NIEUW ODULF-BESTUUR ONTVOUWT PLANNEN V Met Damiate Pers mee l naar André in Carré l 4 Feestelijk naj aarsconcert van de C.O.V. w i ZATERDAG NOVEMBER 6 19 7 6 IJMOND Z Leerplan Vorderingen Tijdschema Inhoudelijke opzet Gevonden voorwerpen Constructief Samenwerken s San (kle Ker tooi eini hoe geë: vijf jaai pro1 wer pen der H. wel Vel; zoel ken derl een mo< '4 L Samenwerkingsschool in Wijk aan Zee lijkt stap dichterbij gekomen (Van een onzer verslaggeefsters) met als hoofdpersoon nees van Damiate Pers. EN de gi- IJMUIDEN UITGEEST WIJK AAN ZEE Kerk, en en Koningstraat 119 J.P. samenkomsten. Koninkrijkszaal. Gelovigen Abelen- HEEMSKERK 11.00 en Maerten Santpoort VELSEN-NOORD BEVERWIJK BAKKUM CASTRICUM R.-k. Kerk. H. Pancrati- P. Zwaanswijk gratis eigen en zaterdag 19.15 u., zondag 9.30 en 11.30 t Ned. Herv. Kerk, Voorstraat 1, zond; geen dienst. 10 u.; Hervormde Kerk, Dlelofslaantj Akersloot, zondag 10 u. echter aan A mei we; van feu: lijk moi boe S ver die; bij van pen het wo< der kin die: wij toe: ker one bij hee wei wij 1 wo gei dig He Sc) zal vai oir eei nif dei coi im ba zu go mi de let gr tet ge en d d e v v b z a d te D et ti ir rr b< n di h< til v a hc ge de nc w g€ de de bé kt zi, de oc m de h; m tb se g< di De samenwerkingsschool wordt door de O4ulf-stichting gezien als een samen- levingsschool'. een school van de ge meenschap Wijk aan Zee, op maat ge sneden, verder gaand dan een verzame ling klaslokalen (de bibliotheek zou es bijvoorbeeld in gevestigd kunnen wor den) en met onderwijskundige diepgang. IJMUIDEN. Wanneer hel najaars- concert van de christelijke oratorium- vereniging ^IJMUIDEN”, dat vrijdaga vond in de Nederlands Hervormde Kerk aan de Kanaalstraat te. IJmuiden gege ven werd, een feestconcert was geweest, had het programma, dat nu gekozen was moeilijk doeltreffender kunnen zijn. Deze uitspraak van de Odulf-stichting, gelanceerd tijdens een woensdagavond in hotel Kennemerduin gehouden informa tieavond, kan een doorbraak betekenen in de toch wel wat stroeve onderhande- lingen die de afgelopen jaren tussen de verschillende partijen over de tot stand- koming van een samenwerkingsschool in Wijk aan Zee zijn gevoerd. vanuit woonplaats na afloop voorstelling per I nie me het nes in in IJn der bo< R.-k. Kerk. H. Odulphus, Odulfstrai die wo sch mo ren wi, ov< ing de R.-k. Kerk. O.L. Vrouw Hemelvaart Brederodestraat, zaterdag 19 u.. zondag 9 en 11 u. een vorm van samenwerking, terwijl tenslotte het samenwerken op zich door hem al zeer de moeite waard werd gevonden. De huisvesting van de nieuwe school moet de samenwerkingsgedachte symbo liseren. Dharom vindt men het ondenk baar in verschillende gebouwen van start te gaan. Er moet een nieuw ge bouw met veel mogelijkheden komen, waarin alle leerlingen onder één dak worden gebracht. In principe is hiervoor ruimte aanwezig aan de Dorpsduinen. Wiesehahn is er in geslaagd een fees, telijke, bevattelijke compositie te schrij ven, hymnisch van aard en gekenmerkt door melodische en harmonische ele menten, die een uitvoering voor een koor aantrekkelijk maakten, al zijn de eisen, die de componist stelde lang niet gering. Bij deze eerste uitvoering hier bleek wel dat het koor nog een intensie ver contact met het „Te Deum" moet krijgen, maar wat er al aan goed werk werd geleverd, zeker door de soliste Annette de la Bije en ook door het medewerkende orkest, rechtvaardigde het hartelijke applaus, dat na de uitvoering opklonk. De oprichting van een samenwer kingsschool achtte hij noodzakelijk ge zien de unieke positie van Wijk aan Zee; de geïsoleerde ligging, de milieuproble matiek en het zomertoerisme vormen allemaal elementen die bijzondere aan dacht vereisen. Daarnaast vraagt het op peil houden van kwalitatief onderwijs om Slechts één werk hiervan, de Alt- rhapsodie van Johannes Brahms bracht een ernstig gestemde confrontatie met menselijke levens-problematiek nochtans met de uitgesproken verwachting, dat ook redding hieruit mogelijk is. R.-k. Kerk. Mariakerk, Spoellaan, za terdag 18.30 u„ zondag 9.45. 11 en 1" u.; H. Laurentius, A. Verherentstraat, za terdag 19 u., zondag 8.30, 9.45, 11.30 en 18 u. Ned. Herv. Kerk, Kerkplein, zonde" 10 u. ds. D. Verhoef (Doopdienst tevens Kin- dernevendienst); Morgensterkerk. Vrij- burglaan, zondag 17 u. Welkomstdienst). Geref. Kerk. Morgensterkerk, Vrij- burglaan, zondag 9.30 u. ds. A. van Leeuwen (Kindernevendienst). 19 u. ds. B. van Ginkel uit Amsterdam (Her- vormd-gereformeerde weikomdienst met muzikale medewerking van interkerke lijk jeukdkoor „Recreation”. Baptistengemeente IJmond, van Heemskerckstraat 41, zondag 10 u. dienst en zondagschool, 20.30 u. jeugd: Volgens vice-voorzitter C. Dubbeldam van de Odulf-stichting zijn de ideeën over de inhoud van de samenwerkings school door de overige betrokkenen goed ontvangen. Hij noemde het verloop van de informdtie-avond constructief en had Wat het leerplan van de samenwer kingsschool betreft staat de Odulf-stich ting een systeem van ontwikkelingsgroe pen in plaats van jaarklassen voor ogen. De persoonlijkheidsvorming acht men minstens zo belangrijk als het meten van dc intelligentiegraad. Het zittenblij ven vindt men uit den boze terwijl er eveneens voor teveel aandacht voor cij fers en rapporten moet worden gewaakt. Kortweg gesteld: samenwerken in groe pen, samen de wereld ontdekken, geen ongezonde wedijver of op zichzelf ge richte prestatiedwang, kreatief gevoelens uiten, maatschappelijke en geestelijke vorming wezenlijk onderdeel lessenpak ket. het gevoel, dat mede dankzij de enorme werklust van bemiddelaar Algera „de kar met vierkante wielen zo langzamer hand luchtbanden begint te krijgen In juni van dit jaar boekte de heer Algera duidelijke vorderingen toen hij een interim-rapport uitbracht, waaruit bleek dat alle betrokkenen met uitzon dering van de Odulfstichting zich met een schoolbestuur in de vorm van een artikel 61-commissie konden verenigen. VELSEN. In het hoofdbureau van politie werden afgelopen week de vol gende gevonden voorwerpen afgegeven; Ring met 4 sleutels, chroom herenhor loge, zw. glacé handschoen, zilveren bro-j che. bruin etui met 2 sleutels,, sleutel hanger met 1 sleutel, bos sleutels, don kerbruine dameshandschoen met bont, 1 sleutel, bruin etui met 5 sleutels, 1 pr. bruine leren handschoenen, halsketting met blauwe steentjes, bruin etui met 6 sleutels' grijze sigarettsnetui met blauwe aansteker, rode halsband met penning, knijpportemonn. met inh., bruin hals- bontje, knipportemonn., bruin kinder- wantje met gekleurde blokjes, sleutel aan koperen ketting, gouden trouwring, gekleurde kindermUts, voorlichtinsboek- jes, nappa handschoen, knirps paraplu, bruin "’etui met autosleutels, ring met 4 sleutels, blauw jack mt. 41 blauwe trui, bruin glacé handschoen, wandje en broekje, sleutelhanger met 1 sleutel, handelaars kentekenplaat, hondepenning, ring met 4 sleutels, rood-bruin etui met 3 sleutels, goudkleurige sigarettenaanste ker in zwart etui, armband met naam plaatje, zwart-rood glacé handschoen, rechter dameshandschoen zwart nappa, 1 pr zwarte dames handschoenen, hoofd- tweekleurig kinderschoentje Uiteraard wil de Odulf-stichting dit alles niet pardoes gaan invoeren. Men hoopt het leerplan in nauwe samenwer king met de leerkrachten (in principe de huidige teams) geleidelijk te kunnen ver wezenlijken, om zo de continuïteit van het nu nog gegeven onderwijs niet in ge vaar te brengen. R.-k. Kerk. H. Agatha, Breestraat 101, zaterdag 19 u., zondag '8.30, 10, 11.30 en 18 u.; O.L. Vrouw van Goede Raad, Arendsweg 57, zaterdag 19 u., zondag 9 10.30 en 18 Regina Caeli, Hilbers- plein, zaterdag 19 u., zondag 10, 11.45 cn 19.30 uur; Apostelkerk, Van Riemsdijk- laan, zaterdag 19 u., zondag 9.15, 11 en 12 u.; H. Jozef, Laan der Nederlanden, zaterdag 19 u., zondag 9, 10.30, 11.45 ep 19 u.; St. Jozefrustoord en Lommerlust, Peperstraat 17, zaterdag 18.30 u., zondag 7.30 en 10 u. Voor directe bediening (II. Oliesel) voor Beverwijk, Wijk aan Zee en Vel- sen-Noord op zondag en werkdagen bel len 29044 telefoonnummer St. Jozefrust oord). Ned. Herv. Kerk. Grote Kerk, Kerk straat: zie Opgang; Opgang, Florastraat, De Heilige Hartschool aan de Voorstraat moet nodig worden verbouwd. In afwach ting van de oprichting van de samenwerkingsschool is de renovatie opnieuw uit gesteld. WIJK AAN ZEE Het zicht op de oprichting van een samenwerkings school in Wijk aan Zee lijkt aanzienlijk verbeterd, nu het (vernieuwde) bestuur van de R.K. Odulf-stichting zich bereid heeft verklaard mee te werken aan de vorming van een artikel 61-commissie, mits zijn gedach ten over de inhoudelijke kanten van de door zo’n commissje te beheren samenwerkingsschool in grote lijnen door de andere partners worden aan vaard. steun en (bruin). Afhalen gevonden voorwerpen iedere dinsdag en vrijdag van 16.30 tot 17.30 uur. Inlichtingen dagelijks aan het hoofd bureau van politie alhier. teren. Tevens riep de heer Algera allen op om zo snel mogelijk met voorstellen voor de vorming van een voorlopig be stuur te komen, dat vooruitlopend op de nieuwbouw bijvoorbeeld al con tact met architectenbureaus op zou kunnen nemen. Aan de samenwerkings school wordt kortom voortvarend ge werkt. Op 9 december is zaal van Carré, met on geveer 1900 plaatsen, gereserveerd voor abon- Zij betalen voor deze voorstelling de normale toegangsprijzen en wor den hun vervoerd van de weer teruggebracht autobus. Gemeente, 10 u. ev. 17 u. Het belooft een gantische organisatie te worden. U behoeft geen zorgen te hebben voor Voor zaken als levensbeschouwing, godsdienst en politieke overtuiging moet in het leerplan een ruime plaats worden ingeruimd, liefst als de rode draad die door alle vakken heenloopt. Overigens acht men het ook mogelijk dat er een speciaal vak geestelijke oriëntatie wordt gecreëerd, waarin dan aan alle religies en levensbeschouwelijke stromingen aandacht moet worden besteed. Liturgi sche vorming wil het stichtingsbestuur daarentegen buiten de schoolmuren hou den: dat vindt men een taak van de kerk. R.-k. Kerk. O.L. Vrouw Geboorte, Langebuurt 37, zaterdag 19 u., zondag 8, 9.30, 11.30 en 18 u.; aula Vrijburgschool, zaterdag 19.30 u., zondag 9.30 u. Petruskerk, Venusstraat 1. zaterdag 19 u. bijzondere mis of gezinsmis.Zondag 9.30 u. Hoogmis 10.35 U. H. Mis met zang. Nederlands Hervormde kerk, Kanaal straat 10 uur. Ds. de Graaff, 19 u Ds. J.v.Winterswijk Bethlehemkerk, Hervormd-Gereformeerde Federatie. Dorpskerk, Kerkbuur|, Uitgeest, zondag R.-k. Kerk. H. Joseph, Wijkerstraat- weg 55, zaterdag 19 u., zondag 9, 10.30 en 12 u. Ned. Herv. Kerk. Noorderkerk, Stra- tingplantsoen, zondag 10.15 u. Geref. Kerk, Koningsweg 39, zondag 930 u. vlootpredikant drs. S. Oegema (Kindernevendienst), 17 u. ds. C. Meijer. Het resultaat van deze noeste arbeid werd afgelopen woensdag in de vorm van een rapport aan de overige onder handelingspartners gepresenteerd. Aan wezig waren onder meer vertegenwoor digers van de teams en ouderraden van de kleuter- en basisscholen, afgevaardig den van de peuterspeelzaal, van de ge meente, diverse politieke partijen, de Katholieke Schoolraad IJmond, terwijl het college van B. en W, present was in de persoon van wethouder ir. J. Camf- ferman. R.K. Parochie, Frans Netscherlaan, zaterdag 19 uur Mis, zondag 9.45 uur, Zangkoor Gregoriaans; lf.30 u. Koor- groep. Gereformeerde Kerk, Burgemeester Enschedelaan, 10. U Ds. J. Tiersma, 17 u Ds. P. C. Koster 17 u. Drs. F. L. Bakker. Adventskerk, Prov, Ziekenhuis 19 u Ds. J. Tiersma De Hoeksteen, Willem de Zwijgerlaan 10 uur. Ds. J.v.d.Berg. Volle Evangelische Gemeente, Gebouw Berea, Patriciuslaan, 10 u. J.J.Bronsveld 19.30 uur W.H. de Leeuw van Weenen. Dorpskerk 10 uur. Ds. G.J.Rijks. Driehuis RK. Engelmunduskerk Driehuizerkerk- Zon. 9.30 u. Greg. hoogmis en 18 u. H. Zon. 9.30 u. Gerg. hoogmis en 18 u. H. Mis, 11.30 u. jongerenmis. Wanneer echter begrijpelijke geest drift stuwing aan de uitvoering gin geven en ongecoördineerde voortvarend heid zich liet gelden, werd de structuu van de muziek wat benadeeld door on gelijkheid in de stemgroepen. Toch wa de duidelijk gebleken spontaniteit va dirigent en koorleden een factor, die me bijzondere voldoening geconstateerd koi worden. Zo ook bij de solisten, die he solo-kwartet vormden: de sopraan An nette de la Bije. de alt Elise Galama, dl tenor Gerard Honing en de bas Wou Oosterkamp, die met hun zang, geba seerd op stemkwaliteiten, technische be heersing en voordracht, een voortreffe lijke indruk hebben gemaakt. In een gereduceerde symfonische be zetting werd het begeleidende Noordhol- lands Philharmonisch Orkest een uitste kende steun bij deze uitvoering. Na de pauze gaf het oratoriumkoor dt eerste uitvoering in de IJmond van het Amsterdams Te Deum, een gelegenheids werk, dat Willem Wesehahn zelf compo neerde voor de muzikale viering van het zevenhonderd.} arig bestaan van Neder lands hoofdstad. In deze nieuwe revue, die niet naar Haarlem komt, treden verder op Frans Kokshoorn, Con- ny Vandenbos, Corrie van Gorp. Donald Jo nes, de Robert Kaessen Dancers en het revue- orkest onder leiding van Coen van Orsouw. eigen vervoer plus dt daaraan verbonden par keerproblemen. Van R. F. ds. A H. Het lichte, ontspanning gevende accei heeft de dirigent Willem Wiesehahn aa de uitvoering van vrijdagavond nog nil geheel kunnen geven. Daarvoor was d koorklank vaak te massaal en te oh doorzichtig. Niettemin werden er fraai •hoogtepunten bereikt, in het bijzondt wel, met het Kyrie en het Gloria, dl met een weldoende beheersing in vooi dracht en in klankontwikkeling wer gebracht. zondag 10 u. ds. C. H. Bijl uit Castricum (gezamenlijke dienst met Grote Kerk): Prinsesselaankerk, Prinsesselaan 10, zon dag 10 u. ds. A. Goudsmit-Aalbers. Kerk en Samenleving. Zwanenest. Dommelsingel, zondag 10 u. de heer Horst Kleinschmidt. Geref. Kerk. Middelaarkerk, Moens- plein, zondag 9.30 u. ds. C. Meijer (Kindernevendienst), 17 u. ds. L. J. G. IJkel; Vredevorstkerk, Laan der-Nèder- landen, zondag 9.30 u. ds. L. J. G. IJkel (kindernevendienst), 17 u. ds. A. van Leeuwen Z. 39. Geref. Kerk (vrijgemaakt). Immanuel- kerk, Olieslagerslaan 20, zondag 9 16.45 u. ds. K. Folkersma. Vrije Evangelische Riemsdijklaan, zondag Wijmenga (Bilthoven), Agtereek (Overveen). Chr. Geref. Kerk, a zondag 8.30 u. ds. A. W. Drechsler, 41.30 u. Dienst des Woords. Pinkstergemeente Beverwijk-Heems- kerk, Lingestraat 29, zondag 10 u. de heer J. W. de Cock. Doopsgezinde Gemeente, Meerstraat 62, zondg 10 u. ds. H. Luikinga (Herfst- dienst). Leger des Heils, Geijsendorfferlaan 4 zondag 10 en 18 30 u. 11.30 u. zondagschool. Jehova’s Getuigen. Lingestraat 31. zondag 10 u. openbare lezing, 11 u. wachttorenstudie; dinsdag 19 u. theocratische school, 20 u. dien"t- vergadering. Tenslotte vindt de Odulf-stichting dat er enige spoed achter de plannen tot oprichting van een samenwerkingsschool moet worden gezet. Voor april 1977 dient het overleg in hoofdlimen te zijn afgerond, waarna de bouw van de nieu we school zo mogelijk direct van start moet gaan zodat de samenwerkings school met ingang van het schoolseizoen '78-79 haar poorten kan openen. In afwachting van het verloop van de ver dere onderhandelingen heeft de Odulf- stichting in elk geval te verbouwings- plannen voor de H. Hartschool opge schort. Theater Carré een avond vol Damiate lezers! Dat gaat gebeuren op donderdagavond 9 december a.s. Joop van den Ende brengt dan zijn grote nieuwe revue „Lach om het leven” André van Duin. Het idee om in de badplaats een sa menwerkingsschool te stichten dateert niet van vandaag of gisteren. Vijf, zes jaar geleden werd her en der al voor zichtig geopperd, of het niet mogelijk zou zijn de beide lagere scholen (de openbare Wilhelminaschool en de RK H. Hartschool), de kleuterscholen (de oor spronkelijk protestant-christelijke maar nu openbare Zeekleuters en de R.K. H. Hartschool en de peuterschool ”t Moriaantje’’ onder te brengen in één, samenwerkingsschool Het bestuur van de Odulf-stichting werd daarmee in een moeilijke positie gemanoeuvreerd, want tot de voorstan ders van de oprichting van zo’n beheers commissie behoorden óok de Katholieke oudervereniging en de leerkrachten van de H. Hartschool, of te wel hun eigen achterban. Op grond van deze duidelijke standpuntenwijziging besloten vier van de vijf bestuursleden van de Odulfstich ting af te treden. Er werd een nieuw, tijdelijk bestuur geformeerd dat met het CDA-raadslid drs. Jan de Wildt als voorzitter hard aan het werk ging. us, Dorpsstraat, zaterdag 18 u.. zondag 7.30, 9.30, 11.30 en 18 u.; Bethlcheinktrl:. Piet Heinlaan, zaterdag 18 en 19 u., zondag 9.30, 11 en 12.15 u. Doopsgezinde Gemeente. Brandweer kazerne, Brakenburgstraat, zondag 11.15 u. ds. H. Luikinga. ONZE KRANT BRENGT U UIT THUIS Langzaam maar zeker namen deze plannen vastere vormen aan maar al spoedig liepen de onderhandelingen vast op de beheersvorm. Het openbaar onderwijs wilde de samenwer kingsschool laten besturen door een arti kel 61-commissie terwijl het katholiek onderwijs de voorkeur gaf aan de op richting van een stichting. Deze kloof bleek niet te overbruggen. Om uit de impasse te komen, schakelde de gemeen te in de persoon van de heer J. Algera uit IJmuiden een onpartijdige deskundi ge in. Vorig jaar september ving deze zijn bemiddelingspogingen aan. Maar de andere gekozen werken ge tuigden met stralende muziek van ver schillend niveau en karakter van een onverwoestbare levensvreugde, waren goed beschouwd een middel om daaraan uitdrukking te geven. Het eerste werk, dat hiervan vervuld bleek, was de Theresienmesse van Jo seph Haydn welke voor de pauze tot Uitvoering kwam. De gulhartige muziek van deze mis kent nauwelijks een ogen blik van ernstige bezinning. Haydn was geen tobber over de schaduwen des levens. Zijn muziek nam voor hem alle donkerheid weg en zelfs in een sfeer van super-optimisme lijkt de beant woording van het „dona nobis pacem”. aan bet slot van de mis, verwacht te mogen worden. De onpartijdige deskundige heeft nu alle betrokken partijen uitgenodigd, om op korte termijn hun visie op de inhoud van de samenwerkingsschool te presen- Een indrukwekkend en kunstzinnig intermezzo kreeg het concert met de vertolking van de Alt-rhapsodie van Brahms. De soliste in dit werk Elise Galama liet zich bij de aangrijpende en fraai klinkende bewogen voordracht van de sublieme melodie en de nobele tekst van de soló-partij kennen als een zange res van grote klasse. Bijzonder mooi liet Wiesehahn de zangers van het koor de harmonische achtergrond geven voor de gave stem van de soliste en in stilte hebben de talrijke toehoorders hier naar geluisterd en mede genoten van de or kestbegeleiding. In de ongebreidelde feestvreugde van het Gloria van Giacomo Puccini werd het concert in Italiaanse sfeer besloten. Nadat de heer Algera een bezielende inleiding had gehouden waarin hij het ontstaan van steeds meer samenwer kingsverbanden binnen het onderwijs signaleerde en de hoop uitsprak, dat. deze ontwikkelingen zouden leiden tot „scholen zonder paspoort: zowel om bin- hen te komen (confessioneel) als om het onderwijs te volgen (rapporten)”, zette voorzitter De Wildt de gedachten van de bestuurders van de Odulf-stichting om trent de inhoudelijke kanten van de samenwerkinggschool uiteen. Wat de ouders betreft streeft de Stichting naar een wisselwerking: tussen school en thuis mag geen kloof bestaan, vandaar dat men de ouderparticipatie op langere termijn als uitdrukkelijk ge wenst beschouwd. Over enkele dagen volgen bijzonderheden over de mogelijkheid voor deze uitgaansavond te boeken onder het motto „Met Damiate Pers naar André in Carré”. Grijzenveltplantsoen, 10 uur: Mevr. L.G. Brezet-Brouwer. Gereformeerde Kerk, Marconistraat 10.30 u. en 17 uur Ds. W. de Graaf. Oud-Katholieke Kerk. Kon. Wilhel- minakade, zaterdag 19 u. Vesper zondag 10 uur Hoogmis. Leger des Heils. Edisonstraat 10 19-.30 u.-samenkomst. Jehova’s Getuigen. Oranjestraat 92, 10 uur Openbare lezing: Bevrijding van Wereldbenauwdheid-door bemiddeling van wie?, 11 u. Wachttorenstudie. Don derdags 19.30 u. Theocratisch school 20.30 Dienstvergadering. Petrakerk, Sjpaarpestraat 9.30 uur Ds. L. Dorst; 17 uur Ds. J.Tiersma, Zeewegziekenhuis (Aula) Ds. F. Min- nema en Pater M.J. Schuurmans. Doopsgezinde Gemeente (Helmstraat 10 uur. Mej. A. J. Luikinga. Baptistengemeente, IJmuiden, Coenstraat 10 u. Ds. A. H. Agtereek: 10 uur Zondagschool Herv. Gem, Velsen Zuid 10 uur en 19 uur Ds. L. Brink. Vergadering van straat 1, 10 uur eredienst, donderdag 19.30 uur bijbeibespreking. Goede Herderkerk, Velserduinweg 52, 10 uur Jeugddienst Ds. Joh. Brezet; 19 uur Ds. Joh Brezet. Pinnkstergemeente IJmuiden, Velser duinweg 162. 10 u. D. P. Hartendorp; 19.30 uur W.Knoeff Geref. Kerk (Vrijgemaakt) 15.00 uur Ds. C. J. Breen. Geref. Kerk, Icbtuskerk: 9.30 uur. Drs. H.W. Nusselder; kindernevendienst; 17 uur Drs. H.W. Nusselder. IJmuiden-Oost Gereformeerde Kerk Bethelkerk, Zee weg 9.30 u Ds. P.C.Koster (Kinderneven dienst); 17 u. Ds. L. Dorst. Verenigingen van Vrijzinnig Hervorm den. Zeeweg 265, Braambos, 10.30 u. Gezinsdienst. Ds. C. C. Mulder. R.KL Laurentiuskerk, Willemsbeek- weg, zaterdag 19 u. H. Mis met zang; zondag 9.30 u. Hoogmis 10.45 Bijz. dienst gezinsmis, 12 u. H. Mis met zang Oud-Katholieke Kerk, Sparrenstraat 10 u. hoogmis en Allerheiligen. Dinsdag 2 nov. Allerzielen 19.30 u. Avondmis. 1 ^.«’6 De Wilhelminaschool aan de Relweg: niet bepaald modern gehuisvest. ■>-.

IJmuider Courant | 1976 | | pagina 4