PANORAMA n UITBLINKER/ Panorama is overal. ISi Uw mening. O Kom naarde voorlichtingsavond. Wiituermeerover lezen? X? Bon BEDRIJFSRECHERCHEURS (M/V) w X V/ X X X VRIJDAG 1 3 19 7 7 M E I 29 Nivelleren doet begeren. Loon naar werken. Gebed zonder end. I I VROOMS DREESM ANN iedereen leest de krant altijd en overal. Loodgieter Leurs In Panorama’s nieuwste nummer staan deze satirische tekeningen van Den Uyl, Wiegel en Van Agt. Maar dan pagina groot en in fel-realistische kleuren. Alternatieve verkiezingsaffiches? In elk geval werpen ze een schel licht op de karaktertjes van onze drie belangrijkste lijsttrekkers. Halen dus, de Panorama van deze week. Dezelfde tekeningen komt u daar trouwens óók als stickers tegen. Voor niks. Ons land telt zo’n half miljoen woningen die in slechte staat verkeren. Ze vormen een deel van het woningbestand, waar iets mee moet gebeuren. Een ander deel staat er nog redelijk bij maar is uit de tijd. Huizen, die vaak alleen ’t hoogst noodzakelijke hebben, ’t Zijn niet alleen vooroorlogse woningen, maar ook huizen, die kort na de oorlog zijn gebouwd. Razendsnel neergezet om de mensen in ieder geval onderdak te bieden. Het is nodig deze woningen te verbeteren. Natuurlijk moet er nog steeds bijgebouwd worden. Ook omdat steeds meer mensen zelfstandig willen wonen. Maar de bijna 100.000 huizen die we jaarlijks kunnen bouwen, moeten aan nieuwe eisen voldoen. Over al deze dingen moeten we goed met elkaar nadenken. De regering heeft daarom ’t Structuurschema Volkshuisvesting uitgebracht Ze vraagt ons nu te reageren. VROOM DREESMANN REGIO HAARLEM Tegelhandel b.v. Haarlem ■I Ir* Hoe willen wij wonen? bibliotheken, kamers van koophandel en provincie-en gemeentehuizen, ’t Is ook te koop, Cl kunt ’t bestellen bij de Staatsuitgeverij. Christoffel Plantijn- straat,Den Haag of bij de boekhandel. Prijs f 7,50 (exd. verzendkosten). 349,- 499,- 599,- Het uitgangspunt van de regering is, dat iedereen in ons land zo goed mogelijk moet kunnen wonen. De tekorten, die vooral in ’t Westen nog groot zijn, moeten worden weggewerkt. Met huizen van deze tijd in een prettige omgeving. Met veel aandacht voor de wijk, voor de mensen die er (gaan) wonen en voor de voorzieningen die er nodig zijn. Wat we bouwen moet kloppen met de verschillende wensen die we hebben. Daarom veel variatie, aan vaardbare prijzen en vrije keuze tussen huren en kopen. We kunnen nu reageren. Alleen als de regering onze verlangens kent, kan ze er rekening mee houden. 24-uun —rvlc* voonf pri/topgav ■•It tel. 023-373953. 299,- 399,- 499,- 599,- MONTREAL, Onze beroemde serie bivaktenten nu liefst in 4 maten leverbaar In katoendoek met extra zijdeur en voorritsen. Montreal II (zonder zijdeur) Montreal III Montreal IV Montreal V De juiste adressen en tijden worden nog bekendgemaakt. Cl kunt schriftelijk reageren tot 15 december door het sturen van een brief aan Inspraak PKB Structuurschema Volkshuisvesting, minister van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening, postbus 97611 Den Haag. Begin 1978 worden er hoorzittingen georganiseerd door de Raad van advies voor de ruimtelijke ordening. Als u daar uw reactie mondeling wilt toelichten moet u het wèl even vermelden in uw brief aan de minister. Hoe alles in z'n werk gaat kunt u o.a. lezen in het voorlichtingsboekje. Met dej bon vraagt u het aan. Doen, want u kunt wat doen! In de volgende plaatsen worden in de maanden augustus en september voorlichtingsavonden gehouden: in Den Haag op 15 augustus «in Groningen op 16 augustus «in Meppel af Met de bon kunt u een gratis boekje aanvragen, ’t Is nog in de maak, maar ’t komt eraan. Daarnaast is er het Structuurschema. Het ligt van 16 mei tot 16 juli ter inzage bij alle openbare ELZAS, onze populaire serie Intersport bungalows In 2, 4 en 5 persoons uitvoering voorradig. Onze 2 grootste tenten met als extra 2 ritsen in de achterwand Elzas II Elzas IV Elzas V op 17 augustus •in Rotterdam op 22 augustus «in Utrecht op 23 augus tus «in Sittard op 24 augustus «in Alkmaar op 25 augustus «in Amster dam op 29 augustus «in Leeuwarden op 30 augustus «in Almelo op 31 augustus «in Tilburg op 1 septem ber ein Goes op 6 september »in Nijmegen op 8 september «in Apel doorn op 13 september. Stuur mij r voorlichtingsboekjefs) over ’t Structuurschema voor vernieuwingen en I I reparaties aan dak en riool i Vi met vestigingen in Den Helder, Alkmaar, Beverwijk, Hoorn, IJmuiden, Haarlem, Leiden en Alphen, zoekt Voor de afdeling bedrijfsrecherche zoeken wij kandi daten in de leeftijdsgroep van 25 tot 45 jaar die na een inwerkperlode zelfstandig kunnen optreden. Het werk van een bedrljfsrechercheur In een waren huis vraagt doortastendheid, gezag, maar bovendien takt en begrip voor de menselijke aspecten binnen de situaties waarin hulp wordt gevraagd. Als mogelijke kandidaten denken wij aan hen, die werkzaam zijn geweest bij de Koninklijke Marechaus see of politie. Naast een gunstig salaris, bieden wij 8% vakan tietoeslag en korting op aankopen in het warenhuis. Belangstellenden nodigen wij uit schriftelijk te solliciteren met volledige gegevens en pasfoto, aan de afdeling personeelzaken van Vroom Dreesmann Haarlem, Gierstraat 5, Haarlem, tele foon 023-319040 ■K KIES LIEVER PANORAMA Kleine Houtweg 13, Telefoon 023-317450 Haarlem. Showroomtijden: maandag t/m vrijdag 8.30 -17.00 uur - zaterdag 9.00 - 13.00 uur. Invullen in blokletters Naam; Adres: Woonplaats: Deze bon sturen aan Structuurschema Volkshuisvesting, postbus 51, Den Haag. Dit is een publikatie van het ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening. THAR, Een nieuw model in onze geweldige super lichtgewichtserie. Twee persoons leng- teslaper van lichtgewicht katoen en alu A- stok 380,- 'l tlSIIII iiii j -ja

IJmuider Courant | 1977 | | pagina 29