Garderobedames c 1 c. Reinalda-Huis Haarlem De Nationale Stichting Casinospelen vraagt voor het Casino Zandvoort n opleiding voor het diploma Ziekenverzorging Boerhaave Haarlem lil I I Hoofd verzorging ill nationale stichting casinospelen I VI A. fakturiste B. IF tijdelijk medewerkt st )er ervaren loodgieter Redacteur/voorlichtings-medewerker (vrl./mnl.) telefoniste-receptioniste Nederlandse Rotogravure ^Maatschappij B\y assistent(e) boekhouding 1 leidse onderwijsinstellingen E. MERCK NEDERLAND B.V. EEN SEKRETARESSE EEN AANKOMEND SEKRETARESSE EEN AFDELINGS-ASSISTENTE I ZATERDAG 2 APRIL 16 19 7 7 (25 - 40 jaar) St Half april gaat Podium b.v. haar landelijk gespreid werkende afde lingen onder één dak samenbren gen in het nieuwe pand Stations plein 112-118 te Haarlem. PROVINCIAAL ZIEKENHUIS SANTPOORT VERPLEEGHUIS EN REAKTIVERINGSCENTRUM Sb x K 4 Tevens zoeken wij voor deze groep weekeinde. '6 tenminste 17 jaar leeftijd: opleiding: wettelijk erkend diploma: Zij wachten op u sollicitaties: Het salaris zal nader worden vastgesteld. MERCK Wij vragen op korte termijn: BV salaris en sekundaire arbeids voorwaarden: nieuw verpleeghuis: De Nederlandse Rotogravure Maatschappij is een moderne diepdrukkerij behorend tot het VNU-Concern. volgens de nieuwe C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen: geen salaris tijdens de preklinische periode van drie maanden, daarné salariëring als leerling-ziekenverzorgende duur twee jaar, waarvan het theoretische deel wordt gegeven aan de centrale opleidingsschool te Haarlem richten aan de afdeling Opleiding, Boerhaavelaan 50, Haarlem, waarna een sollicitatieformulier wordt toegezonden. Voor inlichtingen telefoon (023) 33.10.50, toestel 26. najaar 1978 hopen wij het nieuwe gebouw (met plaats voor 300 patiënten) in gebruik te nemen die voor hele dagen administratieve werkzaamheden zal verrichten. Het dienstverband heeft een tijdelijk karakter en zal lopen over een tijdsbestek van ongeveer 4 maanden. Een opleiding op MULO/MAVO-niveau en enige administra tieve ervaring zijn vereist „U” bent een A-verpleegkundige (met eventueel B), die aangesteld gaat worden als Schriftelijke sollicitaties aan R. J. Reuland. Hoofd Personeelszaken Reinalda-Huis/Wim Mensink-Huis, Leonard Springerlaan 1Haarlem. Schriftelijke sollicitaties kunt u rich ten aan het Hoofd van het kantoor Haarlem, Stationsplein 70, Haarlem. Wij zijn vertegenwoordiging van E. MERCK, DARMSTADT, een vooraanstaande producent van farmaceutische en chemische produkten. Wij stellen hier tegenover: zinvol werk in een levendige werksfeer een leuk salaris minimaal 20 werkdagen vakantie 8% vakantietoeslag een winstdelingsregeling en nog zo het een en ander. Voor meer informatie bel 03406-3244 tst. 222 en vraag naar de heer Remmers of mevrouw Buis. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan Podium b.v., Strijkviertel 53 te De Meern, t.a.v. de afdeling Personele Zaken. Om deze redenen zoeken wij voor het op te richten centrale sekretariaat Vereist: minimaal Praktijkdiploma Boekhouden, redelijke ervaring in de praktijk en typevaardigheid. Bovendien hebben wij voor de afdeling, die de uitvoe ring van de opdrachten begeleidt en de afdeling die adresbestanden beheert, dringend behoefte aan Taak: Alle voorkomende werkzaamheden uitvoe ren op het gebied van sanitaire installaties en leidingen, daken etc. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Direc tie van het Provinciaal Ziekenhuis te Santpoort, Postbus 1, Santpoort-Zuid. Voor deze functie wordt het bezit van het GAWALO-diploma als eis gesteld. het schrijven van teksten voor folders, brochures en mailings; het opstellen van persberichten en publikaties voor intern en extern gebruik; meewerken aan de samenstelling van studiegidsen; redactionele bijdragen leveren aan enkele LOI-periodieken. Hij of zij zal na een ruime inwerkperiode met grote zelfstandigheid en voldoende ruimte voor een eigen inbreng afwisselend werk gaan doen, zoals Schriftelijke sollicitaties, met uitvoerige gegevens omtrent opleiding en erva ring, kunnen worden gericht aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken. Als leeftijdsgrens stellen we 25 jaar. Salariëring is afhankelijk van leeftijd en ervaring. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer goed te noemen. Onze gedachten gaan uit naar iemand met een voltooide opleiding op MAVO-niveau, die ambitie in deze richting heeft en dus de bereidheid heeft bij gebleken geschiktheid zich op dit terrein te ontplooien. Van de man of vrouw die zich tot deze functie voelt aangetrokken verwachten wij: De taak zal bestaan uit het verzamelen van gegevens, benodigd voor een goede kostprijscalculatie. De werkzaamheden geschieden in teamverband, waarbij gebruik wordt gemaakt van computerregistratie. een algemene ontwikkeling op middelbaar niveau; aantoonbare stilistische kwaliteiten; de bereidheid zich in onderwijskundige onderwerpen te verdiepen; goede contactuele eigenschappen, en bij voorkeur enige ervaring op het gebied van voorlichting en/of redactionele wericzaamheden. Voor een afspraak kunt U vragen naar de Heer H. Staarink, tel.: 020-113801 Bij het PROVINCIAAL ZIEKENHUIS te Santpoort kan worden geplaatst een Het voorbereiden van aan derden uit te besteden werkzaamheden en het houden van toezicht op de uitvoering. t Indien u interesse heeft voor deze functie, neemt u dan contact op met de heer De Wolf van de afdeling Personeelszaken, telefoon (023) 31 90 90, toestel 334. Ons adres is J. W. Lucasweg 5, Haarlem. Op onze afdeling Kostprijs is binnenkort plaats voor een inventieve kracht De p uitsp die r hant het h Basisweg 34, Amsterdam-Sloterdijk (te bereiken met bus 19, 22, 36, 42, Enhabo 7 uit Zaandam of NZH 72 uit IJmuiden). die samen met een assistente de werkzaamheden zal begeleiden en ondersteunen van een aantal projekt- leiders en de afdeling Marketing-services. zij zal bovengenoemde kollega bij haar werkzaamhe den assisteren. (leeftijd 22-25 jaar) Al om zwe zijn nati gror M hare keu: lach verv Werk je graag in teamverband Heb je toch behoefte aan een eigen afgeronde taak Voel jij je als een vis in het water in een jong dynamisch bedrijf dan liggen hier voor jou hele leuke kansen. IV voc spr dar her der rin vat er too hoj S om hei we Bo pal te i ga; erj gei Sollicitanten kunnen zich schriftelijk melden door het schrijven van een sollicitatie brief aan het Hoofd Personeels zaken van de Wij bieden een prettige werkkring met goede salariëring, 772 vakantietoeslag en aantrekkelijke gratifikatie. Werktijden funkties A en B van 9.00-17.30 uur, funktie C van 8.45-17.15 uur. zelfstandig werk na enige tijd bestaat de mogelijkheid om opgeleid te worden tot operator. Vereist: opleiding op MAVO-niveau, typevaardig heid en enige ervaring. vereiste diploma MAVO 3 of 4, vooropleiding: öf 4 jaar lager beroepsonderwijs, waarvan 2 vakken op C-niveau en 4 vakken op B-niveau Taak: a. Het in ontvangst nemen en bewaren van de garderobe van de gasten. b. Algemeen toezichthouden op de dames- en herentoiletten. bedienen van de telefooncentrale, waarop 8 bui tenlijnen en ca. 40 huistoestellen zijn aangesloten. bedienen van de telex ontvangen van bezoekers Vereist: prettige telefoonstem, vriendelijke persoonlijk heid, enige kennis van de Duitse taal. M; slijp maa Wan kiezi tijen begc heel draf daai onvi dooi kiez D; War ging Kies Bi and' gom ding org< ..We eino „en kor1 moe en had pas D ove: gan een (crii gen gen ricli van hou plai tiev feb het aan laai D Pvc toei var „He naai hee der spr reil ze i Geboden wordt: Goede salariëring en goede secundaire arbeidsvoorwaar den. Werktijden tussen 14.00 uur en 03.00 uur. Vaste aanstelling. in de rang van Hoofdverpleegkundige. (Salaris tussen 2.618,-en 3.090,- per maand, excl. 8% vaste O.R.T). Het Wim Mensink-Huis behoort onder de vleugels van het Reinalda-Huis te Haarlem en heeft dan ook 1 bestuur en 1 direktie. Het Hoofd Verzorging Wim Mensink-Huis krijgt de kans in een grote mate van zelfstandigheid leiding te geven aan de groep van ongeveer 28 enthousiaste medewerkenden. Eigen intiatieven worden door de direktie, aan wie het hoofd verzorging direkt verantwoording verschuldigd is, ten zeerste gewaardeerd. afwisselende taak grote mate van zelfstandigheid Leidsedreef-Leiderdorp Telefoon (071) 89 92 55* In september a.s. begint - zowel voor jongens als voor meisjes - een nieuwe kursus ter Wie zoeken wij? Een mannelijke of vrouwelijke verpleegkundige die ambitieus genoeg is om méér te willen. Iemand die bereid is leiding te geven en verantwoording te dragen. Geen slaafse meeloper maar iemand die vanuit een eigen visie kan en wil functioneren. Het spreekt vanzelf dat degene die wij zoeken geen onervaren kracht kan zijn. Daarom zoeken we iemand die tenminste 30 jaar oud is, reeds ervaring heeft in leiding geven en organiseren en een stafopleiding heeft gevolgd. Hij of zij zal bereid moeten zijn in een vast rooster om het weekeind te werken. Onze verlangens zijn niet gering, daar zijn wij ons van bewust. Het Wim Mensink-Huis is het echter waard. Huisvesting in Zandvoort is een probleem; wanneer u in Zandvoort of omstreken woont zou dit prettig zijn. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Bejaardentehuizen. Tevens opname in pensioenfonds PGGM. Een psychologische test behoort tot de sollicitatieprocedure. Deze advertentie werd kort geleden in een andere vorm reeds geplaatst. Zij die toen solliciteerden behoeven dit niet opnieuw te doen. „Zij zijn de 38 bewoners van het Wim Mensink-Huis te Zandvoort. Het Wim Mensink-Huis is een verzorgingstehuis voor somatisch extra-verzorgingsbehoevende bejaarden. 1 Op ons kantoor Haarlem zoeken wij een VNU Industriegroep BV is een divisie van Verenig de Nederlandse Uitgevers bedrijven NV. Dit concern is o.m. uitgever en drukker van tijdschriften, boeken en dagbladen. In VNU- Industriegroep zijn vrijwel alle drukkerij-activiteiten van VNU gebundeld. VNU Industriegroep Postbus 7631, Schiphol-Centrum, Telefoon: (020) -15 8915 VNU VERKOOPCROEP BV De VNU Verkoopgroep verzorgt door geheel Nederland de verkoop en distributie van voornamelijk tijdschriften en boeken. De dochteronderneming Podium b.v. draagt zorg voor alle direct mail aktiviteiten. fti; /mondeling LOI-onderwijs behoort tot de belangrijkste taken van de i; Vereisten: Verzorgd en vriendelijk voor komen.- Een onbesproken gedrag. Bereidheid tot het werken in de weekeinden en in onge regelde diensten. 5-Daagse werkweek.incl. weekeinde. Het samenstellen van informatiemateriaal over het schriftelijk en schriftelijk- afdeling Voorlichting van de Leidse Ond ‘'wijsinstellingen Ter versterking van deze afdeling vragen wij op korte termijn een

IJmuider Courant | 1977 | | pagina 16