0 B 5 stel dat er geen krant was de rijksoverheid vraagt zeeweg ziekenhuis velsen ziekenhuis (312 bedden) en verpleeghuizen (100 bedden) hoofd pErsn' EEN LEIDSTER v A TYPISTE neelsmarkL persnneelsmarkt MEDEWERKSTER organisatie- medewerker (m/v) Rode Kruis Ziekenhuis medewerker assurantie buitendienst chef boekhouding Tijdlassers n.v. luchthaven w Schiphol 1 administratief medewerker «mm.» HAARLEM dg randstad uitzendbureau SMIT S BOUWBEDRIJF B.V. WONINGBOUW BEVERWIJK B.V. Boekhandel H. de Vries en B.V. Uitgeverij De Vrieseborch gevestigd in Haarlem, zoeken wij een medisch secretaresse/typiste RAAD VAN ARBEID - medewerker salarisadministratie (m/v) 1 32 ZATERDAG 4 JUNI K I Haarlem bereid gaarne Schriftelijke sollicitaties gaarne te richten aan de Directie. In opdracht van onze relatie, HEEMSTEDE RODE KRUIS ZIEKENHUIS BEVERWIJK Voor ons kantoor te Haarlem vragen wij een leeftijd tussen 25 en 35 jaar. AVP. Informeren en solliciteren is zowel schriftelijk als telefonisch mogelijk bij de afdeling Perso neelszaken van de Nederlandsche Middenstands- bank N.V. te Haarlem, Postbus 71, Gedempte Oude Gracht 89. Telefoon: 023-319340. Voorts verwachten wij een middelbare school opleiding, aangevuld met de nodige vakstudie, minimaal Assurantie-B-diploma, en enige jaren praktijkervaring. Voor een interne opleiding binnen ons bedrijf zal worden zorggedragen. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd Dienst Personeelszaken, Boerhaavelaan 22, Haarlem. Het St. Elisabeth's of Groote Gasthuis te Haarlem is een modern geoutilleerd algemeen ziekenhuis met 600 bedden. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd Dienst Personeelszaken, Boerhaavelaan 22, Haarlem. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Personeelszaken van het Het St. Elisabeth's of Groote Gasthuis te Haarlem is een modern geoutilleerd algemeen ziekenhuis met 600 bedden i Voor inlichtingen en/of sollicitaties: Adviesbureau voor Personeelszaken, Leidsegracht 6, Amsterdam, Tel. 020-223811*. Vondellaan 13, Beverwijk. UTILITEITSBOUW ZIEKENVERZORG(ST)ERS A-VERPLEEGKUNDIGEN wiens taken onder meer bestaan uit: de supervisie over de dagelijkse gang van zaken binnen een klein team; het verzorgen van periodieke verslaggeving en analyses; het opzetten van begrotingen en budgetten; het voorbereiden van balans en verlies- en winstrekening; het voeren van de salarisadministratie; meewerken aan de realisatie van de uitbouw der administratieve organisatie. Uitz. Benco Zijn taak zal bestaan uit het bezoeken van be staande en het aantrekken van nieuwe relaties en het adviseren op niveau in de levensektor. Haarlem DOKTERSASSISTENTE Voor deze funktie gaan de gedachten uit naar een funktionaris met een all round boekhoudkundige ervaring, gesteund door een middelbare school opleiding en het M.B.A. diploma. De honorering is uiteraard in overeenstemming met de zwaarte van de Junktie. Goede kontaktuele eigenschappen, prettige om gangsvormen en gevoel voor teamwork zijn voor deze funktie vereist. Onze gedachten gaan hierbij uit naar een jonge dame in de leeftijd van 22 tot 25 jaar met ervaring als medisch secretaresse. Nadere inlichtingen worden u gaarne verstrekt door dr. A. van Driel, internist, tel. 02510- 2 91 31. MEDISCH DIKTAFONISTE Voor de praktijk van de internisten dr. H. J. Koops, dr. A. van Driel en dr. C. H. L. Klaassen vragen wij een ervaren medisch secretaresse Haar werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit; - het uittypen en afwerken van klinische en poliklinische staten van patiënten - het bijhouden van de medische administratie - en verder alle voorkomende werkzaamheden, mogelijk op een secretariaat van internisten. Sollicitanten worden opgeroepen voor de functie van voor het Directie-Secretariaat van onze vennootschap. Onze onderneming, met 700 medewerkers, is werk zaam op de gebieden van grond-, weg- en waterbouw en beton- en utiliteitsbouw. Wij vragen per 1-8-1977 EEN REPRESENTATIEVE MEDEWERKSTER Tot haar taken behoren: Veel - vaak vertrouwelijk - type-werk, dossiervorming en archiefbeheer van het Directie-Secretariaat. 4Alleen een ervaren Typiste kan voor benoeming in aanmerking komen. De Directie-Secretaresse is desgewenst 's morhap. gens nadere telefonische informatie te verschaffen. 19 7 7 Aannemingsbedrijf J. C. NELIS EN ZN. IJMUIDEN B.V. Waarderweg 45 te Haarlem - Tel.: 023-319400, toe stel 117 Mn i groep medisch personeel zoekt met spoed J Voor dat doel zullen wij overgaan tot de aanstelling van een die bereid is zich met interesse en vakkundigheid aan deze taak te wijden 4«; ló I K NEDERLANDSCHE MIDOENSTANOSBANK 2M0 I I Het Bisschoppelijk College Hageveld voor Atheneum vraagt per 1 aug. a s. Het hoofd Algemene Zaken, onder wiens afdeling o.a. ressorteren de tekstverwer king. huishoudelijke dienst en public relations, wil enige van zijn werkzaamheden delegeren aan een assistente Hij wordt belast met het begeleiden van veranderings processen in de personele organisatie. Hij brengt o.a. adviezen uit op het gebied van (personele) organisatie- en taakstruktuur. gebaseerd op gegevens, ingebracht door werkgroepen of verzameld in interviews. interesse? Stuur dan een bondige sollicitatiebrief met alle relevante gegevens, onder vermelding van nr 90/HDnaar bureau Personeelszaken van de N.V. Luchthaven Schiphol te Schiphol-Centrum Ook in het weekend telefonisch te bereiken onder nummer 023-251844 voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Rijksgebouwendienst, Districtsbureau Haarlem Taak: assisteren van het hoofd van de admini stratie met o.a.: verifiëren en boeken van rekeningen en opdrachten, enz.; bijhouden van kas- en giró-üitgaven; maken van overzichten en periodieke uitgaven; verzorgen van reisdecla raties; vervangen van het hoofd van de administratie. Vereist: diploma MAVO-4 of een hiermee vergelijkbare opleiding; boekhoudkundige kennis. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2024,- per maand. Promotie mogelijkheid tot max. f 2207,- per maand aan wezig, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. De mogelijkheid bestaat t.z.t. het huidige hoofd van de administratie op te volgen. Bovengenoemd salaris is exclusief 8% vakantle-ultkerlng. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 7-1487/1757 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst. Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage i Inl telefonisch of aan kantoor Zaandam, Zuiddijk 32, tel. 075-156256 i alle diensten mee kunnen draaien voor diverse en vraagt met spoed voor project A dam voor langdurige tijd Wij bieden hoog loon en goede sociale voorzieningen Voor de afdeling KREATIEVE THERAPIE EN ONTSPANNING vragen wij een x EEN DOCENTvoor MUZIEK 5-7 uur (kleine groepen) ■IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIJIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII^ Sollicitaties zo spoedig mogelijk aan de rector D. Braak man. Hageveld, Cruquiusweg 15, Heemstede Tel. 023- 282350. voor een ziekenhuis in de Umond. Je komt te werken op diverse poliklinieken. Het is voor 2 3 maanden. Heb je Interesse? BIL: 023-319304 02510-29197 Of kom even langs. Haarlem, Ged. Oude Gracht 71 Beverwijk, Breestraat 4 Ook op zaterdag zijn wij geopend van 10.00 tot 14.00 uur. die relaties in en om Haarlem Het team medewerkers dat momenteel uit 4 personen bestaat, zal in verband met het gereed komen van een nieuw verpleeghuis worden uitgebreid. Voor deze functie denken wij aan iemand die een beroepsgerichte Bij de afdeling ORTHOPAEDIE (orthopaedisch chirur gen C. F. W Rietveld en J. D. Burger) is op korte termijn plaats voor een full-time Voor deze functie is vereist. gevoel voor administratief werk Vlotte typevaardigheid kunnen werken in team-verband grote mate van zelfstandigheid en accuratesse Kennis van de medische terminologie strekt tot aanbeve ling. Het salaris zal, afhankelijk van leeftijd en ervaring, nader worden overeengekomen. De pensroenvoorwaarden zijn volgens het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Voor telefonische inlichtingen kunt U zich wenden tot mej. A N. Heemskerk (tel. 023-339030, toestel 2229). Zij komt te werken in een afdeling met 5 personen en behoort een goede schakel te vormen tussen haar toekomstige kollega's en het hoofd van de afdeling, die zij soms ook moet kunnen vervangen Staten Bolwerk 1 - Telefoon 023-319216 De Raad van Arbeid te Haarlem is belast met de uitvoering van een aantal sociale verzekeringen zoals: de Algemene Ouderdomswet de Algemene Weduwen- en Wezenwet en de Kinderbijslagwetten Het werkgebied van de Raad te Haarlem omvat de gemeente Haarlem en elf omliggende gemeenten. De Raad vraagt voor spoedige indiensttreding VAN DE TYPEKAMER die secretaressewerkzaamheden verricht voor de voorzitter en de chef de bureau Voor deze functie is vereist Havo-diploma of daarmee te vergelijken niveau, plus grote typevaardigheid Het aanvangssalaris is afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd Verdere emolumenten zijn 8% vakantietoeslag, tenminste 20 werkdagen vakantie per jaar, opname in het Algemeen burgerlijk pensioenfonds na een half jaar; studiekostenvergoeding Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitatie richten aan de voorzitter van de Raad De chef de bureau zal desgewenst telefonisch inlichtingen verstrekken Het waarderen van funkties aan de hand van fundamentele kenmerken, alsmede het relateren van deze funkties aan andere binnen de vennootschap, behoren eveneens tot zijn werkzaamheden. In dit verband belangrijke survey's buiten de vennootschap worden door hem gehouden en uitgewerkt. Daarnaast houdt hij zich bezig met ontwikkeling en begeleiding van wijzigingen in (werk)overleg strukturen en kommunikatielijnen, met (mede) beoordeling en bewaking van de personeelsformatie en voorts met het beoordelen van en het geven van advies inzake bevorderingsvoorstellen. De multidisciplinaire projektgroepen, die wij kennen, rekenen op zijn participatie, vooral als het gaat om grotere projekten die personele, organisatorische vraagstukken tot onderwerp hebben. Het beheer en de exploitatie van Schiphol zijn in handen van de N.V. Luchthaven Schiphol. Bij dit bedrijf vervullen circa 1200 mensen veelsoortige funkties. In de interne organisatie heeft de afdeling Personeel en Organisatie de verantwoordelijkheid voor het ontwikkelen en voorbereiden van het sociaal beleid en adviseren bij de uitvoering daarvan. Daarnaast wordt in ruime mate aandacht besteed aan de begeleiding van individuele personeelsleden en aan de permanente ontw’ikkelipg van de organisatie. In deze organisatie zijn door de groei en ontwikkeling van de luchthaven Schiphol regelmatig aanpassingen noodzakelijk. Deze aanpassingen worden begeleid door het bureau Organisatie Ontwikkeling (een onderdeel van de afdeling Personeel en Organisatie). Bij dit bureau bestaat een vakature voor een Bij de Dienst Personeelszaken, bureau Rechtspositie en Beheer, zoeken wij op korte termijn een full-time voor een relatie in IJmuiden. Het gaat ongeveer 2 weken duren. Wij zoeken een medewerkster, bijvoorbeeld in de leeftijd tot 30 jaar, met een goede algemene ontwikkeling, MAVO-HAVO-opleiding, type-diploma, een uitste kende kennis van de Nederlandse taal en eventueel een sekretaresse-opleiding. I Haar wordt geboden een aantrekkelijk gesalarieerde betrekking Schriftelijke sollicitaties worden ingewacht door het Hoofd Personeelszaken, Smit’s Bouwbedrijf B.V., Parallelweg 8, Beverwijk. Telefoon 02510-29041 Voor deze verantwoordelijke funktie is een HBO-opleiding plus een aanvullende opleiding in bedrijfskunde/ organisatie een vereiste. Goede mondelinge- en stylistische uitdrukkingsmogelijkheden, kontaktuele eigenschappen, sociale know-how en ervaring in het begeleiden van groepen behoren eveneens tot het pakket vaardigheden dat wij van deze 30-35 jarige medewerker verwachten. Hij kan rekenen op een salaris tussen de f 2.700,- en f,3.200,- bruto per maand, waarbij wij de premie AO\N/MN\N voor onze rekening nemen, evenals een tegemoetkoming in reis- en studiekosten. die bereid is in teamverband te werken. De werkzaamheden omvatten het zelfstandig verwerken van salarisgegevens voor de computer. Het Elisabeth Gasthuis is hiervoor aangesloten bij het CEA (Centraal Beheer) Het salaris zal nader worden overeengekomen. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure Rechtspositieregelingen overeenkomstig die van de ge meente Haarlem; ziektekostenverzekering via het Insti tuut Ziektekostenvoorziening Ambtenaren (I.Z.A.) en pensloenvoorwaarden volgens het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Nadere Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer P. P. M Spek, hoofd bureau Rechtspositie en Beheer, tel. 023-339030, toestel 2047. opleiding heeft genoten, bij voorkeur met enige ervaring in een soortgelijke functie. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeel Organisatie. Zeeweg 168 te Velsen. ■iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimitt

IJmuider Courant | 1977 | | pagina 32