Vietnam in opbouw Alles over liefde Paulus de boskabouter Ferdinand Panda en de overmeestering Programma’s van radio en televisie I te REISINDRUKKEN IN VARA'S Z.I. RADIO ZATERDAG TV VRIJDAG n TV ZATERDAG ,(/V/ k’ M Tl 18 VRIJDAG 21 JANUARI 10 7 7 RTV 19 Radio morgen Schoonzoon 1 11 Opera Oneens Volière Malaise 5 X-92 EK. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiimiiiii iiiilliliiiiilllIlIllIiiiillllillillliiiliiiiiiliiiliillilltlllllllllliiiilllliillllillllIilllillllHlIllIitllliilililli SS» 1 V aan zijn hoofd. „Nou niet ook nog toverkonijnen”, riep hij. „Ga er dade lijk weer in, hup!" Maar dat deed het konijn niet, ook niet toen Paulus het in zijn hoed probeerde te vangen. (Herhaling van het in onze vorige editie gepubliceerde programma) Een reis van Hanoi naar Saigon: dui zend kilometer in een hobbelende bus en vrijwel niets te horen krijgen. Gesprekken met mensen die iets zinnigs te vertellen hebben, waren niet mogelijk. Het is hoofd zakelijk bij impressies gebleven; niet een echte reportage. Jan Reiff: „Ik heb in die 92. Het kwaad was alweer geschied. De wens van Wipper werd onmiddel lijk vervuld. Uit de toverhoed kwam een konijn springen. Het was overi gens niet zó maar een konijn, maar een echt toverkonijn, wit van vacht en met 32- Panda liet zorgelijk door een gedeelte van de stad, waar veel leeg staande woningen stonden Hij vroeg zich aj hoe hij Purn zou kunnen hel pen, en hij was aaai zó in verdiept, dat hij Aal en Pam niet zag die vanuit een schuilplaats m een kelder naar hem opkeken. „Daar gaat m’n neef!’’ nep Pam uit. Maar Aal legde hem haastig het zwijgen op. „Sssst!” siste de schelm. „Houd je gedekt! Die neef is kwaad op je Je hebt z’n auto stuk gemaakt, weet je nog wel? Nee, bij mij zit je beter Ik verlink je niet. Wacht nou maar tot hei wat rustiger is geworden, en dan gaan we onze slag slaan. Straks is de politie figuren in Shakespeare's „Hamlet” de hoofdrollen toebedeelt, en bovendien veel dialogen letterlijk uit Hamlet” over neemt. Dat noem je geen plagiaat, maar speelsigheid. Of neem een van de mooiste gedichten van Ed Hoornik: IN DE SERIE Open Boek’’ van de NCRV praat de schrijver Teun de Vnes over zijn roman „De Vrouwenhater" De titel van net programma, „Een liefde in Parijs”, verwijst naar de intioud van de roman, over de correspondentie van Guy de Maupassant met een 24-jange aristocrate, Marie Bashkirtseff (Nederland 1, 22.00 uur). HOORNIKS SCHOONZOON Gerard Higter, ook een dichter, publiceerde jaren later, onder zijn dichternaam K. Schip pers, het volgende gedichtje: STAD'RADIO AMSTERDAM 17 00 Kijk in de .wijk 1l 45 Uit in Amsterdam 18 45 Gisteren, week overzicht DUITSLAND III 18,00 (K) Aktualiteiten. 18.30 (K) TV-kursus bedrijfseconomie. 19.00 ie id a- ai- >3- en de 19 twee weken geen volledig beeld van het land gekregen. Je moest uit de groep vluchten om werkelijk iets te zien”. „Wat ze het liefst laten zien, zijn weder- opbouwprojecten. De wonden die de oor log heeft gemaakt, zie je niet. De mentali teit is: je kunt niet werken in een land vol tranen. Maar de klap zal later wel komen”. En, zo zegt Reiff, de materiële gevolgen zijn nauwelijks weg te werken: „Er ligt voor miljarden aan oorlogstuig te roesten. Het wordt opgeruimd en omge smolten, maar er is zoveel, dat de resulta ten nauwelijks te zien zijn”. DUITSLAND II 18 00 (K) S O S. Charterboot, tv- serie. 19.00 (K) Journaal. 19.30 (K) Hitparade 20.15 (z/w) The Third Man, speelfilm. 21.55 (K) Journaal 22 00 (K) Sport-studio. 23.15 (K) Hahnenkampf, tv-spel. 0.45 (K) Journaal ER WERD de afgelopen week ook nog televisie gemaakt. Wat was ik dinsdag avond graag een operaliefhebber geweest! „Norma”, rechtstreeks uit de Scala in Milaan! Met commentator en al! Manshoog het riet. Hoort hij het springen van de vis? Vermoedt hij water? De achtervolgers komen nader. Er is geen boot. ANGST Manshoog het riet. Hoort hij het springen van de vis? Vermoedt hij water? De achtervolgers komen nader. Er is geen brug. ADRIAAN VENEMA, die zelf eens een aardige tv-serie voor de televisie schreef, schrijft me het roerend oneens te zijn met mijn zin, vorige week: „Want nu ik de novelle gelezen heb, moet ik zeggen dat de veranderingen die Van Gestel heeft aan gebracht, voor het oog nauwelijks zicht baar zijn, behalve dan wat het geweldda dige slot betreft”, en vervolgt: „Ik ben bang, dat de herinnering je parten heeft gespeeld. Na zoveel tijd kijk je terug naar die tv-produktie en wat herinner je je wellicht: Nederlands Oost- Indië, een man, een baboe, een jongere vrouw en inderdaad: als je het verhaal van Fabricius leest, kom je dezelfde ingre diënten tegen, zoals je, naar ik aanneem, in de wereldliteratuur (met name bij Maugham) die ingrediënten wel meer zal tegenkomen”. Hij heeft vervolgens het verhaal van Fabricius en het tv-script van Van Gestel met elkaar vergeleken en weet nu heel zeker, dat verhaal en tv-spel ver uit elkaar (Van onze RTV-redactie) HILVERSUM DE VARA-radiorubriek Z.I. besteedt morgenochtend aandacht aan Vietnam. Sinds de oorlog daar is afgelopen, is het rustig geworden rond dit geteisterde deel van Zuidoost-Azië. Sinds kort hebben toeristen er weer toegang. VARA- verslaggever Jan Reiff reisde met een toeristisch gezelschap van Noord- naar Zuid- Vietnam en doet van zijn indrukken verslag, tussen 10.33 en 12.26 uur op Hilversum 1. HIJ NOEMT vervolgens nog enkele ver schillen opi tussen Eef en Eva, wijst er bijvoorbeeld op dat Eva in het tv-spel de volière open zet, terwijl Eef in de novelle de volière dicht laat, en zo zijn er inder daad heej wat verschillen. In de novelle bijvoorbeeld bereidt Eef de vrienden van Bartels een Hollandse maaltijd met toma tensoep, kalfsoestertjes, een wijntje en nog zo het een en ander, terwijl Eva de vrienden van Rovers een Hollandse maal tijd bereidt met tomatensoep, een bief stukje, een wijntje en nog zo het een en ander. Ik zal nog enkele verschillen die Adriaan Venema opsomt niet herhalen (de rechter moet straks ook nog wat te doen hebben), maar ik wil wel nog even zijn conclusie citeren: „Verder zal je zien dat geen enkele dialoog uit het verhaal in het spel terug te vinden is, zodat, als je alles aftrekt, er bitter weinig van het verhaal in het spel terug te vinden is. Eigenlijk alleen de locatie en de medespelenden. Zelfs de grote lijn van het verhaal is totaal anders geworden”. En mijn eigen conclusie? Inderdaad, als je tv-script en verhaal vergelijkt, zijn er veel verschillen aan te wijzen, waaronder ook enkele essentiële verschillen. Is daar mee de vraag van „plagiaat of geen plagi aat” van de baan? Me dunkt van niet, omdat het bij plagiaat in de eerste plaats qm overeenkomsten gaat en niet om de verschillen. Anders gezegd: twintig ver schillen kunnen twee overeenkomsten niet compenseren. Het is natuurlijk ook een kwestie van intentie. Tom Stoppard maakte furore met „Rosencrantz and Guildenstern”, waarin hij deze twee rand- NEDERLAND II 18.45 NOS: (K) TV-informatie voor Spanjaarden. 18.55 (K) Journaal. 19.05 TROS: (K) Calimero. 19.18 (K) Disco Circus.' 20.00 NOS: (K) Journaal. DUITSLAND I 18.30 (K) Omaru, tv-serie. 19.15 (K) Aktualiteiten. 19 50 (K) Amusement en informatie 20 00 (K) Journaal en weerbericht. 20 15 (K) Vrolijk spel- programma 21.45 (K) Trekking van de lottogetallen Aansluitend: (K) Journaal en weerbericht. Daarna: Het woord voor de zondag 22.05 (K) Maigret a Pigalle, Italiaans-Franse speelfilm 23.50 (K) Journaal. HILVERSUM III Ieder heel uur nieuws NCRV. 7.02 (S) Pop-station 8 03 (S) Happy sound 8 54 Eerlijk gezegd 9 03 (S) In. 10.03 (S) Muziek bij de koffie 12.03 (S) Los vast 14 03 (SX' Bij Barend 16 03 (S) Sportshow NOS: 18 03 (S) De rock and rollmethode NCRV 19 02 (S) Pers vers 20 02 (S) After eight 22 02 (S) Sportshow 23.02 (S) Strictly country style 23 30 (S) Late date 2 02 (S) Nachtexpress (1). 4 02 (S) Nachtexpress (2). 6 45 (S) Zondagmorgen 20.15 (K) De Jordaches, tv- serie. 21.15 (K) Alles over liefde, vier eenakters. 22.35 (K) Aktua TV. 23.25 NOS: (K) Journaal. alweer vergeten dal je met hun auto hebt gegooid, en dan kunnen we hieruit Maar het zag er met naar uit dat de politie dat snel zou vergeten. Want hij was nog maat net uitgepraat, of een agent plakte een biljet op hun raam waarop hét portret van Pam stond, met een beloning voor zijn opsporing Hij vond dat een aanzienlijke verbete ring, zei hij, want dat er geen brug was, kon de vluchteling al van verre zien, malar de bittere ontgoocheling dat er tussen het manshoge riet ook geen boot lag waarmee hij aan zijn naderende achtervolgers kon ontsnappen - dat was pas drama! Ik ben het met hem eens. Maar is dit plagiaat? Twintig overeenkomsten, één verschil. Toch weet iedereen: dit is een poëtisch grapje. Terwijl iets met twintig verschillen en twee overeenkomsten toch een vorm van plagiaat kan zijn. Enfin, ze zoeken het maar uit. HILVERSUM II TROS: 7 00 Nieuws. 7.11 Ochtend gymnastiek. 7.20 Rustig bijkomen. 8.00 Nieuws. 8.11 Aktua- ochtendeditie. 8.45 Kom er maar eens bij, gesprek en klassieke muziek. (9 35 Waterstanden). 10.00 Tien om kindershow 10.30 Aktua- Sportcafé. (11.00 Nieuws.) 11.30 Hartje Winterswijk. Overheids voorlichting: 12.49 Exportiviteiten. Nieuws, wenken en adviezen op exportgebied 13.00 Nieuws. 13.11 Aktua 13 30 Familie-Snipperdag, kwis. 14 30 Met een knipoog naar het theater 15.30 Organist Stef Mie- der speelt op verzoek. 16.00 Nieuws. 16.03 De Europarade. 17 55 Mede delingen. 18 00 Nieuws. 18.11 Aktua II. P.P.: 18.20 Uitzending van de Anti Revolutionaire Partij. TROS: 18.30 Toeraktua. 19.00 (S) Tross- country 20 00 Nieuws. 20 05 (S) Concert a la carte, klassiek wen- sprogramma 21.30 (S( Woorden In de avond, voordracht en muziek. EO 22 00 (S) Laat ons de rustdag wijden meditatie en gewijde muziek 22 45 (S) Reflector' infor matie met het oog op de gemeente. 23.00 (S) Postludium rondom Schu bert. 23.50 (S) Leest u mee, bijbelle zing. 23.55 Nieuws. DUITSLAND I 18.00 (K) Nieuws uit Noordrijnland- Westfalen. 18.05 (K) Ein Fall für Manndli. 18.40 (K) Julia von Moga- dor, tv-serie. 19.15 (K) Aktualitei ten. 19.45 (K) Hit um 4tel vor 8.) 20.00 (K) Journaal en weerbericht. 20.15 (z/w) Vergiss die Liebe nicht, speelfilm. 21.55 (K) Der 7 Sinn. 22.00 (K) Reportage uit Bonn. 22.25 (K) Journaal en weerbericht met tips voor wintersporters. 22.40 (K) Sport. 23.05 (K) Das System Fabriz- zi, komedie. 0.35 (K) Journaal. IN DE al dan niet plagiaatkwestie Het Duistere Bloed Ver Van Huis (onaange naam voor de betrokkenen, interessant voor de buitenstaanders) kreeg ik twee reacties, eentje opnieuw van Johan Fabri cius, die de originele novelle Het Duistere Bloed schreef, en eentje van Adrii.an Ve nema, ter verdediging van Peter van Gestel, die het tv-spel Ver Van Huis schreef, dat net niet of net wel als plagiaat beschouwd moet worden (was de bal wel over de lijn of niet, zo’n soort kwestie). Johan Fabricius schrijft nog even een misverstand uit de weg te willen ruimen: „Volgens contract had ik recht van inspraak in de bewerking en zou die mij tijdig worden voorgelegd. Toen ik echter, na het manuscript onmiddellijk te hebben gelezen, mijn afkeurend oordeel uitsprak, bleek de studio reeds voor de opnamen te zijn besproken en waren de decors in aanbouw, de acteurs gecontracteerd; de NCRV berekende zorgelijk dat zij 40 mille in een verloren zaak had gestoken. De schuld aan de debacle lag echter niet bij mij, maar in haar eigen zorgeloosheid”. „Wat nu Aischylos, Sophocles, Euripi des en Shakespeare betreft - die kunnen zich niet meer verweren, en met Electra, Medea en Romeo en Juliet kan men geen grapjes uithalen zonder dat dit aan enkele ingewijden opvalt, zoals aan u. Ik bof nog dat zelfs mijn bescheiden verhaal door een zeker aantal kijkers herkend is achter de nevel die Peter van Gestel er voor had opgetrokken. En ik neem aan dat Girau- doux en O’Neill door prijzenswaardiger motieven dan een nijpende centenkwestie tot het schrijven van variaties op aan anderer brein ontsproten thema’s gedre ven werden”. DE TROS-televisie zendt vanavond vier eenakters van Arthur Schnitzler uit. Het zijn „Literatuur”, „Geëxalteerd wezen”, „De levensgezellin” en „De grote scène” vier van de vijf delen waaruit de theaterproduktie „Alles over liefde” het vorige seizoen was opgebouwd. Behalve de meespelende regisseurs Paul Steenber gen en Johan de Meester zijn te zien Dolf de Vries en Ina van Faassen (foto), Jaap Wieringa, Agaath Meulenbroek en Rudolf Damsté. „Alles over liefde” begint om 21.15 uur (Nederland 2). Ondanks de moeilijkheid dat hij zonder eigen initiatief niets te zien of te horen kreeg, is Reiff morgen twee uur lang aan het woord; over de gezondheidsmalaise bijvoorbeeld. Een arts in Saigon (tegen woordig Ho Tsji Min-stad): „Naast de ruim vijf miljoen gewonden en invaliden die de oorlog heeft opgeleverd, en natuur lijk de ruim twee miljoen doden, is ons voornaamste probleem nu het bestrijden van een aantal gevreesde volksziekten. We hebben op dit moment een miljoen men sen die aan malaria lijden, driehonderd duizend gevallen met de ernstige geslachtsziekte syfillis, 240.000 mensen die besmet zijn met tbc. Het zorgelijke van de hele gezondheidssituatie is dat de malaria, die we aan het eind van de jaren vijftig in het noorden van het land hadden bedwongen, daar nu weer de kop opsteekt”. Verder in Reiff’s verslag onder meer aandacht voor de miljoenen ontheemden, analfabetisme, onderwijs, economie, en t de geleidelijke gelijkschakeling tussen Noord- en Zuid-Vietnam. Reisindrukken van een land in opbouw, morgenochtend in Z.I. DUITSLAND III 18 l)ü 1K) Erziehen 1st nicht kinder- leicht, tv-kursus (Herh) 18.30 (K) Skilanglauf tv-kursus. (Herh.) 19 09 (K) Zandmannetje 19.05 (K) Uit bedrijfsleven en maatschappij. 19 45 (K) Spon en nieuws uit Noordrijnland Westfalen 20.00 (K) Journaal en weerbericht. 20.15 (z/w) Emden gent nacht O SA, dokumen- taire serie 21 30 (K) Dokumentaire. 22 00 (K) Klassieke muziek. 22 35 (K) Journaal NEDERLAND II 13.55 NOS: (K) Schaatsen-heren. 18.45 (K) TV-informatie voor Marokkanen. 18.55 (K) Journaal. 19.05 NCRV: (K) Bolke de Beer. 19.15 (K) Tweekamp, kwis. 20.00 NOS: (K) Journaal. 20.25 NCRV: (K) Kwistig met muziek, muzikaal spel- programma. 21.30 (K) Sam, tv-serie. 22.20 (K) Hier en nu. 23.00 (K) Hier en nu - sport. 23.25 (K) Orgelbespeling Fei- ke Asma. 23.40 NOS: (K) Journaal. HILVERSUM IV AVRO 7 00 Nieuws. 7.02 (S) Reveil le 9 00 Nieuws. 9 02 (S) Kamermu ziek 9 40 AVRO-thema Zo hoor je nog eens wat 10 00 (S) Het Residen tie orkest klassieke muziek en koor werken. 12 00 (S) Pistache gevari eerd muziekprogramma (1400 Nieuws 14.30 (S) Klassiek muziek programma 16 00 t Is historisch 16 20 (S) Koorwerken van Leonard Bernstein 16 40 Radiojournaal (K) Zandmannetje. 19.05 (K) Pro gramma voor Joegoslavische werk nemers. 19.15 (K) TV-cursus scha ken. 19.20 (K) TV-cursus knutselen en musiceren. 19.45 (K) Nieuws uit Noordrijnland-Westfalen. 20.00 (K) Journaal. 20.15 (K) Regionaal Jour naal. 21.45 (K) Filmreportage. 22.30 (K) Journaal. HILVERSUM I VARA. .7.00 Nieuws. 7.02 (S) Z.O., hét zaterdagochtendprogramma voor iedereen. (7.30 Nieuws. 7.41- 7.53 Dingen van de dag. 8.30 Nieuws. 8.36-8.45 Gymnastiek voor de huisvrouw). 10.30 Nieuws. 10.33 (S) Z.I. Een programma dat voor zichzelf spreekt. 12.26 Mededelin gen voor land- en tuinbouw 12.30 Nieuws. 12.41 (S) In de Rooie Haan. Hitwerk en aktualiteiten. 14.30 (S) Orkest Malando en zangsolisten. 15.00 (S) Het zout in de pap; Pro gramma over kunst en kuituur. (15.30 Nieuws.) 17.00 (S) Zing zomaar simpel een melodie. 17.30 Nieuws. 17.32 Dingen van de dag. 18.30 Nieuws. 18.41 (S) Proeflokaal, Stemmingen en koersen in de samenleving. 19.30 (S) De VARA feliciteert. Verzoekplatenprogram ma. 21.00 (S) Voor wie niet kijken wil. Muziek en informatie. (22.30 Nieuws). 23.55 Nieuws. liggen: „In het verhaal gaat het vooral om de botsting tussen twee vrouwen, ieder uit een eigen cultuur, bezeten als de oudste van de twee is door afgunst. In het tv-spel is van die animositeit niets terug te vinden”. DUITSLAND II 17 40 (K) Aktualiteiten en muziek 18.20 (z/w) Slapsticks. 19.00 (K) Journaal. 19.30 (K) Reportages uit het buitenland. 20.15 (K) Strahlen, Frans-Joegoslavisch tv-spel. 21.35 (K) Journaal. 21.50 (K) Filmnotities. 22.30 (K) Die Strasse von San Fran cisco, tv-serie. 23.15 (K) Journaal. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim En de Eurovisietune, zodat ik me ëven verplaatst waande bij Inter Milan-Ajax. Een grote gebeurtenis, maar ik wist niet hoe gauw ik Edward VIT aan moest zetten, want ja, opera Geef mij dan maar zo’n Engelse serie met allemaal van die ver foeilijke, en foeilelijke vrouwen in de belangrijkste rollen, zo waarheidsge trouw hoeft het toch ook weer niet? De Hammond Brothers aan het Engelse hof in de 19e eeuw, zoiets, en eigenlijk ook niet beter gespeeld, al valt dat' minder op, omdat je geneigd bent aan te nemen dat mensen 130 jaar geleden wel zo gepraat en bewogen zullen hebben. En was wat het mooiste moment van de week? Dat zat in „Rare jongens, die Cuba nen”, een reportage van Han van der Meer, die liet zien welke antwoorden Cubanen op vragen geven waarop je het antwoord tevoren al weet. Toch zat in deze reportage het mooiste moment van de week. Trouwens, ook het op één na en het op twee na mooiste moment. Moment nummer 3 was de man die, in plaats van arbeidsvitaminenmuziek, op monotone toon voor de sigarenmakers in de Upmann-fabriek via de luidspreker de hele krant voorlas. Mooi opgenomen door cameraman Raymond Haverlag. Je zag eerst de oudere man berichten lezen in een microfoon: de radionieuwslezer, dacht je. De camera verwijdde onze blik, en we zagen dat hij uit de krant voorlas! Verbazing. De camera gunde ons een nog wijdere blik op de omgeving, en we zagen de fabriek, waar de sigaren werden gemaakt Stembus MOMENT NUMMER 2 was de stembus, waarin de Cubanen hun stembiljet gooi den. Er stonden twee kinderen naast, pio- niertjes, die iedere keer eenstemmig „alweer een stem!” moesten roepen, als iemand een biljet in de gleuf duwde. Moment nummer 1 ten slotte dankten we aan Fidel Castro zelf, die een model van Granma, het scheepje waarmee hij lang gelden in Cuba landde, kreeg aange boden voordat hij op de nationale feest dag een half miljoen Cubanen zou toe spreken. Het model was van glas. De nijvere schenksters stonden erbij. Fidel Castro lichtte de stolp op, die op de balus trade stond, om Granma in glas nog beter te kunnen bewonderen, en floep, daar flikkerde de glazen Granma naar bene den! Ik schrok me te pletter, ik sprong zelfs even op om hem te vangen! Dat was Fidel Castro op zijn onhandigst, maar Hitchcock op zijn best! Goed voor de eerste drie beelden in het jaaroverzicht, op 31 december, ter vervanging van die Mexicaanse keeper van dit jaar, die de bal in zijn eigen doel wierp! NICO scheepmaker llllllllllllllllillllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll^ mooie rode oogjes. Het liet ook meteen merken dat het geen gewoon konijn was, want het ging op één poot staan balanceren. Wipper was er verrukt van, maar Paulus had al meer dan genoeg NEDERLAND I 18.15 TELEAC: (K) Engels voor beginners, les 18 (herh.) 18.45 NOS: (K) Bereboot. 18.55 (K) Journaal. 19.05 NCRV: (K) Vriendelijk welkom bij Barend. 19.55 (K) Minivoetbalshow. 21.05 (K) Vluchtroute, film verhaal. 21.35 NOS: (K) Journaal. 21.50 NCRV: (Z/W) Praten met de Minister Presi dent. 22.00 (K) Een liefde in Parijs, filmportret. 22.35 (K) Muzikale Meditatie. 22.50 IKON: (K) Ambon door de eeuwen, documentai- pg serie. 23.15 NOS: (K) Journaal. NEDERLAND I 15.30 NOS: (K) Journaal. 15.32 VARA:(K) De Film van Ome Willem, kinderpro gramma. 16.05 (K) O, gaat dat zo, hob- byprogramma. 16.45 (K) Familieportret: bos- wachter. 17.40 IKON/NCRV: (K) Lied van de week. 18.15 TELEAC: (K) Introduc tie Wij en het weer. 18.45 NOS: (K) Bereboot. 18.55 (K) Journaal. 19.05 VARA:(K) Wonderland, programma over pop muziek. 20.00 (K) De Show van Sonja en Loe. 21.35 NOS: (K) Journaal. 21.50 VARA: (K) Duizend schoon. Over kunst en ander moois. 22.40 (K) Hoe bestaat het. 23.20 (K) Simon Carmiggelt leest uit eigen werk. 23.30 NOS: (K) Journaal. c pi B «q

IJmuider Courant | 1977 | | pagina 19