Albert de Klerk «Jeugd en Muziek Sidewalk Repelsteeltje Spokesong Tsjechov 50 50 X- UIT. fl Dm ■il Mi R >au MUZIEK THEA □urg KJ b d Bioscopen wijzen Muziek en toneel 21 19 7 7 NOVEMBER DONDERDAG 3 len I £25 eboel iste ilijke halkwuk >n Lp’ ■c ■co Het Sidewalk Hot Jazz Orchestra speelt zondagmiddag in de HJC. 54. I 3 tijd een een et u rde en. De Zeerover. Het Velser Opera-gezelschap Bel Canto brengt volgende week woensdagavond de Nederlandse première van Vincenzo Bellini’s II Pirata (De Zeerover), dat anderhalve eeuw geleden zijn wereldpremière beleefde in Milaan. Bel Canto brengt de opera niet alleen op 9, maar ook op 14 en 16 november ten gehore in de Velser Stadsschouwburg. De muzikale leiding is in handen van Kees Bakels, de produktie en regie is van Arnpld Alons. De hoofdrollen in dit werk van Bellini, dat speelt in het door Noormannen overheerste Sicilië in de dertiende eeuw, komen voor rekening van Jan Polak, Margot Stroink, Wouter Goedhart, Ronald Beerepoot, Ernst Smid en Els Zomerdijk. Landenserie. In de Vredevorstkerk aan xde Laan der Nederlanden in Beverwijk concerteert het Noordhollands Philharmonisch Orkest volgende week woensdagavond onder leiding van Jerzy Katlévicz in de pupulaire landenserie, die onder auspiciën staat van de Maatschappij tot Bevordering der Toonkunst (afdeling Beverwijk en omstreken). Aanvang 20.15 uur. Ditmaal staan de Oost-Europese landen Tsjechoslowakije en Polen middels werken van Smetena, Dvorak en Chopin centraal. De befaamde pianist Eugen Indjic speelt het Tweede Pianoconcert van laatstgenoemde. Hetzelfde concert heeft twee dagen later plaats in Haarlem (11 november). De Csardasfürstin. Het Noordwijks Operettegezelschap Mozaïek brengt Hendrik de Brave. Voor de kinderen, zondagmiddag 14.30 uur in de Stadsschouwburg in Haarlem: Pantomime Theater Carrousel met Hendrik de Brave, een toneelproduktie op muziek van René Groothof. Het stuk gaat over de koningszoon Hendrik die van zijn ouders een hele brave opvoeding krijgt, want hij zal later een goede koning moeten zijn. Hendrik wordt groot gebracht in een uiterst beschermde omgeving. Er is zelfs een heel hoge heg rond het paleis gezet, zodat Hendrik niet van buitenaf kan worden beïnvloed. Toch komt hij „op zekere dag” - zoals dat in sprookjes heet - in aanraking met de omringende wereld, met een meisje van buiten de heg en hij leert bang, boos en ook bedroefd te zijn Verwarringen. Confusions is de oorspronkelijke titel van Alan Ayckbourns komedie Verwarringen, uitgebracht door Katrijn Produkties van André van den Heuvel en Kitty Janssen. Verwarringen is een vijfluik waarin de Ans Poppe in de belangrijkste rollen te zien zijn. Barokavond. De leerlingenvereniging van het Triniteitslyceum, CICO, presenteert morgenavond (20 uur) in de aula van het Haarlemse Triniteitslyceum Zijlweg 203, een avond die in het teken zal staan van de Barok. Diverse aspecten, zoals muziek, schilder- en bouwkunst zullen daarbij belicht worden. Muzikale medewerking wordt verleend door de kamermuziekensembles Monsieur Naudot en Les Moutons. Oudestijl. Een weekend vol oudestijl staat de liefhebbers van goede oldtime ditmaal te wachten. In de Haarlemse Jazz Club aan het Groot Heiligland wordt morgenavond (22 uur) de nieuwe elpee van de Jazz-O-Matic Four gepresenteerd. Maar daarnaast zullen trompettist Hein Denekamp, bassaxofonist Ronald Jansen Heijtmajer, pianist Hans de Bruin en drummer Bas Nieuwenhuizen ook nog live het een en ander klaarstoven. Zondagmiddag is het uit het Duitse Solingen afkomstige Sidewalk Hot Jazz Orchestra op uitnodiging van Cat Jazz vanaf 15 uur present. Het achtmans sterke ensemble heeft zich gespecialiseerd in de stijl van de jaren twintig en is een „must” voor de hef hebbers. Eveneens in de HJC, Groot Heiligland 37, Haarlem. Nog meer jazz. Zaterdagavond zal het vanaf een uur of tien een drukte van belang zijn als het huisorkest van Sherry Links: Kitty Janssen en André van den Heuvel in Verwarringen. Rechts: Ine Veen en Coen Pronk spelen hun Tsjechov- Programma in de Toneelschuur. Bodega De Gravin, ter plekke viert dat het vijf jaar lang elke zaterdagavond in het café musiceerde. Sinds twee jaar gebeurt dat onder leiding van Billy „B” Jacket, daarvoor met Hans Herwath, die voor die gelegenheid de oorspronkelijke formatie van The Midgetown voor eenmaal bij elkaar heeft weten te halen. De naam bestaat namelijk al zo’n 27 jaar! Gezamenlijk wordt er dan tot in de kleine uurtjes gemusiceerd. Vrijdagavond speelt de Revival Jazz Band met gast-trompettist Cees van de Heuvel in de Gravin aan de Gravinnesteeg in Haarlem. Het Hans Keune Kwartet speelt met ingang van aanstaande zondagmiddag (15 uur) elke week op hetzelfde tijdstip in café De Hobbit, Dorpsplein 2 in Zandvoort. Telkens zal er ook een gastsolist aanwezig zijn. Dit maal is het vibrafonist Jan Pieters. Gevarieerd. De Schotse folkgroep The McCalmans spelen vanavond vanaf 20.30 uur in Folkcafé De Teerling in de Kleine Houtstraat te Haarlem. De groep is traditioneel gericht, werkt cabaretesk en is bekend om de goede close-harmony. In het Theehuis van Zero (Bakenessergracht 8-10, Haarlem) treft men elke vrijdagavond live-muziek aan; ook ditmaal als gitaris Sabana de Vedra vanaf half negen morgenavond present is met Spaanse klassieken, pe vrolijke Volendamse groep Jen Rog musiceert morgenavond vanaf een uur of half negen Jn het Heemskerkse jongerencentrum Donkey Shot aan de A. Verherentstraat. In de Haarlemse Wintertuin-Stationsplein dat is een andere Wintertuin dan die in het Brinkmanncomplex - heeft zondagavond vanaf 8 uur een Wiener Abend plaats, waaraan het operettegezelschap Les Byrmants meewerken. Vooraf vertolkt het duo Jan Kalkman (viool) en Maarten Baan (piano) een aantal Weense melodieën vanaf 17 uur. Elke zaterdagavond (18-22 uur) zijn ze eveneens present. Genesius. De R.K. Toneelgroep Genesiüs, die dit seizoen zijn gouden jubileum viert, speelt op 6 en 8 november in de Toneelschuur Jean Anouilhs Reiziger zonder bagage. Dit stuk van de Franse auteur stamt uit de jaren dertig. Hoofdpersoon is een zekere Gaston, een man die zijn geheugen verloor en na achttien jaar verpleging een kliniek verlaat. Dan wordt hij geconfronteerd met Charles, de mens die hij eens geweest zou zijn. Aanvang 20.30 uur in Schuur I. De Nieuwe Slof. Amateurtoneelvereniging Kunst Door Oefening speelt zaterdagmorgen in De Nieuwe Slof, Kerkstraat, Beverwijk, het toneelspel Het Chinese Landhuis. Aanvang 20 uur. 1, of r de een ijf in 5, euren: oorspronkelijke songs voor nieuwe. Aanvang 20.30 uur. Spokesong. Van de N oord-Ierse schrijver Stewart Parker voert The Kings Head Theatre zaterdagavond in de Haarlemse Stadsschouwburg Spokesong, or the common wheel op. Het stuk speelt in een oude fietsenwinkel in Belfast, tegen de achtergrond van oorlogsgeweld. De verliefde vrijgezel Frank voert daar een soort eenmansstrijd tegen planologen die steeds meer grootschalig gaan denken. Frank en zijn fietsen vormen daartegen een oprecht protest. Spokesong heeft in Ierland en daarna in Engeland veel succes geoogst. De auteur moet erin geslaagd zijn >de ellende van een stad die geteisterd wordt dooij bomaanslagen en verkeergmisère treffend in beeld te brengen, zonder daarbij al te moraliserend te worden. De liefde tussen de fietsenman Frank en zijn Daisy zijn daarmee nauw verweven. Aanvang 20.15 uur. vanavond en morgenavond (20 uur). Die Csardasfürstin van Emmerich Kalman in het Noordwijkse Lidotheater. De regie is in handen van Arnold Alons en Cees Borger, die tevens een van de hoofdrollen speelt. Verder zullen Willy Burgerhoudt en auteur in ogenschijnlijk op zichzelf staande korte stukken menselijke tekortkomingen aanstipt. Ayckbourn doet dat met veel humor, maar laat de achterliggende ernst niet vervagen. Van den Heuvel kreeg voor deze toneelproduktie versterking van Jaap Stobbe, Pieter Lutz en Hetty Verhoogt en vanzelfsprekend van Kitty Janssen. Guus Oster regisseerde deze komedie, die met veel elan en vakmanschap wordt gespeeld. Goed voor een avond uitstekend amusement, waarin tal van leuke uiteenlopende types herkenbare menselijke foutjes laten zien. Voor deze toch gecompliceerde produktie is er ook een geslaagd decor, waarvoor een draaitoneel wordt gebruikt. Aanvang 20.15 uur. Man, vrouw, liefde. Een aantal korte verhalen van Anton Tsjechov geschreven in dialoogvorm, is de ruggegraat van het programma Man, vrouw, liefde, waarmee Ine Veen en Coen Pronk op 10 en 11 november in de Toneelschuur komen. Charles B. Timmer vertaalde de verschillende onderdelen van dit Tsjechov-programma, waarin ook de bekende monoloog „Over de schadelijkheid van tabak” is verwerkt. Hans Boswinkel deed de regie. Aanvang 20.30 uur. Albert de Klerk dirigeert vrijdagavond zijn Koor Katholiek Haarlem. Koor Katholiek Haarlem. Enkele maanden geleden legde Albert de Klerk de laatste hand aan de orkestratie van een van zijn eigen, uit 1956 stammende Missa S. Papae Pii Decimi, een liturgisch werk dat hij schreef voor orgel en een vierstemmig gemengd koor. De kansen dat dit werk na de orkestratie veelvuldiger dan tot nu toe wordt uitgevoerd, zijn zeker aanwezig; temeer daar het één van De Klerks meest geprezen composities is. Samen met het Noordhollands Philharmonisch Orkest en de solisten Christine Harvey (sopraan), Joke de Vin (alt), Ruth Pos (tenor), Josèph Truyens en de organigt Theo Saris zal het Koor Groot zullen volgende week donderdagavond (20.15 uur) het eerste van de winterse reeks orgelconcerten in het Haarlems Concertgebouw voor hun rekening nemen. De Groot is leraar aan het Amsterdams Sweelinck Conservatorium en is organist van de Jeruzalem Kerk in Amsterdam. Willem Groot is aan het Concertgebouworkest verbonden, maakt deel uit van het t Noordhollands Koperkwartet en is eveneens verbonden aan het Sweelinck Conservatorium. Daarnaast ook aan dat van Maastricht. Hun programma vermeldt werken van Walond, Viviani, Keeble, Teeleman, Bijster en Langlais. Lunchtheater Toneelschuur. Ine Veen en Coen Pronk komen met hun andere Tsjechovprogramma: „Eenmaal Tsjechov” op 9 november in het lunchtheater van de Toneelschuur. Het betreft hier een keuze uit het avondvullendprogramma. Wie dus ’s avonds geen tijd heeft kan altijd tussen de middag - de voorstelling begint om 12.30 uur - nog een graantje Tsjechov meepikken. o Katholiek Haarlem vrijdagavond (20.15 uur) onder leiding van haar dirigent Albert de Klerk de première van dit monumentale werk verzorgen. De NCRV maakt een opname van deze eerste uitvoering in het Haarlems Concertgebouw. Daarnaast vermeldt het programma van dit feestelijke en speciale concert het Magnificat van Vivaldi en na de pauze de Vesperae solennes de Confessore van Mozart. Jeugd en Muziek-avond. Zaterdagavond (20.15 uur) heeft er de traditionele jaarlijkse Jeugd en - Muziek-avond plaats in echt Haarlems Concertgebouw, waarop de verschillende orkesten van de Stichting Jeugd en Muziek Haarlem acte de présence zullen geven. De stichting stelt zich ten doel om het jonge amateur-musici mogelijk te maken in ensemble-verband te musiceren. Zo zal het Junioren Orkest Haarlem onder leiding van Marinus Metz een orkest met een symfonische bezetting dat voor 10 t.m. 16 jarigen bedoeld is, voor het eerst voor publiek spelen en wel de Auftanz van Mozart en Rondo van Tielman Susato uitvoeren. Het Haarlems Blazers Ensemble onder leiding van Simon Butter vervolgt dan met Georg Druschetzky’s Partita no. 10 in F voor 2 hobo’s, 2 hoorns en fagotten. Simon Butter dirigeert ook het Harmonie Orkest Haarlem, dat Mendelssohns Ouverture für Harmoniemusik en Choral en Rock-out van Ted Huggens ten gehore zal brengen. Tot slot zal het meer gevorderde Haarlems Jeugd Orkest onder leiding van Sam ten Velden Haydns Symphonie met „Paukenschlag” doen klinken, en de Big Band Jeugd en Muziek ondër leiding van Jeroen Vermeulen met wat modernere en swingende klanken de avond doen besluiten. Open Podium Avond. Het Haarlems Concertgebouw biedt muzikale amateurs dit seizoen wederom de gelegenheid om hun prestaties aan het publiek voor te schotelen. Maandagavond (20.15 uur) heeft de eerste Open Podium Avond van dit seizoen plaats en er worden werken van Schubert, Verdi, Srategier, Bons, Handel, ingeo Pergolesi en anderen ten gehore gebracht door klarinettist Gerard van Beekhoven, sopraan Riet de Jong, pianiste Emmy Stokman, fluitist Sjaak Zoon, alt Violet Uitzinger, het Kennemer Vrouwenkoor onder leiding van Olga Ongena, kunstfluiter Charlie Kapoen en bas-bariton Peter Souverein. De toegang is vrij. 1 Zolderconcert. In de concertzaal I Kadens, Smedestraat 31 te Haarlem, zal het eerder aangekondigde barokensemble I Ars Musica verstek moeten laten gaan I wegens ziekte van de klaveciniste. In plaats daarvan zal het Utrechts Pianotrio, dat wordt gevormd door pianist Frans van Ruth, violist Edwin Blankestijn en cellist Jaap Blok dit „zolderconcert” voor zijn rekening nemen. Aanvang 20.15 uur. Alle drie de musici hebben gedurende hun studietijd ervaring opgedaan met ensemblespel. Het Utrechts Pianotrio ontstond vorig jaar, maar heeft sindsdien in korte tijd een uitstekende naam opgebouwd. Violoncellist Yke Viersen zal volgende week donderdagavond tijdens een concert in het kader van de abonnementsserie van Kadens (20.15 uur) samen met violiste Henny Ravenstein en pianiste Jet Röling werken van Ravel, Schumann en Fransk ten gehore brengen. Teylers Museum. Fluitist Johan van Kempen en pianist Jaap Stork beiden overigens als recensent aan onze bladen verbonden zullen zondagmiddag (15 uur) in de aula van het Teylers Museum aan het Spaame werken van J. Stanley en Bach uitvoeren, voordat organist Wim Daim het 31-toonsorgel zal bespelen. Hij neemt de Chromatische Fantasie van Sweelinck, alsmede de Passacaglia van Martin Lürsen, twee stukken van Badings en een eigen improvisatie voor zijn rekening. Gemeentelijk orgelconcert. Organist Albert de Groot en trompettist Willem The McCalmans draaien al jaren mee aan de top van het Schotse folkwereldje; vanavond in de Teerling. Repelsteeltje. Niemand weet, niemand weet, dat ik Repelsteeltje heet. Die sprookjestitel koos Gerard Cox voor zijn cabaretshow waarmee hij vanavond en vrijdagavond in de Haarlemse Stadsschouwburg optreedt. Cox heeft zich omringd met Leonie Jansen, Simone Kleinsma, Hanna de Leeuwe en Hannie Vree. De critici oordeelden nogal verschillend over Cox’ nieuwste programma, maar er bestaat eensgezindheid over het aanwezige talent in zijn show. In elk geval is Repelsteeltje in een rijke entourage gezet. Muzikaal is er ondersteuning van het sextet Fred Leeflang. Naast eigen teksten kreeg Gerard Cox bijdragen van Michel van der Plas, Jaap van der Merwe, Jan Fillekers en Jan Boerstoel. Aanvang 20.15 uur. Rock ’69. Centrums muzikale toneelproduktie Rock ’69 is nog tot en met 5 november in de Toneelschuur (grote zaal) te zien. Hoofdthema van deze produktie van de Engelsman David Hare is de ondergang van een Engelse Rockgroep. Met de zangeres Maggie treedt deze formatie op tijdens een studentenfeest in Camebridge en al gauw is het duidelijk dat het de laatste muzikale stuiptrekkingen van de band betreft. De groep wqrdt geplaagd door vervlakking en lamlendigheid en van de idealen van weleer is niets meer over. Drugs en drank leiden de bandleden en hun zangeres steeds verder naar de afgrond van het bestaan. Eddy Habbema regisseerde het stuk waarin de musici ook gedeeltelijk toneelspelen en waarin toneelspelers zich met muziek bezighouden. Een ineenschuiving van een meestal vaststaand rollenpatroon binnen het theater dus. Henriëtte Toe geeft knap gestalte aan de door drank geruïneerde zangeres Maggie. Andere medewerkenden in deze produktie zijn Ansje Beentjes, Ben Hulsman, Jules Hamel, Johnny Peters en Luc van Mello. Bob Zimmerman tekent voor de muziek en hij verving de Concertgebouw, van Baerlestr. 98, tel. 718345. Do. 3 nov. Grote Zaal 20.00 uur Koninklijke Christelijke Oratorium Vereniging. Ned. Vo caal Ensemble o.l.v. Martin Kamminga m.m.v. o.a. Jeanette Bakker, sopraan, Aafje Heynis, alt en Marius van Altena, tenor. Kleine Zaal 20.15 uur Concertgebouw-Kamermuziek, In strumentale serie. Quartetto Italiano. Werken van Mozart, Strawinsky en Beethoven. Vrij. 4 nov. Grote Zaal 20.15 uur „Informeel uit naar het Concertgebouworkest” o.l.v. Colin Davis, m.m.v. Salvatore Accardo, viool, werken van Ives, Strawinsky en Dvorak. Zat. 5 nov. Grote Zaal 20.15 uur Amsterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Anton Kersjes, m.m.v. Annie Fi scher, piano. Werken van Mozart en Mahler. Kleine Zaal 20.15 uur Concertgebouw-Kamer muziek, Instrumentale serie, Quartetto Italia no. Programma zie donderdag 3 nov. Zon. 6 nov. Grote Zaal 14.15 uur Coricertgebouwor- kest o.l.v. Colin Davis, m.m.v. Salvatore Accar do, viool. Werken van Ives, Strawinsky, Dvo rak. 11.00 uur Spiegelzaal Nederlandse Om- roepstichting „Für Elise”. Ma 7 nov. 20.15 uur Kleine Zaal Clavecimbelserie m.m.v. Alan Curtis, clavecimbel, werken van Couperin. Di. 8 nov. 20.15 uur Grote Zaal Amsterdams Phil harmonisch Orkest o.l.v. Anton Kersjes m.m.v. Annie Fischer, piano. Werken van Mozart en Maler. Kleine Zaal 20.15 uur Vocale Serie m.m.v. Birgit Finnila, alt en Rudolf Jansen, piano. Liederen o.a. van Vivaldi, Schubert en Brahms. Woe. 9 nov. 20.15 uur Concertgebouw orkest o.l.v. Colin Davis. Stadsschouwburg, Leidseplein 242311. Do. 3 nov. 20.15 uur Nationaal Ballet 5 Tango’s (Nieuw ballet Hans vein Manen). Vrij. 4 nov. 20.15 uur Publiekstheater met Medea. Za. 5 nov. 20.15 uur Publiekstheater met ’n Meeuw. Ma. 7 en woe. 9 nov. 20.00 uur Ned. Operastichting „Un Ballo in Maschera”. Di. 8 nov. 20.15 uur To neelgroep Theater met De Vader. Carré, Amstel 115-125, tel. 225225 t.m. 30 dec. beh. ma. 20.15 uur Musical Foxtrot van Annie M. G. Schmidt en Harry Bannink. Ma. 7 nov. 20.15 uur „Rigoletto” opera van Giuseppe Ver di met solisten uit De Scala van Milaan. Theater de Brakke Grond, Nes 53-55, tel. 232904 T/m za. 12 nov. beh. zon. 20.30 uur Mijn held Tsjitsjikow door Henk van Ulsen. Nieuwe de la Mar Theater, Mamixstr. 404, tel 233462. T/m 27 nov. 20.15 uur di., vrij., zo., zon., ma.: Volgend jaar zelfde tijd, van Bernard Slade met Ton van Duinhoven en Ina van Faassen. 20.15 uur woe. en do. Wim Kan 40 jaar cabaret met Corry Vonk en Ru van Veen, piano. Kleine Bellevue, Leidsekade 90, tel. 247248. Dag. beh. ma. 20.30 uur. Frans Halsema’s One Man Show met „Ik, ik en nog er’s ik”. T/m 6 nov. en 6 t/m 13 nov. 20.30 uur Toneelgroep Centrum met „Tussen de middag” en „Later op de avond”. Di. 8 nov. 20.30 uur Hedendaag- se Muziek en Poëzie o.l.v. Bernard van Beru- den m.m.v. Klaas de Vries, piano, J. Bemlef en Harry Sparnaay, klarinet. Shaffy Theater, Keizersgracht 324, tel. 321311. 3 t/m 5 nov. 20.30 uur Shaffyzaal: Theatergroep Carroussel met „Niet voor kinderen”. 4 en 5 nov. 23.59 uur Zuilenzaal 8 en 9 nov. 20.29 uur Zuilenzaal Amsterdamse Mimeliga: Hank Dus- sen. Dus. Di. 8 nov. en woe. 9 nov. 22.15 uur Shaffyzaal Projekttheater: Dollie, of avocado’s bij de lunch. Theater Tingel Tangel, Nieuwe Zijds Voorburg wal 282, tel. 264695. 3 nov. 20.30 uur Cabaret Sieto en Marijke Hoving met „Nieuwe Bezems” „i, met Ciska Beaudoux, Wiebe Cnossen, piano. Alhambra 1 (Weteringschans 134, 233192): JAB- BERWOCKY, toeg. 16 j. Dag. 14, 19 en 21.30 uur. Zon. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Alhambra 2: LA DENTELLIERE, toeg. 16 j. Dag. 14.30, 19.15 en 21.45 uur. Zon. 13.45, 16.15, N 19.15 en 21.45 uur. Bellevue Cinerama (Marnixstr. 400, 234876): THE DEEP, toeg. 16 j. Dag. 14.15, 19 en 21.30 uur. Zon. 13.15, 15.45, 19 en 21.30 uur. Calypso (Marnixstr. 402, 66227): BOBBY DEER- FIELD, toeg. 12 j. Dag. 14.30,19.15 en 21.45 uur. Zon. 13.30, 16, 19.15 en 21.45 uur. Calypso Club: LE SHERIFF, toeg. 12 j. Dag 14.15, 19 en 21.30 uur, zon. 13.15, 15.45, 19 en 21.30 uur. Zat. nacht 00.15 uur. Centraal (Njeuwendijk 67, 248933): DEEP THROAT, toeg. 16 j. Dag. 11.15, 12.30, 13.45,15, 16.15, 17.30, 18.45, 20 en 21.15 uur. Zon. vanaf 12.30 uur. Cineac Damrak 1 (Damrak 63, tel. 245648): ONTSNAPPING UIT HET VERGETEN CON TINENT. toeg. 12 j. Dag. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Cineac: THE RETURN OF THE PINK PAN THER, toeg. alle leeft. Dag. 19 en 21.30 uur, do. vrij, ma, di ook 13.30 en 16 uur. Cineac Damrak 2: BLUE MOVIE, toeg. 16 j. Dag. 18.45 en 21.15 uur. Do. vrij. ma. en di. ook 13.15 en 15.30 uur. Cinema Int. (Aug. Allbéplein 4, 151243): THE DEEP, toeg. 16 j. Do. vrij. za. zon. 19 en 21.30 uur, ma. di. woe. 20 uur. Zat. zon. 14.30 uur. Cinétol (Tolstr. 160, 722291): BILITIS, toeg. 16 j. Dag. 20 en 22 uur, zat. vervalt 22 uur. VIJFDE GRIEZELFILMFESTIVAL zat. 22 en 6 uur. PADRE PADRONE, toeg. 16 j. dag. 19.45,21.45 en 24 uur. City 1 (Leidseplein, 234579): WORDT U AL GE- HOLPEN) Toeg. alle leeftijden, dag. 14.30, 19.15 en 21.45 uur. Zon. 13.45, 16.15, 19.15 en 21.45 uur. City 2: HET EILAND VAN DR. MOREAU, toeg. 12 j. Dag. 13.30, 19.15 en 21.45 uur. Zon. 13.45, a' 16.15, 19.15 en 21.45 uur. City 3: THREE WOMEN, toeg. 16 j. Dag. 14.15. 1 18.45, 21.15 uur. Zon. 13.15, 15.45, 18.45 en 21.15 uur. City 4: LA GIFLE, toeg. 12 j. Dag. 15,18.30 en 21 uur. Zon. 12.45, 15.30, 18.30 en 21 uur. Corso (Kalverstr. 122, 234561): HARDCORE, toeg 16 j. Dag. 14.30, 19 en 21.30 uur. Zat. zon. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Desmet (Plantage Middenlaan 4A. 226551): EASY RIDER, toeg. 12 j., dag. 19.30 en 21.45 uur. Flora (Amstelstr. 24, 230469): HERBIE GAAT NAAR MONTE CARLO, toeg. alle leeftijden, ma. di. do. vrij. 14 en 19 uur, woe. en zon. 13.30, 14.45 en 19 uur, zat. 10.30,13.45, 16 en 19 30 uur. Kriterion (Roetersstr. 34, 231708): DE CARRIÈ RE VAN EEN KAMERMEISJE, toeg. 12 j. Dag. 14, 19.45 en 22 uur, vrij. zag. 00.30 uur. Leidseplein Theater (Leidseplein, 235909): BILI TIS, toeg. 16 j. Dag. 14.30, 19.30 en 22 uur, zon. 13.30, 16, 19.30 en 22 uur. Nöggerath (Reg. Breestr. 34, 230655): VALENTI NO, toeg. 16 j. Dag. 14.30, 18.45 en 21.30 uur, zat. zon. 13.15, 16, 18.45 en 21.30 uur. Parisien (Nieuwendijk 69, 248933): NAKED CA- ME THE STRANGER, toeg. 16 j. Dag. 11.30, 13.30, 15.30, 17.30,19.30 en 21.30 uur. Zon. vanaf 13.30 uur. Rembrandtplein Theater (Rembrandtplein, 223542): HANG ’EM HIGH, toeg. 16 j. Dag. 14.15, 19 en 21.30 uur. Zon. 13)30, 16, 19 en 21.30 uur. Rialto (Ceintuurbaan 338, 723488): JAWS, toeg. 12 j. Dag. 19 en 21.30 uur, zat. zon. woe. 14.15 uur. Rivoli (Ceintuurbaan 338, 723488): CRIA CUERVOS, toeg. 16 j. Dag. 19.30 en 22 uur. Roxy (Kalverstr. 224, 232809): VERDWENEN IN DE BERMUDA DRIEHOEK, toeg. 12 j. Dag. 14.30, 19 en 21.30 uur, zat. zon. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Studio K (Roetersstr. 34, 231708): MEAN STREETS, toeg. 16 j. Dag. 14.30, 20 en 22.15 uur. The Movies (Haarlemmerdijk 161, 245790): LA DENTELLIERE, toeg. 16 j. zaal 1: dag. 20 uur. PIANO MECANIQUE toeg. 16 j. Zaal 2 dag. 19.45 en 22 uur. Tuschinski 1 (Reg. Breestr. 26, 62633): SOL DAAT VAN ORANJE, toeg. 16 j. Dag. 14 en 20.15 uur, zat. zon. 13.30, 16.45 en 20.15 uur. Tuschinski 2: PROVIDENCE, toeg. 16 j. Dag. 14.30, 19 en 21.30 uur, zat. zon. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Tuschinski 3: L’HOMME QUI AIMAIT LES FEMMES, toeg. 16 j. Dag. 14.30,19 en 21.30 uur, zat. zon. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Tuschinski 4: NEW YORK NEW YORK, toeg. alle leeftijden, dag. 14.30, 18.45 en 21.30 uur, zat. zon. 14, 18.45 en 21.30 uur. Tuschinski 5: NORTH BY NORTHWEST, toeg. 12 j. Dag. 14.30, 18.45 en 21.30 uur, zat. zon. 13.15, 16, 18.45 en 21.30 uur. De Uitkijk (Prinsengracht 452, 237460): DE ENE ZINGT DE ANDER NIET, toeg. löj.Dag. 19en 21.30 uur, zon. 13, 15.30, 19 en 21.30 uur. Vrij, en zat. nacht 24 uur. M ja

IJmuider Courant | 1977 | | pagina 21