Intensieverklaring van staalbedrijf over badplaats Ongerustheid in polder HOOGOVENS EN DORPSRAAD over opslag rioolslib GAAN PROBLEMEN TE LIJF Agenda SrU Comité zamelt gelden in afscheidsgesch enk voor burgemeester H. Nielen ACCOMMODATIE IN RECREATIEGEBIED KOST 10 MILJO EN Beverwijkse schietvereniging nog deze maand van start wwil ■s WW i it Bridgenieuws all w J I ,:w ONDERZOEK ingesteld NOG KAARTEN TE KOOP VOOR CONCERT DSC SCHIETVERENIGING SINTERKLAAS GETUIGE VAN ONGEVAL PvdA en PPR vergaderen voor de jeugd „Weenink” organiseert schaakwedstrijden u „DE VRIJHEID’’ 1 iW I I fiBiftBR. ';-b -'WK 6 MAANDAG DECEMBER BEVER WIJK-HEEMSKERK 19 7 6 7 6 v I erf 1 Velsen-IJmuiden - 1 I ft? "E BEDRRIJSLEVEN EN BEVOLKING KRIJGEN BRIEF Beverwijk NIEUWE VERENIGING TELT AL 23 LEDEN Bevolking Heemskerk (Van een onzer verslaggeefsters) Castricum Velsen-Noord Wijk aan Zee In en om Haarlem lit BEVERWIJK. De „Eerste Be verwijkse schietvereniging” krijgt langzaam maar zeker gestalte. Tij dens de tweede oprichtingsverga dering, die vorige week in café Promenade werd gehouden, konden zeven nieuwe leden worden inge schreven waardoor de vereniging momenteel drieëntwintig leden telt. Na goedkeuring van de statuten wil men de vereniging op donderdag 23 december officieel van start la ten gaan. ■Lu'F .tii «1 I Verheugd .ft; R. a I (Van een medewerker) (Van een onzer verslaggevers) r r- „Th« nog 20 u.: 39111, (Van een onzer verslaggevers) Assendelftstraat- „Max (Van een onzer verslaggeefsters) bezoek aan het staalbedrijf zullen brengen om zich op de hoogte te stellen van de genomen milieumaatregelen en met Hoogovens een inventarisatie gaan maken van de problemen, die zich op het gebied van de milieu-hygiëne voordoen. (Van een onzer verslaggeefsters) jke de sen Deze kunnen worden afgehaald bij de Nutsspaarbank aan de Deutzstraat, bij Café-restaurant Nijman aan de Kerkweg, bij P. J. ter Plegt aan de Prof, ten Doesschatestraat 55 en op de uitvoeringsdatum aan de eveneens in Heemskerk gelegen hal. b.j J. LI Echtp. Thorbecke- SCHOUWBURG Stadsschouwburg (Wilsonspleln) di. 20.15 u. Henri Orri en Fons Jansen: „Kleintje kunst”. ■en an len «er >e- ka- lers aan :rs- teit het stig te de ulp iwe dat icht en ken ler- tot ure, het Reus 153,81. ge- i de ge- ine- ier- De inst ud. aat. sge- de iien. niet vijk leb- loe- »ven 1 in een van ag jn en ■re en de je van and vo- ent ing ng. ter, zig. en en re mt sn el let de is en ^B) can ?en der •ele ren ich ran n. yat die jor ijk er en ge PD HEEMSKERK De tien beste schut ters van de schietvereniging „De Vrij heid” waren deze week: Q.M. Rijke 90, A.W. Schoehuis 89, H. van Leen 88, J. Groeneveld 86, H. Tomas en H.E.Wouda beiden 83, F. Kok en J.W. Siewertsen beiden 81, J.M. van den Akker 79 en A.P. van de Meet 76, totaal 836 punten. Donderdag treedt „De Vrijheid” in een thuiswedstrijd in het strijdperk tegen de S.V. Broek op Langedijk. wordt dringend verzocht contact op te nemen met het comité-secretariaat, postbus 33 te Heemskerk of telefonisch via nummer 31441. BIOSCOPEN Cinema Marquette, Ruysdaelstraat. „Sexplezier uw Tiroler hier”. de gemeenschappelijk afscheidsgeschenk voor de vertrekkende bur- Een week later, op donderdagavond 16 december, komt een wapenexpert (waar schijnlijk de heer Elvers) de vereni gingsleven onderrichten in houdingsleer, richten en in gedragsregels. Donderdag 23 december gaat de vere niging met een schietavond vervolgens officieel van start. Aan de hand van de gemiddelden zullen de leden dan in diverse klassen worden ingedeeld. Schut ters die zich na deze avond als lid van de nieuwe vereniging aanmleden, zullen voorlopig in de laagste klasse uitkomen. Voor belangstellenden is het dus zaak, er zo snel mogelijk bij te zijn. BIOSCOPEN Corso Theater, Dorpsstraat. 20 u.: „One flew over the cuckoo’s nest”. 4 De aanleg van het recreatiegebied zelf (de basisvoorzieningen) is door het rijk betaald. De gemeenten en provincie zul len het gebied nu moeten invullen. Vrij dag werden de plannen voor, het eerst op een rijtje gezet. Een grove optelsom van de kosten leverde een bedrag op van 10 miljoen gulden. Het rijk zal daar de helft van betalen. De rest zal volgens de verdeelsleutel bij de partirinnnfen in rekening worden gebracht. Bij vaste ac commodaties moeten Worden gedacht aan voorzieningen als een manege of een kleedgebouw bij de wielerbaan. Bijzonder blij zijn de leden van het stichtingsbestuur met de principe-uit- spraak van de staatssecretaris, die in een brief heeft laten weten dat het rijk voor 50 procent gaat deelnemen in de kosten van beheer en exploitatie van het recre atiegebied. Daarmee komt het stichting- bestuur er financieel een stuk beter voor In Beverwijk kunnen kaarten wor den gekocht b.j Lc.isbv. ca Oostorom aan de Zeestraat en bij J. V.c lei., aan de Sc-i :ih: o. i. a - zoekt de weiug oep. u.e - - senhal door i ken, leuke zitjes en kaarslicht een gezellig aanzien wil geVen, al diege nen die telefonisch kaartjes hebben besteld deze zo snel mogelijk te ko men afhalen. i WW'* ken, maatregelen met de buren van komen. BEVERWIJK Bij een aantal land bouwers in de Wijkermeerpulder is on gerustheid ontstaan over een aannemers bedrijf dat in de polder gronden heeft aangekocht, met het doel hier rioolzui- veringsslib op te slaan en te drogen. De afdeling Velsen en omstreken van de Hollandse Maatschappij van Landbouw heeft hierover vragen gesteld aan het hoofdbestuur van de Maatschappij. Deze vragen zullen worden behandeld tijdens de algemene ledenvergadering die op 8 december in Amsterdam wordt gehou den. De afdeling Velsen vraagt aan dacht te besteden aan de opslag van rioolslib en zo mogelijk te bewerkstelli gen dat hiervoor richtlijnen worden ont wikkeld. Op basis van bovenstaand standpunt wordt, in overleg met het bestuur van de Dorpsraad ,een start gemaakt met de genoemde inventarisatie en concretise ring van problemen”, zo besluit de ver klaring. BEVERWIJK De schaakclub „Wee nink” heeft de organisatie op zieh geno men van de wedstrijden in de voorronde van de regio Kennemerland om de per soonlijke kampioenschappen Noordhollandse Schaakbond, strijden worden gehouden in nink-clubgebouw „De Snip” Van een onzer verslaggevers) HEEMSKERK. Deze week gaat in Heemskerk de inzamelingsactie (voor aankoop van een L- „- gemeester H. Nielen van start. X 153,97, 9. Ds. 10. Mw. Reijkers- Hoogovens wil de intentieverklaring niet als een stuk dood papier zien, maar als een startpunt om tot goede afspra- i DIVERSEN MAANDAG 6 DECEMBER Openbare bibliotheek. Kerkstraat 44 en Am- stelstraat 44: volwassenen en jeugd 19-21 uur. DINSDAG 7 DECEMBER Hulpdienst Help een handje. Maandag tot en met zaterdag van 8-10 u.: Zeestraat 81, tel. 24617. Sportfondsenhad, Kuikensweg. Geopend 9-12 en 13.30-15.30 uur. Openbare bibliotheek. Kerkstraat 44: vol wassenen 14-17.30 u., jeugd en speel-o-theek 15-17.30 uur. Alarmnummers, Politie en brandweer 25555, milieuklachten 96000. genadeloze vrijheid’ ■Mj. Cinema Quirinus Internationaal (Lange Veerstr.) 14, 15.15, 19. 20.15 en 21.30 u.: „Meia- jes-Hoogeschool-Orgle", 18 j. MUZIEK Concertgebouw (Lange Begijnstr. 13) di. 20.15 u.: jumelage Concert door het Noordwest- deutsches Kammer Trio uit Osnabrück. Volgens het hoofdbestuur zou de grootst mogelijke voorzichtigheid moeten worden betracht. In de Wijkermeerpol- der zou de opslag niet passen. Het hoofdbestuur zal contact opnemen met het provinciaal bestuur. TENTOONSTELLINGEN Nieuwe Slof, Kerkstraat. Educatieve exposi tie „Beeldverhaal”; dagelijks geopend van 9 tot 22 uur tot en met 10 december. Kennemer Oudheidkamer. Huize Schey- beeck, Velserweg. Geopend op woensdag ven 14 tot 16.30 en op donderdag van 19.30 tot 21.30 uur. Voor groepen op aanvraag bij P. Prins, Lijsterbeslaan 23, Beverwijk, tel. 25120. BEVERWIJK. PvdA en PPR hou den maandagavond 6 december hun zo genaamde maandag-voor-de-raad-verga dering in het gebouw „Wijkerbaan”. Tijdens deze bijeenkomst kunnen naast de raadsagenda ook andere punten aan de ord,e worden gesteld. ES* De inzamelingsactie onder de bevol king wil het comité in de derde week van december van start laten gaan. Alle ingezetenen krijgen dan een brief in de bus, waarin zij ook worden uitgenodigd gelden op het speciale rekeningnummer te storten. Dit kan zowel via het bij gevoegde bankoverschrijvingsformulier als via eveneens ingesloten geldenveloppes. Deze enveloppes kunnen donderdag 24 decem ber in op diverse plaatsen in de gemeen te opgestelde collectebussen worden ge deponeerd. Inmiddels heeft de heer J. Zegerman, eigenaar van Promenade, de vereniging vier complete schietbanen met kaart- transporteurs en kogelvangers geschon ken. Daarnaast brachten de leden door de aankoop van „aandelen” in totaal 780 bijeen, waarvan men de aanschaf van de eerste drie geweren wil gaan financieren. Wanneer de vereniging goed draait, zal dit geld volledig aan de leden worden terugbetaald. De twee voorlopige bestuursleden kre gen versterking van de heer Starreveld. Als wapenmeesters werden gekozen de heren Jepma en Koning. Als datum voor de derde en laatste oprichtingsvergade ring kwam donderdagavond 9 december uit de bus. In Promenade gaat men zich dan vanaf 21 uur bezig houden met onder meer de goedkeuring van de sta tuten. Tevens kunnen nieuwe leden zich die avond aanmelden. en verstandhouding Wijk aan Zee le Alle in Heemskerk gevestigde bedrij ven, organisaties, verenigingen en instel lingen ontvangen een brief waarin zij worden verzocht hun bijdrage te storten op de speciaal voor het afscheidsge schenk geopende rekening 20550 bij de Rabo-bank aan het Burg. Nielenplein. In het schrijven stelt het inzamelings- comité, dat onder vóorzittersschap staat van Jhr. AD. T.h. Gevers, dat men de wens van burgemeester Nielen zijn af scheid zo somber mogelijk te houden eerbiedigt, doch dat mer. het niettemin een vanzelfsprekende zaak vindt hem een tastba e herinnering aan zijn burge meesterschap aan te bieden. Een banko verschrijvingsformulier is in de brief ingesloten. Wie dit alles niet krijgt toegestuurd, DIVERSEN MAANDAG 6 DECEMBER Openbare bibliotheek. De Zwaanstraat 4a: volwassenen en jeugd 29-21 uur. DINSDAG 7 DECEMBER Openbare bibliotheek. De Zwaanstraat 4a: volwassenen en jeugd 14.30-17.30 uur. DIVERSEN MAANDAG 6 DECEMBER Ombudsteam PPR. Contactadres: Jacq. v>n Kappel, Jan Ligthartstraat 87, Heemskerk, tel. 38421. DINSDAG 7 DECEMBER Kinderboerderij, Vrijburglaan. Geopend 14- 17 uur. Openbare bibliotheek. Kerkweg 45: jeugd 15.30-17.30 uur. Alarmnummers. Politie 39111, brandweer 32121, milieuklachten 96000. HEEMSKERK. Sint Nicolaas in hoogst eigen persoon was zondagavond getuige van een ongeval op de kruising Hoogdorperweg-Van Hoflaan-Tolweg. Bij de aanbieding van het gemeen schappelijk geschenk - tijdens de af scheidsreceptie van burgemeester Nielen in het dienstencentrum De Jansheeren - zal de schooljeugd een belangrijke rol vervullen. Over de preciese gang van zaken wordt door het comité nog over leg gevoerd. DIVERSEN Sociaal Advies Bureau, dinsdag: Cultureel Centrum, Moerbergplantsoen 22, IJmuiden, 9- 10 uur. De Mei, 11-12 uur, Geelvinckstraat 23, Velsen-Noord. De Haven 14-15 uur. Schlpbroe- kenweg 6, Santpoort-Noord. Centrale Bibliotheek, Plein ’45, maandag 19- 21.3# uur; dinsdag 10-12.30 uur en 14.30-17.30 uur. Jeugd alleen ’s middags. Filiaal Zeewijk 10-12.30 uur en 19.00-21.30 uur. Jeugd alleen ’s avonds. Velserbad, vrij zwemmen maandag 18-17.15 uur, dinsdag vrij zwemmen 6.45-8.00 uur en 12,10-13.10. 16-17.15 en 20-21.30 uur zwemles dames van 6.50-9.20 uur. Beiaarden van 9.15- 10.00 uur. Instructiebad, dinsdag 9.00-9.30 uur voor a.s. moeders. Alarmnummers: Politie 19033: Ongevallen dienst 15400: Hoogovens 02510-96000: Brandweer Santpoort 370750. voor Velsen-Noord .en IJmui den 20750. BIOSCOPEN Cinema Palace (Gr. Houtstr.) 15.30, 21.30 u.„Mijn meester”, 1 j. Frans Hals (Frans Halsplein) 19 en 21.15 u.: „Turks Fruit”, 18 j. Lido (Houtplein) 14, 19 en 21.15 u.: „Black Emanuelle”, 18 j. Luxor (Gr. Houtstr.) Havelaar”, 14 j. Roxy (KI. Houtstr.) 14.30, „Van twaalf tot drie”. 14 j. Studio (Gr. Markt) ma. 19 en 21.15 u.: „Fox’i deloze vrijheid”. 18 j. dl. 14, 19 en 21.15 .King Kong. het achtste wereldwonder", Hoogovens erkent de zorgen van Wijk aan Zee en de noodzaak van bijzondere aandacht voor haar problemen. In Wijk aan Zee ondervindt men een flinke milieubelasting en de discussie over de toekomst van Hoogovens heeft aan de bestaande zorgen onzekerheid en ongerustheid toegevoegd- Deze onzeker heid zal door het inventariseren en con cretiseren van de problemen en van de te nemen maatregelen moeten worden weggenomen. raad is thans zover gevorderd, dat de leden van de Dorpsraad op 4 februari In het laatste nummer van de Grijper heeft Hoogovens een intensieverklaring opgenomen, waarin Hoogovens de wóon- en recreatiefuncties van de badplaats er kent en afspraken wil maken om tot een standpunt te komen voor een regelmatig terugkerend overleg. In de verklaring van Hoogovens stelt het bedrijf vast dat door de onderlinge ligging van Wijk aan Zee en Hoogovens in de loop der jaren problemen voor de bevolking van Wijk aan Zee zijn ont- j staan. van de De wed- het Wee- nabij de speeltuin aan de Gcijssendorferlaan. „Voor het drogen en opslaan van ri- oolzuiveringsslib is in elk geval een hinderwetvergunning nodig, terwijl de aanvragers in de meeste bestemmings plannen te maken hebben met een aanlegvergunning, ontheffing van de polderkeur en ontheffing van de provin ciale verordening bescherming land- schap. Welke richtlijnen hiervoor gelden is nog onbekend, omdat men in Noord- Hplland nog geen opslag van rioolslib op agrarische gronden kent. i» en Uitgaande van de bestaande situatie de onderlinge nabije ligging, die zowel voor Wijk aan Zee als voor Hoogovens beperkingen en belastingen meebrengt is Hoogovens van mening, dat door het nemen van goed gerichte maatregelen de huidige woon- en recreatiefuncties van Wijk aan Zee kunnen worden verzekerd. Deze maatregelen hebben betr“kking op de milieubelasting voor verontreiniging. Door deze maatregelen zal. ook bij even tuele uitbreiding van de produktie, de verontreiniging ten opzichte van heden in het algemeen niet groter worden en op bepaalde punten zelfs afnemen. Dit laatste geldt vooral ten aanzien van piekbelastingen. WIJK AAN ZEE. De samenwerking tussen Hoogovens en de Stichting Dorps- i een Hoogovens wil met Wijk aan Zee op ka meraadschappelijke vjijze de problemen van milieuhygiënische aard inventarise ren en oplossen. DIVERSEN DINSDAG 7 DECEMBER Openbare bibliotheek. Wijkerstraatweg: all* leeftijden 19-21.30 uur. In de Wijkerpolder wil het aanne mersbedrijf J.B. Rutte namelijk land bouwgronden gebruiken voor het drogen en opslaan van rioolzuiveringsslib. Op verzoek van de gemeente Zaanstad heeft het aannemersbedrijf hiervoor een hin derwetvergunning aangevraagd. Ver schillende leden van de afdeling Velsen en omstreken hebben via de Maatschap pij bezwaar aangetekend op grond van stankoverlast voor de omwonenden, ver ontreiniging van oppervlaktewater en grondwater (het zuiveringslib bevat na melijk zware metalen als lood en zink), gevaar voor de gezondheid en aantasting van het landschap. De afdeling' verwondert zich erover, dat voor rioolzuiveringsslib geen duide lijke richtlijnen bestaan ten aanzien van de verwerking vanaf de rioolzuiverings- De jeugd tot 13 jaar (waarvoor diege nen in aanmerking komen die op 31 augustus 1977 nog geen 13 jaar oud zijn) kan op zaterdag 18 december de krachten meten. Er wordt van 10 tot 16 uur geschaakt. De jeugd tot 16 jaar (op 31 augustus 1977 nog geen 16 jaar oud) schaakt op de woensdagen 15, 22, 29 december en 5 januari steeds van 19 tot 21 uur. Tevens worden er door deze groep op zaterdag 18 december vanaf 10 uur wedstrijden gehouden. Belangstellenden kunnen zich aan melden bij de heer J. Sinnige, Hobbema- straat 54 in Heemskerk, tel. 33220. Opga ven voor de categorie jeugd tot 13 jaar moeten voor 15 december binnen zijn. Spelers in de leeftijdsgroep tot 16 jaar dienen zich voor 10 december te laten inschrijven. installatie. Het hoofdbestuur heeft al een onderzoek ingesteld en aan de afde ling Velsen geantwoord, dat het hier gaat om opslagruimte op de grens van Beverwijk en Zaanstad. De goedheiligman reed als passagier mee in een auto, die werd bestuurd door een inwoner van Heemskerk. Deze schepte een 34-jarige bromfietser uit Beverwijk, die komende vanuit de Van Assendelftstraat waarschijnlijk zonder goed uit te kijken het kruispunt overstak. Met een dubbele bovenbeenbreuk is de bromfietser in het Beverwijkse Rode Kruis Ziekenhuis opgenomen. - A, Het Gaasterbosplan is een van de voorbeelden van Hoogovens om Wijk aan Zee tegemoet te komen in de be-- zw-aren van de visuele vervuiling. Hoog ovens stelt zich bereidwillig op als het gaat om de problemen van milieuhygië nische aard voor Wijk aan Zee terug te dringen en tot een aanvaardbaar niveau terug te dringen. „Toch wordt de ernst van Hoogovens met deze zaken nog wel eens in twijfel getrokken. En dat is niet helemaal onbegrijpelijk, want uiteinde lijk valt het veel meer op als er ééns iets fout gaat dan wanneer alles zonder problemen verloopt. Hoewel we er bij Hoogovens van overtuigd zijn dat onze bedoelingen tenslotte uit onze daden moeten blijken, werd het toch wenselijk geacht om ook eens op papier te zetten hoe er over de relatie met Wijk aan Zee wordt gedacht”, zo meldt De Grijper. De heer J. Verhagen, voorzitter van de Stichting Dorpsraad Wijk aan Zee, is verheugd over de toenadering van Hoog ovens. „We gaan proberen alle proble men op een rijtje te zetten om «te bekijken wat we nu eens goed gaan aanpakken. Deze systematische benade ring heeft hét voordeel dat zowel Hoog ovens als de Dorpsraad zich kan concen treren op een bepaalde situatie en geza menlijk tot een oplossing kunnen ko men. De Dorpsraad is werkelijk blij met de intensieverklaring van Hoogovens, want het bedrijf hoeft een dergelijke uitspraak hélemaal niet te doen. Met die opmerkingen over de zorgen over Wijk aan Zee kunnen we maar een kant uit: constructieve samenwerking” i 14 en 20 - SPAARNWOUDE - De bouw van ac- comodaties in het recreatiegebied Spaarnwoude vergt de komende vijf jaar een investering van tien miljoen gulden. De deelnemende gemeenten en de provincie zullen daar de helft van moeten betalen. Het stichtingsbestuur heeft vrijdag beslist dat de participanten daarvoor geld op de begroting moeten gaan reserveren. dinsdag 30 uur: BIOSCOPEN Kennemer Theater, Zeestraat. 19 en 21.15 u. „Kans op overleving”, 19.30 u.„The Exor cist’’. Luxor Theater, Breestraat. 19 en 21.15 u. „Pomofeelings” te staan. Een werkgroep gaat zich bui gen over de uitwerking van de gemeen telijke regeling, die nu met deelname van het rijk, geen problemen mser zal opleveren. De functie van de kerk in Spaarnwoude, nu wer bij de iftwerking Mooie Nel wordt behandeld. Vertegenwoordigers van de deelne mende gemeente hebben vrijdag bij de discussie over het beheer van het recre atieschap weer eens nadrukkelijk laten weten dat ze als participanten ook een duidelijk stem willen hebben in de opzet en uitwerking van het gebied. Het moet niet zo zijn dat de deelnemers alleen maar goed zijn om aan het eind van het jaar een rekening te betalen. Staatsbos beheer wil voor het recreatiegebied een beheerplan opzetten, waarin de groei van het natuurgbied voor de komende dertig jaar op papier wordt vastgelegd. Wel wordt daar als voorwaarde aan verbonden dat een dergelijk rapport als leidraad wordt gehanteerd. Een werk groep gaat bekijken of een dergelijk beheersplan zinvol is. In een brief aan de busonderneming NZH laat de stichting weten dat de aanleg van halteplaatsen bij het recrea tiegebied wordt toegejuichd. Over de plaats (op Rijksweg 5 of aan de paralel- weg) wordt geen uitspraak gedaan. HEEMSKERK. Voor het nncli- tciüjk opircucn de D College 3: n 1 i opa 22.30 .n uc X)V 11 begin., b.j de o.’ga Werkgroep J. ll Heemskerk kaarten verkrijgbaar. atelier van beeldhou- Jan Mulder, zal worden bestudeerd de u’twerking van het declp'an dat de komende maanden BIOSCOPEN City, Maandag en Magnificent Seven”. TENTOONSTELLINGEN Museum Beeckesteijn, Rijksweg, Velsen- Zuid. Stijlkamers en oude gebruiksvoorwer pen. Geopend dagelijks van 10-12 en 14-17 uur. ’s Maandags gesloten. Pieter Vermeulenmuseum, Cultureel Cen trum, Moerbergplantsoen, dagelijks van 9.30-12 en van 14-16.30 uur. Stadhuis, bezichtiging op werkdagen tussen 9 en 12 uur. BEVERWIJK. Na de derde wedstrijd- ronde van de Beverwijkse bridgeclub „Never Down” luidt de stand: 1 Mw. Groen-W.Groen 183,96, 2. Tes- selaar-v.Balen 176,26, 3. Duin-Mooij 163,49, 4. Echtp. Dekker 159,53, 5. Mw. Nieuwenhuizen-Willems 159,52, 6. Ds. Hoedemaker-Schaper 157,14, 7. Noorder- meer-de Reus 153,97, 8. Echtp. Schaaper 153,81, v.d.Kommer 152,39, Schram 152,38. 19 en 21.30 38

IJmuider Courant | 1976 | | pagina 7