I artsenbezoeker de lezeressen? L MteWEÉteBWil Ervaren buitendienstmedewerkers voor Haarlem. ervaren telefoniste/telexiste £1 1e monteur II hk! Is er een x- telefoniste/ telexiste onder ATAG r GEMEENTE HEEMSTEDE geveke binnendienst medewerker assistent secretaresse assistente personeelszaken medewerker bedrijfsbureau ""H/l all-round service-monteur Brinkmann Niemeijer n.v. pi FLUOR j I I I I B.V. Asèurantiebednjf van de Algemene Bank Nederland I I I Brinkmann Niemeijer N.V., V NEDERLAND B.V. wel even wat anders^/ - 'J I* 4 19 7 7 OKTOBER ZATERDAG 2 9 30 ..«üU voor het rayon Noord-Holland a I w Voor deze functie komen kandidaten in aanmerking die niet ouder zijn dan 35 jaar en bij voorkeur het A-diploma bezitten. Belangstelling? Richt dan uw eigenhandig geschreven sollicitatiebrief aan de directie van het Assurantie- bedrijf van de ABN, Postbus 6, Schiedam. Nadere informaties kunnen ook telefonisch worden ingewonnen. Telefoon: (010) 70 70 77, toestel 150, de heer Mr. R. G. den Hollander. Brinkmann Niemeijer N.V., IMPORTRICE VOOR GEHEEL Nederland van Massey-Ferguson land bouwwerktuigen, tractoren, maaidorsers etc zoekt voor haar nieuwe vestiging in Hoofddorp (Haarlemmermeer) een Hun voornaamste taak is het begeleiden van cliënten en het uitbouwen van de bestaande relatie kring. Vanzelfsprekend wordt elke reactie uiterst discreet behandeld. Wij bieden een interessante functie met goede toekomstmogelijkheden, een aantrekkelijke honorering, een premievrij pensioen en een autokosten vergoeding. ZOEKT U INTERESSANT WERK: Mogelijk heeft PFIZER dan een plaats voor u vrij als 2» hij dient gespecialiseerd te zijn in landbouwwerk tuigen en een goede kennis te bezitten van tractoren leeftijd 25 jaar wij bieden een goed salaris en eigentijdse ar beidsvoorwaarden Uw sollicitatiebrief gelieve u te richten aan: Wl K wer jeu< jeu< wer gen dat Tsjf voo aan wer gaa een t ^■1 1 I NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK 1071 Bij Geveke Fysica is plaats voor een Er is plaats voor een: voor het westen van het land. Wij verwachten van hem: Schriftelijke sollicitaties,onder nr.686, aan: Pollaan 50 Zutphen Telefoon 05750-10939' kadi 686 Over het salaris e.d. worden wij het beslist wel eens. 1 I Atag is een modern, regelmatig groeiend bedrijf in de Gelderse Achterhoek, dat zich bezighoudt met de produktie en marketing van keukenapparatuur Het leveringsprogramma omvat vrijstaandeinbouwapparatuur en bedrijfskeukenapparaten, waarvan de produktie plaatsvindt m Ulft, Lichtenvoorde en Gaanderen. De af zet, die gericht is op de Benelux markt en in toenemende mate op de overige EEG-landen, wordt geleid vanuit Ulft en de vestiging in het Belgische Aalst Wat vragen wij Als basis voor de te volgen interne opleiding is een diploma middelbare school met wiskunde noodzakelijk. Bovendien dient onze nieuwe art senbezoeker te beschikken over een Wie zoeken wij Onze gedachten gaan uit naar een man van 30 jaar, die in staat is op prettige, zakelijke en wetenschap pelijk verantwoorde wijze de artsen en apothekers in Noord-Holland te informeren over de geneesmiddelen van Pfizer. In verband met de uitbreiding van ons produktie- programma en de groei van ons marktaandeel is uitbreiding van onze service-organisatie noodzakelijk. Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitatie richten aan de afdeling Personeelszaken van: een gedegen service-ervaring op het gebied van huishoudelijke apparaten, tevens wordt enige kennis van gastechniek op prijs gesteld. V.E.V.-opleiding rijbewijs BE en leeftijd tot ca. 40 jaar. goede kontaktuele en representatieve eigenschappen. dat hij woont (of gaat wonen) in Haarlem - Heemstede of onmiddelijke omgeving. voor het verzorgen van de nederlandse en duitse correspondentie met relaties en de vertegenwoordigde fabrieken.Zij dient tevens enig inzicht té hebben in algemeen administratieve werkzaamheden voorkomende op een handelsafdeling,waaronder ook postbehandeling en het typen van rekeningen. Goede kennis van de duitse taal is een vereiste en enige ervaring met soortgelijke werkzaamheden wenselijk. Wij komen handen te kortl Wie komt onze gelederen versterken als Van onze a.s. kollega verwachten wij dat zij ons assistentie zal verlenen bij, respektievelijk zelf verantwoordelijk zal zijn voor allerlei aktivitei- ten, met name ten aanzien van: - typen van afdölingskorrespondentic - voeren van diverse personeelsadministraties - beheren van afdelingsarchief en personeels dossiers - bij houden van agenda's - behandelen van telefoongesprekken. Zij dient in het bezit te zijn van een HAVO- diploma en te beschikken over een zeer goede typevaardigheid. Ervaring, opgedaan in de ad ministratieve sfeer, strekt tot aanbeveling. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken A A, postbus 1800 te Amsterdam. Heeft u belangstelling? Mevrouw Ernst zal - als u dat wenst - graag meer bijzonderheden vertel len (telefoon: 020-5433092). Geveke b.v., afd. Personeelzaken, t.a.v. mej. S.H.J. Boon, Postbus 440, Amsterdam. I I I I Vereist: Het bezit van het diploma H T S. (bedrijfskundige, weg- en waterbouwkundige, dan wel bouwkundige richting). Kennis en ervaring met planningstechnieken strekt tot aanbeveling. Afhankelijk van leeftijd en ervaring kan aanstelling plaatsvinden in één van de rangen van technisch ambtenaar, dan wel in de rang van technisch hoofdambte naar Het salaris zal liggen tussen 2418 en 3697 per maand Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. De resultaten hiervan worden met de sollicitanten besproken We hebben: een leuk kantoor, een fijne sfeer, gezellige mensen, prima salarissen, goede vakantie-regelingen. Eneen open plaats voor een Of schrijf een kort briefje met vermelding van kodenr. 920/1- HDC aan de afdeling Personeelszaken van Fluor Nederland B.V., Postbus 634, Haarlem. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer C.M.P.van Alphen, tel.020-802802,toestel 2550. Bent u dat? En zoekt u op korte termijn een baan? Bel ons dan even voor een afspraak. Telefoon (023) 33 90 20, toestel 2049. Zijn taak zal bestaan uit: registratie van de bij het bedrijf in behandeling zijnde werkobjecten en opdrachten, alsmede bewaking van de geplande termijnen en het uitoefenen van voortgangscontrole, hetgeen o m. inhoudt het regelend en coördinerend optreden, zowel intern als extern; het plannen van nieuwe objecten, zowel totaal- als detailplanning. het samenstellen van capaciteitsplanningen t.b.v. de afdelingen (leeftijd: 20-25 jaar) n’ 3 Rijnlanderweg 1058, Hoofddorp. Ook kunt u een telefonische afspraak maken, tel 02503-16300 De werkzaamheden van de afdeling personeels zaken van het direktoraat Administratie en Automatisering op ons Hoofdkantoor te Am- sterdam-N.Z. worden steeds omvangrijker. Als gevolg hiervan zoeken de huidige 3 medewerkers zo spoedig mogelijk een Wie zijn wij Pfizer b.v. is de Nederlandse vesti ging van het wereldomvattende con cern, producent van o.a. een uitge breide reeks verpakte geneesmid delen. A Apparatenfabriek ATAG B.V. Postbus 8 - Ulft Tel. 08356 3961 jonj ke van proj we proj heb buit den nau' zijn gom „1 len zien zorg wet< hun maa kut allei ibela ■ook ’slecl ±et zocti tien, zien dijei een frite Dt kind broo tijd roep over dé A tisct Ingenieursbureau HAARLEM/AMSTERDAM. kontaktuele eigenschappen en te vens is hij kreatief en in het bezit van een pioniersgeest. Wat bieden wij Wij bieden onze nieuwe medewer ker na een interne opleiding, be staande uit enkele produktgerichte kursussen, gesprekstraining en een LOI-kursus Primaire Medische Kennis, een zelfstandige baan met vele interessante facetten. Daar naast een goed salaris, ruime onkos tenvergoeding en goede auto-facili- teiten. Een goed kommunikatievermogen is daarom onontbeerlijk. Ervaring in de hout- en of plaatmaterialenbranche strekt tot aanbeveling Heeft u interesse en tenminste een middelbare schoolopleiding gevolgd, dan zien wij uw eigenhandig geschreven sollicitatie voorzien van recente I pasfoto met belangstelling tegemoet t.a.v de directie Houthandel ROTE- WESTZAAN B.V., Antwoordnr. 24 (geen postzegel nodig), Westzaan. j Belt u liever, neemt u dan kontakt op met onze heer Maats, tel. 075- 123210 Inlichtingen worden desgewenst telefonisch verstrekt door de adjunct-directeur, de heer ing B. M Boneschansker, telefoon 023 - 290060, toestel 220. Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatie binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan burgemeester en wethouders van Heemstede l Het gemeentelijk technisch bedrijf heeft zowel de zorg voor openbare voorzienin gen, zoals wegen, groen, gebouwen, als de gas-, water- en elektriciteitsdistributie en he’ bouw- en woningtoezicht. Het bedrijfsbureau heeft o.m. tot taak, in dit horizontaal georganiseerde bedrijf, de coördinatie van de werkzaamheden van de diverse afdelingen te ondersteunen. Door benoeming van de huidige functionaris elders is de vakature ontstaan van Bent u onze man? Bel of schrijf ons dan voor het ma ken van een afspraak. Pfizer b.v., Koningslaan 117-119, Rotterdam-Alexanderpolder. Tel. 010-215122 De werkzaamheden liggen op het commerciële en organisatorische vlak I waarbij het onderhouden van kontakten tussen de verkoop- en produktie- afdelingen een belangrijk onderdeel vormt

IJmuider Courant | 1977 | | pagina 30