salarisadministrateur sikkens CHEF-KOK opleiding programmeur (m/v) b. Een medewerkster N VEER a. Boekhoudkundige kracht buitendienst. part-time verpleegkundigen beheerder m/v geveke energieke medewerkster VLAKDRUKMONTEUR voor kleln-montage. BOEKDRUKKERS en ZETTERS voor omschakeling tot rasp, offsetdrukker en vlakdrukmonteur. VOORMAN-OFFSETDRUKKER HULPKRACHTEN HECHTER (2-ploegendienst) liefst bekend met Müller-Martini verzamel hechten. sekretaresse manager doe-het-zelf Rode Kruis Ziekenhuis Zo. (part-time - s middags) Electrotech nische Industrie van der Veer BV Baggermaatschappij Breejenbout B.V. RSV vraagt een Voor informatie en oriëntatie kunt u zich wenden tot de verpleegkundig directrice, zr. B. Raaymakers. Voor deze funktie achten wij noodzakelijk: - Bankervaring; goede kennis van het geldbedrijf en kredietverlening - opleiding op middelbaar niveau, aangevuld met een bedrijfsekonomische opleiding (of stu derend hiervoor) - goede kontaktuele eigenschappen, een kom- merciële instelling en leidinggevende kapaci- teiten - leeftijd 25-35 jaar. In verband met de uitbreiding van aktiviteiten zoeken wij een Na een interne opleidingsperiode zal hij/zij in staat moeten zijn het dienstenpakket volledig te beheersen. Het onderhouden van kontakten met onze kliënten en daarnaast uitbreiding geven aan de bestaande aktiviteiten om tot uitbouw te komen van de relatiekring, zullen het hoofdbe standdeel van de werkzaamheden zijn. Sollicitaties kunnen schriftelijk worden gericht aan het Distriktsbureau ’’Groot-Amsterdam”, Keizersgracht 735 te Amsterdam. die op de volgende afdelingen kunnen komen werken: - de algemene afdeling; - de chirurgische afdeling; - de afdeling spoedeisende hulp. Na een oriënterend gesprek volgt, indien wederzijds belangstelling bestaat om door te gaan, een selectiegesprek, waaraan de stafverpleegkundigen van de afdeling van uw keus zullen deelnemen. In ons ziekenhuis zijn i.v.m. gewijzigde diensttijdroosters vacatures voor Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen aan het hoofd Personeelszaken van ons ziekenhuis. Vondellaan 13, Beverwijk. Een psychologisch onderzoek kan tot de selek- tieprocedure behoren. PROVINCIAAL ZIEKENHUIS SANTPOORT Zc dan mee. alle krat N.D.B. LEIDEN Oosterkerkstraat 11 - Leiden Telefoon 0/1-12 5041 „Ja, j langrijk bij de n voor he of is he Ik krij brieven jes. Ik li ze van uit willi hen nie ziek za^ ben er aandac ma nog het uit< melijk zijn ze. ring voi gebond gisch d: dertien voor zc om wai ten dar den te l bereike „Soir gelijk mentaa brengt, aandac nen uit je van maakt, muziek dat het Veen, J die ai was af krachti woordt met mi heb da McLau „Dat Hamm deel ui vishnu stond zijn. E waaroi voelde hoofd bliek, kon li muziek technie boven, ik zelf Om in aanmerking te komen moet u bereid zijn: - minimaal 20 uren per week of 40 uren per 2 weken te werken; - wisseldiensten te verrichten inclusief 1 weekenddienst per 14 dagen. De werkdagen vallen op zondag, maandag en dinsdag, waarop afwisselend dag- en avonddiensten zullen moeten worden verricht. 30 RODE KRUIS ZIEKENHUIS BEVERWIJK CTTTTTT In de centrale keuken kan geplaatst worden een: Interesse 1008 Een functiebeschrijving zal op aanvraag worden verstrekt. L Schriftelijke sollicitaties te richten aan: 4 SHV 633 NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK 3217 en belastingwetgeving heeft hij natuurlijk ook. Het hoofdkantoor van Gevëke is gevestigd aan de Kabelweg 25, Amsterdam, slechts enkele minuten gaans van het station Sloterdijk. Geveke heeft moderne arbeidsvoorwaarden, waaronder een reiskostenver goedingsregeling voor forensen. Met gemaakte vakantie-afspraken wordt rekening gehouden. Wij denken aan een accurate medewerkster met een gedegen administra tieve ervaring en typevaardigheid. Daar de aard van de functie veelvuldige contacten, zowel binnen als buiten het bedrijf, met zich mee brengt, moe ten kandidaten goed met mensen kunnen omgaan. die, na een ruime inwerkperiode, in staat is geheel zelfstandig haar taak te verrichten. Deze omvat o.m.: telefonisch contact met leveranciers e.a.; zelfstandig corresponderen met leveranciers, enz.; schriftelijke plaatsing van orders en de bewaking c.q. verwerking daarvan; prijscontrole van aan ons geleverde goederen voor gebouwen en perso- neelsrestaurant. In verband met deze ondersteunende funktie, waar binnen zij ook leiding geeft, wordt van haar een hoge mate van zelfstandigheid, aktiviteiten en flexibiliteit verwacht. Sikkens Verkoop Nederland zoekt voor haar manager doe-het- zelf een sekretaresse. Naast een voltooide middelbare school- De aanstelling zal geschieden volgens de normen van de Provincie Noord-Holland en is mede afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Personen van ca. 35-45 jaar, die menen aan de gestelde eisen te voldoen, worden verzocht vóór 25 juni a.s. een schriftelijke sollicitatie te richten aan de Directie van het Provinciaal Ziekenhuis te Santpoort, Postbus 1Santpoort- Zuid. De chef-kok centrale keuken (in onze organisatie genoemd subcoördinator centrale keuken) zal worden belast met: Geveke b.v., afd. Personeelzaken, Postbus 440, Amsterdam. Sikkens Verkoop Nederland bv, postbus 106, Sassenheim. die zelfstandig de salarisadministratie zal verzorgen voor ons personeels bestand van ca. 150 medewerkers Hiertoe behoren o a de volgende werkzaamheden: - controle op en verwerking van de urenverantwoording en uitkeringen ziektewet - het verzorgen van de maandelijkse salarisafrekening met behulp van een officecomputer Uitbetaling vindt plaats via bank en giro. Voor deze funktie zoeken wij iemand, die prettig met mensen omgaat en ervaring in een soortgelijke funktie heeft opgedaan; kennis van sociale- Van der Veer b.v., behorend tot het RSV-concern, is een middelgrote elektronische industrie met een grote Wie komen in aanmerking voor de opleiding? gespecialiseerd in bagger- en grondwerken in binnen- en buitenland, Baggermaatschappij Breejenbout B.V., Afdeling Personeelszaken of chef Boekhouding, Cearalaan 26 te Overveen. Telefoon 023-259361. Haar taak zal bestaan uit het afwisselend bedienen van de boekhoudmachi ne en het verrichten van diverse administratieve werkzaamheden. Wij denken ook hierbij aan iemand met tenminste MAVO-opleiding. Enige ervaring strekt tot aanbeveling. Gegadigden voor deze funkties kunnen telefonisch of schriftelijk kontakt met ons opnemen. verscheidenheid aan aktiviteiten. Voor ons administratieve team van 5 medewerkers zoeken wij een NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK N.V. Teleprocessing Netwerk operationeel sinds 1970 Schriftelijke sollicitaties worden graag tegemoet gezien door de heer F. J. M. Bus van Zo ja, neem dan schriftelijk of telefonisch kontakt op met de heer G. van den Reek van de afd. personeelszaken, Eduard van Beinumstraat 2, Postbus 1800 te Amsterdam. Tel020-5 43 30 82. In onze moderne drukkerij vragen wij met spoed: (administratief) „Vaal over, za kleding opeens, het zal woorder van kleii een Uti verkoch eerste c nershuif lacht he mensen gewaari c (meewerkend) die de leiding kan geven aan 4 medewerkers voor de offset-rotatiepersen (2-ploegendienst) Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken. U kunt ook bellen voor het maken van een afspraak. BNOB-HH van der De NMB is een snel groeiend concern, waarvoor een verdere automatisering van groot belang is. Voor de komende jaren staan op dit gebied dan ook interessante projekten op stapel. In verband daarmede zoeken wij kontakt met jonge mensen, die zich een toekomst in de automati sering willen opbouwen. Naast een gedegen theoretische opleiding door in- en externe kursussen wordt de aspirant- programmeur in een klein team van deskundigen opgenomen en ook spoedig betrokken bij de lopende projekten, waarin alle aspekten van het program- meervak aan bod komen. Geveke vraagt ter assistentie van het hoofd van de gebouwendienst, waar onder ook het personeelsrestaurant ressorteert, een Gegadigden voor deze funktie verzoeken wij hun sollicitatie te richten aan de afdeling personeelszaken, Basisweg 45, Amsterdam, t a v. de heer T.J.M. Harmsen, die ook gaarne bereid is telefonische inlichtingen te geven (020-112555). Jonge mensen met een Gymnasium of Atheneum diploma; voor bepaalde funkties kan volstaan worden met een HAVO opleiding (met wiskundepakket). Zij dienen over een uitgesproken logisch denk vermogen te beschikken en bereid te zijn tot verdere studie. Het PROVINCIAAL ZIEKENHUIS te SANTPOORT is een psychiatrisch ziekenhuis met ca. 1100 patiënten. het organiseren en coördineren van werkzaamheden in de centrale keuken, met inachtneming van hedendaagse opvattingen over democratische bedrijfsvoering; het geven van een belangrijke bijdrage aan toekomstige veranderingen in het voedselbereidings- en -distribu tiesysteem. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectieprocedure. Voor deze functie zijn vereist, respectievelijk gewenst: ruime ervaring in een leidinggevende functie in het grootkeukenbedrijf; bekendheid met dieetvoeding; voldoende beroepsopleiding: in het bezit van het diploma S.B.C.O. of daarmee te vergelijken opleiding op M.B.O.- niveau; goede contactuele en organisatorische eigenschappen; voldoende persoonlijk overwicht om de keukenbrigade efficiënt en in een goede sfeer te kunnen leiden opleiding is een sekretaresse-opleiding alsmede ervaring vereist. De man die wij hierbij op het oog hebben is tussen de 20 en 30 jaar oud. Hij bezit op zijn minst het einddiploma MAVO en heeft zijn dienstplicht vervuld. Betrokkene moet bereid zijn te gaan studeren voor het praktijkdiploma boekhouden, voor zover hij dit diploma nog niet in zijn bezit heeft. Na een ruime inwerkperiode op ons hoofdkantoor zal hij ingezet worden op een onzer werken, elders in het land. Na de nodige ervaring en bij gebleken geschiktheid kan hij worden aangesteld als werkadministrateur, een vrij zelfstandige en afwisselende funktie. In de centrale keuken worden dagelijks voor 1300 personen op conventionele wijze maaltijden bereid, zowel normale als dieetvoeding. i' i

IJmuider Courant | 1977 | | pagina 30