Folhduo Italië-avond AGENDA ie i Colombaioni MUZIEK THEATER I p r W Harprecital Messiah r De schoondochter Genet J s ALLERHANDE i I 2^1 ker I w L DONDERDAG 9 DECEMBER 19 7 6 agerij Muziek en toneel r.- ,W >38 of HIJS S. wuMUummmmuu/mmmmmnmm I 4039 I 4.98 5.80 .5.98 1.60 6.50 7.50 MS' Bioscopen F ■J 1 w dl WSL?25 f/////////4W///Zf/Zf////////Z///////////ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ^^^ alt ze Harry Verbeke zaterdagavond iri de Haarlemse Jazz Club van F Belts and Braces roadshow (Mickery-foto) 34. ■■MM Jenny Veeninga is vrijdagavond een van de solisten bij het NPO. 9 Harry Verbeke. Het wekelijkse portie jazz in Haarlemse Jazz Club wordt komende vrijdagavond opgediend door het kwartet Harry Verbeke. Aanvang rond 22 uur. De HJC is zoals bekend gevestigd in cultureel centrum De Egelantier, ingang Groot Heiligland 37 in Haarlem. De Haarlemse tenorsaxofonist Harry Verbeke speelt bijzonder swingende jazz en heeft een sterke stuwende invloed op zijn mede-musici zodat zijn optreden veel goer.s belooft. door toneelgroep Vrij Spel, acteurs die het toneelspel in hun vrije tijd beoefenen, maar die al eerder blijk hebben gegeven over artistieke kwaliteiten te beschikken. In De meiden toont de Franse schrijver het uitzichtloze van knechtschap en dienstbaarheid aan in een 'rollenspel tussen twee dienstmeiden. Claire en Solange zullen door mannen gespeeld worden evenals van mevrouw, zoals Genet dat zelf heeft aangegeven. Tuig in lunchtheater. Centrum komt op woensdagmiddag 15 december om 12.30 uur terug in de Toneelschuur met de eenakter Tuig van Jean-Claude Grumberg. Een alledaagse situatie die snel escaleert tot een dramatische gebeurtenis. Prima spel van Elisabeth Hoytink en Onno Molenkamp in een strakke, gerichte regie van Jacques Commandeur. Kindervoorstelling. Marijke Kots van poppentheater Mijko heeft samen met enkele spelers en speelsters een kindervoorstelling gemaakt, waarbij de poppen uit haar theater een dag tot leven kernen. Een sprookjesachtig spel dat deze zomer in het Openluchttheater veel bijval oogstte. Aanstaande <rt een fden fen. 42 ns zin n in en? s met rte, k. Kleine harp. Komende zaterdagavond wordt in muziekcentrum Het Duintje aan de Kleine Sparrenlaan 7 in Bennebroek een aanvang gemaakt net een uit drie avonden bestaand Vera Beths geeft in het Concertgebouw een optreden tezamen met haar vader en stadsorganist Piet Kee. Lo van Hensbergen en Elisabeth Ander sen in Voorjaarsontwaken. winterprogramma. Riet Keppel speelt deze avond, die om 20.15 uur begint, werken uit zeer vroege perioden, renaissance’en tarok, maar ook van een nog levende componist als Andries de Braai. Men wordt in verband met het kleine aantal plaatsen dringend aangeraden tijdig te reserveren onder no. 02502-6126. De tweede avond, op zaterdag 29 januari zal bestaan uit een lezing met lichtbeelden, te geven door Jan Nuchelmans, over middeleeuwse muziek en instrumenten in Spanje. Handel. Christelijke Oratoriumvereniging Haarlem geeft volgende week dinsdag een uitvoering The Messiah van Handel. Naast het NPO wordt medewerking verleend door een keur van solisten, onder wie Annette de la Bije, Hebe Dijkstra, David Johnston en Henk Smit. Piet Kiel verzorgt de orgelpartij, Jaap Spigt speelt clavecimbel. Het geheel wordt geleid door Harry Brasser. De uitvoering, die om 19.30 uur begint, heeft plaats in het Concertgebouw in Haarlem. Utrecht en was daarna docent aan verschillende muziekscholen in Maastricht en Luik. Acht jaar was hij directeur van het Brabants conservatorium. Als winnaar van het eerste Internationale improvisatieconcours dat in 1951 in Haarlem werd gehouden en later als regelmatig terugkerende jurylid heeft hij in de Bavostad ruime bekendheid gekregen. Marleen Toebosch studeerde aan het Brabants ccnservatorium en had als leraar de bekende blokfluitist Frans Brüggen. Thans studeert ze bij Elly Baghuis. Italië. Het derde concert in de landenserie dat het NPO vrijdagavond in het Concertgebouw in Haarlem ten gehore brengt, is geheel gewijd aan Italiaanse componisten. Solistische medewerking verlenen de sopraan Jenny Veeninga, bariton Henk Smit en de eerste hoboïst van het orkest, Henry Gouder de Beauregard. Het NPO staat onder leiding van zijn raste chef André Vandernoot. Ter opening klinkt de overture II Matrimonio segreto van Cimarosa, gevolgd door het Hobo-concert in d Marcello. Vervolgens de Sinfonia in A van Boccherini en na de pauze de ouverture uit La Traviata, de aria Adio del Passato uit deze Verdi-opera en delen uit de tweede/ acte uit de opera Tosca van Puccini. Jenny Veeninga werd in Haarlem (geboren, maar studeerde zang op het conservatorium in Amsterdam. Ze is een leerling geweest van de bekende Heemsteedse zangpedagoge Coby Riemersma en zong onder meer bij de Hoofdstad Operette, in de musical My Fair Lady, bij de Koninklijke Vlaamse Opera in Antwerpen en op tal van nternationale podia. Binnenkort zingt bij Forum de partij van Elisabeth in Veidi’s Don Carlos alsmede in Die listige Witwe van Léhar. Henri Gouder de Beauregard is hoboïst vanaf zijn 14e jaar. In 1942 in het Limburgse Elsloo geboren deed hij 20 jaar later al eindexamen conservatorium Biet het hoofdvak hobo. Vier jaar later mtving De Beauregard de Prix i’Excellence. Sint Bavo. In de Heemsteedse Sint Bavo, Herenweg 88. wordt deze winter een kleine serie orgelconcerten met uitstekende musici gegeven. Volgende week donderdag kan bijvoorbeeld geluisterd worden naar de bekende Zuid-Nederlandse organist Louis Toebosch die een concert zal verzorgen in samenwerking met zijn dochter Marleen Toebosch, fluit. Aanvang 20.15 uur. Het programma staat in kerstsfeer, met werken van Bach, Telemann, Buxtehude. d'Acquin en Van Eijck.' terwijl Toebosch twee eigen werken tot besluit zal spelen. Toebosch begon zijn loopbaan als leraar aan de school voor kerkmuziek in Kadens. Elders in deze krant besteden we aandacht aan het honderdste Zolderconcert in zaal Kadens, Smedestraat 31 in Haarlem dat zaterdagavond om 20.15 uur begint. Ter volledige informatie: Een pianotrio, bestaande uit Rinus Groot, piano; Jaap Nederhorst, viool en Henny van Tongeren, celk voert werken uit van Mozart, Weber en Brahms. Volgende week donderdag volgt in Kadens het derde concert ,i de serie Drie eeuwen muziek (20.15 uur), verzorgd door het Heemsteeds Barok Ensemble Jan van den Berg en Renee Hesmerg, fluit; Marion van Harreveld, clavecimbel en Ingrid Snitker, cello spelen composities van Loeillet, Chambonnière, Hacquart, Bizarria, Bach en Hotteterre. bewerking op het programma van het Trumpet Voluntary van Clarke, door Marinus Metz voor deze gelegenheid gemaakt. Blokfluiten, blaas- en strijkinstrumenten, harpen en accordeons krijgen in dit werk bijzondere aandacht. De toegang is deze middag geheel gratis. Wintertuin. Café-restaurant De Wintertuin, Grote Markt in Haarlem hervat een prille traditie: het verzorgen van dansmuziek op de zondagmiddag. Op 12 december, om 15 uur, kan gedanst worden op de klanken van Rhythm Sellers en dat belooft sfeervolle muziek uit de jaren 1930 en ’40. Ierse folk. In de caferuimte van De Egelantier, ingang Groot Heiligland 61 in Haarlem, treedt vanavond de Ierse folkmusicus (zang, gitaar) Caren Holten op. Aanvang 21.30 uur. De liefhebbers van oude stijl worden geattendeerd op het optreden van het kwartet van saxofonist Sammy Rimington. zondagmiddag om 15 uur in de Egelantier, waar volgende week dinsdag (21.30 uur) tenslotte ook geluisterd kan worden naar ongecompliceerde swingende jazz van het trio Jan Nanning. Koperensemble. In de Hervormde Kerk in Santpoort-Noord geeft het Sanfpoorts Hervormd Koor met medewerking van het Kennemer Brass ensemble op woensdag 15 december (20 uur) een kerstuitvoering. Beide gezelschappen staan onder leiding Cees Brugman. Het programma vermeldt bekende kerstliederen, zowel Nederlandse als buitenlandse. Koffieconcert. Het vierde soffieconcert dat zondagmorgen in het •estaurant Groenendaal op het MHM felijknamige landgoed in Heemstede wordt gegeven, bevat composities van Leonardo da Vinei, Jurriaan Andriessen, ’aul Hindemith, Cidone Zecchi alsmede een anoniem werk uit de 17e eeuw, het bekende Green Sleeves. Aanvang 11.30 lur. Jitvoerenden op dit concert, dat onder luspiciën staat van de Koninklijke Jederlandse Toonkunstenaars hereniging, afdeling Haarlem en omstreken zijn twee leden van het NPO, :e weten Jan van den Berg, fluit en Sylvia Prinsen, harp. I Orgel en viool. Een bijzondere muzikale gebeurtenis staat voor rolgende week donderdag op het irogramma in het Concertgebouw in laarlem. Piet Kee geeft die avond (20.15 lur) een gemeentelijk orgelconcert vaarvoor hij de medewerking krijgt van rader Gijs Beths senior en zijn dochter hera. Beiden zijn te beluisteren in de Sonate voor twee violen van Wieniavsky, terwijl Vera Beths met Piet Kee de sontate voor viool en orgel speelt en het Adagio van Max Reger. Kee 1 solieert voorts in muziek van Haydn, Erbach, Ratgeber en Guilmant. zondagmiddag is het in de Toneelschuur- te zien, aanvang 14.30 uur. Wim Kan. Opnieuw komt Wim Kan met Corrie aan zijn zijde en Ru van Veen aan zijn vleugel in de Haarlemse Stadsschouwburg. Een avond politiek cabaret waar Kan vooral na de pauze excelleert in zijn wervelende en rake conference. Vanavond, maar ook nog aanstaande maandag- en dinsdagavond. Jozefien en Jasperien. Zo heet de nieuwe show waarmee Jasperina de Jong door het land reist. Op tekst van Lennaert Nijgh en onder regie van haar man Eric Herfst is er een programma rond een basisverhaal opgebouwd. Jasperina’s talent is genoegzaam bekend en vormt voldoende basis om de liefhebbers nieuwsgierig te maken. Van 16 tot en met 19 en op 21 en 22 december komt zij in de Stadsschouwburg in Haarlem. Japans poppenspel. Het Japanse poppenspel Bambi komt met de legende van de Witte reiger komende zaterdagavond in het Witte Tejater in Velsen, aan de Kanaalstraat. Het is een poëtische voorstelling voor volwassenen, in het kader van het Shaffy-eircuit. Aanvang 20.30 uur. Teerling. Het Schotse folkduo Artie Trerise en Cilla Fisher is vanavond te beluisteren in folkcafe De Teerling, Kleine Houtstraat 58 in Haarlem waar ze hun optreden om 20.30 uur beginnen. Het duo brengt Schotse liedjes, zowel traditionele als hedendaagse. Trerise en Fisher toeren regelmatig buiten hun eigen land, ze waren geliefde gasten op concerten en festivals in Duitsland, België, Denemarken en Nederland. Liedjesavond. Alexander Curly is de derde en laatste gast die optreedt in de serie luisterliedjes-avonden in cafe- restaurant De Rustende Jager aan de Venneperweg 471 in Nieuw-Vennep. Curly begint zijn optreden zaterdagavond om 22 uur. Na afloop orkestmuziek. De entree bedraagt ƒ15, inclusief een drankje en een grammofoonplaat! e. Muziekscholendag. Het Concertgebouw in Haarlem staat zaterdag in het teken van de muziekschool. Leerlingen van vier scholen (die van Aalsmeer, Mijdrecht, Uithoorn, Vinkeveen en die van Amstelveen, Haarlemmermeer en Haarlem) komen eerst ’s morgen.- in besloten verband bijeen om zich voor te bereiden op een openbare uitvoering /die om 14.30 uur in de grote zaal begint. Naast een eigen programma-onderdeel dat elk van de muziekscholen verzorgt, geeft een samengesteld orkest eer uitvoering van het Concertino voor jeugdorkest met Orff-instrumenten en pianovierhandig van .Hans Osieck Eveneens ter uitvoering staat een I Clowns uit Italië. I Colombaioni [heten ze, de twee Italiaanse entertainers, [clowns van grote allure, die ruim twee uur met hun uitzonderlijke humor het publiek vermaken. Het is een wonderlijke ervaring dat je hun voorstelling, waarin zij rap Italiaans spreken, met het grootste gemak kunt volgen. I Colombaioni maken zich verstaanbaar in duidelijke gebarentaal en. hebben het wat spreken betreft vooral gezocht in een taalidioom met internationale klank. Carlo en zijn zwager Alberto stammen uit de oude Commedia dell’arte-traditie, waarbij theaterx erworvenheden van vader op zoon werden doorgegeven. I Colombaioni doen naast een groot aantal los staande nummers ook een parodie op Shakespeares Hamlet en dat gebeurt op een manier die van groot talent getuigt. De twee Italianen stellen het zonder muzikale ondersteuning, zonder decor en gebruiken simpele attributen. Zaterdag en zondagavond zijn ze in de Stadsschouwburg van Haarlem. Verre vrienden. Een blijspel over eenzaamheid noemt de Engelse toneelschrijver Alan Ayckbourn zijn stuk Verre vrienden, dat vrijdagavond in de Haarlemse Stadsschouwburg wordt opgevoerd door Theater. Een vrouw nodigt een jeugdvriend uit omdat zij onlangs hoorde hoe zijn verloofde verongelukt is. Er worden nog meer oude bekenden uitgenodigd en dat allemaal om te laten zien dat de gedupeerde nog echte vrienden heeft. Maar Ayckbourn laat dit geforceerd weerziensfeest heel anders uitpakken dan verwacht. Margreet Blanken en Eric 'Van der Donk spelen de belangrijkste rollen, Ger Thijs deed de regie. Ayckbourn is ook de schrijver van Slippers en van Liefde half om half, dat momenteel in een vrije produktie met Ko van Dijk gaat. Voorjaarsontwaken. In het toneelspel Frühlings Erwachen schept de Duitse auteur Frank Wedekind een beeld van kinderjaren en de zorgen die daarmee gepaard gaan, zowel bij volwassenen als bij de kinderen zelf. Het is Wedekinds eerste grote toneelwerk en hij noemde het een kindertragedie. Het is een zeventig jaar oud stuk, waarin het seksuele ontwaken van een groepje middelbare scholieren door middel van korte scènes wordt aangetoond, vooral verwarring en onzekerheid teisteren die kinderlevens, terwijl de auteur een schril licht werpt op de burgerlijke bekrompenheid van de ouders. Het Zuidelijk Toneel Globe heeft er een sobere voorstelling van gemaakt, waarin onder regie van Ulrich Greiff over de gehele linie goed spel te zien is. Op 15 december wordt het stuk in de Zero. De laatste lezing in de serie over theosofie begint volgende week dinsdag om 20 uur in gebouw Zero, Bakenessergracht 8 in Haarlem Marijn Brandt praat dan over „het Christusbeginsel in de mens”. In januari staan twee nieuwe series op het programma, over politieke en religie en alternatieve leef- en werkvormen. O Film. In de Haarlemmermeer worden zaterdag weer op verschillende plaatsen films voor de jeugd van 4-12 jaar vertoond. „De laatste der wilde mustangs” is om 16 uur te zien in het jeugdgebouwtje van de Gereformeerde Kerk aan de Vijfhuizerweg 517 in Vijfhuizen. „Mickey Rooney bij de MP” draait om 10-30 uur in gebouw Rehoboth aan de Nieuwe Meerdijk 294 in Nieuwe Meer, om 13.30 uur in de benedenzaa van de Ned. Herv. Kerk aan de Sloterweg 83 in Badhoevedorp en om 16 uur in het Speeltuingebouwtje aan de Plantsoenlaan in Zwanenburg. Dorpshuis De Oase aan de Bennebroekerweg 858 in Zwaanshoek draait om 10.30 uur Tarzan en de schatjagers. Dezelfde film is om 13.30 uur te zien in dorpshuis De Meerkoet aan de Krabbescheerstraat in Lisserbroek en om 16 uur in dorpshuis Cruquius aan de Spaarneweg 1 in Cruquïus. Stadsschouwburg Haarlem gespeeld- maar aanstaande zaterdagmiddag om 16 uur komt Globe in de schouwburg een inleiding erover houden, waarvoor gratis toegang. Keefman en Opvoeder. Elke avond nog tot en met 12 december voert Centrum in de Toneelschuur, Smedestraat 23, Haarlem, de eenakters De opvoeder (van James Saunders) en Keefman (van Jan Arends) op. In Keefman laat Jacques Commandeur een psychiatrisch patiënt zien, die zich tegen zijn geneesheer en de maatschappij keert. Zijn schrille verwijten bevatten echter overal kernen van waarheid. Een beklemmende creatie van Commandeur, die voor deze acteerprestatie de Jan Arendsprijs kreeg. Frans Vorstman levert in een gaaf stukje solotoneel een raak portret van een léraar-oude- stempel in De opvoeder. Het publiek is daarbij zijn klas en in het verloop van het spel ziet de autoritaire onderwijzer zijn gezag steeds meer wankelen. Belt and Braces. England expects heet de show die de Belt and Braces Roadshow Company zaterdag aanstaande in de Toneelschuur komt opvoeren. Politiek activerend theater, verpakt in een voorstelling vol humor en zelfspot met uitstekende levende muziek. We volgen een Dublins meisje op haar ontdekkingstocht door Engeland en dat levert een aantal boeiende ontdekkingen op. De voorstelling komt via het Micicery-circuit in Haarlem. Ekathrina Sobechanskaya. Al eerder in Haarlem geweest in een uitverkochte Toneelschuur: The Original Trockadero Gloxmia Ballet Company. Een gezelschap mannelijke ballerina’s dat zich vanuit een serieuze interpretatie spiegelt aan het klassieke ballet. Er wordt gedanst op onder andere muziek van Johann Strauss, Tsjaikovski, Prokofieff en Katchaturian. Een voorstelling die door het publiek doorgaans in vrolijke verwarring wordt bekeken. Vanavond en vrijdagavond in de Toneelschuur, eveneens via Mickery. De Schoondochter In de Toneelschuur speelt toneelgroep Theater van 15 tot en met 18 december het toneelspel De Schoondochter van de Engelse schrijver D. H. Lawrence. Hij tracht daarin taboes op sociaal terrein te doorbreken. Het stuk speelt in een Engelse mijnstreek in het industriële Europa aan het begin van deze eeuw. Tegen de achtergrond van slechte sociale voorzieningen, armoede en staking speelt zich de diep rakende strijd af tussen een moeder en haar schoondochter, met als inzet haar zoon die ondanks zijn huwelijk nog sterk onder haar invloed staat. Arthur Boni moet er een prachtige rol in spelen, evenals Anny de Lange. René Lobo heeft het stuk geregisseerd. De meiden. Jean Genets korte toneelspel De meiden wordt op 15 en 16 december in de Toneelschuur gespeeld Concertgebouw (Van Baerlestï tel 718346) Donderdag 9 dec- kl zaal 20 15 uur Ned Vei „Concertgebouwvrienden Tweede Vrten- denaVond Charlotte Bon. viool Odilia Ver meulen. sopraan Radboud Öomens. viool. Werken van Biahms ea Vrijdag 10 dec gi zaal 20 15 uui Het Concertgebouworkest o 1 v. Berhard Haitink m m v John Brocheler, ban ton werken van Mozart. Ravel, ea kl zaal 20 15 uui Beethoven cyclus Het Guarneri Ti io Herman Krebbers. viool. Jean Decroos, violoncel en Damele Dechenne piano Werken van Beethoven Zaterdag 11 dec gr zaal 15 uur Matinee op de vrije zaterdag Klem Omroepkoor Radio Kamerorkest, o 1 v John Pook- m m Mitsuko Shirai sopraan. Nel Wisse alt Rina Croese, sopraan. Wouter Goedhart, tenoi Wout Oosterkamp. bariton. Lieuwe Visser, bas Werken van Boyce, Pui cell ea gi zaal 2(1 15 uur Het Nederlands Kamerorkest, o l.v Szyrrton Goldberg, m m v. Ingrid Haebler piano Elisabeth Lugt. spreek stem Werken van Haydn Hindemith, ea kl. zaal 20 .15 uur. Rondomconcert Musica Anti qua. o l.v Ton Koopman Bloemlezing uit de Barok Zondag 12 dec. gr. zaal 14.15 uuré Abonnementsconcert, gr zaal 20 15 uur Alexis Weissenberg, piano Werken van Bach. Schumann e.a Spiegelzaal. 11 13 uur. Für Elise. Maandag 13 dec kl zaal 20.15 uur. Marja Bon, piano Christiaan Bor, viool en altviool, Godfried Ho^geveen. violoncel, Ronald Hoogeveen viool, Paul Rosenthal, viool en altviool Werken van Brahms e.a. Dinsdag 14 dec gi zaal 20.15 uur Amsler dams Phil harmonisch Orkest o l.v Lawrence Foster, m.m v Han de Vries, hobo Werken van Henkemans. Haydn e a kl. zaal 20.15 uur Alberto Lysy viool Ernesto Bitetti. gitaar. Eke Mendez, piano Werken van Strawinsky ea Woensdag 15 dec gr zaal Abonnements concert. Stadsschouwburg (Leidseplein, tel 232411). Donderdag 9. vrijdag 10 (Premiere), zaterdag 11 dec 20.15 uur: Publiekstheater ..Hamlet" van William Shakespeare Zondag 12 de< 13.30 uur: dinsdag 14 dec 20 uur Ned. Opera stichting Gaetano Donizetti ..Don Pasquale"; het Utrechts Symfonie Orkest o.l v Franz Allers.Maandag 13 en woensdag 15 dec 20 uur: Ned. Operastichting Wolfgang Amadeus Mozart „Le Nozze di Figaro' het Nederlands Kamerorkest o.l.v Michael Gielen. Carré (Amstel, tel 225225) T.e.m. 13 februari 1977, dagelijks (beh. s maandags en 24 en 31 dec.), 20.15 uur, le en 2e kerstdag ook 14 uur- André van Duin Revue. „Lach om het leven" met André van Duin, Corrie van Gorp, Conny Vandenbos, Donald Jones. Frans Kokshoorn, the Robert Kaesen Dancers Nieuwe de la Mar Theater (Marnixstr., tel. 233462). T.e.m. 26 dec. dagelijks (beh. 's maan dags) 20.15 uur: Seth Gaaikema. one man show „Familie Willekeur" Shaffy Theater (Keizersgracht, tel. 231311): T.e.m. 18 dec., dagelijks (beh. zondagen maan dag) 20 30 uur. concertzaal. Toneelgroep Baal; ..Mattheus Passie" van Louis Andriessen en Louis Ferron. T.e.m. 30 dec. dagelijks (beh. zondag en maandag en 25 dec.( 20.30 uur, Shaffyzaal Tennesse Williams Projekt no. 4; ..Suddenly last summer" 10 en 11 dec., zuilen zaal 24 uur Luciano Sabba, a mime concert Frascatie (Nes, tel. 232904). Te.m. 11 dec 2015 uur: „Quitte of dubbel" van Frank D Gilroy met Rijk de Gooijer, Ronny Bierman, Jan Vreeken Theater Dr Engelenbak (Nes, tel 232904) 14 dec., 20 30 uur- Open Bak. wekelijks minifesti val van allerlei theater. 9 t.e.m. 12 dec. dage lijks 20 30 uur- The In Players International Drama Group „Ring round the Moon" van Jean Anouilh. Mickery (Rozengracht, tel. 236777): Te.m. 12 decdagelijks Hull Truck, Hui „Bridgets House’ 14 t e.in. 23 dec. dagelijks (beh. maan dags) 20 30 uur- Foco Novo, Londen-. „The Seventh Man" Alhambra 1 (Weteringschans 134, 233192): „Empire des sens", toeg. 18 j. Dag. 14, 19 en 21.30 uur. zo. 13 30, 16, 19 en 21.30 uur. Alhambra 2: „The Missouri breaks", toeg. 14 j. Dag. 14.30, 19.15 en 21 45 uur, zo. 13 45, 16.15, 19.15 en 21 45 uur. Bellevue Cinerama (Marnixstr. 400, 234876): „Max Havelaar”, toeg. 14 j. Dag. 14 en 20 uur. Calypso (Marnixstr. 402, 66227): „De huurder”, toeg. 18 j. Dag. 14. 19.15 en 21.45 uur, zo. 13, 14.30, 19.15 en 21 45 uur. Calypso Club: „Murder by death", toeg. 14 j. Dag. 14 30, 19 en 21.30 uur, zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur, vr. za. nacht 00.15 uur. Cemtuur (Ceintuurbaan 282, 723620): „Roma toeg. 18 j. Dag. 19.15 en 21 30 uur. Centraal (Nieuwendijk 67, 248933): „Met hand en mond", toeg. 18 j. Dag 11.15, 13, 14 45, 16 30, 18.15, 20 en 21 45 uur. zo. vanaf 13 uur. Cineac Damrak I (Damrak 63, tel 245648): „Ver stikking’, toeg. 18 j. Dag. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Cineac Damrak 2: „Don’t look now", toeg. 18 j. Dag 19.15 en 21 45 uur, do. vr. ma. di. ook 13.15 en 14.30 uur. Cineac (Reg. Breestr. 31. 243639). „The party”, toeg. a.l. Dag. 19 en 21.30 uur. Cinema Int. (Aug Allbéplein 4, 151243): „Battle of midway", toeg. 14 j. do. vr. za. zo. 19 en 21.30 uur, ma. di. wo. 20 uur. Cinetol (Tolstr. 160, 722291) ..Homes entreeux" toeg. 18 j. Dag. 20 en 22 uur, za. alleen 22 uur. da. 19 45 en 21.45 uur. en 24 uur „Aguirre" toeg. 18 j. City I (Leidseplein, 234579) „Het omen”, toeg. 18 j. Dag. 15, 19 en 21 30 uur,'zo 13.30, 16,19 en 21.30 uur. City 2-, Asterix verovert Romex”, toeg a l Dag. 14 30 19 15 en 2145 uur, za zo. 13 45, 16.15, 19.15 en 21 45 uur. City 3: „French blue”, toeg 18 j. Dag. 14. 18 45 en 21.15 uur, Zo. 13.15, 15 45, 18 45en21.15 uur, vr. za. 24 uur. City 4: „Kind van de zon”, toeg 18 j. Dag. 14 45, 19 30 en 22 uur, zo. 14, 16.30, 19 30 en 22 uur. Corso (Kalverstr. 122, 234561): „James Bond 007 contra dr. No”, toeg. 14 j Dag. 13 30, 15 45, 19 en 21.30 uur. Desmet (Plantage Middenlaan 4A, 226551): „The Exorcist”, toeg. 18 j. Dag 19.30 en 21.45 uur. Du Midi (Apollolaan, 723653): „McKenna’s gold”, toeg. 14 j. Dag 14 en 20 uur. Flora (Amstelstr. 24, 230469) „Survive1”, toeg. 18 j. Dag 14, 19 30 en 21 45 uur, zo. 13.30, 15 45, 19 30 en 21 45 uur. Kriterion (Roetersstr. 34. 231708): „Mean Streets", toeg 18 Dag 14, 19 45 en 22 uur. Leidseplein Theater (Leidseplein. 235909): „Al is de leugen nog zo snel toeg 14 J. Dag. 14.30, 19 30 en 22 uur, zo. 13 30, 15.45, 19 30 en 22 uur. Nöggerath (Reg Breestr 34. 230655): „One flew over the cuckoo's nest", toeg 18 j. Dag 13.15, 16, 18 45 en 21 30 uur. Parisien (Nieuwendijk 69. 248933): „Pussy Talk”, toeg 18 j Dag 11 30, 13.30, 15.30. 17.30, 19 30 en 2130 uur, zo. vanaf 13 30 uur. Reinbrandtplein Theater (Rembrandtplein, 223542): „The Big boss”, toeg 18 j. Dag. 19.15 en 21 45 uur. za. 14 15, 19 15 en 21 45 uur, zo. 13 30, 19 15 en 21 45 uur Rialto (Ceintuurbaan 338. 723488) „20 000 mij len onder zee”, toeg 14 j. Dag 19 15 en 21 45 uur, za. en wo. 14 uur zo. 13, 15 15 vr za nacht 00 15 uui' Rivoli (Ceintuurbaan 338, 723488) „Barry Lyn don”, toeg 14 j. Dag 20 15 uur. Roxy (Kalverstr. 224. 232809): „El Condor”, toeg 14 j. Dag 13 30, 16. 19 en 21 30 uur Royal (Nieuwendijk 154. 244144) ..Hannah, the queen of the vampires", toeg 18 j Dag 13 30, 15 45, 19 en 21 30 uur Studio K Roetersstr 34. 231708) „Charlie Cha plin-Modern times", toeg al Dag 14.30, 20 en 2215 uur The Movies (Haarlemmerdijk 161, 245790): „Jonas”, toeg 18 j Dag 19 45 en 22 uur. zaal 2: „Oorlog en vrede”, toeg 18 j. Dag 20 uur. Tuschinski I (Reg. Breestr. 26, 62633): „1900 toeg 18 j Dag 14 en 20 uur (deel 2). Tuschinski 2: „1900” (deel 1): toeg 18 j Dag 14-15 en 20 15 uur. Tuschinski 3: „The Shootist”, toeg 14 j. Dag 14 30. 19 en 21 30 uur, za en zo. 13.30, 16, 19 en 21 30 uur. Tuschinski 4: „L'innocente”, 18 j Dag 14.30, 18 45 en 21 30 uur, za en zo 13 15, 16, 18 45 en 21 30 uur. Tuschinski 5: „Face to face", toeg 18 j Dag. 14 30, 19 en 21 30 uur, za en zo 13 30, 16, 19 en 21 30 uur De Uitkijk (Prinsengracht 452, 237460) „Cou sin. Cousine' toeg 14 j Dag 19 en 21 30 uur, zo. 13, 15.30, 19 en 21 30 uur, vr za nacht 24 uur van CO

IJmuider Courant | 1976 | | pagina 11