NZH a. com-operator bewaarder Swets heeft vast werk voor b. jonge mensen op mavo-niveau BON r* swets owdfe BEL NU! een WTOWJffl]» zeeweg ziekenhuis velsen ziekenhuis (312 bedden) en verpleeghuizen (100 bedden) CONSTRUCTIE SCHILDERS hoofd technische dienst jonge medewerk(st)ers (eventueel part-time) leerling radiologisch laborant(e) Telefoniste/Telexiste. Facturiste een Voigt degalan J directeur hijskranenfabriek vraagt secretaresse ir randstad uitzendbureau bankwerker schilder pijpenmonteur M E I ZATERDAG boekhoudkundige gegevens via een beeldscherm. uitzendburo 1 4 Belangstelling? Informeren en solliciteren kunt u telefonisch bij Paul Standaart, personeels zaken Buitenland, telefoon: 020-5433534. Het hoofdkantoor van de NMB is zowel per partikulier als per openbaar vervoer goed be reikbaar. Vanaf de drie NS-stations is in de ochtend- en avonduren een gratis non-stop bus verbinding geregeld. Voor forensen geldt bovendien een royale reis kostenvergoeding. Voor een goede funktie-vervulling is enige jaren voortgezette opleiding, type-diploma en/of type er varing noodzakelijk. Naast een goed salaris kennen wij uitstekende sekundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een der tiende maand salaris, een winstdelingsuitkering, een vakantietoeslag en ten minste 20 werkdagen vakantie. B-VERPLEEGKUNDIGE A en/of B VERPLEEGKUNDIGE ZIEKENVERZORGSTER Nederlandse Spoorwegen Kom bij NS voor een baan die zekerheid biedt A) VERPLEEGKUNDIGE A-VERPLEEGKUNDIGE w Heeft u belangstelling Bij de input-centrale van het direktoraat Buiten land van het hoofdkantoor te Amsterdam Nieuw-Zuid is plaats voor !i NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK 1993 Adres Woonplaats DE HARTEKAMP HEEMSTEDE Voor het vervaardigen van computer output on microfilm. De werkzaamheden worden in ploegendienst verricht. Voor de afdeling RADIOLOGIE vragen wij op korte termijn een vraagt met spoed voor project Hoogovens Die opgeleid willen worden tot com-operator. Interesse op gebied van fotografie is een aanbeveling. 275 A division of Swets Zeitlinger B.V. Het Ministerie van Justitie gerlach Zij is in het bezit van een auto en tussen 23 en 40 jaar. Voor ons kantoor Amsterdam (Westhaven) zoeken wij Leeftijd: 25 - 45 jaar. Naam: Leeftijd: jaar Straat: Prov.: Woonplaats: Vac. nr.: 6-5883/1757 Brilsterkte: organisatie ontwikkelings groep F Taak: o.a. het zorgdragen voor de interne beveiliging, het mentaal opvangen en begeleiden van gedetineerden. Vereist: voltooide lagere school; enige jaren voortgezet onderwijs strekt tot aanbeveling. Op zaterdag 4 juni 1977 zal een voorlichtings bijeenkomst worden gehouden te Amsterdam. Voor deze functie gelden de volgende eisen leeftijd 25 tot 30 jaar ten minste diploma MAVO en MBA. Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Geboden worden een goede salariëring, uitstekende sociale voorzieningen - waar onder 8% vakantietoeslag - en vrij vervoer op het lijnennet. wenst te worden ingelicht over de betrekking van bankwerker schilder pijpen monteur;. vraagt t.b.v. in aanbouw zijnde huizen van bewaring te Amsterdam medewerkers die opgeleid willen worden voor de functie van Belangstellenden kunnen zich opgeven door onderstaande strook in te vullen en te zenden aan het Centraal Wervings- en Opleidings instituut, Bureau Voorlichting en Werving, Laan van Meerdervoort 84 te 's-Gravenhage. Reis- (N.S. 2e klas) en/of buskosten worden vergoed. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring van f 1678,- tot f 1904,- per maand, met een doorloop tot f 2024,- per maand (excl. een onregelmatigheidstoelage van f 150,- per maand). Promotiemogelijkheid tot max. f 2207,- per maand aanwezig, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8% vakantie-uitkering. die - na een inwerkperiode - in staat moet zijn salarisgegevens te verwerken ten behoeve van de salarisberekeningen door middel van een computer. groep medisch personeel zoekt met spoed Inlichtingen over de vacature worden u gaarne verstrekt door de heer F. Cuppen, hoofd Personeelszaken (tel. 02502-7641). Sollicitaties, die uiteraard strikt vertrouwelijk zullen worden behandeld, gelieve u te richten aan het hoofd Personeelszaken van De Hartekamp, Herenweg 5, Heemstede (post Bennebroek). Wegens huwelijk van de huidige functionaresse vraagt hij een secretaresse. Behalve een goed salaris biedt de baan een auto- vergoeding, telefoonvergoeding en goede overige secundaire voorwaarden. Hij vraagt iemand met wie hij plezierig en vlot kan samenwerken. Zij moet goed kunnen stenoën, ook in het Engels; zij moet Engels en Duits kunnen spreken, lezen en schrijven; zij moet de normale secretaresse- werkzaamheden (archiveren, corresponderen, agenda regelen, mensen ontvangen, reizen en hotels boeken enzovoort) uiteraard beheersen. Van belang is, dat zij zelfstandig kan optreden en initiatief kan nemen. Figee te Haarlem - iets buiten de stad - is een goed lopend bedrijf. Directeur is de heer Ir. W. J. van 't Hullenaar. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot het hoofd van de afdeling, telefoon 02550-19100, toestel 248. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeel Organisatie, Zeeweg 168, Velsen. Taakomschrijving: het bedienen van onze met mini computers uitgeruste com-recorder (PDP-8E) met bijbehorende ontwikkel en dupliceer apparatuur. Belangstellenden worden verzocht kontakt op te nemen met de heer K. van Unen. Voor deze funktie is een LEAO-opleiding gewenst. Leeftijd vanaf 16 jaar. Wij beschikken over vervoersfaciliteiten Station Slo- terdijk - Bedrijf V.V. Tot onze gunstige arbeidsvoorwaarden behoort een uitstekende studiekostenregeling. In verband met de vele internationale kontakten is kennis van de moderne talen een vereiste. Opleiding MAVO/HAVO-niveau. Leeftijd vanaf 18 jaar. Zaandam, Zuiddijk 32 Tel. 075-156256 NOORD-ZUID-HOLLANDSE VERVOER MAATSCHAPPIJ N.V. Postbus 514, Haarlem. Telefoon 023 - 31 92 27. De Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maat schappij N.V., met een bestand van circa 1800 personeelleden, vraagt een medewerker loonadministratie doorhalen wat niet verlangd wordt AV 561/14 5/HDC voor een psyciatrische afdeling voor alle diensten. Je komt te werken in het centrum van Haarlem. lan Osl zijn O, m’r /Le k tay» Dat hui; is c z’n Ost sch one (hij ben „Mi gen de plot hes deri vers voo scic met daa den ner de f de steil in e een maé verf schi daa spin voor een relatie in Zandvoort. Je gaat avonddienst draaien van 16.00 tot 23.00 uur, waarin je dan de verantwoording over een afdeling hebt. Reiskosten worden vergoed. voor alle diensten voor een relatie in Haarlem. Naam:4-"-^ Vc ligt nig kom Zo v man er er kunt en ir tiekr te k duik op. 1 digd gene surr deC Pop figur gen U kunt telefonisch reageren bij Margriet Banis van onze groep, die een afspraak voor u kan arrangeren (telefoonnummer 020-765249). U kunt ook schriftelijk reageren door onder nummer A109 te schrijven aan onderstaand bureau, Oranje Nassaulaan 7 te Amsterdam, t.a.v. Margriet Banis. Het theoretisch gedeelte van de opleiding wordt verzorgd door de LOI, terwijl de vereiste praktijk ervaring op de afdeling wordt opgedaan. De opleiding (2 jaar) vereist een vooropleiding van minimaal Havo-5 met wis- en natuurkunde en een minimumleeftijd van 18 jaar. Uw sollicitatie wordt gaarne ingewacht bij de Chef Personeelzaken op het hoofd kantoor te Haarlem. zal gaarne een uitnodiging ontvangen voor de voorlichtingsbijeenkomst op zaterdag 4 juni 1977 voor de functie van bewaarder te Amsterdam. Inlichtingen en sollicitaties bij de Plaatselijk Direkteur van Gerlach en Co., Internationale Expediteurs B.V., Deccaweg 16, Amster dam. Telefoon: 020-113901 (liefst met kinderaantekening) voor alle diensten op de boxen van de kinderafdeling. Je komt te werken in Haarlem. Wij bieden een prettige afwisselende werkkring in een team enthousiaste medewerkers, met uitstekende honorering en goede sekondaire arbeidsvoorwaarden. keukendienst, personeelsrestauratie, administratie, technische dienst/tuindienst, medische dienst en voor de staf- en therapie- afdelingen. De oppervlakte van het terrein is 28 ha. In aanbouw is een overdekt zwembad annex sportzaal voor de bewegingstherapie. Hiermee wordt de nieuwbouwfase nagenoeg afgesloten. De Hartekamp heeft thans bijna 400 medewerkers. Van hen werken er 5 in de technische dienst en 8 in de tuindienst. Ons hoofd technische dienst heeft elders een functie aanvaard. In overleg met de medewerkers van zijn dienst, met de paviljoens- hoofden en met de hoofden van de overige diensten zoeken wij een opvolger. Van hem wordt verwacht, dat hij zelfstandig leiding geeft bij een grote verscheidenheid aan activiteiten op het gebied van onderhoud, renovatie en nieuwbouw van installaties, gebouwen, plantsoenen, wegen enz. Hierbij wordt in toenemende mate gebruik gemaakt van de diensten van derden. Bij nieuwbouw-activiteiten kan hij ondersteuning krijgen van functionarissen van het bestuursbureau van de Daniël de Brouwer- stichting, waaronder De Hartekamp ressorteert. Het hoofd technische dienst is tevens hoofd veiligheidsdienst, hetgeen inhoudt, dat hij alle algemene activiteiten op veiligheids gebied coördineert. Gedacht wordt aan kandidaten met opleiding Scheepswerktuig- kundige-B of gelijkwaardig niveau en met ervaring in een leidinggevende functie op een breed technisch terrein. Ervaring in het leggen en onderhouden van contacten met installateurs, adviseurs, leveranciers en overheidsdiensten is belangrijk. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO voor het Ziekenhuis wezen en de regelingen van de Nationale Ziekenhuisraad. Er is een goede pensioenvoorziening (PGGM). Indien verhuizing noodzakelijk is, wordt in de daaraan verbonden kosten in belangrijke mate tegemoet gekomen. Kandidaten dienen bereid te zijn, de Katholieke signatuur van het instituut te respecteren. Wij bieden zeer hoge verdiensten en goede sociale voorzieningen. met ruime ervaring op de verloskamer. Je gaat alle diensten draaien en je komt te werken in Haarlem. Heb je interesse? BEL: 023-319304 02510-29197 of kom even langs, Haarlem, Ged. Oude Gracht 71. Beverwijk, Breestraat 4. Heereweg 347-b, Lisse, tel. 02521-19113 Voor het onderhoud van de reizigers treinen zoekt NS voor haar HOOFD WERKPLAATS te HAARLEM mannen voor de betrekking van CMet LTS-getuigschrift (P- of T-stroom) L, of een gelijkwaardige vakopleiding in T r bovengenoemde vakrichtingen, terwijl £—4 een gedegen praktijkervaring op prijs 5 wordt gesteld. [-L—L, Vul onderstaande bon in en stuur deze in een envelop zonder postzegel naar: N.V. Nederlandse Spoorwegen, Hoofd werkplaats te Haarlem, vm Oude Weg 4, U ontvangt dan een uitnodiging voor een vrijblijvend informatief gesprek. Leeftijd jaar. Opleiding 'iiilÜ DE HARTEKAMP zoekt een De Hartekamp is een modern instituut voor de verzorging en begeleiding van 450 geestelijk gehandicapten. Wij beschikken hiervoor over 8 paviljoenen op het landgoed De Hartekamp in Heemstede/Bennebroek en over 3 buitenhuizen

IJmuider Courant | 1977 | | pagina 20