(océ lo douane ambtenaar ver plee gkund ige n I k De groepssecretaresse is noodzakelijk vooreen goed functionerende commerciële dienst. 0 i i I I N I UI II II NH] Nederland Haarlem assistent technisch inkoper medewerkster TELEFONISTE/RECEPTIONISTE Diaconessenhuis Heemstede I Hl Hl 31 I i h i I I I 1 Hl n I I I 111 I f ‘i 11 w»*■"■""WSSghandelsmerken. VNE 77-44 I I Océ-Nederland B.V. part-time administratief medewerkster interlance uitzendburo ik zou buiten willen werken in de havens, aan de grens of op een vliegveld veel afwisseling mensen om me heen... I stichting centrum stbavo noondwijkerhout 36 ZATERDAG JUNI 11 1 VERENIGDE NEDERLANDSE UITGEVERSBEDRIJVEN I I I. PROVINCIAAL ZIEKENHUIS SANTPOORT f <nnn Heeft U belangstelling? Solliciteer dan naar de functie van i Het hoofdkantoor van VNU zoekt op korte termijn een De centrale is van het type UH-200 automaat en heeft 12 buitenlijnen. VNU kent goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zoals: Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeel en Organisatie. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 7-0001/1757 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. Na een volledig kosteloze opleiding (totale duur 2 jaar) volgt benoeming tot assistent (maandsalaris max. f2207,-) met promotie mogelijkheid tot assistent A (maandsalaris max. f2449,-). Daarna zijn de mogelijkheden nog niet uitgeput, maar dat hangt van Uw capaciteiten af. Het salaris bij indiensttreding: 18 en 19 jaar f 1502,- per maand; 20 en 21 jaar f 1589,- per maand; 22 en 23 jaar f 1678,- per maand; 24 en 25 jaar f 1782,- per maand; 26 en 27 jaar f 1843,- per maand. Daar komt nog bij een vakantie-uitkering van 8%. Daar kunnen nog bijkomen een toelage voor onregelmatige dienst en een eventuele tegemoetkoming in de pensionkosten. De opleiding voor deze functie zal gedurende de eerste 4 maanden plaats vinden aan het Douane-opleidingsinstituut te Elspeet, alwaar U intern zult verblijven. Deze opleiding begint 2 januari 1978. Dat kan bij de DOUANE maar dan moet U op 2 januari 1978 minstens 18 en niet ouder dan 27 jaar zijn. Ook moet U goede ogen hebben (een bril behoeft geen bezwaar te zijn) en minstens 1.70 m. lang zijn. Misschien heeft U een MULO/MAVO-diploma; dat kan een aanbeveling zijn, maar is niet vereist. Ook als U dit jaar eindexamen doet kunt U dus solliciteren. Op de administratie van ons laboratorium kunnen wij plaatsen een Tot haar taak behoort ondermeer: de verwerking van de laboratori umuitslagen en korrespondentie. Werktijden 13.30-17.30 uur. Leeftijd tot 30 jaar. Sollicitaties te richten aan de Directie van bovengenoemd ziekenhuis, postbus 50, Santpoort-Zuid. Donkere Spaarne 22 Postbus 665 Haarlem 1501 Onze gedachten gaan hierbij uit naar een jonge afgestudeerde M.T.S.-er (electrotechniek) met administratieve en commerciële belangstelling. Goede contactuele eigenschappen alsmede een accurate werkinstelling zijn eveneens noodzakelijk. BV NEDERLAND-HAARLEM met fabrieksvestigingen te Haarlem, Hoorn, Bergum (Fr) en Zelhem (Gld) is een producerende onderneming op het gebied van de electronica, de verkeersregeling en verkeersbeveiliging en de openbare verlichting. winstdeling 8% vakantietoeslag een basisvakantie van 20 dagen en andere emolumenten Welke representatieve jonge vrouw, die beschikt over een redelijke spreekvaardigheid in de moderne talen en bij voorkeur enige tijd ervaring heeft in het bedienen van een telefooncentrale, heeft interes se in deze funktie? Telefoon 023-319233 Telex 41210 Telegram adres ETRAF NL Haar profiel: 18-23 jaar, opleiding MAVO/HAVO- niveau, typediploma. peperstraat 222 zaandam Het PROVINCIAAL ZIEKENHUIS te SANTPOORT vraagt een Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatie te richten aan de afdeling personeelszaken der BV NEDERLAND-HAARLEM, Postbus 665 te Haarlem. V.N.U. is een concern met als activiteiten het uitgeven, drukken en ver spreiden van tijdschriften, boeken en dagbladen in Nederland en in het buitenland. Hiernaast ontwikkelt V.N.U. binnen het algemeen kader van de concerndoelstellingen nieuwe produkten en technieken. Bij V.N.U. werken 7.600 mensen in ongeveer 75 bedrijven. Het hoofdkantoor is gevestigd in Haarlem'Schalkwijk, in de onmiddellijke nabijheid van het winkelcentrum. Voor de afdeling inkoop van onze onderneming te Haarlem vragen wij op korte termijn een welke zal worden belast met de inkoop van een breed assortiment mechanische en electrische standaardmaterialen, terwijl tevens de levertijdbewaking van uitstaande opdrachten tot zijn taak behoort. Interlance Uitzendburo is een snel groeiende organisatie met vestigingen door geheel Nederland. Voor ons filiaal Haarlem vragen wij op korte termijn een aankomend officemanager (mnl./vrl. ca 23 jaar) Kommercieel? Middelbaar geschoold, takt en gevoel voor improvisatie? Bij Interlance komt dat alles volledig tot zijn recht. Want wat doet een filiaal? Persoonlijk kontakt onderhouden met zeer veel mensen - informeren, adviseren, interviewen, beoordelen. Krachten aan juist werk, en bedrijven aan juiste krachten helpen. Problemen oplossen. Bedrijven, overheid en binnendienst informeren. Administreren en korresponderen. Tegenover verantwoordelijkheidsgevoel en een goede instelling staan een plezierige sfeer met jonge mensen, en voldoeninggevend werk. De sekundaire arbeidsvoorwaarden zijn uiteraard goed, zoals 10% vakantiegeld en 22 dagen vakantie. Graag uitsluitend schriftelijke sollicitaties met recente pasfoto t.a.v. mej. M. Dudok van Heel, postbus 1144, Zaandam. Bij de selektie wordt ook een psychologisch onderzoek uitgevoerd. voor het Bureau arbeidszaken, die zal worden belast met diverse werkzaamheden met betrekking tot de personeelsadministratie, ziekteregistratie en de uitvoering van rechtspositieregelingen, het verzorgen van informatie en correspondentie. Zij zal deel uitmaken van een team bestaande uit 6 medewerkers/sters, die allen een grote mate van zelfstandigheid bezitten en gezamenlijk verantwoordelijk zijn voor de algehele gang van zaken. De gedachten gaan uit naar een accurate kandidate met MAVO/HAVO opleiding, in het bezit van het typediploma en die beschikt over goede contactuele eigenschappen. Kandidaten met administratieve ervaring genieten de voorkeur. Leeftijd: tussen 17 en 30 jaar. Salaris afhankelijk van leeftijd en opleiding. met diploma B of A+B. De funktie wordt eens per 3 weken gedurende 7 nachten aaneensluitend uitgeoefend van 23.00-7.00 uur (8 uur). Nadere informaties kunt u verkrijgen bij de heer J. Keeris, toestel 2311 Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de afdeling Personeelszaken met vermelding van vakaturenummer 77.82.32. Handellaan 2, Telefoon 023-319310. ook na 18 00 uur. I ^Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid telefoon 02523-8141 De Stichting Centrum St. Bavo te Noordwijkerhout vraagt ter vervanging in de CENTRALE NACHTDIENST twee part-time In een bedrijf als Océ-Nederland B.V., dat al jarenlang met succes kopieerapparaten en -materialen levert, is een goed functionerende commerciële dienst van wezenlijk belang. Deze dienst opereert in Nederland vanuit vier verkoopkantoren. Voor ons Verkoopkantoor in Amsterdam zoeken wij een jonge vrouw die als voornaamste taak zal krijgen het verzorgen van offertes en correspondentie met relaties, het bijhouden van het klanten bestand en het behandelen van vertegenwoordigersrapporten. Kortom, een groepssecretaresse voor de commerciële dienst. Die daardoor ook veel contacten heeft, zowel interne als externe. Kandidaten die belangstelling hebben kunnen óf bellen met Wilna Siegers (023-339000) óf schrijven naar Personele Zaken VNU, Postbus 4028 te Haarlem. l Wilt u meer weten? Bel met de heer H.W. Jansen, Office Manager van ons Verkoop kantoor te Amsterdam. Telefoon: 020-441088. U kunt ook direct solliciteren via een brief, bij de heer Jansen, Océ-Nederland B.V., Rooswijck 5 te Amsterdam-Buitenveldert of bij Océ-Nederland B.V., Brabantlaan 2 te ’s-Hertogenbosch, t.a.v. de Personeeldienst. 7

IJmuider Courant | 1977 | | pagina 36