l BALLESTEROS NIET VELSEN GELIJK Nicols won TEGEN DWV: 2-2 Terrasvogels verslagen Zeilsucces in Kiel Koersen op Duindigt TOYOTA* Carina is er al v.a. f12.899,- snel naar: I 15 Kennemer bloemendaal: kleverlaan 6a (023) 251095 Barnhoorn haarlem zijlweg 26 (023) 242250* Rustman haarlem lange herenvest 130-134 '321317 Meyer heemstede ghpperweg 42rd (023) 285375 Barnhoorn heemstede, roemer visscherplein 19-21 (023)242250* zo’n DE KENNEMER” Cees Dorrestein grote pechvogel KRITIEK OP BESTUURSBELEID TRIOMF DIO Dick Helling naar Volendam 20 T 1 97 7 AUGUSTUS DONDERDAG 1 1 19 SPORT Roerige tijd SPARTA 1 Problemen wwHwl y4AR ff' (ADVERTENTIE) Sparta nu al in moeilijkheden Severiano Ballesteros:- door rugklachten afwezig SEIZOEN '77 78 SPAARNWOUDERSTR. 122 HAARLEM ADVERTENTIE) Cor Brom: problemen irvice jrlem lang- m erten ït 69 straat )eo. ndui- rtiku- t.m. uur. (Van een medewerker) IJMOND. De voetbalamateürs heb ben hun oefenprogramma voortgezet. Velsen kwam op eigen terrein in het veld tegen kampioen van de Hoofdklasse A het Amsterdamse DWV. De Kennemers trok naar Hoorn om daar het gedegradeerde Hollandia te ontmoeten. VVB bond in Akersloot de strijd aan met Meervo- gels’31. Velsen keek al vlak na het begin van de wedstrijd tegen DWV tegen een achter- (ADVERTENTIE) BUTAANGAS KAMPSERAKTIKELEN OE GASVAKMAN TEL 320771 'S Voor een bescheiden ploeg als Sparta kende de club gedurende de afgelopen overschrijvingsperiode een roerige tijd. Smaakmakers als Hennie Michielsen en Terry Lees lieten weten elders beter aan hun trekken te kunnen komen (resp. Cercle Brugge en Roda JC), en vertrokken al dan niet na de nodige tegenwerking. En terwijl de selectie zich al teruggetrokken had in een trai ningskamp in Sittard, kwam ook nog eens NEC langs, dat onder de ogen van oefenmeester Cor Brom voorstopper Dries Visser naar De Goffert haalde. (Van onze sportcorrespondent) ROTTERDAM. Nog voor er maar één stap in competitieverband gedaan is, heeft men bij Sparta het eerste binnenbrandje al moeten blussen. Na het vriendschappelijke duel tegen FC Antwerp, dat met een debaculeuze 5-2- nederlaag werd afgesloten, barstte de kritiek vanuit de selectie over het door het bestuur gedirigeerde aankopenbe- leid in alle hevigheid los. Onder druk van trainer Cor Brom, en na de ontmoeting tegen FC Antwerp ook van de selectie, stemden de be- stuurderen er alsnog in toe een deel van de transfersom, ontvangen door Visser, te steken in een nieuwe voorstopper. Maar met de competitiestart in het ver schiet, blijkt de spelersgroep nog altijd aangewezen op kunstgrepen om voor een voldoende bezetting te zorgen. Tijdens de aanloopperiode had het er nog de schijn van dat de Engelse mid denvelder zich door een conditiegebrek niet al te best op de been kon houden, maar de laatste weken hebben geleerd dat de ex-Manchester City speler, ge woon te licht is voor het Hollandse voetbal. Aangetrokken als man voor de basis heeft hij zich laten kennen als een verdienstelijke aankoop in de breedte, meer niet. In vergelijking met vorig jaar is de selectie kwalitatief flink verzwakt, en wanneer wij dan vasthouden aan het oude premiestelsel, zijn we een dief van onze eigen portemonnee. Het bestuur had van tevoren moeten incalculeren waar het mee bezig was. De spelers alle lasten laten dragen is niet fair”. In de concurrentieslag met de beide andere betaalde Rotterdamse ploegen Feyenoord en Excelsior, lijken de Spangenaren het dit seizoen stevig voor hun kiezen te zullen krijgen. Vreemd genoeg neemt niet Feyenoord - los van de huidige vorm - de meest concurre rende positie in, maar eerste-divisionist Excelsior. Het ploegje van Henk Zon op Woudestijn, bewees in het slot van de competitie nog steeds veel los te kun nen maken bij het Maasstedelijke pu bliek. Daarop voortbordurend, en de leuke resultaten gedurende de oefen campagne als maatstaf nemend, lijkt Excelsior Sparta ongewild in een moei lijk parket te kunnen brengen. bestuur: „De spelers staan op een her ziening van het premiestelsel. Vorig jaar werden afspraken gemaakt, die zouden gelden voor twee jaar. Het be stuur deed toen echter wel de toezeg ging, de spelersgroepen bijeen te zullen houden. Enfin, iedereen weet wat er in die tussentijd is gebeurd, dus hoeven wij ons ook niet meer aan die regeling te houden. stand aan, toen Kist door de Velsense achterhoede soleerde en Wim Swier geen schijn van kans gaf. Kort voor rust, toen Velsen het beste van het spel had scoorde Jan Sieraad de gelijkmaker. Ook in de tweede helft behield de ploeg van Piet van der Kuil een overwicht, maar Joop Heskes schoot de hoofdstedelingen naar een voor sprong. De achterstand van de thuisclub had nog groter kunnen zijn als de lat geen redding had gebracht bij een inzet van Piet Blanken. Kort voor tijd kopte voorstopper Piet van der Hulst de gelijkmaker achter DWV-doelman Jaap Bloem. In een nuttige oefenwedstrijd kwamen De Kennemers en Hollandia niet tot scoren. Na de pauze moest de jonge Beverwijkse verdediging met Hans van der Hulst, Willem de Vriend en Ruud Janssen één doelpunt toestaan, wat later de beslissende treffer bleek te zijn. Wel scoorden Floor Buma en Gerard van der Weg twee doelpunten, die echter door de arbiter werden geannuleerd. Beverwijk oefende tegen het Naardense Ministerpark dat uitkomt in de tweede klasse van de afdeling Utrecht. Al bij de rust had Beverwijk een 3-0 voorsprong, welke na de pauze werd uitgebouwd tot een 6-1 overwinning. De nieuwkomers Ni co Bos uit het derde en Bert Werneke uit de jeugd, namen met vier en twee treffers de gehele produktie voor hun rekening. Bij de stand 5-0 redde Ministerpark de eer, WB werd binnen tien minuten met een 2-0 achterstand geconfronteerd. Leo Schenk verkleinde deze na een half uur tot 2-1, waarna de van ADO’20 overgekomen doel man Jan Hendriks nog voor de pauze een derde treffer moest accepteren. In de tweede helft domineerde WB volledig, wat in twee doelpunten van Harry Hittema en opnieuw Leo Schenk onvoldoende tot uiting kwam. HAARLEM/IJMOND. Tetramin Ni cols heeft volgens de verwachting de in haalwedstrijd tegen Schoten zonder enige moeilijkheid te ondervinden met 8-2 ge wonnen. Het duel was wat het verloop betreft nagenoeg gelijk aan de eerste wed strijd van het weekeinde, die ook met 8-2 in het voordeel van de toekomstige lands kampioenen eindigde. Nicols heeft nu met nog acht wedstrijden te spelen een voor sprong van 10 punten opgebouwd en kan in theorie al in het komende weekeinde de titel binnenhalen. 3 Jbliek kfiets joed- ison. Jlden jon- stsen n on soor- Voor Marcon-Kinheim dat de competitie zo goed van start ging komt de klap van Shell dubbel hard aan nu Matty Möllman en zijn speelsters tegen BMZ EDO met een 13-1 nederlaag naar huis werden gestuurd. Ook tegen EDO moest werpster Ingrid Geuzenbroek weer herhaaldelijk de steun van haar veldsters ontberen. De Kinheim- speelsters, die in de eerste slagbeurt de score via Tineke Vianen op een twee- honkslag van Patricia Bettink opende, moesten weliswaar Truus Ruiter in dezelf de inning de gelijkmaker toestaan, maar hielden daarna tot de vierde inning stand Slaggeweld van vooral Wil Kuypers en Truus Ruiter in de vierde en vijfde inning leverde mede door vijf veldfouten twaalf runs op die voor Kinheim de zoveelste desillusie betekenden. Het afgelopen seizoen heeft men in Rotterdam duidelijk als hoopgevend ervaren, al was de basis nog altijd te gering om betaald voetbal te kunnen bedrijven. Om alle tegenspoed een slag voor te blijven, heeft men dit jaar ook een scheiding tussen de amateur- en profafdeling tot stand gebracht. Beide afdelingen werken los van elkaar en hebben volledige autonomiteit. De verlate pogingen ten spijt, viert de onvrede over de lakse handelwijze van het bestuur hoogtij binnen de spelers groep. Woordvoerder Wim Meutstege, aanvoerder van de Kasteelclub en daarnaast afgevaardigde in het WCS- De vervanging die Sparta echter de meeste hoofdbrekens bezorgde - voor het middenveld heeft men nu UEFA- international Michel Valke (18) nog achter de hand - was die van Dries Visser. Sparta’s norse voorstopper, nooit erg spraakzaam, deed door zijn vertrek een geweldige lacune ontstaan, waar nog steeds geen oplossing voor gevonden is. In allereerste Instantie meende het bestuur terug te kunnen vallen op eigen gelederen, maar die gedachte bleek misplaatst. Drie vaste spelers uit de basis weg, een flinke aderlating voor de naar de sub-top opgeklommen Rotterdamse vereniging. Tegenover het vertrek van dit duo stond de binnenkomst van de Engelsman Phillip Henson, en Den Bosch-spits Jos Peltzer. Die compensa tie bleek echter onvoldoende. Welis waar liet Peltzer zich voorin meteen als een goede aankoop gelden, de entree van Henson maakte heel wat kritiek los. Na de beide succesvolle aankopen van Ray Clarke en Terry Lees had Sparta-scout Hans Sonneveld zich dit keer geheel en al verlaten op de rappor ten van zijn Engelse vrienden. Phillip Henson werd ongezien gecontracteerd voor een jaar. ZAANSTAD. Dick Helling is tot een financieel akkoord gekomen met eredivi sieclub Volendam, zodat de ex-Ajacied komende zaterdagavond meespeelt tegen AZ’67 in Alkmaar. Eerder was er al over eenstemming tussen de besturen van Ajax en Volendam inzake de transfersom, die circa 150.000 bedraagt. Vandaag te kent de Zaankanter, die full-prof blijft, een éénjarig contract in Volendam. NEDERLANDSE OPTIEK CENTRALE Haarlem Damstraat 4 (tussen de Waag en Grote Kerk) Tel. 320421 (Zaterdag tot half vijf geopend) Shell, dat zich door de niet verwachte maar wel verdiende winst in één klap van de laatste plaats ontdeed, sloeg aanvallend haar slag in de derde en vierde inning. Merkwaardig genoeg hadden de Amster damse speelsters in die voor Terrasvogels fatale derde inning geen ontzag voor het werpen van Christian Oudendijk. Voor 1 een niet onbelangrijk deel was de Sant- poortse werpster zelf debet aan de eerste Amsterdamse runs. Haar fout na een klap van Lyda van der Horst, die volgde op hits I van Anja Kraak en Hilde Foks bracht de thuisclub in kansrijke positie, die dankzij hits van Jocé Heyman, en Boukje Kalf werd uitgebouwd tot een 2-0 voorsprong. Een inning later was het opnieuw raak. Nu ontfutselde Karin Bionda Christian Ou dendijk een hit. Een wilde worp en een gestolen thuishonk maakte de kloof voor de Birds daarna nog groter. Terrasvogels, dat zich wel regelmatig honkloopsters wist te verwerven wist alleen in de zesde inning door de Amsterdamse defensie heen te breken, toen Renée van der Berg Hone Vos - honkslag - over de thuisplaat bracht. Met volle honken leek Shell Op dat moment zelfs te gaan bezwijken. Maar tot opluch ting van de Amsterdamse aanhang scha kelde op het beslissende moment Jocé Heyman de gevaarlijke Ludy van Mourik uit. Ook in de laatste inning mochten Marlt Kreischer en Gerda Treuren nog hits ge ven, een mentaal sterk Shell gaf de 3-1 zege niet meer uit handen. Een met vijf nieuwkomers spelend Ripperda (tweede klas) kwam voor eigen publiek tot een krappe en verdiende 1-0 overwinning op de hoofdstedelijke eerste klasser Zeeburgia. Reeds na een kwartier spelen had Leo Beek op aangeven van Rob Blokker het enige en beslissende doelpunt gescoord. Het elftal van oud-RCH komt zaterdag middag in het Heemsteedse sportpark weer eens in actie voor het spelen van een wedstrijd tegen de oude garde van het in de eerste klas zaterdagvoetbal spelende Huizen. In het elftal van oud-RCH spelen onder andere mee oud-internationaal Löek Biesbrouck en zijn zoon; Jan Koster, Bert Romviel, Rocus Hoogendoorn, Ab Koning, Loek van Braam, Albert Peters en Chris Hendriks. De aftrap is om 15.30 uur. KIEL (ANP). De Nederlandse deelne mers voeren, na de voorlaatste wedstrijd dag, nog steeds het klassement aan in de strijd om het wereldkampioenschap zei len in de Vaurienklasse. Woensdag echter, toen de vierde en vijfde wedstrijd werden gevaren onder Kiel kwam in de vierde race voor het eerst niet een Nederlandse boot als winnaar binnen. In de volgende wedstrijd werd het schoonheidsfoutje echter al weer gecorrigeerd door de Haar lemmers Costerman Boodt. In de voorlopige rangschikking na vijf wedstrijden, met schrapping van de slechtste uitslag, leiden Willy en Cees van Allereerst leek Karsten Jensen, de 29-jarige voorstopper van FC Gronin gen, in de vacature te kunnen voorzien. Maar terwijl het Rotterdamse contract nog slechts wachtte op zijn handteke ning, nam de Deen onverwachts de benen naar zijn geboortestad Aalborg, en liet van daaruit weten van de hele transactie af te zien, omdat FC Gro ningen weigerde hem de toegezegde 25.000 tekengeld schoon af te schuiven. Een tweede gegadigde lijkt de Graaf- schap-verdediger Ton Marijt, die al heeft toegezegd niet negatief te staan tegenover een eventuele overgang naar Rotterdam. (Van onze softbalmedewerker) HAARLEM-AMSTERDAM. Waar Nelissen-DSS en BMZ EDO de afgelopen weken niet toe in staat bleken, gelukte staartploeg Shell voor eigen publiek te gen koploopster Terrasvogels wel. Volko men tegen de verwachting in zorgde de Amsterdamse formatie voor een regel rechte sensatie door de reeds als kampi oen gedoodverfde Santpoortse ploeg met een 3-1 nederlaag te confronteren. Een nederlaag, die het team van coach Teun van der Berg niet in paniek hoeft te brengen, maar die toch zeker een waar schuwing is dat de weg naar de titel nog lang en vol hindernissen zal zijn. Tegen Schoten opende Bill Kelley in de tweede inning met een honkslag, waarna pitcher Jan Dik Leurs de bal over het hek sloeg 2-0. De Schoten-werper Jim Sieval, die er zelf niet meer in schijnt te geloven, kwam in de derde inning eerst goed in de problemen. Hennie Jenken en Robert Maat kwamen door honkslagen op de kus sens, waarna hij van coach Hil van Maren de opdracht kreeg de gevaarlijke Bill Kel ley opzettelijk vier wijd te geven. Met de honken vol leverde Harry van der Vaart, die aan zijn laatste seizoen in de hoofd klasse bezig is een zuivere hit af, wat 4-0 betekende. Huub Kohl sloeg even later nog twee man over de thuisplaat, 6-0. Bij Ni cols zakte de concentratie hierna tot het nulpunt, waardoor Harm Horeman door een fout op het eerste honk kon komen. Fokke Jelsma sloeg een honkslag, waarna beide honklopers door een wilde worp van Jan Dik Leurs de eer voor Schoten konden redden, 6-2. In de vierde inning bracht Nicols nog de kracht op om Jersey van Doornspeek en Hennie Jenken over de thuisplaat te brengen, 8-2. Daar bleef het bij. Met voor Nicols de honken vol viel de derde nul. Na zes en een halve inning kon de strijd, gezien het feit, dat inhaalwedstrijden niet langer dan zeven innings mogen duren, worden gestaakt. Werperscijfers: Jim Sieval (6 inn) 1-6-12-2. Jan Dik Leurs (7 inn) 8-0-5-2. Cor Brom heeft zijn verwachtingen aangepast bij de hele teneur van het aankoopbeleid. De winst die hij in zijn eerste Spartaanse jaar boekte, hoopt hij dit seizoen om te kunnen zetten in het consolideren van de geleverde prestatie. Niet meer, maar zeker niet minder. De rust in de selectie is langza merhand weer teruggekeerd, na de toe zegging van het bestuur serieus in te zullen gaan op de kenbaar gemaakte verlangens. In hoeverre een en ander gerealiseerd kan worden, zal getoetst worden aan de komende verrich tingen. (Van onze golfmedewerker) ZANDVOORT. Severiano Balleste ros is de grote afwezige op de banen van de Kennemer Golf Country Club, tij dens de wedstrijden om het 58ste inter nationale open kampioenschap in Neder land. De jonge Spanjaard werd het vorig jaar met overtuigende cijfers winnaar (65!, 73, 68, 69), hij versloeg de tweede man, Howard Clark (Gr.B.), met niet min der dan negen slagen en bovendien even aarde hij met zijn eerste ronde van 65 het baanrecord van de Kennemer. Ballesteros is er de man niet naar om met uitvluchten te komen als hij een hoog gewaardeerde kampioenstitel moet verde digen, maar zijn dokter heeft hem voorlo pig verboden te spelen, omdat er anders nooit een einde komt aan de rugklachten waarmee de tengere Severiano al enige maanden rondloopt. Zijn bewonderaars, die gehoopt hadden dat hij dit jaar zou terugkomen om opnieuw de titel te verove ren en daarbij terloops nog even het baan record te breken, zullen de teleurstelling niet gemakkelijk kunnen verwerken, maar zijn concurrenten zullen er niet rouwig om zijn, dat hij verstek moet laten gaan. „De strijd is nu volkomen open” - zegt Leo Poldervaart, algemeen secretaris van de Nederlandse Golf Federatie - „het is onmo gelijk om iets zinnigs over de einduitslag te zeggen.” „Er zijn zo ongeveer 140 deelne mers en zij hebben allen een kans. Er zijn bekende namen bij, maar er lopen ook jonge Amerikanen rond van wie niemand nog ooit gehoord heeft. Juist deze jonge spelers die bij wijze van spreken op de golf-course geboren zijn, kunnen voor een verrassing zorgen”. Vandaag (donderdag) en vrijdag wordt er tot ’s avonds half ze ven gespeeld. Vrijdagavond wordt vastge steld wie er bij de beste zestig behoren en deze gelukkigen mogen zaterdag en zon dag verder spelen. De spelers zijn van heinde en ver gekomen: Engeland, Duits land, Frankrijk, de Ver. Staten, Argenti nië, Zwitserland, Spanje, Oostenrijk, Mexico, Italië, Zuid-Afrika, Australië, Nieuw-Zeeland, Ierland, Egypte, België en Brazilië. Nederlandse spelers zijn ver in de minderheid, maar het zijn er altijd nog twaalf: Renders, Laarman, Stevens, Loes- berg, Lemmens, Vanden Berg, Van Mook, Kuysters, Janmaat, C. Dorrestein en J. Dorrestein, en Groenendaal. Cees Dorrestein mag wel „de pechvogel van de dag” genoemd worden. Hij maakte gisteren een „hole in one” op de vijftiende en gedurende de wedstrijden win je daar een auto mee, die alvast klaar staat op de duintop ernaast. Maar aangezien de woensdag niet als een officiële wedstrijd dag stond aangemerkt (practice-day), moest Cees Dorrestein de auto laten staan en mag hij het nog eens over doen... Van de negen amateurs, die zich aanvan kelijk hadden aangemeld, zijn er maar zes overgebleven: R. Dullieux (België), M. Kotschwar (Oostenrijk), A. S. Lowe (Enge land), J. J. van Neck (Eindhoven), U. Nievert (Duitsland) en Piet Hein Streut- gers (Kennemer). Jaap van Neck speelt vrijdag om 14.20 uur en Piet Hein Streut- gers slaat vrijdag om half negen af. Hoewel de kans uiterst gering is, is het toch niet geheel uitgesloten dat het baan record van de Kennemer, dat al sinds 1935 op 65 staat, dit jaar gebroken zal worden. Peter Townsend, 282, II. Baiocchi (279), Peter Butler, F. Abreu en Neil Coles om er enkelen te noemen, moeten daar zeker toe in staat worden geacht. (Van een medewerker) HAARLEM. In de strijd om de Schalkwijk-bokaal zegevierde DIO op ei gen veld aan de Schotlandstraat ruim met een score van 5-1 over Energie. DIO nam reeds in de eerste 116111 door doelpunten van Sjors Kerkhoven, Kees Werdekker en Rob van Bergen een 3-0 voorsprong. Na de rust liep DIO door treffers van opnieuw Werdekker en Van Bergen tot 5-0 uit. Joop van Duffelen wist daarna alsnog voor Energie de eer te red den: 5-1. Bladel met 13,7 punten voor Frydal/Bieze en F. en J. Costerman Boodt. De stand: 1. Van Bladel 13.7 pnt., 2. Frydal en Costerman Boodt 32,7 pnt., 3 Sepers (Ned) 40 pnt., 4 Fuchs 41,4 pnt. Op de vijfde en voorlaatste dag van de Sneekweek hebben de zeilers in de ver schillende klassen nogal last gehad van een wisselvallige wind. Opvallend na vijf dagen is dat nog vier combinaties ongesla gen zijn in hun klassen. Het zijn Tom Yntema (Finnjollen), gebroeders De Wit (470-klasse), Sybout Hiemstra (Spanker) en Zweep (Vrijheidsklasse). Verder werd ook woensdag de jury overstelpt met pro testen. Dinsdag waren het er 100, maar ook woensdag kwam men tot het respectabel aantal van 98 protesten. Aangezien de jury nog lang niet alle protesten had kun nen behandelen zijn de uitslagen nog niet officieel bekend. De Nieuwzeelander Richard Gladwell heeft de vierde race om het Europese kampioenschap zeilen in de Contender- klasse gewonnen. Op het Ijsselmeer voor Medemblik eindigde de Engelsman Geof frey Whitfield als tweede en de Australiër Mark Baker als derde. Baker heeft na vier races ook de leiding in het algemeen klas sement. Cor van Aanholt leidt nog in de strijd om het Europese kampioenschap in de Laserklasse op het Ijsselmeer onder Enk- huizen. Van Aanholt eindigde woensdag in de vierde wedstrijd als zeventiende uit een veld van 113 boten. Zijn toppositie is ech ter enigszins geflatteerd doordat nog geen aftrek van het slechtste resultaat is toege past. De plaatsingen van Van Aanholt wa ren achtereenvolgens 7, 10, 11 en 17. De Deen Michael Holm-Johansen, die woens dag als vierde binnenkwam, staat tweede in de voorlopige rangschikking. De uitslagen van de woensdag gehouden koer sen op Duindigt zijn: FLORICANPRIJS (2040 m, autostart): 1. Perry Anjo (H. W. Langeweg) 2.50,2 - 1.23,4, 2. Paradies du Bois, 3. Olga Rozenhout. Toto: w. 3,00, pl. 1,20, 1,20, 1,40, koppel 3,40, pl. 24,80. RASCAL-PRIJS (Ren over 1300 meter): 1. Shariyar (Fra) (H. J. v.d. Kraats) 1.21,3, 2. Mairi Blanco (Ier), 3. Our Lass (Ier). Niet gestart: nr. 7. Mark to Ground (Ier) en nr. 8. Golden Gamble. Tot: winn. 1.20, pl. 1.10 1.20, koppel 2,00. OSCAR- PRIJS (2520 m): New Petulance (W. Duivenvoor den) 3,30,5 - 1.23,5, 2. Nesstar Dear, 3. Obarator. Niet gestart: nr. 7. Luuk K. Toto: w. 4,90, pl. 1,70, 1,90, 1,80 - koppel 13,40 trio 114,98 DOUBLE SIX M-PRÏJS (1500 m): 1. Remarquable (A. v.d. Blonk) 2.10,4 - 1.26,9., 2. Rioca S., 3. Rokko du Bois. Toto: w. 1,60, pl. 1,20, 1,30., koppel 2,40. STAR OH MASCHA-PRIJS (ren over 2000 m): 1. King Of Speed (C. L. M. van Deuren) 2.12,6, 2. Moortje, 3. Lady Sundream. Niet gestart: 1. Ear ly Bird, 8. Griwall, 10. Sunday Darling. Toto. w. swwb 2,60., pl 2,00, 2,80., koppel 10,10., trio 54,70. HERMES D-PRIJS (2040 m, autostart): 1. Misja P (J. Wagenaar) 2.52,9 - 1,24,8, 2. Peter Victoria., 3. Nantoinette. Toto: w. 4,90, pl 1,40, 1,20., koppel 5,30 AMATRICE-KAMPIOENSCHAP VI (2040 m, autostart, voor amatrices): 1. Olga Draisine (mevr. J. Dragt) 2.45,9 - 1.21,3., 2. Monsieur Joep, 3. New Pride. Niet gestart: nr. 12. Niagara. Toto: w. 8,70., pl. 2,20, 2,40, 2,00., koppel 29,40., trio 304,50. STORMKLEE-PRIJS (ren over 2000 me ter voor amatrices en amateurs): 1. Brunny Star (mej. S. V. Reinecke) 2.13,7, 2. Esther., 3. Jolly Boy. Toto: w. 3,20., pl. 2,20. 2,10., koppel 8,30. SABI PAS-PRIJS (2120 m): 1. Niels Zuid velde (J. Wagenaar) 2.53,8 - 1.21,2., 2. Lucky Six, 3. Kora Marijke. Toto: w. 2,50., pl. 1,30, 1,60, 2,20, koppel 6,20, trio 46,00. BENTO KITTY-PRIJS (2120 m): 1. Peter Snell (J. Wagenaar) 2.56,0 - 1.23,8., 2. Petra 'Voorne, 3. Odie Vera. Toto: w. 3,40., pl. 1,40, 1,10, 1,70., koppel 3,50. De totale omzet van de totalisator was 355.066 gulden.

IJmuider Courant | 1977 | | pagina 19