kerkdiensten E rond de losplank En zo voor dieven. Riolering tuinbouwgebied burgerlijke stand Zo is-ie voor brieven Damiate Pers 0/l\^ I Poppenkast in Heliomare veilingen beverwijk 1"<4: Receptie feestelijk slot jubileumviering „O.B.K.” buurthuis activiteiten s. Umuider Courant Deze week: weer ’n auto ft TOT/ HEEMSKERK 4milj. _L 2milj. L W. van Grafschool houdt bazar Jacq. Colijn sticht Centrum voor Wereldsamenwerking Viering Kritische Gemeente I Commissie vergaderingen %orij^ Vanavond concert van Animo” in de Nieuwe Slof ’T ZONNETJE J 4£AT 19 7 7 OKTOBER ZATERDAG 1 5 1* J B.V. J ik (j f Van ee OUD- ti’n hui Jmuidf ril niét ;een gr racht schelvis vier gevonden werd. De grovere vondje ewoor en bei erteld Ie Oud lens de „REINO” voor tapijtreiniging Vaste vloerbedekking Losse kleden Telefoon 023-313289 VERHUISLIFT - 1 "A: De politie adviseert... (Van een onzer verslaggevers) (ADVERTENTIE) (ADVERTENTIE) (ADVERTENTIE) F 0,70 f 141,50 Voor directe bediening (II. Oliesel) voor Beverwijk, Wijk aan Zee en Velsen-Noord op zondag en werkdagen bellen 29044 (te lefoonnummer St. Jozefrustoord). BEVERWIJK. De Willem van Graft school organiseert voor de 6e maal een grote bazar op 20 en 21 oktober ’s-avonds en op 22 oktober ’s-middags in het school gebouw aan de Fokkerlaan. Onderdeel van deze bazar vormt een rommelmarkt welke op zaterdag 22 oktober op de Wij- kerbaan zal worden gehouden en wel tot 15.00 uur. De verscheidenheid van de aari te bieden artikelen maakt een bezoek aan deze bazar annex rommelmarkt erg aan trekkelijk. De opbrengst komt ten goede aan de school en dat betekent dus aan de kinderen. Voorzitter J. K. Kossen en zijn medebe stuursleden N. Stet en J. Oly kregen hier heel wat handen te schudden van mensen die in en buiten Velsen aan de Honden sport doen. Van de 32 politiehondenvereni gingen in Noord-Holland had een fors aan tal een of meer bestuursleden naar de jubileumreceptie afgevaardigd. „Oefening Baart Kunst” moet in Velsen de bestaande belangstelling voor de hon densport delen met de clubs „Schapen duin”, „Middenheerenduin” en „De IJ- mond”. De laatste twee zijn in vroeger jaren uit de jubilerende vereniging voort gekomen. O.B.K. had bij de oprichting een oefenterrein in de Breesaap op de noorde lijke over van het Noordzeekanaal. Zonder zelfs maar opbergruimte voor het dres- suurmateriaal was do accommodatie hier De collecte dient ter bestrijding van de kosten van dit congres. Aan de viering wordt muzikale medewerking verleend door de Zuid-Afrikaanse jazzgroep in bal lingschap „Jabula”, die na de viering ver der concerteert in de Vredevorstkerk. BEVERWIJK. De viering van de Kri tische Gemeente IJmond staat zaterdag 15 oktober in het teken van de ontwikke lingen in Zuid-Afrika. Tijdens deze vie ring, die om 19.15 uur begint in de Vrede vorstkerk, zal nader worden ingegaan op het vorige week gehouden Zuid-Afrika Congres. Ook zal zaterdag aandacht worden be steed aan de handtekeningenactie van het initiatief comité in de IJmond ter bevorde ring van de werkgelegenheid bij Hoog ovens. Dit comité vraagt aan de Hoogoven- directie meer tijd voor andere oplossingen dan ontslagen. wel heel miniem. Kort voor de Tweede Wereldoorlog verhuisde de vereniging naar de Heerenduinen nabij het zwembad van die naam. Uit die tijd dateren de eerste contacten met het geslacht Van Tuijll van Serooskerken van wie het oefenterrein ge pacht werd. Na de overstap naar de Hoger- geest in 1971 kwam eindelijk een compleet clubgebouw beschikbaar. Ook deze grond is eigendom van bovengenoemde familie. Anjers en rozen gaven weinig prijsver schil te zien in vergelijking met de vorige week. Ook hier goede prijzen voor de tijd van het jaar. Er komt nu weer meer freesia en voor de zware takken betaalt men meer dan veertig cent. Minder vlot ging het met de irissen. Er komen flinke partijen op de veiling maar gezien de hoge investerings kosten blijft er voor de teler weinig over. Vrijdag werd 30.000 kilo andijvie aange voerd, waarvan een groot deel de mini mumprijs van 30 cent per kilo opleverde. Van de 30.000 kroppen aangevoerde sla haalde alleen de eerste soort 65 cent per krop. Heel veel kroppen gingen weg voor een paar dubbeltjes. Daartoe zullen vertegenwoordigers van de provinciale planologische dienst van Noord-Holland en van het Recreatieschap Alkmaardermeer-Uitgeestermeer het ba sisplan toelichten. Bij de potplanten was er een goed gesor teerd aanbod met cyclamen als belangrijk pródukt. Er komen nu grote partijen nerinen die in prijs variëren van 20 tot 45 cent. BEVERWIJK. Voor de kwekers van buitenbloemen is het uitermate triest, dat een flinke storm een einde maakte aan hun oogst. Nu, met het bijna zomerse najaarsweer, komen er nauwelijks nog buitenbloemen op de veiling. Het zachte najaarsweer is er de oorzaak van dat de groentenmarkt nog wordt over stroomd met bladgroenten. Opvallend is, dat de winterprodukten duurder zijn dan de najaarsgroenten. HEEMSKERK. Begin 1978 hoopt het Heemskerkse college een begin te kunnen laten maken met de uitvoering van de eerste fase van het rioleringsplan voor het tuinbouwgebied. schelvissoorten werden allemaal graag ge kocht voor ruim 100,00 per bak. Slechts een enkele kist kabeljauw, gul en verder blankwerk was er maar buit gemaakt, maar toch hield dit alles mee om aan een totale besomming van ruim 105.000,- te komen. Hierbij zijn niet geteld de pakken jicht g bij uitpakken bleek dat er een echte zee manshand aan het sorteren was geweest en er nog heel veel schelvis drie in de Die gemat ming1 renovi feld. I ningst 1 1 1 i 1 BEVERWIJK R.-k. Kerk. H. Agatha, Breestraat, zater dag 19 u., zondag 8.30, 10, 11.30 en 18 u.; O.L. Vrouw van Goede Raad, Arendsweg, zaterdag 19 u., zondag 9, 10.30 en 18 u.; Regina Caeli, Hilbersplein, zaterdag 19 u„ zondag 10, 11.45 en 19.30 u.; Apostelkerk, Van Riemsdijklaan, zaterdag 19 u., zondag 9.15, 11 en 12 u.; H. Jozef, Laan der Neder landen 68, zaterdag 19 u„ zondag 9.30 en 11 u. VELSEN-NOORD R.-k. Kerk. H. Joseph, Wijkerstraatweg, zaterdag 19 u„ zondag 9, 10.30 en 12 u. Ned. Herv. Kerk. Noorderkerk, Stra- tingplantsoen, zondag 10 u. Geref. Kerk, Koningsweg 39, zondag 9.30 u. ds. C. W. de Ruiter van Zaandam (Kindernevendienst), 17 u. ds. A. A. v. d. Leer van Driehuis. BAKKUM R.-k. Kerk. O.L. Vrouw Hemelvaart, Brederodestraat, zaterdag 19 u., zondag 9 en 11 u. HEEMSKERK R.-k. Kerk.Mariakerk, Spoellaan, zater dag 18.30 u„ zondag 9.45, 11 en 12.15 u.; H. Laurentius, A. Verherentstraat, zaterdag 19 u„ zondag 8.30, 9.45, 11.30 en 18 u. Ned. Herv. Kerk, Kerkplein, zondag 10 u. ds. H. L. Lieve; Morgensterkerk, Vrij- burglaan, zondag 19 u. ds. A. van Leeuwen (Jeugddienst). Geref. Kerk. Morgensterkerk. Vrijburg- laan, zondag 9.30 u. ds. C. Meijer (Kinder nevendienst), 10 u. ds. A. van Leeuwen (Jeugddienst). Baptistengemeente IJmond. Maerten van Heemskerkstraat 41, zondag 10 u. ds. H. Sikkema, 10 u. zondagsschool, 20.30 u. jeugdbijeenkomst. GEBOREN: Jolanda Conception Amador Padilla, Tamara Schrama, Paulus Frederikus Al- phonsus Zuidervaart, Pamela Johanna van Daalen, Suzanne Quirine van Veeh, Juan Christobal Navarro Morales, Leon- ardus Jozef Maria Blum. GEHUWD: T. A. C. Graumans en V. R. Netelenbos, R. Esser en J. C. Metten, P. P. M. Paree en A. C. M. van Overmeeren, C. J. T. Jansen en A. G. T. Admiraal, J. Luttjeboer en C. M. Slierendregt, M. Hoekema en Y. Tindal, A. T. J. de Vries en C. van Waveren, J. Pijpen en I. M. Welp, J. H. Kosters en E. A. Dijkstra. ONDERTROUWD: J. J. Meijland en E. T. M. van Grasbeek, G. B. Enkhorst en C. J. Pieterman, E. W. Zebbe en L. A. W. Troost. HOOFDREDACTIE: Jos L. Lodewijks E. Koning V g V d n d d e d 1 s d t t 1 i 1 i 1 s 1 De oplossing van kruiswoordpuzzel 4 is: MET UW KAART STUURT U ZE OVER DE GRENS diepvries die gemaakt waren. Deze zijn et Me anwez rikkeli )ud-IJ iepen lekend ilaats loop i ilaats oor e< set ee: /an w; e de wij fevigh even rergad vordei laald jepres roer t ivas vt neest avond gering stap v de pk deelte is nog weer f mité. houde gen v nieuw van d< tegens de eei VELSEN. -r- Het spreekwoord „oefe ning baart kunst” heeft een diepere bete kenis voor de Velsense politiehondenver eniging die nu al een halve eeuw die naam draagt. De vereniging werd in de zomer van het jaar 1927 opgericht en is daarmee de oudste van de vier politiehondenvere nigingen die momenteel in Velsen actief zijn. Na de in juni gehouden jubileum- wedstrijden op het eigen clubterrein aan de Hogergeest (Waterlandweg) was een receptie in „Royal” te IJmuiden vrijdag avond de feestelijke afsluiting van de jubileumviering. (Van een onzer verslaggevers) BEVERWIJK. Ir. Jacques Colijn, pro jectleider voor de regio IJmond van de Stichting Bewustwording Wereldsamen werking, probeert in deze streek een Cen trum voor Wereldsamenwerking IJmond op te richten. De doelstelling van dit cen trum is dezelfde als de Stichting, namelijk de voorlichting ter bevordering van de bewustwording van de noodzaak tot we- reldsame'nwerking in het belang van een menswaardige wereldsamenleving. Het centrum gaat de komende maanden met een inleiding en een audio visuele presentatie langs verenigingen en instel lingen om belangstelling voor het streven te wekken. Inlichtingen bij de heer Colijn, telefoon 23870. WIJK AAN ZEE R.-k. Kerk. H. Odulphus, Odulfstraat, zaterdag 19.15 u., zondag 9.30 en 11.30 u. Ned. Herv. Kerk. Voorstraat, zondag: geen dienst. CASTRICUM R.k.-Kerk. H. Pancratius, Dorpsstraat, zaterdag 18 u., zondag 7.30, 9.30, 11.30 en 18 u.; Behlehemkerk, Piet Heinlaan, za terdag 18 en 19 u., zondag 9.30, 11 en 12.15 u. IT •A- De jubileumreceptie van „Oefening Baart Kunst” waaar hondendressuur vrijdag- avond het favoriete gespreksthema was. Als i (het „d mité) s de hui voor v< len ziji wil rer wijk bl te toet meens< een ge sloopt’ ring ze zeggen Niet n Het 4 proefn Daar voor r want i ren. M nen m mense De uitvoering van het rioolstelsel voor het bestemmingsplan Houtwegen is in vol le gang en zal ook het komend jaar nog doorgaan. Met de voorbereidende werk zaamheden voor het rioolstelsel van het uitbreidingsplan Meerestein en Westertui- nen is dit jaar een aanvang genomen; verwacht mag worden dat eind van dit jaar of begin volgend jaar met de uitvoe ring kan worden begonnen. BEVERWIJK. Vanavond geef.t het operette- en operakoor „Animo” haar jaarlijks najaarsconcert in de Nieuwe Slof. Naast „Animo” onder leiding van Piet de Reuver kan men luisteren naar het mannenkoor „Excelsior” uit Edam en de Acocordeonvereniging „Vita Nova” uit Alkmaar. Voor de pauze worden werken van Verdi, Bizet, Schubert en Rossini uit gevoerd. De solisten van vanavond zijn Annie Schoot, sopraan en Ron Adelaar, bariton. Aan de vleugel Hans Broekman. Het concert begint om 20 uur. DIRECTIE: Dermate Pers b Mr H C. van derMije BUREAU: Redactie en administratie: Lange Nieuwstraat 427, IJmuiden postbus 18, IJmuiden tel. redactie: 02550 - 15389 na kantoortijd: 02208 - 3577 tel adm. en adr.: 02550-15437 en 16450 postgiro: 273107 telex: 41866 ADVERTENTIES: telefoon 023 - 31 90 53 GROENTJES: gerubriceerde advertenties, uitsluitend telefoon 023 - 31 92 72 ABONNEMENTEN: - bij vooruitbetaling - 13,90 40,- f 53,- 157,30 203,- (Van een onzer verslaggevers) WIJK AAN ZEE. De openbare biblio theek verhuist volgende week van het fili aal in de Zwaanstraat naar het nieuwe onderkomen in het dorpshuis De Moriaan. Om die reden zal er slechts één program ma worden geboden in het kader van de kinderboekenweek en wel op woensdag middag 19 oktober met een poppenkast voorstelling in „Heliomare”, aanvang 15 uur. niet gelost en wederom mee naar zee ge gaan om bij een volgende gelegenheid ge lost te worden. Het opstellen van het los materiaal, zoals de lopende banden en al wat daar verder bij behoort kost evenveel voor het opstellen voor de lossing van 5000 pakken als voor 500 pakken. Zoals gesteld, het waren de kotters die voor het overige de markt beheersten. Met de regelmaat van de klok kwamen vooral de in span vissende kotters aan de markt. Het meest in het ooglopend waren de kot ters UK 18 en UK 17. Dit span kon blijk baar geen kwaad doen en was iedere dag jeeft per maand per kwartaal per post per jaar per post losse nummers buitenland per kwartaal BEZORGKLACHTEN: maandag t/m vrijdag van 18.30-19.00 uur zaterdags van 11.30-12.30 uur Uitsluitend telefoon: 02550-10519 voor Santpoort: 023 - 31 90 53 Oudeweg 12-14, Haarlem tel. 023 - 31 90 53 (sWBW- Wat de kasprodukten betreft gaan rozen, anjers en freesia’s een steeds grotere rol spelen. Maar ook de kas-troschrysanten komen nu in flinke partijen op de markt en die worden goed betaald als de kwaliteit goed is. Dan wordt er meer dan twee gulden per bos voor betaald. De oplossing van rebus 4 is: AAN U DE PRIJS, VOOR HEN DE REIS. De gelukkige prijswinnaars in onze regio zijn: Mej. G. L. Fortgens, Soerabajastraat 4 rd., Haarlem; Chr. van Dijk, Willem de Rijk- welaan 12, Hillegom; beiden een Hooghoudt drankenpakket. Mevr. Appel, Gijzenveld- plantsoen 143, IJmuiden; Mevr. A. H. de Redelijkheid-Tunteter, Prof. Krausstraat 60, Haarlem, beiden een Jago-shawl Vandaag staat de auto weer centraal in ons puzzelgebeuren. De glanzende Ford Fiesta L is de hoofdprijs in ons verrassend wisselend wekelijks prijzenpakket. Bovendien staat er een uitgebreid Wedgwood servies voor u klaar. En wat te denken van het buitenkansje van vijfduizend gulden? Los de puzzel of de rebus van de Stichting „Buitenlandse vakanties voor gehandicapt, ten” op (beide mag ook maar dan op een aparte kaart) en stuur die in per briefkaart met 1,50 extra aan postzegels of via een postgiro van 1,50 (meer mag ook). De opbrengst van deze week is 169.300,12, waarmee de totaalstand is gekomen op 747.015,22. De duizendjespot begint ook vetter te wor den en heeft nu 6.515,13 als inhoud. U weet dat die pot plotseling door de notaris wordt geleegd. BEVERWIJK. De raadscommissies financiën en recreatie vergaderen dins dag 25 oktober van vier uur af in het Stadskantoor. Tijdens deze vergadering zullen de be zwaren van de gemeenteraad tegen het basisplan Alkmaardermeer-Uitgeester- meer aan de orde worden gesteld. Oefening Baart Kunst heeftop dit mo ment 17 leden, en is daar in de 50-jarige geschiedenis nooit ver bovenuit gekomen. Bij de toelating van nieuwe leden wordt enen strenge ballotage toegepast. De aan gesloten hondenbezitters blijken zo ver knocht aan hun sport dat van ledenver loop uitsluitend bij verhuizing sprake is. Voorzitter J. L. Kossen hanteert sinds een paar jaar een ledenstop omdat de vereni ging met het huidige ledenbestand naar behoren draait. „Deze tak van sport ver draagt geen groot ledental. Hond en bege leider vragen daarvoor te veel aandacht”, aldus de heer Kossen. Verhuisonderneming Specialist op gebied van kantoor inboedelverhuizingen met Korte Spaarne 21, Haarlem, tel. 023-326099/075-171700. De lichtboei. In het buurthuis „De Licht boei” worden vrijdagavond 21 oktober weer open klaverjaswedstrijden ge houden. Wijk aan Duin. In het buurthuis Wijk aan Duin aan de Wilgenhoflaan in Bever wijk wil men op de maandagavonden een cursus houtbewerken gaan geven. Geïnte resseerden kunnen zich opgeven bij het buurthuis, telefoon 20944. De kosten be dragen 55 voor twaalf lessen, exclusief het materiaal. Voor vijf geïnteresseerden is er nog plaats voor de cursus haken, breien en borduren, die op de dinsdagmiddagen van 13.30 tot 15.30 uur in dit buurthuis wordt gegeven. Kinderen van tweeëneenhalf tot vier jaar kunnen tijdens deze cursusuren worden bezig gehouden in de peuterspeel zaal. De kosten van deze cursus van zes lessen bedragen-/ 27,50, exclusief het ma teriaal. Spinazie is goed prijshoudend. Er kwam nog 6000 kilo en vo'or de eerste kwaliteit werd tot 160 cent betaald. Bospeen haalt niet meer dan een gulden per bos. Bij een aanvoer van 9000 bos kwam de prijs op 90 cent te, liggen. De aanvoer van prei gaat onverminderd door. Dagelijks komt er zo’n 12.000 kilo en de prijs ervan lag tussen de 35 en 70 cent per bos. De eerste boerenkool leverde tot 90 cent per kilo op. De groene kool bracht het tot 45 cent. Bonen komen hoofdzakelijk uit de kassen en leveren tot 350 cent op. Kom kommers minderen in aanvoer en trekken in prijs aan: tot 85 cent per stuk. Tomaten zijn voor de tijd van het jaar laag in prijs: tot zes gulden per kistje van zes kilo. Vrijdag waren de noteringen: andijvie 19-30, bloemkool 40-110, bospeen 35-88, breekpeen 10-25, groene kool 35-42, knol- seldery 25-53, komkommer 22-83, pronk- bonen 85-175, radijs 20-52, snijbonen 130- 380, sperziebonen 70-350, spinazie 50-158, sla 15-65, tomaten 280-580, uien 5-40, was peen 16-35 (Van een medewerker) DOOR HET PRACHTIGE NAJAARS WEER waren het de kotters die voor een wat regelmatige aanvoer zorgden. Na het maandagse gebeuren kwam aan de dins- dagmarkt de IJM 57 „Zeehaan" met een prachtige lading vanuit de noordelijke Noordzee. Ook deze lading getuigde weer van een prachtige verzorging. Dit werd nog eens extra opgepept doordat men de allerkleinste koolvissoorten tot een diepvriesprodukt had verwerkt. De pak kers die aan de koolvis stonden hadden het erg moeilijk om nog een paar kisten kool vis vier uit deze totale partij koolvis te sorteren. Zodoende stonden er slechts een minimaal aantal bakken. Deze vielen, van zelfsprekend, heel erg grof waardoor de handel ook deze kleine koolvis wist te honoreren met ruim 70,00 per bak. De koolvis drie ging vlot van de hand voor een gemiddelde van 80,00 per bak, terwijl de kisten van 125 kg. verkocht werden voor een gemiddelde van ƒ250,00. Naast zijn lading koolvis had men aan boord de mee gevangen kleine schelvis in premiekstjes verpakt en die kwamen alzo prachtig ver zorgd in de hallen. Ze werden graag ge kocht voor ruim 50,00 per kistje met een gemiddeld gewicht van 25 kg. De handel heeft hier goed mee kunnen werken omdat present met de grootste partijen vis, waar dagelijks van 10.000 tot 25.00,- voor besomd kon worden. Ook kwamen er re gelmatig kotters binnen die nu op de kust aan het opereren zijn en midden in de week hun vrachtje even kwamen lossen. Één van deze schepen, de KW 29, was aan de vrijdagmarkt present met bijna 600 bakken gul en wijting, zodat dit al wel een boodschap zal zijn voor hetgeen er aan de maandagmarkt verwacht mag worden. AAN DE VRIJDAGMARKT verscheen de KW 170 „Annie Hillina” met een lading vanuit de Noordelijke Noordzee. Ook dit schip had niet onverdienstelijk in de Noord kunnen vissen en had een goedeI 1000 bakken buit kunnen maken. Ook deze koolvis was beslist niet klein te noemen en was van een zeer goed gehalte. Naast de koolvis had het schip een leuke partij kleine schelvis en wijting alsmede wat meer kabeljauw en blankwerk dan ver wacht mocht worden. De besomming van dit schip viel echter niet mee, want na telling kon er niet meer uit de bus komen dan bijna f 70.000. De schepen die in de Galway-baai onver stoord naar haring hebben gevist hebben hier niet onverdienstelijk kunnen vangen. Van de KW 141 is bekend dat dit schip verwacht kan worden met ruim 750 kant jes haring, eigen vangst. Ook de schepen van de rederij N. Parlevliet zijn op de thuisvaart en zullen ook hun vrachtje wel vergaard hebben. De grootste eenheden hebben hun vangstterrein verlegd van de kleine makreelvangerij naar de Galway- baai en hebben zich tot op heden niet laten horen. Vast staat dat er reeds een niet geringe hoeveelheid kleine makreel aan boord is zodat deze schepen hun reis zullen moeten beëindigen met een gedeelde lading. Voor de komende week kunnen er een drietal schepen vanuit de Noordelijke Noordzee verwacht worden. Bekend is dat de schepen in het begin van hun reis met. heel veel slecht weer te kampen hebben gehad zodat over het tijdstip van binnen-, komen nog met geen mogelijkheid iets is. vast te stellen. Voor de maandagmarkt, was nog niet één schip gemeld. Ned. Herv. Kerk. Grote Kerk, Kerk straat, zondag 10’ u. ds. L. M. van Reijen- dam-Beek; Opgang, Florastraat, zondag 10 u. de heer C. Gorlee; Prinsesselaankerk, Prinsesselaan: zie Grote Kerk. Geref. Kerk. Middelaarkerk, Moens- plein, zondag 9.30 u. ds. A. van Leeuwen (Kindernevendienst), 17 u. ds. C. Meijer; Vredevorstkerk, Laan der Nederlanden 152, zondag 9.30 u. drs. H. W. Nusselder (Kindernevendienst), 17 u. drs. H. W> Nus selder. Geref. Kerk (Vrijgemaakt). Immanuel- kerk, Olieslagerslaan 20, zondag 9 en 16.45 u. ds. K. Folkersma. Vrije Evangelische Gemeente. Van Riemsdijklaan, zondag 10 u. ds. W. E. van Petegem van Groningen (H. Avondmaal), 17 u. ds. W. E. van Petegem. Chr. Geref. Kerk. Meerstraat, zondag 8.30 u. ds. A. W. Drechsler, 14.30 u. ds. S. E. Slofstra. Pinkstergemeente Beverwijk-Heems- kerk, Lingestraat 29, zondag 10 u. Doopsgezinde Gemeente, Meerstraat, zondag 10 u. mevrouw M. W. Luikinga (theol. cond. te Haarlem). Leger des Heils, Geijssendorferlaan, zondag 10 en 18.30 u. samenkomsten, 11.30 u. zondagschool. Jehova’s Getuigen. Koninkrijkszaal, Lingestraat 31, zondag 10 u. openbare le zing, 11 u. wachttorenstudie; dinsdag 10 u. theocratische school, 20 u. dienstvergade- ring. UITGEEST R.-k. Kerk. O.L. Vrouw Geboorte, Lan- gebuurt, zaterdag 19 u„ zondag 8, 9.30, 11.30 en 18 u.; aula Vrijburgschool, zater dag 19.30 u„ zondag 9.30 u. Hervormd?Gereformeerde Federatie. Dorpskerk, Kerkbuurt, Uitgeest, zondag 10 u., Hervormde, Kerk, Dielofslaantje, Akersloot, zondag 10 u.

IJmuider Courant | 1977 | | pagina 4