Willen alle moeders deze advertentie lè/èV 3590 44.50 72?o 5750 svp gauw overslaan! g I r\ VROOM^DREESMANN c_ Bon. iD l**i 11***1 **\fH!uin eigen beiang teiien' a pr n 2e GROEPSLEIDSTER Aan alle jonge mensen die willen helpen onze twee grote steden leefbaar te houden. Help Amsterdam. II assistent voor de assurantie-afdeling Help Den Haag. ASS.-BEDRIJFSLEIDER WOFNSDAG 2 7 21 19 7 7 t/m a.s. zaterdag Voor dat alles moet de Want de grote stad is een ■rt' Stichting Ortho-Pedagogisch Centrum Noord-Holland In Amsterdam en Den Haag leven in 't totaal ca. 1.210.000 mensen. Die mensen willen wonen, werken, vrij zijn en slapen, in de rustige zekerheid dat er over hun eigendommen èn ty- net 'el. GEVRAAGD: ploegje metselaars voor aangenomen werk. Hoog loon. Bel 01831-2488 H. W. DAMES BUDDY "tTl We nodigen je uit, om te solliciteren naar een baan als politieman in Amsterdam of Den Haag. Een baan, waarop je wordt voorbereid door een gedegen opleiding. Een baan waaraan direct (al tijdens de opleiding) een goed salaris vastzit. Een baan met sociale zeker heid. Maar óók een baan, die moeilijk werk met zich meebrengt, dat je volledige inzet en toewijding vraagt. Dat werk moet gedaan worden, om onze grote steden leefbaar te houden. Verzekeringen - geldleningen - hypotheken Rijksstraatweg 8-10, Haarlem Tefal Super Friteuse De friteuse met de revolutionaire Tefal-vinding: liet hermetisch afsluitbare deksel niet filter dat geen vettige walm of luChtjes doorlaat. Een hele kip kan erin, 1 tot 1,5 kg patat of een fikse hoeveelheid kroketten, loempia’s, bitterballen enz. Met KEMA-keur voor onvoorwaardelijke veiligheid. Inhoud 9 liter. Met uitvoerig recepten boekje. Adviesprijs 202.50 Goedgeefse Vroom Dreesmann prijs Als die dynamiek je ligt en als je er je vak van wilt maken andere mensen te helpen dan veiligheid gewaakt wordt. Die mensen hebben 331.562 auto’s, 138.989 brommers en 813.862 fietsen, waarvan ze zonder gevaar voor eigen leven gebruik willen maken, in een ordelijke en goed geleide verkeersstroom. Die mensen komen soms in nood. En dan verwachten ze directe hulp van - bijvoorbeeld - de politie. nodigen we je uit de bon uit deze advertentie op te sturen. (Mits je aan de gestelde voor waarden voldoet, natuurlijk.) Stuur de bon op en word onze politieman! Moulinex Grill/Bakoven BI 1 Om te grillen, bakken, braden, opwarmen en ontdooien; alle mogelijkheden vindt u in dit ene Moulinex apparaat. Met thermostaat om de hitte in te stellen van ca. 100°-300°. Met tijdklok (10-90 min), waarmee het apparaat zichzelf automatisch uitschakelt na het verstrijken van de door u inge stelde tijd. De deurruit uitge- trokken-grillen; ingedrukt- bakken, zó simpel is dat met de Bil, die ook nog zelfreinigend is! Kompleet met saté-pennen, spit, rooster en afdruipplaat. Adviesprijs 299.- Goedgeefse Vroom Dreesmann prijs MH R (want ze hoeven toch niet te weten hoe weinig hun mooie kadootjes gekost hebben) De kinderen in onze steden moeten veilig kunnen spelen, naar school gaan,sporten... De cafébezoekers moeten de gezelligheid vinden die ze zoeken. Geen geweld of bedreiging. En het moet onze bedrijven en winkels, waren huizen en banken mogelijk worden gemaakt te blijven werken in het belang van ieder- I dynamisch geheel, waar altijd wel wat te beleven valt, wel wat aan de hand is. Vendomatic hairstyler 75Ü Watt, met 5 hulpstukken voor het handig drogen en in model brengen van het haar. Normaal 39.75 Als moederdag- Denim mannenjeans van 100% katoen. Met 't blitse rood-wit-blauwe Buddy label. Let op de fantasie-steekzakken. Blauw. Normale prijs 55.- Nova ijsbereider Om zelf heel makkelijk in de koelkast het lekkerste ijs te maken in alle variaties. Dat gaat helemaal automatisch. Inhoud groot genoeg voor 1 liter ijs. Kompleet met echte ijstang en receptenboekje. Adviesprijs ijsbereider 60. Adviesprijs ijstang 6.- Samen 66.- Goedgeefse Vroom Dreesmann prijs Vendomatic stoomstrijkijzer Geschikt voor stoom- en droogstrijken. Met regelbare temperatuur; zowel links als rechtshandig te gebruiken. Normaal 54.50 /I /90 Philips handmixer met kom en statief HR 1171 Rowenta eierkoker KG 73 Severin koffiezetapparaat Maakt met z'n 800 Watt vermogen vliegensvlug 8 heerlijke kopjes koffie. Met van lampje voorziene aan/uit schakelaar en warmhoudplaat. DIRKSON - MULTIMARKTEN B.V. De jongste werkmaatschappij van het Dirk van den Broek-concern, dat zich bezig houdt met de opzet en exploitatie van multimarkten (supermarkt-slagerij/bloemen/planten/ slijterij) zoekt voor haar vestiging in ZANDVOORT en haar binnenkortte openen multimarkt in HOOFDDORP: Een jongeman, die na een stevige opleiding in alle onderdelen van ons supermarktbedrijf in staat moet zijn op den duur leiding te geven aan een groep mensen, en de bedrijfsleider ter zijde kan staan en vervangen, (diploma detailhandelschool strekt tot aanbeveling!) AFDELINGS-CHEF Voor de afdelingen GROENTE/FRUIT, ZUIVELPRODUKTEN, BLOEMEN, NON-FOOD/TEXTIEL en LEVENSMIDDELEN hebben wij mensen nodig die houden van interessant, afwisselend werk (en voor deze funktie: VERANTWOORDELIJK WERK!) en die met enthousiasme hun afdelingen kunnen leiden. Juist ook mensen die voorheen zelf een bedrijf hadden zullen wij graag in ons bedrijf opnemen. Wij hebben mogen ervaren dat vele middenstanders bij ons een concern carrière maakten. U kunt ons Dellen voor een afspraak: (02503) 17929 of schrijf naar DIRKSON B.V., Postbus 21, Hoofddorp, t.a.v. de heer D. v. d. Broek jr. IZUi’ó’dwlgul v C l-1I I een. Niet gestoord door mis- I *1*1 uil j dadige elementen, die alleen politie zorgen. (Vaak trouwens I voor nog veel meer.) Geen een voudige taak. DEM MEUBELFABRIEK Handige electrische messenslijper Maakt scharen en messen in 'n wip weer vlijmscherp. Modern dubbelkleurig model. En veilig: dubbel geïsoleerd. Moederdag prijs Vendomatic broodrooster In mooie verchroomde uit voering. Met instelbare bruinheidsgraad en een vermogen van 900 Watt. In leuke kado-verpakking. Nu voor de moederdag prijs van UITNODIGING Kregmborg Ter versterking van ons jonge team van medewerkers, vragen wij met spoed een CD OUDE EN ANTIEKE JUWELEN GOUD EN ZILVER In- en Verkoop Kruisstraat 19 - Haarlem Tel. 023-320431 lid Diamantbeurs 020-225541 kantoor 020-222829 Vendomatic steel- stofzuiger Krachtige 500 Watt motor, grote inhoud, 5 hulpstukken, voor zien van KEMA-keur Kompleet met 1 set papieren stofzakken. Normaal 109.- Moederdagprijs 99?5 m. bj. or- Voor deze gevarieerde funktie is het wenselijk dat hij beschikt over een goed kommercieel inzicht, op passende wijze de klanten kan adviseren, het „betere balie-werk'" kan verrichten, goed kan typen en een goede administratie kan voeren. Ervaring in een dergelijke funktie strekt tot aanbeveling Leeftijd circa 20 tot 25 jaar. Graag even bellen voor het maken van een afspraak. Ons telefoonnummer is (023) 25.95.51. Vraagt u s.v.p. even naar de heer De Bie Tefal electrische fondue-set 'n Pracht van een fondue- set. De pan is van dik- wandig aluminium en vormt één geheel met het onderstel, waardoor om vallen onmogelijk is. Voorzien van thermostaat. Kompleet met 6 fondue- pennen. Adviesprijs 139. Goedgeefse Vroom Dreesmann prijs 89.90 SLLQ Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afde ling Personeelszaken van het centraal bureau van de Stichting, Sarphatipark 81 te Amsterdam Philips ladyshave Met 2-zijdige tondeuse, voor kort en lang haar. In handig meeneem-etui. Adviesprijs 49.95 Goedgeefse Vroom Dreesmann prijs 36.90 PRIJSPRIMEUR Regelmatig ontvan gen wij brieven die reageren op een ad vertentie onder num mer, doch waarop dat nummer niet is ver meld. Dit vertraagt de doorzending ervan of maakt deze ónmoge lijk. Vermeld daarom steeds duidelijk op de enveloppe het num mer van de adverten-' tie waarop uw brief reageert. Dit is in uw eigen belang! Moederdag prijs "TA De uitstekende 3-snelheden mixer om te kloppen, te roeren en te kneden. Met statief of als hand mixer te gebruiken. Kompleet met kom van 2,5 liter, garden en haken. Adviesprijs 97.50 Goedgeefse Vroom Dreesmann prijs Kookt 6 eieren tegelijk en precies goed! In moderne vorm en kleur. Kompleet met maatbeker en signaal, in leuke geschenkverpakking. Adviesprijs 47.- Goedgeefse Vroom Dreesmann prijs 32?° Taak: verzorgen en begeleiden van geestelijk gehandi capten. Werktijden: in onregelmatige dienst Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring, min. ƒ1258,86 en max. 1875,32 bruto per maand (exd. 11 onregelmatigheidstoeslag en de evt. sala risverhoging per 1-1-1977). In aanmerking voor deze funktie komen degenen die: minimaal 18 jaar zijn een vooropleiding hebben van min. 3 jaar voortge zet onderwijs bereid zijn deel te nemen aan de O, P M. cursus. Adviesprijs 67.50 Goedgeefse Vroom Dreesmann prijs De Stichting Ortho-Pedagogisch Centrum Noord-Hol land beheert een aantal voorzieningen voor geestelijk gehandicapten Voor „Huize Gendtin Haarlem, een gezinsvervan gend tehuis waar 24 buitenshuis werkende dames wonen, zoeken wij een Als je politieman wilt worden in Amsterdam ot Den Haag en je voldoet aan de onderstaande voor- waardemstuur deze bon dan ingevuld, in gesloten envelop, als brief gefrankeerd, aan de heer I I. van der Zwan,Centraal Bureau Personeels voorziening Gemeentepolitie, Binnenhof 19, ’s Gravenhage. Naam:- Adres: Plaats;Leeftijd: Stad van mijn voorkeur.-D Amsterdam D Den Haag Vporvyaajden: Leeftijd: van 17 tot en met 28 jaar. Lengte: minimaal 1.70. QpJeiding: tot 21 jaar minstens MAVO-diploma ol daarmee vergelijkbare opleiding. Als je ouder bent dan 21, kan hiervan worden afgeweken, mits je een ruime algemene ontwikkeling hebt en je je Nederlands goed beheerst. ft maakt ook voor u het ideale BANKSTEL Klassiek, modem, massief Europees eiken. Naar keuze 1-2-3-4-zits. Grote sort, kwaliteitsstoffen. 5 jr. schr. ga rantie op konstruktie. Levering direkt van’fabriek naar klant. Dem-prijzen zijn dus fa brieksprijzen. Toonzalen: Cu- lemborg, fabriek, Houtweg 8. Santpoort-N., Narcissenstr. 4 (naast supermarkt ,,Dag- markt”). Amsterdam-N., Zon neplein (tuindorp-Oostzaan). Amsterdam-W Overtoom 371 Geop, dl, t.m za. tot. 18 u Koopav tot 21 u. Inl. tel 03450-2602. Voor dames zijn er in Amster dam op korte termijn helaas geen plaatsingsmogelijkheden. U-1-1757 Gemeentepolitie

IJmuider Courant | 1977 | | pagina 21