Ervaren telexiste INDIVIDUELE EN JONGEMANNEN van 18 jaar en ouder stafplan, Boerhaave VOEDINGSASSISTENTE monteurs vihamifbuttmger GROEPSBEGELEIDING leerling timmerman voor plaatsing in onze houtwerkplaats. Boerhaave Blvf Haarlem Sekretaresse bij Fokker... Wat houdt dat in? MEUWISSEN INDUSTRIE B.V. MEDEWERKER MAKELAARDIJ Meuwissen Industrie B.V. UUMBllf I I verpleegkundig docent(e) i I VERPLEEGTEHUIS EN REACTIVERINGSCENTRUM Wij vre voor d voor e 0 Spaarne 106 te Haarlem aan Ref. zh WAARDERWEG 122 - HAARLEM. 4 O MX p vermeer verenigde bedrijven bv hoofddorp Indien u belangstelling hebt kunt u met ons kontakt opnemen door te bellen: 023-319206 of te schrijven aan Uitgaande van onze orderportefeuille en on ze verwachtingen voor de toekomst biedt Meuwissen Industrie B.V. de mogelijkheid aan om opgeleid te worden voor diverse funktie’s in ploegendienst voor onze fabriek. BOERHAAVELAAN 50 - HAARLEM Sollicitaties kunnen eveneens aan haar worden gericht. nadere inlichtingen kunt u verkrijgen bij de heer w. a. de wit, tijdens kantooruren op bovengenoemd adres tel. 023-28994 0 tst. 213, of na 19. 00 uur tel. 02502-7280. zoekt wegens intensivering van de behandeling, enige medewer kers voor: Wij denken aan medewerkers met de volgende opleiding: sociaal-psychiatrische verpleegkunde of B/A verpleegkunde, of B verpleegkunde. Voor verdere informatie kunt u kontakt opnemen met de koördina- tor van de kliniek, de heer IJ. Fikkens. Telefo n 023-319294, toestel 38. Het salaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Voor de diensten, die worden verricht buiten de normale uren en werkdagen, wordt een onregelmatigheidstoeslag betaald. Pensi oenregeling volgens PGGM. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen aan de direkteur, de heer H. Hesseling. Andere taken: het meedenken in het beleid van de leefgemeenschap het werken in een multi-disciplinair team. Ten behoeve van een zeer aktief makelaarskantoor in het westen van Zuid-Holland zoeken wij een representatieve en enthousiaste medewerker, die zich gaat toeleggen op de verkoop van woonhui zen en andere onroerende goederen. In aanmerking komt iemand met voltooide academische of hogere beroepsopleiding, bij voorkeur reeds met ervaring in onroerend goed-zaken opgedaan in de makelaardij, bij een bank of bij een verzekeringsmaatschappij of in het notariaat. Leeftijd tussen 28 en 35 jaar. De carrière- en salarismogelijkheden, alsmede de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn zeer aantrekkelijk. MSD B.V. is een bedrijf dat geneesmiddelen vervaardigt, verkoopt en exporteert. Het personeelsbestand omvat rond 550 mensen. Onze telex-centrale houdt zich bezig met internationaal telexverkeer en vormt het verbindings- centrum tussen het hoofdkantoor in de U.S.A, en de Europese zusterbedrijven en verkoopkantoren. Voor deze centrale zoeken wij nu een ervaren telexiste. Samen met twee collega’s zal zij de verant woordelijkheid voor het telexverkeer op zich nemen. Dit werk wordt telkens van maandag t/m vrijdag in wisseldienst uitgevoerd. D.w.z. een week van 08.00 tot 15.00 uur, een week van 13.00 tot 20.00 uur en een week van 08.15 tot 16.00 uur. In de week waarin zij van 08.15 tot 16.00 uur werkt kan ze tevens ingezet worden als telefoniste. voor 7 Aanstt 1e ver Het Bu huis m ken, zc busser in de In het dag t/ Gedac Kader F 1 Schrif dienst voor een AFDELINGSKEUKEN Inas-opleiding is gewenst. 40-urige werkweek. Geen weekenddiensten. Werktijden 8.30-18.00 uur. Nadere informatie kunt u verkrijgen bij mevr. A. C. M. Schuit, hoofd van de verplegingsdienst. Tel. 023- 331050. met ervaring als vrachtauto monteur en/of monteur grondverzetmaterieel voor plaat sing in machinewerkplaats of buitendienst. ment van ca. 5000 artikelen op de markt brengt. Voor de vestiging te Sassenheim zoekt zij voor de afdeling verkoop centrale verwarmingsartikelen kandidaten voor de funktie van ervaren kommercieel medewerker die in het bijzonder belast wordt met het onderhouden van de telefonische kontakten met onze afnemers in de centrale verwar- mingsbranche. Hij oefent deze funktie uit in nauwe samenwerking met zijn kollega in de buitendienst. Van kandidaten wordt verwacht dat zij een gedegen kennis hebben van de centrale verwarmingsbranche, bij voorkeur vanuit een soortge lijke funktie. Voor sollicitaties kunt u zich richten tot de personeelsdienst van Vihamij-Buttinger n.v., Wasbeekerlaan 59 te Sassenheim. Voor telefonische informatie kunt u zich wenden tot de verkoopieider, de Heer C. Meij, tijdens de kantooruren bereikbaar onder nummer 02522-19010. ft van alkoholverslaafden. De partner en/of het gezin worden zo nodig in de begeleiding betrokken. VERPLEEGHUIS EN REAKTIVERINGSCENTRUM aannemingsmaatschappij p. vermeer verenigde bedrijven bv, spaarneweg 31 te cruquius (nabij heemstede) zoekt voor haar technische dienst: Meuwissen Industrie is een modern goed renderend bedrijf dat zich vooral bezig houdt met de verwerkinj van papier voor water dichte verpakking en is producent van isola tiemateriaal. Interesse? Wil je meer weten over de mogelijkheden? Wil je meer weten over de aktiviteiten van Fokker in de vliegtuig- en ruimtevaartindustrie? Wil je meer weten over salaris, bedrijfsrestaurant, Fokker-bus-dienst en andere voorzieningen bij Fokker? Bel dan om een afspraak te maken voor een vrijblijvend gesprek of schrijf een briefje naar de afdeling Personeelszaken van Fokker, Postbus 7600, Schiphol Oost. Telefoon: 020-5443820. Zet op de envelop 043/77/HD Voor deze funktie denken wij aan een jonge vrouw, boven de twintig jaar met de genoemde ervaring plus een MULO- of MAVO-opleiding en een goede kennis van het Engels. Naast een aantrekkelijk salaris, bieden wij een dertiende maand (afhankelijk van de bedrijfsresultaten), 20 werkdagen vakantie en 8% vakantietoeslag. Als u belangstelling hebt, kunt u schrijven aan de afdeling Personeelszaken van Merck Sharp Dohme B.V., Waarderweg 39, Postbus 581, 2003 PC Haarlem. Telefoon 023 - 31 93 30 (toestel 2206). i Fokker is een bedrijf met vele mogelijkheden voor ervaren sekretaresses en voor jonge vrouwen die de eerste schreden op het sekretaressepad willen zetten. Iedere afdeling kent z’n eigen soort sekretaressewerk. Dat kan werk met een administratieve inslag zijn. Of werk waar steno (liefst ook Engels) een belangrijke plaats inneemt. Er zijn ook afdelingen waar ’t regelen van allerlei zaken centraal staat. En afdelingen waar talenkennis een vereiste is. Op een aantal afdelingen is behoefte sekretaresses die nauwkeurig en vertouwelijk werk moeten doen. En niet te vergeten de afdelingen waar een sekretaresse een ware duizendpoot moet Al naar gelang interesse, opleiding en "MA ervaring zijn er talloze mogelijkheden, V V zodat je zelf de inhoud van je *1 TT' 1 1 werkzaamheden als sekretaresse mee 1 kunt bepalen. 30 In ons verpleeghuis is plaats voor een Vihamij-Buttinger n.v. is een technisch groothandelsbedrijf dat via Ld 1043 De theoretische opleiding wordt gegeven samen met de andere verpleeghuizen in de regio, aan de Stichting Haarlemse Opleiding tot Ziekenverzorgenden. De verpleegkundig docent(e) zal mede kontaktpersoon zijn tussen de opleidingsschool en het verpleeghuis. Inlichtingen over deze funktie zijn te verkrijgen bij het hoofd van de opleiding, telefoon (023) 33 10 50, toestel 26. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de heer P. de Smit, geneesheer-direkteur, Boerhaavelaan 50, Haarlem. Vereisten: diploma Ziekenverpleging A of A-f-B, docentenopleiding of hiervoor studerende, goede kontaktuele eigenschappen. Geïnteresseerden wordt verzocht te schrijven aan: Stafplan-MSL, management selectie en organisatieadviseurs, Emmalaan 41, Utrecht, t.a.v Mr. P. Th. H. Vermeulen, onder vermelding van de referentieletters. Van geen enkel gegeven zal gebruik worden gemaakt zonder uitdrukkelijke toestemming van betrokkene. Buro Advie archit realis. bouwi Ons verpleeghuis zoekt kontakt met een PART-TIME Zijn of haar taak omvat: het begeleiden van enkele groepen als groepsdocent(e), het doceren van lessen verpleegkunde, het begeleiden van de instruktie-verzorgende. Arnht Röells Telefc 085-< T i co co

IJmuider Courant | 1977 | | pagina 30