Beethoven Youri Egorov «Finch Autodichtheid kleiner dan verwacht Brecht «Verhaal van de vuist «Deuren Stagnatie door politieke keus doorbreken” 1 «mmm THEATER ALLERHANDE MUZIEK „Van Agts zorgen over opstelling PvdA zijn niet gerechtvaardigd „Sommige politici leggen rookgordijn Kwijzen 15 WOENSDAG 1 8 M E I 10 7 7 14 ■j> c ■»sPremier Den Uyl: MMIMM MMUIMWM I1 Fill 1 riIlWinniiMM'MEWWMMUIMMUIIUI MMMMMMMMMBMMMNMMMMMMMMMMMKMRMHMHMMMMMaMMMMMMMMI W HM MM MMMMHMI MMMMN MMMMMMMM ■MMHMMBM1 MMMBMMMM k Bertolt Brecht. „Licht in de duisternis' en „Burgermansbruiloft” zijn twee eenakters die Brecht schreef toen hij zo’n jaar of twintig was Hij verdeelde zijn tijd tussen zijn geboortestad Augsburg, waar zijn ouders nog woonden, en het naburige München, waar hij medicijnen studeerde, de jaarmarkten bezocht en af en toe optrad in de revue van Karl Valentin, de beroemde komediant Brecht liet zich door Valentins revue-scetches inspireren tot het schrijven van een handvol eenakters, waarvan de twee bovengenoemde de meest bekende zijn. Het Zuidelijk Toneel Globe speelt dit tweetal stukken in de Heinz Oberdorfer, de altviolist Ferdinand Ehrblich en de cellist Stefan Metz. Het programma vermeldt strijkkwartetten van Beethoven en Ravèl en een pianokwintet van Brahms Waalse Kerk. De gitarist Stanley Noordpool verzorgt zaterdagavond (20 liur) een recital in de Waalse Kerk, Begijnhof 30, Haarlem. Deze jonge, in Paramaribo geboren gitarist heeft men afgelopen zaterdagavond al leren kennen, toen hij samen met Rob Faverey optrad in Kadens. In de met kaarsen verlichte F act. Wij herinneren onze lezers aan „Het verhaal van de vuist", een staaltje volkstoneel dat onder auspiciën van het regisseursproject F act uit Rotterdam tot stand is gekomen. Woensdag- tot en met zaterdagavond (20.30 uur) in de Toneelschuur Duo Triplex. Vrijdag-en zaterdagavond (20.30 uur) is de laatste kans om het komische Haarlemse vijfmanschap in zijn recentste produktie bezig te zien. De DuoTriplex Show II duurt bijna twee uur, maar binnen dat tijdsbestek staan u heel wat verschillende korte scetches te wachten. Wigbolt Kruyver, Bert Bunschoten, Kees West, Henk Duits en Henk Hofland zijn meesters in die vorm van kleinkunst, die technieken en functies van alle vormen van kleinkunst benut. In de Toneelschuur ■MHMMMMMMMMIMMMBM cabaretleven, maar de naam werd veranderd in Nationaal Hekel Kabaret, omdat Grimlach te veel associaties met het studentencabaret opriep. Het duo brengt agressieve teksten, met een intelligente Michel van Rooij (staand) en Evert Holzer van Globe in „Het land waar de koning een kind is." Volgende week donderdag en vrijdagavond in de Haarlemse Stads schouwburg. Waalse Kerk zal hij werken van de Tsjechische componist Jan Trhular, John Dowland. Mauro Giuliani en Frank Martin ten gehore brengen. Na de pauze volgt de door Wensiecki voor gitaar getransponeerde Vierde Luitsuite van Bach, een nocturne van Torroba en de Vals opus 8 van Barrios. Basiliek. Robert Murns is directeur van het Blackheath Conservatoire of Music te Londen en organist en koordirigent in Woodford in Londen. Hij geniet een grote bekendheid, concerteerde in Canada en de Verenigde Staten, maar ook dichter bij huis in de Royal Festival Hall in Londen. Vele hedendaagse componisten droegen werken aan hem op. Robert Murns bespeelt zaterdagmiddag (15 uur) het Willibrordorgel van de Kathedrale Basiliek Sint Bavo aan de Leidsevaart in Haarlem. Zijn orgelprogramma behelst onder meer de Suite op de Tweede toon van Clérambault en de Finale uit de Eerste Symfonie van Vierne. Zijn vrouw, de sopraan Sally Johnson, zal werken zingen van Purcell. Hendrik Andriessen en Langlais. Voorts zal meewerken een jong ensemble, de Cantorij van het Groninger Studentenpastoraat. Zij vertolken werken van Rodney Bennett en Willem Vogel. Er wordt geen entree geheven, wel een bijdrage gevraagd ter bestrijding van de onkosten Uitnemendheid. In de Grote of St. Bavokerk te Haarlem wordt dinsdagavond (20 uur) de Prijs van Uitnemendheid gepresenteerd. Organist Jan Raas krijgt na afloop van het concert, mits de jury natuurlijk van mening is dat zijn vertolking van werken van Sweelinck. Bruhns, Bach, Brahms, Alain en De Leeuw en de improvisatie van eigen hand voldoet aan de zeer hoge maatstaven die daarvoor gelden, de Prix d’Excellence uitgereikL In de jury hebben Piet Kee. Wim van Beek, Klaas Bolt, Evaristos Glassner, Simon C. Jansen, Albert de Klerk en Jan de Man (voorzitter) zitting. Donderdagmiddag vindt de Gemeentelijke Orgelbespeling geen doorgang. Volgende week donderdagmiddag (15 uur) concerteert stadsorganist Piet Kee. Instuif. De Stichting Literaire Instuif is deze maand te gast bij de sociëteit voor kamerbewoners KAMIS in de Zoetestraat 11b in Haarlem Vrijdag wordt daar een schrijversavond gehouden die om 20 uur begint De dichters Wouter Kotte en Ton Luiting en troubadour Paul Marselje zijn de gasten van deze instuif. Wouter Kotte heeft reeds negen dichtbundels Op Hoop van Zegen. Vrijdag- en zaterdagavond voert de Zandvoortse toneelvereniging Op Hoop van Zegen het toneelspel „Ik zeg toch zeker niks" van Gurth Flatow en Horst Pillau op in D AC. Hoewel niet iedereen overtuigd is van de juistheid van de muzikale koers van de Neder-rockformatie Finch, waarin oud-leden van het roemruchte Q’65 een goed onderkomen hebben kunnen vinden, volharden bassist Peter Vink, drummer Hans Bosboom, gitarist Joop van Nimwegen en organist Hans Wammes in het door hen gevolgde instrumentale pad Ingewikkelde, maar fantasierijk gestructureerde klankreeksen moeten voldoende effect afwerpen om een ieder te imponeren, maar ook te boeien. Finch werkt in ieder geval erg hard voor de voor Nederlandse groepen vaak zo magertjes belegde boterham. Vooral hun eerste album was redelijk geslaagd en kende tal van boeiende momenten. Of de echte doorbraak van Finch alsnog een kwestie van tijd is zal een bezoekje aan Jongerencentrum DAC. Ripperdastraat 13a, Haarlem, donderdagavond (20 uur) dienen te bewijzen Ateliërtentoonstelling. Samen met Jo Roosdorp exposeert Grace Schipper schilderijen, aquarellen en tekeningen in haar atelier aan de Lage Duinendaalseweg Zero. Full Moon, wat als „space folk” omschreven staat, speelt vrijdagavond (21 uur) in Zero, Bakenessergracht 8-10. Haarlem. Gratis entree. Gebouw De Krocht te Zandvoort. De voorstellingen beginnen om kwart over acht. LEEUWARDEN (ANP). „Alle aan dacht die een aantal politici besteedt aan incidenten is niets anders dan het leggen van een rookgordijn”. Dit zei staatssecre taris Schaefer, Kamerkandidaat voor de PvdA gisteren op een verkiezingsbijeen komst in Leeuwarden. „Met al dat geklets en meewarig gedrag over verstoorde of bijna verstoorde vergaderingen hebben we nog steeds geen antwoord op de vraag wat het CDA nu eigenlijk wel van plan is met het CDA”, aldus Schaefer. Den Uyl noemde negen punten die naar zijn mening bepalend zijn bij die politieke keuze. De vraag is of men voor is of tegen: 1) structurele opvoering van ontwikke lingshulp; 2) een verder doorgevoerde ka- pitaal-intensivering van de produktie; 3) het toetsen van de particuliere investerin gen op hun netto effect aan arbeidsplaat sen; 4) lastenverlichting voor het particu liere bedrijfsleven, dan wel stelselmatige sturing van de investeringen; 5) deling van het beschikbare werk over de aangeboden arbeid; 6) een energiebeleid dat gericht is op de besparing van energie en een keuze van energiebronnen met een gunstig effect op de werkgelegenheid; 7) een ordening en planning van de economie onder sturing van de overheid; 8) een alle inkomens omvattende inkomenspolitiek; 9) een be wuste democratische organisatie van de economische beslissingen binnen de on derneming en de volkshuisvesting. Den Uyl constateerde dat de toets in de politiek zelden de vraag is wat de doelein den zijn maar vrijwel altijd de bereidheid om te kiezen voor de instrumenten om die doeleinden te bereiken. Hij zei in dit ver band dat het CDA met veel gelijkgerichte noties werkt als de PvdA. Maar wat de instrumenten betreft zag Den Uyl bjj de christen-democraten geen duidelijk ant woord op de politieke keuze die hij voor legde. Deuren. J. Bernlef bezocht samen met beeldend kunstenaar Siet Zuyderland in 1974 een jaar lang allerlei gevangenissen, huizen van bewaring en psychiatrische observatieklinieken. Hij schreef als gevolg daarvan het toneelstuk „Deuren”, dat de uitzonderlijke positie waarin de gevangenisbewaarders zich binnen een zich vernieuwend strafstelsel in Nederland bevinden, aankaart. Onder regie van Christiaan Nortieren in een vormgeving van Siet Zuyderland speelt de Theaterunie dit stuk volgende week dinsdag- en woensdagavond (20.30 uur) in de Toneelschuur. De hoofdpersoon, cipier Veenstra, wordt prachtig ingehouden gespeeld door Wim Kouwenhoven Voorspeelmiddag. In de Egelantier, Gasthuisvest 47, Haarlem heeft zaterdagmiddag (14 uur) een voorspeelmiddag plaats van leerlingen en leraren, die aangesloten zijn bij de Koninklijke Nederlandse benadering van het onderwerp en levert bepaald geen vrijblijvend entertainment af. Hun programma „Het hemd van het lijf” doet dat echter niet zonder een bijzonder gevoel voor humor en juist die combinatie maakt, dat de laatste cabaretvoorstellingen van dit seizoen, van donderdag- 26 tot en met zaterdagavond 28 mei. een bezoek waard zijn J. J. Cremer. Volgende week dinsdagavond (20.30 uur) voert de Letterlievende Vereniging J. J. Cremer ,,’n Appeltje voor de dorst” van Marcel Mithois op in de Haarlemse Stadsschouwburg. Dit blijspel wordt geregisseerd door Jaap Houtkamp. gepubliceerd. De meest recente zijn „Vormen van blindheid” en „Christus in Vianen" Kotte. die museumdirecteur is in Utrecht, heeft als terugkerend thema in zijn werk de schakering tussen licht en donker. Ton Luiting liet bundels verschijnen als „Helder nevel”, „Tweeschaal” (samen met Wouter Kotte) en „Nectar”. Hij heeft aan tal van radioprogramma’s meegewerkt en is als gemeenteraadslid in Hilversum ook op het politieke vlak actief. Informatie over de avond en het „huisorgaan” van de stichting, „Zomaar wat verhalen en gedichten" bij Yvonne Koldewijn, Engelandlaan 802 in Haarlem (tel.no. 33 96 89). Palais Mondo Bizarre speelt zich af op een Belgische kermis en brengt de argeloze toeschouwer dankzij de mengeling van variété, mime, acrobatiek en technische foefjes, alsmede een flitsende dialoog in de war. „Shit and die dat zich afspeelt in het Wilde Westen, is uniek vanwege de prachtige filmvondsten Kadens. Wij herinneren onze lezers aan de recital die de celliste Dieuwke Schreuder en de pianist Stanley Hoogland vanavond verzorgen in het kamermuziekcentrum Kadens, Smedestraat 31, Haarlem. Zij vertolken werken van Schumann. Bach, Beethoven. Debussy en Escher Duisenberg herinnerde eraan dat Van Agt de PvdA vroeg de hand in eigen boe zem te steken alvorens zij het CDA bekriti seerde over de financiële verantwoording van het program. „Maar het CDA heeft nog steeds twee miljard gulden nodig om het financiële prentje rond te krijgen. Een gat van dergelijke omvang betekent een procent van het inkomen voor de mensen. Marianne Dieleman neemt zondagavond de altpa rtij uit de Negende Symfonie voor haar rekening op de Beethovendag Gerard Elschot en Louis Engels van het Nationaal Hekel Kabaret spelen volgende week donderdag- tot en met zaterdaga bond in Toneelschuur. Vrijdagavond concerteert de jonge en ge talenteerde pianist Youri Egorov samen met het Orlando Kwartet in het Haarlem se Concertgebouw. Beeckestijn. Op uitnodiging van Toer-in Velsen brengt muziekvereniging Soli een gevarieerd programma met medewerking van een drumband, majorettes, harmonie en vlaggewacht Het vindt doorgang in en voor de muziektent naast het museum in park Beeckestijn te Velsen. Vooral het programma van de harmonie zal zondagmiddag (aanvang 13 uur) van een uiteenlopend karakter zijn Jamsessions. In de Haarlemse Jazz Club wordt vrijdagavond (22 uurFweer gerekend op de bereidwilligheid van vele enthousiaste amateurmusici om gezamenlijk te jammen. Zowel oude stijl, modern als bluesrepertoire kan weer aan bod komen AMSTERDAM (ANP). In vergeli; king met het buitenland heeft de auto dichtheid in Nederland een achterstand van een jaar. Dat betekent dat niet eind 1980 maar eind 1981 de autodichtheid 1:3 (een auto op drie Nederlanders) zal zijn. Dit voorspelt de RAI in het jaarver slag over 1976. - Eind 1981 zullen er - aldus de voorspel ling - 4,66 miljoen auto’s zijn in Nederland. Dit cijfer is beïnvloed door de tragere bevolkingsgroei. Wanneer het zgn. verza digingspunt is bereikt, zullen er - aldus de RAI - vijf tot zes miljoen auto’s in Neder land zijn. In de rij van landen met veel auto’s staat ons land niet zo heel erg hoog. Alleen Noorwegen, Oostenrijk, Finland, Ierland en Spanje hebben in Europa een lagere autodichtheid. In augustus 1975 was de autodichtheid in Nederland bij een bevolking van 13,6 mil joen 1:4. Van de 3,4 miljoen personenau to’s waren er 3,2 miljoen in gebruik bij gezinnen en 200.000 bij anderen. Het aantal personen dat gemiddeld in een auto zit, neemt toe. In 1960 was de gemiddelde bezetting 1,67 persoon en tien jaar later 1,92. In 1975 bedroeg dat zelfs 2,05. Vorig jaar zijn er ruim 508.000 nieuwe I auto’s verkocht, waarmee voor het eerst I het half miljoen werd overschreden. Godfried Bomans. Vrijdagavond (20 uur) speelt de Schalkwijkse Toneelgroep Godfried Bomans komend najaar tien jaar actief „De laatste strohalm” van Peter van Molenbeke en A. van Onck onder regie van Leo de Wit in het Goede Herdercentrum, Laan van Angers 1 Haarlem-Schalkwijk Orlando Kwartet. In 1954 werd Yourt Egorov geboren in Kazan, in de Sovjet-Unie. waar hij vanaf 1961 studeerde aan de muziekschool en het conservatorium. Later kwam hij in de leer bij Jakof Zak en won hij prijzen op het Marguérite Long-Concours te Parijs, het Tsjaikovski-Concours te Moskou en het Koningin Elisabeth-Concours te Brussel Egorov is nu in Nederland gevestigd, wordt door critici geroemd voor de innerlijke overtuiging die hij in zijn spel weet te leggen en zal spoedig zijn vleugels uitslaan Toernees en concerten in Amerika, Engeland. Duitsland en Scandinavië staan op zijn programma Samen met het Orlando Kwartet, waarvan de leden eveneens gedeeltelijk uit Oost-Europa afkomstig zijn en nu allen in Nederland woonachtig zijn, concerteert Egorov vrijdagavond (20.15 uur) in het Haarlemse Concertgebouw Het kwartet bestaal uit de violisten Istvan Parkanyi en Haarlemse Stadsschouwburg onder regie van Pink Lobo en John van de Rest op vrijdagavond (20.15 uur). „Licht in de Duisternis" handelt over de succesvolle strijd van ene Paduk tegen de bordelen in de buurt waar hij is komen te wonen Zijn actie heeft als enige motief wraak, omdat hij ooit nul op rekest kreeg omdat hij geen geld bij zich had. Als een hoerenmadam. wier zaken door zijn activiteiten benadeeld worden, hem ervan weet te overtuigen dat hij er beter bij kan varen als hij een compagnonschap sluit, is Paduk zijn ongenoegens kwijt. „Burgermansbruiloft” is een uitbundige klucht, waarin Brecht de vloer aanveegt met burgerlijke fatsoensnormen Ivo de Wijs. Donderdagavond (20.15 uur) wij herinneren onze lezers er nog even aan brengen Ivo de Wijs, Aggie Tel lingen. Richard Fritschy en Pieter Niewint hun nieuwe programma „Lekker ’77" in de Haarlemse Stadsschouwburg Heijermans. In de krant van vandaag tre^t u op de kunstpagina uitgebreide informatie aan over „Beschuit met muisjes" van de hand van Herman Heijermans. dat de Haagsche Comedie maandagavond (20.15 uur) onder regie van Jules Royaards in de Stadsschouwburg van Haarlem brengt. Een prachtstuk van de meester van het Hollands realisme uit de jaren rond de eeuwwisseling .Shorts. De toekomst voor Technische Theatergroep Perspekt oogt nog steeds somber Dat is weliswaar geen nieuws, maar nog steeds een schokkend feit Wie nu nog een van de beste theaterprodukties van Perspekt Shorts, wil zien, moet echt wel haast maken Er valt ten aanzien van hun speelplan voor het seizoen 1977 1978 mets met zekerheid te beweren, maar de kans zit er in dat het dan niet meer mogelijk zal zijn van deze twee korte kluchten te genieten Zaterdagavond (20 15 uur) in de schouwburg kt»’ juni loopt, is dagelijks geopend van 14-17 uur. Antiekbeurs. De jaarlijkse beurs van oude kunst en antiek op het Kasteel Keukenhof in Lisse zal dit weekeinde opengaan. De beurs - dagelijks van 14-22 uur geopend, duurt tot en met Tweede Pinksterdag (die dag tot 18 uur). Tal van standhouders tonen hier hun gespecialiseerde collecties. Er worden prenten aangeboden (door Arthur en Tineke Soest uit Bergen), nautica door Smith en Wieringa, oude schilderijen (Leslie Smith), divers meubilair (onder meer door Leila Jacobs), aziatica (Het Huis met het Luifeltje) en ikonen, naast uurwerken, koperen tin. tegels en kruiken L Nationaal Hekel Kabaret. Vroeger gingen Gerard Elschot en Louis Engel onder de naam Grimlach door het NPO. Op initiatief en onder auspiciën van het Noordhollands Philharmonisch Orkest heeft zondag in het Haarlemse concertgebouw een Beethovendag plaat ter herdenking van het 150ste sterfjaar van de grote componist. Voor deze gebeurtenis, waarbij alle negen symfonieën van Beethoven worden uitgevoerd, bestaat in het gehele land grote belangstelling De Beethovendag is verdeeld over drie concerten, die respectievelijk ’s morgens om half elf, ’s middags om half drie en s avonds om half negen een aanvang nemen Het Noordhollands Philharmonisch Orkest onder leiding van André Vandernoot opent het ochtendconcert met de Eerste en de Tweede Symfonie, waarna het Brabants Orkest onder leiding van Hein Jordans de morgen afsluit met de 3e Symfonie. Op het middagconcert voeren het NPO en het Brabants Orkest afwisselend de symfonieën nummers 4 tot en met 7 uit. Het avondconcert komt voor rekening van het Radio Filharmonisch Orkest onder leiding van Hans Vonk. Dit eveneens zeer gerenommeerde orkest voert de 8e en 9e Symfonie uit. Aan de laatstgenoemde symfonie verlenen het Groot Omroepkoor van de NOS en de solisten Annette de la Bije (sopraan), Marianne Dieleman (alt), Henk Smit (Bas) en Anton Trommelen (tenor) hun' medewerking Anton Trommelen neemt de plaats in van Lode Devos die oorspronkelijk de tenorpartij zou vertolken Expositie. Hugo Landheer krijgveen eretentbonstelling in het gemeentehuis van Bloemendaal aan de Bloemendaalseweg (Overveen). Zijn schilderijenexpositie wordt komende zaterdagmiddag 15.30 uur geopend door drs. G. H Weekhout, burgemeester van Bloemendaal. De concertpianiste Tiny Kaiser geeft een muzikale inleiding De expositie duurt tot en met 11 juni en is dagelijks open van 14-17 uur. ook op zondag maar niet 's maandags. Een uitzondering vormen de Pinksterdagen Dan is de expositie wel op Tweede Pinksterdag open maar niet de Eerste. Paul Koning. Etsen, olieverven en tekeningen van Paul Koning worden van zaterdag 21 mei tot en met 4 juni tentoongesteld in ateliër en galerie De Bleeker aan de Bleekersvaartweg in Heemstede. Het werk van Koning. die thans ook exposeert bij Heerkens Thijssen in Haarlem, komt uit de cyclus „Orfeusen Eurydike” Ter gelegenheid van de expositie heeft Koning een speciale ets met de titel van de cyclus ontworpen die in een beperkte oplaag wordt aangeboden voor 75 gulden. De gitarist Pirn Moorer zal de opening, zaterdagmiddag 16 uur. met zijn spel opluisteren Atelier De Bleeker. in gebruik bij Willem Smtker, is dagelijks geopend van 10-13 uur en van 14-17 uur. behalve op zondag Kennismakingsconcert. In de Turnzaal van het Haarlemse Concertgebouw kan men maandagavond (20.15 uur) kennismaken met het pianistische talent van de Amerikaanse Nederlander Christopher Czaja Sager, die momenteel lesgeeft aah het Conservatorium in Arnhem. Hij studeerde bij Rosina Lhevinne. Sager speelt sonates voor Clementi en Beethoven, Sechs Kleine Klavierstücke van Schonberg, Liszt’s Wilde Jagd en de Barcarolle van Chopin. ZOETERMEER (ANP). „De zorgen van Van Agt over de financiële opstelling van de PvdA zin niet gerechtvaardigd.” Dit heeft minister Duisenberg van Finan ciën gisteren op een verkiezingsbijeen komst in Zoetermeer gezegd. Hij zei dat het PvdA-program in grote lijnen een voortbouw.en op het kabinetsbeleid is. Globe „Het land waar de koning een kind is” speelt zich af op een door paters geleid internaat. In het middelpunt van de handeling staat de hechte vriendschap tussen de 14-jarige Serge Souplier, berucht om zijn slechte prestaties en zijn gebrek aan discipline, en de ongeveer twee jaar oudere André Sevrais, een voorbeeldige leerling. Hun vriendschap wordt bedreigd door een van de paters-leraren. die zich tot doel heeft gesteld de hopeloze Souplier te redden en als gevolg daarvan een sterk gevoelsmatige relatie met de jongen ontwikkelt Dit stuk van Henri de Montherlant werd vertaald door Loek Schaareman en wordt door het Zuidelijk Toneel Globe onder regie van Adrian Brine op de planken gebracht. Deze aangrijpende voorstelling komt volgende week donderdag- en vrijdagavond (20 15 uur) in de Haarlemse Stadsschouwburg Einch speelt donderdagavond in Jongerencentrum DAC Toonkunstenaars Vereniging, afdeling Haarlem en omgeving EINDHOVEN (ANP). De huidige I stagnatie in de economie kan alleen door- broken worden door een aantal funda- E mentele politieke keuzen te doen. Die zijn noodzakelijk, want de crisis in de econo- I mie toont een aantal verschijnselen die I niet conjunctureel, maar blijvend zijn. Deze opvatting verkondigde premier Den Uyl gisteren tijdens een gastcollege op de Technische Hogeschool Eindhoven. Hij sprak daar, naar hij zei, „als gewoon eco noom”. i 5a in Bloemendaal. De expositie, die tot 1 SCHAEFER; inni IrtorNf ic rl o ctzxIiiIro rtrmncmrJ trnn 14 17 sfe Nog tot en met zaterdag 28 mei zijn bij Galerie Eijlers in de Verlengde Halte- straat in Zandvoort pastels, tekeningen en olieverven te zien van Peter Sirach. Ook dit schilderij is erbij met de titel „There is showbusiness". (Detailopname).

IJmuider Courant | 1977 | | pagina 15