ABVA eerde handvol jubilarissen Vonk doet Protest naar Ministerraad kunststof van Anti Voorhaven Komité ontbranden Noordhollands Filmfestival Amerikanen superieur Pr< 41} Kosten van PEN-kantoor Luchtpostzegels in Aviorama op succesvol concert bood veelzijdig programma Damiate Pers burgerlijke stand 92 miljoen hciven- berichten agenda i IJmuider Courant Ondei Stier afgemaakt Bejaardenbond Rectificatie puzzel 40 HARDBOP IN Bejaardenmiddag was groot succes Lezing voor NCVB over hydrocultuur Loslopende koeien op Rijksweg Caravan uitgebrand Training voor huisbezoek Motorrijder geslipt „Hart van Santpoort” thema op ouderavond ,,DE JANSHEEREN’’ „GONG VOOR LAATSTE RONDE..." OKTOBER 19 7 7 1 0 MAANDAG M A Rookschade in pakhuis - In en om Haarlem f 7 Beverwijk Velsen-Noord Wijk aan Zee Velsen-IJmuiden Beverwijk Heemskerk F lotief t 0,70 141,50 Niet minder dan 26 leden herdachten het feit dat ze 25 jaar lid zijn van de bond. Slechts 14 van hen waren aanwe zig. Ook voor hen echter ^arte lijke woorden en de jubileumspeld. Na af loop van dit officiële deel van de avond bleef men nog geruime tijd bij elkaar onder het genot van een drankje en een uitstekende muzikale omlijsting van de Willy-Dicks. (Van een onzer verslaggeefsters) HEEMSKERK. In de nacht van zater dag op zondag slipte op de Maerelaan bij de rijwielhandel Beentjes een 19-jarige motorrijder met een 17-jarige Heemsker ker op zijn duo. Beiden werden naar het ziekenhuis gebracht. De bestuurder kon later naar huis. De duopassagier is met een hersenschudding opgenomen. Het protest van de bevolking wil men door inschakeling van alle politieke groe peringen, organisaties en verenigingen rechtstreeks deponeren bij de minister raad in Den Haag. Ten behoeve van de mobilisatie van krachten zullen belang hebbenden worden aangeschreven. Het progranjma begon met een verto ning van de film over de feestelijkheden rond „100 jaar IJmuiden”, uitgebracht door de smalfilmclub Velsen. Een aantal dames van de balletschool Corrie Rijnders voerde in kleurige japonnen een klompen dans uit om daarna nog eens een fraai stuk ballet te demonstreren. Een bijzondere verrassing was een aantal dames uit Eg- jnond aan Zee, die in de oude dracht herinnerde aan het feestprogramma van „1000 jaar Derp”. Tenslotte bracht een aantal leden van de IJmuidense toneelclub de zaal in beroering door het voordragen van een Louis-Davidspotpourri. SCHIPHOL. De Nederlandse vereni ging van Aero-philatelisten „De Vliegende Hollander” organiseert op 22 en 23 oktober in het kader van de zestiende „Dag van de Aero-philatelie” een tentoonstelling in het restaurant Aviorama op de luchthaven Schiphol. De tentoonstelling is te bezichtigen van 11 uur ’s' ochtends tot 17.00 uur ’s middags en op zondag van 10.00 uur ’s ochtends tot 17.00 uur ’s middags. Op verzoek van de vereniging „De Vliegende Hollander” heeft de PTT een poststempel ontworpen voor alle post die op zaterdag 22 en zondag 23 oktober wordt bezorgd in de tentoon stellingsruimte. Op deze tentoonstelling, ter gelegenheid van het feit dat vijftig jaar geleden de „Postduif” met piloot Koppen naar Neder- lands-Indië vloog, zullen enkel de brieven over dit gebeuren worden getoond. Ook aan de andere gebieden van de aero-phila- telie zal aandacht worden besteed. al jaren vecht tegen de aanleg van een Voorhaven bij de Duitse Hanzestad. In het kader van het 101-jarig bestaan van het Noordzeekanaal zal van 17 tot 27 oktober een expositie worden ingericht in de Burgerzaal van het Stadhuis. Deze ex positie zal worden geopend door het Twee de Kamerlid Joop Voogd. Duidelijk meer aansluitend bij het hard- bop-idioom was de speelwijze in het be kende „The man I love”, dat Johnny Grif fin echter (voorzichtigheidshalve?) „When I love” noemde. Het thema van dit num mer werd door de tenorsax van Griffin aangegeven. Een „onherkenbare” uitwer king van dit thema door de diverse kwar- tetleden in ensemble- en solospel van ruim een half uur volgde, waarna Griffin ter afronding van dit nummer het thema nog eens herhaalde. Mede door het kernachti ger spel en de opbouw volgens het bop- boekje behoorde het tot de meer karakte ristieke nummers van het concert. (Van een onzer verslaggeefsters) BEVERWIJK. Na tegen twee auto’s te zijn opgebotst, is een ontvluchte en op de middenberm van Rijksweg 9 grazende stier zaterdagmorgen afgemaakt. Het dier was bij de botsingen ernstig gewond ge raakt. De auto’s- liepen zware schade op. De stier was eigendom van een veehouder uit Beverwijk. Ruim na twaalven, een deel van het publiek was toen al vertrokken, volgde het laatste nummer van de avond „Wee-dot”. Het etaleren van de drum-techniek van Art Taylor stond hierin centraal. Boven dien was vooral in dit nummer op te mer ken, dat het viertal nog maar’ korte tijd samengespeeld had. Met name de over- attente houding, een kunst op zich, van pianist Rein de Graaff tijdens de solo’s van de anderen, was daarbij kenmerkend. Het totaalbeeld van het concert was een zeer muzikale demonstratie van het onge looflijke gemak waarmee de beide grote namen de sax en het drumstel bespeelden en bovendien hun secondanten op piano en bas alle recht deden. Het was zonder enige twijfel méér dan de moeite waard. er volgend jaar bij een volgend festival meer bezoekers moeten komen gezien het hoge peil van het gebodene. VELSEN-NOORD. De afdeling Vel- sen-Noord van de Nederlandse Christen Vrouwenbond houdt dinsdagavond, 11 ok tober haar tweede ledenbijeenkomst in het clubhuis van de Hervormde kerk aan de Dijckmansstraat die om 20.00 uur begint. Deze avond kunnen de dames hun licht opsteken over het behandelen van planten op hydrocultuur welk onderwerp door de heer J. Danzer uit Zaandam wordt be sproken. DIRECTIE: Damiate Pers b.v. Mr. H. C. van der Mije De ar; an de D edragei en als ei laats zc lekenne limte is Al m< lieden dj OVERLEDEN: N. Welage, 93 jaar. M. C. Oudendijk 56 jaar, geh. m. J. Boon, Th. H. Valk 82 jaar. P. Wijker 82 jaar. Ik HOOFDREDACTIE: Jos L. Lodewijks E. Koning Gehee ijkt volj lewoner n tweed iche wa bebouw! ment wc ien ziel tegen b «'oninge strook te niet pas; let Vel teyn in icialisti ings de ebruikt waarde rordt g< IJMUI antpooi 'artij vs og onb rgumen tcialist GEBOREN: Mirjan d.v. P. L. J. Telleman en A. J. Tuinenbreijer, Ronald J. z.v. P. J. van Son en M. M. Glorie, Tamara d.v. B. Wallner en N. A. Schouten, Marcel z.v. W. Stangenber- ger en B. van Gelder, Judith M. A. d.v. F. J. Linting en M. A. M. Welp, Paul z.v. F. Lieverst en O. I. Nielsen, Caroline M. d.v. J. J. Al en A. M. C. Schellekens, Bernadet te M. d.v. J. J. Al, en A. M. C. Schellekens, Antonino, z.v. P. Contino en T. Bakhuijs, Gwendolyn G. d.v. A. P. Hilbers en H. C. G. van den Berg, Milly d.v. P. J. M. de Wit en G. A. Eckhardt, Bernardus P. z.v. M. C. Scheffer, en J. M. Niesten, Angela d.v. M. Covelo y Rodriguez, en P. Gallardo Do minguez, Linda d.v. C. M. Kater en C. H. M. Groeneveld. ONDERTROUWD: G. J. Admiraal en J. E. E. Dauphin, A. C. van Dessel én S. M. Holwerda, M. M. van der Klooster, en A. M. de Nijs. GEHUWD: H. C. Koning en C. Ch. J. M. Versteeg, P. P. M. Paree, en A. C. M. Overmeeren, J. Luttjeboer en C. M. Slierendregt, P. J. M. Sanders en M. J. Toes, J. van Vierzen en A. van Woning, R. W. Weber en A. J. Drent, M. Hoekema, en Y. Tindal. MUZIEK Grote of St. Bavokerk (ingang Oude Groen markt 9), di. 20 u.: Orgelconcert door Albert de Klerk. DIVERSEN Openbare bibliotheek, De Zwaanstraat 4a. Ma. alle leeftijden 19-21 uur. Di. 14.30-17.30 uur. Openbare bibliotheek, Wijkerstraatweg. Di. ^lle leeftijden 19-21.30 uur. In de omschrijving van puzzel num mer 40 in onze krant van vrijdag is een aantal omschrijvingen weggevallen. Het betreft: 4. vorm van lessen; 5. voerbak; 6. toespraak; 1. Germaanse godheid; 28. smalle strook; 29. losse naad; 30. vette vloeistof. De inzendingstermijn voor de oplos singen wordt verlengd tot vrijdag. Voor het ongerief onze excuses. RE DACTIE. f 13,90 40,- ■f 53,- f 157,30 203,- HEEMSKERK. Op het eerste van twee in De Jansheeren geprogrammeerde concerten, in het kader van oktober-jazzmaand, was een behoorlijk aantal liefhebbers afgekomen. Meer dan honderd belangstellenden zaten zaterdagavond in luisterstand, toen kort na negen uur de eerste tonen klonken van een kwartet met twee Amerikanen, tenorsaxofonist Johnny Griffin en drummer Art Taylor, als grootste trekpleisters. Van de beide Nederlandse kwartetleden, pianist Rein de Graaff en bassist Koos Serierse, was minstens Rein de Graaff, na zijn succesvol optreden vorig jaar in Heemskerk, bij voorbaat ook al een bijdrage tot een aantrekkelijke bezetting. SANTPOORT. De oudervereniging van de Bernard Alfrinkschool en de H. Hartschool in Santpoort houdt donderdag 13 oktober haar jaarvergadering. Na de behandeling van de gebruikelijke agenda punten volgt de vertoning van een serie dia’s met als thema „In ’t hart van Sant poort”. Een aantal ouders heeft daartoe opnamen gemaakt van de vele activiteiten op de beide scholen. Opmerkelijk gedurende het hele concert was wel dat er toch wel een homogeen samenspel te beluisteren viel. Ook vielen de bijdragen van de beide Nederlanders bepaald niet helemaal weg naast het jyerk van de toch wel superieure Amerikanen. Griffin en Taylor waren weleens wat aan de voorzichtige kant met hun aanpak. Bij een meer ingespeeld viertal zou de benade ring waarschijnlijk met iets meer overga ve geweest zijn. Het veelomvattende programma begon vrijdagavond met de film Blushing Char lie in de geheel vernieuwde zaal van het Witte Tejater in het voormalige PEN-cen- trum. Een verdieping hoger werd een pa rallelprogramma gedraaid, waarin naast enkele speelfilms, de nadruk lag op thema programma’s over o.a. onderwijs, wonen, werken, terwijl hier zaterdag en zondag middag een IJmuidenprogramma draaide met oude films over IJmuiden en de ha ven. Het aanbod van speelfilms was tij dens het festival zeer groot en varieerde van een film met Rudolf Valentino tot de Canadees-Russische documentaire over de Oktoberrevolutie in Rusland. In de benedenzaal van het PEN-centrum waren enkele informatiestands ingericht over het Witte Tejater, filmtijdschriften en de Voorhaven. Bovendien draaide de smalfilmclubs van, Velsen er een aantal van hun werkstukken, waaronder even eens oude films van IJmuiden en de haven. Met al deze elementen is dan ook een zeer volledig festival opgebouwd, waarbij in bijna alle voorstellingen een redelijk aan tal bezoekers aanwezig was. Toch zouden Het openingsstuk „Body and Soul”, in een versie die ongeveer een uur duurde, maakte direct al indruk op de aanwezigen. Daarna bleek in „The Jams are coming” dat het etiket „hardbop”, waarmee het concert aangekondigd was, zeker niet op alle onderdelen van toepassing was. De ongeremde speeltrant, met emotionele ge ladenheid en hoge tempi, zoals in de hard bop gebruikelijk is, ontbrak in dit nummer in ieder geval. Veel eerder was hier sprake van een aanpak in ontspannen stijl en kalm tempo. Het solo-spel van bassist Koos Serierse, dat een groot deel van „The Jams are coming” bepaalde, kreeg door deze lagere versnelling alle aandacht. Tevens wil men kontakt opnemen met „Bü"gerinitiativen” in Hamburg. Een or ganisatie van inwoners van Hamburg die Niet a Senegen rjP deze °rganisi wt te verst Itesubsii aangele; gen ove: (Van een onzer verslaggeefsters) WIJK AAN ZEE. In de nacht van zaterdag op zondag ging op camping Ro landsduin in Wijk aan Zee een caravan in vlammen op. De brandweer kon niet voor- komen, dat de woonwagen uitbrandde. De oorzaak van het vuur is niet bekend. Met brandstichting wordt evenwel rekening gehouden. SANTPOORT. De samenwerkende kerken van Santpoort bereiden een cursus over huisbezoek namens de kerk voor die als een „mini-training” is bedoeld. Het programma vermeldt de behandeling van een aantal gefingeerde contacten, een ge spreksverslag en een rollenspel. De cursusavonden worden gegeven op de vrij dagen 21 en 28 oktober en op 4 november. De leiding is in handen van ds. J. F. van Woerden in Santpoort-Zuid. BEVERWIJK. De Algemene Bond van Bejaarden, afdeling Beverwijk, houdt óp donderdag 27 oktober een grote kienmiddag in de Nieuwe Slof. Het kienen begint om 19 uur en er zijn fraaie prijzen te winnen. De afdeling heeft voor dinsdag 8 november een herfsttocht met gratis bingo op het programma staan. IJMUIDEN. Het Filmhuis in Velsen kan terugzien op een uitstekend geslaagd filmfestival, dat het afgelopen weekend onder de naam Noordhollands Filmfestival in de filmhuizen van Velsen, Zaandam, Alkmaar en Den Helder is gehouden. Vanaf vrijdagavond tot en met zondagavond zijn er oude en nieuwe, korte en lange films vertoond, die de bezoekers een ruime keus boden. BUREAU: Redactie en administratie. Lange Nieuwstraat 427, IJmuiden postbus 18, IJmuiden tel. redactie: 02550 -15389 na kantoortijd: 02208 - 3577 tel. adm. en adr.. 02550-15437 en 16450 postgiro: 273107 telex: 41866 ADVERTENTIES: telefoon 023 - 31 90 53 GROENTJES: gerubriceerde advertenties, uitsluitend telefoon 023 - 31 92 72 ABONNEMENTEN: - bij vooruitbetaling - per maand per kwartaal per post per jaar per post losse nummers buitenland per kwartaal BEZORGKLACHTEN: maandag t/m vrijdag van 18.30-19.00 uur zaterdags van 11.30-12.30 uur Uitsluitend telefoon: 02550-10519 voor Santpoort: 023 - 31 90 53 Oudeweg 12-14, Haarlem tel. 023 - 31 90 53 IJMUIDEN. Het bejaardenwerk van de oud-katholieke parochies van de II. Engelmundus en H. Adelbertus te IJmui den heeft zondagmiddag voor de parochianen boven 65 jaar een geslaagde ontvangstmiddag gehouden. Begonnen werd met een korte kerkdienst in de Ne derlandse Hervormde kerk aan de Ka naalstraat. Direct daaraanvolgend werd in „De Rank” een ontspanningsprogram- ma uitgevoerd waarbij de gehele zaal was bez^t. vaartsgedachte een mooie droom. Die droom is echter uitgekomen, omdat mensen als u de straat opgingen om strijd te voeren ten behoeve van een stuk sociale zekerheid. Wij danken u daarvoor’’. (Van een onzer verslaggeefsters) HEEMSKERK. Een aantal loslopen de koeien heeft zaterdagmorgen rond half tien het verkeer in gevaar gebracht op de J Rijksweg 9. Met assistentie van de politie uit Beverwijk en Velsen kreeg de Heems kerkse politie de dieren weer het weiland in. De Wegenwacht repareerde de afraste ring. Vrijdag aangekomen: Gembira, Ant werpen; Prinses Margriet, Falmouth; Abel Santa Maria, Havanna; Thios Thanassis, Middlesborough; Heinrich Schulte, Sa- gunto, IJmuiden; Aubrac, Hamburg; Sma- lagt, Noordzee, IJmuiden; Formality, Lon den; Post Energie, Suez; Brinda, Poole, IJmuiden; Adviser, Bremen; Iggesund, Zaandam, Iggesund, Nordkliff, Kristi- neham. Vrijdag vertrokken: Jemrix, Rochester, IJmuiden; Victoriasand, Hamburg; Looi ersgracht, Lagos; Tinnes, Simonsvik, IJ muiden; Benlow Viking, Cork; Pullbo rough, Newcastle; John, Abenraa; Gerda Maria, Isle of Man, IJmuiden; Demetrios, Rotterdam, IJmuiden; Finla, Aalborg; Se aspan Raeder, Gr. Yarmouth; Plopeni, Fe- lixtown; TS 42 Tough, Cont. Plat; Thea Nagel, Oxeloesund, IJmuiden; Ciudad de Quayaquil, Bilbao. Zaterdag aangekomen: Ruth Greaf, Lis sabon, IJmuiden; Pluot, Dundee; Lynx, Londen; Biscay Star, Cont. Plat, IJmui den; Tor Brittannia, Gothenburg; Thea K„ Wisbech; Offin River, Rotterdam; Han- fried, Hamburg; Subro Venture, Londen; Fridel, Londen, IJmuiden; Santa Barbara Maru, Port Kembla; Haico Holwerda, Rot terdam, IJmuiden; Titan Service, Cont. Plat, IJmuiden; Iggesund, Iggesund, Zaan dam; Nordkliff, Kristineham; Kenrix, Kingslynn, IJmuiden; Tower Julie, Ant werpen. Zaterdag vertrokken: Thios Thanassis, naar Terneuzen; Fredenhagen, Noordzee; Warrior, Antwerpen; Subro Victor, Bos ton, Zaandam; Gus Khrustalniy, Antwer pen, Velsen; Britsum, New Orleans; Ruth Graef, Bremen, IJmuiden; Lynx, Bergen; Tor Britannia, Gothenburg; Adele J, Aar hus; Aubrac, Antwerpen; Adviser, Ant werpen; Monsunen, Halmstad, IJmuiden; Helena Schepers, Hamina. Zondag aangekomen? Ascona, van Ve nezuela; Maycrest, Kingslynn, IJmuiden; Aleksandr Pashkov, Boulogne; Smalagt, Noordzee, IJmuiden; Jemrix, Rochester, IJmuiden; Else Beth, Gothenburg; Eizhen- berg, Ventspils; Lana, R’dam; Badenstein, Bremen; Helga-S, Frederiksvaerk, IJmui den; Paranaqua, Freeport; Carebeka-3, Milos, IJmuiden; Neptunus, Dusavik, IJ muiden; TS 42 Tough, Cont. Plat; CV Lighting, Bremerhaven; James ROWAR, Shoreham, Clio, IJmuiden, Hoegneas. Zondag vertrokken: Trouphead, IJmui den, Milazzo; Brinda, IJmuiden, Poole; Post Energie, Rotterdam; Kenrix, IJmui den, Rochester; Haico Holwerda, IJmui den, Harlingen; Fridel, IJmuiden, Roches ter; Maycrest, IJmuiden, Kingslynn; Lana, Malmö. Maandag aangekomen: Juv, van Freder iksvaerk; Ninja Tholstrup, Arklow, IJmui den; Kiption, Mistley; Kentshore, Cont. Plat, IJmuiden; Star Light, Brake, Velsen; Sommen, Kristiansand, Zaandam. Maandag vertrokken: Titan Service, naar Cont. Plat, IJmuiden; Haico Holwer da, Harlingen, IJmuiden; Neptunus, Ta nanger, IJmuiden. VELS hulp bij is in vei ier dan ien 230< tiering I 14.296, fen van eistisch lingen, teaatscl IJMUIDEN. Zaterdagochtend om streeks elf uur is een hoeveelheid kunst stof in brand gevlogen die opgeslagen lag in een pakhuis aan de Trawlerkade in IJmuiden. De brandweer had het vuur binnen tien minuten onder controle. De rookschade aan het pand was aanzienlijk. De totale schade wordt geraamd op onge veer vijftienduizend gulden. Deze woorden van lof werden vrijdagavond door districtsbestuurder A. J. Haag gesproken tot de heren Wij nappel en Wijnberg (zittend op de foto) in verband met hun 40-jarig lidmaat schap van het NW. Een feit waarvoor zij door het bestuur van de ABVA, afdeling Velsen-IJmuiden, in het zon netje werden gezet. De jubilarissen werden gedecoreerd en mochten de no dige cadeaus in ontvangst nemen. Voor de heer Wijnberg was de grote verras sing ongetwijfeld de foto, die de huidi ge voorzitter van de ABVA in het ar chief had opgedoken. De jubilaris stond erop afgebeeld als voorzitter van de bond 25 jaar geleden, genomen ter gelegenheid van het 40-jarig jubileum van de bond. Alarmnummers: politie 39111; brandweer 32121, milieuklachten 96000. HAARLEM. Het nieuwe kantoor van het Provinciaal Electriciteitsbedrijf Noord-Holland (PEN) in Alkmaar zal vol gens de huidige ramingen 92 miljoen gul den kosten. Een paar maanden geleden werden de bouwkosten nog op tachtig miljoen geschat. De brand ontstond bij het slopen van een stalen trapje in het pakhuis. Tijdens las- werkzaamheden spatte een vonk op het kunststofmateriaal dat onmiddellijk vlam vatte. Daarbij deed zich een enorme rook ontwikkeling voor. Het aanwezige perso neel heeft nog geprobeerd het vuur met brandblusapparaten te bestrijden. De brandweer moest er tenslotte toch aan te pas komen om de vlammen te bedwingen. Nadat na tien minuten het sein brand meester kon worden gegeven, vergde de nablussing nog een uur. IJMUIDEN. De leden van het Anti Voorhaven Komité zijn voornemens om alle krachten binnen de gemeente Velsen te bundelen teneinde een duidelijk pro test te laten horen tegen de voorgenomen plannen met betrekking tot de aanleg van de omstreden Voorhaven. Tijdens de alge mene vergadering die vrijdagavond in de Wereldwinkel in IJmuiden werd belegd sprak men als eensluidend oordeel uit dat de gong voor de laatste rond heeft ge klonken. BIOSCOPEN Cinema Palace (Gr. Houtstr.) 15.30 en 20 u.: „Soldaat van Oranje”, 16 j. Frans Hals (Frans Halsplein) 19 en 21.15 u.: „De pikante avonturen van een taxichauffeur”, 16 j. Li do (Houtplein) 14, 19 2n 21.30 u.: „Verdwenen in de Bermudadriehoek”, 12 j. Luxor (Gr. Houtstr.) 14, 19 en 21.30 u.: „Mada me Claude”, 16 j. Roxy (KI. Houtstr.) 14.30, 19 en 21.30 u.: „The domino principle”, 16 j. Studio (Gr. Markt) 19 en 21.30 u.: „The man who fell to earth”, 16 j., di. 19 en 21.30 u.: „Slapshot”, 16 j. Cinema Quirinus Internationaal (Lange Veerstr.) 14, 15.15, 19, 20.15 en 21.30 u.. „Sex in lifetime”, 16 j. TENTOONSTELLINGEN EN MUSEA Museum Beeckestijn, Rijksweg Velsen, 17e eeuwse stijlkamers, di. t.m. za. van 10-12 en 14-17 uur. Noordelijk Koetshuis: Expositie Ina Bakker en Her Comis (keramiek) en Tineke van Deenen (wandkleden). Open: dinsdag t/m zondag 14-17 uur. Pieter Vermeulen Museum: Cultureel Cen trum Moerbergplantsoen. Dagelijks geopend van 9.30-12 uur en van 14-16.30 uur. BIOSCOPEN Kennemer Theater, Zeestraat. Ma. 19 en 21.15 uur „Slapshot”, 19.30 uur „The Heretic”. Luxor Theater, Breestraat. Ma. 20 uur „Sol daat van Oranje”. TENTOONSTELLINGEN Openbare bibliotheek en De Nieuwe Slof, Kerk straat: expositie „Beeld van een boekje”, geo-' pend tijdens openingsuren tot en met 29 oktober. DIVERSEN Openbare bibliotheek, Kerkstraat ma. volw. en jeugd 19-21 uur. Di. volw. en jeugd 14-17.30 uur. Alarmnummers: politie 25555, brandweer 22922, milieuklachten 96000. BIOSCOPEN Cinema Marquêtte, Ruysdaelstraat Ma. 20 uur „The Silverstreak Express - DIVERSEN Openbare bibliotheek, Kerkweg. Ma. alle leef tijden 19-21 uur, di. jeugd 15.30-17.30 uur. Bene- luxlaan: volwassenen 14-17.30 u. en 19-21 u. Jeugd: 15.30-17.30 en 19-21 u. Di. volwassenen 14- 15.30 u. en 19-21 u. Jeugd 15.30-17.30 en 19-21 u. SCHOUWBURG Stadsschouwburg (Wilsonsplein), di. 20.15 u. Vrije produktie: „Herfst in Riga” van Alexej Arbusow.

IJmuider Courant | 1977 | | pagina 4