Feyenoord weer punt kwijt ere divisie hi Wel kansen tegen Utrecht, maar geen goals X Zes doelpunten X Dieter Müller X slagharen X VOLGEKNIPT OP N NS DAGTOCHT topscorers eerste divisie puntig ere divisie puntig roto-lotto eerste divisie, 1 I Hi "5% Im Ita ZO’N DAGJE PAKJE MET KODAK. 4 II X” F MK A t Best goed D O 20 SPORT 19 7 7 AUGUSTUS DONDERDAG 1 8 Ajax-AZ’67 Utrecht-Haarlem Vitesse-Twente NAC-PSV Feyenoord-Sparta Roda-Den Haag G. A Eagles-NEC Telstar-VVV Volendam-Amsterdam Helmond-Amersfoort Eindhoven-Wageningen J Heracles-Cambuur MVV-De Graafschap J o o o 1 1 1 1 o o o o 1 1 1 1 o o o o o o o o o o 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 JÖ steec zeke tal b Boet Hoe bete al ei 12 3 - Logisch, want op ’n NS-dagtocht valt heel wat te beleven. Haal snel de folder ”NS- dagtochten” op ’t station. Staan er veertig in. Dagtochten waarop u ogen te kort komt. En filmrolletjes. De kleuren uit ’t gele doosje natuurlijk. V. f4 I - - v X; I ■BOW F Wé- h Jansen) in buitenspelpositie 1-1, l HAARLEM OP HERHALING voor zondag: De Graaf Danny Lensen: tegen de vlakte I JAN VAN DER NAT Sparta beste in Maasstad 1— 5 2— 5 0—3 0—5 Hij en Feyenoord konden er niet van profiteren. Best draaide enkele keren Barry Hughes wilde later nog wel een reden aanwijzen voor het tweede verlies in de nog jonge competitie. „Wij hebben in de tweede helft voldoende kansen gehad. Maar net als tegen Ajax kwamen er geen doelpunten. De jongens hebben goed ge speeld, maar daarvoor koop je nu eenmaal niets. We moeten doelpunten gaan maken en het liefst zo gauw mogelijk”. Het was inderdaad onthutsend te aan schouwen, hoe Haarlem het redelijke veld spel niet kon bekronen met doelpunten, terwijl de kansen, zeker na de rust, nauwe lijks op twee handen waren te tellen. Toch hoeft Haarlem, ondanks de trieste cijfers na twee wedstrijden, niet bij de pakken neer te zitten. Wanneer dat kleine beetje zuiverheid en geluk daar is, kunnen doelpunten niet uitblijven. Het initiatiefje was voor Haarlem, dat via een schot van De Kip en een knappe trekbal van Wildbret zijn plannen aan Utrecht duidelijk maakte. Piet van den Berg kon in de beginfase vrij gemakkelijk loskomen van zijn bewaker Joop van Mau- rik, die zich op het gladde veld nauwelijks staande kon houden. Onder aanvoering van de voortreffelij ke André Hulshorst en de kleine Jan van Heracles-SC Cambuur 1-0 (1-0). 21. Poell 1-0. Scheidsrechter: Manuel. Toeschouwers. 3000 snel om zijn as om in te schieten, maar dan was er weer een reddend Spartabeen of de uitgekiende uitlooppogingen van Doesburg. Goed, Best toonde kwalitei ten, is sterk in de lucht en zal in de komende weken waarschijnlijk tot een waardevolle aanwist uitgroeien. Nu was hij na twintig minuten echter uit de wed strijd. Conditiegebrek en matige commu nicatie met zijn collega’s speelden daar bij een hoofdrol. Nadat het Best-offensief voorbij was, scoorde Feyenoord onverwacht en voor Sparta eigenlijk onnodig. Doordat Weer- denburg voor rust op het Sparta midden veld ontbrak, kon Kreuz na een half uur van de ruimte profiteren. Na een voorzet van Schneider, van rechts kopte Best, gehinderd door Weerdenburg en Balken- steijn in de voeten van de op vijf meter van het doel vrijstaande Kreuz. De Oos tenrijker kreeg de tijd niet om te scoren, maar werd in een wanhoopspoging door Doesburg gevloerd. Strafschop besliste de goed leidende scheidsrechter Korver, dié nog al last had van zijn weifelende grensrechters. Schneider voltrok het vonnis (1-0). Nog geen vijf minuten later had de (onverdiende) beslissing kunnen vallen, ware het niet dat Kreuz (na een pass van scoorde. De tweede helft was voor Sparta. De nieuwe aanwinst Marijt (van De Graaf schap) had de voorstopperplaats ingeno men en Weerdenburg gaf het middenveld met De Goey veel inhoud. Technisch overwicht en vooral goed positiespel ga- Staa trok FC Utrecht na ruim tien minu ten de wedstrijd naar zich toe. Een eerste indicatie was een knap schot van Huls horst, dat door Boersma goed werd ver werkt. Op een tweede knal van de frêle buitenspeler had de Haarlemse goalie echter geen antwoord. Van Staa speelde Coté aan, die de bal voor het doel trok waar Van Veen handig over het leer heen stapte en Hulshorst in staat stelde ver woestend hard uit te halen: 1-0. Feyenoords aanwinst Clyde Best schiet in, maar met vereende krachten keren Meutstege, Doesburg en Balkestein het gevaar Eindhoven-Wageningen 1-0 (0-0). 53. Krekels 1-0 Toeschouwers: 3500. Scheidsrechter Jonker MVV-De Graafschap 6-0 (1-0) 31 Dijkstra 1-0, 52. Kowalik 2-0, 57. Smeets 3-0, 59. Quaaden 4-0, 69. Kowalik 5-0, 88. Van Berlo 6-0. Scheidsrechter: Geurds. Toeschouwers: 8000 Van de Korput, die na twee zware overtredingen op de weinig opvallende Brit Henson het geel verdiende maar niet kreeg, was er met het matig organiseren van de buitenspelval de oorzaak van de gelijkmaker. Van Staveren stuurde Clar ke weg voordat Van de Korput en Jansen begrepen dat er opgelopen moest wor den. De Brit maakte geen fout (1-1). Dat was na een uur. Tien minuten later kon In de laatse minuten van de eerste helft zakte de wedstrijd af tot een bedenkelijk peil, waarvoor zelfs het chauvinistische Utrecht-publiek geen waardering had en zijn ploeg trakteerde op een fluitconcert. Of die afkeuring Utrecht inspireerde blijft natuurlijk altijd een onbeantwoorde vraag. Maar de ploeg van Han Berger opende het tweede bedrijf met een fel offensief. André Hulshorst (hij werd een kwartier voor tijd vervangen door Flight, omdat hij zich helemaal had leeggespeeld) kogelde buiten bereik van Rob Boersma op de lat. Van Staa en (alweer) Hulshorst dwongen Boersma tot reddingen ten koste van hoekschoppen. Maar het waren nog slechts minuten, waarin Utrecht Haarlem zijn wil oplegde. Nadat het laaiende vuur wat was gedoofd, was het woord aan Haarlem, dat na de rust Danny Lensen op de linkervleugel had geposteerd. In de tiende minuut richte Gerrit Peys net te hoog en schoof Wildbret de bal net langs de verkeerde kant van de paal. Lensen kreeg halverwege de tweede helft een goede kans op de gelijkmaker. Hij was op links vrij, maar kon kennelijk geen keuze maken tussen een schot en een breedtepass op Van den Berg en liet zich eenvoudig de bal ontfutselen door Ter- voort. Nauwelijks een minuut later maakte Martin Haar een einde aan een chaotische situatie voor het doel van Istatov. Zijn schot was goed gericht, maar via de bin nenkant van de paal sprong de bal terug in het veld. Hij maakte een verontschuldi gend gebaar in de richting van Barry Hug hes, die zich intussen mateloos opwond, omdat grensrechter Os de buitenspelregel, in Hughes’ ogen, onjuist hanteerde. Maar ondanks dat kwamen er nog meer kansen voor Haarlem. Istatov bewees zijn klasse op een schot van Peys. Juist in de fase, waarin de gelijkmaker in de lucht hing, sloeg Utrecht bikkelhard toe. Pieter Huyg kon, achteruithollend de bal niet onder controle krijgen, viel en Flight kon de bal afpakken. Zijn passje op Van Veen was zuiver en Boersma had geen enkel verweer. Haarlem bleef echter toch proberen in elk geval het eerste doelpunt van dit sei zoen te scoren. In die ijver werd de verde diging iets verwaarloosd. Wim Flight so leerde knap en prikte de bal naar de verste paal, waar Gozens de bal voor het in schieten had: 3-0. „We hebben in twee wedstrijden nu al 27 kansen gehad”, mompelde Hughes. „Maar gelukkig is de stemming er bij de „boys” nog". Clarke voor open doel, net niet de voet tegen de bal krijgen om voor Sparta de winnende treffer te maken. Wim Jansen redde, zoals zo vaak in deze wedstrijd. In de laatste tien minuten raakte de jonge Spartaploeg lichtelijk leegge speeld. Feyenoord probeerde het met een slotoffensief. Vreijsen zou daar vier minuten voor het einde, door goed door koppen van Best, gescoord hebben, ware het niet dat Clarke attent redde. De meeste toeschouwers (60.000) trok het duel Eintracht Frankfurt-Hambur ger SV (0-2). Een sterk aanvallend Ein tracht kreeg tegen de versterkte Ham burger defensie weinig kansen. Twee tegenaanvallen leverden twee treffers op. In de 77e minuut opende Magath de score, 0-1In de laatste minuut van het duel, waarin Kevin Keegan tegen Heinz Körbel geen voet aan de bal kreeg, zorgde Volkert voor de eindstand. DÜSSELDORF (ANP). Door een overwinning (4-2) op Bayern München is Fortuna Dusseldorf verrassend kop loper in de Duitse Bundesliga. Na drie competitiewedstrijddagen, met totaal 876.000 toeschouwers, hebben naast Fortuna nog zes ploegen vier punten uit drie wedstrijden. Het zijn FC Köln, Hamburger SV, Eintracht Braunsch weig, FC Kaiserslautern, Schalke ’04 en Borussia Mönchengladbach. De overwinning van Fortuna Dussel dorf op Bayern München kwam in de laatste tien minuten tot stand. Na een ruststand van 2-1 scoorde eerste Gerd Müller de gelijkmaker, voordat Fortu na door Zimmerman in de 81e en Hic- kersberger in de 86e minuut definitief het vonnis velde. Stand: Stand: Na twee wedstrijddagen zijn er in de eerste divisie zes spelers die twee doelpun ten gemaakt hebben. Dat zijn: Engbersen (FSC), Van der Ham (Cambuur), Kreekels (Eindhoven), Visser (Heerenveen), Zwaans (Willem II) en Waalderbosch (FC Gro ningen) Na twee competitiewedstrijden zijn de Duitser Lorenz Hilkes van FC WV en Kees van Kooten van Go Ahead Eagles de topscorers van de eredivisie. Zij scoorden elk drie doelpunten. Beide spelers deden er twee wedstrijden over. De eerste „hat trick” moet nog komen. De topscorerslijst is: 1 Hilkes (VVV) en Van Kooten (Go Ahead) 3, 3 Geels (Ajax), Ronald Hendriks (NEC), Lubse (PSV), Metgod (AZ) en Visser (Volendam) 2. 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 1 1 1 1 1 1 1 1 0 0 0 o o o o 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 0 0 1 l o o o o o 0 0 0 0 o o 1 1 1 1 o o 1 1 1 1 1 2 2 4 3 3 3 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 1 1 1 0 0 No peric dew( ploe; voor gege nute riekt FC Groningen-FC Vlaardingen 4-0 (2-0). 3. Waal derbosch 1-0, 6. Houtman 2-0, 49. Waalderbosch 3-0. 65. Veldmaete 4-0 Scheidsrechter Oetel- mans. Toeschouwers: 4500. Gele kaarten. Zwam- born en Mitrovic (FC Vlaardingen) wegens het ten val brengen van tegenstanders. 0 1 1 1 o o o o o o 2 2 0 0 1 1 1 0 0 4 4 4 3 3 3 3 2 2 2 2 1 1 1 1 0 0 0 fr-0 5-2 Het van 1 daar^ lijkt 1 Hong de ka kan T over dat C nooi 1 toekc zonni dinsd Heerenveen Veendam Wülem II SC Amersfoort MVV Fortuna SC FC Groningen PEC SC Cambuur Eindhoven FC Den Bosch Excelsior Heracles De Graafschap Helmond Sp. SVV Wageningen FC Dordrecht FC Vlaard. Ne< des c Italii sche met wate de j< geho nada jaar haalt je ju voor wate lijk i kwal Van GI brok Spas nen resu tijen de H over kant gaar men 4—2 3—1 2— 1 3— 2 3—1 3—1 3— 1 2—1 6—0 2— 0 5—3 4— 3 3— 3 3—3 2—2 2—2 1—2 1—6 1—2 1—2 1—2 0—3 0—6 Heerenveen-PEC/Zwolle 2-1 (1-1) 13. Visser 1-0, 23. Banhoffer 1-1, 67. Bruinsma 2-1. Scheids rechter; Weerink. Toeschouwers. 4000. Willem II-FC Dordrecht 2-0 (1-0) 2. Burhenne 1-0, 63. Zwaans 2-0. Scheidsrechter; Klint. Toe schouwers; 3500. Gele kaarten: Den Rooijen (Wil lem II) en Van Kuijk (FC Dordrecht) wegens het ten val brengen van een tegenstander. Boeking: Rijkens (FC Dordrecht) Helmond Sport-SC Amersfoort 0-1 (0-1). 36. Van der Kraats 0-1. Scheidsrechter: Bosman. Toe schouwers. 4500. De uitslagen van de eerste Belgische com petitiewedstrijden zijn Boom-RWD Molen beek 2-2, FC Luik-Standard Luik 1-3, Ander lecht-Lierse SK 3-0, Cerkel Brugge-Beer schot 1-1, Winterslag-Beveren 3-0, Charleroi Waregem 1-0, Lokeren-La Louvière4-2, Kort rijk-Beringen 1-0, Antwerp-FC Brugge 2-2. 4—5 2— 4 3— 4 2—3 ven de Sparta wel een overwicht, en een veldmeerderheid, maar weinig kansen. Daa weer het ei dit Ei verde oefen: een b< waan a-groi make wedst aan d zich g hulde ROTTERDAM (ANP). Rotterdam zal er voortaan mee moeten leren leven. Niet Feyenoord, maar Sparta is op dit moment de betere ploeg uit de Maasstad. De equipe van Cor Brom toonde zich gisteravond in De Kuip tegen Feyenoord (1-1) qua spel niet alleen de sterkste, maar liet er ook geen twijfel over bestaan dat na het vertrek van Michielsen, Lees en Visser de kwaliteiten ruimschoots zijn gebleven om een subtopper in de vaderlandse competitie te blijven. Voor Feyenoord, dat na twee competitiewedstrijden nog maar één punt heeft, rest de bevestiging van de dalende lijn, die halverwege de vorige competitie werd ingezet. (Van onze sportredactie) UTRECHT. Barry Hughes kon het niet nalaten om in de catacomben van het Stadion Galgenwaard zijn teleurstelling te lozen op het hoofd van arbiter Siem Wellinga. „Jullie geven, geloof ik, nooit penalty’s, hè?” was de vraag van de Haarlemse oefenmeester. „Nee, waarom zouden we?” was het antwoord. Even dreigde het een heuse ruzie te worden, maar de tussenkomst van Utrechts trainer Han Berger voorkwam erger. Helemaal ten onrechte was de vraag over de strafschop niet. Tien minuten voor het einde, toen Haarlem nog slechts tegen een 1-0 achterstand aankeek (het werd uiteindelijk 3-0), werd Danny Lensen (ingevallen voor de geblesseerde Rob de Kip) door een Utrecht verdediger tegen de vlakte gelopen. Wellinga floot niet. Utrecht moest zijn heil vooral zoeken in de afstandsschoten, omdat het Haarlemse centrum geen ruimte liet aan trommelaar Leo van Veen. Pieter Huyg gaf hem geen ruimte. Dezelfde Pieter Huyg zorgde in het eerste deel van de wedstrijd voor één van de schaarse onderbrekingen van het Utrecht-offensief, toen hij een vrije trap van Joop Wildbret inkopte en Blagoj Ista tov vallend redding moest brengen. Ajax-AZ’67 2-1, Feyenoord-Sparta 1-1, FC Utrecht-Haarlem 3-0, Volendam-FC Amsterdam 3-0, Vitesse-FC Twente 1-1, Go Ahead Eagles-NEC 2-3, NAC-PSV 0-2, Ro- da JC-FC Den Haag 4-2, Telstar-FC WV 1-3. SVV-Veendam 1-1 (04)). 24 Molendijk 0-1, 34 Hoogmoed 1-1. Scheidsrechter: Thomas. Toe schouwers; 2500. Uit het veld gestuurd De Haan (S W) na twee gele kaarten. Gele kaart; Doelman Krol (Veendam) wegens het maken van een slaande beweging. Boekingen Brink en Molen dijk (beiden Veendam) en Kreft (SW). Als excuus geldt voor de formatie van Boskov in de eerste, matige, thuiswed strijd het ontbreken van Mansveld (liesblessure), Rijsbergen (naweeën van een blaasontsteking) en verder het op halve kracht spelen van de talentvolste aanvaller Gerard van der Lem. Deze verliet in de tweede helft nog het veld (voor Verheijen), om zijn beenblessure eindelijk de verdiende aandacht en rust te kunnen geven. Met Wim Jansen noodgedwongen in de achterste vier werd ook het laatste restje initiatief voor Feyenoords aanvallende mogelijkheden teniet gedaan. In de eerste helft, met name in het eerste kwartier, leek Peter Stephans Amerikaanse aanwinst Clyde Best (de man uit Bermuda speelde het laatst in Portland) Feyenoord ongekende moge lijkheden te bezorgen. Diverse keren won Best, die 87 kilo meetorst en een lengte heeft van 1.90 meter, duels van gelegenheidsvoorstopper Frank Weer denburg. Het aantal deelnemers aan sporttoto 33a bedroeg 125.965. Inleg: 328.783 gulden Prijzenbedrag: 156.171 gulden. Eerste prijs: 62.468 gulden. Tweede prijs: 39.043 gulden. Derde prijs: 54.660 gulden. (ADVERTENTIE) Gelukkig voor Haarlem miste FC Utrecht gisteravond de klasse om de wed strijd in een vroeg stadium te beslissen. De kansen waren er wel. Zo liet Van Staa, een minuut na het doelpunt, de bal van de voet springen, toen hij vrij voor Boersma kwam en mikte Hulshorst even later recht in de handen van de Haarlemse keeper. Dieter Müller had met zes treffers een belangrijk aandeel in de monstero- verwinning van FC Köln op Werder Bremen: 7-2. Müller vestigde hiermee een nieuw record in de Bundesliga. Uitslagen; Fortuna Düsseldorf-Bayern München 4-2, VFL Bochum-Hertha BSC 5-0, MSV Duisburg-Borrussia Mönchen Glad bach 1-1, FC St. Pauli-Eintracht Braunsch weig 0-1FC Köln-Werder Bremen 7-2, VFB Stuttgart-FC Saarbrücken 1-0, Eintracht Frankfurt-Hamburger SV 0-2, 1860 Mün- chen-Borussia Dortmund 0-2, FC Kaiserslau tern-Schalke '04 0-0 FC Den Bosch-Excelsior 1-1 (1-0). 5. Pias mans 1-0, 48. Pattinama 1-1. Scheidsrechter: Gans. Toeschouwers 3500 Stand: PSV NEC Ajax Volendam FC WV FC Twente Sparta FC Utrecht RodaJC FC Den Haag FC Amsterdam Go Ah. Eagles AZ ’67 Feyenoord Vitesse Telstar NAC Haarlem Programma voor zondag: FC Amster- dam-AZ’67, Volendam-FC WV, Telstar- NEC, Go Ahead Eagles-FC Den Haag (zat), Roda JC-Sparta, Feyenoord-PSV, NAC- FC Twente (zat), Vitesse-Haarlem, FC Utrecht-Ajax. Programma schapSC Cambuur (zat.), MWWage ningen (zat.), SWSC Amersfoort, Hera clesExcelsior, EindhovenFC Dor drecht (zat.), Helmond SportPEC Zwol le, FC Den Bosch—FC Vlaardingen, Wil lem IIFortuna SC, Heerenveen—FC Groningen. Ajax-AZ’67 2-1 (1-1). Score: 25 La Ling 1-0, 38 Metgod 1-1, 85 Geels (strafschop) 2-1. Scheids rechter: Derks. Toeschouwers: 30.000. Ajax: Schrijvers, Suurbier, Van Dord, Krol, Everse (Lübeke), Erkens, Zuidema, Schoenaker, La Ling (Tamahata), Geels en Lerby. AZ’67; Meskovic, Van Rijnsoever (Ursem), Spelbos, Arntz, Hovenkamp, Nygaard, Vonk, Peters, Metgod, Kist en Vosmaer (Van der Horst). Feyenoord-Sparta 1-1 (1-0). Score: 31 Schnei der 1-0 (Strafschop), 64 Clarke 1-1. Scheidsrech ter: Cörver. Toeschouwers: 23.000. Feyenoord: Treytel, Schneider, v.d. Korput, Jan sen, Wijnstekers, Kreuz, Snoeck (Melis), Van Deinsen, v.d. Lem (Verheijen), Best em Vreijsen. Sparta: Doesburg, B. Jansen, Balkestein, Weerdenburg, Meutstege, Van Zoest (Marijt), De Goey, Henson (Valke), Peltzer, Clarke en Van Staveren. FC Utrecht-Haarlem 3-0 (1-0). Score: 14 Huls horst 1-0, 79 Van Veen 2-0, 88 Gozens 3-0. Scheidsrechter: Wellinga. Toeschouwers: 7.000. FC Utrecht. Istatov, Tervoort, Wickel, Van Mau- rik, Cabo, Van Staa (De Kruik). Coté, Hilde brand, Gozens, Van Veen en Hulshorst (Flight). Haarlem: Boersma, Wentink, Peijs, Huyg, De Vries, Van den Ban, Haar, Wildbret, Fernandez, Van den Berg en De Kip (Lensen). Volendam-FC Amsterdam 3-0 (2-0). Score: 28 Tol 1-0, 35 Helling 2-0, 84 Visser 3-0. Scheids rechter: Van Dijken. Toeschouwers: 6.000. Volendam: Hoek, Mol, André, Guyt, Van Wens- veen, Billie Bond (Visser), Helling, Jaap Jonk, Dick Bond, Zonneveld (Kramer) en Tol FC Amsterdam. Stuy, Swerissen, Koopman, De Leeuw (Otto), Swart, Van der Merkt, Van Veenendaal, Kamphues, Wetzel, Stout en Wigge- mansen (Busker). Vitesse-FC Twente 1-1 (0-1). Score: 2 Thoresen 0-1, 81 Bursac 1-1. Scheidsrechter: Keizer. Toe schouwers: 10.000. Vitesse. Beukhof, Zaayer, Heezen, Mulderij, Mellaard, Veenstra, Bosveld, Wiers (Hendriks), Gerdsen, Bleyenberg (Bursac) en Meyers. FC Twente: Van Gerven, Van lersel. Overweg, Drost, Wildschut, Thijssen, Van der Vall, Müh- ren, Bos (Van Oosterom), Gritter en Thoresen (Pahlplatz). Go Ahead Eagles-NEC 2-3 (1-1). 17 Marijnissen 0-1, 41 Van Kooten 1-1, 70 Ronald Hendriks 1-2, 77 Ronald Hendriks 1-3, 90 Van Kooten 2-3. Scheidsrechter: Berrevoets. Toeschouwers: 8.800. Go Ahead Eagles: Endeman, Strijdveen, Oude Wesselink, Salfischberger, Koopman, Vuscovic (Groeneweg), Woudsma, Lodeweges, Kristiansen (Van der Pas), Van Kooten en Körver. NEC: Schellekens, Visser, Melchers, Hendriks, Willemse, Marijnissen, Hiddink, Koenen, Ronald Hendriks (Veeken), Posthumus en Janssen (Hulshoff). NAC-PSV 0-2 (0-0). 60 Willy van de Kerkhof 0- I, 70 Deykers 0-2. Scheidsrechter: Beek. Toe schouwers: 14.000. NAC: De Jong, Krijnen. Budisic, Bakker, Dierckx, Damen, NEESKENS, Quaars, Brou wers, Storm en Mohorovic (v.d. Ent). PSV. Van Beveren, Krngh, Van Kraay, Ste vens, Brandts, Poortvliet, Van der Kuylen, Willy van de Kerkhof, René van de Kerkhof (Deykers), Deacy en Lubse. Roda JC-FC Den Haag 4-2 (3-1). Score: 1 Ver meulen 1-0, 8 De Jong 2-0, 9 Kolding 3-0, 24 Korevaar 3-1, 61 Lees 4-1, 78 Hoekema 4-2. Scheidsrechter: Draaisma. Toeschouwers: II. 000. Roda JC: Jongbloed, De Wit, Pfeiffer, Ziegler, Degens, Broeks, Lees, De Jong, Vermeulen, Nan- ninga (Toonstra) en Kolding (Koster). FC Den Haag: Galjé, Jol, Toet, Perazic, Kore- vanr, Kila (Goemans), Schoenmaker, Ouwehand, Hoekema, Van Leeuwen en Albersen. Telstar-FC VVV 1-3 (1-0). Score: 20 Mikkelsen 1-0, 65 Hilkes 1-1, 78 Hilkes 1-2, 89 Pala 1-3. Scheidsrechter: Beukman. Toeschouwers: 3.500. Telstar; Van der Meeren, Driessen, Weller - dieck, Van Essen, Kerkhof, Van Oosrschot (Satm), Hegemari, Jonker, Staats, De Wit en Mikkelsen. FC WV: Vleten, Oostrom, Hermans, Rett- kowski, Van Rosmalen, Pala, Advocaat, Van der Weide, Jovanovic, Hilkes en De Jonge (Kur- cinac). HeerenveenPEC/Zwolle 2-1, Willem IIFC Dordrecht 20, Helmond SportSC Amersfoort 0-1, HeraclesSC Cambuur 1- 0, SWVeendam 1-1, FC GroningenFC Vlaardingen 4-0, EindhovenWageningen 1-0, FC Den BoschExcelsior MVVDe Graafschap 6-0. s W-*-;.- „LM FPSCOte C^'>

IJmuider Courant | 1977 | | pagina 20