Stichting Nieuwe Woonvormen heft zich op Statenlid wil spreekrecht voor publiek bij commissies BUURTHUIS bollepraat Viering K.G.IJ. I STORM VOGELS-T.O.B. ^£4 K Herhaalde oproep kankeronderzoek Inleiding over erfrecht voor agrariërs f "f** A- A I 4 (Van een onzer verslaggevers) DIETVORST ROYAL a s. zondag ZEEWIJK f aanvang 14.30 uur ZEEWIJK Die overdracht vindt plaats door het D’66 Tweede-Kamerlid drs. E. JVypels. Vanaf de oprichting van de Stichting Nieuwe Woonvormen in 1968 heeft de heer Nypels als be stuurslid van de stichting geijverd voor inspraak van de bevolking bij wijkopzet en woningbouw. De be woners wonen overigens al weer enige maanden in hun experimen- - tele woonwijkje. Eindelijk kunt u dan komende zondag het Stormvogels-team weer eens op eigen veld aanschouwen. Gezien de kracht van tegenstander T O B en mede gelet op het feit dat onze ploeg de laatste wedstrijden weer als vanouds draait, belooft een en ander een zeer interessante krachtmeting te worden. En denk erom.’ De Vogels blijven ondanks alles vechten tot het bittere eind Tot zondag. door J. Zandbergen SPAARNDAM De onlangs gereed gekomen 88 woningwet woningen in Spaarndam-Oost wor den vrijdag 25 februari officieel aan de bewoners overgedragen. ■i’-A I PA” A o tv Experimentele woningen Spaarndam-Oo st (Van een medewerker) eind februari aan bewoners overgedragen ge- (Van een onzer verslaggevers) (ADVERTENTIE) 1 na KERKE® H. de Meerstraat 1 drs. Ds. F. Gem: IC uur, Abelen- J. Mint.jes In de serie donderdagavonden van dit actieve buurthuis is donderdag 3 februa ri weer de beurt aan het kienen. Het huisorkestje The Twins zorgt weer voor enige muzikale afleiding. Men begint om 20 uur. ■sa H n g g h E g g v b g t g r s v V d t t .1 ve Ee A; ril Pi ac M Hi si hc d( Ei G A e< V( O' w K v< ja to st st vv rr v; n h ti k En: ..Nu gaat het erom, dat het meest waardevolle uit het pionierswerk, dat is landelijk samenwerkingverband voor het bouwen en wonen met z’n bundeling van wetenschappers en veldwerkers lijkt daarvoor een bij uitstek geschikt instru ment”, zo stelt de stichting. Wijk aan Duin zond ons voorts wat informatie over de cursus bloemschik ken, die woensdagavond 2 februari van start gaat. De kosten bedragen dertig gulden voor zes lessen. Wie meer wil weten over deze activiteiten .in het buurthuis kan via telefoonnummer 20944 nadere gegevens verkrijgen. De bijéénkomst op 25 februari heeft als gespreksmötto „de grote mogelijkhe den van de kleine schaal”. Daarbij ko men aan de orde de thema’s belemme ring bij de besluitvorming, de stadsver nieuwing (vernieuwing van bestaande bouw of vervangende nieuwbouw) en de vraag of Nederland de denk- en man kracht in huis heeft om kwaliteit in woning en woonmilieu te leveren voor een prijs van ongeveer driehonderd gul den in de maand. Zoals eerder gemëld. wordt dit onder zoek gezamenlijk door de gemeenten Beverwijk en Heemskerk gehouden en ’vindt plaats in het kruisgebouw aan de Büllerlaan 10 te Beverwijk. Met klem wijst men er op, dat deelname niet verplicht is. Indien men verhinderd is om aan het onderzoek deel te nemen op het tijdstip, dat op de oproepkaart staat vermeld, kan men naar eigen goeddun ken een tijd bepalen, echter rekening houdende met de volgende keuringstij- den: voor Beverwijk (7 februari) van 14.30 tot 17 uur en van 18 tot 20 uur; voor Heemskerk (8 februari) van 14.40 tot 17 uur en van 18 tot 20 uur. Voor nadere informaties kan men zich in verbinding stellen met de Gemeentelijke Sociale Dienst van Beverwijk (tel. 39113) of de dienst van Heemskerk (tel. 39000, toestel 159.). Wie het weven onder de knie wêil krijgen kan op de maandagavond in buurthuis Wijk aan Duin aan de Wil- genhoflaan te Beverwijk de weefcursus volgen. In twaalf lessen wordt u onder wezen in de techniek van het weven. De kosten bedragen zeventig gulden. De Stichting heft zichzelf pp, omdat de filosofie ervan in den lande onderhand voldoende aanhang heeft gekregen. Die filosofie houdt in: bouwen in samenspraak met dé bevol king bouwen in geconcentreerde laagbouw (hoge bouwdichtheden) bouwen voor de sociale sector, lage huren, .zonder extra kosten bouwen in goede samenhang en zorg vuldige aandacht voor de woonomge ving. Wie het woningbouwplan in Spaarn- dam-Oost bekijkt, zal de vier punten in zo stelt de stichting in een publicatie waarin het laatste woonappel, de over dracht aan de bewoners en de opheffing van de stichting wordt aangekondigd. HAARLEM. Het PSP-Statenlid T. M. Bos wil van Gedeputeerde Staten van Noord-Holland weten of het waar is, dat een gezamenlijke vergadering van de waterschapscommissies van de provin cies Noord- en Zuid-Holland niet door kon gaan omdat de Noord-Hollandse waterschaps-gedeputeerde (drs. J. van Dis) bezwaar had tegen het spreekrecht van het publiek. In Zuid-Holland is het spreekrecht voor het publiek in provin ciale commissievergaderingen sinds kort bij wijze van proef ingevoerd. IJMUIDEN-OOST Gereformeerde Kerk Bethelkerk. Zee weg. 9.30 u. geen dienst. 17 uur: ds. J. L. Bel. Vereniging van Vrijzinnig Hervorm den, Zeeweg 265, Braambos. 10.30 uur: dr. P. J. Barnouw. R.K. Laurentiuskerk (Willemsbeek- weg). Zaterdag 19 u. H. Mis met zang, zondag 9.30 u. Hoogmis 10.45 bijz. dienst, gezinsmis 12 u. H. Mis met zang. Oud Katholieke Kerk, Sparrestraat, 10 u. Hoogmis. De overdracht is een programma-on- derdeel van het laatste „woonappel” van de Stichting Nieuwe Woonvormen. Deze bijeenkomst - een soort congres over nieuwe manieren van woningbouw - wordt dit keer gehouden in de Zoete Inval te Haarlemmerliede. De stichting heft zich bij die gelegenheid op en draagt zijn ervaring over aan het Lan delijk Samenwerkingsverband voor Bou wen en Wonen. Velen van de talrijk aanwezige agra riërs maakten gebruik van de gelegen heid 'om vragen te stellen. Met deze bijeenkomst ging het winterprogramma van de gezamenlijke standsorganisaties goed van start. Ook diegenen, die aan de oproep geen gehoor hebben gegeven ontvangen nog maals een uitnodiging. De herhaalde op roepen hiervoor zijn inmiddels verzon den. de opzet en vormgeving van de wijk herkennen. De bouwdichtheid in de wijk is liefst 88 woningen per hectare, een stedelijke dichtheid (zonder dat er epn torenflat voqr nodig was). De woningen' zijn in verschillende niveaus en lagen door elkaar gebouwd zodat een gevari eerde bevolkingsopbouw (naar gezinssa menstelling, inkomen en leeftijd) kon ontstaan. De woningen - die in de volks mond „de hondehokken van IJsselmui- den” worden genoemd, een compliment want een dergelijke naam duidt op her kenbaarheid temidden van de algemene uniformiteit van de nieuwgebouwde om geving - zijn het laatste 'project van de stichting. Andere plannen werden ver wezenlijkt in Berkel en Rodenrijs, Hoe velaken, Emmeloord en Den Helder om enkele van de bekendste te noemen. Als dat zo is, vraagt het PSP-Statenlid aan GS, waarom de vraag, of met spreekrecht voor het publiek met de Zuid-Hollandse commissie voor water staat en wegen is voorgelegd. Verder informeert zij of het college haar me ning deelt, dat het Zuid-Hollandse voor beeld navolging verdient. En- tenslotte vraagt zij of GS Provinciale Staten op de hoogte willen brengen van de manier waarop men in Zuid-Holland vergadert en van de waardering die GS en Provin ciale Staten vopr dat experiment heb ben. (Van een onzer verslaggeefsters) BEVERWIJK. Tijdens de viering van de Kritische Gemeente IJmond op zaterdag 29 januari om 19.45 uur in de Vredevorstkerk, wordt de toespraak ge houden door de heer Fred Keesen, vrij gestelde van de landelijke beweging van basisgroepen en kritisceh gemeenten. Deze beweging is gedurende de laatste jaren in Nederland sterk gegroeid. Er bestaan op het ogenblik in ons land zo’n honderd groepen. Pinkstergemeente Beverwijk - Heems kerk, Lingestraat 29, zondag 10 u. de heer H. Spoelstra (Hoorn). Doopsgezinde Gemeente, 62, zondag 10 u. ds. H. Luikinga. Leger des Heils, Geijsendorfferlaan 4, zondag 10 u. samenkomst, 11.30 u. zon dagsschool. Jehova’s Getuigen. Koninkrijkszaal, Lingestraat 31, zondag 10 u. Openbare lezing: „Wordt het niet moe het leven na te jagen”, 11 u. wachttorenstudie; dinsdag 19 u. theocratische school, 20 u. dienstvergadering. BAKKUM De Stichting vindt zichzelf wat over bodig geworden. „Het roer is om. Ook de □verheid en met name het ministerie van volkshuisvesting en ruimtelijke or dening aktiveert de kleinschalige .zorg vuldiger bestemming van de nog reste rende ruimte met een reeks van wetten” de verkregen kennis op wetenschappelij ke basis in elk lokatie opnieuw getoetst aan de ervaring in de praktijk, kan worden aangeboden aan hen. die zich inzetten voor een op de wensen en behoeften van onze tijd af gestemd ge bruik en beheer van de ruimte. Het EEN SIMPEL BERICHTJE: „Er wordt gewerkt aan plannen om binnen afzienbare tijd te komen tot een ver plichte deelname aan de selectiekeu- ring van de tulpen”. En dat alles met de meeste hoogachting en de vriende lijke groeten van de Bloembollenkeu ringsdienst. Inderdaad: een simpel be richtje, maar wat in een paar regels wordt meegédeeld is het resultaat van vele en langdurige onderhande- lingen. Wanneer deze maatregel in gaat js nog niet bekend. De Bloem bollenkeuringsdienst verwacht kenne lijk geeen lange wachttijd. Dat blijkt uit het feit dat men een tweede staffunktionaris heeft aangetrokken om de verplichte deelname aan de selectiekeüring voor te bereiden en te begeleiden. Wanneer er spijkers met koppen geslagen kunnen worden, moet wor den afgewacht. Dat hangt af van het tijdstip waarop de Blpembollen- ziektnwet zal worden ingetrokken en de bollen worden ondergebracht in de op komst zijnde Landbouwkwaliteits- wet. Over dat tijdstip kan dé direc teur van de BKD, ir. H. van Os, geen Daarnaast zal de heer Segers de deel- zinnig woord zeggen. In de Planten ziektenwet van 1951 is al gesteld dat de Bloembollenziektenwet te zijner tijd zou worden ingetrokken. Er ife sindsdien een kwart eeuw voorbij gegaan. Het laatste half jaar wordt er aan deze zaak’ echter stevig getrok ken. De minister zal de Bloembollen ziektenwet echter niet eerder intrek ken of hij moet de garantie hebben dat de Landbouwkwaliteitswet water dicht is. Er zijn nogal wat juridische problemen en die zijn niet in een handomdraai aan een oplossing te helpen. Toch mikt de Bloembollenkeurings dienst op 1980 als startdatum. Een garantie heeft men op dat punt na tuurlijk niet, omdat de nieuwe wet ook nog een paar EEG-commissies moet passeren, terwijl het' bedrijfsle ven hier uiteraard ook volop gelegen heid tot inspraak moet krijgen. Is het dan zo urgent dat er een verplichte deelname aan de tulpense- lectiekeuring komt? De heer Van Os: een vrijwillige deelname sorteert te weinig effect. Het aantal deelnemers groeit wel, maar 'het duurt op deze manier te lang voor we het gestelde doel kunnen bereiken. Virusziek is. BEVERWIJK. Tijdens een geza menlijke bijeenkomst van de afdelingen Velsen en Heemskerk van de Hollandse Maatschappij voor Tuinbouw en Plant kunde heeft notaris B. M. A. Batenburg in Huize Scheybeeck een inleiding houden over het erfrecht. Zoals bekend is het bouwplan in Spaarndam-Oost tot stand gekomen met inspraak van de bewoners (zij het. dat de aanvankelijke opzet moest worden losgelaten, omdat (le provincie het aan tal woningen dat zou worden gebouwd te groot vond. Later heeft de gemeente met een rapport aangetoond meer wo ningen te hebben voor de opvahg van de eigen bevolkingsgroei dan de 88. Aan nieuwe plannen wordt druk gewerkt). De inspraak in het project in Spaarn dam-Oost is begeleid door de Stichting Nieuwe Woonvormen. R. K. Kerk, O. L. Vrouw Hemelvaart, Brederodestraat. zaterdag 19 u., zondag 9 en 11 u. CASTRICUM R. K. Kérk, H. Pancratius, Dorpsstraat, zaterdag 18 u., zondag 7.30, 9.30, 11.30 en 18 u: Bethlehemkerk, Piet Heinlaan, za terdag 18 en 19 u„ zondag 9.30, 11 en 12.15 u. HEEMSKERK R.K. Kerk. Mariakerk, Spoellaan, za terdag 18.30 u., zondag 9 45, 11 en 12.15 u>; H. Laurentius, A. Verherentstraat. zaterdag 8.30, 9.45, 11.30 en 18 u. Ned. Herv. Kerk, Kerkplein, zondag 10 u. br. Ewolt (St. Pancras), 17 u. ds. L. J. G. IJkel. Geref. Kerk. Morgensterkerk, Vrij- burglaan, zondag 9.30 u kand. H. van Dam (Kindernevendienst); Hervormde kerk. Kerkplein, zondag 17 u. ds. L. J. G. IJkel (Hervormd-Gereformeerde dienst): Morgensterkerk, Vrijburglaan, zondag 19 u. ds. C. Meijer (Bevestiging, intrede en uitzending van drs. H. W. Mintjes (en mevrouw J. Mintjes - de Groot) tot missionair predikant te Rawalpindi in Pakistan. Baptistengemeente IJmond, Maerten van Heemskerckstraat 41, zondag 10 u. dienst, 10 u. zondagsschool 18.30 u. tus sen jeugd, 20.30 u. oudere jeugd. Leger des Heils, Zandkraai, Handel- straat, zondag 17 u. gezinsdienst m.m.v. tienerkoor, zangbrigade en muziekkorps. UITGEEST R. K. Kerk O. L. Vrouw Geboorte, Lange uurt 37, zaterdag 19 u., zondag 8, 9.30, 11.30 en 18 u.; aula Vrijburgschool, zaterdag 19.30 u., zondag 9.30 u. Hervormd-Gereformeerde Federatie. Dorpskerk, Kerkbuurt, Uitgeest, zondag 10 u; Hervormde kerk, Dielofslaantje, Akersloot, zondag 10 u. WIJK AAN ZEE R. K. Kerk H. Odu.phus, Odulfstraat zaterdag 19.15 u., zondag 9.30 en 11.39 u. Ned. Herv. Kerk, Voorstraat 1, zondag 10 u., ds. A. Goudsmit-Aalbers. name aan de vrijwillige selectiekeu- ringen van gladiolen en straks ook narcissen moeten gaan'stimuleren. Hij krijgt tevens de opdracht om de afgifte en de teelt van virusvrij materiaal verkregen uit dë weefsel- cultuur - te begeleiden. Virusvrije lelies zijn al op de markt gebracht en dit jaar volgen de hyacinten. Het Laboratorium voor Bloembollenon- derzoek te Lisse is er nl. in geslaagd virusvrije bollen te telen van als lastig bekend staande hyacinten zoals King of the Blues, Queen, of the Pinks en Nobel. Dje bollen zullen dit jaar aan een kleine groep kwekers worden uitgegeven. Alles zal natuur lijk gedaan moeten worden om te voorkomen dat deze bollen in de praktijk opnieuw besmet raken. Want dan is alle moeite tevergeefs geweest. Volop werk dus aan de winkel voor de Bloembollenkeuringsdienst, maar eerst zullen de bloembollen onder de Landbouwkwaliteitswet moeten gaan vallen, wil. men- goed uit de start blokken kunnen gaan. Wind, weder en omstandigheden dienende gaat er in het bollenvak ook op het gebied van ziektenbestrijding in de komende jaren veel veranderen. SANTPOORT R.K. Parochie, Frans Netscherlaan. Zaterdag 19 u. zondag 9.30 u. (Zangkoor) 11.00 u.(Ander koor). Gereformeerde Kerk, Burgemeester Enschedelaan 10 uur en 17 uur: ds. H. Groeneveld. Adventskerk, Prov.- Ziekenhuis, 19 uur: ds. F. Minnema. De notaris benadrukte dat bij het slutien van een huwelijk vaak te weinig aandacht wordt -besteed aan allerlei praktische zaken en speciaal aan de vraag of men op huwelijkse voorwaar den wil trouwen of in gemeenschap van goederen. Daardoor ontstaan onnodig veel moeilijkheden, vooral als een van de echtelieden komt te overlijden of voor de tweede keer trouwt. De heer Batenburg behandelde als onderwerp ook het testament. BEVERWIJK-HEEMSKERK. Wie tijdens het onderzoek naar baarmoeder halskanker in de maand september vorig jaar wegens ziekte of vakantie verhin derd was aan de oproep gehoor te geven, krijgt maandag en dinsdag februari de kans zich alsnog te laten onderzoe ken. alleen goed te bestrijden als er gele genheid is om de gewassen Intensief na te lopen. Selectie is een zeer tijdrovend karwei en daarom is het ook de grote bottleneck in de bloem bollenkwekerij geworden. In deze tijd van schaalvergroting alom wil iedere kweker met zo weinig mogelijk men sen zo veel mogelijk doen. Het is duidelijk dat de selectie dan in de knel- komt. Toch heeft Holland de plicht een produkt te leveren dat aan heel hoge eisen voldoet. De buitenlandse afne mer moet bloembollen met een inge bouwde kwaliteitsgarantie in huis krijgen. Dan voorkomt men dat het buitenland gaat zwaaien met import- verboden, ook al loopt men in die betreffende landen zelf tot op knie hoogte door de virusziekten te waden. Een gezond produkt telen is echter ook een kwekersbelang. Goede partij en vragen de minste tijd om nagélo- pen te worden en hébben niet zelden een groter produktievërmogen. DE TULPENTELERS krijgen een paar jaar om zich op de omschake ling te kunnen voorbereiden. De ver plichte deelpame aan de selectiekeu- ring zal in de aanvang niet voor het gehele sortiment gelden. Wel voor enkele belangrijke cultivars, zoals Apeldoorn. Prominence, Lustige Wit- we, Aladdin en Golden Apeldoorn. Het aantal cultivars azl in de loop der jaren worden uitgebreid. Als de verplichte deelname eenmaal van start is gegaan, dan komt het ogen blik ook gauw dat van die soorten alleen nog maar plantgoed in de handel gebracht mag worden" van ge certificeerde partijen. De heer Kees Segers uit Lisse. telg uit een bekend geslacht van bloembollenkwekers en -exporteurs, is onlangs benoemd tot tweede staf- funktonaris bij de BKD. Op hem rust dus de taak de vrijwillige keu ring te gaan ombouwen tot een ver plichte. Het ligt in de lijn der ver wachtingen dat er ook een verplichte deelname aan de keuring van irissen zal komen en wel voor de cultivars Ideal. Wedgwood en Prof. Blaauw. IJMUIDEN Petruskerk, Venusstraat 1. Zaterdag 19 uur. Bijzondere dienst of gezinsdienst. Zondag 9.30 uur. Hoogmis 10.45 u. H. Mis met zang. Nederlands Hervormde Kerk, Kanaal straat 10, Ds. Heikoop. 19 uur ds. Ger mans (jeugddienst). Bethlehemkerk, Gijzenveltplantsoen 10 uur: eerw. Heer Bakker, Open Deur- dienst m.m.v. soliste mevr. Boer. Christelijk Geref. Kerk, Marconistraat 10.30 uur, en 17 uur Ds. j' P. Geels. Oud-Katholieke Kerk, Kon. Wilhelmi- nakade. Zaterdag 19 u. Vesper, zondag 10 u. Hoogmis. Leger des Heils, Edisonstraat 10 en 19.3.0 u. Samenkomst. Jehova’s Getuigen, Oranjestraat 9, 10 u. Openbare lezing: 11 u. Wachttorenstu die. Petrakerk, Spaarnestraat. 9.30 u. ds. J. L. Bel, 17 uur: ds. A. J. Krol. Zeewegziekenhuis. 14.30 uur. Minnema. Doopsgezinde Gemeente, (Helrpstraat) 10 u. hr. H. G. J. Bos. Baptistengemeente, J.P. Coenstraat, IJ- muiden, 10 u.- en 19 uur: hr. C. v.d. Geer. Herv. Gem: Velsen-Zuid. mevr. L. G. Brezet. Vergadering van Gelovigen, straat 1. 10 u. eredienst. Goede Herderkerk, Velserduinweg 52. 10 uur: dr. E. de Vries (Gez.dienst met Geref. Kerk). Pinkstergemeente IJmuiden, Velser duinweg 52. 10 u. B. M. Piet, 19.30 uur, T. Determann. Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt) 9.30 uur en 17 uur: ds. G. A. Snip. Geref. Kerk Ichtuskerk, 9.30 uur: ds. L. Dorst (H.A.). 17 uur ds. L. Dorst (H.A. en dankzegging). Een werkgroep, bestaande uit verte- genwo.oridgers van de kritische gemeen te, assisteert Fred Keesen bij de steeds toenemende werkzaamheden, die vooral te maken hebben met de behoefte van de plaatselijke groeperingen aan onder ling contact en met de wens om in voorkomende gevallen gezamenlijk ac ties te kunnen ondernemen. Er is inmid dels een informatiebulletin uitgegeven met allerlei bijzonderhden over de erva ringen van de gemeenten. Tevens wor den daarin nieuwe theologische en pas torale inzichten doorgegeven. Van dit bladis ook e en Engelstalige uitgave verschenen die wordt toegestuurd aan verwante basisgemeenschappen in het buitenaldn, waarmee men graag contac-' ten wil onderhouden. De opbrengst van de zaterdag te hou den collecte wodrt ter beschikking ge steld van de Nederlandse beweging van basisgroepen en kritische gemeenten. De Hoeksteen, Willem de Zwijgerlaan 10 uur. ds. J. Brezet. Volle Evangelische Gemeente, Gebouw Berea, Patriciuslaan 10 uur. W. Leeuw van Weenen 19.30 uur. R. J. T. Allfert. Dorpskerk, 10 uur. ds. P. Bons. DRIEHUIS R.K. Engelmnnduskerk. Driehuizer- kerkweg. Zaterdag 19 u. H. Mis met sa menzang. Zondag 9.30 uur Gregoriaanse Hoogmis. 11 uur. Viering met Jongeren koor, 18 u. H. Mis. VELSEN-NOORD R. K. Kerk H. Joseph, Wijkerstraat- weg 55, zaterdag 19 u., zondag 9, 10.30 en 12 u. Ned. Herv. Kerk, Noorderkerk, Stra- tingplantsoen, zondag 10.45 u drs. L. Brink (Velsen-Zuid) Geref. Kerk, Koningsweg 39, zondag 10 u. dS. L. J. G. IJkel (Kinderneven dienst), 17 u ds. C. Meijer. BEVERWIJK R. K. Kerk H. Agatha, Breestraat 101, zaterdag 19 u., zondag 8.30, 10, 11.30 en 18 u; O.L Vrouw van Goede Raad. Arendsweg 57, zaterdag19 u„ zondag 9, 10.30 en 18 uur: Regina Caeli, Hilbers- plein, zaterdag 19 u., zondag 10, 11.45 en 19.30 u.; Apostelkerk, Van Riemsdijk- laan„ zaterdag 19 uur, zondag 9.15 11 en 12 uur; H. Jozef, Laan der Nederlanden 68, zaterdag 19 u., zondag 9, 10.30 .11.45 en 19 u; St. Jozefrustoord en Lommerlust, Peperstraat 17, zaterdag 18.30 u-, zondag 7.30 en 10 u. Voor directe bediening (H. Oliesel) voör Beverwijk, Wijk aan Zee en Vel- sen-Noord op zondag en werkdagen bel len 29044 (telefoonnummer St. Jozefrust oord). Ned. Herv. Kerk. Grote Kerk, Kerk straat. zondag 10 u., dé. D. Verhoef: opgang, Florastfaat, zondag 10 u ds. L Doorn (Ermelo;) Prinsesse laankerk, Prinsesselaan 10, zondag 10 u. ds. L. W. van Reijendam - Beek. Geref. Kerk. Middelaarkerk, Moens- plein 8, zondag 9.30 en 17 u. drs.' H. W. Nusselder (Industriepredikant),19 u. zie Morgensterkerk in Heemskerk; Vrede vorstkerk, Laan der Nederlanden 152, zondag'9.30 u. ds. O. Meijer (Kinderne vendienst), 19 u zie Morgensterkerk in Heemskerk. Geref. Kerk (Vrijgemaakt) Imma- nuelkerk, Olieslagerslaan 20, zondag 9 en 16.45 u ds. K. Folkersma. Vrije Evangelische Gemeente, Van Riemsdijklaan, zondag 10 en 17 u. ev. W. van ’t Hoenderdaal (Alkmaar). Ohr. Geref. Kerk, Koningstraat 119. zondag 8.30 u. ds. A. W. Drechsler, 14.30 u„ ds. X de Jong.

IJmuider Courant | 1977 | | pagina 4