5 part-time fysiotherapeut(e) voor poliklinische behandelingen mariastichtinii mariastichtinn de rijksoverheid boekhouder/ster ambtenaren MAGAZIJNBEDIENDE VERKOPER stel dat er geen krant was Rode Kruis Ziekenhuis administratief gediplomeerd doktersassistente medewerkster kostprllsdeskundigc medisch typiste I W poec detachering öv medewerker(ster) SECRETARESSE ir randstad uitzendbureau medewerkster 1e en 2e BEDIENDE i: Schous van 1854 B.V. CHAUFFEUR/ TRANSPORTBEWAKER T.V. MONTEUR BOUWKUNDIG TEKENAARS C.V. MONTEUR KALKULATORS ERVAREN ONTWERPER voor een bedrijf in Zwanenburg. Opleiding minimaal M T S. Elektro en ruime ervaring in het ontwerpen van schakelingen is vereist. H.T.S.’er ELEKTROTECHNIEK VOLSLAGEN LOODGIETERS voor diverse bedrijven in Haarlem en omgeving. Mo MM MACHINALE HOUTBEWERKERS L.T.S.’er AANKOMEND METAALDRAAIER 34 ZATERDAG (mnl.) Haarlem Wij zoeken op korte termijn een y RODE KRUIS ZIEKENHUIS g- BEVERWIJK Gevraagd Brieven onder nummer 4117 van dit blad. zelfstandig kunnende werken Gasthuisplein 3, Zandvoort Tel.. 02507-2129 Gevraagd banketbakkerij J. v.d. Werff Smithuijsen en Vermeulen advocaten te Haarlem vragen per 1 januari 1978 Prinsengracht 783-785, Amsterdam. Tel. 020-262234 Voor het verzorgen van binnenkomende goe deren en orderbehandeling. Soil, aan: Smithuijsen en Vermeulen advoca ten Postbus 169, Haarlem, t a v. Mevr. P. Ras-ldzinga Het St. Elisabeth’s of Groote Gasthuis te Haarlem is een modern geoutilleerd algemeen ziekenhuis met 600 bedden polec detachering bv is een snelgroeiende organisatie werkzaam in de dienstverlenende sektor welke o.a. bestaat uit het tot elkaar brengen van vraag en aanbod van tekenkamerpersoneel voor de diverse sektoren van het bedrijfsleven Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Dienst Personeelszaken. Boerhaavelaan 22, Haarlem Het St. Elisabeth's of Groote Gasthuis te Haarlem is een modern geoutilleerd algemeen ziekenhuis met 600 bedden. Voor onze polikliniek Gynaecologie vra gen wij een Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Dienst Personeelszaken, Boerhaavelaan 22, Haarlem Ged. Oude Gracht 30 - Haarlem Tel. 023 - 319179 Makelaardij Hartman Schous van 1854 b.v. Wij zoeken een in het bezit van rijbewijs BE. Onbesproken gedrag, goede gezondheid Leeftijd 23-40 jaar. Voor de verpteegafdeling INWENDIGE GENEESKUNDE zoeken wij op korte termijn een full-time afdelingssecretaresse die een aantal taken zelfstandig kan beharti gen, zoals: het fungeren als centrale post m.b.t. tele foonverkeer en afspraken het verwerken van de afdelingscorres- pondentie, voornamelijk via een dictafoon het bijhouden van de afdelingsadmini- stratie het notuleren van kleine besprekingen. Voor deze functie is vereist: MAVO/HAVO-diploma typediploma en ervaring enige kennis van de medische termino logie. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig die van de gemeente Haarlem. (full-time van 08.00-16.45 uur) Havo-opleiding en ervaring gewenst. direct technisch werk voor: llanrlem voor de afdeling personeelszaken De werkzaamheden bestaan uit: het typen van korrespondentie, rapporten, etc.; het mede ervoor zorgen dat de perso neelsgegevens up-to-date zijn; het onderhouden van zeer veel kontakten, o.a. voor het verstrekken van uiteenlo pende informatie. De personeelsafdeling bestaat uit 6 mede werkers, van wie er 3 de administratie ver zorgen. Een opleiding op tenminste Mavo-niveau is vereist, evenals type- en stenovaardigheid. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken, Van Heyt- huijzenweg 1 te Haarlem. Zij zal 's morgens de administratie verzor gen en 's middags tijdens het spreekuur assisteren. Voor deze funktie komen kandidaten in aanmerking met administratieve kennis en met bij voorkeur ervaring op gynaecolo gisch gebied. Leeftijd 35 jaar. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelzaken, Van Heythuijzenweg 1 te Haarlem. (mnl./vrl.) full-time of parttime I Meer informatie wordt U gaarne verstrekt aan ons bedrijf. I I Leeftijd 18-25 jaar In verband met deze expansie zoeken wij voor ons hoofdkantoor te Haarlem een vac. nr. 7-302411757 ló De arbeidstijden zijn van maandag t m vrijdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 14.00 lot 16.00 uur Er bestaat gelegenheid om kinderen (I tot 6 jaar) in de crèche van het ziekenhuis onder te brengen. Op het secretariaat van de POLIKLINIEK NEUROLOGIE (A.A.M. Blomjous en C.P.W. de Haan, neurologen) is plaats voor een De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig die van de gemeente Haarlem Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen aan het hoofd personeelszaken van het Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door het hoofd van de afdeling fysiotherapie, de heer F. F. van der Putten, telefoon: 02510- 2 91 31. toestel 1147. Voor de afdeling fysiotherapie vragen wij op korte termijn een De afwisselende werkzaamheden bieden een ruime mate van zelfstandigheid. Enige assurantiekennis is een aanbeveling, maar niet vereist. Sollicitaties, bij voorkeur schriftelijk, te richten aan: Standplaats: Haarlem. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f3271,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 25 november 1977. voor het Korps Rijkspolitie t.b.v. de groepen Parketpolitie te Almelo, Amsterdam, Breda, ’s-Gravenhage, Groningen, Haarlem, 's-Hertogenbosch, Maastricht, Rotterdam, Utrecht en Zwolle Zeeweg 167 - Postbus 369, Umuiden. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8°/o vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, °rlns Mauritslaan 1, ’s-Gravenhage. Ged. Oude Gracht 30 - Haarlem Tel. 023 - 319179 Vondellaan 13 te Beverwijk. Op ons assurantie- en makelaarskantoor is plaats voor een actieve voor een bedrijf in Oostzaan zoeken wij een zelfstandige kracht die ook bereid is om op zaterdag te werken. voor hei ontwerpen van meubilair voor nieuw te installe ren kantoren. Binnenhuisarchitecten of interieurverzor- gers komen hiervoor ook in aanmerking. Het bedrijf is gevestigd in de Zaanstreek, in de nabijheid van het station Het gaat lange tijd duren. voor een bedrijf in de Zaanstreek. Onze gedachten gaan uit naar iemand die zelfstandig kan werken. Voor een bedrijf in Haarlem zoeken wij zelfstandige, ervaren krachten liefst met een opleiding bouwkunde, doch krachten met een opleiding yveg- en waterbouw komen ook in aanmerking voor een bedrijf in Santpoort. Kennis en ervaring met digitale techniek is noodzakelijk. Taak: meehelpen opzetten van de nieuwe Afde ling Kostprijszaken die o.m. de volgende activi teiten zal gaan verrichten: adviseren van andere hoofdafdelingen in de directie t.a.v. kosten aspecten van te verrichten activiteiten; verwerven van kosteninformatie over weg- en waterbouw kundige werken; meewerken aan de automati sering van kostprijsinformatie; volgen van de ont wikkelingen op het gebied van calculatiemetho- den; verschaffen van informatie inzake prijs vorming en prijsontwikkeling t.b.v. de hoofd directie. Vereist: diploma HTS weg- en waterbouwkunde of een hiermee vergelijkbare opleiding. vac. nr. 7-312611757 voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Rijkswaterstaat, Directie Noord-Holland voor een bedrijf in Haarlem. Onze gedachten gaan uit naar oudere mensen. Liefst 65+ers met betrekking tot de ervaring. Er mag eventueel part-time gewerkt worden. voor de verwerking van orders van het onderdelenmaga zijn. Goede technische kennis van de autotechniek wordt op prijs gesteld. Het gaat langere tijd duren en het is bij een groot personentransportbedrijf in Haarlem. Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar een actieve medewerkster die - gevoel heeft voor administratief werk - over een vlotte typevaardigheid beschikt en ervaring heeft met een dictafoon - over een grote mate van zelfstandigheid en accurates se beschikt - ervaring heeft als medisch secretaresse - kennis heeft van de medische terminologie met L.T.S.- en Bemetel opleiding voor het bedienen van semi- en volautomatische draaibanken. Het bedrijf is in Haarlem en het gaat langere tijd duren. Haarlem: Gedempte Oude Gracht 71tel.: (023)-319296^ Beverwijk: Breedstraat 4, tel.: (02510)-29197 Zaandam: Peperstraat 208. Tel. (075)-175358. Taak: transporteren en voorgeleiden van ver dachten, veroordeelden, gevangenen en andere rechtens van hun vrijheid beroofde personen; aanhouden van veroordeelden; het innen van boetes alsmede het betekenen van gerechtelijke stukken. Verrichten van orde- en bewakings diensten bij de gerechten (zoals bij terecht zittingen, bij rechter-commissaris en officier van justitie). Verrichten van orde- en bewakings diensten bij zittingen van de Staten-Generaal te ’s-Gravenhage. Vereist: leeftijd 21 - 40 jaar; lengte tenminste 1.70 m. B.v.k. diploma MULO/MAVO-4. Het bezit van een rijbewijs strekt tot aanbeveling. Nederlandse nationaliteit. Opleiding: zo spoedig mogelijk na indiensttreding vindt te Amsterdam een vakopleiding plaats van één maand aaneensluitend. Daarna gedurende drie maanden, twee dagen per week. Salaris: afhankelijk van leeftijd tussen f 1609,- en f2101,- per maand. Promotiemogelijkheid tot f2291,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Vrije uniformkleding. Geneeskundige verzorging via de Dienst Geneeskundige Verzorging Politie. Bij aanstelling dient de ambtenaar zich in of nabij de standplaats te vestigen. Inlichtingen worden desgewenst telefonisch verstrekt onder nr. (030) - 94 29 42. Verzoeke bij sollicitatie op te geven naar welke standplaats(en) de voorkeur uitgaat. die na een ruime inwerkperiode, zelfstandig zal moeten werken Funktie-omschrijving: - Het voeren van de gehele boekhouding met behulp van een office-computer - Het onderhouden van telefonische kontakten met extern personeel en opdracht gevers - Het verschaffen van, managementinformatie aan de direktie - Het begeleiden van een administratief assistente Funktie-eisen: -Diploma M B A (of studerende hiervoor) - Ruime ervaring met debiteuren-/krediteuren-/loonadministratie - Liefst bekend met geautomatiseerde administratieverwerking - Goede kennis van de sociale wetgeving. - Goede kontaktuele eigenschappen en het vermogen om in klein teamverband goed te kunnen samenwerken - Leeftijd 25-35 jaar - Woonplaats te Haarlem of direkte omgeving Wij kunnen u bieden: t - Een veelzijdige funktie op een klein, modern kantoor met een prettig werkklimaat - Een salaris overeenkomstig het niveau van de funktie - Een pakket uitstekende arbeidsvoorwaarden Indien u belangstelling heeft voor deze funktie verzoeken wij u uw schriftelijke sollicitatie, te zenden aan de direktie van Polec Detachering b.v Victor v Vries- landstraat 4 te Haarlem Ten overvloede vermelden wij dat uw sollicitatie discreet zal worden behandeld personeels- en algemene zaken die met een grote mate van zelfstandigheid de afdelingskorrespondentie verzorgt, afspraken regelt, administratieve taken aankan, het personeelsarchief met vertrouwelijke personeelsgegevens verder uitbouwt en in voorkomende gevallen het direktiesekretariaat kan waarnemen. Vereist zijn: steno-en typevaardigheid; middelbare schoolopleiding; akkuratesse en administratieve feeling; eigen initiatief en grote mate van betrouwbaarheid. Ons bedrijf zal in januari 1978 verhuizen naar Mijdrecht Als u interesse hebt voor deze funktie verzoeken wij u uw sollicitatiebrief met vermelding van persoonlijke gegevens, opleiding en ervaring te richten aan onze personeelsafdeling, t.a.v. de heer Th van Hilst In ons groeiend bedrijf zoeken wij op korte termijn een die zich met enthousiasme wil inzetten voor de verkoop] van gereedschappen, machines, bevestigingsmateria-s len, bouw- en technische artikelen. Voor deze verantwoordelijke taak worden accuratesse] en goede omgangsvormen met onze cliënten zeer opS prijs gesteld. I Leeftijd 18-25 jaar. 1 Meer informatie wordt U gaarne verstrekt aan ons bedrijf TEKENKAMER- EN TECHNISCH KADERPERSONEEL WIFAC bv is.een organisatie voorde verkoop van grafische machines en materialen, gevestigd in het centrum van Amsterdam Wij zoeken een

IJmuider Courant | 1977 | | pagina 34