Dit weekend poppen en jazz in Witte Tejater IJ Vanavond dus zet de kaas uit het vuistje maar klaar! Zeven maanden opgelegd voor schietpartij „NIEUW" CAS VOOR HOOGOVENS fioerderijdrop l-z I Pleisterkade 17M Rl BAND MULTICOM zt r ./Ifc I o J (21.15- KRONed.2) BUSONI TRIO IN BURGERZAAL BEZICHTIGING WONINGEN VOOR Li r Multicom: ad hoe te benutten. Aan Multicom BV Nadere inlichtingen. BEJAARDEN Onafhankelijke externe adviseurs. Het CAI-Fase-Plan. Denkersen uitvoerders. It; DONDERDAG NOVEMBER 4 19 7 6 IJMOND 6 I .M H I I i 8 I I ’t Komt er steeds meer van: één gezamenlijke antenne voor een hele gemeente of zelfs een groep van gemeenten. De huizen zijn dan via kabels verbonden met deze radio- en TV-antenne. De voordelen van zo’n systeem liggen voor de hand: betere kwaliteit, meer ontvangstmogelijk heden en een stadsbeeld zonder al die staketsels op de daken. Toch komen zulke centrale antenne inrichtingen vaak moeizamer van de grond dan gemeentebestuur en burgers wel zouden wensen. En dat komt dan vooral doordat men te maken krijgt met een nieuw soort problematiek waarin hoogst tech nische en puur politieke elementen zijn verweven. Het gevolg: eindeloze, dus kostbare vertragingen, soms zelfs een complete impasse. red 8'^2 I i A 1 y (ADVERTENTIE) Ld (ADVERTENTIE) i T A k ■■W I DROP De omschakeling, waarvoor sinds het begin van dit jaar voorbereidingen zijn getroffen, werd een feit toen bedrijfsdi recteur B. de Heer dinsdagmorgen de afsluiter opendraaide en het nieuwe gas naar de 2500 aangepaste gasverbruikin- stallaties kon stromen. De handeling van de bedrijfsdirecteur werd met enig cere monieel verricht in aanwezigheid van vertegenwoordigers van de gasunie en een aantal personeelsleden. •z is nu om op elke eerste zondagmiddag van de maand een kindervoorstelling te geven. Voorbespreking voor beide evenemen ten is mogelijk bij het Bureau Velser Gemeenschap. Multicom kan u op het gebied van de kabeltelevisie elke dienst leveren die u maar wilt. U kunt ons adviezen laten uitbrengen over techniek, financiering, beheer en onderhoud van centrale antenne inrichtingen. Wilt u contact met mij opnemen Stuurt u mij ex. van uw brochure. Naam gemeente/instelling^- HAARLEM. De Haarlemse recht bank heeft een 47-jarige Haarlemse ca féhouder veroordeeld tot zeven maanden wegens een schietpartij bij een caferuzie op 15 februari. Hierbij werd het slach toffer gevaarlijk gewond in de schouder. Op de zitting bleek dat hij zelf ook geen makkelijk figuur was geweest die avond de nu veroordeelde caféhouder had na een hele voorgeschiedenis in blinde woede op hem gevuurd. De straf bleef aanmerkelijk onder de eis van de offi cier van justitie die vijftien maanden had gevraagd. -7^ Indien u op enigerlei wijze betrokken bent bij de kabeltelevisie zoudt u onze brochure eens moeten lezen. Ook tot een persoonlijke kennis making zijn wij uiteraard gaarne bereid. Om het eerste contact te leggen kunt u gebruik maken van onderstaande bon. Bellen kan ook: 010-33 21 00. Kr.uispleih 29, Rotterdam. Contactpersoon----i- Adres- Plaats-t- Teli- Deze bon kunt u in een ongefrankeerde envelop sturen naar Multicom BV, Antwoord nummer 2579, Rotterdam. BEVERWIJK. Bij het gereed ko men van de eerste acht van de twintig woningen voor bejaarden die de Wo- ningbouwstidhting „St. Willibrodus” aan de Boeweg en de Wilgenhoflaan bouwt, wil de stichting geïnteresseerden graag in de gelegenheid stellen deze woningen te bezichtigen- Dat kan op vrijdagmiddag 5 november van 16.30 tot 18 uur. Dan worden de woningen op de hoek Huiderlaan-Wil genhoflaan ter beichtiging open gesteld. blijven gaan met inbreken en het nu maar eens moest voelen. Hij kreeg twee maanden. Zijn makker die inder zwaar beoordeeld was door de officier met twee maanden voorwaardelijk en 750 boete, kreeg 500 en een maand voor waardelijk. Al uw technische problemen met de kabeltelevisie kunnen snel opgelost worden als u de juiste externe adviseurs aan het werk zet. Adviseurs die onafhankelijk zijn. De mensen van Multicom bijvoor beeld. Op het nog weinig ontgonnen terrein van de centrale antenne inrichting is Multicom de meest ervaren allround specialist. Multicom heeft al drie gemeen telijke kabelnetten exploitatie-gereed afgeleverd. Op dit moment worden Haarlem en Oegstgeest bekabeld. Voor diverse andere gemeenten zijn algemene en technische adviezen uitgebracht, netten ontworpen en bestekken voorbereid. Wij ontwerpen het systeem tot in de details. Wij kunnen het bestek voorbereiden en het project aanbesteden. Wij voeren desgewenst de directie over de aanleg die door plaatselijke installateurs kan worden uitgevoerd. Eenmaal gereed kan de gemeente ons opdragen het systeem in stand te houden, inclusief service- en storings dienst, abonnementsregistratie en incasso. Multicom houdt zich dus niet bezig met de exploitatie voor eigen rekening en risico van kabelnetten Veel gemeenten zitten in een kabel-impasse doordat men tegelijk met het principebesluit tot aanleg alles geregeld wil zien-tot en met de beheers vorm toe. En juist de discussie over dat laatste vergt de meeste tijd. Maar ondertussen zou best met de aanleg begonnen kunnen Om klokslag half negen dinsdagmorgen is het Hoogovenbedrijf omgeschakeld op „nieuw” hoogcalorisch aardgas. Dit in navolging van het PEN Noord-Holland en Van Gelder Papier. De fluitiste Ank Mulder, de hoboïst Frank van Koten en pianist Thom Bol len zullen werken ten gehore brengen van Wolfgang Amadeus Mozart, van Jo hann Sebastian Bach’s zoon Carl Phi lipp Emanuel en van Franz Doppler. Ank Mulder, die in 1973 winnares werd van het Tromp-concours, is fluitis te in het Utrechts Symfonie Orkest en docente aan het Amsterdams Conserva torium. Met Thom Bollen aan de vleugel zal zij „Joueurs de flüte” van Albert Roussel en een Romance van Philippe Gau/bert vertolken. Frank van Koten zal zich door Bollen laten begeleiden bij de virtuoze Sonate voor hobo en piano van Camille Saint Saëns. De toegangsprijs bedraagt 6. Het concert begint om kwart over acht. Zes soorten drop, Engelse drop en nog zeven andere lekkernijen van Red Band. In royale familiezak VELSEN. Voor de tweede keer in dit nieuwe seizoen wordt in het Witte Tejater aan de Kanaalstraat een jazz concert gegeven onder auspiciën van het Jazzhuis Velsen. Voor zaterdag 6 novem ber is het Kwartet Rein de Graaff Dick Vennik gecontracteerd. Hiermee is het nog jonge jazzhuis erin geslaagd een van de doelstellingen jazzconcer ten op elke eerste zaterdag van de maand te realiseren. Het is dan ook het voornemen dit het eind van het sei zoen vol te houden- De twee musici die hun naam aan het Rein de Graaf-Dlck Vennik Kwartet hebben gegeven, spelen al vanaf 1964 samen met elkaar hebben deze pianist en tenorist-fluitist vooral de afgelopen Jaren op veel festivals in binnen- en buitenland gespeeld. In de huidige bezetting worden zij gesteund door bassist Roger Cooke en drummer Eric Ineke. Volgens nu al bestaande traditie begint het concert zaterdag om negen uur. Na het jazzconcert wordt het Witte Tejater zondagmiddag opengesteld voor de eerste kindervoorstelling van dit sei zoen. Het Poppentejater Henk Abbing speelt dan de voorstelling „Ratjetoe”, hierbij gebruik makend van grote stok- poppen, en kleinere handpoppen. Thema van de voorstelling is: lawaai en stilte. Deze kindervoorstelling, bedoeld voor 7- tot 12-jarigen, begint zondagmiddag 7 november om half drie. Net als met het Jazzhuis willen de organisatoren ook continuïteit brengen in de kindervoorstellingen. Het streven De twee helers in deze zaak, die vooral auto’s en fietsen afnamen kregen beiden twee maanden voorwaardelijk gelijk de eis en een boete, die voor de een 750, voor de ander 500 bedroeg. De officier had tegen beiden duizend gulden geëist. VELSEN. In de burgerzaal van het Velsense stadhuis zal het Busoni-trio op vrijdag 12 november het tweede con cert in de kamermuziekserie verzorgen. Twee jongelieden die met als uitvals basis een cafe in Haarlem diverse inbra ken hadden gepleegd werden gestraft met gevangenisstraf en boetes. De een had twee weken geleden de zware eis van zes maanden moeten aanhoren om dat hij volgens de officier zeer hardleers was, na zijn aanhouding rustig door was Uit de kabel-impasse worden. Dat spaart immers kosten. En de werkgelegenheid krijgt een onmiddellijke stimulans. Multicom stelt gemeenten daarom voor om de kabeltelevisie stap voor stap te realiseren. Daarbij kan Multicom in elke fase van de voortgang in- of uitstappen. In zo’n CAI-Fase-Plan kan ook gezorgd worden voor de voor financiering. Binnen Multicom treft u niet alleen adviseurs/plannenmakers, maar ook de mensen die de gemaak te plannen - tegen de door hen be grote kosten - waar kunnen maken. Dat is een belangrijke weten schap; een vrijblijvend voorstel is immers makkelijk geschetst. Multicom stelt zich zeer nadruk- - kelijk anders op: wij staan in voor de praktische uitvoerbaarheid van onze adviezen.

IJmuider Courant | 1976 | | pagina 6