redactie-secretaresse 1 schakel bouwkundig kalkulator Rabobank Q Groepsleider W.W.- Coupon medewerkers/sters assistente voor de HTS-erWeg-en Waterbouw De Rabobank Santpoort heeft plaats voor n.v. luchthaven Schiphol 1 afdeling secretariaat BEDRIJFSVERENIGING VOOR DE GEZONDHEID/GEESTELIJKE EN MAATSCHAPPELIJKE BELANGEN te Zeist administratieve medewerker (m/v) Plaatsvervangend Chef Administratie ZATERDAG 23 APRIL 1977 24 J Hc M J et S 3 Wie is Paardekooper Hoffman Accountants? Kandidaten moeten bereid zijn, zonodig, te verhuizen naar Amsterdam of omgeving. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektie-procedure. Naast goede sekundaire arbeidsvoorwaarden bieden wij, afhankelijk van leeftijd en ervaring, een salaris tot maximaal f 3.043, bruto per maand. Belangstellenden voor deze funktie verzoeken wij hun schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken BVG, Utrechtseweg 30-32 te Zeist. drukkingsvaardigheid; diploma sociale verzekering of studie sociale verzekering in vergevorderd stadium. PROVINCIAAL ZIEKENHUIS SANTPOORT J. LANSER B.V. J kar gev of il alle den zier een mal moi een vee het alti. wei alle ook Ma zw< tier geld en goede raad assistent bedrijfsleider Het Provinciaal Ziekenhuis te Sant poort zoekt ten behoeve van de Hoofdafdeling Centrale Uitvoering een paardekooper hoffman accountants Hebt u uw HEAO/GYMNASIUM OF ATHENEUM Diploma in uw zak of denkt u dat in de komende examen-periode te behalen? Dat is dan een goede reden om bij Paardekooper en Hoffman accountants te gaan solliciteren naar de functie van assistent accountant Een assistent(e)-accountant verricht het voorbereidende werk voor de accountant en is nauv/betrokken bij de werkzaam heden op administratief, f inancieel- economisch en organisatorisch terrein. taak Tot onze taak behoort de uitvoering van: de algemene arbeidsongeschiktheidswet de wet op de arbeidsongeschiktheidsverzekering de werkloosheidswet de ziektewet voor bovengenoemde maatschappelijke groeperingen. Mi STICHTING RECREATIEGEBIED SPAARNWOUDE Wat doet Paardekooper Hoffman Accountants voor u? SECRETARESSE Haar taak zal onder meer bestaan uit: Voorbereiden/notuleren vergaderingen Uitwerken korrespondentie middels ste nografie en/of dictafoon Bijhouden archief Aannemen telefoon en maken van af spraken Uitwerken gegevens en administratief ondersteunen van het aan het mana gement toegevoegde fin./adm. be drijfsbureau Vereisten zijn: een Mavo/Havo-opleiding en diploma typen. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij Bu reau Werving telefoon: 023 - 379900 (toestel 120). Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de Direktie van het Provinciaal Ziekenhuis, Postbus 1 te Santpoort-Zuid WlJ IN iNMBiELS VERBLIJVEN WIJ MET DE MEESTE HOOGACHTING Funktie-informatie: Funktie-eisen: De taak van deze funktionaris bestaat uit: opleiding op HAVO-niveau; leiding geven aan ca. 3 administratieve goede leidinggevende en kontaktuele medewerkers die belast zijn met de mei- kwaliteiten; dingsadministratie werkloosheidswet; ruime ervaring in de uitvoering van de regelmatig onderhouden van kontak- werkloosheidswet; ten met werkgevers, werknemers, als- goede mondelinge en schriftelijke uit- mede met buitendienst funktionarissen van onze Bedrijfsvereniging; vervangen van de Chef Administratie bij diens afwezigheid. In verband met uitbreiding van de administratie van onze Rayonkantoren, zoeken wij een voor ons Rayonkantoor te Amsterdam standplaats voorzieningen vraagt en een CD PHHD 177 3 Standplaats kantoor Amsterdam. als dochtermaatschappij van Intervam bv deel uitmakend van Hollandsche Beton Groep nv [HBG] U wordt uitgenodigd Uw sollicitatie te richten aan de directie van Bouwbedrijf Y. Schakel bv, Postbus 101, Exmorra [fr]. Het beheer en de exploitatie van Schiphol zijn in handen van de N.V. Luchthaven Schiphol. Bij de sektie Uitvoering van het bureau Weg- en Waterbouwkundige Werken van de vennoot schap bestaat een vakature voor een: Hij funktioneert binnen de sektie Uitvoering van dit bureau, rapporteert aan de chef en oefent de supervisie uit op de uitvoering van werken op het gebied van: - verhardingen - verlichtingen (buiten de gebouwen) - kabelstraten (buiten de gebouwen) - waterhuishouding - kunstwerken - distributienetten Zijn werkzaamheden bestaan o.m. uit het regelmatig houden van (voor)overleg met degenen die binnen de vennootschap zijn belast met de bedrijfsvoering. Ook het in speciale gevallen maken van kostenramingen, het vervaardigen van tijdwerkschema’s voor nieuw werk, het verstrekken van gegevens over bestaande kabel- en leidingenstraten aan aannemers behoren hiertoe. Daarnaast verstrekt hij de benodigde gegevens t.b.v. het overdragen van gereedgekomen werken en ’’checkt” hij alle binnenkomende rekeningen aan de hand van opdrachtbonnen. Interesse? Stuur dan een sollicitatiebrief met alle relevante gegevens, onder vermelding van nr. 87/HD, naar bureau Personeelszaken van de N.V. Luchthaven Schiphol, te Schiphol - Centrum. Paardekooper Hoffman is een accoun- tants-maatschap met 7 vestigingen in Nederland en nauwe betrekkingen in het buitenland. Groot genoeg om veelomvattende en gevarieerde taken aan te kunnen. Klein genoeg om het element van persoon lijk contact tot zijn recht te doen komen. j tegemoet gezien door de directie van het PEN, ign. bispincklaan 19 te bloemendaal. Heb je interesse? Schrijf dan een sollicitatiebrief aan de directeur van de Rabobank, postbus 5 te Santpoort. Bouwbedrijf Y. Schakel bv houdt zich bezig met de uitvoering van restauratiewerken in de drie noordelijke provincies, Overijssel en Noord- Holland [inclusief Amsterdam]. Voor onze afdeling kalkulatie zoeken wij een bouwkundig kalkulator, die in staat dient te zijn kostprijsbegrotingen te maken van bestek en tekening en/of van summiere gegevens, speciaal op het gebied van restauraties. Gevraagd wordt: - opleiding minimaal MTS of gelijkwaardig, - ervaring als kalkulator op restauratiegebied. Wij zoeken een vlotte kandidate die in het bezit is van het MAVO- of LEAO-diploma en goed kan typen. I wa diu mi (filiaalbedrijf in doe-het-zelf supermarkten) ker voc gev noj Gk per erg aar De wa bel zijr tiel me get mo blii acl je bei vai iwlaS voor haar filiaal te Haarlem De werkzaamheden omvatten o.m.: verantwoordelijk zijn voor één of meer afdelingen het bestellen, ontvangen, prijzen en presenteren van artikelen het adviseren van klanten Onze gedachten gaan uit naar een jongeman van 20 t/m 25 jaar, die reeds enige ervaring in deze branche heeft opgedaan. Wij bieden: een goed salaris 20 vakantie- en snipperdagen per jaar reiskostenvergoeding, tantième, opname in pensi oenfonds, etc., etc. prettig samenwerken met een kleine groep mensen Sollicitaties en/of inlichtingen telefonisch of schriftelijk: J. LANSER B.V., t.a.v. dhr. T. U. Groen Graftermeerstraat 28, Hoofddorp Tel. 02503-17073, na 18.00 uur 02526-4193 neelgevraagcl amsleidam/brcda/s-gravenhage haai lem /i ooscndaal/rotlerdam/terneuzen om opgeleid te worden voor werk zaamheden aan de balie. Het ontvangen van cliënten en hen behulpzaam zijn bij het verzorgen van hun overboekingen, stortin gen, opnamen, vreemd geld, reis verzekeringen etc. behoort tot de N een „Ja het mar was Ik v L is g het Ger Eer wat Voor een meisje van rond 18 jaar ligt hier een mogelijkheid te wor den opgeleid voor een zelfstandi ge taak in het verzorgen van de correspondentie alsmede de ad ministratie op de afdeling finan cieringen. Na indiensttreding zal er gelegenheid zijn interne cursussen te volgen, terwijl er voor externe studie een uitstekende regeling bestaat Ook zij die. dit jaar examen doen kunnen solliciteren. Het werk is zeer verantwoordelijk en vereist een goede accuratesse. op het redactiebureau waar onder meer het bedrijfsblad wordt gemaakt, is n j plaats voor een kwiek jong meisje, dat de redactie met allerlei werk behulpzaam kan zijn: opzoeken van gegevens voor artikelen, corrigeren van drukproeven, bureau- redactiewerk, typen en archiveren verder zal zij voor het directiesecretariaat o.a. stenoverslagen (systeem Groote) van vergaderingen uittypen. bij verlof en ziekte zal zij op het directie secretaresse als invalster optreden. Te/. 076-125611 Tel. 070-859700 Tel. 023-326355 Tel. 01650-37755 Tel. 010-364944 Tel. 01150-5251 Vindt u 't gemakkelijker eerst ons Informatiepakket aan te vragen? JL E Kan óók-met deze coupon. H JL Stuur 'm meteen even op in een envelop zonder postzegel aan Paardekooper Hoffman Accountants Antwoordnummer 1907, Rotterdam Stuur mij meer informatie over uw kantoor. Naam en voorletter(s): Leeftijd: Opleiding- Adres: Plaats: Event, tel. nr. (0 (handtekening) Het recreatiegebied Spaarnwoude zal in de toekomst een 2750 ha groene bufferzone tussen Haarlem en Amsterdam omvatten. In de stichting die dit recreatiegebied beheert nemen deel de provincie Noord-Holland en de gemeenten Amsterdam, Haarlem, Haarlemmerliede en Spaarnwou de, Haarlemmermeer en Velsen. Bij het beheersbureau van de stichting, gevestigd in een gerestaureerde boerderij aan de Kerkweg in Spaarn woude is plaats vóór een met het diploma GA I, HEAO of gelijkwaardig niveau. Taak: het zelfstandig voeren van de administratie van het beheersbureau van het recreatiegebied, hetgeen onder meer inhoudt: financieel beheer: investeringsbeleid, opzetten en bewa ken van de begroting, subsidies, belastingen, beheer exploitaties, resultatenanalyse; administratief beheer: verzekeringen, vergunningen, verordeningen, overeenkomsten en contracten, archief én correspondentie. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. Het kan worden bepaald tussen 1904,- en 3087,- met verdere uitloopmogelijkheden. Schriftelijke sollicitaties dienen binnen twee weken na verschijnen van dit blad te worden gericht aan het Bestuur van de Stichting Recreatiegebied Spaarnwoude, Dreef 3, Haarlem. Voor deze veelzijdige en verantwoordelijke funktie, waarvan de werkzaamheden deels binnenshuis en deels over de hele luchthaven verspreid worden uitgeoefend, zoeken wij iemand met een ruime ervaring op het gebied van uitvoeren van werken. Hij dient te beschikken over goede kontaktuele eigenschappen, organisatorische en leidinggevende kwaliteiten en kostenbesef. Kennis is van betonkonstrukties strekt tot aanbeveling. Zijn leeftijd is ca. 30 jaar. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 3.050,-. Over het salaris wordt geen premie AOW/AWW ingehouden; die is voor rekening van de Luchthave.n. Daarnaast bieden wij een tegemoetkoming in de reiskosten. Paardekooper Hoffman biedt u een prettige werksfeer en volledige ontplooi ingskansen. U begint bijvoorbeeld met uw HEAO diploma. Dit biedt al een aantal voordelen zoals o.a. enkele vrijstellingen voor het examen. U gaat dan op onze kosten de NIVRA-studie volgen, waarbij u de kans krijgt het geleerde onmiddellijk in praktijk te brengen. taak, maar ook de administratieve verwerking van de handelingen Om dit werk goed te kunnen doen, verwachten wij van de kandidaten: opleiding op Mavo-niveau leeftijd vanaf 18 jaar bij het PROVINCIAAL ELECTRICITEITSBEDRIJF VAN NOORD-HOLLAND werken ruim 2500 mensen aan de produktie en distributie van elektrische energie voor 370.000 ge- Daarnaast kunt u gebruik maken van onze interne opleiding die zich speciaal richt op de zaken die voor het werken in onze maatschap van belang zijn. In deze advertentie kunnen we niet alles vertellen van hetaccountantsberoep. Zeker niet. Wij nodigen u daarom veel liever uit voor een persoonlijk gesprek bij ons op kantoor. De heer Van Maar'schalkerweerd kan dan antwoord geven op al uw vragen. Belt u even naar de vestiging waar u zoudt willen solliciteren. De telefoniste aldaar zal gaarne een afspraak voor u arrangeren. kantoor Amsterdam J. VI.Brouwersplein12 Tel. 020-731213 kantoor Breda kantoor 's-Gravenhage Kon. Julianaplein 15 kantoor Haarlem kantoor Roosendaal kantoor Rotterdam kantoor Terneuzen bloemendaal. I welvaartsvaste pensioenregeling, vakan- tietoeslag 7,8%. vereisten I gunstige secundaire arbeidsvoorwaar- minimaal HAVO-diploma en secretaresse- den opleiding Schoevers; enige ervaring Is ge- i uw sollicitatie wordt met belangstelling wenst, belangstelling voor redactioneel werk is nodig. salaris op 21-jarige leeftijd 1589,- bruto per maand beneden 21 jaargelden leeftijdslonen. Wilhelminapark 15 Nieuwe Gracht 53 Jan van Eijkplein 10 Calandstraat 25 Nieuwstraat 52 het hoofdkantoor bevindt zich in bloemendaal, de centrales staan in velsen en diemen.

IJmuider Courant | 1977 | | pagina 24