brug groothandelcentrum I janskliniek I Als u een echt zakenman bent, kom dan ’ns langs! opleiding tot ziekenverzorgende administratief medewerkster OPLEIDING TOT REGISTERACCOUNTANT Keuzenkamp co h JONGE MENSEN INFORMATIEF GESPREK 1. een ziekenverzorgende (vakaturenummer 76.38.50) 2. een A of B of A B verpleegkundige (vakaturenummer 76.38.51) 3. een nachtwacht (van doperwten tot kikkerbilletjes, van tafellinnen tot kleuren T.V.’s) ziekenhuis St. Joannes de Deo haarlem Registeraccountants 1 stichting centrum stbavo noordwijkerhout Boeiend werk voor aktieve jonge mensen sub-hoofd verpleegkundige verpleegkundige verpleegkundige c 19 7 6 NOVEMBER 12 «fe-.- 2* I ■Ft' Is uw tijd kostbaar? Vul dan onderstaande coupon in en wij nemen kontakt met u op De EMIHolland organisatie gevestigd te Haarlem neemt, met haarprodukt ie-, verkoop en distributiebedrijven een vooraanstaande plaats in opde Nederlandse grammofbonplatenmarkt. Zij maakt deel uit van het wereldwijd vertakte EMI Limited concern met. Londen als hooldzetel. Wij bieden o.a.: een salaris in overeenstemming met het gewicht van de funktie en opleiding en ervaring. 7'/z% vakantietoeslag minimaal 20 vakantiedagen Kerstgratifikatie een gunstige studiekostenregeling Belangstellenden verzoeken wij schriftelijk of telefonisch kontakt op te nemen met Thilly Goorix. Een M.A. V.O. opleiding, enig administratief inzicht en ervaring alsmede verantwoordelijkheidsgevoel is voor deze funktie wei noodzakelijk. Leeftijd ca. 20 jaar. die de administratrice van Emi-Holland kan assisteren bij een aantal werkzaamheden zoals o.a. het samenstellen van exploitatieoverzichten en maand en jaaroverzichten en het beheer van de kas. Ter versterking van onze administratie zoeken wij zo mogelijk op korte termijn kontakt met een c Personeelszaken EMIHOLLAND BV. Tulpenkade l .HaarlemWoon: 023-319380, toestel 256 - Ruim een kwart eeuw marktkennis van wat kunt zakelijk maakt Dat onze prijzen scherp zijn verkopen, dat is de kracht die u aantreft in deze vele, over gekalkuleerd en prijskortingen snel aan u de randstad verspreide, zelfbedienings-groothandel- worden doorgespeeld is een vanzelfsprekendheid centra. Zelfbediening, de meest snelle en daardoor goed- En uw keuze is nagenoeg onbeperkt, 15.000 kope manier van groot-inkopen voor de vakman, op een artikelen food en non food, op ieder moment van de moment dat het üw bedrijfsgebeuren schikt of nood- dag voorradig. Een dienstverlening die uniek is. BW ft X Amsterdam, Keizersgracht 686, tel. (020) 23 85 70 Voor inlichtingen kunt u ook bellen 020 - 82 41 15 (toestel 47) HD Op 1 maart 1977 start weer een voor de afdeling Neurologie. Naam Aard bedrijf Adres Plaats Tel.nr. (Geen particulieren) Voor ons kantoor te Amsterdam vragen wij Voor leerlingen die buiten Haarlem wonen hebben wij een kamer beschikbaar in één van onze internaten in de stad. Wil je meer weten over de opleiding vraag dan even onze folder aan of neem telefonisch kontakt op met mevr. T. G. Pijl, Tijdens de pré-klinische periode ontvang je een zakgéld van 75,per maand. Het salaris voor 1e jaars bedraagt 1.256,23 en voor 2e jaars leerlingen 1.303,93 bruto per maand, exclusief toeslag voor onregelmatige diensten. De Janskliniek is een verpleeghuis voor 200 somatisch zieken. Aan onze kliniek is tevens een dagbehandeiingscentrum verbonden. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de dienst personeelszaken van de Voor al deze functies zijn de werktijden onregelmatig, waaronder ook nachtdiensten. met de aantekening Intensive Care met Kinderaantekening voor de afdeling Neurologie Voor deze functie denken wij aan een verpleegkundige, in het bezit van het diploma ziekenverpleging A of A/B, die bij voorkeur een stafopleiding heeft gevolgd en ervaring heeft in leiding geven. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door Zr. C. A. M. Verhoeven, Hoofd Verpleegkundige Dienst. In ons ziekenhuis (366 klinische bedden) ontstaan de volgende vacatures: RIDDERSTRAAT 32, HAARLEM TEL. (023) 31 92 82 verpleegkundig docente, tel. (023) 31 92 82. Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitaties te richten aan het hoofd van de dienst Personeelszaken, Velserstraat 19 te Haarlem. Telefoon (023) 25 90 01. K3 rö GRAVENHAGE AMSTERDAM ROTTERDAM UTRECHT De opleiding vangt aan met een pré- klinische periode van 3 maanden en duurt in totaal twee jaar. waarna een rijks- erkend diploma behaald kan worden. De theoretische opleiding wordt gegeven door de Stichting Haarlemse Opleiding tot Ziekenverzorgende en de praktische opleiding vindt plaats in ons verpleeghuis. met diploma Gymnasium of Atheneum voor de buiten universitaire voor jongens en meisjes, die tenminste 17 jaar zijn en met goed gevolg minimaal drie jaar voortgezet algemeen onderwijs hebben gehad, zoals MAVO-3, INAS, lager beroepsonderwijs nieuwe stijl of gelijk waardige opleiding. De Stichting Centrum St. Bavo te Noordwijkerhout vraagt voor de opname psycho-geriatrische afdeling, waar 22 bewoners (mannen en vrouwen) worden gescreend en behandeld voor de 2 jaar propaedeuse vinden de N.Lv R.A.-colleges plaats op een werkdag Studie en praktijkervaring worden gelijktijdig opgebouwd De opleidingskosten worden vergoed. Richt uw sollicitatie aan onderstaand adres of vraag een Op deze afdeling: wordt in teamverband gewerkt; is ieder medeverantwoordelijk voor het totale afdeiingsgebeuren Zij die interesse hebben in een werkkring met deze kenmerken, kunnen nadere informaties krijgen bij de heer J. van Lokven. Sollicitaties dienen gericht te worden aan de afdeling Personeelszaken onder vermelding van het vakaturenummer. 7 j opleiding minimaal diploma ziekenverzorgende Volgens een rooster van 10 nachten dienst, waarna 4 dagen vrü (vakaturenummer 76.38.52) Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid telefoon 02523-8141 W Amsterdam-Noord Het Schouw uitgekiend totaalpakket. ...onder één dak aantreft bij VEN.” Ja. ik heb belangstelling voor Ven Zendmij ■kB Bill per omgaande nadere informatie W In een gesloten envelop, zónder postzegel zenden aan D. Ven BV, Antwoordnummer 8149, Amsterdam. 'Waarom zou je je als winkelier, horecaman, cant inebeheerder of grootverbruiker laten bevoorraden door vele verschillende grossiers, als je een

IJmuider Courant | 1976 | | pagina 12