I Ji Meet- en regeltechnici Elektriciens COMMERCIEEL MEDEWERKER KLM 4 Rabobank (3 medewerker methodieken procedures s (mnl./vrl.) KLM Vliegtuig- afhandeling -r-T-T(i-j-n medewerker vervangingsdienst a Vroom Dreesmann zoekt PART-TIME MAATSCHAPPELIJK WERKSTER KREATIEF THERAPEUT(E) VROOMWDREESMANN B.V. ZEEVISHANDEL BERTUS DEKKER I I BEAHUIS os o Bij St. Willibrord is plaats voor leerling- psychiatrisch verpleegkundigen M ZATERDAG 19 7 7 OKTOBER PROVINCIAAL ZIEKENHUIS SANTPOORT OP I voor d loerno im eei »edst ie stei kunne noven Nat loelev lot 10 strijd, l-cat€ va are ip de: Een ipzicl prent lan hi bet al van h; iaat 1 middelbare opleiding met ervaring op dit gebied. Kandidaten dienen dienen bereid te zijn een psychologisch onderzoek te ondergaan. Ter versterking van het stafbureau zoeken wij een Naast passagiers vervoert de KLM dagelijks grote hoeveelheden bagage, post en vracht. Het laden en lossen hiervan is de voornaamste taak van KLM vlieg- tuigafhandeling. Tevens is zij nog belast met de zorg voor de brand stof oorziening van de vliegtuigen, de afhandeling van luchtpost en de Onze gedachten gaan uil naar een jonge (21-35 jaar) enthousiaste man met belangstelling voor organisatorische problemen. Creativiteit en inventn iteit zijn naast een analytische geest belangrijke eigenschappen. distributie van de buitenlandse tijdschriften. Deze afdeling met ruim 700 medewerkers, beschikt over een stafbureau dal de uitvoerende secties ondersteunt d.m.v. de onlw ikkeling van methodieken, procedures en technische hulpmiddelen alsmede de personeelsplanning. Ten aanzien van de opleiding denken wij aan een Hogere Beroepsopleiding in een technische of bedri jfskundige richting c.q. een Op de Luchthaven Schiphol zijn een aantal operationele afdelingen werkzaam. Eén van deze afdelingen is Uw schriftelijke sollicitatie onder vermelding van nr. 454 kunt U richten aan KLM. Afdeling Personeelsplanning en -voorziening. Postbus 7700. 1117 ZL Luchthaven Schiphol. kt! i ft wij zoeken een verkoopmanagers iiiiinniiii met een grote mate van verantwoordelijkheidsgevoel. n h (Voor 30 uur per week) P. 2423 aan Voor deze cursus organiseren wij op De standplaats is Haarlem. f Leeftijd tot ongeveer 30 jaar. Voor een goede uitoefening van de functie zijn een ruime bankervaring, goede contactuele eigen schappen en een opleiding op middelbaar niveau, aangevuld met het diploma moderne bedrijfs administratie en studie of diploma S.P.D. vereist. Gezien het ambulante karakter van deze functie dient men in het bezit te zijn van een rijbewijs B.E. Deze functionaris treedt bij Aangesloten Banken in het district Haarlem op als vervanger van afwezige leidinggevende functionarissen en kan in voorkomende gevallen ook ingezet worden voor andere administratieve werk zaamheden. Hij is hierdoor in de gelegenheid een allround bankervaring op te doen. De Centrale Rabobank vraagt voor het verlenen van assistentie bij de Aangesloten Banken in het district Haarlem een Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de Directie van het Provinciaal Ziekenhuis, Postbus 50, Santpoort-Zuid. de kreatieve therapie samen met de andere kreatief therapeuten. Een psychologisch onder zoek kan deel uitmaken van de sollicitatie procedure. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne ontvangen door de Centrale Rabobank, Personeels zaken, Fellenoord 15, Eindhoven, onder vermelding van nr. Ti. 818. De Centrale Rabobank: bank achter duizend banken. Begeleidt met raad en daad de ruim 1000 Rabobanken die overal in het land zijn gegroeid en daar voor iedereen paraat zijn. Met 1001 mogelijk heden. Stichting Hulpverlening zwangerschapsonderbreking Noord-Holland Telefonische informatie: 02550-19103 Hr. A. R. Tielrooij Schriftelijke sollicitaties: B.V. Zeevishandel Bertus Dekker, Rijksvishal D 16-18, Postbus 166, IJmuiden. Medewerkers vanuit de verpleging, de afdelingen opleidingen en de leerlingenraad zullen dan in de foyer van het Centrum alle gewenste inlichtingen kunnen verstrekken. Deze cursus is een combinatie van werken en leren. Zo werk je tijdens de opleiding op verschillende afdelingen met uiteenlopende problematiek. In theorie lessen krijg je naast psychiatrie en psychiatrische verpleegkunde ook vakken als anatomie, fysiologie, agogie, gesprekstechniek enzovoorts. De opleiding duurt 3 jaar. Om toegelaten te worden tot de cursus moet je: de leeftijd van 17 jaar en 7 maanden bereikt hebben, een diploma MAVO-IV of een gelijkwaardige opleiding hebben. vraagt ter uitbreiding van haar staf een enthousias te jonge man die opgeleid wil worden tot: ICI HOLLAND BV, onderdeel van het Engelse ICI concern, produceert en verkoopt o.a. grondstoffen of halffabrikaten voor kunststoffen en kunstvezels. Hiervan worden fotofilm, kleding, plastic zakken, woningtextiel en vele andere artikelen vervaardigd. Bekende merken van ICI zijn o.a. 'Perspex', 'Melinex' en 'Terylene'. De produktie-eenheden bevinden zich bij Rozenburg/Europoort. Het verkoopkantoor voor alle ICI produkten is aan de Wijnhaven in Rotterdam. Ook een persoonlijk onderhoud is mogelijk. Donderdag van 14.00 tot 20.00 uur op ons Verkoopkantoor, Wijnhaven 107 te Rotterdam (hoek Coolsingel - Blaak). Ervaring in het onderhoud en in bedrijf stellen van meet- en regel- installaties in chemische processen, zowel elektrisch, elek tronisch als pneumatisch, wordt op prijs gesteld. Gewenst: MTS-E of FM Bemetel 1 en 2 meet- en regeltechniek. Ook vaklieden met een LTS-EL vooropleiding aangevuld met Bemetel meet- en regeltechniek 1 en 2 kunnen solliciteren. De taak zal onder meer bevatten: het zelfstandig uitvoeren van modificatiewerkzaamheden het storingzoeken in elektronische instrumenten het in bedrijf stellen van meet- en regeltechnische installaties in fabrieken. In de Technische Dienst van onze vestiging te Rozenburg zijn plaatsingsmogelijkheden voor enthousiaste en zelfstandige Er bestaan gunstige regelingen onder andere voor vervoer naar en van het fabrieksterrein, voor vergoedingen van reis- en/of pensionkosten en studiekosten. Tevens kan bemiddeld worden bij huisvesting in de omgeving van onze fabrieken. Onze gedachten gaan uit naar enthousiaste medewerkers, die in het bezit zijn van de diploma’s LTS en VEV-sterkstroommonteur. Daarnaast wordt een ruime praktijkervaring in de industrie ver langd. Zij zullen worden geplaatst in de onderhoudsgroep van enkele onzer fabrieken of centrale werkplaatsen. ZATERDAG 29 OKTOBER EEN INFORMATIEDAG van 10.00 tot 13.00 uur. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van letters en nummer HD/R77-36 te richten aan: ICI HOLLAND BV, afdeling Personeels zaken, Postbus 1020, Rozenburg. Of bel voor informatie: (01819) 1 55 33, toestel 3189. Mae een c natioi niet v ter zi< bezig! ik hel natioi betek wekei Verdt zo be; ben g Herenweg 215, Heemstede Wie handt spectt „v rondb Swift gerou zijn. 1 aspire uitger vakku het ei een jc hoedi restrk Daar Korte zo’n f Dat niet i nauw blikki full-ti Henn geld en goede raad zij zal behoren tot een team maatschappelijk- en sociaal werksters, dat tot taak heeft, hulp te bieden aan vrouwen, die zich tot onze instelling wenden. Omdat wij ook buitenlandse vrouwen helpen, gaan onze gedachten uit naar een maatschappelijk werk ster die Frans en Duits redelijk spreekt Aanvullende talenkursussen zijn mogelijk. dagelijks beleid in de aan hem toevertrouwde afdelingen zoals o.a. de bediening van de klanten presentatie en display van de goederen de aanwezigheid van de vastgestelde kollekties de personeelplanning (bezetting) en het zo effektief mogelijk funktioneren daarvan. Indien de standplaats de Taken: het verrichten van kreatieve therapie; binnen de teams een bijdrage leveren het behandelbeleid; zorgdragen voor de verdere ontwikkeling van Wij vragen: voltooide hogere beroepsopleiding b.v. Mid- deloo, Kunstakademie; minimum leeftijd 23 jaar; ervaring in het werken met groepen met beeldende middelen. Voor deze funktie denken wij aan iemand die: zelfstandig kan werken en organiseren in het bezit is van een diploma middelbaar onderwijs niet ouder is dan 25 jaar over goede kontaktuele eigenschappen be schikt kennis heeft van de moderne talen voor haar regio Haarlem. De regio omvat vestigingen in Haarlem, Leiden, Alkmaar, Den Helder, Alphen a/d Rijn, Hoorn, IJmuiden en Beverwijk. De verkoopmanager is Op 1 maart 1978 begint in ons Centrum weer de opleiding tot psychiatrisch verpleegkundige. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij me vrouw Y. A. Kampstra, telefoon 023-379900, toestel 332. Belangstellenden die in het bpzit zijn van het diploma sociale academie kunnen binnen 3 wéken hun sollicitatie richten aan de afdeling personeelszaken. De psychotherapeutische gemeenschap „Rijn land", onderdeel van het Provinciaal Ziekenhuis te Santpoort vraagt zo spoedig mogelijk een Rijnland bestaat uit 3 units, waar in het totaal 80 volwassenen zijn opgenomen welke behan deld worden in groepsverband. De kreatieve therapie maakt deel uit van het behandelpakket dat wordt aangeboden op alle drie de afdelingen afzonderlijk. hoofdvestiging Haarlem is, zal hij/zij tevens nauw betrokken zijn bij de regionale inkoop. Wij denken aan representatieve jonge mannen of vrouwen met een goede algemene ontwikkeling, die het verantwoordelijk voor het leidinggeven in zich hebben en hun mede- werkers/sters in een goede sfeer weten te stimuleren, waarbij de dynamiek van het warenhuis hoge eisen stelt aan slagvaardigheid en flexibiliteit. Schriftelijke sollicitaties met volledige gegevens en een recente pasfoto kunt u richten aan de heer Th. H.C.M. Ponsioen postbus 170 te Haarlem. Geïnteresseerden die deze dag verhinderd zijn kunnen ook rechtstreeks solliciteren door schriftelijk of telefonisch contact Op te nemen met het Psychiatrisch Centrum St. Willibrord, afdeling Personeelszaken, Kennemerstraat- weg 464, Heiloo. Telefoon (072) 33 08 44, toestel 233.

IJmuider Courant | 1977 | | pagina 32