5 1 i F u F i. TSirdy" irisette Neveda WOL superieur in kwaliteit en kleur ■rn ii Hooghoudt JONGE DUBBELE - GRAANJENEVER f X J S I gaap/ Z tiger products Fa1 TT L3Ï so (5 UNITRAVEL p£d g I contant, belastingvrij Te besteden naar eigen keuze. Denkt u eens in wat u daarvoor allemaal kunt kopen of wat u daarmee kunt doen. Dromen worden werkelijkheid. A, LJ A tooqaangeveride mode ni lluislipudtextiel TT )9 n u BETER LEVEN OPGELET! 3S 42 45 56 bb fiooooa BRIEFKAART Uw oplossing n'nederlandj 13 EU2ZELSTAD t Den Haag Uw oplossing SLAGZIN PUZZEL 9: HOOFDWEEKPRIJZEN 5l «EERPRIJZEN STAALRADIAALBANDEN Derde prijs: De wereldberoemde serviezen van WEDGWOOD en het zwaar verzilverde CHRISTOFLE bestek zijn een hartewens voor allen, die van een feestelijk gedekte tafel houden. U kunt een uit 108 delen bestaand, fraai, ovenvast Sterling-servies van Wedgwood winnen en de 87 delen in cassette van het eigentijdse Concorde van Christofle Een geschenk met Vierde prijs: 2.500,- zo maar in ’t handje. Om eens wat extra s te kunnen kopen. Derde prijs: Een massief ei ken parketvloer van ca. 40 m2, of meer indien de huiska mer groter is, dan wel naar Zesde prijs: Skol bier....elke week een feestelijke prijs: 26 cartons a 24 blikken. Feest met Skol in blik.' Uit en thuis Skol. Thuis bezorgd door SKOL Brouwerijen NV Breda. Olga maakt 't bereikbaar a Waarde 500,-. Een ge schenk van Cycles Peugeot Nederland NV te Veenendaal. Horizontaal: 1 Man, die de spijzen bereidt; 4. overtreder van goddelijke wetten; 9. wasbeurt; 12. wentelen; 14. offertafel; 16. behoeftige; 17. titel van keizer in Ethiopië; 20 jongensnaam, die van achter naar voren eender is; 21. ten bedrage van; 22. overzees gebied (afk.); 23. in geval (afk.); 24. sociale op bouw (afk.); 31. bergplaats; 32 onzes inziens; 33 kippe- produkt; 34. oosters bord spel; 35. geluid van schaap; 36 eentonig bestaan leiden; 40 Overijssel (afk 42. in- MONUMENT SINT JAN GAAT ONS ALLEN AAN Verticaal: 1. Zwarte vogel: 2. rechtspreken; 3. onze lucht vaartmaatschappij; 4. zij; 5. Tel en noteer nu de letters R die voorko men in de puzzels 11, 12, 13, 14 en 15. Wij vragen bij puzzel 15 naar het totale aantal letters R uit die puz zels. U dingt dan mee naar de prachtige pe- riodeprijzen. U hebt nu de letters M, N en R, noteer de ze en vorm met de 2 letters die nog volgen een woord om de schitterende finale-prij- zen te kunnen winnen. kinder- diapro- Winkel- ge- LET OP: Het postbusnummer is in DEN HAAG I I Zevende prijs: Een Peugeot Trimfiets, goed voor uw ge zondheid. U wordt kilo’s lichter en uw conditie beter. Achtste prijs: Een waarde bon van 500 gulden te be steden bij één der filialen van M. J. Witteveen’s Mode magazijnen. Tiende prijs: Een prachtig Neveda Smyrnakleed (dessin 3159S), een geschenk van de Leidsche Wolspinnerij NV te Leiden ter waarde van 400,-. 41. op bo bn mt ge- Eerste prijs: De nieuwe, kleine Ford Fiesta L, net als zijn broers erg veilig en zeer betrouwbaar. Een geschenk van FORD NEDERLAND, met een winkelwaarde van 11.159,- een totale waarde van ƒ4 999,30 van importeur N. F. VAN GELDER B.V te Amsterdam. H en Ferries, Rozenburg. (Postbus 1123). Zevende prijs: Een 2-deurs Zanussi koelkast Type DL 2300/2p, ter waarde van 728,en aangeboden door Verkoopmij. Zanussi B V. te Alphen a/d Rijn. Achtste prijs: Een Sankyo filmprojektor Dualux 2000 met een winkelwaarde van 649,—. Een geschenk van Transcontinenta B V. te Am sterdam. Negende prijs: Een Sankyo filmcamera CM 400, ter waarde van f 609,Een ge schenk van Transcontinenta B V. te Amsterdam Tiende prijs: Een Sankyo filmcamera CM 330 ter waar de van 499,—. Aangeboden door Transcontinenta B V. te Amsterdam Het Rijke Slapen 1,25 of meer e, 3224129 Damiate Pers B.V. 100.000 kilometer geen uit sondering DUBBELWANDIG LANGER DAN EEN UUR OP TEMPERATUUR rABPiKANT BREDEMEIJER HILVERSUM LUXE METAALWAREN 1 (Cl va an hij on SI ve er on SI ze' SI vo 3 ter lij) eig eer gei vat nie Hi; wii Oii Adrps.‘„^^„. Plaats... Een modieus Irisette-pakket be staande uit een eerste klas dons deken (goedgek. door de Ned. Ver. v. Huisvrouwen) en een la- kenovertrek. Een geschenk van 380,- van IRISETTE Nederland B.V. Twee prijzen: Een Conac accu type 54434 ter waarde van 176.12. Een geschenk van Con tinental Rubber BV Amersfoort. Een Aero Flame Hobby Set, ter waarde van ƒ41.50. Aangeboden door Molen Techniek BV, West- zaan. Een set TIGER-products, inhou dende een veelheid van handige hulpjes in de huishouding zoals: een ijsblokjeshouder, magneti sche flesopener, vleesschalenset, maatbeker met deksel etc. ter waarde van 125,Een ge schenk van Verkoopmij. Plastic Varia BV te Geldrop. Zesde prijs: Een heel jaar voortreffelijk SKOL Bier (52 dozen van 24 blikken). In Ne derland gebrouwen en hoe! Een geschenk van Skol Brou werijen B.V. te Breda. Een Braun Quick Curl, de Braun stoomkrultang ter waarde van 52.50. Aangeboden door Braun Electric Nederland BV te Rijswijk. twaalf prijzen: Een uitgelezen drankenpakket (inhoud 12 fles sen) plus een 36-delig Bistro glasservies, een kabinetje met onderzetters en 2 spellen (54) kaarten. Een geschenk van ƒ200,— van Distilleerderijen wijnhandel Hooghoudt BV te Groningen. Tweede prijs: Een luxe Phi lips all-transistor, 66 cm grootbeeld, kleurentelevisie. Winkelwaarde 2.59Q-. Een geschenk van Philips Neder land B.V. OPGELET, bij het gireren van f 1,25 de 1 (gulden) en 25 (cent) In de juiste, daarvoor bestemde vakjes plaatsen. Dat voorkomt foutieve overschrijvingen. Bij juiste Invulling ontstaat op de regels 25 en 47 horizon taal de slagzin, die wt] u vragen In te sturen. Vijfde prijs: Een Singer zig zag naaimachine Type Star let Compact Model ter waar de van 649,- aangeboden door Singer BV te A'dam. 4 Conti TS radiaalbanden H Arbeel, Rijksweg 100, Cadier Keer Citizen Quartz Cryston LC wekkerhorloge P. J Pluister, Ko- ning Arthurlaan 182, Eindhoven H van der Land. Hoofdstraat 27 zonder noodzaak; 6. etmaal; 7. roofvogel; 8 rijkslucht- vaart (afk.); 9. kerkelijke straf; 10. oorzaak van erger nis; 11. gedachtenbeelden in de slaap; 13. niet gevulde; 15. desondanks; 18. persoon lijkheid; 19. wijze vogel; 26. kinderlijk bedankje; 27. moe rasvogel; 28. loot bevestigen in stam; 29 juwelen; 30. landbouwwerktuig; 35. ruw mens; 36. runderen; 37. zwijn; 38. bestanddeel van snert; 39. gevangenis; 41. raam; 43. loods; 46. plaats bij Veghel; 48. rivierkant; 49. lichaamsslagader; 51. vette vloeistof; 55. bergplaats; 61. rund; 62. thans; 63. getijde; 64. reeds. Een Neveda Wandkleed (dessin 7434), ter waarde van 60, aangeboden door de Leidsche Wolspinnerij NV te Leiden. Twee prijzen: Een Neveda Weef- pakket (dessin 7603), ter waarde van 30,Ook een geschenk van de Leidsche Wolspinnerij NV, Leiden. Derde prijs: f 2.500,- handje contantje, belastingvrij. Om wensen mee te vervullen. Achttien prijzen: Een tafellaken en vier vingerdoekjes merk "Bir- dy’’ ter waarde van 27.50. Een geschenk'van Van Heek-Scholco Textielfabrieken B.V., Almelo. I I etc. Een BV, 82.50. Een hairstyler. Type GH 2, ter waarde van 78,— van de Konin klijke Fabriek Inventum te Biltho- ven. 4 Conti TS staalradiaalbanden maat 165-13 tub, ter waarde van ƒ619.44. Beschikbaar gesteld door Continental Rubber BV Amersfoort. 5000,- contant: Mevr. D. Hop van der Werft Lin denstraat 2, Bunschoten Een Philips kleurentelevisie C. M. J. Remmen. Rijksstraatweg 215, Beek bij Nijmegen. 2500.- contant Mevr J Klaasen Pr Beatrixlaan 35 Brummen (Gld) Een Olga springboxcombinatie Mevr H A van der Vegte-v Stra- ter, Buys Ballotstraat 13, Leiden Een Singer naaimachine Mevr A vd Berg-Eijgermans Mgt Bekkerslaan 225 Rijswijk Een half jaar Skoi bier M Valk, Geert Groottestraat 184 Zwolle Zevende prijs: Een retour voor twee personen (plus au to) in special cabin van Euro poort naar Huil, aan boord van de comfortabele ferry- schepen van North Sea Fer ries, Rozenburg. (Postbus 1123). Ter waarde van 950,- Philips kleuren, échte kleuren! Dat ervaart u als u straks de gelukkige winnaar bent van deze fantastische Philips kleurenontvanger. U geniet van het royale 66 cm grootbeeld, de natuurgetrouwe kleuren, het kristalheldere geluid en de uiterst comfortabele bediening. Dit is pas écht TV.' Deze luxe Philips all-transistor is een geschenk van Philips Nederland B.V. Tien prijzen: Een Martex electri- sche deken ter waarde van ƒ119,—. Aangeboden door MAR- TEX-Holland BV te Haarlem. VAN POSTXtr. I 0000000 P. PUZZELAAR KRUISWOORDWEG61 Een Moulinette, maalt in een paar seconden wat voor de da gelijkse maaltijd nodig is precies zo fijn als u wilt: rauwkost, ge hakt, gemalen kaas, noten etc. Een geschenk van Moulinex Gouda, ter waarde van Winsum-GN; Mevr, de Niet, Dou- zastraat 7, Den Haag een Irisette donsdeken lakenovertrek: Me vr. C. Elema-v Steenis, Priorhof 3, Veldhoven (NB); een Hoog houdt drankenpakket H J. Prun- tel De Koperwiek 1 Zuidhorn Mevr. E 't Hart-Holtkamp, Uilen weg 3, Megchelen (Gld) Mevr. M Schreuder-Frederiksz, Rijt 37, Val- kenswaard: Mevr. G. Kokx, Noord- vliet 22, Maassluis; Mevr. W. E. Hermse-Gelderblom, Prins öern- hardlaan 6. Dodewaard J van Rijsbergen Boonhil 2. Kruisland J. Molenbeek, Effileursdonk 34. Maastricht, P. Slootweg, Berken- gaarde 7, Waddinxveen A Cobet Oosteinde 32, Westerbork F. de Vries, Molecatenstraat 14 Arn hem Mevr. A P Geerts-van den Houten Burg Versluyssti 19 Oud-Vossemeer, Mej D E J. Kwint Klaprooslaan 21 Hoevela ken een Sarome-aanstekei N Noordereind 211, s-Graveland; H R Blokland, Schipbroekenweg 12, Santpoort Noord; Mevr M van Tol-Beukers, Huigsloterdijk 38, Abbenes; G. Kerren, Tollenstraat 9, Blerick (L); Mevr M Hogen- doorn-v Dam, Diepend.laan 208 Hilversum; G Ramkema, Juliana- laan 27, Overveen; Mej J. Brug man, Loosdrechtsebos 7 K-16, Hil versum; Mevr B M Donkers-Gie- len, MolenakKers 37, Bakel; Mevr. G Bruins-Örands, Molstraat 4, De- demsvaart; Mevr J Schreuder- Niezink, IJsselkade 3F, Zutphen: een Giemme autowashend- scnoen: M Leenders, Watertoren weg 4a, Berg en Dal: Mevr Noe- senek-de Geuster Mastdreef 29, Breda S. J Palmboom, Kerkstraat 90, Wormerveer, Mevr v.d Wees- v.d Buk, Van Kinschotstraat 322, Delft: Mevr De Wit, Ommelpad 6, Ospel (L). keuze massief kambala, mas sief massanda of massief’ bruinhart, alles 23 mm dik. Een geschenk van rond 5.000,- van Noordelijk Dis count Parket, te Leek, dat ook het leggen van de vloer en de afwerking verzorgt. Vierde prils: Twee vliegtic kets a 2 000,- per stuk. U kunt er b.v mee naar Canada Vijfde prijs: Een AEG afwasmachine type Favorit de Luxe E, ter waarde van 2 065,-. Aangeboden door N V. Elektriciteitsmij. AEG te Amsterdam. Tweede prijs: 5.000,- kontant in de hand. U kunt er mee doen wat u wilt. houdsmaat voor wijn; 44. op grote afstand; 45. reisweg; 50. geluid van een koe; 52. ijzerhoudende grond; 53. vod; 54. schoenmakerswerk- tuig; 56. zangstem; 57. meer voud (afk.); 58. muzieknoot; 59. zeer vochtig; 60. ad inte rim (afk.) 61. niet dicht; 63. vulkaan in Europa; 65. lid woord; 66. zeer groot per soon; 67. Zuidamerikaanse dans; 68. bereide dierehuid. Zesde prils: Retourpassage voor 2 personen, met auto, in special cabin, Europoort- Hull ter waarde van 950, Aangeboden door North Sea Per 1 oktober is de BTW verhoogd: de winkelwaarde van de prijzen kan daardoor hoger zijn dan aangegeven. de Bruyn, Schoutendreef 398, Den Haag een Martex-NIgro fondue- pan: A Jansma, Hertenlaan 67, Haren-Gn H. Martens, Rozen straat 14, Bergen op Zoom- een Conac accu: A Wolf. Pr. Irene- laan 103 Utrecht H v Laarhoven Amethist 55. Heerhugowaard een iventum zwakstroom onderde ken G H van Rheenen Zwaluw- straat 224 Maassluis een Bosen Halogeen-mistlampenset J, Schrale. Kipakkers 20 Peize een set Tiger-products E M Kolbag Piet Heijnlaan 28 Breda een Martex electrlsche deken Mevr H A. Mazirel-Odekerken, Rachma- ninoffplantsoen 42, Utrecht: C. H Schreurs, Joris v d Haagenstraat 16 Den Haag H Salomons Elle boog 3, Gasselternijveen (Dr Mevr 0 Bouw Eldrikseweg 9 Laag Keppel C. Verboot Heemst hof 13. Tilburg, G van Herpen Rembrandtstraat 5. Heesch (NB) Extra duizendjes: Van de ex tra postzegels, die u boven de 1,25 op de briefkaart plakt en van de extra giro- stortingen boven de 1,25 wordt 20% gestort in een pot. Notaris J. H. Birkhoff heeft een aantal data vastge steld tussen de periodeprij- zen, waarop hij die pot uit keert in ronde bedragen van f 1.000,-. Dat betekent voor een aantal goede oplossers in die week een biljet van 1000 gulden. U kunt die pot spekken door méér dan 1,25 bij te plakken of te gireren: een extra kans op een duizendje en een extra steuntje voor het goede doel. Vierde prijs: Een Olga Springboxcombinatie. Be staande uit een stalen onder stel, een dikke polyetherlaag en een matras. Geeft uw slaapkamer meteen allure. Een geschenk van Olga Ma trassen LMF BV te Leiden, ter waarde van 1.250,-. OQk de oplossingen en het daarin voorko mende aantal letters voor de periodeprij- zen zijn gedeponeerd. Over de uitslag kan niet worden gecorres pondeerd of getelefoneerd. Gewonnen prjjzen kunnen niet worden geruild, even min kan daarover worden gecorrespon deerd met de betreffende fabrikant of de ze krant. BELANGRIJK: Tel. vooral het aantal let ters R dat voorkomt in de oplossingen van de puzzels 11, 12, 13, 14 en 15. No teer het aantal. Mét de slagzin van puzzel 15 vragen wij u het totale aantal letters R uit die 5 puzzels (11, 12, 13, 14, 15) op te geven. U dingt daardoor mee naar de prachtige periodeprijzen. Dus voor elk periode (5) geldt een letter. Met die vijf letters kunt u een woord vor men waarmee de grandioze finale-prijzen kunnen worden gewonnen. Twee prijzen: Een verlichte globe met dubbel-effect kaartbeeld, de gebergten in voelbaar reliëf, bol- diameter 25 cm., winkelwaarde 100,Een geschenk van de Eerste Ned. Globe Industrie, Veerallee 5 te Zwolle, die iedere puzzelaar tijdens de puzzelaktie een cheque aanbiedt van 25.— die kan worden verzilverd bij aanschaf van een verlichte globe. (Aanvragen op bovenstaand adres). Een BOSCH Halogeen-mistlam penset TOURING-R in doe-het- zelf-verpakking (geheel com pleet). Een geschenk ter waarde van ƒ128,92 van Willem van Rijn BV te Amsterdam Een Inventum éénpersoons zwak stroom onderdeken type HN 41, winkelwaarde ƒ158,— Aangebo den door de Kon. Fabriek Inven tum Bilthoven. Zeven prijzen: Een Zareska-kruis- steekloperpakket. winkelwaarde 37,compleet met wol, naald, stramien en werkbeschrijving Aangeboden door Hageo. Henge- lo/O. Vijf prijzen: een originele Ita liaanse schapewollen autowas- handschoen Giemme NT, rubber gevoerd. Winkelwaarde 13.95. Van G. van Amersfoort Import- Export te Zeist. Drie prijzen: een Citizen Quartz Cryston LC (Elektronisch) wek kerhorloge: het absolute sum mum van precisie-techniek. ter waarde van 598.50. Een ge schenk van Importeur J. Hart BV te Ouderkerk a/d Amstel. Eerste prijs: 5.000,- con tant, belastingvrij. Om te ko pen waar u tot nu toe niet aan toe kwam. Per postgiro, voordelig en eenvoudig: u maakt minimaal 1.25 over op boven staande girorekening. De slagzin (slechts één per girokaart) schrijft u op de voorzij de onder "Mededelingen”. Géén girobe- taalcheques inzenden. (Zie voorbeeld) Per briefkaart: naast de normale porto van 40 cent plakt u tenminste, 1.25 (en ten hoogste 5 gulden) aan geldige Neder landse postzegels extra ten bate van het Nationaal Fonds Beter Leven. Vermeld duidelijk naam en adres (liefst in bloklet- ters) en de slagzin die u in de puzzel hebt gevonden. (Zie voorbeeld) Oplossingen u mag net zo veel inzen den als u wilt moeten zaterdag a.s. in ons bezit zijn. Wel voor elke oplossing een aparte girokaart of een aparte brief kaart gebruiken. De trekking wordt wekekjks verricht doqr notaris J. H. Birkhoff in Den Haag, bij wie vorst (L); G Pessink, Limpe Ha- gingastraat 14, Slochteren; Mevr A IJben-Kramer, Lipperkerkstraat 100, Enschede: een Nutricia aet „Oude Beroepen” kop en scho tels A W M. Harbers, Molen straat 46, Zevenaar een Zareska- kruissteekkussenpaKker Mev: C Ie Grand, Zuidzandsestraat 6. Oostburg (Z): Mev, vd Zwaag- vd Boogaart Amalialaan 68, Baarn: Mevr. B. Hoodzant-v. Duyn, Sparrenstraat 35, IJmuiden; 8 J. van Zwet, Korenbloemstraat 13-A, Spiikenisse; L. W Camps, v öroekhuizenstr 33, Oostrum (L); H J Tromp, Ane B 97b, Grams- bergen (Ovj; B J. ten Brumme- laar, Hoiterweg 65, Colmschate: een Jagu-snawl Mej S Nelissen Groesbeeksedwarsweg 177, Nij megen Mevi Smeui-v.d Heiikant Werfkampenseweg 18 Haams- donksveer: Mej J D. de Vrieze, Negende prijs: Nog een waardebon van 500,- te besteden bij één der filialen van M; J. Witteveen’s Mode magazijnen. Een Aero Flame Rechaud, ter waarde van 69.75 Een ge schenk van Molen Techniek BV Westzaan De vergunning voor deze nationale puzzelactie is verleend door de Staats secretaris van Justitie bij besluit van 1 september 1976. nr. L 0 /760/020/048 aan. Na tionaal Fonds „Beter Le ven" (Nat. Rheuma Fonds, Ned. Blindenbi bliotheek. Nat Monument St. Jan Den Bosch, Fokus Nederland. Little Philippi nes) Een koffiezetapparaat Type HK 31, ter waarde van ƒ99,aange boden door Koninklijke Fabriek Inventum te Bilthoven. Een prachtige SAROME-aanste- ker naar keuze ter waarde van ƒ200,Aangeboden door SAROME te Rotterdam. Twaalf prijzen: Een Jago shawl van 15,aangeboden door Jar van Gooi, Amsterdam. Zeven prijzen: Een Zareska-kruis- steekkussenpakket, winkelwaarde 20,compleet met wol, naald, stramien en werkbeschrijving. Een geschenk van Hageo. Hen- gelo/O. Een verchroomde ..Duet" dubbel wandige theepot, inhoud 10 kop pen, van 45.- en aangeboden door Metaalwarenfabriék G. Bre- demeijer BV te Hilversum. Achtste prijs: Een mann automatische jector model 1800 waarde 329,-. Een schenk van Transcontinenta B.V te Amsterdam. Montfort (L): een Duet theepot: Mevr. R. Hendriks-Hopster Faust- dreef 439, Otrecht; een Aero Fla me Hobbysei: Mevr Th. J. F. Kok-Beenen, Spadelaan 4, Apel doorn: een Zareska-kruissteeklo perpakket- Mevr F. de Wolf-Ber- tram l'e> Öraakstraat 38 Eiber ger, Mevr i H A van Berkel-van der Linden Rodebrugstr 10. Ois- terwijk: Mev, C J v Ham-vd. Bosch, Hudson laan 10, Den Bo sch: J. H M de Laaf Kaapstraat 54, Den Haag F. Ih G J van Diessen, Molenbochtstraat 51 Til burg: Ch R H. Dieters, 10e Ham baken 100, Den Bosch; A. M B. Peters, Grietstraai 2, Doesburg: een Neveda Weetpakkat H H Uneker>. Elzenstraal iü Almelo; Mev, H Post-Braah.i'dir, De Tippe 22 Epe (Gld) eer, Birdy tatella ken vingerdoeKjes J. Visser. Godt van Seijstlaan 21 Zeist M 62* Nat. Puzzelaktie Damiate Pers B.V Postbus ÏÓ129 T Den Haag Vijfde prijs- De nieuwe Singer Futura zig-zag naaimachine met elektronisch brein, een openbaring op naaigebied, ter waarde van 1.699,- De ze primeur wordt aangeboden door Singer B V. de Ridder, Tjotterlaan 278, Zaan dam: B Katoen, B G de Kater- straat 58, Maasdam; Mevr. N. Bui ding Wezel. Weyenbergstraat 192, Hoensbroek (ZL); Mevr G van Haaren-de Heus, Westersingel 78, Culemborg: Mevr N Verbeek Boerhavelaan 59, Krimpen ad ijssel; Mevr E F. L, van Veersen- de vaat Gronausestraai 1363, K 408, Glanerbrug; J J. Peters, Aiex Willemstraat 4, Winssen (Gld)’ Mevr, A. E. L. M de Jong-v Hoof, Hameie 5, Teteringen; J. Paauwe, Venniperstraat 41-B, Rot terdam: A Groeneweg, Beiaard 111, Etten-Leur, Mevr Rijksen, jonkerstraat 89, Weurt bij Nijme gen: H v Keulen, p/a Plompeto- rengracht 8, Utrecht: Mevr C N vd Ney Luciferstraai 12, Haar lem: D L Kriegel Hanrathstraat 20, Rotterdam Mev, janssen- Houben, Reuveltweg 50. Grubben- Een Peugeot trimtiets: Mevr A. M. Joosten-v. Osch, Mr de La Courtstraat 1, Vessem Een waardebon van Wltteveen van 500,- Mej I v Gisbergen Bakelsedijk 142, Helmond Een waardebon van Wltteveen van 50Ü,- Mevr A R Muller-Storck Groen land 21Callantsoog Een Neveda Smyrnakleed Mevr Doezé Weijers, Biss Arnout- laan 8, Heeze (NB) vliegen of naar een ander reisdoel. U vliegt met de Bel gische Luchtvaart Maatschap pij Sabena N Melis. Escamplaan 240, Den Haag Mevr A Hoogenraad, Wal- visvaardersweg 7, Den Helder: J van Klaveren Potgieterstraat 6. Den Haag; Mevr Eljkemans, Lin destraat 54 Drunen (NB), een verlichte globe van de Eerste Ned Globe industrie Mevr H G R Veenema-Moll Sophialaan 2A Apeldoorn.' Mevr R Vording-Pieii- sier IJsselstraat 2, Enschede een Inventum koffiezetapparaat' Me vr In 't Groen Averkampstraat 16, Tilburg: een Moulinette Keuken machine' A Vissers. Schansoord 26 Erp (NB) een Inventum nair- styler: Mevr Finkensieper-Kerk- meer, Guurtjeslaan 14, Bergen (NH) een Aero Flame Rechaud J Breedveld C van de Linden straat 51, Delft «en Neveda wandkleed’ Mej J M i Janssen Rijksweg Zuid 63, Sittard een Braun stoomkrultang Mev, t Fijten-Bijlmakers. Linnerweg 28. nen, ter waarde van rond 10.000,-. Deze unieke reis wordt aangeboden door het Reisbureau Unitravel in Den Haag (tel 070-60.88.37). Spe cialisten in Indonesiëreizen, Eerste prijs: De nieuwe, klei ne Ford Fiësta Ghia, optimale luxe en comfort gecombi neerd met veiligheid en be trouwbaarheid. Een geschenk van FORD NEDERLAND met een winkelwaarde van 13.427,-. Tweede prijs: Een totaal ver zorgde 27-daagse rondreis door Indonesië - Java, Bali, Sumatra - voor twee perso- 8 3 10 13 20 23 30 2 33

IJmuider Courant | 1976 | | pagina 8