o 1 Inspekteur/Inspektrice Wessanen Wormerveer ASSISTENTE PAPIERSNIJDER DE VERTEGENWOORDIGER □IE WIJ ZOEKEN IS ADVISEUR L •FMC I I een console-operator I i boi I I Er zit zekerheid bij Wessanen voor produktiemensen die hun handen 2 aluminium lassers/MIG P/3REXGai\l SPAAR BELEG k' VNU VERKOOPCROEP BV FMC Nederland BV Mijdrecht Holland (tijdelijk part-time mogelijk) Wij hebben momenteel vakatures voor: voor de avond- of nachtploeg Telefonische sollicitaties en informatie bij de Chef Personeelszaken, de heer J. M. Meijer, tel.: 02979-3551 Joh. Enschedé en Zonen Grafische Inrichting B.V. HAARLEM KLOKHUISPLEIN 5 N Lat lan tun gez Fre a m u 36 Sp iiiiiiii leeftijd VERENIGDE NEDERLANDSE UITGEVERSBEDRIJVEN Voor onze afdeling Personele Zaken zoeken wij een Voor de afdeling Operating zoeken wij: MIJDRECHT (Industriegebied) NIJVERHEIDSWEG 17-19 Voor het rayon Amsterdam en omgeving willen wij graag in kontakt treden met geschikte kandidaten. Schriftelijke sollicitaties s.v.p. zenden aan VNU Stafafdeling Systemen, Personeel en Organisatie, postbus 4028 te Haarlem, t.a.v. mevrouw I. C. M. Messing. Produktieman U werkt in de produktie, aan de afzakmachines bijvoorbeeld. We hebben verschillende plaatsen voor mannen met rappe handen. In 3-ploegendienst. Wilt u later doorgroeien naar bedieningsman? Dat kan bij De Mooriaan. Praat daar eens over. Stuur de bon op of bel even. Wessanen Wormerveer. Een bedrijf midden in de Zaanstreek, waarvan cacaofabriek "De Mooriaan" deel uitmaakt. Daar wordt cacaopoeder en -boter geproduceerd. We hebben 't daar behoorlijk druk mee. Maar zwaar werk is er niet meer bij. De produktie gebeurt grotendeels door moderne machines. Daarom zoeken we mannen die hun handen, maar ook hun hoofd gebruiken. Vereisten: HAVO-opleiding. Bereidheid in ploegendienst te werken. Ervaring met OS. Het Rekencentrum te Haarlem, onderdeel van de Stafafdeling Systemen, met plm. 70 medewerkers, voert automatiserings- opdrachten uit voor het gehele concern. VNU werkt met een IBM 370/145. Er vindt zowel batch (local en remote) als real-time verwerking plaats. Wat doet Wessanen voor u? Het loon is. goed. Met 8% grati- fikatie, 8% vakantiegeld en maar liefst 20 dagen vakantie! En als u moet verhuizen om bij ons te komen werken dan regelen wij de kosten wel. U kunt de bon opsturen of even bellen 075- 25 22 75. Vraag naar mevrouw Bijl. Zij kan u er alles over vertellen. In een enveloppe zonder post zegel opsturen naar Wessanen NV, afd. Personeelzaken Cacao/Oliesektor, Antwoordnummer 34, Wormerveer. De VNU Verkoopgroep verzorgt door geheel Nederland de verkoop en distributie van voornamelijk tijdschriften en boeken. Als u interesse hebt, kunt u uw sollicitatie richten aan Medianet b.v., Afd. Personele Zaken, Postbus 6298, Haarlem. Telefonisch kunt u ons bereiken op 023 - 31 94 20. toestel 116. Wij verwachten van onze nieuw aan te stellen assistente een goed administratief inzicht, een behoorlijke mate van flexibiliteit en het vermogen zelfstandig eenvoudige brieven (aan de hand van bestaande konsepten) samen te stellen en uit te tikken. Voor deze afwisselende functie zoeken wij een meisje van ca. 21 jaar met een HAVO- of daaraan vergelijkbare opleiding. Daarnaast verwachten wij enige kantoorervaring, indien mogelijk op een afdeling Personeelszaken. die de secretaresse terzijde staat bij de correspon dentie, de administratieve verwerking van allerhande zaken, het archiveren enz De taak van hem/haar omvat het zelfstandig plaatsen van onze eigen tijdse spaarkasinschrijvingen, alsmede begeleiding geven aan de in het aan gewezen rayon opererende adviseurs/adviseuses. Hij/zij dient hiervoor ondernemingszin, slagvaardigheid, doorzettingsvermogen en kommerciële feeling te bezitten en daarnaast blijk te geven van uitstekende organisatorische eigenschappen. Een middelbare opleiding achten wij hiervoor noodzakelijk. Wij zijn een dynamisch bedrijf, waarin theoretische en praktische opleiding en begeleiding hand in hand gaan. U treedt in dienst als adjunkt-inspekteur (inspektrice); doorgroei naar inspekteur (inspektriqe) moet binnen 2 jaar mogelijk zijn. Wij bieden een goede basishonorering plus provisie en uiteraard een onkosten- N.V. Spaarbeleg, het spaarkasbedrijf van het AGO-concern, zoekt buitendienstmedewerkers(sters) die opgeleid willen worden tot De 'sekundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een 13e maand en een premievrije pensioenregeling, zijn zonder meer uitstekend te noemen. Aanmeldingen maandag tot en met vrijdag van 10.00 - 12.00 uur en 13.30 - 15.00 uur, Klokhuisplein 5, Haarlem. U kunt rekenen op een goed loon en toeslag voor ploegendienst. Daar het werk veelal in tweeploegen- dienst verricht zal worden moet de reflectant tenminste 18 jaar oud zijn. H< het laar vóói vrijl Meii tren gehr van een de Heeft u voor deze funktie belangstelling en bent u in de leeftijdsgroep van 24 tot 35 jaar, belt of schrijft u dan naar: N.V. Spaarbeleg, afd. Personeelzaken, Beneluxlaan 31 te Utrecht, telefoon 030 ->88 76 11. Er moti gevo huis se m in g< was. huid haar derh erke hoof volgi eel v gekc neur nu a< factc soek der sche over medi re w geen In slept nieu’ afspi der c aan i enke was dens van gen 1 On mani heid gres mee beoo volkj steld de werd He een 1 een tief „de alth; slee! listei dem het t niet U K 1 F L Amsterdam Karperstraat 10 naam adres plaats tel. weken vakantie en wordt opgenomen in het pensioenfonds Er staat een auto voor hem klaar, die hij ook privé mag gebruiken. Heeft U interesse in deze zelfstandige interessante baan, neemt U dan kontakt op met ons kantoor te Amsterdam, telefoon 020- 7811 11, U kunt dan vragen naar de heer Wagemaker afdeling personeelszaken. Na een opleiding van circa 10 weken zal deze medewerker worden ingezet bij het passnijden van binnen- en buitenlandse bankbiljetten met een electronisch gestuurde snijmachine. Overigens dient ook het snijwerk van ander drukwerk door hem verzorgd te worden. ondernemingen van middelgrote omvang Om op niveau te kunnen praten zal hij een middelbare opleiding HAVO/MEAO en interesse in administratieve procedures moeten bezitten Als hij daarbij tevens ervaring in de verkoop van administratieve produkten of-systemen heeft, dan geeft dat een voorsprong bij zijn sollicitatie Zijn leeftijd zal liggen tussen de 25 en 35 jaar Als hij zelfstandig kan werken en over kontaktuele eigenschappen beschikt is dit eerj baan met snelle doorgroeimogelijkheden en zal hij kunnen rekenen op een goed basissalaris waarboven een provisieregeling komt. Hij krijgt 4 V.N.U. is een concern met als activiteiten het uitgeven, drukken en ver spreiden van tijdschriften, boeken en dagbladen in Nederland en in het buitenland. Hiernaast ontwikkeld V.N.U. binnen het algemeen kader van de concerndoelstellingen nieuwe produkten en technieken. Bij V.N.U. werken 7.600 mensen in ongeveer 75 bedrijven. Het hoofdkantoor is gevestigd in Haarlem- Schalkwijk, in de onmiddellijke nabijheid van het winkelcentrum. Nadere inlichtingen kunnen worden verstrekt door de heer N. J. van der Velden, telefoon 023 - 24 90 71 (privé: 02521 - 1 29 20). U kunt ook rechtstreeks telefonisch kontakt opnemen met onze mentors in de Buitendienst: dhr. C. J. I. Fortman, Veenendaalkade 407, Den Haag, telefoon 070 - 29 60 75; dhr. W. W. O. A. van Hooft, Bredestraat 3, Rosmalen, telefoon 04192 - 30 96; dhr. H. Kamphuis, Voorstadslaan 114, Nijmegen, telefoon 080 - 77 46 90. blijfl „L' senai dig u nuch blijk maai beku hoofi socia zit ei zeggi 0f g€ zijn, gen. hebb mom stevi, is. W derls nieut Paragon maakt deel uit van het Moore-Paragon concern, dat zich gespecialiseerd heeft in de vervaardiging van bedrijfsformulieren en de daarbij behorende apparatuur. Het is de taak van onze adviseurs om funktionanssen uit het bedrijfsleven met onze arbeidbesparende produkten in kennis te brengen. In deze snel groeiende markt zullen zij dagelijks te maken krijgen met gebruikers van kleinere computer-systemen en deze moeten adviseren ten aanzien van hun formulier-bestand. Daarom zoeken wij jonge enthousiaste mensen, die ons dienstenpakket deskundig willen verkopen aan het klein bedrijf en vraagt voor spoedige indiensttreding een medewerker die opgeleid wil worden tot n>n>n Medianet richt zich voor- LylJr| I namelijk op de verkoop media! |l'Er aan abonnees via post I I en wederverkopers. o o fc vergoeding die overeenstemt met uw taakstelling.

IJmuider Courant | 1977 | | pagina 36