Maertens bleef eerste KOERSEN sportpuntiq I EDO begint op 19 mei aan Volleybalteams stelden teleur ZAALVOETBAL MÉ DUINDIGT streeksport in het kort Rennies ^moet ie altijd bij je hebben. „na-competitie” r 1 Levi's Twee Haarlemmers in UEFA-selectie IK KIES z JEANS BIJ □ouwmn fashion tormen WINKELCENTRUM CRONJÉ S- I DONDERDAG 1 2 M E I 19 7 7 33 SPORT D Druk op de maag? Rennies helpen direkt. ADELAAR EEN TEGENVALLER Peter Adelaar: „Het had nu maar eens moeten gebeuren. (ADVERTENTIE) ee 2 I Rood en Wit staat voor (ADVERTENTIE) cricketseizoen 9 De zestien geselecteerde spelers zijn: door het veelvuldig gebruik is uitgesloten. KPITIPT rvpnphtfpn tirii al l-ïöt 10) Henny Wijkhuizen: captain-af (ADVERTENTIE) I In de „Vredeskoers” won de Tsjech Galik de 4e etappe. De Rus Pikkuus bleef leider in het klassement. In de wielerwedstrijd „Vierdaagse van Duinkerken”, eindigde Gerrie Knetemann als tweede, achter de Belg Jos Jacobs. Gevers werd 5e, Kuiper 6e. De Ierse profcoureur Sean Kelly won de eerste rit in de Ronde van Romandië door Sercu in de sprint te kloppen. Zoetemelk finishte op 11 seconden als 34e. De op 1 en 8 mei afgelaste wedstrijden in de tenniscompetitie worden op 14 en 21 mei ingehaald. Uitgangspunt blijft dat de programma’s op 29 mei geheel moeten zijn afgewerkt. G. S. van Zeeland gaan een werkgroep instellen die de duiksport in de Zeeuwse wateren moet regelen. Aanleiding tot dit besluit is vooral het feit dat met name in de Oosterschelde het aantal ongelukken met amateurduikers toeneemt. (Van onze softbalmedewerker) HAARLEM. Als de weersomstandig heden niet snel beter gaan worden dan dreigt de competitie in de hoofdklasse softbal voor de speelsters een weinig aan trekkelijke geschiedenis te worden. Alvo rens half juni met het nationale team naar Arizona (Amerika) te vertrekken moeten alle ploegen veertien wedstrijden ge- I Bij die ene medaille voor Oranje bleef het, want de twee andere Nederlandse judoka’s die woensdag op de mat kwamen, Jan Bosman in het halfzwaargewicht en Eric Koenders in het zwaargewicht, wer den al in een vroeg stadium naar de rijen der kanslozen verwezen. Voor Peter Ade laar was die derde plaats min of meer toch wel een teleurstelling. De 30-jarige Am sterdammer had zich in Ludwigshafen Trainer-coach Peter Snijders was er te vreden over, evenals over de verrichtingen van Jan Bosman in het halfzwaargewicht. En dat ondanks het feit dat de Amster damse schilder zowel in de poule van de Zwitser Rothlisberger verloor en in de herkansing op beslissing van de scheids rechter van de Fransman Déchérie. „Die Zwitser hebben we onderschat. Die jongen was weliswaar in Montreal derde op de Olympische Spelen, maar ik heb toen al direct gezegd dat Jan ook derde geworden zou zijn als hij daar was uitgekomen. Maar die jongen heeft me gewoon verrast van daag met zijn judo”. graag als Europese kampioen willen laten kronen. Eric Koenders tenslotte, die Nederland vertegenwoordigt in het zwaargewicht, hoefde slechts eenmaal op de mat te ko men. Doordat zijn tegenstander, de Bul- In het bondsbureau van de afdeling Haarlem KNVB aan de Jansweg, zijn afge vaardigden van de drie clubs bijeen ge weest om met de competitieleiders Pauw en Van Bokkum het wedstrijdrooster sa men te stellen. Het was nogal problema tisch, omdat EDO en AFC ook nog reke ning moesten houden met het spelen van wedstrijden voor de districtsbeker. Men kwam tenslotte tot het navolgende sche ma: 15 mei: RVC-AFC; 19 mei: AFC-EDO; 22 mei: EDO-RVC; 28 mei: AFC-RVC (19.00 uur); 30 mei: RVC-EDO; 5 juni. EDO-AFC. Voor zover niet nader aangege ven beginnen de wedstrijden om 14.30 uur. Omdat alle drie clubs in het rood-zwart spelen, is overeengekomen dat de thuis spelende club in het eigen tenue speelt. Een voorstel van de hoofdklassers om alle periodekampioenen van het amateurvoet bal aan de bekerstrijd van het betaalde voetbal mee te laten doen, is door deze laatste groepering verworpen. ir W- (Van een medewerker) HAARLEM/IJMOND In de Kenne- mer sporthal zegevierde De Brug met een score van 2-1 over Van Egmond en had daaraan voldoende om beslag te leggen op het kampioenschap in de derde klasse C van de Haarlemse zaalvoetbalcompetitie. Eerder had De Brug zich al verzekerd van promotie. e lo ei 8 Bulgarije, Zweden en Italië. Korpershoek (Groningen), Heeren (Feyen- l\\ oord), Kalper (Haarlem), Füippo (UVS), De ontmoeting tussen Schaaper en MSD in de tweede klas C werd met nog bijna twee minuten te spelen door de scheids rechter gestaakt, omdat de MSD-ers het met zijn beslissingen niet eens waren en het veld ruimden? Schaaper leidde op dat moment met 3-0 Die houdgreep die Adelaar de partij tegen Nyaradze kostte, hielp de Amster dammer in de herkansing wel aan een bronzen medaille Zowel de Tsjech Koe man als de verrassend sterk opgekomen Belg Smets, werd op die manier door Ade laar aan de kant gezet. In het honkbal-bekertoernooi speelde Roos- wijk een wedstrijd tegen Volewijckers, welk duel door de ploeg uit de IJmond winnend werd afgesloten: 7-6 De voor zaterdag vastgestelde wedstrijd tus sen Jong Haarlem en Jong De Graafschap in de eerste klasse van het betaalde jeugdvoetbal, is door omstandigheden uitgesteld Een nieuwe da tum is nog niet bepaald Als afsluiting van het voetbalseizoen houdt het Haarlemse DSS zaterdag in de Kennemer sporthal voor zijn jeugdleden een onderling zaal- voetbaltoernooi. De A- en B-pupillen spelen s morgens en beginnen om negen uur. De B- en C-junioren starten s middags om één uur aan hun zaalvoetbaltoemooi. Voor de hele organisa tie komen zaterdag zo’n zestig oudere DSS-ers in touw. Slecht weer bedreiging voor softbalcompetitie (Van een speciale verslaggever) LUDWIGSHAFEN. Op de eerste dag van de Europese judokampioenschappen in het Westduitse Ludwigshafen is Peter Adelaar in het superzwaargewicht voor de derde keer in zijn carrière met brons omhangen. Na in de eerste ronde door de Rus Nyaradze uitgeschakeld te zijn voor goud of zilver, stootte de 2.09 m lange Amsterdammer in de herkansingsronde in een ruk door naar een gedeelde derde plaats met de Oostduitser Zuckschwerdt. Gerard Vianen start op doktersadvies niet in de wielerklassieker Bordeaux-Pa- rijs. Hij heeft teveel last van een blessure, opgelopen in een Franse koers. Vianen wordt vervangen door zijn jonge ploegge noot Gerrie van Gerwen, die pas sinds dit seizoen prof is. De uitslagen van twee inhaalwedstrij den in de Engelse competitie: Derby Coun tyQueens Park Rangers 2-0, Stoke City- Manchester United 3-3. EL FORMIGAL (ANP)— De vijftiende etappe van de ronde van Spanje over 166 kilometer door de Aragonische Pyre- neeen van Monzon naar El Formigal is gewonnen door de Spanjaard Pedro Tor res. De leider in het bergklassement legde de 166 kilometer af in 5 uur, 16 minuten en 43 seconden. Zijn gemiddelde snelheid bedroeg 31,447 kilometer per uur. Wereld kampioen Freddy Maertens behield de leiding in het algemeen klassement. Hij eindigde achttien seconden na Torres als vijfde in El Formigal. De tweede plaats in de vijftiende etappe was voor de Span jaard Jose-Luis Viejo. De Australiër Gary Clively eindigde als derde en de belg Michel Pollentier als vierde. Dat neemt niet weg dat men aan de Spanjaardslaan het komend seizoen met veel vertrouwen tegemoet ziet. Er is dan ook keihard aan de voorbereiding ge werkt In de oefenkooien is de fraaiste trainingsaccommodatie van Nederland ge construeerd Op een onderlaag van water- doorlatend asfalt ligger, naast elkaar twee kunstgraspitches en dat maakt dat slijtage speeld hebben. Marcon-Kinheim, dat vo rige week al achter raakte door het voort ijdig uitvallen van de lichtinstallatie in het duel tegen Tempo Team HHC, maakte woensdagavond een tevergeefse reis naar het veld aan het Badmintonpad. Nauwe lijks tien minuten voor het aanvangs- tijdstip van het treffen tegen Terrasvo gels verstoorde het weet alle illusies om tot spelen te komen. Het P. Gieske-toernooi voor A-junioren van DSOV, dat op het veldencomplex aan de Zijde winde in Vijfhuizen werd verspeeld, is gewonnen door DIOS uit Nieuw Vennep Het kwam in de finale tegen het Badhoevedorpse Pancratius weliswaar niet verder dan een gelijkspel, maar was fortuinlijker met het nemen van de straf schoppen. DSOV legde beslag op de derde prijs door het beter nemen van de penalty’s dan Halfweg. Een toernooi van DSOV voor A-pupii- len werd gewonnen door DSK uit Haarlem In samenwerking met de A.V. Haarlem houdt de afdeling judo van de S.V. Nieuwe Brug zon dag 15 mei voor de derde keer een prestatie en wedstrijdloop. Iedereen kan daaraan deelne men. Zowel voor de prestatie- als wedstrijdloop allebei over een afstand van twaalf kilometer is de start om elf uur, terwijl voor de kleine prestatietocht over vijf kilometer om kwart over elf wordt vertrokken. Voor de prestatielopen geldt geen tijdslimiet. Men kan zich zondagmor gen voor deelname opgeven bij de speeltuin Nieuwe Brug aan de Ringvaart, waar ook de start en finish is. Iedere deelnemer ontvangt een herinneringsvaantje. In de door ons gepubliceerde uitslag van de Tulpenrally blijken m. b.t de rijders uit de regio enige fouten geslopen te zijn. De juiste en volledi ge uitslag moet zijn: Internationale categorie: 15e Nachtegeller/v Waardenburg (Haarlem- /Roosendaal); Nationale categorie: 14e Brink- /Kok (Zwanenburg). Foutief was vermeld dat in de Internationale categorie op een 33e plaats Evers/Eichholtz (Hillegom/Haarlem) stonden. Dit moet zijn: uitgevallen op 3 klassementsproe ven voor het einde (van de totaal 38) staande op de 13e plaats algemeen Peter Adelaar slaagde echter niet in zijn opzet. Na ruim twee en een halve minuut kwam hij al in een houdgreep van de Rus terecht waardoor hij naar de herkansing moest. Adelaar: „Ik had nog nooit eerder van die Rus gewonnen. Daarom had ik me voorgenomen hem in het begin al te over bluffen. Maar die vlieger ging niet op want die Rus hield me zo kort vast, dat ik niet aan m’n eigen aanvalswerk kon toekomen. Voor ik het wist lag ik al op de grond en kon dan ook een houdgreep niet meer ontlopen”. van vooral het gelijke spel tegen Bexley een mooi resultaat was, al kwamen de Haarlemmers met 87 voor 9 maar net met de hakken over de sloot. Mar Flohil, Lucas Asselbergs, Maarten Tuininga, Hans Win ter en Chris van Schouwenburg kwamen aan bat om beurten tot goede resultaten. Laatstgenoemde neemt dit seizoen de cap taincy van het eerste elftal over van Henny Wijkhuizen. Deze is ruim tien jaar aan voerder geweest van Rood en Wit en heeft in die periode de Haarlemse cricketclub onschatbare diensten bewezen. Overigens zal zijn aftreden als captain hem tevens de mogelijkheid moeten bieden om zich nog meer dan voorheen te concentreren op zijn bowlen. Rood en Wit dreigt het namelijk deze zomer zonder zijn snelle openings- bowlers Onstein en Lubbers te moeten doen En ofschoon dat een gevoelig verlies kan zijn is er alle reden om aan te nemen dat Albert Slendebroek en John Ravenhill zich de juiste vervangers zullen tonen. Met name Ravenhill kan zeer snel bowlen, maar zal nog veel aan lengte en richting moeten winnen om zich in de hoofdklasse te kunnen handhaven. Albert Slendebroek toonde reeds vorig seizoen uit het goede hout gesneden te zijn. Dat spinbowler Wijkhuizen het vak niet verleerd is (en nooit zal verleren!) bewees hij afgelopen week in Engeland alweer met in totaal negen wickets in drie wedstrijden. DEN HAAG (ANP).— Ger Blok, trai- ner-coach van de Nederlandse I ÜEFA-jeugd, heeft zijn groep van zestien spelers samengesteld, die zal deelnemen aan de eindronden van het UEFA-jeugd- toernooi, die op 19 mei in België beginnen. Nederland is in groep D ingedeeld met Enith Brigitha gaat alsnog in beroep tegen het vonnis dat de president van de Utrechtse rechtbank twee weken geleden heeft gewezen in de „badpakken-affaire”. Verwacht wordt dat dit beroep eind van het jaar in Amsterdam zal dienen. De uitslagen van de woensdag gehouden koer sen op Duindigt zijn: Arden Alprijs 2100 m: 1 Paulien Maaldrift (G. W. van Eykeienborg) 3.03.6 1.27.4,2 Pechulie, 3 Olga Olivier. Winn 4,40 pl 2,60 I, 40 17,10 kopp 3,90 trio 644,60. Scepterprijs 2040 m: 1 Prins Hazelaar (W- A. J. Velis) 2.52.2 1.24.4,2 Palm Beach, 3 Opstalan. Winn 1,40 pl 1,40 5,00 kopp 8,10. Sabelleprijs 1300 m: 1 Mac Twain (H. J. v.d. Kraats) 1.21.3, 2 Flying Jinks, 3 Albatros. Winn 9,60 pi 3,80 5,20 2,80 kopp 61,40 trio 761,20. Gallant Princeprijs 2500 m: 1 Parioca S (H. W. Langeweg) 3.36.6 1.26.6, 2 Nolly Q, 3 Ontdekker Winn 4,00 pl 2,40 2,80 kopp 6,90^Star Performer prijs 1600 m: 1 Orion Dakota (G W van Eykeien borg) 2.10.8 1.21.7, 2 Odysner, 3 Niels Areta. Winn 2,20 pl 1,40 1,80 1,50 kopp 6,80 trio 113,60. Rosy Tenthprijs 2100 m: 1 Gold Spark (H. J. v.d. Kraats) 2.20.0, 2 Red Quiver, 3 Fleur de Royal. Winn 2,20 pl 1,30 1,30 2,90 kopp 2,90. Niet gestart: Ishtech, King Size en Papillon. Deter d’Aster- prijs 2120 m: 1 Narcis (C. D. Imming) 2.53.2, 1.21.7, 2 Nato du Bois, 2 Nosca. Winn 2,90 pl 1,30 1,10 1,60 kopp 2,90 trio 49,50. Niet gestart: Nap pie. Broganprijs 2120 m: 1 King Hollandia (M. C. Vergay) 2P55.3 1.21.9, 2 Leos H, 3 Maarten D. Winn 1,90 pl 1,60 1,80 kopp 7,50. Sansonnetprijs 1800 tn: 1 Up and Up (A. W Jones) 2.00.0, 2 Magyar, 3 Tammerlanny. Winn 48,50 pl 6,40 2,80 3,00 kopp 87,90 trio 998,60. Niet gestart: Kateau en Osiris Axkit Hollandiaprijs 2040 m: 1 Nanko Buitenzorg (J. van Dooyeweerd) 2.52.5, 1.24.6, 2 Kid Gold 0,3 Manus Hanover. Winn 2,00 pl 1,70 1,60 1,70 kopp 9,60. Niet gestart: Lazuur. Totalisatoromzet: 345.846,00. Haarlem (Kennemer sporthal): tweede klas C: Schaaper-MSD 3-0 gest.; Spaarnevogels-Hempie Hempie 2-0: derde klas C: Free Company-Blom Boys 5-5 (beide teams prom.); De Brug-Van Eg mond 2-1 (De Brug kamp.); Apollo-Aurora (Apol lo n o res. eerste klas B: Kennemerland 2- DSC’74 3 6-1; res. tweede klas B. IJmond-) 3 2- TYBB 2 9-3; res. derde klas D: DSS 2-M. de Vries 2 2-2; res. derde klas E: HFC 2-Vermande zn. 2 3- 1|; res. derde klas G: De Brug 3-Aurora 3 3-2. Hillegom: eerste klas B: Nihot-Hubra 5-3; tweede klas D: FC Vanka-Kroon 2-3; Rinko- Pakhoed 3-2; derde klas G: SVB-Muziek H. Smit 11-4; derde klas H: Elsbroek-Vrouwentroost 3-0. Nieuw Vennep: tweede klas D: Zomerzorg-Gé Bosch 1-0; derde klas G: v. d. Meij Boys-Daltons 0-3, derde klas G: Bersee-J M Bakker 4-3: res derde klas H J M Bakker 3-De Kriro 2 ï-2 Beverwijk eerste klas A. Fransen/Schoot-Wilms Floer 0-0, tweede klas A De Goede-Davidson 1-8, derde klas B Wijk aan Duin-Betra 3-2; res eerste klas A: Groot/Assum burg 2-Sport CS 2 6-5; res. eerste klas B: Tuinstra 2-DSC74 2 2-2, res. derde klas C Mikro Tech niek 2-Wijker Post 2 6-3 Heemskerk: eerste klas A. De Ezel-De Zon 2-5, res tweede klas A. De Klok 2-Sport CS 5 3-3res. derde klas B: Carrousel 3-Strawberry 2 1-1; res derde klas C. Les Routes Boys 3-De Fles 2 1-3; Progress 4-Lootsma 2 1-5 Jan Bosman was in ieder geval volslagen kansloos tegen de Zwitser, waartegen hij niet alleen een waarschuwing tegen inacti viteit kreeg maar ook een „keikoku” tegen wegens het buiten de mat stappen. In de herkansing vond Bosman uiteindelijk zijn „Waterloo” door op beslissing van Déché rie te verliezen. „Ik had al twee derde plaatsen en was van mening dat het nu maar eens moest gaar Atanssov, later in de poule verloor, gebeuren”, zei Adelaar na afloop. „Ik voel- zat er voor de man uit Leidschendam geen de gewoon dat het moest kunnen. Op de herkansingsronde meer in. training ging het lekker en op de internati onale toernooien ook. Ik ben ook nog nooit zo ontspannen naar het Europese kampi oenschap toegegaan. Het deed me in feite ook niets toen ik na de loting zag dat ik het in de eerste ronde moest opnemen tegen die Nyaradze”. BMZ EDO en Nelissen DSS daarentegen konden later op de avond wel van start gaan. Ideaal was het weer eenter niet. Beide aanvallen bleken niet bij machte de sterke wind, die in het voordeel van de werpsters was, voldoende partij te geven. Het gebrek aan power in de aanval werd overigens ruimschoots gecompenseerd door het goede veldspel aan beide zijden. Grote uitblinker bij de thuisclub was der de honkvrouwe Truus Ruiter. Zij alleen was echter ook niet in staat DSS, dat over wat meer inhoud beschikte, van de vierde zege af te houden. Fataal werd EDO de vierde inning tben met reeds twee nullen Marjo van Ipenburg zich twee keer „ver slikte” in klappen van Ans Kroon en Arda Teunissen. Hoe kostbaar het maken van dergelijke fouten tegen DSS is onder streepte dit keer winnende werpster Ineke Mulder. Met een gave tik deed zij zowel Ans Kroon als Arda Teunissen scoren. DSS, dat in de vijfde inning dankzij nuttige klappen van Annemiek Mul en Elly Zweers zelfs wegliep naar 3-0, kwam in de gelijkmakende EDO-slagbeurt toch nog in moeilijkheden. Terwijl Wil Kuiper op de enige DSS-fout de honken bereikte, waren het plotseling Marian Wildschut en Emma Fictoor die met ongrijpbare stootslagen de honken deden volstromen. Hoe gerouti neerd DSS op zulke momenten wel is bewees de ploeg ook nu weer. Ineke Mul der zond Lonneke de Bruin met drie slag naar de dugout, terwijl vangballen van Elly Zweers en Loes Buenting de resteren de problemen uit de wereld hielpen. EDO, dat in het verdere verloop van de wed strijd kansloos was, wist de schade tenslot te tot 0-3 te beperken. Voor vanavond (donderdag) staat het duel tussen Mieloo Onze Gezellen en Bloe- mendaal op het programma (acht uur). (Van onze cricketmedewerker) HAARLEM. Op Hemelvaartsdag gaat voor de Haarlemse Cricketclub Rood en Wit de competitie van start met de uitwedstrijd tegen ÜD. Het heeft heel wat voeten in de aarde gehad voordat het zover was. Competitieleider Jan de Wolff’s zorgen worden ieder jaar groter: droge zomers en natte winters ruïneren de velden en het steeds verder uitlopende voetbal- en hockeyseizoen brengt de cric ketclubs zwaar in de verdrukking. Rood en Wit zal zelfs pas begin juni over zijn eigen hoofdveld kunnen beschikken. hoewel hij zeil zegt geen bowler van bete kenis te zijn doet hij dat met meer variatie dan enige Nederlandse speler Rood en Wit maakte ter voorbereiding op het komende seizoen van 4 tot en met 8 mei een Korte trip naai Engeland waar in een weekend drie wedstrijden werden gespeeld De wic kets waren zacht en daardoor vooral op de spinbowlers moeilijk te bespelen. In wed strijden met lage totalen behaalde Rood en Wit een overwinning en twee draws waar- Eerder berichtten wij al over het aarzelen de standpunt van het bondsbestuur ten aanzien van het competitie spelen op kunstgraspitches. Een bezoek aan de beide zeer regelmatige en prima bespeelbare pit ches van Rood en Wit deed de KNCB echter snel een zienswijze innemen: spelen op kunstgras pitches is met ingang van dit seizoen aan een ieder toegestaan. Rood en Wit trok ook een nieuwe trainer aan. Uit Barbados kwam de jonge West-Indische topcricketer Emerson Trotman overgevlo gen Emerson is 23 jaar oud en kwam de afgelopen winter uit voor het vertegen woordigende elftal van Barbados Op zijn 19e jaar was de nieuwe Rood en Wit trai ner vice-captain van het West-Indische jeugdelftal dat in Engeland tourde. Hij is een batsman van uitzonderlijke klasse en Toch een moeilijk seizoen voor Rood en Wit? Ongetwijfeld Cricket in Nederland gaat kwalitatief beslist niet achteruit en vooral de opkomende Rood en Wit jeugd zal het in de hoogste regionen niet gemak kelijk Krijgen. Trainer Trotman. „Er is zeer veel talent en de spelers zijn van jong tot oud erg kien. Aan discipline ontbreekt het evenmin. Slechts de conditie laat veel te wensen over, maar daar hoep ik ook verandering in te brengen.” Brard (Feyenoord), Jans (Pee), Koenen (Nee), Brunenberg (WV), Molenaar (Vo lendam), Jansen (PSV), Valke (Sparta), Hiele (Feyenoord), Ophof (NEC), Hendriks (NEC), Huis in ’t Veld (Almania) en Schou wenaar (Haarlem). De eerste elf speelden woensdagmiddag een oefenwedstrijd te gen het jeugdelftal van FC Amsterdam en verloren met 1-3. Uit de kerngroep van Blok was een aantal spelers niet beschik baar wegens studieredenen. Maagzuur overvalt je. Komt onverwachts. Goed als je dan een paar Rennies bij je hebt Brandend maagzuur? Opgeblazen gevoel? (Van onze volleybalmedewerker) BEVERWIJK. Slechts een van de kanshebbende teams uit de Umond wist een kampioenschap te bewerkstelligen. Dat is de teleurstellende balans van het volleybalseizoen ’76-’77. De heren van Smit Beheer gingen onder leiding van Wetterhahn grondig te werk en spelen het volgende seizoen in de landelijke tweede divisie. De dames lieten de kans op pro motiewedstrijden aan het slot van de kompetitie lelijk liggen. De derde plaats was net iets te weinig. In de promo tieklasse dames viste Giezeman VCK we derom achter het net. Dit seizoen toonde KDS sterker te zijn. Bij de heren bleek een aan het begin van het seizoen versterkt Europa Meubel Odin niet in staat om kampioen Zaan 3 te kloppen. Tweemaal werd er puntloos verloren. Debutant WW handhaafde zich redelijk. In de dames en heren eerste klas speelden de IJmondteams geen rol van betekenis. Bij de dames heeft Smit Beheer 3 de bof dat er dit seizoen geen teams degraderen. Eindstanden: Heren 3e divisie H: 1. Smit Be heer 20 55, 2. Argus 20 51, 3. Schorpioen 20 46, 4 Madjoe 20 31, 5 HVS 20 28. 6. Delta Lloyd 2 20 23, 7. Valkenberg M 20 23, 8. US 3 20 22, 9. Octopus 20 20, 10. SAS 20 20, 11. Molenwiek 2 20 11. Dames 3e divisie H: 1. AVE 20 56, 2. Velox 20 38, 3. Smit Beheer 20 36,4. Delta Lloyd 2 20 35, 5. Polisport 20 29, 6. ASVU 20 28, 7. Molenwiek 2 20 25, 8. Purvo 20 23, 9. Bevok 20 22, 10. HCSC 20 21, 11. Octopus 2 20 19. Promotieklasse dames: 1. KDS 22 60, 2. The Smash 22 53, 3. VCK 21 51, 4. Molenwiek 3 21 37, 5. Argus 22 36, 6. VCA 22 32, 7. KDS 2 22 30, 8. Compaen 22 23, 9. Odin 22 22, 10. Smit Beheer 2 21 18, 11. Krovo 22 14, 12. Zaan 3 21 14. Heren promotieklasse: 1. Zaan 3 22 60, 2. Odin 22 58, 3. The Smash 22 55, 4. KDS 22 41, 5. Voluit 22 37, 6. VCA 22 36, 7. Purvo 22 31,8. Molenwiek 3 22 27, 9. WW 22 22,10. Smit Beheer 2 22 18, 11. Zaan 4 22 10, 12. Dynamo 22 8. Dames eerste klas: 1. Argus 2 22 39, Purvo 2 22 38, 3. VCW 22 35, 4. Uithoek 21 25, 5. Argus 3 21 23, 6. VCK 2 22 22, KDS 3 2117,8. Compaen 2 22 15, 9. Dynamo 22 15,10. Falentijn Voluit 22 12,11. Zaan 4 22 10, 12. Smit Beheer 3 21 9. Heren eerste klas: 1. Compaen 22 37,2. Argus 2 22 36, 3. Krovo 22 34 4. VCW 22 34, 5. VCK 22 23,6. Dinsvo 22 22, 7. Smit Beheer 3 22 20, 8. Krovo 2 21 19, 9. Odin 2 22 15, 10. BAM 22 12, 11. Molenwiek 4 22 9, 12 Bevok 22 0. (ADVERTENTIE) =HIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIHII I (Van een medewerker) HAARLEM. Voor EDO, AFC en RVC heeft de competitie in de hoofdklas A van het amateurvoetbal een verlengstuk ge kregen, want zij moeten als periodekam pioenen gaan uitmaken wie van de drie aan de bekerstrijd van het betaalde voet bal mag meedoen. Er moet door de drie clubs een hele competitie worden ge speeld. „BRONS” .1 lastig Chemische Fabr 'Schiedam' 010-26.47.56 (Van nn7f>

IJmuider Courant | 1977 | | pagina 33