Kampioenschappen zaalhockey IJmond wordt door pech achtervolgd GEVAAR DEGRADATIE FULL SPEED DAMES Hillegom speelde gelijk W atertrappers-teams zeker van promotie SPORTIEF Promotie voor Njord-dames Van de Knoop Boekenroode eerste snel bij De Kampioen DKV op rand degradatie RCH KWAM LANGSZIJ VAN ENDEMA ^annrood. 8 Derde plaats voor Strawberries-jeugd V M WINST IN DUBBELSPEL TIJDENS „INTERNATIONALE PHILIPS r 19 SPORT 1977 FEB RUARI 1 4 MAANDAG Weinig problemen Twee titels Fn (Van onze sportredactie) van (Van onze handbalmedewerker) ADVERTENTIE (Van een medewerker) (Van een medewerker) de thuisclub (Van onze zwemmedewerker) (Van onze bridgemedewerker) (Van onze wielermedewerker) met daarbij Historische zege Marjan Ridder met v. Beusekom Ook Nederlands kampioen Rob Ridder kon niet voor een stunt zorgen. In de kwartfinale werd hij buitenspel gezet door de Westduitser Schnaase, die op zijn beurt de hindernis „Johnsson” niet wist te nemen. U voelt zelf het beste wanneer u het koesterende, warme rode licht van de Philips Infraphil nodig hebt. Waar warmte helpt. helpt Philips Infraphil beter. HAARLEM. Door goede resultaten in het zwembad „De Duinpan” in Zand- voort zijn de dames van de zwemvereni ging Njord gepromoveerd naar de hoog ste afdeling in Nederland: de Culligan klasse. Er werden door de zwemsters van Njord enkele indrukwekkende tij den op de klokken gezet. Het record op de 5x50 meter vrije slag estafette, dat ongeveer 8 jaar in handen is geweest van APC in 2.29,5, spreekt boekdelen. In een tijd van 2.27,8 zwommen de dames deze estafette. Van het treffen tussen LFC, dat veel supporters in bewees Jan Tuinenbreier scoorde vijf doel punten voor Odin tegen DWV, dat ech ter met 14-13 won. jongste meisjes te winnen in 1.35.4. De damesploeg op de 4x100 meter wisselslag estafette won in 4.49.7 en haalde tevens de limiet voor de winterkampioenschap- pen. de op met wat l l 5 l I sse Di na ,ag ris de Ich te te en Ik- ijn Na en rie de de •ht de de en de op iet iSr or n- an h- :te ii- an ;ns ;r- let Ift en al et en er ise ob jrs de ns de e- ke ii- Ed jd et in er ee res. DGS HAARLEM Na veel spanning wist Hillegom in de derde klas A van West 2 topploeg LFC op een 0-0 gelijkspel te houden. Vooral doelman Fons v. d. Vel de had met goede reddingen een belang rijk aandeel in dit voor goede resultaat. Alleen in de single kreeg Joke nog even uitzicht op de eerste prijs. Gillian, die in Beverwijk werd vergezeld door haar privé-trainer Mike Goodwin, toon de in de eerste game aan dat zij de voornaamste kandidate is voor de eerste officiële wereldtitel begin mei in Malmö. In nauwelijks tien minuten won Gillian, die de afgelopen maanden keihard heeft getraind en badminton heeft gecombi neerd met gewichten- en ballettraining, met 11-5. Daarna kreeg Joke echter meer vat op het spel van de Engelse, die tevoren met haar dropshots en smashes ijzersterk was geweest aan het net. Joke werkte een achterstand van 8-5 volledig weg, won met 11-8 en leek op weg naar een verrassing toen haar tegenstandster over pijn in de zij begon te klagen. Gillian: „Aan 'het einde van de tweede game kreeg ik opeens steken in mijn zij. Het echtpaar Huisman Sanders-Kamoen hield het hoofd koel en liep na de pauze de achterstand in waar door een puntenverdeling in de boeken aanvallen toekwam: „Gillian heeft goed gebruik gemaakt van haar lengte en me vrijwel constant in de verdediging ge drukt.” IJMOND Voor de Full Speed-da mes is de toestand in de landelijke derde klasse kritiek geworden door een 10-9 nederlaag tegen AMC-Nlloc 2 en de 11-8 zege van VZV op Foresters. Met nog een wedstrijd te spelen is de degradatie heel dichtbij gekomen. Voor eigen publiek verloor VVSB in de vierde klas A van West 2 met het kleinst mogelijke verschil (0-1) van ASC. Het enige en beslissende doelpunt van de gasten werd tien minuten voor het verlossende eindsignaal gescoord. De strijd droeg weliswaar een hard karakter, maar was over het algemeen toch wel sportief en boeiend. De dames van Desiree-Odin moesten op bezoek bij Amstel Zwaluwen dat wist dat zij bij verlies naar de derde klasse zouden degraderen. De rust ging in met 99. In een spannende slotfa se, wilde Odin toch zijn sportieve plicht doen. Dat lukte volkomen want het werd 15-14 voor Desiree-Odin. Hiermee ver dwijnt zowel Amstel Zwaluwen als JOS uit de tweede klasse. kwam. BOC 7 mocht sedert lange tijd weer eens het zoet der overwinning smaken, want het won van BOC 5 met ruim verschil: 13-7. Ondanks deze winst zal het degradatie niet kunnen ontgaan. Stand: Boekenrode 2 135, BOC 4 128, BOC 6 125, BOC 5 103, Boekenroode 3 72, BC 1940 60, BOC 7 32. In de eerste klasse A verloor De Pelikaan van het sterk naar voren komende Boekenroode 4: 13-7 waardoor voor Van Houten c.s. promotie naar de hoofdklasse beduidend minder zeker is geworden. Grote kans dat het Boekenroodeviertal deze plaats voor zich gaat opeisen. In de eerste klasse B kan leider Boe kenroode 5 niets meer gebeuren: runner- up Hildebrand 1 was veel te zwak (17- 3) en daardoor hebben Cohen-De Graaff en Kaptein-mevrouw Kruyff nog maar enkele punten nodig om van hun entree in de hoogste districtsklasse een feit te maken. I HAARLEM-IJMOND —In de tweede klas C van de zaalvoetbalcompetitie in de afdeling Haarlem KNVB kwam RCH door een 2-2 gelijkspel tegen Figee op gelijke hoogte van het leidende Endema. Met een overwinning zou RCH alleen op kop gekomen zijn. JAN PREENEN HAARLEM. Een clubrit van Haarlemse wielerclub De Kampioen het parcours in het Spaarnwouderbos, leverde zondag na een sterk gereden solovlucht winst op voor Peter v.d. Knoop. Hij was uit een vier man sterk kopgroepje ontsnapt en hield zijn aan vankelijke vluchtmakkers met 48 sec ver schil duidelijk op afstand. Ook in het gemengd dubbelspel had Gilks weinig problemen. Voornamelijk was dat toe te schrijven aan het feit dat de met Joke van Beusekom spelende Deen Steen Skovgaard kort tevoren een marathonpartij had moeten afwerken in het herendubbelspel. Daarin was hij met zijn landgenoot Elo Hansen al onver wacht geklopt door het Engelse koppel Eddy-Sutton: 15-6, 8-15, 15-17. Reeds in de eerste ronde was Peter v.d. Knoop met Ab Harren, Jan van Wijk en Johdn de Bie aan de haal gegaan. Met nog 19 km. te fietsen begon hij aan zijn succesvolle solorush. De uitslag: 1. P. v.d. Knoop, de 48 km. in 1.12.45; 2 A. Harren op 48 sec.; 3. J. van Wijk, 4. J. de Bie, 5. F. Dreyer op 1 min. en 35 sec. Er waren 41 deelnemers. De andere tijden die de zwemsters van Njord lieten afdrukken waren ook in drukwekkend. Op de 200 m. vrije slag eindigde Monique Bouwens als eerste in 2.16,8 en tweede werd Monique Wild schut in 2.17.—. Derde werd Agnes van Loon in 2.24,—, Deze resultaten waren tevens goed voor een nieuw kringrecord. Overige tijden: 100 m. vlinder meisjes onder 14. 1. Marjolein Pfaff 1.15,-, 2. Monique Wildschut: 1. 16,-. Rugslag 100 m. meisjes onder 12: Bianca van Bilder- beek 1. 19, 5. 2. Hedda Verdam 1.20. 1 100 m. school dames: 1. Ria Willemse 1.20, 6; 2. Giny Kok 1.21,—. 200 meter wisselslag meisjes onder 16: 1. Monique Bouwens: 2.37, 1, 2 Monique Wildschut: 2.39,4 en 3. Marjolein Pfaff: 2.41, 2. Bij de IJmond-daimes zingen ze het liedje :„en toen waren er nog zes”. Nadat een kwart van de competitie voorbij was, meldden zich twee dames af, we gens een verwachte gezinsuitbreiding. Daarna viel er een speelster uit wegens, beenbreuk. En nu moest men opnieuw een speelster aan een ongelukkig toeval offeren, voor de rest van het seizoen. Met zoveel pech kan een ploeg niet meer draaien. Dat bleek ook duidelijk tegen koploper SEW. Het werd een 10-3 nederlaag, maar de ploeg verdiende meer. Haarlem: 100 m vrije slag j. o. 16: Arno Stap 1.02.- (2e). 100 m schoolslag j. o. 14: Rob Blom 1.35.4 (3e). 100 m vrije slag m. o. 12: Monica v. Duin 1.20.2 (2e). 100 m vlinderslag j. o. 16: Arno Stap 1.11.1 (2e). 100 m rugslag heren: Arno Stap 1.13.- (2eLeo v. Lent 1.14.5 (3e). (Van onze korfbalmedewerker) IJMOND. D.K.V. laat het er in de competitie microkorfbal lelijk bij liggen. De 7-5 nederlaag brengt de ploeg, met nog twee wedstrijden voor de boeg, op de laatste plaats in de tweede klasse. Het heeft er dan ook MIe schijn van dat de vorige competitie gevierde promotie na één seizoen alweer wordt gevolgd door de stap terug naar de derde klasse. Watervliet speelde tegen koploper B.F.C. een verrassende goede wedstrijd waarin B.F.C. op de rand van een ne derlaag balanceerde. Een 6-4 voorsprong bij de rust en de 10-9 stand één minuut voor het einde leken Watervliet de over winning te bezorgen maar een verdedi- gingsfout gaf de B.F.C.-ploeg toch nog de gelegenheid een punt in de wacht te slepen. Vera Rood scoorde voor Water vliet drie keer. Heemskerk had veel meer moeite met Asonia dan werd verwacht maar had dit geheel aan zichzelf te wijten. Een volko men regelmatig opgebouwde voorsprong van 4-1 kwam nog hevig in gevaar toen Asonia tot 4-3 wist terug te komen maar met veel kunst en vliegwerk wist Heemskerk deze stand te handhaven en mede door het verlies van Zaandam Zuid, haar koppositie te verstevigen. Neptunus heeft in een enerverende wedstrijd de punten gedeeld met Olym pia (10-10 na met 9-4(!) te hebben voorge staan. Met vijf haarzuivere afstandscho ten haalde Olympia op tot 9-9 waarna Neptunus via een strafworp in de laatste minuut op 10-9 kwam. Alweer door een treffer van grote afstand wist Olympia toch nog een punt rijker naar Bussum terug te keren. Topscorer werd in deze wedstrijd Piet van de Gaag (3). De Heemsteedse Polo Club organiseer de in De Planeet ook de laatste ontmoe ting van de zwemcompetitie voor C- en D-competitiezwemmen. Mirjam Schiffer won bij de meisjes onder 10 jaar de 100 meter vrije slag in 1.27.6 voor Mariska Fransen. Dit nummer voor jongens on der 12 jaar werd door Alexander Dekker gewonnen in 1.12.8. De 200 meter schoolslag heren werd door Hans Vos gewonnen in 2.47.8. Robert Loof deed op dit nummer buiten mededinging mee en noteerde 2.39.5. Mirjam Schiffer wist ook de 100 meter schoolslag bij de Ik vroeg de scheidsrechter om vijf mi nuten rust, maar daar wilde hij niets van weten. Gelukkig is de pijn weer snel verdwenen. Bovendien begon Joke in de laatste game veel fouten te ma ken”. Gilks, die vrijdag in een demon- stratiepartij al haar superioriteit had getoond (Joke: „In mijn hele carrière heb ik maar tweemaal van Gillian we ten te winnen”) was tot de eindstrijd doorgedrongen nadat zij onder meer Marjan Ridder opzij had gezet. Marjan verloor in de halve finale met 11-7, 11-6, eenvoudig omdat zij nauwelijks aan (Van onze zwemmedewerker) HAARLEM. De herenploeg van de Haarlemse zwemvereniging De Water- trappers is na de laatste ontmoeting van de competitie gepromoveerd naar de landelijke B-afdeling, de een na de hoogste afdeling. Ondanks wat mindere prestaties van de ploeg, die de derde ontmoeting won, was de voorsprong op de concurrerende clubs te groot om nog bedreigd te worden. De dames van De Watertrappers zijn waarschijnlijk als vierde geëindigd, wat ook promotie in houdt. Bij wedstrijden in De Planeet wisten HPC-heren de limiet voor de Nederlandse Winterkampioenschappen te halen op de 4x200 meter vrije slag estafette. Hun tijd was 8.13.3. BEVERWIJK Joke van Beusekom en Marjan Ridder-Luesken hebben giste ren tijdens de internationale badminton kampioenschappen voor een historische overwinning gezorgd. In de sporthal in Beverwijk slaagden zij er ten koste van van het Engelse duo Barbara Giles/Jane Webster in Nederland voor het eerst aan een zege in het damesdubbelspel te hel pen. In deze op een laag peil staande eindstrijd hadden Van Beusekom en Ridder het overigens moeilijker met zichzelf dan met hun tegenstandsters. Hillegom en meegenomen had, waren 400 toeschouwers getuige. Zij zagen over het algemeen een sterker spelend LFC, maar de achterhoede van Hillegom wilde van geen wijken weten. Met snelle uitvallen kreeg de thuisclub zelfs een paar scoringskansjes, maar Rini v. d. Schrier zocht het doel te hoog en de kopballen van Mijndert de Jong waren te zacht. Het bleef onder grote spannig dubbelblank. Van beide ploegen werden twee spelers genoteerd door de arbiter vanwege ruw spel. Overige uitslagen: Heerhugowaard: 100 m schoolslag j. o. 14: Rob Pruim l. 33.9 (2e), idem dames. Sandra v. d. Sanden 1.24.9 (3e). 200 m wisselsl. da mes: Sandra v. d. Sanden 2.56.4 (3e). 200 m. rugslag dames: Mathilde Vink 2.42.5 (2e), Carla v. Schie 2.49.- (3e). 100 m rugslag heren: Jeroen Muylaert 1.09.3 (2e), Ronald Stricker 1.10.2 (3e), Fred Mulder 1.10.2 (3e). Full Speed speelde niet slecht maar de tegenstand van het reserveteam van Ni- loc, waarin drie junioren van Oranje zitten was onverwacht groot. In een enerverend duel leidde Full Speed bij de rust nog met 4-3. maar daarna gaf de kwaliteit van Niloc toch de doorslag. De stand: Kolping 13-24, Wijk aan Zee 19. Blinkert en Niloc 2 13, Foresters 11, VZV 10, Concordia 8 en Full Speed 6. Die beslissing heeft er toe geleid dat Gillian, die vorig jaar tijdens de „inter nationale” drie titels op haar naam schreef, ditmaal met twee kampioen schappen moest volstaan. Zowel in het enkelspel als in het gemengd dubbelspel (waarin zij assistentie had van Derek Talbot, de verrassende winnaar van het herenenkelspel) gunde Gillian Joke van Beusekom (in het dubbelspel gekoppeld aan de Deen Skovgaard) niet meer dan de tweede plaats. Njord: 100 m vrij j. o. 10: Sanne Verdam 1.36,7. 100 m vrij j. o. 16: Arnout Cornet 1.01,5. 100 m vrij j. o. 12: Ronald Bax 2.14,4, Simon Meijn 1.81,7. 100 m school: Sanne Verdam 1.49,9. 100 m vlinder: Arnout Cornet 1.11,9. 100 m rug heren: Wouter de Groot 1.10,1. Esta fette heren 4x100 m 4.06,6. In Heerhugowaard werden weer vele ereplaatsen door Haarlemse deelnemers weggehaald, al was de concurrentie deze keer sterker dan ooit. Zo won Marion van Capelle de 200 meter vrije slag in 2.23.- vöor clubgenote Ineke van Elferen. Desiree Eliens won de 100 meter schoolslag dames in 1.21.2, terwijl Frank Muylaert de 100 meter vlinderslag voor jongens onder 16 jaar in 1.10.4 wist te winnen. Zijn zus Carry noteerde nog een zeer goede 2.28.9 op de 200 meter rugslag dames, wat ook een eerste plaats ople verde. Paul Stricker won beide nummers voor jongens onder de 10 jaar, de 100 meter vlinderslag en de 100 meter vrije slag. De dames-estafetteploeg op de 4x100 meter wisselslag werd niet alleen eerste in 4.49.6, maar haalde hiermee tevens de limiet voor de winterkampioenschappen. De 200 meter wisselslag meisjes onder 16 jaar leverde een overwinning op voor Ineke van Elferen in 2.44.8, die daarmee Marion van Capelle voorbleef. Goede prestaties van DWT-zwemmers waren verder nog van Frank Muylaert op de 100 meter vrije slag (1.03.4) en Jeroen Muylaert op de 200 meter schoolslag (2.46.4). De 4x100 meter vrije slag heren estafette verbeterde zich naar 4.05.3. HAARLEMIJMOND. In de strijd om het bridgekampioenschap viertallen van het district Kennemerland speelde BOC 4 (128) tegen BOC 6 gelijk: 10-10 en zag daardoor geen kans Boekenroode 2(135), dat vrij-af had, van de bovenste plaats te stoten. De BOC-formatie heeft in de komende weken een wat makke lijker programma af te werken dan het Boekenroode-team. zodat de wedloop om het kampioenschap wel tot het laatste tot spannend zal blijven. BOC 4, in de samenstelling van Sandbergen-Witte- brood en Tervoort-Van der Werff, boek te op de helft van het treffen met BOC 6 een voorsprong van tien matchpunten. Het hoogste meisjes-team van Straw berries heeft zich de voorafgaande we ken gekwalificeerd voor de Nederlandse Kampioenschappen zaalhockey te Arn hem. Voor dit elftal, dat onder leiding stond, van de begeleiders Hoite Postuma en Rob Gutteling, leek dit toernooi zeer zwaar te worden: Veel geroutineerderde teams (Nijmegen, H. D. M. waren hun tegenstanders, terwijl de meisjes uit Velsen totaal niet hebben kunnen oefe nen. Dat Strawberries ten slotte de der de plaats wist te veroveren is te danken aan de enorme inzet. De eerste wedstrijd was tegen H. D. M Het bleek duidelijk, dat de meisjes van Strawberries nog in hun spel moesten komen: zij verloren met 2-0. De tweede tegenstander was Concordia, die met 3-0 werd verslagen. Hierna kwam de belang rijke partij tegen Nijmegen, die nog alles had gewonnen; vanaf het begin Marjan Ridder (links) en Joke van Beusekom in actie tijdens de finale damesdub b elspel. Omdat Joke in Kopenhagen woont en Marjan in Haarlem, hebben zij nauwe lijks gelegenheid om elkaar via trainin gen naar een hoger plan te stuwen. Die mogelijkheid deed zich pas deze week voor, omdat Joke na het toernooi van Metro in Rotterdam (waar zij met Mar jan ook al de winst opeiste) niet ijlings naar het buitenland behoefde te vertrek ken, waardoor zij zich „rustig” kon voorbereiden op de internationale en derhalve ook wat oefenstof kon doorne men met haar partner. Dat gebeurde dinsdagavond. De man, die voor wat tactische en technische tips zorgde was bondscoach Sörensen, die vooral aan dacht besteedde aan het punt „coördina tie”. In de praktijk leken Van Beusekom en Ridder duidelijk profijt te trekken van die bijles. Nervositeit droeg er ech ter toe bij dat de eerste game in de finale ondanks een voorsprong van 9-2 toch nog met 15-12 verloren ging. In de tweede game duldden zij vervolgens nauwelijks oppositie (15-2), waarna uiterst moeizaam de beslissende game met 15-12 werd gewonnen. Opvallende afwe zige in het damesdubbelspel was de officieuze wereldkampioene Gillian Gilks. Ondanks afspraken met de Engel se bond weigert zij te dubbelen met Barbara Giles. Gillian geeft de voorkeur aan haar landgenote Statt, waardoor zij voor wat dit onderdeel betreft een speelverbod van haar bond heeft opge legd gekregen. Het krachtenreservoir van Skovgaard was daarmee vrijwel uitgeput, zodat hij weinig steun kon bieden aan Joke in de mixed. Volgens verwachting wonnen Gilks en Talbot dan ook probleemloos met 15-7 en 15-10. Evenals voor Gilks betekende dat voor Talbot de tweede titel in Beverwijk. De 29-jarige Talbot stond tot voor kort bekend als een specialist in de dubbelspelen. Sinds enige tijd blijkt deze Engelsman, die zijn con ditie heeft opgevoerd via trainingen met een vriend, de atleet Brendan Foster, echter ook in de singles goed uit de voeten te kunnen. Na onlangs al Mexico te hebben gewonnen, Talbot dat gisteren door ook in Bever wijk als eerste te eindigen. Met een zege in de finale op de als nummer 1 ge plaatste Zweed Sture Johnsson (8-15, 15- 6, 18-13) zorgde Talbot voor een van de weinige verrassingen van deze 31ste „in ternationale”. (Van onze hockey medewerker) VELSEN-ARNHEM Afgelopen weekend bleek overduidelijk, dat het hockey in Noord-Kennemerland in de lift zit. De meisjes van Strawberries wisten beslag te leggen op de derde plaats om de nationale titel zaalhockey, terwijl de dames de Gooische club „Hui zen” een verpletterende nederlaag toe brachten. De heren van Strawberries moesten evenwel genoegen nemen met twee verliespunten. keken de dames tegen een 1-0 achter stand op waardoor hun vechtlust nog meer werd aangewakkerd. Nijmegen werd in de verdrukking gebracht, doch zij wisten nog een heer te scoren. De volgende wedstrijden werden door Strawberries met het grootste gemak gewonnen, zodat zij op een goede derde plaats eindigden in dit toernooi om de nationale titel. Gedurende de gehele wedstrijd tussen de heren van de Delftse Studentenstraw- berries bleek dat de studenten groot over wicht hadden. Strawberries speelde deze match zonder de verdediger Tjerk Kleefstra die normaal een briljante wedstrijd speelt. Gedurende de eerste helft wist Strawberries de schade te be perken tot een 1-0 achterstand, ondanks een fel offensief spelend Delftsche Stu denten. Vijftien minuten voor eind wist Delft de stand met twee treffers te vergroten tot 3-0, wat tevens de de eindstand werd. Vorige week wonnen de dames Strawberries van Hurley met 2-4 en dit keer ontvingen zij Huizen. De wedstrijd begon kalm misschien zelfs wat te rustig maar halverwege de eerste helft begon nen de dames uit Velsen hun bekende vechtlust te tonen. De verdediging van Huizen begon fouten te maken en hun schade bleef tot voor de rust beperkt tot twee doelpunten. Het eerste werd ge scoord door Anneke Lokhorst die zoals gewoonlijk de spil van de aanval was. De volgende treffer kwam voort uit een enigszins rommelige situatie voor het doel van Huizen; uiteindelijk was het Inge Karst die de bal tussen de palen wist te werken. In de rust adviseerde de bekwame coach Joop Verhoef z’n speel sters kalm aan te doen. Slechts Slechts Anneke Lokhorst scoorde nog een maal, maar van een constant drukkende aan val was geen sprake meer. De verdedi ging, waarin Loes de Vries een bijzonder nuttige en effectieve rol vervulde, kon door Huizen in het geheel niet in ver warring worden gebracht. Coach Joop Verhoef was zeer tevreden met deze 3-0 eindstand. Van Meeuwen BC zegevierde in de derde klas E met 12-2 over Ciub 13 en is nu met 112 doelpunten recordhouder. Lex Kollerie heeft er daarvan maar liefst 44 gescoord. Haarlem (Spaarnehal)tweede klas C: RCH - Figee 2-2; derde klas E. North end - Ripperda 4-1; res. dercle klas E: Kennemer Intersport 3 - DGS Smul 4 3- 4; res. derde klas F: Haarlem 2 - Bloemendaal 2 2-4; res. derde klas G: Haarlem 3-DSC’74 4 2-7. Haarlem (Evenementenhal)derde klas E: Nelson Boys - De Purmer 5-7; Van Meeuwen BC-Club 13 12-2; eerste klas B: Kennemerland 2 - Smul 2 0-4; res. derde klas D: CBS 3- RCH 2 1-3; res. derde klas E: HCK 2- Aurora 2 1-6. Hoofddorp: derde klas G: De Klos- Sporthuis H. 2-4; derde klas H: Zand- voortmeeuwen - Vrouwentroost 10-1; Lansing B.- Outshoom 3-3; res. derde klas H: Hoofddorp 2- De Krim 2 2-2. Plumbers 2- BSM 2 0-7. Wijk aan Zee: tweede klas A: CVG - John Bolten 7-4, tweede klas B: De Biggen - Donkey Shot 6-4; res. eerste klas A: Klein Zwitserland 2- Gelder- mans 2 2-4. tweede rd<

IJmuider Courant | 1977 | | pagina 19