r Drukwerkcontroleur Van Veen lb De enige droger mei het keurmerk de rijksoverheid vraagt TIMMERLIEDEN J Miele er is geen betere I wl III I electrotechnisch tekenaar- constructeur NHJ Nederland Haarlem geologisch assistent geofysisch assistenten i operator ERVAREN ADMINISTRATEUR op MBA niveau. CEDONA PRODUKTIE- MEDEWERKER voor één afdelingen. leidse onderwijs instellingen A I I ZATERDAG 19 7 6 1 3 NOVEMBER 10 I BEHEER- en HANDELMAATSCHAPPIJ METSELMATERIALEN BV Merck Sharp Dohme B.V. te Haarlem is een bedrijf dat geneesmiddelen vervaardigt, verkoopt en exporteert. Het personeelsbestand omvat rond de 530 mensen. Het drukwerk dat bij de verpakking van genees middelen wordt gebruikt is een belangrijke zaak. Het moet duidelijk zijn en er mag niets aan ontbreken. Dit drukwerk, dat buiten het bedrijf wordt vervaardigd, wordt in het bedrijf gecontroleerd en voorzien van bepaalde coderingen. Voor dit werk zoeken wij een secuur werkende jongeman van 18-25 jaar met enige grafische kennis en met machinegevoel. Wij stellen van het begin af een goed salaris in het vooruitzicht. Daarnaast kan men rekenen op 20 werkdagen vakantie en 8% vakantietoeslag per jaar en, afhankelijk van de bedrijfsresultaten, een extra maandsalaris. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie, die vertrouwelijk zal worden behandeld, te richten aan de afdeling Personeelszaken van Merck Sharp Dohme B.V., Waarderweg 39, Postbus 581, Haarlem. Tel. 023 - 31 93 30, tst. 2206. lay-out bewerker(ster) ASS. CHEF BOEKHOUDING *7 i |gg I vac. nr. 6-617611757 fabricage van onze arbeidsvoor- vac. nr. 6-6174/1757 1 vac. nr. 6-6175/1757 I Gevr. voor woningbouw in Hillegom Van Veen Import bv Maar wat wil dat Doelmatigheid. Het Instituut voor Huishoud- technisch Advies heeft de Miele T 333 en T 336 op doelmatigheid onderzocht en beproefd en ver leende aan deze drogers het goed- keuringscertifikaat van de Ned. Ver. v. Huisvrouwen. Wij zijn een snelgroeiend internatio naal georiënteerd bedrijf, dat genees middelen fabriceert voor binnen- en buitenland. Uw sollicitaties gaarne te richten aan: Postbus 850, Oudeweg 147, Haarlem. Tel. inlich tingen: 023-31 93 03. Voor spoedige indiensttreding vragen wij een Wilt u een verantwoordelijke baan? Neemt u dan even contact met ons op! Belangstellenden voor deze functie worden uitgenodigd een beknopt eigen handig geschreven sollicitatie te richten aan de afdeling Personeelszaken der BV Nederland-Haarlem, Postbus 665 te Haarlem. De taak van deze medewerker zal o m. omvatten: - het zelfstandig ontwerpen van electro-mechanische schakelingen voor besturings-signaleringsapparatuur t.b.v. de processindustrie In verband met deze werkzaamheden worden de volgende eisen gesteld aan opleiding en ervaring: - een opleiding MTS-E, PBNA of gelijkwaardig - een ruime ervaring als zelfstandig werkend electrotechnisch tekenaar in de apparatenbouw - een redelijke basiskennis van de elektronika Donkere Spaarne 22 Postbus 665 Haarlem 1501 BV NEDERLAND-HAARLEM, met fabrieksvestigingen te Haarlem, Hoorn, Bergum en Zelhem, is een producerende onderneming op het gebied van electronica, de verkeersregeling en beveiliging en de openbare verlichting. voor het Ministerie van Economische Zaken t.b.v. de Rijks Geologische Dienst Bovengenoemde salarissen zijn exclusief een toeslag van max. f 30,- per maand en 7,8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de ge wenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, ’s-Gravenhage. Taak: bedrijfsklaar houden van apparatuur, bedienen van de computer randapparatuur, verzorgen van de invoer van gegevens en ver richten van administratieve werkzaamheden. Vereist: diploma MAVO-4 of een hiermee ver gelijkbare opleiding, aantoonbare belangstelling voor elektronica strekt tot aanbeveling. Standplaats: Haarlem. Salaris: afhankelijk'van leeftijd en ërvaring max. f2102,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. voor het Ministerie van Economische Zaken t.b.v. de Rijks Geologische Dienst Taak: met behulp van een zgn. coördinatentafel, van een seismische kaart overnemen van topo grafische en geofysische gegevens voor compu terverwerking, verifiëren van de verwerkte gegevens en verrichten van tekenwerk. Vereist: diploma MAVO-4 of een hiermee vergelijkbare opleiding. Standplaats: Haarlem. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f2102,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Taak: interpreteren en compileren van geolo gische, stratigrafische en lithologische gegevens, vervaardigen van geologische kaarten en pro fielen, determineren en beschrijven van gesteentes van monsters uit diepboringen, controle voor bewerking van gesteentemonsters en monsterarch ief. Vereist: diploma HAVO (met wiskunde), aan toonbare belangstelling voor geologie en geofy sica strekt tot aanbeveling. Standplaats: Haarlem. Salaris: afhankelijk van leeftijd en opleiding max. f 2582,- per maand. voor het Ministerie van Economische Zaken t.b.v. de Rijks Geologische Dienst v. Eedenstraat 7 Haarlem, Tel.: 023-324750 Haarlemmerweg 518 Amsterdam 1015 Telefoon (020) 84 55 55 Telefoon 023 - 31 92 33 Telex 41210 Telegramadres etraf nl (mnl./vrl.) (mnl./vrl.) Stam-Bouw en aannemingsmaatschappij b.v. Direktie keet aan de Olympiaweg (plan Elsbroek). Tel. 02520- 20742. i HAARLEMMER PHARMACEUTISCHE FABRIEK B.V. De toename van onze aktiviteiten maakt het ons noodzakelijk ons ADMINISTRATIEF KADER te versterken met een Veiligheid voor alle Stoffen. Ook met de Superwash-behandeling blijft wol één van de teerste weefsels. Toch mag deze wol in de Miele droger, beeft het Internationaal Wol Secretariaat gekonstateerd. Daaraan weet u zeker, dat u uw hele was er veilig aan kunt toevertrouwen. van de Ned. Ver. v. Huisvrouwen Wij bieden: goede salariëring prima secundaire waarden plezierige werkomgeving in moder ne fabriek Ter uitbreiding van het constructiebureau electrische apparaten bij onze vestiging in Haarlem, zoeken wij contact met een Kwaliteit en degelijkheid. Daarvoor staat Miele zelf garant. Het model van de droger is geschikt voor inbouw in de keuken of plaatsing óp de wasautomaat. Miele drogers zijn oerdegelijk van konstruktie en het email is van een uitzonderlijke kwaliteit. Over tien jaar ziet uw Miele droger er nog zo gaaf uit als op de dag dat u hem kocht. Is het dan vreemd, dat wij blijven zeggenf Elektrische veiligheid. Dat is een zaak waar Miele al sinds vele jaren grote zorg aan besteedt. Miele drogers hebben dan ook de bijzonder zware proeven in het KEMA-keuringsinstituut met glans doorstaan. Het Kema-keur geeft u daarover zekerheid. (leeftijd ±21 jaar) worden geplaatst. Hij/zij zal na een ruime inwerkperiode in staat moeten zijn om zelfstandig zetaanwijzigingen te geven bij tekst en illustratie de lay-out van de lessen geheel uit te werken volgens aangegeven richt lijnen. Voor het goed vervullen van deze funktie is gevoel voor samenwerking onmisbaar. Enige grafische kennis, opgedaan door studie of ervaring, is vereist. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken. Leidsedreef-Leiderdorp Tel (071) 89 92 55* Wij importeren de Kreidler bromfietsen en Johnson buitenboordmotoren. Wij zijn gevestigd in de onmiddellijke omge ving van het station Sloterdijk. Binnenkort zullen wij onze office-computer vervangen door een meer geavanceerd auto matiseringssysteem. Onze chef van de administratie zal zich op de begeleiding van dit projekt concentreren en heeft derhalve op korte termijn behoefte aan een kundig assistent, die als (leeftijd 25 - 35 jaar) een aantal taken op het gebied van de financiële administratie van hem zal gaan ovememen. Voor deze verantwoordelijke job is boekhoudkundige ervaring vereis! (MBA-niveau) terwijl leidinggevende capaciteiten gewenst zijn. Belangstellenden gelieven zich, bij voorkeur schriftelijk, te wenden tol de heer H. J. M. Wever. funktioneert betrouwbaar en het wasgoed komt er altijd precies met de door gekozen w droogtegraad uit. De royale links- en rechtsom draaiende trommel houdt het wasgoed luchtig en losjes. Ook de synthetische stoffen komen er zichtbaar mooier uit mede door het „strijkeffekt” van de gladde trommelwand. Tot u eraan toe bent de trommel leeg te halen houdt de Miele droger het wasgoed met tussenpozen in beweging, waardoor kreukvorming wordt voorkomen. Het I.V.H.A. heeft dit allemaal onderzocht en verleende aan de Miele drogers haar goedkeuringscertifikaat. Voor Miele wel even iets om trots op te zijn. Voor u een extra aanbeveling. HoUand^Bj. De afdeling Vormgeving van de Leidse Onderwijsinstellingen bepaalt onder meer de lay-out van de bekende LOI-lessen. Een speciaal team is met de verdere uitwerking van deze lay-out belast. Bin nen dit kleine team kan op korte termijn een Ook: Superwash-wolmerk. Dit betekent dat u de wol, voorzien van dit speciale woletiket, zonder problemen in deze machine kunt drogen. Nog een goedkeuring: KEMA-keur. Deze geeft u opti male waarborg ten aanzien iz E M A van de elektrische veiligheid. I\ E u R voor u meer zekerheid. Kijkt u maar.

IJmuider Courant | 1976 | | pagina 10