Reinalda-Huis Haarlem KLM ADMINISTRATEUR BJ ostgiro en rijkspostspaarbank bon voor uitnodiging K*M bon voor mensen met mavo-4 en interesse voor modern geldverkeer KLM-Cotering vraagt voor het seizoen (1 mei-1 nov.1977) chauffeurs-belader met groot rijbewijs en ervaring. Leeftijd 20-40jaar. Fm plant personnel officer administratief medewerkster GOED GEKWALIFICEERDE KOK met brede Horeca-ervaring en liefst B.G.P.-diploma. SMIT’S BOUWBEDRIJF B.V. WONINGBOUW BEVERWIJK Quaker Jn ZATERDAG 9 APRIL 19 7 7 29 ftijd, en- ie I 3 ten, het Het werk wordt in roulerende diensten -< verricht (ook weekends). Aan de funktie is een opleiding voor het interne rijbewijs van de KLM verbonden. Bedrijfskleding wordt gratis verstrekt. Maaltijden en overige consumpties tegen lage maandelijkse bijdrage in ons personeelsrestaurant. Tegemoetkoming in de vervoers-kosten. Vaste aanstelling aan het eind van het seizoen niet uitgesloten. Bent u de chauffeur die wij zoeken en hebt u in deze dynamische seizoensfunktie interesse, dan kunt u mondeling solliciteren in Café-Restaurant van Aken. Baan 1 te Haarlem op dinsdag 12 april a.s. van 19.00 tot 21.00 uur. Tijdens het seizoen kan geen vakantie worden opgenomen. Zij die reeds eerder hebben gesolliciteerd hoeven dit niet opnieuw te doen. UTILITEITSBOUW >r i dan Voor deze interessante funktie bedraagt het bruto maandsalaris bij indienst treding 1.972.- (23 jaar en ouder incl. alle toeslagen). uitstekende individuele verzorging genieten; is door promotie van één van Uw aanstaande collega’s een plaats vrij voor een In de moderne keuken van het Reinalda-huis worden elke dag zo’n 700 maaltijden bereid, zowel voor de gasten in ons huis maar ook, door onze catering service, voor verzorgingste huizen in de omgeving. In deze keuken zult U zich thuis voelen, al was het alleen maar vanwege de internationale Horeca-ervaring die de meeste van Uw collega’s hier hebben. Naast een goed salaris (volgens de C.A.O. Bejaardentehuizen) met een vaste onregelmatigheidstoeslag van 8%, opname in het Pensioenfonds P.G.G.M., bieden wij nog veel meer: een gestroomlijnd werkprogramma, regelmatige werktijden (alleen dagdienst) en 2 vrije weekenden per 4 weken. Hebben wij U nieuwsgierig gemaakt? Neem dan even kontakt met ons op, schriftetijk (Leonard Springerlaan 1, Haarlem) of telefonisch (023-339109); ons Hoofd Voedingsdienst, de Heer J. Modderkolk is gaarne bereid de nodige nadere inlichtingen te geven. in net Reinalda-Huis te Haarlem, waar ruim 300 buitenkerkelijke bejaarde medemensen een -*- E Komt U deze FRI AMI BV laats innemen? met sekretaresse 3n Wij roepen daarom kandidaten op om deze openvallende plaats van in te nemen man/vrouw naam adres ■tref- plaats telefoon opleiding geboortedatum HDC 7704015 ie ■■■■cooaaa 2841 I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I Wat wordt er geboden Een goede toekomstwie dat verdient krijgt alle steun die de RPS bij verdere studie maar kan geven. En een goed salaris, al vanaf de eerste dag. Bovendien 8% vakantietoeslag, minimaal 20 werkdagen vakantie per jaar en een vergoeding voor eventuele reiskosten. En wat nu Als je hier wat voor voelt dan vul je nu de bon in en stuurt hem op. Liever per telefoon een afspraak maken? Kan ook hoor: (020) 5 89 31 14 (vragen naar de heer J.B. Gansekoele). In beide gevallen volgt er een persoonlijk gesprek waarin alle details van werken bij de RPS aan de orde zullen komen. Wat wordt er gevraagd Het diploma mavo-4 of een bewijs van opleiding op gelijkwaardig niveau. Een goede algemene ontwikkeling en het vermogen je mondeling en schriftelijk goed uit te drukken. Als je al iets weet van geautomatiseerde administratie is dat mooi meegenomen. I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I Wij zijn een Amerikaans, chemisch bedrijf, opererend over de gehele wereld en zoeken voor onze Sales and Marketing Manager voor de Benelux een Het ligt in de bedoeling een sekretaresse te vinden, die door eigen initiatief o.a. onderstaande zaken geheel zelfstandig zal kunnen uitvoeren: Zij moet als het ware het sluitstuk vormen van de kantoorwerkzaamheden van het Sales-Management, daar de Sales-Manager zelf meer in-the-field werkzaam is. De taak van deze funktionaris omvat in ons bedrijf onder meer: elektronische verwerking van 300 weeklonen, waarbij gebruik wordt gemaakt van een eigen computer. het leiden van de personeelsadministratie en de verdere uitbouw daarvan Natuurlijk moet de opnieuw aan te stellen administrateur beschikken over diverse kwaliteiten Zij zou de volgende vragen positief moeten kunnen beantwoorden: Houdt u van boeiend en afwisselend werk? Heeft u tenminste MAVO of gelijkwaardige opleiding genoten? Bezit u kennis van de moderne talen? Beschikt u over een goede typevaardigheid? Wij kunnen u een goed salaris bieden en plezierige werkomstandigheden in een modern kantoor. Sollicitaties kunt u richten aan FRIAM B.V. Zuiderhoutlaan 10, postbus 31 22, Haarlem, t.a.v. mej. A. Pompen. Tel. (023) - 28 98 02. Kern Europa B.V. Gedempte Oude Gracht 82, postbus 199, Haarlem. Quaker Oats B.V., dochteronderneming van het internationale Quaker Oats concern, is een snel groeiende onderneming die dieren voeding (Catty, Tom Poes, Flora en Pluto) en H O havermout produ ceert en verkoopt. De produktie vindt plaats in bedrijven te Rotterdam en IJmuiden. Het totale personeelsbestand omvat 400 personen. Ter versterking van onze personeelsdienst zoeken wij voor het bedrijf te IJmuiden, met een personeelsbestand van 165 personen, een De funktie: De Plant Personnel Officer is in eerste instantie verantwoordelijk voor de uitvoering van werkzaamheden op het gebied van personeels zaken. Daarnaast heeft hij een belangrijke adviserende taak met be>- trekking tot zaken die het personeelsbeleid raken. Hoewel hij rechtstreeks aan de Plant Manager van het bedrijf te IJmuiden rapporteert bestaat er een funktionele rapportage relatie met het Hoofd Personeelszaken van Quaker Oats B.V. te Rotterdam. Het accent bij deze funktie zal liggen op de volgende taken: werving en selectie coördinatie van het veiligheidsprogramma personeelsbegeleiding verdere uitbouw van het personeelsbeleid De medewerker die wij zoeken voor deze interessante funktie zal met het oog op de vele kontakten (intern en extern) over goede kontaktuele eigenschappen dienen te beschikken. Naast begrip voor sociale verhoudingen en de ontwikkeling daarvan, dient de kandidaat een grote dosis realiteitszin te hebben. Daar het een nieuwe funktie is zal een dosis kreativiteit vereist zijn in verband met het uitbouwen van de funktie. minimaal is een voltooide M.B.O.-opleiding personeelswerk vereist opleiding op H.B.O.-niveau, of studerend daarvoor, strekt tot aanbe veling enige jaren ervaring op het gebied van werving en selektie is nood zakelijk, ervaring met funktieklassifikatie strekt tot aanbeveling leeftijd tot 30 jaar Wij bieden: een aantrekkelijke en zelfstandige funktie een aantrekkelijk salaris goede sociale voorzieningen verdere opleidingsmogelijkheden Uitvoerige sollicitaties met vermelding van levensloop en referenties te richten aan de Personeelschef Benelux van Quaker Oats B V Brielselaan 7 te Rotterdam (tel 010-856866) Een bon om in te vullen en op te sturen naar de 3PS als je meer wilt weten over jouw mogelijk heden om bij de RPS te gaan werken. Wij bieden: een aantrekkelijk salaris, overeenkomstig kwaliteiten en ervaring 21 vakantiedagen 8 percent vakantietoeslag. De huidige administrateur van onze personeelsadministratie zal toetreden tot de staf van één der ERKMAATSCHAPPIJEN VAN DE SBB Bouwgroep B.V. RPS? RPS is de afkorting van Rijkspostspaarbank. Dat is onze nationale spaar- en hypotheekbank, die nauw samenwerkt met de postgiro. Een groot en veelzijdig bedrijf, met meer dan 5 miljoen danten in heel ons land. aaaaesaaaa FRIAM B.V. te Haarlem is een handels- maatschappij in technische apparatuur en staal, met activiteiten die voornamelijk gericht zijn op de oost-europese landen. Wij zoeken op korte termijn een Wilt u mij uitnodigen voor een vrijblijvend gesprek over mijn mogelijkheden om te werken bij de RPS? Wat voor werk Prettig werk, interessant werk. Prettig vanwege de sfeer en de collega's. Meestal werk je in een kleine relfstandige groep samen met mensen die ongeveer jouw leeftijd en opleiding hebben. En ook: interessant, want in een modern bedrijf als de RPS speelt het begrip "automatisering" een belangrijke rol. Juist daarmee krijgen de mensen die wij zoeken veel te maken. Zij gaan de gegevens van inleggingen en uitbetalingen na verwerking controleren. dagelijkse routine-korrespondentie aan vertegenwoordigers e.d. uitwerken van statistieken en rapporten kontroleren van dagrapporten van vertegenwoordigers opstellen van agenda en work-schedule van de Sales-Manager waar noodzakelijk, de werkzaamheden reeds voorbereiden en in samenwerking met de Sales-Manager verder afwerken. Chauffeurs belader Bent U omstreeks 30 jaar en geïnteresseerd en passen de gevraagde bekwaamheden bij U, dan verwachten wij gaarne uw sollicitatiebrief, gericht aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken, de heer J. van der Wel, Parallelweg 8 te Beverwijk Telefoon: 02510-29041 Vereisten: Onze gedachten gaan uit naar iemand, die een zodanige opleiding en ervaring heeft genoten, dat zij in staat is de omschreven zaken probleemloos te verwerken een goede persoonlijkheid en goede kontaktuele eigenschappen bezit ruime kennis in woord en geschrift van de Engelse taal heeft reeds enige jaren ervaring heeft op dit gebied Allereerst moet hij de nodige ervaring hebben opgedaan in een vergelijkbare funktie, bij voorkeur in het bouwbedrijf; De door hem genoten opleiding dient van middelbaar niveau te zijn In het samenspel met de overige administratieve afdelingen is een praktijkdiploma boekhouden aanbevelenswaardig. Zijn schriftelijke en mondelinge kontakten vereisen een goede uitdruk kingsvaardigheid '*>-:< W Deze bon invullen, uitknippen en in een envelop zonder postzegel sturen naar de Rijkspostspaarbank, afdeling Personeelszaken, van Baerlestraat 27,1071 AN Amsterdam. Gelieve je sollicitatie mondeling of schriftelijk te richten aan bovenstaand adres. Voor eventuele inlichtingen kan je je wenden tot de heer H. A. van Dijk, tel. 023-319183.

IJmuider Courant | 1977 | | pagina 29