PROTEST TEGEN FUNCTIES VAN R. VAN BODEGRAVEN Josephine van Gasteren was grandioos in tragi-komedie D’66 in IJmond veroordeelt berufsverboten in Duitsland Burgerlijke stand Levensgevaarlijk oorlogstuig ligt er voor het oprapen Politienieuws 99 In de Vishal Duingebied levert p0P™: levensgevaarlijk „speelgoed ƒ0 Twee jongens gewond na met oorlogstuig zwart kruit in het sleutel- ri- j :N-hu.Sje langs hef trottoir. rn tle"Jmr mU'. stak hij het aan. Er volgde Hij w vt/fficn rn mi.s en c slot tegen 7-jarig jongetje, steekvh tot loco-gemeentesecretaris Kleedjes venter is Ook oud-roest kan exploderen Me? gevonden explosieve leeggeroofd Onafgesloten auto Na benoeming Vakantiezwemmen vveer oorlogstuig in duin gevonden geen Zwitser „EEN DOOS VOL KRUIMELS” granaat op een fiets 79 5 ?z spel 1 NOG STEEDS OORLOGSEXPLOSIEVEN FEBRUARI 19 7 7 5 DONDERDAG 1 7 IJMUIDEN - VELSEN (Van een onzer verslaggevers) EERSTE VERGADERING NA HEROPRICHTING Een jonge „Vader Abt” nemen -J Café „DE HALVE MAAN” Hagelingerweg 36, Santpoort Rl lM KWARTEEU NA DE OORLOG NEDERLANDSE OPTIEK CENTRALE Aar 15-5-'?^ I VELSEN Zelfmoord IJMUIDEN De begraafplaats Duinhof in IJmuiden is 33 jaar na de Tweede Wereldoorlog nog altijd een levensgevaarlijk terrein. Het gebied ligt vol met zeer explosief oorlogstuig dat sterke aantrek kingskracht uitoefent op de jeugd. Hoewel gemeente-autoriteiten en politie weten dat kinderen regel matig met hark en schep op zoek gaan naar munitie, worden er geen maatregelen genomen. Frisse neus Bezaaid Stelling VELSEN Neil Simons „Een doos vol kruimels” wordt als .een blijspel aangekondigd, hoewel men ongetwijfeld beter van een tragi komedie zou kunnen spreken. Want de auteur van onder meer „Met blote voeten in het park” heeft voor dit nieuwe stuk vrijwel louter mislukkingen bijeenge bracht, met als centrale figuur de oudere nachtclubzangeres Evy Meara, die na een ontwennings kuur voor verslaafden aan alcohol weer op haar vertrouwde omge ving kan worden losgelaten. Deze bestaat uit een jong acteur, zonder uitzicht op een vast engagement en een vriendin, die vergeefs poogt haar schoonheid met de inhoud van potjes en tubes te prolongeren. <2-6-'72 ‘“'Cj ren den, inspecteur^yf^ f agent R. HesT9^^^ mijn neef in nogmaals F ti. lusthof voor „schatgravers zer van 99 tot werd in k ADVERTENTIE zoek alleen maar stimulerend werken. ADVERTENTIE Begraafplaats Duinhof is een en de ke de i het mevr. Een woordvoerder van de politie wilde niet spreken van een onhoudbare toe stand. „Zo erg is ’t nou ook weer niet. Dr twee} gen het het fa de >or Lgt gi- en. si- jn, )k- ran rig lis ter ing *ns ies ase In zer de un het ni- gin sie li- he lie en :ra n;> :ht ste na de Btt ijk ais m- is- 'P- ise bij tad ei- ir- ïiet de lys in ;n- jat :en le ase ers de >n- ;en ïe- lal ir- sr- er •dt in ug tal de lO- »r- en ;e- ir- al le en afkwamen, gaven toe op de hoogte te zijn van de situatie in Duinhof. „Maar je kunt toch moeilijk verwachten dat iede re vierkante meter wordt afgezocht,” was hun verweer. Zelfs voor het leger vonden zij deze taak onbegonnen werk. Aanrijding. Op de hoek Benelux- laan-Lessestraat verleende gistermiddag een 21-jarige automobilist uit Mijdrecht geen voorrang aan een door een 32- jarige vrouw uit Heemskerk bestuurde auto. Beide wagens werden bij de bot sing zwaar beschadigd. Rijverbod. De politie Heemskerk heeft woensdagmorgen vroeg een rijver bod opgelegd aan een 27-jarige automo biliste uit Velsen, die onder invloed van alcohol over Rijksweg 9 reed. IJMOND. De afdeling IJmond van D’66 is woensdagavond in gebouw Vel- serduin te IJmuiden voor de eerste le denvergadering na de heroprichting van der afdeling bijeen geweest. Tijdens de vergadering is gesproken over het afge lopen D’66 congres, over de komende activiteiten en over een aantal huishou delijke zaken. HIER HEEFT in de eerste plaats Jo sephine van Gasteren een bijzonder dank baar gebruik van gemaakt. Haar briljan te vertolking van deze bijna verloederde Evy grof en ongeremd, maar toch met een tragische humor, stempelde haar opnieuw tot een van Nederlands grootste actrices. Vooral omdat de toeschouwer voor dit „sekreet van een wijf” toch een zekere sympathie bleef behouden. Te recht is'har reputatie niet gering,, zodat zij woensdagavond in de Velsense Stads schouwburg, waar het stuk onder auspi- IV DE WACHTKAMER ran haf hoofdbureau van politie in Velsen hangen affiches, veel affiches. „Weer of geen weer, veilig verkeer” staat op de Ten. Een doodshoofd waar het woord Met de regelmaat van de klok heeft de IJmuider Courant de afgelopen jaren mel ding gemaakt van ongelukken die veroorzaakt werden door oorlogstuig dat in de naaste omgeving van IJmuiden door de jeugd werd gevonen. Het heeft de daartoe verantwoordelijke instanties er nooit toe bewogen maatregelen te treffen om dit gevaar op adekwate wijze te bestrijden. Men volstond met het heffen van de waar schuwende vinger. ken. Dit alles resulteerde in perfect uitgebalaceneerde als door grote bewondering Dergelijke opvoeringen afgelopen jaren»niet gebeurd.” Hij be aamt wel dat de controle over Duinhof aan de krappe kant is. De heer B. W. Beskers, technisch hoófdambtenaar bij de afdeling Openba re Werken van de gemeente Velsen toont zich eveneens weinig verontrust. „Het gevaar is er niet abnormaal groot. Als je aan het verkeer deelneemt, loop je meer gevaar moet je maar denken,” aldus het commentaar van deze ambte naar. voorstelling, welke dankbaar en met werd bekeken. kunnen dan ook op het schouwburgbe- DRIEHUIS. Uit een auto die gepar keerd stond aan de Driehuizerkerkweg is gistermiddag een Minolta-fotocamera met bijbehorende electronische flitser, een adapter en een aantal films gezamenlijke waarde 2.300,- gesto len. VELSEN Vijftien inwoners van Velsen hebben zich in een, wat zij zelf noemen, „open brief” gericht tot de le den van de gemeenteraad en het college van burgemeester en wethouders. In dit epistel stellen zij dat er in de huidige maatschappij grote waarde wordt ge hecht aan doelstellingen van spreiding van macht, kennis en inkomen. De eigenaar van het voertuig, een Haarlemmer, had zijn auto ter plekke geparkeerd zonder het portier af te slui ten. Een nalatigheid die hem duur is komen te staan. DE BESOMMINGEN WAREN: KW 214 2.900,- KW 226 7.400.- IJM 27 f 1.400,- IM 154 11.300,-. UK 234 en YE 25 2.030,- Verder kwamen er 5 kotters uit Texel en één van Goederede welke be sommingen maakten welke vaarieerden van 40.000,- tot 35.000,- per vaartuig. Je struikelt niet over dat oorlogsgeweld. Ongelukken? Nee, die die zijn er de Zij referen in dat verband aan de hoofdlijnen die in de programma’s van verscheidende politieke partijen zijn te- rug te vinden en spreken ervolgens hun verwondering over uit dat de heer R. van Bodegraven onlangs is benoemd tot loco-secretaris van de gemeente Velsen. Om hun verwondering de nodige kracht bij te zetten worden in de brief de functies - vijftien in getal-opgesomd die de heer Van Bodegraven momenteel bekleed. Men acht de mogelijkheid niet denkbeeldig dat een persoon met zo veel functies zijn rollen niet zal weten te scheiden en dat de schijn gewekt zou kunnen worden dat men al te lichtvaar dig gebruik zal maken van de op deze combinatie van funktie gebaseerde in vloed. De functies die de heer Bodegraven momenteel bekleedt zijn: Secretaris- PenningmeeSter Stichting Uitvaartcen trum Velsen; Penningmeester Stichting tot huisvesting en verzorging van be jaarden en alleenstaanden; Secretaris Werkcomrrjisie Aanpassing Woonruimte voor Gehandicapten: Algemeen be stuurslid van Humanitas, de Nederlandse Vereniging voor Maatschappelijk Dienst verlening en samenlevingsopbouw afde ling IJmond; Algemeen bestuurslid Stichting Maatschappelijke Dienstverle ning Midden Kennemerland: Secretaris penningmeester sportclub Telstar; De- een heuse granaat bleek te zijn. De gealarmeerde politie durfde het helse geval niet aan te raken en waarschuwde een politiedeskundige op het gebied van wapentuig. Deze specialist, de Velsense brigadier L. B. van Duijn, achtte het onverantwoord om de granaat zelf on schadelijk te maken. Voor die klus heeft hij intussen de Landmacht ingeschakeld die het gevaarlijke voorwerp vandaag zal ophalen. Behalve 'de granaat, lag de grond boordevol mitrailleurkogels, slag hoedjes, delen vani geweren, gesprongen handgranaten en lichtkogels. werkgroep Oud IJmuiden; Sekretaris- Penningmeester Stichting Eigen Woning- bezit Velsen; Sekretaris-penningmeester Winkelstichting Plein 1945; Eerste, loco- sekretaris der gemeente Velsen; Pen ningmeester Ambtenarencentrum te Den Haag. met gevondf De politie is tot dergelijke affiche na fa 00rl0f ^ggbeuren mt, rrden in dui kwi deze, met ^\^vindende. ag hij in >11 of lig en te Haarlem, Damstraat 4 (tussen de Waag en Grote Kerk) Tel 320421 (Zaterdag tot half vijf geopend) JAN VAN DAM (Van een medewerker) AAN DE WOENSDAGMARKT WERD AANGEVOERD: 3950 kg tong; 36 kisten tarbot en. griet; 234 kisten kabeljauw; 109 kisten wijting; 61 kisten «char; 200 kisten diversen. Het „Vader Abt’s” bier is een donker bier. De smaak ervan jongleert de papillen tus sen „Trapist", „Scotch”,en „Munich" kwa- liteitsbieren van hoge gisting. Het wordt gebrouwen van de mout die Pierre Celis des morgens in zijn grote ronde kuip gestort heeft. Onder in die kuip ligt een bronzen zeef de mout tegen te houden. Als het eenmaal goed gemengd is, wordt er warm bronwater aan toegevoegd. Dat water mag dan een tijdje rusten en onder wijl de mout in de mate van het mogelijke uitzuigen tot het verzadigd is. Dan worden de twee grote kranen onderaan opengezet en het lichtbruine water, nu al een beetje een extract van de mout, zoekt zijn weg naar de roodkoperen ketel die zich erover ontfermt. Dit kostelijke bruine bier van 't vat drinkt u in GEEN INGEWIKKELDE intrige dus. maar meer een milieuschildering van nogal uitzonderlijke figuren. Simon wist dit gegeven echter te baseren op een nogal rauwe, doch voortdurend spitse dialoog, waarbij hij bovendien heel be kwaam in staat is gebleken voor de gehele bezetting voortdurend uitermate boeiende speelscènes te creëren. Het blijkt een woonwagenbewoner te zijn uit Zeist die zijn verkoopactiviteiten ondersteunt door te praten met een .Duits accent en te verklaren dat hij Zwitser is. Het publiek wordt gewaar schuwd voor de kwaliteit van de aange boden handelswaar die in geen enkele verhouding blijkt te staan tot de prijs die de man ervoor vraagt. é- VELSEN. Tijdens de „crocusvakan- tie”, die maandag en dinsdag de school jeugd twee vrije dagen oplevert, zijn de beide Velser zwembaden de gehele dag geopend om te zwemmen. Voor twee kwartjes kan men in het Velserbad terecht op maandag tussen 8-10 uur; 10.30-12 uur en 13.30-15 uur en dinsdag tussen 10.30-12 en 13.30-15 uur en in het Instructiebad Zeewijk maandag tussen 9-11.30 en 13.15-14.30 en dinsdag tussen 9.45-11.30 en 13.15-14.30 uur. (Van eén onzer verslaggevers.) IJMUIDEN. Op de begraafplaats/ Duinhof zijn vijf jongens van 12 tot 13^ jaar aangehouden die in het bezit waren van een flinke hoeveelheid uit de laatste Wereldoorlog afkomstige geweerpatro nen. De jongens zijn door de politie ernstig ondurnouden, ook niet nun ouders zal GEBOREN: N. Dernier - Dubbe, d., IJmuiden., C. M. Schaap-Bakker, z., IJmuiden, S. A. Blanken - Booij, z., IJmuiden, G. J. Mobron - van den Berg, d., IJmuiden, M. W. Booij - de Jong, z., Velsen-Noord, A. M. Alberding - Komdeur, d„ IJmui den. R. Alsema- plppel, d., IJmuiden, E. W. Meijer - Boer, d., IJmuiden OVERLEDEN: S. Spreeuw’ 16 jr., IJmuiden, T. C. Vocht, 82 jr., weduwe van J. Eekels, Bloemendaal., J. Bart, 72 jr., echtgenoot van A. v. d. Duijn Schouten, Sant poort., W. F. Cramer, 94 jr., echtgenoot van: T. van Amerongen, IJmuiden VELSEN. De politie is er in ge slaagd achter de identiteit te komen van een man die regelmatig in Velsen wordt gesignaleerd met het uitventen van kleedjes. PRIJZEN IN GULDENS. Per 1 kg.: Tarbot 17.91-16.76; grote tong 11,39-10,82; grootmiddel tong 12,19- 11,75; kleinmiddel tong 14,94-13,99; tong een 15,08-14,19; ton twee 13,33-13,19. Afdelingsvoorzitter F. Baas en con tactpersoon mevr. A. van Geenhuizen zagen het bestuur uitgebreid worden met mevr. J. Roorda als secretaresse, een functie, die ze ook in het vroegere afdelingsbestuur had bekleed en pen ningmeester K. Nieuwenhuis. Bovendien besloot men naast de regionale contact persoon ook in de verschillende gemeen ten of gemeentedelen contactpersonen aan te wijzen. D’66 wil de komende tijd meer naar buiten treden. Per 50 kg: tarbot 476-266; griet 303-212; kabeljauw een 96-78; kabeljauw twee 132-92; kabeljauw drie 122-90; kabel jauw vier 110-98; kabeljauw vijf 124-94; school een 56-41; school twee 56-44, schol drie 64-54; schol vier 83-61; wijting drie 10-70; schar 80-59; steenbolk 5644; bot 20; schol vier 83-61; wijting drie 10-70; schar 80-59; steenbolk 56-44; bot 20; tongschar 208. (V.«:i ren onzei verslaggevers) VELSEN Een kwart eeuw na de be ëindiging van de tweede wereldoorlog on dervindt men in deze gemeente nog steeds gevolgen van het feit, dat er een .Vesting IJmuiden” heeft bestaan en wel door de sers is gebruikt als opslagplaats munitie. Het spul werd bewaard in een aantal bunkers waarvan er enkele vlak na de be vrij ding zijn opgeblazen door de Amerikanen. Bij die geweldige explosies is niet alle munitie, die in een omtrek van honderden meters werd verspreid, geëxplodeerd. Bovendien zouden zich op de begraafplaats nog opslagbunkers be vinden, die bomvol oorlogstuig zitten. Een IJmuidenaar die regelmatig in dit duingebied wroet naar oorlogsspul, ver telde dat hij in de afgelopen jaren tientallen voetmijnen, die niet tot ont ploffing waren gekomen, uit de grond ciën van de kunstkring „Voor Allen” werd opgevoerd, bij haar eerste opkomst door het publiek met een spontaan .•open doekje” mocht worden ontvangen. HET WAS WEER een zogenoemde „vrije produktie” van John de Crane, die het stuk ook verder een voortreffelijke bezetting had meegegeven. Bestaande uit Willem Nijholt Hetty Verhoogt, Marja Lieuwen, Jan Winter en Ricardo Sibelo die stuk voor stuk volledig voor hun uiteenlopende typeringen berekend ble- „i een even virtuoze het publiek punt van vormde de t Gemeente politie in Velsen heeft ongeveer •honderd affiches laten vervaardi- die de jeugd waarschuwen tegen het spelen met munitie. Deze affiches zijn of worden opgehangen in schoolr ii ii ‘"•**-ugdhuizen, clubgebouwen gemeen op al die plaatsen gd aanwezig pleegt te zijn, worden, ook bij de toegan- iuinterrein aangebracht en de politie hoopt ertoe bij- uu~meh voorzichtig optreedt len munitie. jt de vervaardiging van ies gekomen omdat nu, log, nog steeds iet explosieven r. duin en bos- ,o een ze- onge- gpen en kinde- ^^ualtde wor- hoofd- y^oofd- F&ttls van 'Jr heiden legen het De volgende vergadering van de afdeling IJmond werd vastgesteld na het ver- volg-D’66 congres van 12 maart op woensdag 16 maart in Beverwijk. Nergens staat echter aangegeven hoe riskant het betreden van Duinhof is. Wie er een frisse neus wil halen en argeloos buiten de paden kuiert, is niet in over treding. Juist dan is echter het gevaar levensgroot aanwezig dat men op oor logsverleden stuit. Blijkens de reacties van de verant woordelijke instanties moet er eerst weer een kalf verdrinken voor de do denput wordt gedempt. De politiefunctio narissen die gistermiddag op de vondst IN DIT MILIEU tracht ook Polly Meara, Evy’s zeventienjarige dochter te worden opgenomen, voornamelijk omdat zij wil trachten haar moeder voor een vernieuwd overmatig drankgebruik te behoeden Natuurlij^ loopt het even fout, doordat Evy tijdens een mislukt verjaringsfeest je toch de smaak van Al cohol weer te pakken krijgt. Zij wordt stomdronken en zoekt in een balorige bui vertroosting bij een van haar jonge re minnaars. Maar ook dit rendez-vous loopt op een volledige debacle uit, zodat Evy ongebroken, maar getooid met een juweel van een blauw oog na een woeli ge nacht weer op haar flat is aangewe zen. En hier wordt zij dan tenslotte met zoveel tact door Polly opgevangen, dat de toekomstige verhoudingen tussen moeder en dochter niet uitsluitend nega tief behoeven te zijn. Het bosterrein rondom de begraaf plaats is vrij toegankelijk. Het is zelfs toegestaan om van de wegen en paden af te wijken. Bij een vluchtige rondgang over het terrein werd gistermiddag een flinke partij oorlogstuig buitgemaakt. Hieronder bevond zich een op scherp staande granaat die door een deskundige werd omschreven als „van behoorlijke omvang”. Het projectiel werd direct op een veilige plaats geborgen en zou van daag door militaire specialisten van de Explosieven, Opruimings Dienst uit Cu- lemborg worden afgevoerd. Een onder zoek moet uitwijzen of het apparaat kan worden gedemonteerd of dat het ontploffing moet worden gebracht. In het begin van de jaren zestig kreeg het gebied de bestemming als begraaf plaats. Het gedeelte waar de grafvelden waren gesitueerd, werd geheel gezuiverd van alle rommel. Ook de plek waar de aula moest verrijzen, werd systematisch afgezocht met detectoren. Bovendien ge beurde dit op de duinstroken die bedoeld waren als wandelpaden. Het bebost ter rein rondom de graven liet men onge moeid, hoewel ook dit gebied bezaaid lag met munitie. Tijdens de aanleg van het kerkhof kwam een arbeider om het leven. Hij gooide voor de lol een paar patronen in een vuurtje, op een moment dat zijn collega’s zaten te schaften. Een grap, die hij met zijn leven moest bekopen. In de jaren die daarop volgden, liepen ver scheidene speurders naar munitie min of meer ernstige verwondingen op. Zij kozen als werkterrein met name de bosschages rond de graven die garant staan voor ’’fraaie schatten.” Gistermiddag was het na een korte wandeling al snel raak. Aan de opper vlakte viel het oog op een roestachtige bonk ijzer dat bij een nadere inspectie had gevist. „Zolang je op die mijnen staat gebeurt er niets, maar als je je voet wegtrekt, vlieg je in de lucht”, zo verzekerde hij. Deze „graver” omschreef het duinterrein van de begraafplaats als levensgevaarlijk. „Het is je reinste zelf moord om hier rond te dolen. Zelfs ijzer- en lompenhandelaren die voor tonnen roodkoper zouden kunnen weg slepen, mijden dit stuk grond. Zij vinden het veel te riskant.” De betrokken IJmuidenaar heeft in het verleden kisten met onbeschadigde munitie uit de grond te voorschijn ge haald. Hij is er heilig van overtuigd dat bunkers die niet getroffen zijn door explosies, nog wapentuig bevatten. Deze mening is de groep jonge jongens blijk baar ook toegedaan die er ’s woensdags middags, in de weekeinden en in de zomervakantie op uit trekken om in Duinhof oorlogsschatten op te sporen. Gistermiddag was duidelijk te zien dat verschillende stukken duin zeer onlangs nog waren bewerkt. In de afrastering waren gaten gemaakt. Zowel rondom de bunkers als langs de voormalige loop graven waren afgravingen verricht. De jongetjes die hier een sport van maken, worden bijna nooit gewézen op het enorme risico dat zij lopen. De enige bewaker van Duinhof is niet in staat voldoende toezicht te houden. Zodra hij kinderen bij het scheppen naar „het speelgoed” betrapt, stuurt hij ze weg. Meer kan deze beheerder niet doen. De jeugd bevindt zich namelijk niet op verboden terrein. Het bord bij de hoofd ingang vermeldt alleen dat kinderen be neden veertien jaar niet zonder geleide naar binnen mogen. Verder wordt er op geattendeerd dat honden aan de lijn moeten. Tenslotte zijn de openingstijden vermeld. Drie aanwijzingen die bij elke begraafplaats te vinden zijn. Wapendeskundige L. B. van Duijn inspecteert met twee agenten een hoeveelheid wapentuig waaronder een op scherp afge stelde granaat. Een punt van vrij uitgebreide discussie vormde de vraag van de Kritische Gemeente IJmonde om steun voor haar manifest tegen het „Be- rufsverbot”, dat in West-Duitsland op gang doet. Voorzitter Baas wees erop, dat in het D’66 programma de individue le vrijheid, ook van politieke keuze, nadrukkelijk genoemd staat en vond dat D’66 het KGIJ-manifest moest onder steunen. Alle leden, die aanwezig waren, twaalf van de 41 leden, die D’66 in de IJmond heeft, waren het ermee eens, dat het „Berufsverbot” veroordeeld diende te worden. Men vond steun aan het mani fest van de KGIJ echter niet de aange wezen weg. maar de afdeling zal het hoofdbestuur voorstellen landelijk stel ling te nemen tegen „Berufsverbote”. nameKj^ee^is^jarig Knaapje van een pijpje zwart kruit ii gat van een PEN-hui Mot eon lucifer stak, hij het aan. Er volgde een explosie en de deur vloog met kracht uit hel slot tegen het hoofd van de jongen Bewusteloos stortte hij op de grond. Een 2 dat in de nabijheid stond kreeg de steekvlam in het gezicht. Beide Opnieuw zijn de laatste maanden in de duinen van JJmuiden en bij de sportvel den van Rooswijk in Velsen-Noord di verse soorten granaten gevonden die nog uit de Tweede Wereldoorlog stammen Vooral in de Midden-Heerenduinen, ach ter Begraafplaats Duinhof, worden door wandelaars mortiergranaten, pantserbrl- santgranaten en 75 mm-granaten gevon den die na al die jaren nog steeds „bedrijfsklaar" zijn en dus w Izunnen exploderen- loft ar riKPi nij n Hij k vijftien rn mist een been, bij is twintig en mint ren hand, hij is zeven- entwintio geworden. „Ondank, alle waar-whuwingen >n de per, warden er stredx weer jongelui aan- De begraafplaats Duinhof 1964 aangelegd op een duinterrein dat in de Tweede Wereldoorlog door dfe Duit- missionair penningmeester Stichting dienstverlening aan bejaarden; Alge meen bestuurslid (tot 1.1 ’77) Stichting voor Samenlevingsopbouw Velsen; Chef achtste afdeling der gemeente sekretarie; Projektleider Oud-IJmuiden per- 9 maart 1976. momenteel ter discussie; Sekretaris BVMTan een onzer verslaggevers) ELSEN. Bij het hoofAureau ■politie arriveerden dezer dagen I drie knapen met een even vijftien jt ongelukké die ge^r Naar^F spelen met gevondei^^y/F’ -

IJmuider Courant | 1977 | | pagina 5