M.B.A.-er merchandiser 5 Rayon: AMSTERDAM en direkte omgeving de rijksoverheid vraagt hwz 1111 kltekat whiskas RAL chappi Ftolic Loyal jonge werktuig bouwkundig hts-er chef archieven informatie-telefoniste Facturiste tevi’s van Dam administratief medewerker Van Dam n.v. luchthaven w Schiphol 1 Van Dam zoekt bedrijfsleiders en bedrijfsleidsters. scheepsbouwkundig medewerker (mnl./vrl.) assistente personeelsrestaurant randstad uitzendbureau groep industrie en technisch personeel ZATERDAG 2'6 MAART IQ7? 38 F y Haarlem internationale expediteurs Onze andere sociale voorzieningen staan als uit stekend bekend. Wij bieden hem: - een goed salaris - een auto, welke ook privé ter beschikking staat - een onkostenvergoeding - een gedegen opleiding in de verkooptechniek - een extra verdienste door middel van een at- traktief verkoop-premiestelsel. F unktie-inf ormatie Zijn taak zal bestaan uit het verzorgen van dis tributie en display van onze produkten in de voornaamste levensmiddelenzaken in het aange geven rayon. 1 Deze naam komt u op 34 verschillende plaatsen in Nederland tegen want zoveel stoffenzaken telt Van Dam. Van Dam heeft plezier in mode, haalt z’n stoffen van over de hele wereld en heeft daarbij een open oog voor trends, presentatie en service. Steeds méér vrouwen in Nederland kennen Van Dam. Bij 34 winkels zal het dan ook niet blijven De man die wij zoeken: heeft een mobiele instelling is centraal woonachtig in het verkoopgebied of bereid daarnaar te verhuizen - heeft een middelbare schoolopleiding (MAVO/HAVO/MDS) Bij onze verkooporganisatie is plaats voor een jonge aktieve medewerker van omstreeks 20/23 jaar. Sollicitatiebrieven met volledige informatie ver gezeld van een recente pasfoto kunt u richten aan Effem B.V., Postbus 7893, Amsterdam, met in de linker bovenhoek de letter M BOUWKUNDIG TEKENAAR Een internationaal concern met een bijzonder sterke positie in de dierenvoedselmarkt, staat met een ge avanceerd produktieapparaat en een uitgekiende marketing organisatie achter de merken Kitekat, Whiskas, Pal, Chappi, Frolic en Loyal. PROJECTLEIDERS/ HOOFD-UITVOERDERS PRODUKTIEMEDEWERKER PIPING TEKENAARS TEK./CONSTRUCTEURS r- v'. I I I I I I I I I 1 I i l Het gaat om dynamische en enthousiaste mensen met het modevak als achtergrond en inzicht in alle facetten van het winkel- gebeuren. Hun leeftijd zal liggen tussen de 25 en 35 jaar. Geïnteresseerd....? Schriftelijke reakties gaan naar Van Dam bv, Postbus 211 of Treubweg 9, Diemen. i t Voor onze afdeling Finance zoeken wij een r vac. nr. 7-0816/1757 I Van Dam heet (mnl./vrl.) vac. nr. 7-0139/1757 u welko a ló gerlach Op korte termijn kan geplaatst worden een Zijn taak omvat •het verzorgen van de afrekening van internationale transporten controle op rekeningen van internationale transporten. Voor ons kantoor te Amsterdam (Westhaven) zoeken wij voor de afdeling Afrekening en Controle: Wij beschikken over vervoersfaciliteiten Station Sloterdijk - Bedrijf. Voor hen die verder willen studeren kennen wij een gunstige studiekosten vergoeding Voor deze funktie is een opleiding op LEAO-niveau gewenst Leeftijd ca. 18 jaar Taak: binnen een multidisciplinaire groep verrichten van onderzoek naar de scheeps bouwkundige aspecten van visserijvaartuigen. Vereist: diploma HTS scheepsbouwkunde. Kennis van en ervaring met informatie verwerkende systemen. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f3014,- per maand. voor het Ministerie van Landbouw en Visserij t.b.v. het Rijksinstituut voor Visserijonderzoek, Afdeling Technisch Onderzoek te IJmuiden Bovengenoemde salarissen zijn exclusief een toeslag van max. f 30,- per maand en 7,8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. voor het Ministerie van Economische Zaken t b.v. de Rijks Geologische Dienst, Hoofdafdeling Economische, Technische en Mariene Geologie Taak: beheren van het boorarchief en het boor- monsterarchief; uitvoeren van werkzaamheden i.v.m. de opname van boorgegevens in een mechanisch geheugen; begeleiden van personen die van de archieven gebruik maken; verstrekken van inlichtingen. Vereist: diploma HBS/HAVO; ervaring m.b.t. geologische werkzaamheden. Aantoonbare belangstelling voor archiefzaken en automati sering hiervan strekt tot aanbeveling. Standplaats: Haarlem. Salaris: max. f2582,- per maand. De werkzaamheden van deze assistente bestaan uit: het assisteren bij de uitgifte van maaltijden voor het personeel het verrichten van huishoudelijke werkzaamheden in het pesoneelsrestaurant samen met 6 kollega s. het verzorgen van de representatie bij vergaderin gen en ontvangsten. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd Dienst Personeelszaken, Boerhaavelaan 22, Haarlem. Het St. Elisabeth's of Groote Gasthuis te Haarlem is een modern geoutilleerd algemeen ziekenhuis met 600 bedden. I I I I die studeert voor SPD en erin is geïnteresseerd te werken in een bedrijf, dat zich richt op de toekomst en waar financiële controle een essentiële hoek steen van de organisatie is. Deze functionaris zal de verzorging van de hoofdboek houding en de daaruit voort vloeiende financiële rappor- Het beheer en de exploitatie van Schiphol zijn in handen van de N.V. Luchthaven Schiphol. Bij de afdeling Inlichtingen bestaat een vakature voor een Het aantal telefonische informaties over aankomst- en vertrek tijden van vliegtuigen heeft een zodanige omvang aangenomen dat deze taak is toevertrouwd aan een selekte groep informatie-telefonistes. Als u het leuk vindt om uw werkzaamheden in kontinudienst te verrichten en u denkt voor deze funktie in aanmerking te komen, dan wacht u op Schiphol een goed aanvangssalaris (afhankelijk van leeftijd) van f 1.490,- tot f 1.670,- per maand en daarboven een extra toeslag van f 215,- voor het verrichten van kontinudiensten. Over het salaris wordt geen AOW/AWW- premie ingehouden, terwijl een tegemoetkoming in de reis kosten een prettige bijkomstigheid is. U kunt uw schriftelijke sollicitatie onder vermelding van nr. 85/HD, richten aan het bureau Personeelszaken van de N.V. Luchthaven Schiphol te Schiphol-Centrum. Belangstellenden worden verzocht hun schriftelijke sollicitaties te richten aan: Hollandsche Wegenbouw Zanen bv. Afdeling Personeelszaken, Lanckhorstlaan 8, Heemstede Postbus 30. telefoon 023 - 28 25 50 Hollandsche Wegenbouw Zanen bv Heemstede gespecialiseerd in grondwerken, verhardingskonstrukties, wegen, vliegvelden, pijpleidingen, industrievloeren en waterbouwkundig asfalt zoekt voor haar afdeling Materieel te Hillegom een of een M T.S.-er die door ervaring een gelijkwaardig niveau bereikt heeft. die tewerkgesteld zal worden op de afdeling Engineering. Deze afdeling houdt zich bezig met het ontwerpen en ontwikkelen van wegenbouw- materieel. Voor informaties kunt u zich wenden tot het Hoofd van de betreffende afdeling de heer A R. Prinsen, tel. 02520 - 1 53 41, gedurende de normale kantooruren werkmaatschappij van Hollandsche Beton Groep nv [HBG] I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I .J 1 i i i Uw reactie gaarne aan de personnel manager van Levi Strauss Nederland B.V.. de heer R. J. v. d. Veen, Basisweg 59 te Amsterdam. Tel. 020- 11 48 90 1 1 1 i zoekt met spoed: x Het betreft hier een full-time functie met onregelmatige diensten (40-urige werkweek) Leeftijd boven 25 jaar. Het salaris zal nader worden overeengekomen Pensioenvoorwaarden volgens het Algemeen burgerlijk pensioenfonds Voor deze groep zoeken wij kandidaten van 21-30 jaar, die bij voorkeur reeds ervaring hebben als telefoniste en een opleiding hebben genoten op MULO/MAVO-niveau Spreekt u bovendien beschaafd nederlands en heeft u een goede spreekvaardigheid in engels en een redelijke kennis van fransen duits, dan is dit wellicht een passende job voor u Nadere inlichtingen worden verstrekt door het hoofd van de Civiele Dienst, mevrouw A. M Streefkerk, dagelijks tussen 8.30 en 12.00 uur, tel. (023)-339030, tst. 2287 tering op zich dienen te nemen. Verder zal worden gevraagd te assisteren met budgettering, planning en costcontrol. Levi Strauss Nederland B.V. is een vermaarde naam op het gebied van jeans ön jackets. Voor deze funktie denken wij aan een jongeman met een opleiding op MAVO-niveau met interesse voor verdere boekhoudkundige studie Leeftijd vanaf 20 jaar voor het maken van bestekken van nieuwbouwpro- jecten. Wij zoeken iemand die langere tijd beschikbaar is, HTS opleiding heeft en enkele jaren ervaring Sollicitaties en inlichtingen bij de plaatselijke directeur van Gerlach en Co Internationale Expediteurs B.V Deccaweg 16. Amsterdam Tel 020- 1 113901 L met HTS en minimaal 6 a 7 jaar ervaring Zij gaan leiding geven op het gebied van woning- of utiliteitsbouw. Het gaat zeer lange tijd duren het is voor een bedrijf in Haarlem voor de verfindustrie voor een cliënt in IJmuiden. De werkzaamheden bestaan uit het mengen van verf en het vullen van verfmachines. Heb je interesse? BEL: 023-319296 02510-29197 Of kom even langs, Haarlem, Ged. Oude Gracht 71 Beverwijk, Breestraat 4 Wij zoeken voor diverse bedrijven in Beverwijk of met MTS opleiding en enkele jaren ervaring. Het gaat langere tijd duren. ®Vi lil

IJmuider Courant | 1977 | | pagina 38