NWTC SLACHTOFFER WW VERRASTE TEGEN FALENTIJN VAN WESTERHOUT Toernooizege sportschool Van de Berg Nederlaag SPORTIEF van Score I RAPIDITY NU VEILIG EUROPACUP I BADMINTON Randwijck versloeg V Watervrienden L I dames Strawberries Peter Jager opvallend 1 Olga Commandeur testte conditie streeksport in het kort EXTRA I DAMIATE 55 I I WINKELEN IN LONDEN Kom op woensdag de Keukenhof Hl vragenomKodal^ilm Pracht judo naari Keukenhof Kleuren DINSDAG 1 9 APRIL 19 7 7 19 SPORT 1? ES Inbegrepen: Reistijden: J Reisdocumenten: x. met HEDENAVOND BUITONI tegen ARKE REIZEN Voor deelname aan deze reis is het noodzakelijk dat u over een paspoort of over een geldige toeristenkaart beschikt. r- Inlichtingen en boekingen voor deze reis uitsluitend via Hoyman Schuurman in het stadskantoor van Haarlems Dagblad Ged. Oude Gracht 82 Haarlem, teil. 31 31 50 het reisburo is elke werkdag geopend van 1 3 00 Unieke reis met het moderne cruiseschip s.s. Calypso (20.000 BRT) van Rotterdam naar Londen (Tilbury). - Vertrek op 26 april en terug op 28 april a.s. - Dit arrangement is speciaal samengesteld voor onze abonnees. Reissom: 219.- per persoon (kontant te voldoen aan het reisburo) - Busvervoer Sportfondsenbad Haarlem-Rotterdam v.v. - Reis/bagage ongevallenverzekering - Vervoer per s.s. Calypso - Volledige verzorging aan boord - Alle maaltijden aan boord - Onderbrenging in hut met douche en toilet - Entertainment aan boord - Vervoer van Tilbury naar Londen en terug. Vertrek van Sportfondsenbad op dinsdag 26 april om 16.00 uur. Aankomst Sportfondsenbad Haarlem op donderdag 28 april om 10 uur. HEDENAVOND 1 F J E Phoenix bijna kampioen em, tei van J (Van onze sportredactie) Basketball L.. 4 De strijd tussen Peter Jager en Robert Volmer (12 t/m 15 jaar) verliep bijzonder spannend. Met de verplichte oefeningen nam Robert de leiding en in de eerste ronde van de vrije oefeningen vergrootte hij zijn voorsprong. Hij nestelde zich daar mee op een „veilige” eerste plaats. In de finaleronde speelden de zenuwen hem dui delijk parten, want de laatste oefening kwam niet geheel uit de verf en er werd een sprong te weinig uitgevoerd. SAS pakte de zaken in de tweede set geheel anders aan. Zij trachtten de pun ten te forceren door hard te gaan aanval len. Dit was een kolfje naar de hand van Phoenix dat iedere aanval pareerde met een hecht blok. Met 15-4 was een 2-0 voor sprong bereikt en binnen het uur trokken de Beverwijkers ook de derde set met 15-7 naar zich toe, zodat zij zich kunnen gaan opmaken voor het beslissende treffen te gen de nummer drie, Schorpioen. De dames startten erg overtuigend tegen Purvo. Met 15-4 haalden zij de eerste set binnen. Daarna hadden de Beverwijksen al hun kruit verschoten. Met set-nederla- gen van 2-15, 8-15 en nogmaals 2-15 moes ten zij de eer en de punten aan de tegen stander laten, die nu niet meer kan degra deren. In de dames promotieklasse behaalde alleen Giezeman VCK de volle winst en wel tegen KDS 2. Het hoogst haalbare zal evenals het vorige seizoen een tweede plaats zijn. Europa Meubel Odin liet het lelijk zitten tegen Krovo. Door statisch spel nam Krovo al snel een 2-0 voorsprong met de setstanden 15-2 en 15-9. De derde set was geheel voor de Heemskerksen: 3- 15. Tot 7-10 in de vierde set had Odin nog een voorsprong doch toen scoorden zij niet meer en verloren teleurstellend met 15-10. Smit Beheer 2 dat praktisch veilig staat verloor kansloos van The Smash. Bij de heren zorgde WW voor sensatie door Falentijn Voluit met 3-1 terug te wijzen. In de eerste set keken de Wijk aan Zeeërs tegen een 2-9 achterstand aan, die bij de stand 11-11 weer rechtgetrokken werd. Voluit pakte toch nog de set met 16- 18. Een goed draaiend WW nam met ruime cijfers de tweede set voor zijn reke- HAARLEM. De Europese Badminton Unie zal in het seizoen 1978/’79 starten met een Europa-cuptoernooi voor lands kampioenen. Herman Valken uit Eindho ven. die gekozen is als president van de EBU als opvolger van de Zweed Stellan Mohlin, zegt daarover: „In principe zijn de plannen voor een dergeïijk toernooi geaccepteerd. Ze moeten alleen in tech nisch opzicht nog verfijnd worden, maar zoals het er nu voorstaat zal volgend jaar met een Europa-cuptoernooi worden be gonnen. Er ligt een voorstel op tafel, dat inhoudt dat Europa in vijf zones is inge deeld. I Europa Meubel Odin speelde een bijzon der lastige uitwedstrijd tegen KDS dat enkele weken geleden in de halve finale voor de beker met 3-0 ten onder ging. Nu waren zij een stuk lastiger. Vrij moeizaam namen de Heemskerkers met 14-15 en 12- 15 een 2-0 voorsprong. De verslapping bij de Heemskerkers in de derde set gaf een opleving van KDS te zien die resulteerde in een 15-8 winst voor de mannen uit Wormer. In de vierde set onderstreepte Odin duidelijk dat zij niet voor niets een plaatsje hoger staan. Met 2-15 lieten zij KDS kansloos. Velsen lieten zien. Zo ook de strafcorners: zij werden feilloos aangeslagen, zeer cor rect gestopt en op zo’n manier ingeslagen, dat de toch wel goede achterhoede van Strawberries ze met moeite en vakman schap uit de goal wist te houden. In de laatste minuut voor de pauze kreeg Rand wijck wederom een strafcorner mee. On houdbaar werd de bal achter de doellijn geslagen, zodat de stand nog voor de rust op 2-0 werd gebracht. De tweede helft had het aanvallende Strawberries het beste van het spel. Her haaldelijk kwam de Amstelveense ploeg in moeilijkheden. In de zesde minuut werd de bal met de voet van de doellijn gewerkt en dat betekent automatisch een strafslag. De overigens goed spelende Ange Mulder pushte recht op de keeper af, waardoor de bal uit het doel kon worden gehaald. Voor Strawberries de genadeslag. De slotfase was geestdodend omdat iedereen zich al geruime tijd voor honderd procent had gegeven. Komend weekeinde ontmoeten de ploegen elkaar in Velsen. In poule B bleek sportschool V.d. Berg oppermachtig. Alleen Dschen-Dui bleek in staat één tegenpunt te scoren en verloor met 6-1 van de Amsterdammers. De Sant poorters wonnen van het zwakke Hajime (5-1) en Aarts uit Sassenheim werd met 4-2 verslagen, zodat ook zij in de halve finales terechtkwamen. De halve eindstrijd tussen Ken-Am-Ju en Dschen-Dui was wel het hoogtepunt van de avond. Na drie wedstrijden stond de Santpoortse judoclub met 2-1 voor. Henk Koning leek deze voorsprong zelfs te gaan vergroten, maar vlak voor tijd wierp Hennie Eelman Koning met een prachtige heupworp, zodat de spanning weer terug was. ClOS-student Hennie Plezier scoorde nogmaals voor Dschen-Dui, maar daar stond de winst van Robert v.d. Geest en Bert in den Berken weei; tegenover, zodat Ken-Am-Ju zich met een 4-3 overwinning voor de finale plaatste. De finale was door de superioriteit van sportschool V.d. Berg niet zo spannend, maar de deelnemers lieten pracht judo zien. Piet Bonte, Henk Harm en Toon Hermans (allen V.d. Berg) zorgden voor een 3-0 voorsprong. Vervolgens maakten Robert v.d. Geest en Hans de Preijker er een spannende partij van. V.d. Geest stond al snel voor met een yugo (5 pt) en bleef aanvallen. De Preijker pareerde echter knap een aanval, waarna hij V.d. Geest met een prachtige uchi-mata wierp. Ton v. Kordelaar kon nog wel de eer redden, maar de Uilenboombokaal was voor sport school V.d. Berg, die deze wisselprijs over nam van Dschen-Dui. Nu behaalde de or ganiserende vereniging de derde prijs bij dit geslaagde toernooi. tijd van 61,9 sec. achter zijn naarn kreeg. Bij de jongens A liep Sybrand Jurna het sprintnummer in 12,2 sec. Voorts werd hij vierde op de 400 m. voor heren D in 59,5 sec. en bereikte hij een derde plaats bij het verspringen met 5,52 m. BEVERWIJK. Het eerste mixteam van de Beverwijkse Lawn Tennisclub „Westerhout” heeft bij de openingswed strijden van het nieuwe seizoen een ge makkelijke zege behaald op NWTC uit Amsterdam. Van de jonge veelbelovende ploeg die Westerhout dit seizoen verte genwoordigt in de overgangsklasse B moest alleen Frank Janssen het onderspit delven in zijn partij tegen de Heemsker ker Bert Hof. Frank Janssen kwam duide lijk niet in zijn spel en was overbluft door de snelle start van Hof. Met 4-6, 6-3 en 3-6 was deze partij voor NWTC. Ronald Groen ging het tegen H. Demper veel beter af. In een goede partij won hij overtuigend met 6-2 en 6-1. In het dames enkel hadden Mariëlle Smit en Eveliene van der Wiel weinig moeite met de zusjes Ang. Met 6-2,602 en 6-3 6-4 veegden respec tievelijk Mariëlle Smit en Eveliene van der Wiel de zusjes Ang van de baan. Overige uitslagen eerste mix-teamf Herendubbel Frank Janssen en Ronald Groen wonnen met 6-3, 6-2 van Bert Hof en H. Demper. Damesdubbel Mariëlle Smit en Eveliene van der Wiel wonnen met 6-1 en 7-6 van T. en J. Ang. Gemengd-dubbel M. Smit en F. Wijk aan Zee: Tweede klas A: CVGStraw berry 1-5, Res. eerste klas B: Sport CS 5DSC’74 3 8-0, Res. Derde klas C: ’t Keiltje 4Molenaar Boys 3 3-5. Haarlem (Evenementenhal): Tweede klas C: Hempie HempieEndema 4-3, Derde klas C: Free CompanyDe Brug 1-4, Derde klas E: De PurmerAIS Boys 1-3, Derde klas F: Spar Bra- kenhoff—Turn Turn 1-21, PSV Velsen—VEW 0-5. laatste thuiswedstrijd seizoen 76-77 20.15 uur Beyneshal ning door vooral een goed blok- te zetten tegenover de lange Uitgeester aanvallers: 15-4. De laatste twee sets waren beide met geringe voorsprong voor WW: 15-13, 15- 11. Janssen tegen L. Ang en B. Hof 6-3, 6-2 en E. v.d. Wiel en R. Groen tegen J. Ang en H. Demper: 6-0, 3-6 en 6-1. Het eerste herenteam heeft thuis met 4-2 verloren van T.L.T.C.’uit Tiel. Wim Derks werd in de eerste wedstrijd door G. Bruinsma duidelijk naar zijn plaats ver wezen. Nog onvast verloor Wim Derks met 6-3, 6-1. Routinier Jan Tervoort die na 2 jaar het eerste team weer is komen ver sterken deed het heel wat beter. Na in de eerste set met 5-3 achter te hebben ge staan, sloeg Jan Tervoort zijn tegenstan der E. Koekebakker met 7-5 en 6-2 van de baan. Rob Joosten bleek in de strijd tegen B. Staak duidelijk nog niet in vorm. (0-6 en 1-6). Han Derks tenslotte liet zich in zijn partij tegen H. Terrnee niet uit zijn spel halen. (6-2 4-6 en 6-3). In de herendubbels werd door TLTC vernietigend uitgehaald. Zowel de gebroeders Derks als Rob Joos ten en Jan Tervoort werden met 6-3 en 6-1 weggeslagen. Overige uitslagen: Mixteams:Heiloo 1-BLTC 2 5-3, Zeevan- gspelers 1-BLTC 3 4-4, BLTC 4-Santana 2 5-3, DASH 5-BLTC 5 8-0, BLTC 6-Myra Gloria 5 6-2, De Gouw 3-BLTC 7 4-4. Herenteams: Noorderlicht 1-BLTC 2 3-3, BLTC 3-Lucky Strike 2 0-6, BLTC 4-Heem- stede 1 0-6 en Uitgeeste 1-BLTC 5 6-0. Nederland, oftewel het Haarlemse Duin- wijck dat het alleenrecht lijkt te hebben op de nationale titel, zou het dan krijgen op te nemen tegen België, Zwitserland en West- Duitsland. Waar de finale met de vijf zone- kampioenen zal plaatsvinden is nog niet bekend. (Van een medewerker) HAARLEM/IJMOND. Het in de eer ste klas B van de Haarlemse zaalvoetbal- competitie leidende Score Advertising leed in de Kennemer Sporthal een 2-1 nederlaag tegen Nihot. Ondanks dit ver lies bleef Score Advertising met vier pun ten voorsprong op kop. Nihot nam met deze zege revanche voor de eerder geleden 8-3 nederlaag. >unt ui tot vrij ht 120 Nieuw Vennep: Eerste klas B: De KrimBSM 1-3, Tweede klas D: RinkoBakker Zn 6-2, Derde klas G: NugterenDe Daltons 2-6, Derde klas H: OutshoornJ. M. Bakker 2-4, Res. Derde klas H: De Krim 2Zomerzorg 2 5-0. In de IJmond MTS zagen de talrijke toeschouwers in totaal acht judoteams aan het werk. In poule A kreeg het Haarlemse Ken-Am-Ju het alleen moeilijk tegen Hika- ri uit Zaandam. Deze spannend verlopen wedstrijd ging gelijk op (3-3), zodat zwaar gewicht Bert in den Berken als laatste man de beslissing moest brengen. Zoals ver wacht besliste hij de wedstrijd in zijn voordeel, hetgeen Ken-Am-Ju poulewin- naar maakte. Sportclub Pauel was in de eerste wedstrijd van de avond al door Ken- Am-Ju verslagen. Pauel speelde verder gelijk tegen sportschool V.d. Werff uit Hoorn en verloor met 3-0 van Hikari, dat zich als tweede van de poule plaatste voor de halve finales. Het in de derde klas F reeds zeker van kampioenschap zijnde Turn Turn haalde in de Evenementenhal weer eens flink uit en kwam met een score van 21-1 tot een monsteroverwinning op Spar Brakenhoff. Hillegom: Tweede klas D: PakhoedZomer zorg 7-6, RaaphorstFC Vanka 5-3, Palet Ente- geWilho 2-0, Derde klas H: Lansing B.Tapijt schuur 2-2. (Van onze judomedewerker) HAARLEM. Judoclub Dschen-Dui is er zaterdagavond niet in geslaagd voor de derde achtereenvolgende keer het, door haar georganiseerde, „Uilenboomtoer- nooi” te winnen. Winnaar van dit bijzon der geslaagde judogebeuren was het team van sportschool V.d. Berg uit Amster dam, dat zich voor de finale plaatste via een overwinning op Hikari in de halve finale. De andere finalist was sportschool Ken-Am-Ju, dat Dschen-Dui in de halve finale met 4-3 versloeg. (Van onze sportredactie) IJMUIDEN. Peter Jager van ODIN uit Heemskerk heeft beslag weten te leg gen op de eerste plaats tijdens de nationa le B-wrdstrijden trampolinespringen te Zoetermeer. Robert Volmer van TVIJ kwam tot een goede tweede plaats. (Van onze sportredactie) IJMUIDEN. De watervrienden uit IJmuiden hebben in Lisse een derde plaats behaald tijdens wedstrijden, geor ganiseerd door de Watervrienden uit Lis se. Vooral de prestaties van de jeugd van WVIJ - er werden meerdere persoonlijke records gebroken - geven hoop voor de toekomst. VELSEN/AMSTELVEEN. Als sluit post van het hockeyseizoen begonnen af gelopen weekend de promotiewedstrij den: de dames van de K.H.C. Strawberries (kampioen in de 3de klasse C) bonden de strijd aan met de dames van het Amstel veense Randwijck. Hoewel de dames van Randwijck de match verdiend wonnen, betekent het verlies voor Strawberries geenszins dat zij de promotie naar de tweede klasse kunnen vergeten. In de eerste helft van deze promotiewed strijd lag het spel geheel open: een kwar tier lang wist Strawberries Randwijck in de verdediging te drukken. Hieruit resul teerden drie strafcorners, waarvan er niet één goed werd benut. De eerste werd trou wens geheel ten onrechte gegeven: terwijl een Strawberries-speelster de bal in het doel schoot, floot de vrouwelijke scheids rechter af voor een korte corner, zonder zich ook maar iets aan te trekken van de voordeelregel. In de zevende minuut van de eerste helft wist het beter spelende Randwijck voor het eerst haar voorhoede te bereiken. Een overtreding van een Strawberries-speel ster gaf Randwijck perspectief om te sco ren. Even buiten de slagcirkel nam de linksbuiten van de Amstelveense ploeg de vrije slag, die direct hierop volgend door Evelien van Rijswijk in het doel werd geslagen. Over het algemeen toonde Randwijck een volwassener spelpeil. Alles liep ge woon veel beter dan hetgeen de dames uit Succes voor (Van onze tafeltennismedewerker) IJMOND. Met een 2-8 overwinning op Vriendenschaar 2 in Gouda heeft Rapi dity zich volledig veilig gesteld in de promotie-overgangsklasse van de tafel- tenniscompetitie. De Beverwijkse ploeg is inmiddels opgerukt naar de tweede plaats. Steeds Vooruit is al kampioen. De onderste plaatsen worden bezet door UTTC 2, dat al is gedegradeerd en Vriendenschaar 2, welk team vrijwel niet meer is te redden. De cijfers 2-8 doen vermoeden dat Rapi dity moeiteloos over Vriendenschaar 2 is heen gestapt. De praktijk gaf echter een ander beeld. Na nederlagen van Wim Har- tog en Ton van der Helm in hun eerste partijen keek Rapidity al spoedig tegen een 2-0 achterstand aan. Frans Schram maakte korte metten met T. Heerkens en via 20-22 in de derde game van het dubbel bereikte Rapidity een gelijke stand. Wim Hartog speelde een zenuwslopend gevecht tegen F. Heerkens, die hij evenwel met 20- 22 in de derde game in zijn voordeel kon afsluiten. Toen Frans Schram er 2-4 van maakte en ook Ton van der Helm de smaak te pakken bleek te hebben, kon Rapidity direct doorstoten naar een 2-8 eindstand. Frans Schram was wederom bijzonder sterk op dreef en hij versloeg zijn tegenstanders telkens in twee games. Wim Hartog en Ton van der Helm verloren elk een partij. UTTC 2 behaalde in deze groep zijn eerste zege. Overschie is na de 7- 3 nederlaag nog niet geheel veilig. Stand: Steeds Vooruit 8-15, Rapidity 9-11, Tempo Team 4 8-10, Overschie 9-8, Vrienden schaar 2 9-6, UTTC 2 9-2. In de promotiehoofdklasse behaalde Po- lec Engineering de titel door concurrent Delta Lloyd 2 met 4-6 te kloppen. Prorok en Van Oostenrijk wonnen hun drie partij en. Jos Hopstaken liet driemaal de winst aan een tegenstander. De Beverwijkse gymnastiekvereniging Turnlust was in de persoon van Henry Jager vertegenwoordigd bij de eerste fina le toestelturnen in sporthal „5 mei” in Leiden. Vorig jaar deed Jager nog mee bij de junioren, waar hij bij de finales op een vierde plaats eindigde. Zijn debuut bij de senioren mocht er ook zijn. Vooral zijn sprong-, rek- en brugoefeningen stonden garant voor een uiteindelijke gedeelde ze vende en achtste plaats. Tweedeklasser IJmuiden speelt van avond voor de beker op eigen veld tegen Aristos. De wedstrijd begint om 18.30 uur Uitslagen district 13: Heren promotieklas: Molenwiek C3-Interlance Zaan 3 0-3, KDS-Euro- pa Meubel Odin 1-3, The Smash-Interlance Zaan 4 3-0, Dynamo-VCA 0-3, WW-Falentijn Voluit 3- 1, Smit Beheer 2-Purvo 0-3. Dames promotieklas: Giezeman VCK-KDS 2 3-0, The Smash-Smit Beheer 2 3-0, Molenwiek C3-KDS 0-3, Argus-VCA 2-3, Compaen-Interlan- ce Zaan 3 3-2, Krovo-Europa Meubel Odin 3-1. Heren eerste klas: Krovo-VCW 3-1, Krovo 2- Dinsvo 2-2, BAM-Europa Meubel Odin 2 2-2, Argus 2-Molenwiek C4 3-0, Bevok-Giezeman VCK 1-3, Smit Beheer 3-Compaen 0-3. Dames eerste klas: Giezeman VCK 2-Uithoek 1- 3, VCW-Dynamo 3-1, Purvo 2-Smit Beheer 3 3- 1, Argus 2-Interlance Zaan 4 3-0, Argus 3-KDS 3 2- 2, Compaen 2-Falentijn Voluit 3-0. De belangrijkste uitslagen waren: (resp. leef tijd, afstand en onderdeel, naam, tijd en klasse ring): 10 jaar en jonger: 25 m. school, Saskia van Anderen, 27,2 (4); vlinder: Angela van Diest, 25,5 (3), René Terol, 22,9 (3); borstcrawl: Nelleke van der Berg, 19,0 (3), René Terol 19,0 (2); 11 en 12 jaar: 50 meter school: Clara Swart 47,6(3); borst: Alison Dowdrey 37,1 (3); 4x25 m. wissel: meisjes: 1.20.6 (2), jongens (1.26,2 (3); 13 en 14 jaar: 100 m. vlinder: Aagje Guyt 1.35,4 (2); rugcrawl: Saskia den Dikken 1.37,6 (2); 4x50 meter wissel: meisjes 2.44,8 (2); 15 en 16 jaar: 100 meter rugcrawl Henk Seheelings 1.11,9 (1), Mandy Cowdrey 1.27.6 (2); 100 meter wissel: Cora de Graaf 1.27,3 (2), Adriaan Verkaart 1.17,2 (2); 4x50 wisselslag meisjes: 2.39,9 (3), jongens: 2.17,0 (1); 17 jaar (2), Frank Philpoom 0,58,9 (buiten mededinging); 100 meter wissel: Martin van Overmeeren 1.13,0 (2); schoolslag Ko van Hemsbergen 1.23,1 (2). Heemskerk: Tweede klas A: John Bolten—Rob Slob 4-2, HeemskerkDavidson 4-3, De Goede- Adrichem 4-1, Tweede klas B: Les Routes Boys—Kennemer Intersport 4-4, Derde klas A- Griffioens—Logchies 7-2, Mikro Techniek—'t Keiltje 6-0, Scheijwijck—Wijker Post 6-2, Esso HeemskerkJaapies Boys 2-3. (Van onze atletiekmedewerker) IJMOND. De aanloop voor het atle- tiekseizoen heeft Olga Commandeur nieuwe successen bezorgd. De atlete van Suomi koos in het afgelopen weekeinde andermaal de atletiekbaan Maarschalker- weerd in Utrecht uit om haar conditie te testen. En dat deze conditie zich in stij gende lijn begeeft toonde zij op twee nummers. Zij won de honderd meter hardlopen klasse B in de fraaie tijd van 26,- sec. Bij het verspringen voor dames wist zij haar eigen clubrecord met enkele centimeters te verbeteren. Zij liet een afstand van 5,75 m. Voor zich opmeten. Met beide prestaties is opnieuw duidelijk geworden, dat zij naast haar aspiraties voor de loopnummers als 400 meter en 800 meter ook een rol van betekenis zou kunnen spelen op de vijfkamp. Hierbij is de 200 meter immers vervangen door de 800 meter, en dat zou voor Olga mogelijk heden bieden. Enkele andere Suomi-leden kwamen in actie in Heiloo bij wedstrijden van de AV Trias. Leen Strijker liep de 100 meter in 12,3 sec., waarmee hij in de serie vierde werd. Op de 3000 m. D bezette hij met een tijd van 9.32,8 sec, ook een vierde plaats. Roel de Vries kwam op de 100 meter ook tot 12,3 sec., terwijl hij op de 400 meter een Haarlem (Kennemer Sporthal): eerste klas B: FC GraetzDSC'74 11-0, Score AdvertisingNi hot 1-2, Tweede klas B: De Jutters—Schova Vis 0-4, Tweede klas C: MSD—CBS 6-3, Derde klas E: North End—De Meer 11-4, Res. Derde klas C: Loek Anderson 2—Progress 4 4-1, Res. Derde klas D: RCH 2—DVS 2 4-3, Res. Derde klas F: DSS 4—Aurora 2 4-4, Geel Wit 5—HCK 2 7-2, Res. Derde klas G: Haarlem 3Score Adv. 2 3-4. Beverwijk: Eerste klas A: W’lms Floet—KI Zwitserland 2-1, De Zon—Fransen/Schoot 1-1, Carillon Boys—De Ezel 4-1, Molenaar Boys- Loek Anderson 1-3, Progress—Lichtbal 1-5. Elke woensdag is het gezinsdag op de Keukenhof. Kinderen t/m 12 jaar gratis toegang, onder geleide van hun ouders. Laat ze vrij en blij genieten van het bonte kleuren- SPeL Van de bloemen, de beelden en de dieren. Welkom. Hillegom: Derde klas G: De Mon—Sporthuis H. 1-1, Paradiso BoysMeervogels 3-0, Derde klas H: Koppers—FC Bersee 0-2 (Bersee prom.), Res. derde klas H: BSM 2—DVS 5 5-2, DVS 4De Mon 2 0-5. De Haarlemmer Miel ter Metz, die een grote rol heeft gespeeld bij het realiseren van de EC-plannen, heeft in het bestuur van de Europese Badminton Unie, waarin hij al secretaris was, nu ook de functie van penningmeester voor zijn rekening geno men. Deze post was de laatste jaren onbezet. 1 7 00 JUr ^llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll^ Basketball S Vooraf: huldiging junior-kampioenen BUITONI ^IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIR (Van onze volleybaltnedewerker) BEVERWIJK. Smit Beheer Phoenix is nog slechts een punt van de titel verwij derd. Door de 3-0 winst op SAS en de winst van Argus is de voorsprong van de Beverwijkers drie punten gebleven. De dames stelden hevig teleur. De tweede plaats werd zo goed als zeker verspeeld door tegen het laaggeklasseerde Purvo met 1-3 te verliezen. In de heren promotieklas behoudt Europa Meubel Odin zijn theoretische kans op het kampioenschap door het lastige KDS te verslaan. WW zorgde voor een verrassing door Falentijn Voluit met 3-1 te verslaan. Smit Beheer had geen moeite met een zich heftig verzettend SAS. De tegenstander uit Uithoorn kon de punten goed gebruiken daar zij in degradatiegevaar verkeren. Phoenix liet er echter geen twijfel over bestaan wie het sterkste was. Via goed aanvallend werk van Joop Ens en Ron v.d. Born was de eerste set voor de Beverwijkers (15-7). hunoui— gratis toegang 1 fe.-

IJmuider Courant | 1977 | | pagina 19