CA u Neveda WOL superieur in kwaliteit en kleur irisette P- Hooghoudt '2 JONGE DUBBELE GRAANJENEVER f W - I’ “man FLAME OLGA GBirdy' 'PUZZEL. ZZE Ir U OJ 171 111 1 tiger products 4? UNITRAVEL Net even anders contant, belastingvrij Te besteden naar eigen keuze. Denkt u eens in wat u daarvoor allemaal kunt kopen of wat u daarmee kunt doen. Dromen worden werkelijkheid. c c c k life. lil- EMAILLEERSET t— tooqaangeveqde mode iii iluislioudtext iel 17 67 BETER LEVEN Ï5119 8 13 ZO 16 46 40 53 5? 66 f io o.oo a BRIEFKAART Uw oplossing: puzzelstal Uw oplossing NHI KUtUKlN WEEKPRIJZEN F HM 26^s STAALRADIAALBANDEN Zevende prijs: Retourpassage voor 2 personen, met auto, in Vierde prijs: 2 500,- zo maar in 't handje. Om eens wat extra's te kunnen kopen. Tiende prijs: Een Sankyo filmcamera CM 300, ter waarde van 499,-. Een geschenk van Transcontinenta B V te Amsterdam Achtste prijs: Een Sankyp Sound Camera XL - 25S Een geschenk ter waarde van ƒ945,- van Transcontinenta B V. te Amsterdam Derde prijs: Een massief ei ken parketvloer van ca 40 m2, of meer indien de huiska mer grotei is, dan wel naar Zesde prijs: Een heel jaar voortreffelijk SKOL Bier (52 dozen van 24 blikken). In Ne derland gebrouwen en hoe! Een geschenk van Skol Brou werijen B.V. te Breda. Per 1 oktober is de BTW verhoogd: de winkelwaarde van de prijzen kan daardoor hoger zijn dan aangegeven. V r SLAGZIN PUZZEL 7: SINT JAN SLAAT BRUG NAAR VERLEDEN 54. slede; 55. ellendige; 60. kippenloop; 62. honderd gram; 63. pret; 64 ontkenning; 66. niet modem; 67. berichten. Een prachtige SAROME-aanste- ker naar keuze ter waarde van ƒ200,—. Aangeboden door SAROME te Rotterdam. Een Braun Quick Curl, de Braun stoomkrultang ter waarde van ƒ52.50. Aangeboden door Braun Electric Nederland BV te Rijswijk. Tweede prijs: Een luxe Phi lips all-transistor, 66 cm grootbeeld, kleurentelevisie. Winkelwaarde 2.59Q-. Een geschenk van Philips Neder land B.V. Eerste prijs: f 5 000,- con tant. belastingvrij. Om te ko pen waar u tot nu toe niet aan toe kwam. LET OP. Het postbusnummer is in DEN HAAG I I Zevende prijs: Een Peugeot Trimfiets, goed voor uw ge zondheid. U wordt kilo's lichter en uw conditie beter. Olga maakt 't Itereikhaar Achtste prijs: Een waarde bon van 500 gulden te be steden bij één der filialen van M. J. Witteveen’s Mode magazijnen. Waarde 500,-. Een ge schenk van Cycles Peugeot Nederland NV te Veenendaal, t i Een hairstyler, Type GH 2. ter waarde van 78,— van de Konin klijke Fabriek Inventum te Biltho ven. HOBBYBRANDER fijnregelbare Senior-brander kompleet met: verfafbrandkop soldeerstift gasbus 225 gram 4 Conti TS staalradiaalbanden maat 165-13 tub ter waarde van ƒ619.44. Beschikbaar gesteld door Continental Rubber BV Amersfoort. W n d h Eerste prijs: De nieuwe, kleine Ford Fiesta L, net als zijn broers erg veilig en zeer betrouwbaar Een geschenk van FORD NEDERLAND, met «en winkelwaarde van 11 159,- een totale waarde van 4.999,30 van importeur N F. VAN GELDER B V te Amsterdam 100.000 kilometer geen uit 'ondertng A1ZIM11K Naam Adres Plaats. r Het Rijke Slapen 1,25 of meer a 3224129 Damiate Pers B.V Tiende prils: Een prachtig Neveda Smyrnakleed (dessin 3159S), een geschenk van de Leidsche Wolspinnerij NV te Leiden ter waarde van 400,-. I s 1 1 1 s [neder land DUBBELWANDIG LANGER k DAN EEN UUR I OP TEMPERATUUR F FABRIKANT BREDEMEIJER HILVERSUM LUXE ME TAALWAREN Een modieus Insette-pakket be staande uit een eerste klas dons deken (goedgek. door de Ned. Ver. v. Huisvrouwen) en een la- kenovertrek. Een geschenk van 380,- van IRISETTE Nederland B.V. Zesde prijs: Skol bier., elke week een feestelijke prijs: 26 cartons 24 blikken ter waarde van 542,88. Feest met Skol in blik. Uit en thuis - Skol. Thuis bezorgd door SKOL Brouwerijen NV Breda. Nat. Puzzelaktie Damiate Pers B V Postbus 10129 Den Haag Verticaal: 1. markttentje; 2. waarmee men hoort; 3. bijbelse figuur; 4. onzes inziens (afk.); 5. entstof; 7. gierig mens; 8. inwoners van Denemarken; 9. Oude Verbond (afk.); 10. snel; 11. plaaggeest; 12. vorstenzetel; 14. nationale eenheid (afk.); 15. gij; 18. gindse; 19. overschot; 21. smerig; 24. Een set TIGER-products, inhou dende een veelheid van handige hulpjes in de huishouding zoals: een ijsblokjeshouder, magneti sche flesopener, vleesschalenset, maatbeker met deksel etc. ter waarde van 125,—. Een ge schenk van verkoopmij. Plastic Varia BV te Geldrop. Een Moulinette, maalt in een paar seconden wat voor de da gelijkse maaltijd nodig is precies zo fijn als u wilt: rauwkost, ge hakt, gemalen kaas, noten etc. etc Een geschenk van Moulinex BV, Gouda, ter waarde van ƒ82.50. Tien prijzen: Een Martex electri- sche deken ter waarde van 119,—. Aangeboden door MAR- TEX-Holland BV te Haarlem. Twee prijzen: Een Martex-Nigro Fonduepan (electrisch), een ge schenk van 169,— van MAR- TEX-Holland BV te Haarlem. Een Neveda Wandkleed (dessin 7434), ter waarde van 60, aangeboden door de Leidsche Wolspinnerij NV te Leiden. Twee prijzen: Een Neveda Weef- pakket (dessin 7603), ter waarde van 30,—. Ook een geschenk van de Leidsche Wolspinnerij NV, Leiden. PUZZEL Twee prijzen: Een verlichte globe met dubbel-effect kaartbeeld, de gebergten in voelbaar reliëf, bol- diameter 25 cm., winkelwaarde 100,—. Een geschenk van de Eerste Ned Globe Industrie, Veerallee 5 te Zwolle, die iedere puzzelaar tijdens de puzzelaktie een cheque aanbiedt van 25,— die kan worden verzilverd bij aanschaf van een verlichte globe. (Aanvragen op bovenstaand adres) Een BOSCH Halogeen-mlstlam- penset TOURING-R in doe-het- zelf-verpakking (geheel com pleet). Een geschenk ter waarde van 128,92 van Willem van Rijn BV te Amsterdam. Achttien prijzen: Een tafellaken en vier vingerdoekjes merk "Bir- dy" ter waarde van ƒ27.50. Een geschenk van Van Heek-Scholco Textielfabrieken B.V., Almelo. Tweede prijs: Een totaal ver zorgde 27-daagse rondreis door Indonesië - Java, Bali, Sumatra - voor twee perso- Vljfde prijs: Een Singer zig zag naaimachine Type Star let Compact Model ter waar de van 649,- aangeboden door Singer BV te A'dam. Een Aero Flame Hobby Set, ter waarde van ƒ41.50 Aangeboden door Molen Techniek BV, West- zaan De vergunning voor deze nationale puzzelactie is vertind door de Staats secretaris van Justitie bij besluit van 1 september 1976, nr. L.O./760/020/048 aan Na tionaal Fonds „Beter Le ven" (Nat Rheuma Fonds. Ned Blindenbi bliotheek, Nat. Monument St Jan Den Bosch, Fokus Nederland, Little Philippi nes) Bij luiste Invulling ontstaat op de regels 25 en 47 borizontaal de slagzin, die wij u vragen in te sturen. Derde prijs: 2.500,- handje contantje, belastingvrij. Om wensen mee te vervullen. Een koffiezetapparaat Type HK 31, ter waarde van ƒ99,— aange boden door Koninklijke Fabriek Inventum te Bilthoven. Zeven prijzen: Een Zareska-kruis- steekloperpakket, winkelwaarde 37,compleet met wol, naald, stramien en werkbeschrijving. Aangeboden door Hageo, Henge- lo/O. Berde prijs: De wereldberoemde serviezen wan WEDGWOOD en het zwaar verzilverde CHRISTOFLE bestek zijn een tiartewens voor allen, die van een feestelijk gedekte tafel houden U kunt een uit 108 delen bestaand, fraai, ovenvast Sterling-servies van Wedgwood winnen en de 87 delen in cassette van het eigentijdse Concorde van Chnstofle Een geschenk met B H M von Hebei Radebinnen- singei 23, Groningen een Neve da wandkleed M Langenhof Pt Bernhardstr 13 Rijssen (Ov), een Braun atroomkrultang J Snippe De Vallei 16 Assen een Duet theepot H v Berendonk kerkak- kerst raat 73. Veldhoven (NBr), een Aero Flame hobbyset. Mevr G v.d Meei-v.d Dol Ekersdijk 42 Glanerorug een Zsreska-kruls •teekloperpekket H van Ede. El- mersmastraal 24 Hoogkerk. (Gr), J J Maasakkers Hofstraat 163 Eindhoven M Schapendonk Bos mans, Nic Beetsstraai 4 Tilburg Me| T j M Valckx Rijksweg 42 Bergen (L) Mevr A J Goveia Geie Lisstraai 54 Wormer G M vur. Toi Postbus 2203 Der Haag J Jager Briljantlaan 110 Utrecht een Neveda weefpakket: Mevt H A Willemsen Vechtstram 4 tl Arnhem. H J Schurink, Nieuwe Twaalf prijzen: Een uitgelezen drankenpakket (inhoud 12 fles sen) plus een 36-delig Bistro glasservies, een kabinetje met onderzetters en 2 spellen (54) kaarten. Een geschenk van ƒ200,— van Distilleerderijen wijnhandel Hooghoudt BV te Groningen. Een set Oude Beroepen kop en schotels, ter waarde van 21.75, een geschenk van Nutricia BV te Zoetermeer. Twaalf prijzen: Een Jago shawl van 15,aangeboden door Jar van Gooi, Amsterdam. Zeven prijzen: Een Zareska-kruis- steekkussenpakket, winkelwaarde 20,—. compleet met wol, naald, stramien en werkbeschrijving. Een geschenk van Hageo, Hen- gelo/O. Zevende prijs: Een retour voor twee personen (plus au to) in special cabin van Euro poort naar Huil, aan boord van de comfortabele ferry- schepen van North Sea Fer ries, Rozenburg. (Postbus 1123). Ter waarde van 950,- Per postgiro, voordelig en eenvoudig: u maakt minimaal 1.25 over op boven staande girorekening De slagzin (slechts één per girokaart) schrijft u op de voorzij de onder "Mededelingen'' Géén girobe- taalcheques inzenden. (Zie voorbeeld) Per briefkaart: naast de normale porto van 40 cent plakt u tenminste f 1 25 (en ten hoogste 5 gulden) aan geldige Neder landse postzegels extra ten bate van het Nationaal Fonds Beter Leven Vermeld duidelijk naam en adres (liefst in bloklet- ters) en de slagzin die u in de puzzel hebt gevonden. (Zie voorbeeld) Oplossingen u mag net zo veel inzen den als u wilt moeten zaterdag a.s. in ons bezit zijn Wel voor elke oplossing een aparte girokaart of een aparte brief kaart gebruiken De trekking wordt wekelijks verricht door notaris J H Birkhoff in Den'Haag, bij wie 4 Conn TS staairadlaalbandan G Garotsen Tichelkuileri 187 Zutpneri Citizen Quartz Cryaton LC wekkerhortope A I Colpaert Klokkenlaar- 701 Deo Bosch Me- vi M Veenhoven-vd Broek. Woestijnweg 236, Vaassen, A Zesde prijs: Een Sankyo geluidsfilmprojektor Sound 600. winkelwaarde 1.235,- Een geschenk van Transcontmenta BV te Amsterdam Vijfde prijs: Een AEG afwasmachine type Favorit de Luxe E, ter waarde van 2 065,- Aangeboden door N V Elektriciteitsmij.AEG te Amsterdam special cabin, Europoort-Hull ter waarde van 950,- Aangeboden door North Sea Ferries, Rozenburg (Postbus 1123) Vierde prijs: Een Olga Springboxcombinatie. Be staande uit een stalen onder stel. een dikke polyetherlaag en een matras. Geeft uw slaapkamer meteen allure. Een geschenk van Olga Ma trassen LMF BV te Leiden, ter waarde van 1.250,-. Negende prijs: Een Zanussi diepvrieskist Type R/Z 1076F, ter waarde van 698,- en aangeboden door Verkoopmij Zanussi B V te Alphen a/d Rijn Extra duizendjes: Van de ex tra postzegels, die u boven de 1,25 op de briefkaart plakt en van de extra giro- stortingen boven de 1,25 wordt 20% gestort in een pot. Notaris J. H. Birkhoff heeft een aantal data vastge steld tussen de periodeprij- zen, waarop hij die pot uit keert in ronde bedragen van 1.000,-. Dat betekent voor een aantal goede oplossers in die week een biljet van 1000 gulden. U kunt die pot spekken door méér dan 1,25 bij te plakken of te gireren: een extra kans op een duizendje en een extra steuntje voor het goede doel. vliegen of naar een ander reisdoel U vliegt mei de Bel gische Luchtvaart Maatschap pij Sabena Vl|tde prijs De nieuwe Singer Futura zig-zag naaimachine met elektronisch brein een openbaring op naaigebied, ter waarde van 1 699,-. De ze primeur wordl aangeboden door Singer B V keuze massief kambala, mas sief massanda of massief bruinhart, alles 23 mm dik. Een geschenk van rond 5.000,- van Noordelijk Dis count Parket, te Leek, dat ook het leggen van de vloer en de afwerking verzorgt. Vierde prijs; Twee vliegtic kets a 2.000,- per stuk U kunt er b.v mee naar Canada Tweede prijs: ƒ5.000,- kontant in de hand U kunt er mee doen wat u wilt WEEKHOOFDPRIJZEN 5000,-contant: Mevr J W M Spaek Labelia- straat 25, Hoogkarspei Een Philips kleurentelevisie: P E van Rijsbergen Wtlhelmina- ptein 23, Oudenbosch. 2500,-contant: Mevr L Satijn Pettelaarseweg 216. Den Bosch Een Olga springboicomtwnatte F Petri Wolmaranstraat 225 Den Haag Een Singer nealmecMne Mej S Lippinann. LoenerOrift 69 Loenen, Een halt jaar Skol bier: Mevr M M Elshof-te Brake H ten Catestraat 5. Eibergen, Een Inventum éénpersoons zwak stroom onderdeken type HN 41, winkelwaarde ƒ158,—. Aangebo den door de Kon. Fabriek Inven tum Bilthoven. Vijf prijzen: een originele Ita liaanse schapewollen autowas- handschoen Giemme NT. rubber gevoerd. Winkelwaarde 13.95. Van G. van Amersfoort Import- Export te Zeist. Drie prijzen: een Citizen Quartz Cryston LC (Elektronisch) wek- kerhorloge: het absolute sum mum van precisie-technlek, ter waarde van 598.50. Een ge schenk van Importeur J Hart BV te Ouderkerk a/d Amstel. Een verchroomde ..Duet dubbel wandige theepot, inhoud 10 kop pen, van 45,- en aangeboden door Metaalwarenfabriek G. Bre- demeijer BV te .Hilversum. ook de oplossingen en het daarin voorko- menoe aantal letters voor de periodeprij- zen zijn gedeponeerd. Over de uitslag kan niet worden gecorres pondeerd of getelefoneerd Gewonnen prijzen kunnen niet worden geruild, even min kan daarover worden gecorrespon deerd met de betreffende fabrikant of de ze krant BELANGRIJK: Tel vooral het aantal letters N dat voorkomt in de hele oplossing van de puzzels 6, 7. 8. 9 en 10 Noteer het aantal Mét de slagzin van puzzel 10 vragen wij u het totale aantal letters N uit die 5 puzzels (6, 7, 8, 9, 10) op te geven. U dingt daardoor mee naar de prachtige periodeprijzen. Dus voor elke periode (5) geldt een letter, met die vijf letters kunt u een woord vormen waarmee de grandioze finale-prijzen kunnen worden gewonnen. OPGELET: bij het gireren van f 1,25 de 1 (gulden) en 25 (cent) In de juiste, daarvoor bestemde vakjes plaatsen. Dat voorkomt foutieve overschrijvingen. Een Aero Flame Rechaud, ter waarde van 69.75. Een ge schenk van Molen Techniek BV, Westzaan. uitgedorste halm; 26. zware storm; 27. ontkenning; 28. bijwoord; 29. dat bent u zelf; 30. meisje van oudé leesplankje; 31. offertafel; 36. wiskundig rekenen; 37. Amsterdamse kioskonderneming (afk.); 38. vermoeid; 39. bekijken; 42. vergelding van goed met kwaad (is 's werelds loon); 43. naschrift; 44. in loco (afk.); 45. afdaling op ski's; 48. politieman; 49. samenvoeging van te en der; 50. behoeftig; 51. naar alle kanten (afk.); 52. roofvogel; 56. geluid van een koe; 57. rijksstichting (afk.); 58. lengtemaat; 59. vluchtige; 61. voegwoord; 65. riviertje. Twee prijzen: Een Conac accu type 54434 ter waarde van 176.12. Een geschenk van Con tinental Rubber BV Amersfoort. Negende prijs: Nog een waardebon van 500,- te besteden bij één der filialen van M. J. Witteveen’s Mode magazijnen. - J voor de kreatieve hobbyist; maak zelf uw sieraden' straat 19 Noordwijk: W Krijgs man, Potgieterstraat 121, Oss; een Sarome-aanateker J Schui tert, Oxerstraat 12 Deventer een Conac accu Chr J. H Westerhof De Kampen 4, Tynaarlo post Vries G L W van Schijndel Esdoornstraai 15, Oss een Mar tex-Nigro fonduepan M Teunis- seri Geelkerkenkamp 16 Ooster beek Mej T M A Stevens, Heu vel 117 Roermond een Inventum zwekatroom onderdeken Mevr H S M Ronling-Sijmons Edw Jennerstr 74 Haarlem een Bosch Halogeen-mlatlempenset Th de Vreedfc Vergeet -mij niet straat 27c Rotterdam-12 een eet Tiger -products de Wh Berne dotteiaati 57 Gouda een Martes electrisch» deken H Guesekioo Ie Hogeweg 65b Zeist T van Dijk Transvaalplein 35 Enschede Mevr J Frik-Hut Spoorstraat 12, Achtste prijs; Een kinder- mann automatische diapro jector model 1800 Winkel waarde 329,-. Een ge schenk van Transcontinenta B.V te Amsterdam i i i VAN ro$t»t> '■J 0000000 P PUZZELAAR KRUISW00RDWEG61 Den Haag Deventerweg 53 Zwolle een Blr- dy talellaken vingerdoekjes Mevr De Vruiri Zelzatestraai 32. Breda P Mulder Bosstraat 18, Udenhout L Gielen-Stiphout, Sjjoorstraat 36 Tienray (L) J Kooiman Nieienlaan 39 Bever wijk Mej G C M Quax Melis Stokeln. 23, Den Haag, J W van Raai| Corn Flonsstraat 1, Nijme gen Mevr M S Jonuen-Theunis sen Benedictaln 6, Susteren C van der Leij, Bijlstraat 26 Zaan dam, Mevi W Schouten, Tam- ooerijnln 63, Rijswijk (ZH), Mevr H C Scnenk-Dekkers Lombok- straat 47 Utrecht A J Geven, Molenstraat 15 Best Mevr T v.d Eide-v d Kamp Havenweg 28 Spijk (Gr Mevr j Scholten Kolkman Ganzenmars 19 Den Ham (Ov). k T Meijer Doddegras 17 Veenendaal H G J Nieuw- hart. Voetiuslaan 1O-1, Arnhem, A. Een Peugeot trimfiets: Mej A Dominicus, Klaphek 12, Huissen (Gld Een waardebon van Wltteveen van 500,-: F V Baume. Volendamlaan 783, Den Haag Een waardebon van Wltteveen van f 500,- L A Brand, Chopimaan 12, Baarn, Een Nevede Smyrnakleed: H G Rijvers Scheelenstraat 132, Simpelveld Ulrum, J G Assink, Dav Teniers- plein 34 Roosendaal (NBr) H G Kusters, Past Versteegstraat 27, Angeren M Tielernan, Kasteel Terwormstraai 33b Maastricht, Mej E H Slotboom, Veldzigtlaan 64 Haarlem L J van dei Laken, Stadhoudersweg 7c, Rotterdam B j van Oostrum Bfoesemstraat 37 Utrecht A j Kaandorp Oude- dijk 57 Rotterdam een verlichte globe ven de Eerste Ned Globe Industrie M E P C Limburg Staalstraat 7 Eindhoven H de Boei De Ranitzstraaf 9a Gronin gen een Inventum kofflezetappe- raat: C J Roos Zernikestraal 8, Nieuwerkerk a/d Ussel een Mou- llnette keukenmachine J H Berkhout Emmastraat 61 Arn hem een Inventum hatretyler Mej C J ven Duim, Wolberg- straat 83 Valkenswaard (NBr) een Aero Flame Rechaud: Mevr nen, ter waarde van rond 10.000,- Deze unieke reis wordt aangeboden door het Reisbureau Unitravel in Den Haag (tel 070-60.88.37) Spe cialisten in Indonesiëreizen. Eerste prijs: De nieuwe, klei ne Ford Fiësta Ghia, optimale luxe en comfort gecombi neerd met veiligheid en be trouwbaarheid. Een geschenk van FORD NEDERLAND met een winkelwaarde van 13.427,-. KriKKe Haringvliet 12 Zwolle A Martens, Hoofdstraai 54a Terhey den, (NBr), L van Beers Puccini straat 353 Tilburg aen Nutrlcls set „Oude Beroepen" kop en schotels F W M van Gooi Doormanstraai 11 Venra» een Zareska krulssteekkussenpakket Mevi M C H Bleys-Remmers- waal Joh Wagenaatlaati 10 Leid schendam Mev> E G H Vos- Post Statenkamer 18, Blaricum S G M van det Hart Beethoven laan 231 Ooorwerth 0 van oe< Stoep Bothastraat 3a Breda A W van Heugten itterestraat 44 Helmond Mevr O A Linosma Valkenet Leyweg 759 Den Haag l S van Hemert-Rijksen Calvijn hot 2 Hilversum een Jago-shawl Mevr L Mekkmg Reanorsterweg 70 Ede (Gld) Mevr B E J Vogal-Rosenthal Cartesiusstraai 134. Den Haag. S A. Kween». Philips kleuren, échte kleuren! Dat ervaart u als u straks de gelukkige winnaar bent van deze fantastische Philips kleurenontvanger U geniet van het royale 66 cm grootbeeld, de natuurgetrouwe kleuren, het kristalheldere geluid en de uiterst comfortabele bediening Dit is pas écht TV! Deze luxe Philips all-transistor is een geschenk van Philips Nederland B V Rubansstraat 41 Helmond (NBr| P H Smits Wezelrade 83 Der Haag, F Wind, A Toeboecopsin gel 80 Kampen, Mevr M J J dt Graaf-Bakke, Rijksweg 79, Juli» nadorp Mej D M Meeusen Stel]nlaan la Breda. Mevr C P M Loornans-Jansen Handellaw 140 Breda Mevr P de Kruijff-dt Zwarte Doornseweg 20 Leusder P j Hettema Hof van DelftstrW 5 Nootdorp, M van Zandvliet Emmalaan 26, Apeldoorn, H. C Rijnders Breitnerlaan 136, Dei Haag, aan Giemme autosM» Handschoen A L A Spijker» Meulemanstraat 31, Tilburg, van Dongen Hoofdstraai 149 Ter neijden (NBr) Ing D H E Hamer Santtiorstlaan 22 Wassenaar. P G Overbeek Seor Janseenstrs» 13. Heerewaarden Mevr P M Marjee-v Ark. Dorpsweg M. 0» dendijk-Avenhom Saalmink, Grindakkerstraat 6. Velp (Gld een Klndermann dia projector Mevr Gielen-Wackers, Rijksweg 5, Nieuwstadt (L), Mn Irlsette donsdeken 4- lakenover hek. S Hoornstra, Westerhoevel 17 Santpoort-Noord een Hoog houdt drankenpakket: Mevr Csorba-Laman, Aloëlaan 55, Lei den Mevr C M ten Wolde-Hen driks, Vondelstr 24 Barneveld Mevr J de Bone-Rozendai. Bevrij- dingsweg la, Olet Mevr T Tuin der p/a Dorpstraat 26 De Koog M A van Gaans Schoolstraat 6 Nieuw-Voesemeer Mevr J Faas sen Gerard Terborchstraat 13, Boxmeer Mevr E Colson Mal- bergplem 171 Maastricht Daems J israelsstraat 20 Lisee (ZH) Me «CE Kolkman-Geukes Mulder kring 205 Leiden Mevr Wouterse Klarenbeek Joh de Krijtstraat 10 Bunn* (U), A W Rodel Douza- Hortzontaal: 1. enorme gestalte; 6. bijl; 8. behoefte aan drinken; 13. sport met «te riemen, die men heeft; 45. kans op onheil; 16. papegaai; 17. land besturen; 20. niet contra; 21. volksuniversiteit (afk 22. een zekere; 23. boom; 32. koor; 33. muzieknoot; 34. tussenkop (afk.); 35. opstootje; 36. welpenleidster; 38. kernspreuk; 40. bergplaats; 41. dierehoofd; 44. inspectie schriftelijk onderwijs (afk.); 46. Amsterdams peil; 53. nauwe; 50 U 3 14 23 29 30 31 35 39 52 59 51 63 55 bt

IJmuider Courant | 1976 | | pagina 16