artsenbezoeker Honeywell Tc SAIUDOZ sociaal deskundigen voor het bedrijfs maatschappelijk werk FRACON kalkulator projektleider organisatie- medewerkers ass. KALKULATOR» Stock control assistant HEE MSTEDE S' PL' Ht tij bedrijfsmaatschappelijk werker (part-time) docent(e) Biologie BOUW- en AANNEMINGSBEDRIJF b.v 28 ANDOZ opzichter - tekenaar is een snelgroeiende eigentijdse onderne ming, die in alle sectoren van de bouw werkzaam is. Uw schriftelijke sollicitaties zien wij gaarne tegemoet op Postbus 180 te Heemstede. Om die groei het hoofd te kunnen bieden is het tijdig aanvullen van zowel de staf- als de bouwplaatsmedewerkers noodzakelijk. Wij roepen sollicitanten op om de afdeling kalkulatie inkoop te versterken; zijn func tie, die hij in onze kern zal innemen, naast het hoofd van die afdeling, luidt jpa nelissen aannemingsbedrijf bv haarlem eerste tekenaar ze gedachten gaan uit naar een ca. 25-30 jarige bouwkundige van MTS of HTS-niveau, die reeds enige of meerdere jaren ervaring heeft in deze specifieke tak van het aanne mersbedrijf. In een persoonlijk gesprek, zullen wij gaarne ingaan op de mogelijkheden en de waarde ring van deze verantwoordelijke functie. - M 1 wij vragen een gedurende 20 uren per week I 7708013 k •X voor het distrikt Noord-Holland/Amsterdam. R.K. voor vraagt een k "A JPA I De werkzaamheden richten zich op de opvang van en de hulpverlening aan personeelsleden die sociaal-psychische en/of materiële problemen ervaren. De bedrijfsmaatschappelijk werkers functioneren binnen het verband van de personeelsdienst. Begeleiding en ondersteuning op het vakgebied vindt plaats vanuit de Centrale Afdeling Bedrijfsmaatschappelijk Werk. Eisen Diploma Sociale Academie/HSA of gelijkwaardige opleiding, bij voorkeur met studierichting maatschappelijk werk en/of ervaring in individuele hulpverlening. Schriftelijke sollicitaties kunnen tot 10 dagen na verschijningsdatum van dit blad worden gericht aan het Hoofd van de Centrale Afdeling Tegenover deze eisen stellen wij een goed salarjs, een interessante autokostenregeling en andere gunstige sekundaire arbeidsvoor waaiden, zoals 8,5 vakantiegeld en giatifikatie Voor schr iftelijke sollicitaties onder nummei PH7712 en/of voor nadere informatie kunt u zich lichten tot de chef personeels zaken, de heei P W. Manders. Een beknopte opgave van uw levensloop waarbij zo mogelijk gerefereerd wordt aan de functie beschrijving wordt op prijs gesteld. Desgewenst kunnen vooraf telefonisch inlichtingen worden verkregen bij het hoofd Personeelsdienst van het Postdistrict Haarlem, dhr. A.C. Jansen, telefoon (023) 31 93 00, toestel 240. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. die samen met de reeds aanwezige functionaris het bedrijfsmaatschappelijk werk vorm geeft J.P.A. Nelissen Aannemingsbedrijf B.V. zoekt voor de vestiging Haarlem Op de kalkulatie-afdeling worden begrotingen gemaakt voor grote en kleine opdrachten in de utiliteits- en woning bouw. Daarnaast denkt deze afdeling kostentechnisch mee met de projektvoorbereiding en de uitvoeringsteams. Wij zoeken een medewerker met bij voorkeur een ruime ervaring en de kwaliteiten om zelfstandig begrotingen op te stellen. Zijn opleiding ligt op H.T.S.- of M.T.S.-nivo. Voor nadere inlichtingen over ons bedrijf en de vakante funkties wordt u uitgenodigd kontakt op te nemen met de afdeling Personeelszaken, telefoon (023) 31 92 53; 's avonds de heer Mast, telefoon (023) 33 18 87. Onze gedachten gaan uit naar hen, die tussen 25 en 35 jaar oud zijn, een middelbare opleiding hebben en het vermogen bezitten om zich op universitair nivo met artsen te onderhouden Wij hechten veel belang aan kontaktuele eigenschappen, zelfstan digheid en zelfdiscipline, welke voor een goede uitvoering van de werkzaamheden essentieel zijn Heeft men bovendien medische- of pharmaceutische kennis, dan is dit een pré. Dit is echter niet noodzakelijk gezien de gedegen interne opleiding. Teneinde hun taak zelfstandig te kunnen uitvoeren, krijgen zij ook na hun opleiding een goede begeleiding en voortdurende training betreffende alle.aspekten van hun vakgebied Brieven met volledige informaties aan bovenstaand adres Architekt J. P. KLOOS Hazepaterslaan 26 - Haarlem en een POSTDISTRICT HAARLEM Schriftelijke sollicitaties voor 20 augustus a.s. te richten aan het Overlegor gaan, p/a Kleine Houtweg 32 te Haarlem. HET PROVINCIAAL OVERLEGORGAAN ZWAKZINNIGENZORG NOORD-HOLLAND onderzoeken van ver schillen, het controleren van het computer bestand op juiste verwerking van binnen gekomen goederen, het onderhouden van een locatie systeem en het documenteren van manuale veranderingen in de voorraad. Voor deze functie vragen wij een opleiding op MAVO niveau, alsmede enige boek houdkundige kennis Ervaring met boven genoemde werkzaam heden strekt tot aanbeveling het PWN verzorgt vanuit een verscheidenheid aan vestigingen in de provincie noord-holland de winning en distributie van drinkwater voor het grootste deel van dit gebied aan de benoeming gaat een inspraakprocedure vooraf nadere informaties over de functie worden gaarne verstrekt door de bedrijfsmaat schappelijk werker mevrouw de Haas, tel 023-259331 toestel 2819 Schriftelijke sollicitaties eveneens te richten aan onze afde ling Personeelszaken, Waarderweg 19 te Haarlem. Toe neigir tietijd voor zonde men j get is voora deren Verj gen is ook ze al war een gi NOC gebot gevuk dankz zo’n Bef Het is de voi weer Wij bieden een goed salaris en uitstekende arbeidsvoorwaarden, zoals 20 vakantiedagen, 8% vakantietoeslag, bonus, e d Belangstellenden kunnen schriftelijk of telefonisch contact opnemen met Honeywell b.v., afdeling Personeelzaken, Rijswijkstraat 175. 1062 EV Amsterdam Telefoon 020/156815, toestel 243 of telefoon 02503/13991, toestel 18 taak het zelfstandig en in samenwerking met anderen begeleiden van individuen en groe pen bij het zoeken naar oplossingen van hun problemen welke verband houden met en van invloed zijn opde werksituatie daarnaast als medewerker van de personeelsdienst het leveren van een bijdrage aan het personeelsbeleid wij vragen diploma sociale academie of HSA enige,jaren ervaring met hulpverlening in de arbeidssituatie J.P.A. Nelissen is een landelijk opererende bouw onderneming met ruim 750 medewerkers en vestigingen in Haarlem, Venray en Zwolle. Het bedrijf is aktief in rowel de woning- als in de utiliteitsbouw (o.a. onderwijs, sport, handel en nijverheid, gezondheidszorg en milieu). De produktie wordt gerealiseerd via het werken in bouwteams, turn key projekten, projektontwikkehng en de aanbestedingsmarkt. Scholengemeenschap Lyceum en H.A.V.O. „SANCTA MARIA”, van Limburg Stirumstraat 4, Haarlem, Vervanging wegens ziekte. Per 29 augustus vragen wij in verband met ziekte van een collega een voor 18 uur (of gedeelten van 18 uur). Ervaring met examenklassen gewenst. Sollicitaties te richten aan de rector drs. Jac. van Steen, van Limburg Stirumstraat 4, Haarlem, telefoon school: 023-316040. wij verzoeken u uw sollicitatie vóór 1 september te zenden aan de directie van het PWN. postbus 5. bloemendaal vermeldt s v p in de linker bovenhoek van uw brief en enveloppe 7713 Vele Neder de Frt belanj fietser al lief toeger totaal ons la wacht taillisl onder ce en merkt Voor zijn ei algem meer teress dame: fieke We doe-1 van 1 hoec recej vakli huisl veel binn mati zuur rijs Rit ne k bakt veel opge voor de d: en e: Ee volle mati schit num nog - ning foto’ De mak moei man het excli vrou zo 1< bove knec goed dage ke bi deze veel :V: een een In het uitvoeringsteam is de projektleider de man waar veel omdraait. Hij geeft leiding aan dit team, zit de werkverga deringen voor (w.o. werkoverlegbijeenkomsten) en voert veel overleg met de afdelingen, die de werkvoorbereiding verzorgen. Kortom, hij organiseert en stimuleert de uitvoe ring en bewaakt zowel budget als kwaliteit. Wij zoeken een bekwame projektleider met ervaring in de utiliteitssektor en een gedegen technische opleiding, bij voorkeur op H.T.S.-niVo. enkele Op het bedrijfsburo worden -overwegend in kleine teams- planningen gemaakt voor de voorbereiding en de uitvoering van werken. Hier wordt ook de materieelinzet en de bouwplaatsinrichting uitgedokterd, inbreng geleverd op de werkbegrotingen en efficiënte werkmethoden uitgedacht en gestimuleerd. De organisatie-medewerkers zijn deels werkzaam op kantoor, deels op werken waarvoor zij de werkvoorbereiding verzorgen. Onze voorkeur gaat uit naar medewerkers, die na H.T.S.-B of W.W. een ruime erva ring in de woning- en/of utiliteitsbouw hebben opgedaan. wij bieden een bruto-maandsalaris. afhankelijk van leeftijd en ervaring, tot J 1.780.50. de bij de overheid gebruikelijke arbeidsvoorwaarden Honeywell neemt internationaal een vooraanstaande plaats in op het gebied van ontwikkeling, fabricage, verkoop en onderhoud van computers, automatisering van gebouwen en processen, alsmede apparatuur en systemen voor klimaat beheersing 1 In I zaak I deller I zonde 1 aard daarc 1 voerij Voor de afdeling Administration van Honeywell European Distribution Center b.v., gevestigd in De Hoek (bij Hoofddorp) zoeken wij een stock control assistant Hij zal tot taak krijgen: het rapporteren, administreren en uit voeren van alle voorraad- controle-functies op het distributiecentrum. De werkzaamheden omvatten regelmatige inventarisatie met daaraan verbonden, het Sandoz B.V., de Nederlandse dochteronderneming van het wereld concern Sandoz A G te Bazel, streeft, in het kadei van haar marketingfilosofie, bij haar voorlichting aan artsen en apothekers naar objektieve en diepgaande informatie over haar geneesmidde len. Deze liggen voornamelijk op het gebied van hart- en vaatziek ten, de migraine, de psychiatrie en de gynaecologie Mede in verband met de voorziene uitbreiding van ons genees middelenpakket waaraan nog onlangs Parlodel® (bromocriptine), een van de belangrijkste ontwikkelingen van de laatste decennia werd toegevoegd, zoeken wij met ervaring in het notuleren en voorbereiden van vergaderingen, zelfstan dig korresponderen, inventariseren van velerlei gegevens en uitoefenen van voortgangskontrole op kommissiewerkzaamheden. Taktvol optreden en eigen inititatief zijn vereist om deze funktie goed te kunnen vervullen. Salariëring (van 1609,- tot 2101,-, met mogelijke uitloop tot 2291,-) en overige arbeidsvoorwaarden konform de regelingen voor overheidspersoneel in de Provincie Noord-Holland. Personeelsvoorziening en Loopbaanontwikkeling, Centrale Directie der PTT, Antwoordnummer 2424, 2500 VB 's-Gravenhage (geen postzegel). Loopkantstiaat 25, 5405 ac UDEN Postbus 91, 5400 ah UDEN Telefoon 04132 65911 voor het bureau van het Overlegorgaan, ondergebracht bij het Opbouwor- gaan Noord-Holland te Haarlem, wordt op korte termijn gevraagd een en verder te ontwikkelen. Daartoe wordt frekwent kontakt onderhouden met velerlei instellingen en kommissies op dit terrein, waaronder de Regionale Beraden voor Zwakzinnigenzorg.

IJmuider Courant | 1977 | | pagina 28