®EH s y Ji H hi i u cBirdy' G>niij^j t/ irisette Nwedd WOL.’ superieur in kwaliteit en kleur Hooghoudt J I J MI OLGA FLAME V f ;n Bi z I Hr II F1 F n ij j n tiger products I? L\ 68 9* •j n UM UNITRAVEL p£d I I Net even anders contant, belastingvrij Te besteden naar eigen keuze. Denkt u eens in wat u daarvoor allemaal kunt kopen of wat u daarmee kunt doen. Dromen worden werkelijkheid. 91 ,1 n U KEK jnederlandj J e’ RECHAUD-BRAN- DER tooijaaneevetjde mode iri ijuisijpudtextiel JONGE DUBBELE GRAANJENEVER Wï 1 2A 6A 69 OPGELET! BEIER LEVE A $feix:=: 12 22 van 30 31 C/uuA 36 42 45 55 62 f 100.00 a- S" >»ZWZWCtWZ/W.VVXV««>»ZZ. i j sief massanda Een geschenk BRIEFKAART Uw oplossing: PUZZELÊTAD I Den Haag Uw oplossing: SLAGZIN PUZZEL 19 HOOFDWEEKPRIJZEN WEEKPRIJZEN 4 Contlx TS radlaalbanden: J H JT F - InfdfkianoI 1 I 1 I I STAALRADIAALBANDEN Eerste prijs: De nieuwe, klei ne Ford Fiësta L, net als zijn j 1 1 1 1 1 Vierde prijs: Een AEG afwas machine Type Favorit de Lu- Derde prijs: 2.500 even eens kontant bij u thuis be zorgd. U ziet maar, wat u er mee gaat doen. MENSENVRIENDEN NEGEREN GRENZEN Zevende prijs: Een Sankyo filmcamera ES 33, ter waarde van/569 Aangeboden door Transcontinenta b.v. te Am sterdam Derde prijs: Een massief ei ken parketvloer van ca. 40 m2, of meer indien de huiska mer groter is. dan wel naar vliegen of naar een ander reisdoel. U vliegt met de Bel gische Luchtvaart Maatschap pij Sabena Een prachtige SAROME-aanste- ker naar keuze ter waarde van 200,— Aangeboden door SAROME te Rotterdam Een Aero Flame Rechaud, ter waarde van 69.75. Een ge schenk van Molen Techniek BV. Westzaan Twaalf prijzen Een uitgelezen drankenpakket (inhoud 12 fles sen) plus een 36-delig Bistro glasservies, een kabinetje met onderzetters en 2 spellen (54) kaarten Een geschenk van 200,— van Distilleerderijen wijnhandel Hooghoudt BV te Groningen Achttien prijzen: Een tafellaken en vier vingerdoekjes merk Bir- dy’ ter waarde van 27.50 Een geschenk van Van Heek-Scholco Textielfabrieken B VAlmelo. kinder- diapro- Winkel- ge- Tweede prijs: Een luxe Phi lips all-transistor, 66 cm grootbeeld, kleurentelevisie. Winkelwaarde 2.59Q-. Een geschenk van Philips Neder land B.V. Zesde prijs: Skol bier ..elke week een feestelijke prijs: 26 cartons 24 blikken. Feest met Skol in blik. Uit en thuis Skol. Thuis bezorgd door SKOL Brouwerijen NV Breda. Zevende prijs: Een Peugeot Trimfiets, goed voor uw ge zondheid. U wordt kilo s lichter en uw conditie beter Waarde 500,-. Een ge schenk van Cycles Peugeot Nederland NV te Veenendaal Een Braun Quick Curl, de Braun stoomkrultang ter waarde van 52.50 Aangeboden door Braun Electric Nederland BV te Rijswijk. daarvoor bestemde vakjes plaatsen. Dat voorkomt foutieve overschrijvingen. Negende prijs: Nog een waardebon van 500,- te besteden bij één der filialen van M.-J. Witteveen s Mode magazijnen Tiende prils: Een prachtig Neveda Smyrnakleed (dessin 3159S), een geschenk van de Leidsche Wolspinnerij NV te Leiden ter waarde van 400,-. PEUGEOT PX 8 Achtste prijs: Een waarde bon van 500 gulden te be steden bij één der filialen van M. J. Witteveen’s Mode magazijnen. LET OP. Het postbusnummer is in DEN HAAG I Olga maakt 't bereikbaar Het R ijke Slapen Een hairstyler, Type GH 2, ter waarde van 78,— van de Konin klijke Fabriek Inventum te Biltho- ven. HOBBYBRANDER fijnregelbare Senior-brander kompleet met verfafbrandkop soldeerstift gasbus 225 gram 100.000 kilometer geen uit zondering I tfa cta Pr dk da gel de va ge ne he tal ak ve Ni he da 1 I 1,25 of meer c« 3224129 Damiate Pers B.V. I vai lin hai da< lar hel de len kei 1 zie gr; WÉ mi mi ne da i i meMOMomiHMMooooo^wuwKooMooovnweMoeccm Nat. Puzzelaktie Damiate Pers B.V. Postbus 10129 Den Haag P onmisbaar bij uw gezellige fondue maaltijd! Twaalf prijzen: Een Jago shawl van 15,— aangeboden door Jar van Gooi, Amsterdam. Naam Adres: Plaats: Horizontaal: 1. Koper; 5. grootvader; 8. toneelstuk met muziek; 12. voordat; 13. straalsgewijs (b.v. bij autobanden); 16. gelofte; 17. laatstgenoemde (afk.);-18. ijl; 19. Amerikaanse inlichtingendienst; 21. lidwoord; 27. tenbedrage van; 28 larve van mug; 29 vanaf (afk); 30 onderdeel van elektromotor; 33. bouwland; 34. duivel; 36. per expresse (afk 37. inwoner van Estland; 39. tijdperk; 41. soortelijk gewicht (afk); 42. staats-partij (afk 43. zangstem; 44. bid (Lat.); 46. evenredige waarde (afk 48. niet vroeg; 50 BELANGRIJK: Tel vooral het aantal letters O dat voorkomt in de puzzels 21, 22, 23, 24 en 25. Noteer het aantal. Mét de slagzin van puzzel 25 vragen wij u het totale aantal letters 0 uit die 5 puzzels (21, 22, 23, 24 en 25) op te geven. U dingt daardoor mee naar de prachtige periodeprijzen. Dus voor elke periode (5) geldt een letter. Met die vijf letters kunt u een woord vormen waarmee de grandioze finale-prijzen kunnen worden gewonnen. Vijfde prijs: Een Singer zig zag naaimachine Type Star let Compact Model ter waar de van 649,- aangeboden door Singer BV te A dam 8I| juiste invulling ontstaat op de regels 22 en 55 horizontaal de slagzin, die wij u vragen in te sturen. Twee prijzen. Een verlichte globe met dubbel-effect kaartbeeld, de gebergten in voelbaar reliëf, bol- diameter 25 cm., winkelwaarde 100,—. Een geschenk van de Eerste Ned. Globe Industrie. Veerallee 5 te Zwolle, die iedere puzzelaar tijdens de puzzelaktie een cheque aanbiedt van 25, die kan worden verzilverd bij aanschaf van een verlichte globe. (Aanvragen op bovenstaand adres). Eerste prijs: 5 000,- con tant, belastingvrij. Om te ko pen waar u tot nu toe niet aan toe kwam. mond. Mevr. M. E. P. Hagenaars- Franken, Past. Kuyperstraat 4, Bergen op Zoom. W. A. Ruessink, Loevestein 7, Ede Een Sarome- aansteker: Mevr. Th. J. de Mooij- van Schie, Goeverneurlaan 324. Den Haag Een Conac accu: Me vr T Bielfeldt-Grande, Beethoven singel 114, Alkmaar H. Demon, Dr B Bastiaansestraat 34, Bem- mel (Gld.). Een Inventum zwak stroom onderdeken: M Schoon- derwoerd, Ter Braaklaan 12, Zeist Een Bosch Halogeen-mlstlam- penset: H H Dijkhuizen, De Ven nen 81, Delfzijl Een set Tlger-pro- ducts: P. M. Vleeshouwers, Sm- gelstraat Noord 7, Stevensweert 5446 Een verlichte globe van de Eerste Ned. Globe Industrie: Me vr. M E. de Witte-Aerts, Putting- Een BOSCH HalogeenHnistlam- peneet TOURING-R in doe-het- zelf-verpakking (geheel com pleet) Een geschenk ter waarde van 128,92 van Willem van Rijn BV te Amsterdam Een set TIGER-products, inhou dende een veelheid van handige hulpjes in de huishouding zoals: een ijsblokjeshouder, magneti sche flesopener, vleesschaienset, maatbeker met deksel etc. ter waarde van 125,—. Een ge schenk van Verkoopmij Plastic Varia BV te Geldrop Een Inventum éénpersoons zwak stroom onderdeken type HN 41, winkelwaarde 158,—. Aangebo den door de Kon. Fabriek Inven tum Bilthoven Derde prijs: 2.500,- handje contantje, belastingvrij Om wensen mee te vervullen Mevr. G. de Gelder-Bos, Usselinx- straat 141, Den Haag. Een half jaar Skol bier: Mevr M Welles. Van Bergenplein 13, Etten-Leur. Een Peugeot trimfiets: Fr. Hakkaart, Meerhoutstraat 1, Breda. Een waardebon van Wltteveen: C. H. F. Wensink, Manegelaan 23, Gorssel. Een waardebon van Wltteveen: J. Oostindieën, Noorderwijkweg 70, Beverwijk. Een Neveda Smyrnakleed: B. G. I. Heuthorst, Haafs-Haafsweg 9. Doetinchem Achtste prijs: Een Zanussi Kompact Droger type N 30. Waarde 518. Een geschenk 'van Verkoopmij. Zanussi b.v. te Alphen a d. Rijn Zeven prijzen Een Zareska-Kruis- steekloperpakket, winkelwaarde 37,—, compleet met wol, naald, stramien en werkbeschrijving. Aangeboden door Hageo, Henge- lo/O. 4 Conti TS staalradiaalbanden maat 165-13 tub ter waarde van ƒ619.44 Beschikbaar gesteld door Continental Rubber BV Amersfoort Een modieus Irlsette-pakket be staande uit een eerste klas dons deken (goedgek. door de Ned Ver. v. Huisvrouwen) en een la- kenovertrek. Een geschenk van 380,- van IRtSETTE Nederland B.V. verstraat 12, Haarlem. J. Aarts, Sinopelstraat 36, Tilburg. Een Za- reska-krulssteekkussenpakket: Mevr J G van Oort-van Rheenen, Rijnestemhof 12, Utrecht. Mevr. D Dijk-ten Klooster. Oudedalfserweg 8. Heino. Mevr Verheesen, Tuin straat 18, Merum Herten. Mevr. Vermunt-Beens, Akeleiflat 6, Roo sendaal Mevr T de Nijs-Peynen- burg, Baanderherenweg 135, Box tel J G Mast, Constantijnstraat 79, Vroomshoop Mevr J. F. M Hofstede-van Bruinisse, Pleinweg 236-C, Rotterdam Een Jago- shawl M van Waart, Jagtlustlaan 13, Santpoort. J. M M. van Tuyl, Rossinilaan 29, Berkel (N.B.). B. van Dooren, Narcissenstraat 188, Barneveld. J. F. Forch, De Oever loper 187, Dronten A. F Dem- Ackerstaff, De Kiepe 130, Ensche de Een Irlsette donsdeken lakenovertrek: Mevr. H. van der Werff-Blaak, Zijldonk 124, Leiden. Een Hooghoudt drankenpakket: Mevr, van Trijp, Bredaseweg 10, Roosendaal (N.B.). Mevr. M Riet- veld-Wanders, Oude Schanspad 37, Arnhem. Mevr P. Corilbe-Seel- en, Haakeskamp 4, Linne (L). L. P Persoon, Naaldwijkseweg 392, s-Gravenzande Mevr. C. M Schram-Hos, Pr. Julianalaan 14, 2e et., k. 300-A, Alkmaar J. C. Notten, Kosterijpad 4, Herwen. B. Op 't Land, Undinestraat 195, Amersfoort B Haijkens, Soenda- straat 82, Groningen. M. J. van Kessel, Groningerweg 16, Peize (Dr.) Mevr. J. E. F. Rutgers-Jan- sen, v.d Portenstraat 72, Roer- Negende prijs: Grammofoon platenalbum „De Gouden Klank der Groten”, ter waarde van 210 Aangeboden door Uitgeversmij. The Reader’s Digest n v. te Amsterdam Een Aero Flame Hobby Set, ter waarde van ƒ41.50. Aangeboden door Molen Techniek BV. West zaan. Burg Rippmgstraat 103, Maas- sluis-5. C. A. Blom, Teding van Berkhoutstraat 7-zw, Haarlem. Me vr W Basten-Gerrits, Topaasdreef 3, Cuijk (N.B.). P. J. F. Wever, Goudestein 70, Eindhoven. Mevr. G. van der Veen-Hooghiemstra, Bunnikstraat 9, Den Haag Mevr. J. van Eerde, Kruisstraat 14, Krommenie P. Schönberger, Berg en Dalseweg 12a, Nijmegen. J. P. Neijsen, Hooghuizenweg 23, Hui zen (N.H.). Mej. J. van Beek, De Palmen Grift 195, Veenendaal. J. H A. Aan den Boom, Horatiuslaan 18, Venlo. Mevr L. van Noort, Zuiderparkweg 228, Den Bosch. B Withaar, Heemsteres 26, Den Ham (Ov Mevr P Dullaard-van Vliet, Vlietkade 11a, Zevenhuizen. Mevr. A. G. Langeveld-Kan, Papa- keuze massief kambala, mas- of massief bruinhart, alles 23 mm dik. van rond 5.000,- van Noordelijk Dis count Parket, te Leek, dat ook het leggen van de vloer en de afwerking verzorgt. Vierde prijs: Twee vliegtic kets a 2.000,- per stuk. U kunt er b.v. mee naar Canada .c. r .tu j tij OOOOÓ’ EFDfZELAAR KRUISHOORWECS1 Zesde prijs: Een Sankyo film projector 2000, winkelwaarde 649 Aangeboden door Transcontinenta b.v. te Am sterdam. Zevende prijs: Een retour voor twee personen (plys au to) in special cabin van Euro poort naar Huil, aan boord van de comfortabele ferry- schepen van North Sea Fer ries, Rozenburg (Postbus 1123). Ter waarde van 950,- broers erg veilig en zeer be trouwbaar. Een geschenk van Ford Nederland, met een win kelwaarde van 11.352,- krulsstsekloperpakkst: J. Ouden dijk, Min. Aalberselaan 92, Rijs wijk. J. F Canters, Lungendonk 3a. Helmond P Laermans, J. M Kemperstraat 6, Eindhoven. H. G. ter Haar, Hoge Veldweg 126, En schede. F. J. Westbroek, Melis Stokelaan 274, Den Haag. G. J. P. van Houts, Dr Schaepmanstraat 11, Zaandam. Mevr. E. J. Zwitse- laar-de Ruiter, D C. Huisman- straat 313, Nijmegen. Een Neveda weefpakket: H. A Weiffenbach, Otto Hahnweg 17, De Bilt. J. K. H. Berghuis, Coendersweg 72, Groningen Een Blrdy tafellaken vingerdoekjes: S Aarse JZN, Hellemanstraat 80, Deurne. C. J. Nouwens, Vrijthof 5, Oirschot P J. L. van Weert, Welnahorst 19, Enschede Mevr. K. Smke-Kusters, omroepvereniging, 52. zie 27 horizontaal; 53. gindse; 59. ogenblik; 60. lof; 61. loot; 62. voornaam van de acteur, die Stiefbeen speelde; 64. voor gezonheid bepaalde richtlijnen volgen; 66 vorm van doen; 68. gemalen biefstuk; 69. rivier bij Haarlem. Vierde prijs: Een Olga Springboxcombinatie Be staande uit een stalen onder stel, een dikke polyetherlaag en een matras. Geeft uw slaapkamer meteen allure Een geschenk van Olga Ma trassen LMF BV te Leiden, ter waarde van 1.250,- Per postgiro, voordelig en eenvoudig u maakt minimaal 1.25 over op onder- staande girorekening De slagzin (slechts één per girokaart) schrijft u op de voorzij de onder "Mededelingen” Géén girobe- taalcheques inzenden. (Zie voorbeeld) Per briefkaart: naast de not’male porto van 40 cent plakt u tenminste 1.25 (en ten hoogste 5 gulden) aan geldige Neder landse postzegels extra ten bate van het Nationaal Fonds Beter Leven Vermeld duidelijk naam en adres (liefst in bloklet- ters) en de slagzin die u in de puzzel hebt gevonden (Zie voorbeeld) Oplossingen u mag net zo veel inzen den als u wilt moeten zaterdag a.s. in ons bezit zijn. Wel voor elke oplossing een aparte girokaart of een aparte brief kaart gebruiken De trekking wordt wekelijks verricht door notaris J. H. Birkhoff in Den Haag, bij wie ook de oplossingen en het daarin voorko mende aantal letters voor de periodeprij zen zijn gedeponeerd Over de uitslag kan niet worden gecorres pondeerd of getelefoneerd. Gewonnen prijzen kunnen niet worden geruild, even min kan daarover worden gecorrespon deerd met de betreffende fabrikant of de ze krant mers, Peppelhof 53, Veghel. Mevr. G. M. Hariknk-Lensink, Linde- boomsweg 9, Barchem (Gld.). T. Verdoold. Lemsterhoek 51, Rotter dam Mevr, van lersel. Hart van Brabantlaan 759, Tilburg. Mej. F. van Uden, Van der beekstraat 17, Schijndel (N.B.). Mej. J. D. van Maatman, Fuchsiastraat 17a, Rot terdam Mevr van Lubeck-Prins, Uiterdijkenweg 7e, Luttelgeest (N.O.P.). A. J. C. C, de Galan, Haarlemstraat 22, Den Bosch. Een Glemme autowashandschoen: Mevr E Brinks-Görtz, Gerbrandy- laan 64, Voorschoten. C. Veer man. Botterstraat 10a, Huizen (N.H.). W J. Kramer, Koninginne straat 29, Breda. M. de Waal, Dreef 2, Eek en Wiel. Th. Beijers, Schoolstraat 28, Belfeld (L.) 5.000,- contant: L. K Koers, Boveneind 30, Leek Een Philips kleurentelevisie: Mevr I. van Zeelans-Noppen, Gou- westraat 6, Den Haag. 2.500,- contant: Mevr. J. Schrijvers, Pr. Clausstraat 18, Houten (U). Een Olga springboxcombinatie: Mevr A Oostrum-Veger, Jos Klei- nenlaan 169, Geleen (L). Een Singer zig-zag naaimachine: Verticaal: 1. Ondergrondse ruimte onder woning: 2. niet gevulde; 3. voertuig; 4. deel van trap; 5. ordedienst (afk.); 6. slapen; 7. riviertje; 8. vette vloeistof; 9. riviertje; 10. toespraak; 11. bloedvaten; 14. niets uitgezonderd; 15. ronde van Chaam; 18. van xe E, ter waarde van 2.065. Aangeboden door N. V. Elek- triciteitsmij. AEG te Amster dam. gemengd Europees inlands bloed; 20. Spaans landvoogd; 23. stukjes vlees aan stokje; 24. vlek; 25 iedere; 26. pets; 31. babysit; 32. opstootje; 34. plaaggeest: 35. politieman; 38. plaats; 40. roodgekleurde; 42. hangende haarlok; 43 opmerkzaam; 45. boek, waarin afspraken worden genoteerd; 47. rijkdom; 49. bloem; 51. reukwater; 52. aanduiding op enveloppe; 54. scheikundige verbinding; 56. lengtemaat; 57. Sociaal-economische raad (afk.); 58. geluid van een schaap; 63. geluid van een ezel; 64. zwarte vogel; 65. niet parkeren (afk 67. voegwoord. Per 1 oktober is de BTW verhoogd: de winkelwaarde van de prijzen kan daardoor hoger zijn dan aangegeven. Vijfde prijs: De nieuwe Binger Futura zig-zag naaimachine met elektronisch brein, een openbaring op naaigebied, ter waarde van 1.728.- De ze primeur wordt aangeboden door Singer B V Een koffiezetapparaat Typ» HK 31, ter waarde van ƒ99,— aange boden door Koninklijke Fabriek Inventum te Bilthoven. Een Moulinette, maalt in een paar seconden wat voor de da gelijkse maaltijd nodig’ is precies zo fijn als u wilt: rauwkost, ge hakt. gemalen kaas, noten etc etc. Een geschenk van Moulinex BV. Gouda, ter waarde van ƒ87.50 Twee prijzen. Een Conac accu type 54434 ter waarde van 176.12. Een geschenk van Con tinental Rubber BV Amersfoort. Een verchroomde „Duet” dubbel wandige theepot, inhoud 10 kop pen. van ƒ52.50 en aangeboden door MetaalWarenfabriek G. Bre- demeijer BV te Hilversum Vijf prijzen, een originele Ita liaanse schapewollen autowas handschoen Giemme NT, rubber gevoerd. Winkelwaarde 13.95. Van G. van Amersfoort Import- Export te Zeist OPGELET: bij het gireren van 1,25 de 1 (gulden) en 25 (cent) in de juiste, Een Neveda Wandkleed (dessin 7434), ter waarde van ƒ60, aangeboden door de Leidsche Wolspinnerij NV te Leiden Twee prijzen. Een Neveda Weef pakket (dessin 7603), ter waarde van 30,—. Ook een geschenk van de Leidsche Wolspinnerij NV. Leiden. nen, ter waarde van rond 10.000,-. Deze unieke reis wordt aangeboden door het Reisbureau Unitravel in Den Haag (tel. 070-60.88.37). Spe cialisten in Indonesiëreizen Zeven prijzen: Een Zareska-kruis- steekkussenpakket, winkelwaarde 20,—. compleet met wol, naald, stramien en werkbeschrijving. Een geschenk van Hageo. Hen- geio/O. 624 Zesde prijs: Een heel jaar voortreffelijk SKOL Bier (52 dozen van 24 blikken). In Ne derland gebrouwen en hoe! Een geschenk van Skol Brou werijen B.V te Breda MUM Philips kleuren, échte kleuren' Dat ervaart u als u straks de gelukkige winnaar bent van deze fantastische Philips kleurenontvanger U geniet van het royale 66 cm grootbeeld, de natuurgetrouwe kleuren, het kristalheldere geluid en de uiterst comfortabele bediening Dit is pas écht TV' Deze luxe Philips all-transistor is een geschenk Philips Nederland B V I I l Tweede prijs: Een totaal ver zorgde 27-daagse rondreis door Indonesië - Java, Bali, Sumatra - voor twee perso- op ae kaart is aangebracht. Vijfde prijs: Retourpassage voor 2 personen met auto, in special Cabin Europoort-Hull, ter waarde van 950. Aange boden door North Sea Fer ries, Rozenburg. (Postbus 1123). straat 6, St. Jansteen. T. Wester- terp, P Stockmanslaan 57, Eind hoven. Een Inventum koffiezetap paraat: W A. Bensik. Talingsmgel 13, Velp (Gld Een Moulinette keukenmachine: P van Bergen sr Hoornsekade 26-B, Den Hoorn (Z.H.). Een Inventum halretyler: Mevrouw Bierman, Dillenburg straat 30. Alkmaar Een Aero Fla me Rechaud: Mej A D. Pas, Te Braakeplein 10, Arnhem. Een Ne veda wandkleed: F. P van Aan holt, De La Reyweg 200, Den Haag Een Braun stoomkrultang: G. J. van der Eist, Pr Margrietlaan 48, Scherpenzeel (Gld.). Een Duet theepot: I coster, Julianakade 33, Leiden Een Aero Flame Hobby set: Mevr. Woudenberg, Klein Hat- tem 66. Apeldoorn Een Zareska- Eerste prijs: De nieuwe, klei ne Ford Fiësta Ghia, optimale luxe en comfort gecombi neerd met veiligheid en be trouwbaarheid. Een geschenk van FORD NEDERLAND met een winkelwaarde van 13.659,-. Achtste prijs: Een mann automatische jector model 1800 waarde 329,-. Een schenk van Transcontinenta B V te Amsterdam Tweede prijs: 5.000 schoon in de hand. Komt u ver mee in het land. 8 10 Ï6 13 Ié 19 21 20 2 28 33 58 59 60 3 en Tel en noteer nu de letters O die voorkomen In de puzzels 21, 22, 23, 24 en 25. Wij vragen bij puzzel 25 naar het totale aantal letters O uit die puzzels. U dingt dan mee naar de prachtige periodeprijzen. U hebt nu de letters M, N, R, E en O. Wilt u een kans hebben een van de prachtige finaleprijzen te winnen: vorm dan van deze letters een woord en wij vragen u dat woord met de slagzin van puzzel 26 in te sturen. Wanneer u inzendt en u gebruikt een gefrankeerde briefkaart, plak dan de zegels die u moet bijplakken NAAST de

IJmuider Courant | 1977 | | pagina 8