I I I Io gestichtswachter n nachthoofd TIMMERLIEDEN en OPPERLIEDEN E p NMB I I I b informatie-telefoniste n.v. luchthaven w Schiphol 1 administratief medewerker 11» V Aannemersmaatschappij Noord-Holland bv Instituut voor Epilepsiebestrijding Meer en Bosch De Cruquiushoeve LEERLING- BEJAARDENVERZORGSTER II let I - ■■’lil AUTOMATISERINGS- KOÖRDINATOR geveke wl electronics 1 A T 28 ZATERDAG SEPTEMBER 19 7 7 >- \1 Parochie O.L Vr. Hemelvaart IN Heemstede, tel. vraagt voor spoedige indiensttreding ORGANIST(E) E C GEVRAAGD: Or Se 1 CHEF VLEESWAREN sint lacob in de hout vraagt voor haar werken in de utiliteitsbouw a t 1 r I I G VNU VERKOOPGROEP BV VOMAR Voordeelmarkten IJmuiden Carrosseriebouwers Carrosseriereparateurs Timmerlieden Hydraulikamonteurs Automonteur Autospuiters jonge mannen Salariëring geschiedt volgens de landelijke regeling. Ervaring in een leidinggevende funktie in de verpleegkundige sektor strekt tot aanbeveling. Deze verpleegkundige zal als taak hebben de begeleiding en onder steuning van hen, die in de paviljoens de nachtdienst verrichten. Wij zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken. Ter uitbreiding van het huidige team zoeken wij kontakt met verpleegkundigen voor de funktie van Inlichtingen worden graag verstrekt door de heer B. van Os, tel. (023) 3390 60, tst. 2340. vraagt voor spoedige indiensttreding een Salaris en andere arbeidsvoorwaarden volgens C.A.O. Bejaardentehuizen. Voor schriftelijke sollicitaties en inlichtingen kunt U zich wenden tot bovenvermeld adres. Sollicitaties schriftelijk of mondeling aan Onze groeiende maatschappij met orders voor meerdere jaren biedt u een prettige werkkring en een goede honorering. Tot zei Aa hei De niv So be: Ee he Sollicitaties onder vermelding van vakaturenummer 055/L/HD te richten aan het Hoofd Personeelszaken van ons Instituut, Achterweg 5, Heemstede. Carrosseriefabriek Christiaanse Cruquiusweg 31 - HEEMSTEDE - Telefoon 023-289050. Valkenburgerplein, 023-286608 Voor deze jonge, enthousiaste afdeling zoeken wij technisch - commercieel medewerker binnendienst VE RE Bij ond de c 1 v v Na vai 47 u Ni Dl I 10 kKW' I ^7 v-Nl/ Tb lllllll,,.. Voor ons kantoor te Hoofddorp vragen wij ter versterking van de afdeling administratie een ervaren in de leeftijd van ongeveer 23-30 jaar met een opleiding op Mavo-niveau, aangevuld met het Praktijkdiploma Boekhouden en het diploma MBA (of studerend hiervoor). De werkzaamheden bestaan o.a. uit het voeren van de (zeer ver geautomatiseerde) administra- tie/boekhouding. Bij afwezigheid van de chef dient leiding te worden gegeven aan de kleine afdeling. Belangstellenden worden verzocht kontakt op te nemen met de heer J. van Deutekom van ons kantoor te Hoofddorp, Kruisweg 995. Telefoon: 02503-17671, toestel 117. het Ministerie van Justitie vraagt ^£*9 Uw sollicitatie kunt u richten aan de Directie van Bejaardentehuis St. Jacob in de Hout, Zuiderhoutlaan 1, Haarlem. Tel. 023- 280250. Inlichtingen: Kantoor Blekersvaartweg 9, Heemstede, tel. 023- 289150 of bij dhr. Van Gennep 023-245667. I 1 I Ten behoeve van de Direct Marketing zoeken wij een Naam: Straat: Woonplaats: )U V 2420 8 i V heeft plaats voor van 20-25 jaar, die opgeleid wensen te worden voor een functie bij het Gevangeniswezen. Zij beginnen hun loopbaan als Na hun opleiding te Veenhuizen zullen zij gedurende de eerste jaren (2 tot 4 jaar) dienst doen bij detachementen in de Randstad. Gedurende deze jaren verrichten zij beveiligings- taken in en om Huizen van Bewaring, Gevange nissen en Inrichtingen voor ter beschikking van de Regering gestelden en tijdens transporten van gedetineerden. Tijdens de kosteloze opleiding, die geheel in diensttijd wordt gegeven, wordt veel aandacht besteed aan sport en genieten zij het volle salaris. Vereist: enige jaren voortgezette opleiding. Een diploma MULO/MAVO-4/LTS strekt tot aanbeveling. Salaris: het aanvangssalaris bedraagt f 1652,- per maand of f 1742,- per maand voor bezitters van het diploma MULO/MAVO-4; uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd tot f2291,- per maand, exclusief de toelage voor onregelmatige dienst, welke gemiddeld f 100,- tot f 150,- per maand bedraagt. zal gaarne een uitnodiging ontvangen voor de voorlichtingsbijeenkomst voor de functie van gestichts- wachter op 1 oktober 1977 te Amsterdam. om in onze ambachtelijke slagerij, in samen werking met de chef slager, de verantwoor ding voor de toonbankverkoop op zich te nemen. Hij zal daarbij geassisteerd worden door een vijftal verkoopsters. Carrièremogelijkheden: Bij de selectie van gestichtswachters wordt rekening gehouden met een doorstroming in het 3e of 4e dienstjaar naar de functie van bewaarder (na voortgezette opleiding max. f 2418,- per maand); na een kaderopleiding is benoeming in een kaderfunctie bij de bewaking of bij de gestichts- wacht (max. salaris f 2807,- per maand) mogelijk. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8% vakantie-uitkering. Als u in deze functie geïnteresseerd bent, kunt u deelnemen aan een voorlichtingsbijeenkomst, die gehouden zal worden op 1 oktober 1977 te Amsterdam. Aanmelding kan geschieden door inzending van onderstaande coupon aan het Centraal Wervings- en Opleidingsinstituut, Laan van Meerdervoort 84 te 2517 AP 's-Gravenhage, waarna u een üit- nodiging zult ontvangen voor het bijwonen van de voorlichtingsbijeenkomst. Wanneer de uitdaging u aantrekt, schrijf dan naar Geveke Elektronica bv.. Afdeling Personeelszaken, Postbus 440. Amsterdam Voor telefonische informatie kunt u zich wenden tot de heer F. Brugman. 020 - 802 802, toestel 2243 Over het salaris wordt geen AOWAWW-premie ingehouden, terwijl een tegemoetkoming in de reiskosten een prettige bijkomstigheid is. Wel stellen wij als eis dat u binnen een redelijke afstand van de luchthaven woont of gaat wonen. U kunt uw schriftelijke sollicitatie onder vermelding van nr. 85/HD, richten aan het bureau Personeelszaken van de N.V. Luchthaven Schiphol te Schiphol-Centrum. Als het leuk vindt om uw werkzaamheden in kontinu- dienst te verrichten en u denkt voor deze funktie in aanmerking te komen, dan wacht u op Schiphol een goed aanvangssalaris (afhankelijk van leeftijd) van f 1.609,- tot f 1.794.- bruto per maand en daarboven een extra toeslag van f250,-voor het verrichten van kontinudiensten. Voor deze groep zoeken wij kandidaten van 21-30 jaar, die bij voorkeur reeds ervaring hebben als telefoniste en een opleiding hebben genoten op MULO/MAVO-niveau. Spreekt u bovendien beschaafd nederlands, heeft u een goede spreekvaardigheid in engels en een redelijke kennis van frans en duits, dan is dit wellicht een passende job voor u. Het beheer en de exploitatie van Schiphol zijn in handen van de N.V. Luchthaven Schiphol. Bij het bureau Inlichtingen bestaat een vakature voor een Het aantal telefonische informaties over aankomst- en vertrektijden van vliegtuigen heeft een zodanige omvang aangenomen dat deze taak is toevertrouwd aan een selekte groep informatie-telefonistes. De afdeling Automatische Informatieverwerking, kortweg A.I.V., koördineert de automatiserings- inspanningen van vier werkmaatschappijen en enkele stafonderdelen gezamenlijk. c F Nadere inlichtingen bij dhr. Sierman, Loggerstraat 7, IJmuiden Tel. 02550-19042 Na 20 uur 023-335746 6 VI I x Leeftijd: jaar. Brilsterkte: vac. nr. 7-2291/1044 De VNU Verkoopgroep verzorgt door geheel Nederland de verkoop en distributie van voornamelijk tijdschriften en boeken NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK Na voltooide opleiding en bij goede dienst vervulling volgt na 2 jaar diensttijd aanstelling in vaste dienst. I Wij verwachten van de kandidaat, dat hij/zij in het bezit is van het diploma Ziekenverpleging A en/ of B. t.b.v. het Korps Gestichtswacht innna mannan -k (standplaats Haarlem) Zijn taak: - is belast met de realisering (in projektteams) van de diverse'automatiseringsprojekten begeleidt invoering en instruktie naar de eindgebruiker - is verantwoordelijk voor het goed funktioneren van de desbetreffende systemen. De eisen: - heeft een opleiding op middelbaar onderwijs niveau alsmede kennis op het gebied van de direct-marketing en/of ruime ervaring - heeft kennis en ervaring omtrent systeemontwerp/ systeemanalyse, bij voorkeur opgedaan in de DM-sfeer - is geïnteresseerd in mailordersystematieken - leeftijd ca. 30 jaar. De arbeidsvoorwaarden: - salaris in overeenstemming met kennis en ervaring - vakantietoeslag - winstdelings- en pensioenregeling - reiS'-en studiekostenvergoeding. Sollicitaties schriftelijk of telefonisch aan de VNU Verkoopgroep bv, t.a.v. de heer M. B. J. van der Putjl, Uienpas 18 te Amsterdam-Buitenveldert (postbus 400), telefoon 020 - 54 11 345, toestel 338. Voor inlichtingen kontakt opnemen met de heer J. G. Duineveld, hoofd systeemgroep A.LV., toestel 219. Onze voorkeur gaat uit naar iemand met ervaring, of met voldoende belangstelling om opgeleid te worden. Werktijd van dinsdag t/m zaterdag. Hij onderhoudt en legt contacten met onze afnemers en (buitenlandse) leveranciers; hij geeft de klant een goed technisch advies en maakt aanbiedingen: hij onder steunt de buitendienst met telefonische verkoop; hij bereidt publiciteitsakties voor; maakt prijskalkulaties; doet orderbehandeling. Dat vinden wij een stevige functie. Geveke Elektronica is een verkooporganisatie van hoogwaardige elektronische apparatuur. Geveke Elektronica vertegenwoordigt belangrijke, buitenlandse producenten, die haar in staat stellen het pakket voort durend in breedte en diepte uit te breiden Geveke Elektronica groeit snél, mede dank zij de aandacht, die wordt besteed aan pre en after sales service. Behalve in Nederland is Geveke Elektronica aktief op de Europese markt met vestigingen in België, Duitsland, Frankrijk en Engeland en agenten in overig Europa De afdeling Elektrotechniek houdt zich bezig met dë verkoop van een aantal interessante vertegenwoor digingen o.a. op het gebied van magneetventielen, elektrocylinders, kogelspindels en schakelmateriaal. De man aan wie wij denken ziet er dan ook als volgt uit: Opleiding: MTS-E of MTS-W met belangstelling voor of ervaring in elektrotechniek of elektronica. Ervaring in de (binnendienst) verkoop. Engels en Duits behoren geen problemen te zijn.

IJmuider Courant | 1977 | | pagina 28