8 6 8 ERVAREN TIMMERLIEDEN Z'verpleegkundigen administratief MEDEWERKER KLM BBB assistent(e) COMMERCIËLE P/2REM3OI\1 r>.niEuiu-uflicum administratief medewerkster a hoofdverpleegkundige medewerker onderzoek verkeer vervoer n.v. luchthaven Schiphol LEIDSTER BEDRIJFSVERENIGING VOOR DE GEZONDHEID/GEESTELIJKE EN MAATSCHAPPELIJKE BELANGEN X""*” Andreas Ziekenhuis BEVERWIJK SMITS BOUWBEDRIJF B.V. WONINGBOUW i ZATERDAG 19 7 7 2 4 SEPTEMBER 31 Het bestuur van de Vereniging voor Chr. Onderw. te IJmuiden West roept in verband met zwangerschapsverlof van één van de leidsters sollicitanten op voor de betrekking van Instituut voor Epilepsiebestri jding Meer en Bosch De Cruquiushoeve in een klein team van medewerkers zal hij/zij algemene assistentie gaan verlenen bij het ver zamelen en verwerken van bedrijfsgegevens. Naast deze aktiviteiten zal hij/zij ook zorg dragen voor de distributie van diverse gegevens en typewerkzaamheden. Voor deze afwisselende funktie vragen wij kan didaten met: - een Mavo- of hiermee gelijk te stellen opleiding - enige jaren administratieve ervaring - een goede typevaardigheid - een grote mate van akkuratesse. Belangstelling? Bel of schrijf naar de heer J.H. Makkink van de afdeling personeelszaken, post bus 1800 te Amsterdam. Telefoon: 020-5432125. Het Bureau van de Controller vraagt voor haar Bedrijfsekonomische afdeling een De salariëring is afhankelijk van de leeftijd en bedraagt bij aanname KLM Cargo vervoert jaarlijks bijna 170.000 ton vracht over de hele wereld. Een groot gedeelte - hiervan wordt doorgevoerd via het grote vrachtcentrum op Schiphol. maximaal 2.045.- bruto per maand incï. onregelmatigheids toeslag. Telefoon: 02510-29041 UTILITEITSBOUW (leeftijd circa 25 jaar.) Bent u geïnteresseerd in deze funktie. vraag dan telefonisch een so 11 i c i t a t i efo r m u I i e r aa n tel. (020) 49 37 64. of schri jf, onder vermelding van nr 447 aan KLM. Afdeling Personeels planning en -voorziening. Postbus 7700. Luchthaven Schiphol. Deze afdeling vrachtregulatie willen wij graag versterken met jonge medewerkers In 57 jaar heeft KLM Cargo een naam opgebouwd, die wereldfaam geniet. Niet in de laatste plaats is dit te danken aan de afdeling Onze gedachten gaan uit naar jonge, enthousiaste mannen lussen de 20 en 28 jaar. Zij moeten zeker een Mavo 4 of Havo-diploma hebben en de Engelse taal goed beheersen. In principe moeten zij in de omgeving van Schiphol wonen, zulks in verband met de wisseldiensten. ook 's nachts en in het weekend. Een van de afdelingen, die ressorteert onder is de afdeling Vrachtregulatie Vrachtregulatie. die er altijd stipt voor zorgt dat de goederen met het juiste vliegtuig naar de juiste bestemming worden vervoerd. Hierbij wordt onder andere gebruik gemaakt van Cargoal, een geautomatiseerd systeem voor reserveringen, dokumentatie en berichtgeving over vracht- zendingen. 1/ I waarvan enkele met restauratie-ervaring. NEDERLANOSCHE MIDDENSTANDSBANK 1056 i Wij vragen met spoed voor bouwwerken in Uitgeest, Hoofddorp, Alkmaar, Beverwijk, Driehuis; Heemstede en enkele renova- tieprojekten, o.a. te Amsterdam Bezit van akte A en B en C.K.O. en ervaring met oudste kleuters is gewenst. Inlichtingen bij de hoofdleidster: J. P. Blaauboer-Brants. Telefoon privé: 023-370332 School: 02550-11686. Sollicitaties aan de voorzitter van het schoolbestuur: W. Groene- veld, Orionweg 62, IJmuiden. Telefoon: 02550-11697. Het Andreas Ziekenhuis te Amsterdam-West zoekt een Het beheer en de exploitatie van Schiphol zijn in handen van de N.V. Luchthaven Schiphol. Bij de afdeling Onderzoek en Ontwikkeling bestaat een vakature voor een om uit statistieken verkregen gegevens te analyseren en selekteren. Ter verwerking van de gegevens gaat hij ook overzichten opstellen en grafieken maken. Geïnteresseerd in deze funktie? Stuur dan uw schriftelijke sollicitatie onder vermelding van nr. 110/HD naar het bureau Personeelszaken van de N.V. Luchthaven Schiphol te Schiphol-Centrum. Wij zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken. Ter uitbreiding van ons huidige team verpleegkundigen in onze Zwakzinnigen-divisie zoeken wij kontakt met Opnamen vinden plaats in onze centra "Meer en Bosch" te Heem stede en "De Cruquiushoeve" te Vijfhuizen (gemeente Haarlem mermeer). In laatstgenoemd centrum is een aparte afdeling ("de Zeven sprong") voor zwakzinnigen met epilepsie. Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening zijn gevestigd in Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Den Haag, Heemstede, Leeuwarden, Rotterdam en Utrecht. die in teamverband willen meewerken aan de opvang en begeleiding van onze patiënten. Bij gebleken geschiktheid bestaat de mogelijkheid tot benoeming van groepsoudste in de rang van verpleegkundige A. Schriftelijke sollicitaties kunnen onder vermelding van vakature nummer 051/L/HD*vorden gericht aan het hoofd Personeels zaken van ons Instituut, Achterweg 5 te Heemstede. E PARAGON is een van de grootste leveranciers van formulieren voor overheid en bedrijfsleven. Wij denken aan iemand met een opleiding op MAVO/ HAVO niveau en een commerciële instelling. De leef tijdsgrenzen willen wij niet al te scherp stellen Belangrijk is het inzicht om bij het behandelen van offertes en orders de belangen van de klant en het bedrijf op een verantwoorde wijze met elkaar te verenigen. Noodzakêkjk is een flexibele inste-'ling bij het onderhouden van de veelvuldige kontakten Een goede beheersing van de nederlandse taal is een vereiste. Sollicitaties kunt u richten aan de chef administratie van het rayonkantoor, postbus 8052 te Amsterdam, telefoon 020-117265. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken, Parallel weg 8 te Beverwijk. Na 19.00 uur: 03480-18734, de heer A. v. Veen. Telefonische informatie wordt u graag verstrekt door de heer B. J. van Os, verpleegkundig adjunkt-direkteur Z-divisie, telefoon (023) 33 90 60, toestel 2340. aan de Bethlehemkieuterschool te IJMUIDEN. Voor onze afdeling Interne Verkoop zoeken wij een Heeft U interesse en wilt U meer weten over het salaris en de secundaire arbeidsvoorwaarden zoals gratificatie, studie- en reiskostenvergoeding, neemt U dan kontakt op met de heer J. Wagemaker van de afdeling personeelszaken. AMSTERDAM KARPERSTRAAT 10 TEL. 020 7811 11 Nieuw-Unicum is een wooncentrum voor ca. 200 lichamelijk gehandicapte mensen. Een modern komplex, midden in de dui nen bij Zandvoort. Wij zoeken op korte termijn een assistent broodkeuken Cmnl. of vrl.ï deze assisteert (samen met kollega's) in de broodkeuken en het personeelsrestaurant doet de voorbereiding van ontbijt en lunch voor bewoners verzorgt koffie, dranken e.d. voor vergaderingen. Enige ervaring in het op gepaste wijze kunnen bedienen strekt tot aanbeveling. Heeft U interesse voor bovengenoemde funktie schrijft U dan naar de Heer W. Lejeune, afd. Personeel Organisatie. Ook voor inlichtingen kunt U bij hem terecht, (02507) 54 41, tst. 235. Verpleeg- en verzorgingscentrum voor lichamelijk gehandicapten te Zandvoort. Zandvoortselaan 165.Tëlefoon 02507- 5441. Betrokkene zal werkzaam zijn op een chirurgische afdeling van ±34 patiënten. De hier voorkomende specialismen zijn urologie, orthopedieen k.n.o. Hij/zij zal leiding moeten geven aan een team van stafverpleegkundigen, teneinde een goede ver zorging en begeleiding van patiënten te garanderen. Er bestaat een nauwe relatie met de instructie- verpleegkundigen teneinde de opleiding van leerling verpleegkundigen zo goed mogelijk te doen zijn. Vereist is een diploma ziekenverpleging A, staf cq. kaderopleiding, alsmede enige jaren ervaring in leiding geven. Funktie-informatie: het verrichten van werkzaamheden ten behoeve van de uitvoering algemene arbeidsongeschiktheidswet, wet op de arbeidsongeschiktheidsverzekering en ziektewet; het te woord staan van verzekerden; het onderhouden van kontakten met derden. Het rayonkantoor van onze bedrijfsvereniging is een kleine zelfstandige eenheid met een bezetting van ca. 15 medewerkers, waar het werken in teamverband uiterst belangrijk is. Gewenst achten wij een mavo of gelijkwaardige opleiding. Wij bieden - afhankelijk van leeftijd en ervaring - een salaris dat zich beweegt tussen f 1.048,-en f 2.303,- bruto per maand. Leeftijd ca. 18 - 30 jaar. Funktie-eisen: ruime administratieve ervaring; goede typevaardigheid; goede kontaktuele eigenschappen; bekendheid met medische terminologie gewenst. Leeftijd 20 jaar. Opleiding op HAVO-niveau en redelijke kennis van de engelse taal in woord en geschrift. Enige ervaring op het gebied van statistisch onderzoek strekt tot aanbeveling. Wij bieden een salaris van f 1.488.- (bij een leeftijd van 20 jaar) bruto per maand. Hiervan nemen wij de premie AOW/AWW voor onze rekening. Daarnaast bieden wij een tegemoetkoming in de reiskosten. Naast een goed loon bieden wij u uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden en de mogelijkheid tot deelneming aan een bedrijfsspaarregeling en een aktieve personeelsvereniging. Voor informatie en sollicitatie kunt u zich wenden tot de afdeling personeels zaken van het Andreas Ziekenhuis, Theophile de Bockstraat 8, Amsterdam. Telefoon 020-176817. 107-A-lll KLM Cargo Tot onze taak behoort de uitvoering van: De algemene arbeidsongeschiktheidswet de wet op de arbeidsongeschiktheidsverzekering de werkloosheidswet de ziektewet voor bovengenoemde maatschappelijke groeperingen. Voor ons Rayonkantoor te AMSTERDAM gevestigd aan het Plein '40 ’45 nr. 5 vragen wij voor spoedige indiensttreding een f

IJmuider Courant | 1977 | | pagina 31