kontrole-leider I jöj anno bank bewaarder/bewaarster Stevin Baggeren junior assistenten CHEMISCH ANALISTjE) MEEWERKEND Assistent Liquiditeitsbeheer ball J administratieve organisatie kontrole assistenten VOORMAN Schiphol biedt werkgelegenheid y medewerker secretaresse Na atheneum of gymnasium verder studeren en werken tegelijk nei PHARMACHEMIE B.V.-HAARLEM n.v. luchthaven Schiphol 1 S Pelser, Hamelberg, VhnTil&Co. „C «i Er W ZATERDAG 2 O NOVEMBER 19 7 6 16 ballast-nedam groep n.v. L I Dat kan, als je je einddiploma behaald hebt en iets voelt voor accountancy. Pelser, Hamelberg, van Til Co., maatschap van registeraccountants, met kantoren in Nederland en Brussel, biedt je die mogelijkheid. Voor onze vestiging te Haarlem is thans behoefte aan Deze krijgen'dcgelegenheid een deel van de werktijd te besteden aan de NlvRA- studie, waarvan de kosten geheel door de maatschap worden vergoed. Dat wil zeggen: geld verdienen, „gratis" studeren (gedeeltelijk in de werkuren) en tegelijk ervaring opdoen in de praktijk. Een pracht kans voor de junior assistent die het zelf straks tot registeraccountant wil brengen internationale bouwindustrie StBifin (ElT’nElEQD „v. den 1 na di af sta besli zal s vergi een 1 voor: de le stem te vc com< als i leed Een mooie kans op een goede toekomst. Het is daarom dubbel en dwars de moeite waard om eens vrijblijvend te komen praten over die studieregeling en over nog heel wat meer aantrekkelijke facetten van het werk bij Pelser, Hamelberg, van Til Co. Bel daarom zo spoedig mogelijk even 023-319189 en vraag naar de heer W. Groot om niet hem een afspraak te maken HF" ^.1 I I IS Het Ministerie van Justitie Leeftijd: van 25 - 45 jaar. Belangstellenden kunnen zich opgeven door Naam: jaar Straat: Woonplaats: Prov.: in het bezit van diploma HBO-a of studerend hiervoor. 0 Inlichtingen: tel. 023-219209 toestel 33. Komt u eens met ons praten en bel voor eer. afspraak met PHARMACHEMIE B.V. - NIJVERHEIDSWEG 48-50 HAARLEM maatschap van registeraccountants Leeftijd: Brilsterkte: Op zaterdag 11 december 1976 zal een voorlich tingsbijeenkomst worden gehouden te Amsterdam. De Amro Bank in Amsterdam-Centrum zoekt op korte termijn een assistent voor de afdeling Gelddispositie, die samen'met een klein aantal kollega’s dagelijks de liquiditeit van de bank gaat bepalen. De assistent die wij voor deze groep zoeken gaat, in samenwerking met zijn kollega’s, dagelijks de informatiestroom verwerken. Iedere dag worden door de gehele bank in al zijn geledingen te betalen en te ontvangen bedragen geregistreerd. Op basis van deze gegevens wordt het saldo van de beschikbare ofwel ontbrekende liquiditeit vastgesteld. Hiertoe wordt een intensief telefonisch kontakt onderhouden met alle daarvoor in aanmerking komende sektoren van de bank in het gehele land. Hij moet tijdens piekuren in een hoog- tempo kunnen werken en tegelijkertijd I nauwkeurig en zeer kritisch zijn ten aanzien van de betrouwbaarheid van de telefonisch verkregen gegevens. Voor deze funktie, waarvoor de opleiding op de afdeling geschiedt, vragen wij naast een Mavo/Havo schoolopleiding, enige administratieve ervaring, liefst in eën soortgelijke funktie. Leeftijd 20-25 jaar. Heeft u belangstelling voor deze funktie met perspektief, dan kunt u telefonisch nadere informatie krijgen bij de heer C. Ram, telefoon 020 - 28 21 01 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen aan de Amro Bank, afdeling Personeel- voorzienmg, Herengracht 586, Amsterdam. Voor de technische dienst op ons hoofdkantoor te Beverwijk zoeken wij een Opleiding: gedurende de eerste twee jaren vindt een opleiding plaats ter verkrijging van het penitentiair vakdiploma. Verdere studie behoort tot de mogelijkheden. Taak: het mentaal opvangen en begeleiden van gedetineerden; het observeren en rapporteren van de gedragingen van de gedetineerden; het rege lend optreden in het belang van orde en rust; het zorgdragen voor de interne beveiliging; de materiële verzorging van de gedetineerden; bege leiding naar in de inrichting werkzame specia listen. zoals b.v. advocaten en maatschappelijk werkers. Vereist: voltooide lagere school; het bezit van diploma LTS of MULO/MAVO-4 strekt tot aan beveling. Amsterdam-Arnhem-Breda-Brussel-Drachten-Eindhoven- s-Gravenhage-Haarlem-Heerlen-’s-Hertogenbosch- Nijmegen-Rotterdam-Utrecht-Weert. onderstaande strook in te vullen en te zenden aan het Centraal Wervings- en Opleidingsinstituut, Pompstationsweg 34 te 's-Gravenhage. Reis- (N.S. 2e klas) en/of buskosten worden vergoed. Promotiemogelijkheid d.m.v. studie tot max. f 2102,- per maand aanwezig, met een uitloop mogelijkheid op grond van diensttijd. Boven genoemd salaris is exclusief een toeslag van max f 30,- per maand en 7,8% vakantie-uitkering. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring: van f 1590,- tot f 1809,- per maand met een doorloop tot f 1925,- per maand (excl. een onregelmatigheidstoelage van f 100,- per maand.). Carrière-mogelijkheden: Doorstroming naar kader- funkties van de bewaking (hoofdbewaarder/ster, huismeester(es)) bij gebleken geschiktheid en voltooide kaderopleiding. Overgang naar andere dienstonderdelen, zoals arbeid en groepsleiding is, indien men in het bezit is van het diploma LTS resp. MULO/MAVO-4 in beperkte mate mogelijk. die in binnen- en buitenland, o.a. midden-oosten. tot taak heeft het beoordelen en indien nodig koncipièren van jaarver slagen. leiding geven aan de groep, die de kontrole uitvoert, het opstellen van rapporten over de resultaten van de kontrolewerkzaamheden, het medewerken aan het samenstellen van kontrolepro- gramma’s. Onze gedachten gaan uit naar een representatieve persoon lijkheid, die aan de volgende eisen voldoet: N.I.V.R.A.studiet/mbedrijfseconomielldanwel SPD of H.E.A.O. met aanvullende studie. een ruime ervaring heeft bij een interne accountantsdienst of op een accountantskantoor, over leidinggevende kapaciteiten en goede kontaktuele eigenschappen beschikt, zich schriftelijk goed kan uitdrukken. verwacht wordt dat de nieuwe medewerker bereid is zijn taak in team-verband met een aantal kollega’ste verrichten de leeftijd zal bij voorkeur zijn omstreeks 35 jaar Voor deze dienst zoeken wij een kandidaat die de funktie op zich kan nemen van De Ballast-Nedam Groep is een overkoepelende organisatie, die een groot aantal aannemingsbedrijven en andere met de bouwnijverheid verwante ondernemingen bundelt. De aktivi- teiten strekken zich uit over vele landen. Onder de holding, die een besturende en dienstverlenende taak ten behoeve van de tot de groep behorende maatschappijen vervult, ressorteert een aantal stafdiensten waaronder de interne accountantsdienst. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de heer J. Boon, Personeelzaken Holding, Ballast-Nedam Groep N.VLaan van Kronenburg 2 te Amstelveen Informatie over de vakatures kan worden verkregen bij het hoofd van de interne accountantsdienst, de heer J. S. van Sonderen, tel 020 - 54 52 467 of s avonds thuis 01715 - 23 68 Belangstellenden kunnen zich schriftelijk of telefonisch in verbinding stellen met onze afdeling personeels zaken. Voor ons analytisch laboratorium zoeken wij een Hij/zij zal worden geplaatst op ons modern ingericht laboratorium in een team met vijf collega’s, om onze produkten kwalitatief en kwantitatief te beoordelen. Behalve een goede salariëring bieden wij interessant en afwisselend werk, daarnaast de gebruikelijke secundai re arbeidsvoorwaarden. Helex B.V. Open Haarden, zoekt voor haar produktieuitbreiding in het nieuwe fabriekscomplex aan de Leidsevaartweg een Helex biedt een prettige werksfeer in een modern bedrijf. Goede salariëring en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Daarnaast bestaat na 2 jaar de mogelijkheid om opgenomen te worden in het aanvullend pensioenfonds. Helex B.V. Open Haarden Leidsevaartweg 11Postbus 12, Bennebroek (N.H.) Telefoon 02502 - 8141. Op Schiphol zijn 350 verschillende bedrijven gevestigd waar in totaal ca. 24.000 mensen werken. Het beheer en de exploitatie van de luchthaven zijn in handen van de N.V Luchthaven Schiphol met zelf 1 100 medewerkers. Hier bestaat een.vakature voor een bij het sekretariaat van de afdeling Onderzoek Ontwikkeling. Stevin Baggeren BV is een concernonderneming binnen de divisie Bagger-- en Grondwerken van Stevin Groep NV. Sollicitaties te richten aan Stevin Baggeren BV, hoofd afdeling personeel en organisatie, Postbus 292, Beverwijk. Telefoon (02510)-29190. Tei kamj West) verb< Dick slech wer 1 vraagt t.b.v. de nieuw te, bouwen, huizen van bewaring te Amsterdam medewerkers (mnl./vrl.) die opgeleid willen worden voor de funktie van Sinds 1946 D sias spo mir wai o CD Tevens zouden wij in kontakt willen komen met diegenen bij wie de interesse uitgaat naar de Deze omvat de analyse, herziening, ontwerp en vastlegging van administratieve processen, procedures en instrukties alsmede assistentie bij de in- en uitvoering daarvan o.a. van de geautomatiseerde systemen bij onze ondernemingen zo wel in binnen- als buitenland. Bedoelde funktionaris heeft een opleiding genoten op het niveau van H.E.A.O. of S P D Zeer goede kontaktuele eigenschappen zijn voor de ge vraagde funktie onontbeerlijk. Een interessant takenpakket, aangepast aan uw opleiding en interesse ligt voor u klaar. „1 met reel een omi de i niet CD wel Lar wai nu ziet bin de’ eco der een ver me wo: ree dat dai Voor deze dienst met standplaats Amstelveen zoeken wij kontakt met zowel gevorderd als beginnend Bij de gevorderde gegadigden gaat de voorkeur uit naar hen, die beschikken over: - het diploma M.E.A.O. (bedr. econ. afd.) of het diploma S.P.D. 1 of met de N.I.V.R.A.-studie zijn gevorderd tot en met propadeuse, - enige jaren praktijkervaring op een-accountantskantoor c.q. interne accountantsdienst De beginnende assistent(e) beschikt over een goed uit gangspunt indien hij/zij met goed gevolg de M.E.A.O. (bedr econ. afd.) Atheneum met Bedrijfs Economie 2 of HAVO (met handelswetenschappeny heeft doorlopen fabrikant van farmaceutische preparaten; importeur van specialité’s, diagnostica, produkten voor de chirurgie, radiologie en bacteriologie Zijn taak zal bestaan uit het toezien op de kwaliteit en afwerking van de geprefabriceerde open haard-elementen. Tevens moet hij gevoel hebben voor verantwoordelijkheid en zijn medewerkers weten te stimuleren. een getr< Het salaris dat wij voor deze funktie bieden, ligt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, tussen f 2.200,- en f2.800,- bruto per maand. Hierover wordt geen AOW/AWW-premie ingehouden, die is voor onze rekening. Belangstelling? Dan kuntü uw schriftelijke sollicitatie, met de nodige gegevens over uzelf, uw opleiding en ervaring, voorzien van nr. 69/HD, zenden aan het bureau Personeelszaken van de N.V. Luchthaven Schiphol te Schiphol-Centrum. zal gaarne'een uitnodiging ontvangen voor de voorlichtingsbijeenkomst op zaterdag 11 december 1976 voor de functie van bewaarder/bewaarster. Vac. nr. 6-5883/1757 (bewaarder)/yac. nr. 6-5884/1757 (bewaarster) lm voor droo send het KVF met inch slaai ders dat< zijn. Het wer! begi priji moe ken. vers Bee brei noei van gins In het kader van de interdisciplinaire organisatie van de afdeling wacht hem een veelomvattende en gevarieerde taak. Hij wordt o.m. belast met de volgende werkzaamheden: - het notuleren van vergaderingen en het uitwerken ervan - het bevestigen en memoreren van daarin gemaakte afspraken - hel archiveren van de notulen, internationale vak literatuur, rapporten en andere belangrijke stukken - het assisteren bij projektgerichte studies waarbij het bronnenonderzoek een voornaam uitgangspunt is. Functie eisen: MAVO of gelijkwaardig bij voorkeur gerichte secretaresse-opleiding enige ervaring goede kennis van tiet Engels leeftijd omstreeks 25 jaar. Voor een goede taakvervulling denken wij aan een medewerker van tenminste HBS/HAVO-niveau, leeftijd vanaf 25 jaar, met een goede stylistische vaardigheid en een grote mate van akkuratesse. Natuurlijk mag het lezen van publikaties in de moderne talen hem geen problemen opleveren. Hij beschikt over goede kontakteigenschappen en kan zelfstandig werken. Grote belangstelling voor vraagstukken betreffende planologie en ruimtelijke ordening en voor de luchtvaart in het bijzonder is zeer welkom. Belangrijk is in dit verband, dat hij alle externe informatie verzamelt, o.m. inzake beleidsvoornemens c.q. -uitgangs punten van overheden, welke betrekking hebben op het funktioneren van de luchthaven. Daarnaast wordt zijn medewerking gevraagd bij te verrichten aktiviteiten inzake de geluidshinder-problematiek.

IJmuider Courant | 1976 | | pagina 16