouden op dinsdag 26 en woensdag 27 oktober. Op de woensdagmiddag is er speciaal een rad vanavontuur voor de kinderen. (Van een onzer verslaggeefsters) TENTOONSTELLIG3N Expositiegebouw, Const. Huygensstraat. Na tionale vogeltentoonstelling Tropica; geopend op vrijdag en zaterdag van 10 - 22 u. en op zondag van 10-16 u. DIVERSEN 1 l t BEVERWIJK. Stadsbeiaardier Dick Kuijs zal zaterdag aanstaande een bei- aardbespeling verzorgen op het carillon van de Agthakerk aan de Breestraat. Op de het programma staan onder andere de Suite Archaïque van Géo Clé ment en enkele dansen uit het Delfts Beiaardboek” van Johan Berghuis. De bespeling begint om twee uur. 21.30 uur. Voor groepen op aanvraag bij P. Prins,, Lijsterbeslaan 23, Beverwijk, tel. 25120. DIVERSEN TENTOONSTELLINGEN Museum Beeckestijn, Rijksweg, Velsen-Zuid, stijlkamers en oude gebruiksvoorwerpen. Da gelijks geopend van 10-12 en 14-17 uur (beh. maandag). Pieter Vermeulenmuseum, Cultureel cen trum Moerbergplantsoen geopend dag. 9.30-11 en 14-16 uur. Zaterdags en zondags gesloten. Stdhuis Velsen, Alle werkdagen (ma. t.m. vrij.) te bezichtigen van 10-12 u. tel. 19000. De kaartjes zijn uitsluitend verkrijgbaar bij onze kantoren: Haarlems Dagblad: Ged. Oude Gracht 82 - Haarlem (Centrum) Soendaplein - Haarlem (Noord) Californiëplein - Haarlem (Schalkwijk) Lange Nieuwstraat 427 - IJmuiden Zeestraat 18 - Beverwijk Deze speciale kaartjes zijn dus NIET verkrijgbaar bij de N.S.- Stationsloketten. HEEMSKERK. De gemeenteraad besloot in juni tot een wijziging van de samenstelling van de commissie jeugdza ken. Als gevolg van dit besluit zullen in de commissie ook zitting nemen twee leden van de sectie buurt- en clubhuis- werk van de Gemeenschapsraad. Deze sectie heeft aan de raad ter benoeming voorgedragen de heer A. Steen, voorzit ter van het buurtcentrum „De Werf” en de heer H. Braakhekke, teamleider van het buurthuis „De Zandkraai”, met als plaatsvervangers de heer B. J. Laan- broek, voorzitter en J. Verhoog, teamlei der van het buurtcentrum „De Schil- hoek”. Mevrouw A. Kooiman bedankte onlangs als lid van de commissie mid- denstandszaken voor de NVV-bond Mer- curius (bedrij fsbond van werknemers in de handel, het bank- en verzekeringswe zen en de vrije beroepen). Ter benoe ming in deze vacature heeft de bond aan de raad voorgedragen mevrouw W. M. G. van Egten-Hurmacher Er is al een kijkmiddag op maandag 25 oktober van twee tot vier uur. In de stands zal men weer fraaie handwerken, wandkleden, kussens, speelgoedbeesten, poppen en dergelijke vinden. Ook is er een stand met oude boeken en een rommelmarkt. Er worden verschillende verlotingen gehouden en tijdens de ba zaar draait natuurlijk het rad van avon tuur. Dinsdag is de bazaar geopend van twee tot vier uur en van’s avonds zeven tot negen uur en woensdag van twee tot vijf uur. Die woensdagavond wordt er van half acht af gekiend. Donderdag 28 oktober is er geen bazaar, maar wel een kienavond, die om half acht begint. HAARLEM De metamorfose van de Haarlemse Concertzaal is deze week vol tooid. Na maanden van voorbereidend werk kon op 3 mei van dit jaar begon nen worden met een onderneming, waarvan het risico zowel door het be stuur van de sticnting „Stadsschouw- burg”-Concertgebouw, als door de direc teur van het Concertgebouw Peter Lohr en eigenlijk door alle medewerkers van de staf ter dege werd beseft. Voor wat de bezorgdheid over het resultaat van de gedaanteverandering van de zaal be trof stonden zij niet alleen. Vertrouwen kon men hebben in de plannen, die ontwikkeld werden voor de zeer ingrij pende verandering van het visuele as pect, maar wat zou er overblijven van de akoestische gesteldheid van de zaal? Het staat zelfs vast, dat de uitvoerings- stijl en de uitvoeringskwaliteit van en sembles, die veelvuldig de zaal benutten voor hun concerten - ik denk hier uiteraard in de eerste plaats aan het Noord Hollands Philharmonisch Orkest - door de akoestiek van de „vorige” zaal bepaald werden. In hoeverre de verwacntingen werden vervuld hebben vele honderden muziek- lievende stadgenoten en muziekvrien- den uit de regio om Haarlem kunnen constateren op het concert, dat donder dagavond door het Noord Hollands Phil harmonisch Orkest onder leiding van de dirigent André Vandernoot werd gege ven. Voor alle belangstellenden had men de deuren van het Concertgebouw wijd open gezet voor een historische gebeur tenis in het culturele leven van Haar lem; namelijk de ingebruikneming van de vernieuwde zaal, zij het dan nog in on-officiële zin, met een concert, dat de nieuwe gebruikswaarde er van zou kun nen bepalen. De „nieuwe” akoestiek is voor vele muzikale uitingen bruikbaar, maar voor a.l. 1 XOJ. 19 en 21.15 u.: 14j. vrij, en za. Op de dag van afstempeling kunt u op dit kaartje zoveel sporen als u maar wilt (onderbreking van de reis is toegestaan) door geheel Nederland. „The 14.30 U. BEVERWIJK. De ontmoetingsgroep „Kefk en Samenleving” van de Her vormde Gemeente te Beverwijk/Heems- kerk begint zondagmorgen met een serie bijeenkomsten over het hema „Bedreigd bestaan”. In -deze ontmoeting,, die om 10 uur in De Opgang aan de Florastraat begint, zal dominee R. Pomp van de Stichting Evangelie en Industrie een toe spraak houden. In de tweede ontmoeting in deze reeks, zondag 7 november, hoopt de heer Horst Kleinschnidt van het Christelijk Instituut van ds. Beyers Nau- dee uit Zuid-Afrika te spreken. VRIJDAG 22 OKTOBER Scheybeeck, Velserweg. 20.30 u. kabaret Don Quishocking met „Afscheidstoneel”. Openbare bibliotheek. Kerkstraat 44 en Am- stelstraat 44: volwassenen en jeugd 19 - 21 u. ZATERDAG 23 OKTOBER Hulpdienst Help een handje. Maandag tot en met zaterdag van 8- 10 u.: Zeestraat 81, tel. 24617. Animal Farm, Willem Alexanderplantsoen. Geopend 10.30 - 17.30. Sport, Kerkstraat. 15-17 u. jubileumreceptie mannenkoor Zanglust. Openbare bibliotheek. Kerkstraat 44 en Am- stelstraat 44: volwassenen en jeugd 10 - 12.30 u. Alarmnummers. Politie en brandweer 25555, miliueklachten 96000 ZATERDAG 23 OKTOBER Openbare bibliotheek. Wijkerstraatweg: alle Leeftijden 10 - 12.30 u. BIOSCOPEN City, Vrijdag en zaterdag 20 uur Sound of Music” vrijdag middag „Sneeuwwitje en de 7 dwergen”. Stadsschouwburg, Vrijdag en Zaterdag 20 uur „Killer Force”. DIVERSEN VRIJDAG 22 OKTOBER Openbare bibliotheek. De Zwaanstraat 4a: volwassenen en jeugd 19 - 21 u. ZATERDAG 23 OKTOBER Openbare bibliotheek. Dae Zwaanstraat 4a: volwassenen en jeugd 10 - 12.30 u. De uitvoering van Webers ouverture Oberon en later op de avond, die van de vierde symfonie van Johannes Brahms en van de finale van net Concert voor piano en orkest in G grote terts (KV 453) met de befaamde pianist Tamas Vasary, hebben het wel duidelijk ge maakt, öat de akoestiek van „het verle den” plaats gemaakt heeft voor een, die anders geaard is. Zij heeft niet de .ruimte”, waarin de orkestrale klank, niet zelden gesublimeerd, kon wegzwe ven en met grote tegemoetkomendheid gastvrijheid werd verleend met alle rechten en gunsten, die daarbij gewaar borgd werden. lijk, dat zij tot alle samenwerking bereid is, maar dat de liefde niet van een kant kan komen. MUZIEK Kathedrale Basiliek St. Bavo (Leidsevaai't 146) za. 20u. :Finaleconcert van het Nationaal Césai’ Franck Concours. Concertgebouw (Lange Begijnstr. 13) 20.15U.: Concert door het Noordhollands Philharmo nisch Orkest o.l.v. André Vandernoot. za. 20.15u.: Optreden van „Broln”, een Tsjechisch gezelschap met orkest en zangsolisten. Concertzaal Kadens (Smedestr. 31) za. 20.15u. :Zolderconcert door Yke Viersen, cello en Peter Visser, piano.. At the Jazzcorner (Spaarne 104) 22u. :Martin Haak Percussiegroep, za. 22u.Optreden van het Kwartet van Fred Leeflang. Oosterkerk (Zomerkade) za. 20u:Concert van het 45-jarig Oosterkerkkoor, met medewer king van het Martin Kirche Chor uit Os- nabrück, het orgelspel wordt verzorgd door Piet Halsema. deze dienstverlening zal zij scherpe voorwaarden stellen. Zij zal van de leden van een orkest een perfecte speel techniek blijven vragen, een volkomen inpassing in het instrumentale ensemble en een volstrekte beantwoording aan de intenties van de leidende dirigent, wiens taak bijzonder zwaar zal blijken. Want zijn directieven zullen in hoofdzaak be palend zijn voor de indruk, die een werk op zijn auditorium zal maken. Men heeft nu reeds kunnen vaststel len, dat het dan bijvoorbeeld zal gaan om gelijkheid van inzetten, zelfs bij BIOSCOPEN Cinema Palace (Gr. Houtstr.) 15.30, 19 en 21.30U.: „The Missouri Breaks”, 14j. za. 13.30-u. ••„Niel’s Holgersson’s wonderbare reis”, a.l. vrij, en za. 24u: „Het 5e offensief”, 18j. Frans Hals (Frans Halsplein) „Veel liefs uit Moskou”, Ï4j. 23.30 u.: „De uitbrekers”, 18j. Lido (Houtplein) 14, 19 en 21.15 u.„Het vergeten Continent”, 14j. vrij, en za. 23.45 u. „Poel der Wellust”, 18j. Luxor (Gr. Houtstr.) 14 en 20u.:„Max Have- laar”, 14j. vrij, en za. 23.45u.:„Pleure pas la bouche -pleine”, 18j. Roxy (KI. Houtstr.) 15.30 en 19.30u.:„De tien geboden’’, a.l. vrij, en za. 24u.:,,Dracula”, 18j. Studio (Gr. Markt) 14, 19 en 21.15 u.: „De eend en de Cadillac”, a.l. Cinema Quirinus Internationaal (Lange Veerstr.) 19, 20.15 en 21.30 u. za. 14, 15.15, 20, 21.15 en 22.30 u.: „Liefde in Europa”, 18 j. van 9-12.30 en 13-16 u. „Co Velsen-Noord zat. van 9-12 BIOSCOPEN Kennemer Theater, Zeestraat. 19 en 21.15 u.: „Geen vuiltje aan de lucht”, 19.30 en 22 u. „One flow over the cuckoo’s nest”, 23.30 u.: „Wellustige verleidsters”. Luxor Theater, Breestraat. 19 en 21.15 „Explosion of the dragon”. TENOONSTELLINGEN Stadskantoor, Pres. Kennedyplein. Expositie wandkleden van mevrouw M. Floris; geopend tot en met 5 november tijdens kantooruren. Kennemer Oudheidkamer. Huize Schey beeck, Velserweg. Geopend op woensdag van 14 tot 16.30 uur en op donderdag van 19.30 tot Ik ben er van overtuigd, dat het experiment voor het bewerken van een algehele toenadering zal slagen. Een mo tivering voor deze verwachting werd reeds nu bijvoorbeeld gegeven door de fluitist Jan van den Berg, die de fluitso- lo in de chaconne van de Symfonie van Brahms verrukkelijk mooi blies. SCHOUWBURG Stadsschouwburg (Wilsonsplein) 20.15U. „bied in de schemering”, vrije produktie van NoëJ Coward. Toneelschuur I (Smedestr. 23) Vandaag en morgen 20.30 u. Toneelgroep (F) act: „D« rotzak op de trap” en Begrafenlsvermaak” van Joe Orton. Schuur III Vandaag en morgen 20.30 u. Toneelgroep De Appel :„De tuin van het Para dijs”. Hal (Gemeentehuis, Bennebroek) 2 u. Cultu rele Kring Bennebroek. Nel Kars met „To neel uit verschillende eeuwen”, toneelfrag menten. caesuren, om nauwkeurig gedoseerde klankvolumes in de totaliteit van de orkestklank en naar verhouding afge stemd voor verscnillende instrumenten groepen in samenhang met hun functie. Voorts zal hij aandacht moeten beste den aan de klankkwaliteit, want voor wat dit vertolkingselement betreft, laat de akoestiek niet met zich spelen. Zij maakte het op dit eerste concert duide- BIOSCOPEN Cinema Marquette, Ruysdaelstraat 20 „One flew over the cuckoo's nest”. ZATERDAG 23 OKTOBER Kinderboerderij, Vrijburglaan. Geopend 14 - 17 u. Jansheeren, Kerkweg. 14 u. vergadering af deling Noord-Holland Bond van Militaire Oor logsslachtoffers. Donkey Shot, A. Verherentstraat. Stonei- weekend met films en disco. Openbare bibliotheek. Kerkweg 45: volwas senen en jeugd 10 - 12.30 u. Alarmnummers. Politie 39111, brandweer 32121, milieuklachten 96000. BEVERWIJK. Tijdens de eerste bijeenkomst in „De Nieuwe Slof” hebben de Beverwijkse amateurfotografen een diawedstrijd gehouden. De dia’s werden door het echtpaar Aal uit Castricum op een prettige en des kundige wijze gejureerd, met als resul taat dat bij de beginners de dia’s van Wals, Welbers en Bakkum jr. als de beste werden aangewezen. Bij de gevor derden kregen de dia’s van Wijngaarden en Brouwer de beste beoordeling. De ver toonde dia’s waren zeer gevarieerd naar onderwerp en kwaliteit. Donderdag 28 oktober wordt, wederom in „De Nieuwe Slof”, een zwart-wit collectie van landelijk bekende clubs gehouden. Belangstellende niet-leden zijn van harte welkom. Dinsdag aangekomen: Preyli, Vent spils; Radhust, Bombay; Paulina Brink man. Whitby, IJmuiden; Blio, Helsinki; Fridel, Kingslynn, IJmuiden; Tor Scan dinavia, Gotenborg; Medina, Londen; Sea Bure, Cont. Plat; Herman Helene, Porsgrunn, IJmuiden; Marie Lehman, Rendsburg, IJmuiden; Koraalzee, Cont. Plat, IJmuiden; Jemrix Whitby, IJmui den; Athens Sky, R’dam; Ostenbank, Ar changel; Car Express, Harwich, Henrix, Kingslynn, IJmuiden; Prinsenborg, Ha- mina, Zaandam; Tor Scandinavia, Noordzee;.Export Patriot, Norfolk. Dinsdag vertrokken: Tower Venture, Londen; Koraalzee, Cont. Plat, IJmui den; Musketier, Seixal, IJmuiden; Par- kesgate.Kingslyn, IJmuiden; Breitenburg, Belfast; Styrsoe, Antwerpen, Velsen; Co tes de Nord, Duinkerken; Estestrom, Skien; Ring, Felixtowe; Comtessa, Gool- e; Coenraad-Kuhlman, Delfzijl; Tor Scandinavia, Noordzee; Daunt Rock, Warren Point ;Fridel, Londen, IJmuiden. Woensdag aangekomen: Elke Kahrs, Antwerpen; Coral Meandra, Donges, IJ muiden; Gias Island, Londen, Koog a.d. Zaan, Coral Meandra, Donges, IJmuiden; Vagabund, Gunnes, IJmuiden; Team Vesta Zeebrugge; Mansplein, Antwer pen, IJmuiden; Hammonia, Bremerha ven; Holland, Noordzee, IJmuiden; Twe- bro, Howdendyke, IJmuiden; Union Sun. Boston, IJmuiden; Aegis Hellenic, Rot terdam; Fair Play 12 met sleep ponton. Cont. Plat; Gerda Smits, New Castle; Michel Peterson met sleep ponton, Cont. Plat; Union Moon, Hull, IJmuiden; Bis- marckstein, Rotterdam; Karl met sleep „IJselmeer”, Lulea; Nassauborg, Falcon; Beverwijk; Estebrugge, Thames, IJmui den; Eloquence, Rotterdam; Ikeja Palm, Bremen; Otto, Fredericksvaerk, IJmui den. Woensdag vertrokken: Glenfalloch. Jakarta; Thomas Stevns, Flensburg; Fairplay 12 cont. Plat: Pauline Brink- man, Poole IJmuiden; Rocknes, Simons- vik, IJmuiden; Holland, Noordzee. IJ muiden; Koraalzee, Cont. Plat, IJmui den; Tor Scandinavia, Gothenborg; Ex port Patriot, Felixtowe; Manitolow, Noordzee; Bugsier 8 en ponton, Cont. Plat; Jemrix, Kingslynn, IJmuiden; Preyli Ventspils; Pericles, Barancia; Kenrix, Rochester, IJmuiden; Cap Ser- rat, Bremen; Klazina. Loriënt: Car Ex press, Dagenham; Sylvia 6. Weston Pi- ont, IJmuiden; Corry 2, Kopenhagen; Gias Island, Londen; Prinsenborg, Delf zijl; Hedina, Londen; Marie Lehman. Lubeck, IJmuiden; Union Star, London derry IJmuiden; Poolzee, Howdendyke. IJmuiden; Bismarckstein, Zeebrugge; Kornet 1, Brake; Neptunus, Lerwick: Balbina. Laskhirra; IJmuiden; Nippon Reefer. Puerto Armallas. Donderdag aangekomen: Kentycky Home. Baie Comeau; Ladv Sandra, Lon den, IJmuiden; Binny, Sharpness; Ida Hoyer. Cory ton: Pappa Nikalos. Sama- pinda; Ares, R. ’dam; Steinbjom, Ber gen: Stolt Capricorn. Vizagapathman; Kostromales, Leningrad. Donderdag aangekomen schepen: Mul titank Frisia, Eleusis; Murell, Bristol Channel; Bomma, Oslofjord; Vol, Rot terdam: Tor Britannia, Gothenburg: Bla keley, Ipswich; Haico Holwerda, Gran gemouth IJmüiden; Emilia Rosella, Ant werpen: Savonita. Yokohama: Dolphin, Brest: Jan, Tillburry; Koraal Zee. North Sea IJmuiden; Refsnes, Spitsbergen; Nes Trader, Sarpsborg Velsen: Gazelle, Bos ton Zaandam; Ludolf Oldendorff, Nor folk; Borkum. Emden; Markborg, Kors- naes Zaandam; Bernhard Schepers, Fre- deriksvaerk, IJmuiden; Fjordaas, Monro via, IJmuiden. Donderdag vertrokken schepen: Mi chael Peterson, Noordzee; Ursula Schul te. Narvik: Uss Charlton. Noordzee; Es tebrugge. IJmuiden. Hemmoor; Union Sun. IJmuiden. Hamburg; Raleigh, Noordzee; Schildmeer, Beverwijk, Al- guss; Sea Bure, Cont. Plat; Tor Britan nia, Gotheburg: Hohentor, Cont. Plat;, Indua, Rotterdam: Hammonia. Antwer pen; Binna, Frederikstad; Lamatikos, Antwerpen: Nassauborg, Beverwijk, Delfzijl; Karl. Hamburg; Team Vesta, Gibraltar: Fnlkenberg, Rotterdam; Bom ma, Antwernen; Maasplein, IJmuiden, Weston Point. Vrijdag aangekomen schepen: Baarn. Antwernen- St’rHng B~ig. Cont. Plat, IJmuiden: Ciudad dé Bereira, Rotter dam: Pr!rv~). Constante»: Sett a Budh.i Antwerpen; Marie Th. Tahmes, IJmui den: Sirius, Aalborg. Vrijdag vertrokken schepen: Brigina Hamburg: Balkeley, Allows: Haico Holwerda, IJmuiden. Grangemouth; Stolt Canricom, Hamburg. DIVERSEN Alarmnummers. Politie 19033. Ongevallen dienst 15400, Hoogovens 02510-96000. Brandweer Santpoort 370750, Velsen-Noord en IJmuiden 20750. Badhuizen, Snelliusstraat, vrij. 12-21 uur, zat. Concordia”, Doodeweg .2 en 13-17.30 uur. Centrale bibliotheek, Plein 1945, 14.30-17.30 en 19-21.30 uur. Zaterdag 10.00-12.30 uur Jeugd. 15.30-17.30 uur. Filiaal Zeewijkplein, 14.30-17.39 en zaterdag 10.00-12.30 uur. Speeltuin „In Veilige Haven”. Geopend za terdags 9.30-11.30 en 13.00-16.30 uur. Velserbad. Vrijdag vrij zwemmen: 19.30-20.45 uur. Zaterdag vrij zweemmen 10.30-11.20, 12.15- 13.15 uur. Zaterdag vrij zwemmen 10.30-11.20, 12.15-13.15 13.30-14.30 en 14.45-15.45 uur. Zwem les volwassenen 15.45-16.15 en 16.15-16.45 uur. Instructlebad: Vrijdag 9.45-10.30 uur moeder en kind, zaterdag 10.45-12.00 uur vrij zwem men. VRIJDAG 22 OKTOBER Assumburgtheater. Jansheeren, Kerkweg. 20.30 u. Kattheater. Donkey Shot, A. Verherentstraat. 21.30 u. Sunny Jim. Openbare bibliotheek. Kerkweg 45: volwas senen en jeugd 19-21 uur. k

IJmuider Courant | 1976 | | pagina 6