medewerkster Renault Nederland n.v. Fluor heefteen interessante baan voor jonge mensen van 18jaar en ouder met tenminste een HAVO-diploma. Op de administratie iypisie/diciafonisie secretaresse ERVAREN TIMMERLIEDEN waarvan enkelen met restauratie-ervaring. I programmeur Boerhaave ihr/lF Haarlem r nachthoofd (full-time) material technician B.V. ervaren kleuterleid(st)er een medewerker NEDERLAND stichting centrum st.bavo noordwijkerhout COMMERCIEEL ADM. MEDEWERKER Maak daartoe een afspraak met onze heer J.C van Kempen, toestel 114 Schriftelijke sollicitaties kunt U richten ter attentie van onze afdeling Personeelszaken, Prinsengracht 747, Amsterdam Instituut voor Epilepsiebestrijding Meer en Bosch De Cruquiushoeve BEVERWIJK SMIT’S BOUWBEDRIJF B.V. WONINGBOUW nr' i i Ki N h i i n i itb i i 1 I I I 4 I i I Leefti jd 25-30 jaar. 1 'W I I I I 1 Wij vragen met spoed voor bouwwerken in Bergen, Heerhugowaard Alkmaar, Beverwijk, Driehuis, Lely stad en enkele renovatieprojekten, o.a. te Amsterdam lini- vari van omstreeks 20 jaar, die belangstelling heeft voor een zelfstandige en verantwoordelijke werkkring. die - een middelbare schoolopleiding heeft genoten, - een secretaresse-opleiding heeft gevolgd, - de Engelse én Duitse taal redelijk beheerst, - enige jaren ervaring heeft. - zich aangetrokken voelt tot enerzijds het werken in team-verband en anderzijds het zelfstandig oplossen van problemen. I en behoeve van het directie-secretariaat van onze onderneming te Schiphol vragen wij per 1 december of I januari a.s. een z het typen beschouwt als een nopdzakelijk kwaad, dat zij door vaardigheid tot een minimum (qua tijdsbeslag) weet te reduceren. - door een praktische instelling haar omgeving van druk bezette economen en juristen tot steun kan zijn. Sollicitatie Bel 020-5443820 of schrijf aan Fokker VFW. Personeelszaken. Postbus 7600, Schiphol-Oost onder nummer 048/77HD I I I Er wordt gewerkt met een IBM 360-40-192 K met tapes en disks. Het toepassingsgebied voor onze nieuwe man omvat voorraadbe heer en distributie van onderdelen. UTILITEITSBOUW Voor nadere inlichtingen kunt u bellen (023) 28.02.50. toestel 116. Schriftelijke sollicitaties gaarne te richten aan de heer L.S.M. Wijnkoop. Boerhaavelaan 50. Haarlem Als opleiding worden gevraagd een Mavo- en typediploma. De werkzaamheden omvatten o.m. kasbeheer, faktuur kontrole en het verzorgen van een gedeelte van de patiënten en personeelsadministratie. Ervaring met deze werkzaamheden strekt tot aanbeveling. in de rang van hoofdverpleegkundige. De nachthoofden participeren ook gedeeltelijk in dag- of avonddienst. Het dienstrooster wordt in overleg met de andere nacht hoofden vastgesteld. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken met vermelding van vakaturenummer 77.62.63. voor VARIA of BRAND VERZEKERINGEN Ons adres: Wibautstraat 224, Amsterdam. Ons tel.nr.: 020-919191 - TS 165. Stichting Regionale Schooladviesdienst Haarlem e.o. van ons verpleeghuis - waarvan de kapaciteit eind 1978 wordt vergroot van 111 naar 300 bedden door het in gebruik nemen van de nieuwbouw - is thans reeds plaats voor een Verder zoeken wij een Arbeidsvoorwaarden Naast een uitstekend salaris bieden wi/ op de secundaire arbeidsvoorwaarden, o.a. een gegarandeerde 13e maand, premievrij pensioen. 8% vakantietoeslag, studie- en reiskosten, aantrekkelijke spaar- en vanabele werktijdregeling. Sollicitaties I Geïnteresseerden nodigen wij uit voor een I oriënterend gesprek.(Desgewenst 's avonds) Functie-eisen Men dient te beschikken over een ruime praktijkervaring en enkele vakdiploma's in de Vana/Brandbranches Leeftijd tot 40 /aar - is een van de grootste automobielimporteurs van Nederland. Op onze afdeling Informatie-Verwerking is plaats voor een i Ingenieursbureau HAARLEM/AMSTERDAM jop ring van De Amsterdam Londen Verzekering Maat- schappij N.V., deel uit makend van het Idynamische wereld-concern de Guardian Royal Exchange met als hoofdzetel Londen. richt zich op alle vormen van schadeverzekeringen. Door vergrote I activiteiten op het gebied van de Varia- en Brandverzekeringen is uitbreiding van hef personeelsbestand, hetwelk gehuisvest is I in een gemoderniseerd grachtenpand in het I hartje van Amsterdam, een normaal gevolg. Wij zoeken dan ook contact met enthou- i siaste en commercieel ingestelde mensen I voorde functie van- Naast een goed loon bieden wij u uitstekende secun daire arbeidsvoorwaarden en de mogelijkheid tot deel neming aan een bedrijfsspaarregeling en een aktieve personeelsvereniging. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelsza ken, Parallelweg 8 te Beverwijk. Telefoon: 02510- 29041 Na 19.00 uur: 03480-18734, de heer A. v. Veen. Gaarne verschaffen wij aan geïnteresseerden in een persoonlijk gesprek uitvoerige inlichtingen. Neemt u vooraf even telefonisch kontakt met ons op? U kunt eventueel ook eerst om toezending van een sollicitatieformulier verzoeken. Wij zoeken een medewerker met middelbare schoolopleiding, administratief inzicht en tenminste 4 jaar ervaring in programme ring. Goed op de hoogte met assembler. Enige praktische kennis van de Franse taal en van mini-computers achten wij een pluspunt. Naast een goede honorering kent onze internationale onderneming uitstekende secundaire voorwaarden en een zeer prettige werk sfeer. VERPLEEGHUIS EN REAKTIVERINGSCENTRUM van 29 De Stichting Centrum St. Bavo te Noordwijkerhout roept Li 4- I onge secretaresse HRHRLEm vraagt op korte termijn een- in het bezit van minimaal de akte pedagogiek M.O.-A of RENAULT l I Fluor Nederland B.V. is een dochteronderneming van de Fluor Corporation in de USA, een wereldomspannend concern met als belangrijkste aktiviteiten het ontwerpen en bouwen van fabrieken en installaties voor de aardolie-, chemische en petro chemische industrie. Bij Fluor Nederland B.V. werken thans ruim 1300 mensen in verschillende disciplines in onze kantoren te HAARLEM en AMSTERDAM. Fluor Nederland biedt een goede salariëring en aantrekkelijke bijkomende voorwaarden, zoals een 13e maand, het begeleidende technisch-administra- tieve werk gaan verrichten ten behoeve van de mechanische voorraadadmini stratie. Een interessante job waarvoor vooral administratieve, maar ook enige tech nische belangstelling vereist is. Voor de afdeling electrical zoeken wij jonge mensen van 18 jaar en ouder met tenminste een HAVO-diploma die als Bovendien bieden wij een goede werk sfeer en carrièremogelijkheden binnen een internationaal opererende onder neming. Heb je belangstelling? Stuur een schriftelijke sollicitatie met vermelding van kode 844/2-HDC aan'de afdeling personeelszaken van Fluor Nederland B.V., postbus 634, Europaweg, Haarlem. Met gemaakte vakantie-afspraken houden wij natuurlijk rekening. winstdeling, tenminste 4 weken vakantie en flexibele werktijden. Voor nadere informatie over beide functies kunt u zich richten tot de heer J. A. P. van Parijs, zenuwarts, tel. (023) 33 90 60, toestel 2310. Opnamen vinden plaats in onze centra "Meer en Bosch" te Heem stede en "De Cruquiushoeve" te Vijfhuizen (gemeente Haarlem mermeer). In laatstgenoemd centrum is een aparte afdeling ("de Zeven sprong") voor zwakzinnigen met epilepsie. Wij zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Personeels zaken van ons Instituut, Achterweg 5 te Heemstede, onder vermelding van vacaturenummer 060/H/HD. Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening zijn gevestigd in Amsterdam, Apeldoorn. Arnhem, Den Haag, Heemstede, Leeuwarden, Rotterdam en Utrecht. Daarnaast zal zij belast worden met de organisatie van de administratieve werkzaamheden op de afdeling. Bovengenoemde medewerker zal als schoolbegeleider werkzaam zijn in de afdeling Kleuteronderwijs. in het bezit van minimaal de akte pedagogiek M O.-A, met praktische ervaring in het werken met kleuters De werkzaamheden vinden plaats in het kader van de kleuter- schoolbegeleiding en richten zich, in overleg met de kleuterleid sters, zowel op systeembenadering alsmede op de individuele leerling. Door middel van groepsobservaties, gesprekken met leidsters en individueel onderzoek bij kinderen worden de werkzaamheden uitgevoerd De aanstelling is van tijdelijke aard: salaris volgens Rijksnormen, afhankelijk van opleiding en ervaring Het Bestuur van de Onze gedachten gaan uit naar een kandidate vanaf 25 jaar in het bezit van het HAVO-diploma met praktische ervaring in typen, gebruik van dictafoon en goede kennis van de Engelse taal. Zij zal worden belast met het uittikken en verwerken van E.E.G.- en E.M.G.-verslagen. Voor ons secretariaat van de E.E.G.-afdeling zoeken wij contact met een Zij zal worden belast met de secretariaatswerkzaamheden voor de staf (3 artsen en 1 hoofdlaborant). Guardian Royal Exchange Assurance Group y Sollicitaties richten aan Het Bestuur van de Stichting Regionale Schoolad viesdienst Haarlem e.o., Groot Heiligland 47. Haarlem hm» Nadere inlichtingen kunnen worden verstrekt door Mw. S Ch. Eschbach-van Tijn, coördinator afdeling Kleuteronderwijs, telefoon 319133 ('s middags). Hoofdkantoor Amsterdam Prinsengracht 747, Postbus 1815, Telefoon 020 264411 ^Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid telefoon 02523-8141 Er wordt van de schoolbegeleider verwacht, dat hij/zij zelfstandig op de kleuterscholen kan funktioneren. Binnen de afdeling wordt in team-verband gewerkt; bovengenoem de medewerker zal deel uitmaken van één van de bestaande teams

IJmuider Courant | 1977 | | pagina 29