gemeente hcicirlem sekretaresse baas kunstmeststrooier-montage Rabobank CS I Medewerk(st)er I Rustig Wonen bobank jil vicon nu Hoofdweg I278, Postbus 1, Nieuw Vennep telefoon 02526-2841 met een financiering van de Ral WONEN VERZEKERING FINANCIERING t zeeweg ziekenhuis velsen ziekenhuis (312 bedden) en verpleeghuizen (100 bedden) 'i psychiatrisch ziekenhuis ’’vogelenzang VAN WAALWIJK VAN DOORN «wb Bruynzeel keukens vraagt een vertegenwoordiger voor rayon Haarlem. HET CENTRUM B.V. DAME VOOR DE HUISHOUDING OP DE PASTORIE bruynzeel 1 v.h. W. J. STOELMAN inkoop van oud papier van scholen en verenigingen. medewerk(st)er sociale dienstverlening te bennebroek (n.h.) W part-time medewerk(st)ers voor intake-werkzaamheden administratief en organisatorisch kader-medewerker leidse onderwijs instellingen ZATERDAG 2 9 JANUARI 19 7 7 2? B.V. Handelmaatschappij Het Bestuur van de Parochie Onze Lieve Vrouw Geboorte te Halfweg vraagt met spoed een: Uw taak. Het gaat om het rayon Haarlem en omstreken. U wordt verantwoordelijk voor de totale omzet in dit rayon. Uw werk zal zich behalve in de showroom, vooral afspelen bij potentiële kopers thuis. In overleg met deze koper en in samenspraak met onze tekenkamer ontwerpt u een aangepaste keuken: een beetje kreatief denken is dan ook nodig. Verder neemt u ook kontakt op met de grotere afnemers op dit gebied b.v. architekten, kleine afnemers, huizenbezitters e.d. U krijgt een gedegen opleiding, zodat u alles over de Bruynzeel produkten weet. In Haarlem heeft Bruynzeel een filiaal voor de verkoop van Bruynzeel keukens, vloeren en magazijnstellingen. Voor dit filiaal zoeken wij een vertegenwoordiger die deze produkten rechtstreeks verkoopt aan partikulieren. Wat biedt Bruynzeel? aan de man tussen de 20 en 40 jaar met liefst enige verkoopervaring aan partikulieren: een aantrekkelijk salaris prima provisieregeling - een representatieve auto en royale onkostenvergoeding Belangstelling? Schrijf uw sollicitatiebrief naar: Bruynzeel bv. Sociale Zaken, Postbus 140, Bergen op Zoom t.a.v. de heer G. Bins. Wegens reorganisatie van de afdeling kraam-en verloskunde worden de bezoektijden veranderd. Thans gevestigd: Hulswitweg 4 (industrieterrein Waarderpolder) Telefoon: 023-319357 Op ons kantoor aan het Spaarne 57 te Haarlem is plaats voor een Uw eigen privè-zwembad geld en goede raad Naast de primaire zorg voor de huishouding van onze 2 pastores kan zij binnen onze aktieve parochiegemeenschap nuttig werk verrichten, afhankelijk van eigen ambities. Voor het onderhoud van de pastorie is 2 ochtenden hulp aanwezig. Voor een oriënte rend gesprek kunt u schrijven naar R.K. Pastorie O.L V. Geboorte, Dr. Schaepman- straat 9, te Halfweg of bellen 02907-4468 Kb* In de landbouwwerktuigenfabriek te Nieuw Vennep kan geplaatst worden een Per 1 februari 1977 geleien de volgende bezoektijden: 's morgens van 10.30 -11.00 uur s middags van 14.30 - 15.00 uur 's avonds van 19.00 - 20.00 uur alleen voor echtgenoten. TE KOOP Makelaarskantoor og. De taak van deze medewerk(st)er zal bestaan uit het zelfstandig verrichten van kontrolewerkzaamheden voorafgaand aan het opstellen van het jaarrapport. Bezit van het Praktijkdiplorna Boekhouden of aanwezigheid van kennis op dit niveau, zijn nodig om de funktie goed te kunnen vervullen. Wilt u meer weten, bel dan even de heer Veerkamp (tel.nr 023-319109). Wilt u schriftelijk solliciteren, richt uw brief dan s.v.p. aan het kantooradres te Haarlem. In een persoonlijk gesprek wordt u nader gënformeerd over onze (goede) arbeidsvoorwaarden en salariëring. Om rustig te wonen is een goed huis nodig. Maar ook een juiste hypotheek. Wat is voor u de beste vorm: een hypotheek op basis van annuïteiten, een inkomensgroei- hypotheek, een hypotheek met gestaffelde aflossing? Vragen die beantwoord moeten worden, want rustig wonen hangt nauw samen met een goede financiële begeleiding. Kom met ons praten als u plannen heeft. Interessante brochures liggen voor u klaar. Afz Woonplaats: tel M Bruynzeel bundelt de aktiviteiten van meer dan twintig ondernemingen in drie kontinenten. Deze fabriceren: deuren - keukens - kasten - vloeren - plaatmateriaal - magazijnsystemen in hout en staal - scheidingswanden - potloden - kunststofelementen - aluminium, bouwprodukten - prefab, bouwelementen - veredelde hout produkten. Functie-informatie: De te benoemen medewerk(st)er treedt voor de cliënt op als contact ambtenaar en is voorts belast met het verrichten van onderzoek en rapportage in het kader van de algemene bijstandswet. Vereisten: tenminste in het bezit van het HAVO-diploma of een daarmee gelijk te stellen opleiding; in het bezit van het diploma MBO/SD. dan wel een vergevorderde studie daarvoor; kennis en ervaring bij een sociale dienst strekken tot aanbeveling Aanstelling: De benoeming kan, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal geschieden in de rang van commies A, aan welke rang een maximum salaris van 2.952,- (vermeerderd met een toeslag van 30,-) bruto per maand is verbonden. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectie-procedure Op de afdeling algemene bijstand voor thuiswonenden boven 65 jaar en extern verzorgden wordt ten behoeve van het bureau dienstverlening gevraagd een: Sollicitaties of verzoeken om na dere inlichtingen kunnen worden gericht aan de adjunkt-direkteur Personeelszaken, Rijksstraatweg 113, Bennebroek, tel. (02502) 7741, toestel 2033 Na de laatste fantastische zomer is de vraag naar tuin zwembaden enorm gestegen. Wij kunnen u zwembaden leveren in rond en rechthoekig model in verschillende afmetingen Onze zwembaden worden geleverd in gegalvaniseerde staalplaat met daarin een Caraïbisch P.V.C. binnenbad, compleet met zandsnelfilter, pomp, skimmer en bodemtap. Om teleurstelling te voorkomen verzoeken wij onder staande strook per omgaande ingevuld aan ons adres in te zenden, waarna u een complete informatie over de diverse mogelijkheden ontvangt vacaturenr 84120B/0030/SBK/YC Accountants-Administratieconsulenten Belastingconsulenten Ten behoeve van onze ekono- misch adjukt direkteur zoeken wij een Bon: voor gratis documentatie inzenden aan Tabur Marine Nederland B.V Postbus 193, Heemstede. Naam: Adres lid NBM en MCC en fotobeurs, Willebrordstraat 82, IJmuiden. Tel. 02550-14765-15295 Vicon fabriceert landbouwwerktuigen, polyester produkten en nodulair gietijzer. De produktie- bedrijven zijn gevestigd in Nederland (Nieuw Vennep), Spanje en India. Verkoopmaatschappijen bevinden zich in 8 Europese landen, de U.S.A., India en Japan. Het hoofdkantoorvan deVicon groep is gevestigd in Nieuw Vennep. in de leeftijd van 20 tot 25 jaar, - die zelfstandig een aantal zaxen kan behartigen zoals; het notuleren van vergaderin gen; het verzorgen van de agenda; het bijhouden van het centraal archief; de verzorging van interne en externe telefonische kontak- ten; het voeren van de korrespon- dentie. Voor deze funktie denken wij aan een kandidate die in het bezit is van een Mavo- of Havo-diploma UITGAANDE VAN DE VERENIGING TOT CHRIS TEltJKE VERZORGING VAN GEESTES EN ZENUWZIEKEN gedurende de ochtenduren (20 uur per week) Functie-informatie: het verstrekken van algemene informatie en voorlichting aan en verwijzing van cliënten; de eerste opvang van cliënten, die een nieuwe aanvraag om een uitkering ingevolge de algemene bijstandswet, een rijksgroepsregeling of de wet werkloosheidsvoorziening willen indienen; het stellen van een globale diagnose; het bepalen van de mate van urgentie van de hulpverlening; begeleiding van cliënten die een schuldregeling wensen, dan wel acuut dakloos zijn geworden Vereisten: tenminste middelbare beroepsopleiding sociale dienstverlening; goede contactuele eigenschappen; bereidheid om in teamverband te werken, bij voorkeur ervaring bij een sociale dienst Aanstelling: De benoeming kan, afhankelijk van ervaring, maximaal geschieden in de rang van commies A, aan Welke rang een maximum salaris van 1.476,- (vermeerderd met een toeslag van 15,-) bruto per maand is verbonden Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectie-procedure. SANTPOORT-ZUID: zeer gunstig gelegen (nabij station, winkels en bossen) moderne hoekflat (2 kamers) op le woonlaag met gas c.v., groot balkon op zuiden, berging, ruime keuken, badkamer met ligbad Prima onderh. Koopsom: 129.000,- k.k. Inlichtingen, óók over alle andere te koop aangeboden huizen in Santpoort, Bloemen- daal, Heemstede, Haarlem en Velsen De salarissen zijn exclusief 7,8% vakantietoeslag De gemeente Haarlem is aangesloten bij het I.Z.A.-Noord-Holland Eigenhandig geschreven sollicitaties binnen 10 dagen na heden zenden aan de burgemeester van Haarlem (tenzij anders vermeld). Linksboven in de brief het bij de funktie genoemde vacaturenummer vermelden Bij de gemeentelijke sociale dienst worden voor de afdeling maatschap pelijk werk gevraagd: M I' I In deze afdeling worden verschillende typen kunstmeststrooiers gefabriceerd Onder verantwoor delijkheid van de bedrijfsleiding geeft de baas leiding aan ongeveer 25 medewerkers, hetgeen onder meer de volgende werkzaamheden omvat het geven van instrukties organisatie van werk de verantwoording voor kwaliteit en kwantiteit Voor deze funktie is M I S -niveau en ruime bedrijfservaring vereist Leeftijd 30-40 jaar Indien u goe\d met mensen in groepsverband kuni samenwerken erj reeds ervaring hééft opgedaan in het leidinggeven, dan zien wij graag uw reaktie tegemoet. telefonische informatie kuntu ver krijgen bi| de heerW de Putter, bedrijfsleider of bij de heer j H Noomen, afdeling personeelszaken Aan laatstgenoemde kunt u ook uw schriftelijke soIIh itaties richten vacaturenr 84120A/0029/YC (leeftijd ca. 24 jaar) Hij zal, geholpen door een klein team van vaste medewerkers, belast worden met het beheer van het cursistenoestand, het geven van voorlichting m b t de opleiding, het organiseren van bijeen komsten en/of excursies voor de cursisten, als mede financieel beheer en verslaglegging Onze voorkeur gaat uit naar een kandidaat die beschikt over een opleiding op havo-niveau enige prak- tijkexamens of M E.A O. secretariële of ad ministratieve richting administratieve ervaring goede representatieve en contactuele eigen schappen leidinggevende capaciteiten. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken ueidsedreef Leiderdorp Tel (071) 89 92 55' De Leidse Onderwijsinstellingen verzorgen ruim 400 schriftelijke en schriftelijk/mondelinge oplei- dingen. Voor het verrichten van administratieve werkzaamheden t.bv een van haar gespeciali- :-¥ seerde opleidingen, vraagt de LOI op korte ter- :i¥: mijn een won

IJmuider Courant | 1977 | | pagina 22