Top-prestaties van ronde Nieuw Vennep atleten in Keulen ZEGE NICOLS HPC veroverde NOL HOUTKAMP tien medailles VERWACHTINGEN OVERTROFFEN sportpuntiq steeds eerste in Andere opzet E.K. voetbal ili «4 Zoetemelk winnaar van etappe in „Aude” Zeeweg” nog i EXTRA DAMIATE GROTE VEILING TE HAARLEM I Dagje uit in Düsseldorf busreis op elke eerste zaterdag van de maand 3 I!!! I Strandvoetbal li DONDERDAG on o N Inlichtingen bij al onze kantoren O eerstvolgende datum: 2 juli 1977 Reissom: 25.- per persoon W - Voor deelname aan deze reis is het noodzakelijk, dat u over een paspoort, dat maximaal vijfjaar verlopen mag zijn, of over een geldige toeristenkaart beschikt. U dient ook reeds in Nederland Duitse marken te kopen, aangezien aan de grens niet wordt gestopt. s: I «W f*- J*, f aft 25 SPORT ■Ml 4 Van Impe bewees Ineke Mulder: Amerikaanse aanval moeilijk te stoppen. I Joop Zoetemelk: eindelijk winst root (ADVERTENTIES (I (ADVERTENTIES) Terug om 22.00 uur. «41 «41 «01 «01 Vertrek om 8 uur uit Haarlem Vertrek om 7.30 uur uit IJmuiden Telefonisch via nr. 31 31 50 (Hoyman Schuurman - van 13.00 tot 17.00 uud. Na een sterke start (7-5 tegen Hongarije) heeft het nationale waterpoloteam twee wedstrijden verloren in het toernooi van San Remo. Italië A en B wonnen respectievelijk met 7-6 en 7-0. De Nijmeegse eredivisieclub kwam ook per soonlijk rond met Simon Tahamata van Ajax. Met de landskampioen moet nog overeenstem ming worden bereikt. Achter Boit, die in Montreal niet kon starten door de boycot van de Afri kaanse landen werd de Amerikaan Mark Enyeart tweede in 1.44.84. Een ander hoogtepunt was de loop over 3000 meter. De 21-jarige Karl Fleschen verbeterde het Westduitse record tot 7 minuten en 41.2 seconden. Het oude record stond met 7.45.2 op naam van GRINDELWALD. (SID). Tijdens de vergadering van de Europese voetbal Unie (UEFA) te Grindelwald is besloten de eind ronde van het toernooi om het Europese kampioenschap voor landenploegen uit te breiden. Bij het zesde toernooi, dat van 1978 tot 1980 wordt gehouden, zullen acht landen overgaan naar de finalegroep. Tot het vo rige kampioenschap, waar Nederland der de werd, kwamen slechts vier ploegen in de eindronde uit. De belangrijkste wijziging in vergelij king tot vorige toernooien is dat de acht groepswinnaars direct overgaan naar het eindtoernooi en dat er niet langer kwartfi nales zullen moeten worden gespeeld. Het ligt in de bedoeling de strijd van de laatste acht, min of meer volgens het model van het wereldkampioenschap en gedurende de maand juni 1980, af te werken. WASSENAAR. (ANP) Zonder natio naal kampioen Piet Hein Streutgers is het Nederlandse amateurgolfteam woensdag in Wassenaar de strijd om de Europese titel zwak begonnen. Ruim achter Enge land, met een totaal van 366 slagen leider in het klassement, voltooide Nederland de eerste kwalificatierönde in 399 slagen. Dat aantal bracht de Nederlandse afvaardi ging op de dertiende plaats. Slechts België, Oostenrijk en Portugal deden het nog zwakker Joop Zoetemelk, die dinsdag in de eer ste etappe van de Ronde van de Aude met een flinke achterstand, na pech, binnen kwam, heeft zich woensdag in het eerste gedeelte van de tweede etappe gerevan cheerd. Zoetemelk won de rit over 88 kilometer van Carcassonne naar Cuxac Cabardes met een voorsprong van ruim drie minuten. Het tweede gedeelte werd gewonnen door de Italiaan Enrico Paolini. Algemeen klassement: 1. Ludo Petters (Bel.) 9 uur, 19 min. en 34 sec., 2. Jean- Pierre Danquillaume (Fra.) op 1 sec., 3. Roy Schuiten (Ned.) op 1 sec., 4. Bernard Hinault (Fra.) op 2 sec., 5. Jean-Luc van den Broucke (Bel.) op 7 sec., 20. Joop Zoetemelk (Ned.) op 7 min. en 8 sec. (Van onze sportredactie) IJMUIDEN Het team van Zeeweg blijft leider in het Sijp Sterk-strandvoet- baltoemooi. Monique is nog steeds goede tweede, onder meer door met 10-2 van Van Kaam te winnen. Ton Verschoor en Jack Aland scoorden beiden drie keer en Gerti van der Steen, Paul van Leeuwen, Kuuk van Leeuwen en Piet de Graaf vonden ieder een keer het doel. Voor Van Kaam scoorden Peter Duin en Ben Lucas- sen. De strijd tussen Zeeweg en hekkeslui- ter Zeezicht leek een grote verrassing te worden. Binnen dertig minuten had Zee zicht een 4-0 voorsprong genomen door treffers van Hans Luppens (2), Jan Lup pens en André Rolloos. Alleen door een grote krachtsinspan ning wist Zeeweg het goed spelende team van Zeezicht alsnog op de knieën te krij gen. Kees Nieuwendijk schoot drie keer raak en Ron Warnaar en Guus van der Wiele ieder één keer. Het laatste doelpunt van Zeeweg kwam tot stand door een eigen inzet. (Van onze wielermedewerker) NIEUW VENNEP. De rappe Badhoe- vedorpse prof Theo Smit, die niet mee naar de Tour de France mag, omdat hij na een knieoperatie nog niet over voldoende vorm en conditie blijkt te beschikken, heeft woensdagavond de feestweekronde van Nieuw Vennep op zijn naam ge bracht. In en tegen Prescott bewees Nederland hoe sterk de defensieve kracht van het Nederlandse topsoftbal op dit moment wel is. Achter het werpen van Christian Ou dendijk (6-0-1) domineerde de selectie zo duidelijk, dat het maar weinig scheelde of de onbevangen en uitstekend op dreef zijnde Christian Oudendijk had voor een sensatie gezorgd door een perfect-game in de wacht te slepen. De aanvallend niet zo sterke ploeg uit Prescott zag ondanks goe de pitching geen kans de Nederlandse aan val in toom te houden. Wel wist Prescott na de openingfin in de eerste inning van Betty Veenst; a driehonkslag tot aan de vijfde inning verder onheil te voorko men, maar in de slotfase liep de score door goed slaan van Ludy van Mourik, Hilde Foks en Gerda Treuren toch nog op tot 5-0. Bataaf georganiseerd als een interclubont- moeting met een vijftal nabuurclubs. 1574 215 136 382 77 92 02 38 67 9 KEULEN (ANP). Ruim 20.000 toe schouwers zijn bij internationale atle tiekwedstrijden in Keulen woensdag avond getuige geweest van een aantal topprestaties. Onder ideale weersom standigheden kwam de Keniaan Mike Boit op de 800 meter tot een tijd van 1 minuut en 44,35 seconden, de op een na snelste seizoentijd. Sneller was dit jaar alleen Olympisch kampioen en wereldrecordhouder Alberto Juanto- rena, die vorige week 1.43.7 liep. BURGLEN (ANP). Tijdens de laatste Alpenrit in de Ronde van Zwitserland, die vrijdag eindigt, veranderde er ander maal zeer weinig in het algemeen klasse ment. De Belg Lucien van Impe won de etappe van 151 kilometer tussen Bellinzo na en Bürglen met een voorsprong van twee seconden op een groepje met de eerste drie uit het klassement (dus ook Pronk) en iets meer verschil op de overige hooggerangschikte renners. De tweede wedstrijd in Prescott tegen de gevreesde Phoenix Blues leverde geen revanche op. Wel wist Ineke Mulder de sterke slagploeg op zes hits te houden, maar enkele schoonheidsfoutjes waren in de derde en vierde inning verantwoorde lijk voor vier runs. Verder dan het redden van de eer kwam Nederland niet. Eind stand 4-1. Nederland, dat aanvallend goe de vorderingen gemaakt heeft en dat Ma rijke Sytsma tegen de Phoenix Western zelfs een infield-homerun zag slaan speelt donderdagavond Amerikaanse tijd in Las Vegas opnieuw een dubbel tegen de Sun City Saints, waarvan tot op heden één keer gewonnen en één keer verloren werd. 1651 1500 1080 1335 1632 1518 1478 1390 >168 Dat de gunstige omstandigheden inspi rerend werken vergemakkelijkt de taak van een tevreden Houtkamp. „Geen van de speelsters valt uit de toon en de instelling is zeer positief. Iedereen kan optimaal getest worden. Vooral de Nederlandse agressieve manier van spelen zowel in het veld als op de honken verbaast onze Amerikaanse tegenstandsters. Op onder schatting van Amerikaanse zijde behoe ven we dan ook zeker niet meer te reke nen”, aldus Houtkamp. Hoe belangrijk het is bij tijd en wijle weer eens stevig met beide benen op de grond gezet te worden, bewees de wedstrijd tegen de Phoenix Blues. Ontnuchterend moet voor de in deze wedstrijd debuterende Fredy van Of feren de eerste inning geweest zijn. Niet meer dan zeven slagmensen werden haar gegund. Ook de ijlings te hulp geroepen Ineke Mulder kon de Amerikaanse aanval niet afremmen. En voor de ploeg goed en wel besefte wat er gebeurde keek men tegen een 6-0 achterstand aan. Dankzij de hitting van Ludy van Mourik, Mia Spaar garen en Marian van Ginhoven kon in de slotfase een volledige afgang voorkomen worden. Eindstand 114. HPC uit Heemstede heeft met tien stuks weer het merendeel van de medailles vero verd. Njord legde op zeven medailles be slag en De Watertrappens namen vier prij zen mee naar huis. De jongens uit 1966 en 1965 zwommen 800 meter vrije slag. Ruud Schuyt was bij de 66-ers veruit de sterkste met een goede 11.05.7. Guy de Kort, even eens van HPC, reikte naar een tweede plaats bij de 65-ers in 10.55.3. De meisjes van die leeftijd zwemmen in Noord-Hol- land een stuk sterker. Bianca van Bilder- beek (Njord) zwom naar de eerste plaats in een wel heel sterke tijd van 10.23.8. Hedda Verdam van dezelfde vereniging werd tweede in 10.49.5. De 800 meter bij de meisjes uit 1964 werd gewonnen door Mar- jolijn Pfaff van Njord in 10.48.7. Carla van Schie van DWT werd op dit nummer derde in 11.27.2. Ondanks een blessure wist Monique Wildschut van Njord te win nen bij de 63-ers in een voor haar matige 10.03.6. Ingrid Luiting van HPC verbeter de zich naar 10.08.6, waardoor zij tweede wist te worden in deze leeftijdsgroep. Haar clubgenote Renée Steenbrink veroverde haar titel bij de 62-ers in 9.54.9, met op de tweede plaats Monique Bouwens van Njord in 9.55.7. Bij de dames wist Carry Muylaert zowaar nog een derde plaats te veroveren in 10.14.9. De beste klimmers hebben gedurende een groot deel van de etappe, waarin twee flinke cols beklommen moesten worden, in eikaars gezelschap gereden. Uit de grote groep maakte zich tijdens de laatste klim een tiental los. Van de eerste tien in de algemene rangschikking ontbraken daar in alleen de Belg De Witte en de Duitser Thurau. Lucien van Impe was uiteindelijk het snelst op het laatste hellende stuk naar de eindstreep. Hij onderstreepte daarmee zijn groeiende vorm voor de Ronde van Frankrijk. Het algemeen klassement na acht etap pes: 1. Michel Pollentier (Bel.) 32 uur, 43 min. en 31 sec., 2. Ulli Suter (Zwi.) op 29 sec., 3. Bert Pronk (Ned.) op 34 sec., 4. Johan de Muynck (Bel.) op 41 sec., 5. Lucien van Impe (Bel.) op 54 sec., 16. Gerrie Knetemann (Ned.) op 6 min. en 27 sec., 17. Hennie Kuiper (Ned.) op 6 min. en 43 sec., 23. Luis Ocana (Spa.) op 12 min. en (Van onze softbalmedewerker) PRESCOTT. Na een week inspan nend softbal heeft het Nederlands team woensdag het dagelijkse „werk” mogen afwisselen met een bezoek aan de Grand Canyon, de imposante dalkloof van de Colorado in het noorden van Arizona. Voor de formatie van coach Nol Hout kamp betekende het bezoek niet alleen een welverdiende onderbreking van de talrijke wedstrijden, maar een nieuwe ervaring die de softbalsters nog steeds in een droomwereld doet leven. Zelfs de meest verstokte softbalfanaticus had niet kunnen voorspellen dat de ploeg tot een reeks van successen zou komen als nu reeds in de eerste week behaald werd. souverein. Zeven innings lang was de spanning te snijden, alvorens Nederland in de verlenging het eerst toesloeg. Via runs van Marian van Ginhoven en Betty Veenstra driehonkslag leek de strijd gestreden. Het antwoord van de Amerika nen was echter even onverwacht fel. Tot aan de negende inning bleef de 2-2 stand ongewijzigd. De steeds beter wordende Nederlandse slagprestaties gaven toen echter de doorslag. Moest aanvankelijk een geraakt werpster Hilde Foks nog de weg naar de kussens wijzen, louter op eigen kracht werd daarna de strijd beslist. Pinch-hitster Mia Spaargaren en winnen de werpster Marian van Ginhoven gaven op het beslissende moment echter blijk van de wil tot winnen. Twee hits deden Hilde Foks de laatste barrière nemen en gaven gestalte aan een 3-2 zege, die uit het vuur moest worden gesleept. Wonderbaarlijk was het echter het her stel tegen de Phoenix Western. Opnieuw was Fredy van Offeren de starting-pit cher. Houtkamp: „We hebben er lang over gepraat, voordat we de beslissing namen. Pas vlak voor de wedstrijd heb ik Fredy van Offeren ingelicht. En beschaamd heeft zij het vertrouwen niet. Mede door de steun van haar voortreffelijke veld- sters kon zij de verdiende 3-1 overwinning veilig stellen”. In de tweede wedstrijd van deze dubbel kwam Nederland zo mogelijk nog beter voor de dag. Op de werpheuvel heerste Marian van Ginhoven, die aanvankelijk in de eerste wedstrijd van start zou gaan, Dit had tot gevolg dat er vele deelnemers waren, die minuten boven de limieten voor de Nationale Kampioenschappen zwommen. Ook op deze nummers li mieten vaststellen lijkt nu noodzakelijk. Zeedistel wist van Zeezicht met 4-3 te winnen. Net als tegen Zeeweg nam Zee zicht weer een ruime voorsprong (3-0) door doelpunten van André Rolloos, Piet van Beek en Piet van Leeuwen. Willem Grootenboer en Willem Verschoor, die bei den twee keer scoorden, zetten Zeedistel toch nog op 4-3. ?s:« Harald Norpoth, die deze prestatie tien jaar geleden realiseerde. Fleschen trok een groot aantal lopers mee naar per soonlijke records. Gerard Tebroke, een van de twee Nederlandse vertegen woordigers in Keulen, eindigde als ze vende in 7.47.2, een tijd, die slechts 2.3 seconden boven het nationale record van Jos Hermens lag. Houston Mctear (VS) won de 100 meter in 10,13 secon den, een tijd die met de handgemeten 9,9 seconden zou hebben betekend. Edwin Moses, die onlangs bij de Amerikaanse kampioenschappen in Los Angeles zijn eigen wereldrecord op de 400 meter horden verbeterde tot 47,45 seconden, was in Keulen een klas se apart. De Amerikaan, die als enige loper ter wereld de afstand tussen alle horden in dertien passen kan afleggen, won in 48,73 seconden. Hij had precies een seconde voorsprong op de West- duitser Schmid. Een beste wereldsei- zoenprestatie kwam eveneens op naam van de Amerikaanse speerwerpster Kathy Schmidt met een afstand van 64,06 meter. Bij het hoogspringen da mes en heren kwam een groot aantal deelnemers over dezelfde hoogte. Bij de heren won Dwight Stones (VS) met een voor hem „matige” hoogte van 2,18 m. Bij de dames was het niveau hoger De Canadese Debbie Brill zegevierde met 1,88 meter. Mirjam van Laar (Achilles Top) eindigde in het klasse- veld als tiende met 1,80 meter. Eredivisieclub NEC en eerste divisieciub De Graafschap hebben een speler geruild. Midden velder Guus Hiddink gaat van De Graafschap naar NEC. Hij tekende een contract voor twee jaar. De Graafschap kreeg daarvoor verdediger Ben Gerritsen van NEC. Hij tekende een con tract voor één jaar. Bovendien ontving de Graaf schap nog een extra bedrae aan eeld. (Van onze zwemmedewerker) KROMMENIE. Maar liefst vier uur duurde de vierde wedstrijd om de zwem- titels van de kring Noord-Holland woens dagavond in Krommenie. Er werd gezwommen om de titels op de langste nummers, de 1500 en de 800 meter vrije slag. De Inschrijving hiervoor was vrij. t Dat de stemming binnen de ploeg dan ook geweldig goed is lijdt geen twijfel. Zelfs de niet van optimisme wars zijnde coaches Houtkamp en ^Dekker staan toch wel verbaasd over de tot nu toe bereikte resultaten. Nol Houtkamp: „Vijf overwin ningen uit acht duels overtreffen mijn stoutste verwachtingen. En ik ben er van overtuigd, dat als de speelsters deze vorm en mentaliteit in de komende weken weten vast te houden, meerdere triomfen nog zullen volgen”. Een belangrijk aandeel in de successen heeft ongetwijfeld het voor softbal nagenoeg ideale klimaat van Arizo na. Een factor die er oorzaak van is dat de ploeg na acht wedstrijden nog steeds zon der blessures is. Een wel groot verschil met de wereldkampioenschappen van 1974 in Strafford, toen de ook nu weer aanwezige Gerlach Halderman tijd tekort kwam voldoende speelsters gereed tekrij- gen voor de daar beslissende duels. Feyenoord-spits Nico Jansen denkt erover een nieuwe meniscus-operatie te vragen omdat hij nog steeds veel last van zijn knie heeft. Dietvorst speelde met 2-2 gelijk tegen Griffion. Klaas de Kort opende de score voor Dietvorst, maar Wim Kurvers bracht de partijen weer in evenwicht. Na de her vatting bracht Jaap de Groot Griffion aan de leiding, maar Ton Postma zorgde in de spannende slotminuten toch nog voor een gelijkspel. groeiende vorm 31 sec., 30. Henk Lubberding (Ned.) op 17 min. en 47 sec., 45. Freddy Maertens (Bel.) op 38 min. en 25 sec., 50. Cees Bal (Ned.) op 49 min. en 37 sec., 58. Gerben Karstens (Ned.) op 58 min. en 19 sec. Jan Raas staakte de strijd. NEC contracteerde voorts twee spitsen. Het zijn Frans Janssen van Willem II die tijdens de afgelopen competitie werd begeerd door Feye noord, en de 17-jarige John Wijnhoven van de amateruclub De Treffers. Beide spelers teken den voor een jaar bij NEC. NOC-voorzitter Cees Kerdel nam woensdaga vond afscheid na 7 jaar die functie bekleed te hebben. Tot de vertrekkers behoorde o.a. KNWU-voorzitter mr. J. van Ballegoijen de Jong uit Santpoort die in het bestuur zat. 1 -- De ruiters die gaan deelnemen aan het E.K. springen verwerkten een kennismakingscon- cours en daarin werd Johan Heins met Ale 7e met 0-70,9 tegen winnaar Gerd Wiltfang 0-68,6. Het bekerduel tussen Terrasvogels en Bloemendaal eindigde in een 5-1 triomf voor de laatste ploeg. De eerste-divisieclub Wageningen heeft zich versterkt met Gerdo Hazelhekke van De Graaf schap. De in Ede woonachtige Hazelhekke teken de een contract voor drie jaar. Op Zaterdagmiddag 25 juni aanvang 14.00 uur zal In Die Raeckae, Raaks 1-3 (tel. 023-326629) v/h H.K.B.-gebouw erkend veilingbedrijf Amstelveen, fa. M Pijpers te Amstelveen t.o.v. gerechtsdeurwaar der A. E. de Best te Hoofddorp een partij goederen publiek d contant bij opbod verkopen, waaronder antieke meubelen, w.o. secretaires, turfklsten, ladenkasten, oortafels, dtv. kleinmeubelen, commodes w.o. worteln. en eiken, vitrinekasten Perzische kleden stereo apparatuur Bretonse klokken wandornamenten deken kisten tlnwerk oude koperen kannen oude weegschalen antieke bloembakken samowars brassero’s beelden porseleinkastjes pe troleum hang- en tafellampen en wat verder ter tafel zal worden gebracht. Gelegenheid tot bezichtigen der goederen vanaf 13.00 uur. Voor handelaren en partikulieren bestaat de gelegenheid tot het inbrengen van goederen van 12.00 tot 13.00 uur Sparta-werper Koos van der Mark hield de hitters van Nicols verder prima in be dwang. De homerun was de enige tik die Z hij kreeg te incasseren. Verder gooide hij twee maal drie slag en evenveel keer vier L wijd. Steun van de velders was ook belang-I rijk. Acht lange klappen moesten door de’ verrevelders van Sparta worden gevan-'I gen. De pitcher van de Haarlemmers, Jan. Dick Leurs gooide 6-1-2. Nicols heeft in de competitie nu vier punten voorpsrong op nummer twee, Marcon Kinheim. De 1500 meter vrije slag leverde Jim Houwaart van HPC een tweede plaats op bij de jongens uit 1964 in 19.30.6. Michael van Bakel werd derde in deze leeftijds groep in 19.32.8. Remco Freiling van HPC zwom sterk op de 1500 meter voor jongens uit 1963 en won in 18.49.9. Jurgen Klein hout van De Watertrappers bleef nèt bo ven de 19 minuten met 19.01.0, maar werd gemakkelijk tweede in deze leeftijdsgroep. Edwin Kooyman zette met 17.13.3 concur rent Peter Duinmeyer duidelijk op achter stand. Frank Muylaert zwom ook een knappe tijd, Zijn 18.12.3 was goed voor de derde prijs. Mario Modder won bij de 61- ers zeer overtuigend in 17.49.6 voor de HPC-ers Ab Methorst (18.37.9) en Arno Stap (18.49.3). Ernst Bekkering zwom zich achter Ronald en Robin Woutering naar een derde plaats in 17.32.6. (Van onze sportredactie) ROTTERDAM. Tetramin Nicols heeft ooJ. de tweede inhaalwedstrijd te gen Sparta gewonnen. In Rotterdam ver sloeg de landskampioen-honkbal de oppo nent met 1-0. Een punt dat in de zesde en voorlaatste slagbeurt gescoord werd via een homerun van Jersey van Doomspeek. Nederland is daardoor al vrijwel zeker uitgeschakeld voor de finalegroep. Het team Webbe is aan een indrukwek kende opmars begonnen. Nu waren Zee distel en De Schuur het slachtoffer. Tegen Zeedistel werd het 4-2 (doelpunten Webbe: Bertus de Vries, Meindert de Haas, Fred Huisman en Rob van der Hulst). De tref fers voor Zeedistel kwamen op naam van Willem Grootenboer. Webbe had het tegen De Schuur iets moeilijker. Meindert de Haas bracht Webbe al vlug aan een voor sprong, maar De Schuur domineerde en kwam via Ron Baan verdiend op 1-1. In de laatste minuut haalde Frank Snoeks on verwacht alsnog de punten voor Webbe binnen. De uitslagen: profs en amateurs: 1. Th. Smit, Badhoevedorp, de 70 km. in 1.40.13; 2. G. Looye- steln, Noordwijkerhout; 3 B. Langeveld, Lisse; 4. J. Kruunenberg, Hoofddorp; 5. S. Snijders, Zwa nenburg; 6. A. Moleman, Zwanenburg; 7. K. Zomer, Schermerhorn; 8. P. v.d. Knoop, Haar lem; 9. C. van Borre, Velsen-Noord; 10. T. Zuiker, Nieuw Vennep. Junioren: 1. G. Visscher, Hoofd dorp; 2. H. van Lent, Zwanenburg; 3. F. Dreyer, Haarlem; 4. R. Snijders, Zwanenburg; 5. A. Kam steeg, Aalsmeer. Veteranen en liefhebber; 1. Henny van Leeuwen, Haarlem; 2. H. Buis, Vijf huizen; 3. Hans van Leeuwen, Haarlem; 4. N. Duivenvoorde, Noordwijkerhout; S. L. Hagman, Amsterdam; 6. K Keizers, Hillegom; 7. K Tee wen, De Zilk, 8. Peter v.d. Berg, 9. Leo v.d. Berg, beiden Noordwijk; 10. B. van Smirren, Zaandam. De atletiekselectie heeft er weer een probleem bij: Ria Steenpaal-Ahlers sukkelt met een knieblessure en ziet het voor de rest van dit seizoen somber in. De minst gepasseerde keeper op het strand is Henk Kunst van Dietvorst. Topscorers zijn Ton Verschoor (7) en Bas van der Pol (6). Stand: Zeeweg 7-12, Monique 7-11, Dietvorst 7-9, Webbe 7-9, Centrum 6-8, Griffion 6-7, Zeedistel 8-6, Van Kaam 7-5, De Schuur 7-4, Zeezicht 8-0. Programma: do. 23-6: De Schuur-Dietvorst, Griffion-Centrum (beiden 19.00 uur); zo. 26-6: Monique-Webbe, Centrum-Van Kaam (beiden 11.00 uur); Griffion-Zeedistel, Zeezicht-De Schuur (beiden 14.00 uur). Theo Smit als winnaar in Nieuw Vennep S. n met de Bollenstrekers Gerard Looy- sin en Bas Langeveld, die hij in het bef’ -'ende sprintje gemakkelijk met een lengte verschil op afstand hield, was Smit uit het peloton ontsnapt. Deze feestweek ronde van Nieuw Vennep werd traditiege trouw door de Halfwegse wielerclub De

IJmuider Courant | 1977 | | pagina 25