9 T\ Ervaren Q lindeman [pgwffisipd] DEUR B-verpleegkundigen vertegenwoordiger lindeman Wetstechnisch medewerker 3T BV 1 inSTRLLRTIEBEDRUF Onderhoudsmonteurs/ bankwerkers enkele leidinggevende medewerkers op M.B.A.-niveau, A.A.W./W.A.0. en Ziektewet BEDRIJFSVERENIGING VOOR DE GEZONDHEID/GEESTELIJKE EN MAATSCHAPPELIJKE BELANGEN te Zeist 9 II totbeer Bij St. Willibrord is plaats voor een radiologisch laborantfe) jonge toekomstige technici r ZATERDAG 1 5 OKTOBER 19 7 7 28 fl CRAWFORD DEUR B.V. Postbus 159 HEERHUGOWAARD. chef monteur onderhoudsmonteurs S metzelaar techniek b.v. Instituut voor Epilepsiebestri jding Meer en Bosch De Cmquiushoeve Als u geïnteresseerd bent In deze funktie in ons modern bedrijf, schrijf dan een briefje t.a.v. dhr. P. C. Bink op onderstaand adres of bel even 02207-18022 voor nadere informatie. Nederlands toonaangevende fabrikant van bedrijfsdeuren zoekt wegens uitbreiding van haar aktiviteiten Funktie-informatie: die onze hoogwaardige garage- en industriedeuren op een verantwoorde wijze kunnen installeren. Wij denken voor deze funktie aan 20- tot 30-jarige kandi daten met een technische opleiding, die ervaring hebben met konstruktiewerk, elektrisch kunnen lassen, in het bezit zijn van rijbewijs BE, en gewend zijn geheel zelfstan dig te werken. Voor een meer gespecialiseerde opleiding wordt zorgge dragen. Funktie-eisen: MM» I MONTEURS 3 te Zeist 1063 voor onze fabrieken en centrale werkplaats. i E Naast goede secundaire arbeidsvoorwaarden bieden wij, afhankelijk van leeftijd en ervaring, een salaris tot maximaal f 3.160, bruto per maand. De taak van deze functionaris bestaat uit: het voorbereiden en opstellen van ad viesaanvragen G.M.D. in overleg met de Rayonverzekeringsgeneeskundige. het behandelen van langlopende Ziektewetgevallen. Sollicitaties aan ons adres Houthavenkade 8, Zaandam, Afd Personeelszaken. Uitgebreide ervaring met chemische en petrochemische installaties en Bemetel- of PBNA-diploma's meet- en regeltechniek zijn gewenst. meet- en regeltechniek (pneumatisch en elektrisch)-voor nieuwbouw-, onderhouds- en inregelwerkzaamheden. In verband met uitbreiding der activiteiten vragen wij voor spoedige indiensttreding Wij bieden u naast een goed salaris goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder opname in het bedrijfspensioenfonds, bijdrage en studiekosten en onkostenvergoeding. Voor deze funktie stellen wij als eis: - Enige jaren bultendlenst-ervaring - De eigenschap te kunnen pionieren - Goede verkoopkapaclteiten - Doorzettingsvermogen - Leeftijd tot 35 jaar. Deze kommercieel denkende man zal onze huidige en nieuwe relaties gaan bezoeken vanuit onze vestiging in Haarlem. ICI HOLLAND BV, onderdeel van het Engelse ICI concern, produceert en verkoopt o.a. grond stoffen of halffabrikaten voor kunststoffen en kunstvezels. Hiervan worden fotofilm, kleding, plastic zakken, woningtextiel en vele andere artikelen vervaardigd. Bekende merken van ICI zijn o.a. 'Perspex',, 'Melinex' en 'Terylene'. De produktie-eenheden bevinden zich bij Rozenburg/Europoort. Het verkoopkantoor voor alle ICI produkten is aan de Wijnhaven in Rotterdam. Wij denken aan mannen met een LTS-opleiding, aangevuld met Bemetel en een grote mate van verantwoordelijkheidsgevoel. Sollicitanten van 21 tot 45 jaar krijgen zonodig de gelegenheid zich praktisch en theoretisch verder in hun vak te bekwamen. Daarbij bestaan bij ICI gunstige regelingen voor studiekosten vergoeding, reis- en/of pensionkosten en vervoer van en naar het fabrieksterrein. Ook een persoonlijk onderhoud is mogelijk. Donderdag van 14.00 tot 20 00 uur op ons Verkoopkantoor, Wijnhaven 107 te Rotterdam (hoek Coolsingel - Blaak). Wij zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken. Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening zijn gevestigd in Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Den Haag, Heemstede, Leeuwarden, Rotterdam en Utrecht. Zij zullen in samenwerking met de overige leden van het pavil- joensteam worden belast met verantwoordelijke taken, waarbij zij tevens zullen worden betrokken bij de praktische begeleiding van leerlingen en verpleegassistenten. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Personeelszaken van ons Instituut, Achterweg 5 te Heemstede, onder vermelding van vakaturenummer 059/L/HD. Taakomschrijving: naast het röntgenwerk ±16 uur per week) wordt verwacht dat hij/zij de resterende tijd van de week assisteert als dokterassistent(e) t.b.v. funktie-onderzoek (elektrocardiologie en longfunktie, elektro-encephalogie), alsmede administratief werk verricht voor de interne polikliniek. Op onze kleine röntgenafdeling, onderdeel van onze Interne Afdeling ontstaat binnenkort een vakature voor een radiologisch laborant(e). Kandidaten dienen in het bezit te zijn van het diploma radiologisch laborant(e). Ook kandidaten welke de opleiding binnenkort hopen af te ronden kunnen solliciteren. Informatie over bovengenoemde funktie kunt u inwinnen bij dokter A. Fabius,'internist, tel.nr.: (072) 33 0844, toestel 320. Indien u geïnteresseerd bent in bovengenoemde funktie, verzoeken wij u kontakt op te nemen met de afdeling Personeelszaken, Kennemerstraatweg 464, Heiloo. is een middelgrote onderneming op het gebied van moderne installatietechnieken en haar groeiende organisatie is één van de grootste in haar branche. Thans is er in ons bedrijf ruimte voor Wij zijn thans bezig onze bedrijfsvoering op een moderne leest te schoeien. Voor ons administratieve team betekent dit het in gang zetten van een interessant modern administratief organisatorisch proces met behulp van geavanceerde apparatuur. In dit kader willen wij onze administratieve groep versterken met Hoek Loos fabriceert en verkoopt industriële, medische en laboratoriumgassen en de daarbij behorende apparatuur. Deze apparatuur wordt vervaardigd in onze recent gebouwde fabrieken te Amsterdam. Tevens is daar sinds kort gevestigd ons Centraal Magazijn. Voor nadere informatie kunt u zich richten tot de hr A. Plugge, tel. 020-82 28 51 toestel 215. HOEK LOOS is een puur Nederlandse onderneming, beschikkend over een zeer uitgebreide aktuele internationale know-how. Hoek Loos werkt samen met en vertegenwoordigt de grootste ondernemingen op haar gebied uit de USA, Europa en Japan. met de ambitie op creatieve en kollegiale wijze aan deze opbouw te gaan medewerken. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Hoek Loos, Afd. Personeelszaken, Transformatorweg 40 - Amsterdam-W. Belangstellenden voor deze funktie verzoeken wij hun schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken BVG, Utrechtseweg 30-32, Zeist. Voor informaties of afspraak tel. 075-127220; na 19 uur: 02907-3167 Wie geïnteresseerd is schrijftjiaar de personeelsafdeling van ICI HOLLAND BV, Postbus 1020 te Rozenburg onder vermelding van de kode HD/R77-35 of belt voor inlichtingen 01819 - 15533, toestel 3189. Haarlem Prins Bernhardlaan 2 telefoon 023-319005 Postbus 4910 (mnl./vrl.) Telefonische informatie wordt u graag verstrekt door Mw. C. J. Joziasse, hoofd "K.E.K. Middenvleugel", tel. (023) 33 9060, tst. 2317. Dhr. M. Kuyer, hoofd "Aster", tel. (023) 33 90 60, tst. 2367. In ons centrum te Heiloo worden ongeveer 450 psychia trische patiënten behandeld en verpleegd. Hij zal zich bezig houden met de verkoop van industriële- en handgereedschappen. centrale verwarming en airconditioning Kinheimweg 1, Bloemendaal. Telefoon 023 - 25 83 71 Ter aanvulling van onze staf verpleegkundigen in ons Observatie- en Resocialisatiepaviljoen "K.E.K. Middenvleugel" en in ons Resocialisatiepaviljoen "Aster" zoeken wij kontakt met Kandidaten moeten, zonodig, bereid zijn te verhuizen. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectie procedure. Op onze rayonkantoren te ROTTERDAM en AMSTERDAM en ons toekomstig rayonkantoor te HAARLEM zijn vakatures ontstaan voor de funktie van Tot Beers B.V. is een elektrotechnisch installatiebedrijf met het Hoofdkantoor in Zaandam en vestigingen in Den Helder, Groningen en Utrecht Het bedrijf legt zich toe op het ontwerpen en uitvoeren van licht-, kracht- en meet- \en regelinstallaties in de sectoren nieuwbouw en industrie. l Tot onze taak behoort de uitvoering van: de algemene arbeidsongeschiktheidswet de wet op de arbeidsongeschiktheidsverzekering de werkloosheidswet de ziektewet voor bovengenoemde maatschappelijke groeperingen. opleiding op HAVO-niveau. goede kennis van en ruime ervaring in de uitvoering van de A.A.W./W.A.O. goede schriftelijke uitdrukkingsvaar digheid. diploma sociale verzekering of studie sociale verzekering in vergevorderd stadium. meet- en regeltechniek (pneumatisch en elektrisch), voor onderhouds werkzaamheden on-shore en off-shore. Een Bemetel of PBNA diploma meet- en regeltechniek strekt tot aanbeveling. Opnamen vinden plaats in onze centra "Meer en Bosch te Heem stede én "De Cruquiushoeve" te Vijfhuizen (gemeente Haarlem mermeer). In laatstgenoemd centrum is een aparte afdeling ("de Zeven sprong") voor zwakzinnigen met epilepsie. Uw sollicitatiebrief, voorzien van recente pasfoto, Mfprdt zo spoedig mogelijk met belangstelling tegemoet,gezien door de Hr. G. Metzelaar. Eventuele informatie toestel 30. Ben je geïnteresseerd? Bel dan even of schrijf een briefje naar de afdeling Personeelszaken van Lindeman B.V. die dit jaar de LTS MTS MAVO HAVO hebben verlaten en die graag willen werken. Bij Lindeman leer je'een technisch vak met diverse carrièremogelijkheden en je wordt er goed voor betaald. BI hoek loos

IJmuider Courant | 1977 | | pagina 28