(jestichtswachter I 11 Evro Uitzendburo administratief k medewerkte t)er zeeweg ziekenhuis velsen ziekenhuis (312 bedden) en verpleeghuizen (100 bedden) Schiphol biedt werkgelegenheid autobedrijf hoogeveen b.v. A voedingsassistentes Reed International Trading BV zoekt voor haar hoofdkantoor in Hoofddorp een tel ef oniste/recepti on iste RECEPTIONIST n.v. luchthaven Schiphol 1 I bl ji K Technisch/Commercieel Medewerker/ster Verpakkingsmachines een medewerker luchtvaarttechniek een medewerker onderzoek verkeer vervoer T 1 Welke vertegenwoordiger wil promotie maker en rayonleider worden bij Bruynzeel keukens! bruynzeel STICHTING HAARLEMSE OPLEIDING TOT ZIEKENVERZORGENDEN Weltevredenstraat 11 Haarlem. O 19 7 6 2 3 OKTOBER ZATERDAG M. Het Ministerie van Justitie I» mm concessionnai re citroen DIR.SECRETARESSE LI SECRETARESSE MET STENO NED./ENG. TYPISTES/ADM. MEDEWERKSTERS Goede contactuele eigenschappen en enig adm. inzicht zijn eveneens belangrijke factoren om samen met onze werk plaatschef en planneur een optimaal werkende serviceafde- ling te kunnen realiseren. Om onze werkplaats goed te laten functioneren, vragen wij op korte termijn een Een vertegenwoordiger die goed is wil hogerop. Logisch. Maar in de praktijk betekei zo'n promotie nogal eens een gedeelte van de dag op kantoor zitten. We kunnen ons voorstellen dat u dat niet bepaald aantrekt. En dat hoeft ook niet. Omdat Bruynzeel voor z'n keukencentrum in Haarlem een rayonleidi zoekt. Bruynzeel keukencentra zijn het middelpunt van de verkooporganisatie aan particulieren. Een keten van 25 filialen door geheel Nederland, waar de nadruk valt op de verkoo| van komplete luxe aanbouwkeukens, maar waar en vanwaar uit ook andere Bruynzeel produkten verkocht worden zoals vloeren en magazijnrekken. U hebt uw inkomen voor een gedeelte zelf in de hand. Want naast het vaste inkomen is er nog een goede premieregeling. En dat u een auto van ons krijgt spreekt vanzelf. Uw taak? Het gaat om het rayon Haarlem en omstreker U wordt verantwoordelijk voor de totale omzet in dit rayon. Dat betekent in de praktijk dat u zowel vertegenwoordigers als de filiaalgiedewerkers moet stimuleren. Zelf neemt u kontakt op met de grotere afnemers op dit gebied. Bijvoorbeeld archi- tekten, huizenbezitters e.d. U moet ook de nodige sales promotion-aktiviteiten ontwikkelen. En in de keukencentra inhaken op de landelijke reclame-acties. jonge mannen tr randstad uitzendbureau FOTO-QUELLE Nederland B.V. Noordmeerstraat 7-9 Hoofddorp - Tel. 02503/15861 SECRETARESSE lis van wie wij uiteraard een gedegen technische opleiding verwachten. Universiteit van Amsterdam De vakgroep Anatomie en Embryologie Het zal u niet verwonderen dat we in ieder geval een opleiding op middelbaar niveau verwachten. Een marketing opleiding is welkom. Uw ervaring hoeft niet noodzake lijkerwijs in keukens te zijn. Ervaring in de verkoop van duurzame consumptiegoederen is echter wel gewenst. Qua leeftijd denken we aan iemand van maximaal 40 jaar. Schriftelijke sollicitaties aan Grijpensteinweg 10 te Haarlem of bel voor een afspraak met dhr. A. Goejer, telefoon 023- 248221 Wat dacht u? Voelt u er wel voor om promotie te maken en toch niet de hele dag op een kantoorkruk te zitten? Schrijf dan een sollicitatiebrief naar: Bruynzeel bv, Afd. Sociale Zaken, t.a.v. de heer G. Bins, Postbus 140, Bergen op Zoom. Hoof Naam: Straat: Woonplaats: vac. nr. 6-5965/1757 D [TH leerling- Voor de CIVIELE DIENST vragen wij voor spoedige indiensttreding HOOeEVSM Zij die in het bezit zijn van een M.A.V.O. diploma of gelijkwaardige opleiding hebben de voorkeur. Na hun opleiding te Veenhuizen zullen zij ge durende de eerste jaren (2 tot 4 jaar) dienst doen bij één of meer detachementen in Nederland. Gedurende deze jaren verrichten zij beveiligings- taken in en om Huizen van Bewaring, Gevange nissen en Inrichtingen voor ter beschikking van de Regering gestelden en tijdens transporten van gedetineerden. Tijdens de kosteloze opleiding, die geheel in diensttijd wordt gegeven, wordt veel aandacht besteed aan sport en genieten zij het volle salaris. Salaris: het aanvangssalaris bedraagt f 1502,- per maand of f 1590,- per maand voor bezitters van het diploma MULO/MAVO-4; uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd tot f 2102,- per maand, exclusief de toelage voor onregelmatige dienst, welke gemiddeld f 100,- tot f 150,- per maand bedraagt. Na voltooide opleiding en bij goede dienstver vulling volgt na 2 jaar diensttijd aanstelling in vaste dienst. Vereist: enige jaren voortgezette opleiding. Een diploma MULO/MAVO-4/LTS strekt tot aanbeveling. Aanmelding kan geschieden door inzending van onderstaande coupon aan het Centraal Wervings- en Opleidingsinstituut, Pompstationsweg 34 te 's-Gravenhage, waarna u een uitnodiging zult ontvangen voor het bijwonen van de voorlichtings bijeenkomst. Leeftijd: Brilsterkte: voor de keukens op de ver- pleegafdelingen voor 2 hele dagen per week. Kandidaten - bij voorkeur met een INAS- opleiding - dienen bereid te zijn weekend-diensten te ver richten. Inlichtingen worden Bent u ca. 18 jaar en worden wij het eens, dan gaat u bij ons een prettig salaris verdienen, van ruime vakanties genieten en meedoen met mensen, die snel en accuraat werken gewend zijn. Bruynzeel bundelt de aktiviteiten van( meer dan twintig ondernemingen in dr kontinenten. Deze fabriceren: deuren - keukens - kasten - vloeren - plaatmateriaal - magazijnsystemen in hout en staal - scheidingswanden - potloden - kunststofelementen - aluminium bouwprodukten - prefab, bouwelementen - veredelde hout produkten. Sollicitaties en verzoeken om inlichtingen te rich ten aan bovengenoemd adres t.a.v. de heer H. J. L. M. Veldhof, tel. (023) 252812. Bel snel even mevr. Sybrandy bij; u gaarne verstrekt door het hoofd van de civiele dienst, telefoon 02550-19100. Sollicitaties kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeel Organisatie, Zeeweg 168, Velsen vraagt t.b.v. het Korps Gestichtswacht bij voorkeur van 20-25 jaar, die opgeleid wensen te worden voor een functie bij het Gevangeniswezen. Zij beginnen hun loopbaan als Distrikt Haarlem, Nassaulaan 30, Haarlem tel. 023 - 31 58 58 groep administratief personeel zoekt met spoed: Als tegen word bank haar derla steed tegen terwi oorlo gen i De het tot e er zi lands bliek den krijg lijk geste kan veroi Vo dat t de it beke aanl< tatie Israe regei groe; raak bedr vorn Vc onde plan baai land sche ven tijns dere tem men en strai Ei wei; zou Duit Ned één sche de x De moe een omd gror met Ned lam naa ove kun //A Kant Post: Tel.: Tel. Klac zatei voor Voor een relatie in Hoofddorp zoeken wij een all round kracht, die in ieder geval in het bezit is van steno moderne talen en Schoevers secretaresse opleiding. Ben je voor onbepaalde tijd beschik baar, neem dan even kontakt op. BEL: 312640 of 319304 of kom even langs. Haarlem, Zijlstraat 89 of Ged. Oude Gracht 71. het uitzendburo voor kantoor- en administratief personeel Binnenkort komt de funktie vakant van: Spe Als u in deze functie geïnteresseerd bent, kunt u deelnemen aan een voorlichtingsbijeenkomst, die gehouden zal worden op 13 november 1976 te Amsterdam. De handel in verpakkingsma chines naar overzeelanden is een recent aan onze afdeling verpak kingsmaterialen toegevoegde activi teit. Voor de behandeling van aan vragen en orders van deze product groep zoeken wij een representatieve medewerker/ster waaraan wij de volgende eisen stellen: HAVO/ MEAO of daarmee overeenkomende opleiding; uitstekende kennis van engels zowel mondeling als schrifte lijk liefst ook van duits; leeftijd tot 28 jaar; technische interesse en commerciële instelling zijn gewenst, ervaring in export dan wel de Haar/zijn taak zal o.a. bestaan uit: type- en stencilwerkzaamheden, verwerken van gegevens van ziekenverzorgenden, eenvoudige boekhoudkundige werkzaam heden, het bedienen van de telefoon. Foto-Quelle is het grootste fotohuls ter wereld met meer dan 370 fotozaken in 8 landen van Europa Zal gaarne een uitnodiging ontvangen voor de voorlichtingsbijeenkomst voor de functie van gestichts- wachter op 13 november 1976. Voor ons hoofdkantoor in Hoofddorp zoeken wij een telefoniste met een prettige telefoonstem, die tevens een goede gastvrouw wil zijn voor de mensen, die bij ons binnen wippen. Ter afwisseling is er voor u licht administratief werk te doen. Reed International Trading is de inter nationale handelsdivisie van Reed Group Ltd., en maakt deel uit van Reed Inter national Ltd. De organisatie telt 1100 werknemers, waarvan ca. 80 op het Hoofdkantoor in Badhoevedorp werken. De handelsactiviteiten zijn gericht op overzeelanden via een 30-tal vestigingen en vele agenten. Op Schiphol zijn 350 verschillende bedrijven gevestigd waar in totaal ca. 24.000 mensen werken. Het beheer en de exploitatie van de luchthaven zijn in handen van de N.V. Luchthaven Schiphol met zelf 1.100 medewerkers. Bij de afdeling Onderzoek en Ontwikkeling bestaan de volgende vakatures: die zich zal gaan bezighouden met de ontwikkeling en planning van luchtvaarttechnische systemen. Een ander facet van zijn taak vormt hef onderkennen van mogelijke, toekomstige problemen op dit gebied. Evenals het vinden van een oplossing daarvoor. Daarnaast wordt hij belast met het analyseren en bestuderen van de luchthaven- kapaciteiten, alsmede van milleubeïnvloeding door vliegtuigen. Voor deze interessante baan zoeken wij iemand met een HTS-opleiding Luchtvaarttechniek, die bij voorkeur kennis heeft van en ervaring met vliegtuigverkeers- geleidingssystematiek en proces-analyse. Beheersing van de engelse taal is een vereiste. Leeftijd 21 - 35 jaar. Wij bieden voor deze funktie een aanvangssalaris dat, afhankelijk van leeftijd en ervaring, varieert van f 1.800,- tot f 2.500,- bruto per maand. De premie AOW/AWW nemen wij voor onze rekening èn wij bieden een tegemoetkoming in de reiskosten. om uit statistieken verkregen gegevens te analyseren en selekteren. Ter verwerking van de gegevens gaat hij ook overzichten opstellen en grafieken maken. Leeftijd 20 jaar. Opleiding op HAVO-niveau en redelijke kennis van de engelse taal in woord en geschrift. Enige ervaring op het gebjed van statistisch onderzoek strekt tot aanbeveling. Wij bieden een salaris van f 1.378,- (bij een leeftijd van 20 jaar) bruto per maand. Ook hiervan nemen wij de premie AOW/AWW voor onze rekening. Daarnaast bieden wij een tegemoetkoming in de reiskosten. Geïnteresseerd in één van beide funkties? Stuur dan uw schriftelijke sollicitatie, uiteraard onder vermelding van de funktie waar het om gaat èn van nr.65/HD naar het bureau Personeelszaken van de NV Luchthaven'Schiphol te Schiphol-Centrum. van de Subfaculteit Geneeskunde vraagt voor de afdeling chemische embryologie een analist(e) Zijn/haar taak zal vooral bestaan uit het werken met biochemische technieken. Carrièremogelijkheden Bij de selectie van gestichtswachters wordt reke ning gehouden met een doorstroming in het 3e of 4e dienstjaar naar de functie van bewaarder (na voortgezette opleiding max. f 2220,- per maand); na een kaderopleiding is benoeming in een kaderfunctie bij de bewaking (max. salaris f 2582,- per maand) of bij de gestichtswacht (max. salaris f 2336,- per maand) mogelijk. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief een toeslag van max. f 30,- per maand en 7,8% vakantie-uitkering. handel in verpakkingsmachines of -producten is een aanbeveling. Deze taak vormt door de nieuwe opzet van deze productsec tor een uitdaging voor iemand die een verantwoordelijke en zelfstan dige functie zoekt in de internatio nale handel. Ons hoofdkantoor is gevestigd in Badhoevedorp en beschikt over eigen vervoer van/naar Amsterdam C.S. Met de hand geschreven sollici taties met pasfoto te richten aan Reed InternationalTrading B.V., Personeelsafdeling, Postbus 121, Badhoevedorp. Tel. (02968) 5951. Vereist is een HBO-A opleiding biochemie of een daarmee overeenkomende opleiding. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Inlichtingen kunt u inwinnen bij dr. R. Charles, telefoon 020 - 92 69 83. Uw sollicitatie kunt u richten aan prof. dr. J. van Limborgh, Anatomisch-Embryologisch Laboratorium, Mauritskade 61, Amsterdam, onder nr. 938 Ac .'Mrr-r-

IJmuider Courant | 1976 | | pagina 28